Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 4 Vote_lcapMenedék hely - Page 4 Voting_barMenedék hely - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:31 pm

*Mintha Willel állnék szemben. Nem is képzeltem volna, hogy egy nő, ilyenre hívna ki egyszer. Mondjuk... ez az ami meglepett. Csak bólintottam egyet, hiszen már időm sincs mit mondani.
Lara elkapja a vállam, átfordít majd a földön landolok. Nem lett bajom, hiszen... Lara elkapott. Az ölembe ülnek, lefogják kezeim. Elmosolyodom.*
-Az, hogy maga igen előnyös és jó harcos, Miss Blade. *Kicsit elgondolkodtam végül csak megráztam a fejem. Nincs utolsó kívánságom, legalábbis semmi nem jut most eszembe.*
-Nem, nincs utolsó kívánságom...*Alig tudom befejezni, hiszen Lara közelebb hajol hozzám és az orra hegyével végigsimít az arcomon. Halkabbra vettem a hangom, mosolyra húztam a számat alig láthatóan majd a hangommal a nő fülét kezdtem csiklandozni, akaratlanul is.*
-Kegyelemért? Azt hiszem erre nincs szükség. Vagy tévedek? Én rá merném bízni magam, Önre Miss Blade.*Barna szemeimben egy különös villanás jelenik meg. Közben, ha tudok, a másik zöld szemeibe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:36 pm

*Lara pillantása mintha kicsit csalódott lenne.*
- Kár... Soha ne bízza rá magát senkire, Mr. Miller. Fölösleges... Nem számíthat igazán másra, csak magára...
*Ezzel a nő feláll, odébb sétál, és formagyakorlatokat kezd végezni. Valamiféle keleti harcművészet. A nő üt, rúg, kezdőpozícióba áll, és ezeknek változatai. Néha-néha rápillant Jamesre, de inkább csak annak jeleként, hogy mekkorát csalódott a fiúban. Több kezdeményezőkészséget látott benne. Azt hitte, vezéregyéniség, nem hűséges követő. Tévedett. Mindenkivel megesik.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:45 pm

~Hát ezt már megint elrontottam... fú, dejó.~
*Gondoltam, miközben a nő felállt rólam és arrébb sétált. Én is felkeltem, nagy nehezen majd figyeltem, ahogy Lara gyakorlatokat végez. Most fogalmam sincs, mit tudnék mondani neki.*
-... Látom magán... hogy... csalódott bennem Miss Blade. *A megfigyelőképességem még jó, viszont, ezt valahogy jóvá akarnám tenni. Talán már késő? Remélem azért még nem. Kicsit közelebb léptem hozzá, majd összefontam karjaim és szemeimet le nem vettem róla.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:53 pm

*Lara eleinte úgy dönt, nem válaszol, ám végül rájön, hogy a fiú lehet, hogy túlontúl tapasztalatlan, így végül megfordul, és James szemébe néz.*
- Vezető alkatnak hittem önt, olyan embernek, aki kimondja, ha akar valamit. Ön nem tette, és ezzel csalódást okozott. Most, ha vissza szeretné szerezni érdeklődésem, igencsak meg kell küzdenie érte...
*Mondja, majd felveszi az egyik kardot, és azzal kezd gyakorolni. Látszik, hogy ezzel jobban mozog, mint puszta kézzel, mozdulatai szinte szem számára követhetetlen gyorsaságúak, majd a fiú felé lendíti a pengét, melynek hegye csak pár milliméterrel áll meg James arca előtt.*
- Nos, mi lesz a következő lépése Mr. Miller?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:06 am

*Tapasztalatlannak nem vagyok tapasztalatlan, csak ki kell ismerni engem. Elmerengtem azon, amit Lara mond.*
-Megküzdeni? Milyen értelemben? *El is akad a szavam, hiszen a nő, úgy forgatja a kardot, mint ahogy senki sem. Pár pillanat az egész, közben megriadok, hiszen a penge pár centiméterre áll meg az arcom előtt. *
-Azt hiszem... Miss Blade, hogy ezen még el kell gondolkodnom. De ha nem bánja, akkor... most azt hiszem mennék. *A pengét, elveszem, ha elbírom és visszaadom a gazdájának, majd még el is köszönök és ugyan azon az úton, amelyiken jöttünk le is lépek...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:38 pm

*Ted fáradtan zuhan le a kanapéra. Őt nem nyugtalanítja, hogy az előző este is így indult. Vagyis, nyugtalanítja, de tudja, hogy William teste Anornál van. Elheveredik hát a bútoron, és közben a mai napon töpreng. Lú szép dolgokat vágott a fejéhez, amik nem is olyan alaptalanok. Csak azt nem érti, hogy mi volt az a hirtelen nagy váltás, mintha a lobogó láng, csak kósza szikra lett volna. Felnyög, és maga elé morogva megszólal.*
- Elegem van, felmondok.....
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:46 pm

- Jobban is tennéd, nyuszibogár. Te ehhez a melóhoz gyenge vagy...
*Mondja egy testetlen hang.... Egy olyan hang, amit Ted hallhatott, sőt, nem is olyan rég... Pontosan egy napja.*
- Én mondtam, hogy lépj ki, de te nem hallgattál rám...
*A testetlen hanghoz végül egy kékesen derengő figura párosul. Will kilép a falból. Zsebre vágott kézzel, tornacipőben, szabadidőnadrágban, ujjatlan pólóban, pont úgy, ahogy Ted végzett vele. Majdnem mindene kékes derengésű, csak a vörös haj és a narancs szempár az, ami feltűnően elüt a többi résztől.*
- Baromira dühös vagyok rád, és ha lenne kezem, most elkenném az arcod. De sajnos nem lehet, hiába hagytál engem így, ilyen ruhákban, itt, Lú nélkül... Bakker, én kicsinállak valahogy...
*Ezzel átsétál a kanapén, és leül Ted mellé.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:51 pm

*Mikor meghallja a hangot.. azt a hangot, amit utoljára tegnap este hallott, majd kiesik a bőréből. Jó ha nem esik le a kanapéról, majd a hangot kutatva, a falra esik pillantása amiből Will lép ki.*
- Nem vagyok hozzá gyenge. De lássuk be téged nem volt könnyű megölni vöröske. * vág vissza, majd visszahelyezkedik kényelmesen.*
- Nem nem lépek ki. Őszintén szólva szeretem ezt csinálni, leszámítva pár apróságot. Például ma utáltam közölni az "özvegyeddel" a halálod hírét.* teszi még hozzá, majd mikor Will is leül a kanapéra, nem zavartatja magát.*
- Elhiszem hogy legszívesebben apró darabokra szednél, ez természetes. Nah és most mi lesz? Itt fogsz kísérteni? *érdeklődik a fiú, most kifejezetten beszédesebb mint az elmúlt napokban összességében.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:58 pm

- Tudod megütni nem tudlak, kismajom, de ilyet tudok!
*Mondja, és ezzel belenyúl Ted arcába, akit valószínűleg fagyos érzés fog el.*
- Na vajon mi van a kettes számú koponyában? Hát igen, semmi!
*Rántja ki a kezét.*
- Igen, itt fogok kísérten, mert még nem jöttem rá, szellemként hogy lehet innen meglépni, de ha sikerül, egyet elmondhatok. Az első utam Alexhez vezet majd, és bemószerolom az egész mocskos halálfaló bandát, kezdve veled, cunci, majd folytatom Jamesszel, Blakekkel, majd Anorig eljutunk. Szóval veszélyes vagyok még holtamban is, Kincsem!
*Vigyorodik el sátánian a vörös hajú szellem.*
- De tudod mi az egészben a legjobb? Hogy nem tudsz bántani... Elsétálhatsz, de jössz még vissza ide! Te aljas, alávaló, semmirekellő utolsó féreg! Hát nem látod, hogy mi folyik itt? Tőlem félt Anor, ezért tett el láb alól. Téged az ölébe húz, mert tudja, hogy nem ártanál neki. A farkast nem tudta megszelídíteni, hát utána küldte a kiskutyát... Na, örülsz, hogy kiskutya lehetsz, Blöki? Örülsz?
*Kérdi olyan hangon, mintha egy kölyökkutyához beszélne, és elkezdi vakargatni a fiú füle tövét.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:09 pm

*A jeges érzésre kissé felmordul, kellemetlen, nagyon is.*
- Szállj ki az arcomból ordas koma. *szólal meg, majd a mondandót vegyes reakciókkal figyeli. Nem tetszik neki ez a felállás. Márpedig ha Will beszélni fog, Alexnek, az mindent továbbad a minisztériumnak. Jobb esetben életfogytiglani azkaban, rosszabb esetben azonnali halál.Végül is, megnyugtató kilátások.*
- Ezt sosem vitatta senki, hogy nem vagy veszedelmes. De neked az mért lenne jó ha ha felnyomnád az egész Rendet Alexnek? Élveznéd? Bosszúból? Csak mert te már kiestél az élők sorából? *érdeklődik,, de nem megy el, még csak fel sem kel, kanapéról. fáradt.*
- Miért kellene elmennem, csak mert te itt vagy és beszélsz? Tök jó de komolyan, ennyi erővel, akár még esti mesét is olvashatnál. * jegyzi meg kissé gúnyosan, majd kicsit komolyabban hozzáteszi.*
- Aztán ne hidd, hogy én nem érzem a halálom. Előbb utóbb találkozunk odaát, ahogy Anort ismerem. *mondja, aztán eszébe jut még valami.*
- Voltam ma Lúnál, és közöltem vele a halálhíred, meg amit kértél.... Hát, zajosan fogadta.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:15 pm

- Ha találkozunk ideát, addig verlek, míg...
*Elgondolkodik.*
- Míg nem kéred, hogy hagyjam abba. Amúgy meg igen, bosszúból... Az ég szerelmére, te vagy a halálfalók kisköcsöge, vagy mi?
*Kérdi dühösen, és felpattan. Ő nem fáradt.*
- Erről szól minden, a szenvedély, a vadság, a tűz! EZT AKARTAM LÁTNI BENNED, TE NYOMORONC, ÉS DÜHÖS VOLTAM, AMIÉRT NEM VOLTÁL KÉPES FELKELNI ABBÓL A TRÁGYAKUPACBÓL!
*Magából kikelve üvölt, miközben átsétál egy asztalkán.*
- Tudod abban reménykedtem, hogy képes leszel felállni, a sarkadra, úgy értem, mikor megtudod, hogy én lettem Anor utódja, és akkor kezet fogtunk volna, és együtt rúgjuk seggbe azt a csizmás barmot, aki magát önkényesen kinevezte a halálfalók vezetőjének! De nem, te hűséges kiskutya maradtál, pedig farkassá kellett volna válnod... És akkor most nem tartanánk...
*Lerogy a kanapéra, és hátradönti a fejét.*
- Itt... Ebben a mocsokban...
*Morogja végül, és hatalmasat sóhajt.*
- Mit nem adnék egy jó cigiért... Az sok dolgot megoldana...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:26 pm

- Ha találkozunk odaát, már úgyis mindegy lesz. *kuncog fel a gondolatra, hogy csak azért siessen odaátra, hogy összeverekedjen Willel.*
- Nem, azért ne hidd, hogy nekem nincsenek meg a magam tervei. De ehhez egyenlőre szükségem van arra "csizmás baromra"* feleli, majd most már ő is fel kel. Nevetséges, hogy éppen egy szellem kezeli a vérnyomását, de figyelembe kell venni hogy ki az a szellem.*
- amikor megtudtam hogy te lettél az utódja, először a düh akart szétvetni, meg a kudarc, utána viszont más értelmet kapott minden. Utána is haragudtam, de most már Anorra. De mindegy, minek is mondom ezt el neked, amikor te nem vagy képes másra, mint a saját mondókádat fújni, és mindenkit lenézni, aki nem olyan mit te vagy. *bök Willre, kinyújtott kézzel, miközben már ő is lassan ide-oda mászkál. Vicces látvány, áll a kanapé mellett, egyik kezét kinyújtva Willre szegezve, másikkal meg fájó fejét fogva.*
- Ha farkassá váltam volna akkor hol tartanánk? Te lennél a vezér? Az nekem mért lett volna jó? Lássuk be, te sem vagy komplett Anor sem, de még én sem vagyok az hogy leálltam veletek. De most komolyan, inkább a kissebbik rosszat választom ha egy mód van rá. *folytatja a kiakadását, ami már nagyon érett, több okból is.*
- Csak tudnám miért pont veled veszekszem, de mindegy. *dobja le magát a fotelbe, és ő gátlástalanul rágyújt. Megszívja a cigit, és a füstöt meg kifújja.*
- Adnék én belőle, de nem tudom mennyire lennél képes érezni ezt szellemként. * von vállat, és tovább cigizik. Kell a nyugtató. és mivel nincs nála Xanax, ez is megteszi.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:43 pm

*Will felröhög, majd Tedre néz.*
- Tudod, hogy te vagy a legnagyobb seggfej a világon, Teddy maci? Te, és nem más... Tudod, én ismerlek valamelyest, Anor emlékeiből is... És tudod mit? Tetszettél! TIszteltelek! Szimpatikus voltál? Ki lett volna a vezér, ha Anort kicsináljuk? MI! Hát Mi! Te meg Én, együtt! Én lettem volna a meglepetés ereje és az állatias vadság... Te a tervezés és a racionalitás! Mi lettünk volna a tökéletes páros! Megreformáltuk volna a sötét oldalt! Te és Én, Teddy boy... Tiszteltelek... És hogy őszinte legyek, tisztellek most is, mert képes voltál szóba állni velem. Van benned kurázsi, csak fel kell ébreszteni a benned alvó oroszlánt...
*Mondja, és hatalmasat sóhajt.*
- Nem velem veszekszel, hanem magaddal. Látom a szemedben, hogy érted, amit mondok, és egy részed így érzi. Én vagyok az a részed...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:51 pm

*A röhögésre valamelyest lehiggad. Nem, itt józan ész kell, nem indulatok. És lássuk be, van abban valami amit William mond, de mégis... mennyire furcsán hangzik így kimondva az egész. És legfőképp, milyen egyszerűnek tűnik.*
- Imádom az őszinte embereket, de komolyan. * húzza el a száját egy kicsit.*
- Tudod, megleptél egy kicsit. Ezekkel az őszinteségi rohamaiddal, és hogy ész is van benned nem csak vadság. Én is annak láttalak aminek a többiek, őszinte leszek, vadállatnak. aki csak élvezetből, ösztönből "vadászik" és bánt másokat. Én is tiszteltelek, hogy a névtelenségből jutottál fel Anorig, tisztelek érte, mert tudom milyen küzdelem ez, én is átéltem. *felel a fiú rohamára, egy hasonlóan őszintével.*
- Egy kicsit mindig is tartottam tőled, és nem mondom, hogy ez most nem múlt el haláloddal. Tartottam tőle, hogy mi lesz ha gondolsz egyet, és mindenkivel szembe fordulva, nekiesel a Rendnek belükről. De most már mindegy... *fordul el egy kicsit.*
- Lehet hogy igazad van. *sóhajt fel, végül is a józan ész azért nem hiába van ott. Az utolsókra kicsit meglepődik.*
- Miért ne álltam volna szóba veled?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:59 pm

- Mert én vagyok a másik feled, balfasz!
*Mondja Will, és látszik, hogy már rég feladná a vitát, és lelépne... Ha megtehetné.*
- Én vagyok a Yin a Yangodhoz, a fekete a fehéredhez, az éjszaka a nappalodhoz, a macska a kutyádhoz, a ragadozó a növényevődhöz, az őrület a racionalitásodhoz, a háború a békédhez, de legfőképp én vagyok a Will a Tededhez!
*Mondja szinte hadarva, csak a végénél lelassítva.*
- Mert lenézted és gyűlölted azt, ami mindenben különbözik tőled... De soha nem voltam vad szórakozásból. Csak nem láttad át a mintát... Kim Kaguyát brutálisan összevertem, hogy őrültnek lássatok. Majd Sindy, rá is igen alaposan ráijesztettem, hogy megnézzem a reakciód. Tudni akartam, mennyire fontos neked a csaj, elég fontos-e ahhoz, hogy a Lú és Énköztem zajló dolgokhoz hasonlítsalak titeket! Közben Wilfreddel kitiltattam a diákokat Wilardból, hogy láthassuk, vajh hány lázadozó van az iskola falai között, akiket akár a magunk oldalára állíthatunk. Mikor nem vette elsőre a lapot, megmutattam magam újra...
És csak hogy tudd, azért voltam aznap este futni, hogy megnézzem, a Wilianből egy hírrel futva, madár nélkül mennyi idő alatt lehet eljuttatni egy hírt a menedékbe...
*Mondja a fiú mogorván.*
- Az őrületben is van néha mintázat... Olyankor a legveszélyesebb. De ha lehetett volna mellettem egy magadfajta alak, aki észérvekkel dolgozik, és nem féltem tőle a hatalmam, hisz épp akkora van neki is... Meghódíthattuk volna az egész világot...
*Mondja Will álmodozó hangon, és látszik, nem először gondolkodik el a Ted és Will elméleten.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:07 pm

- De jó hogy tudok róla, hogy ennyire skizofrén vagyok. *jegyzi meg, majd a hosszabb előadást viszont mérlegeli. Van benne rendszer ha innen nézzük, de ezt neki honnan kellett volna tudnia?*
- Van rendszer abban amit mondassz. De azért voltak bakik itt ott. Például, amikor nekimentél Alexnek, és meglátta ar arcod. Te tényleg, arcról jut eszembe. Láttam ma a suliba egy pont ugyanolyan gyereket mint te. Ő lenne az ikred? *érdeklődik kíváncsian, majd lassanként elnyom egy ásítást.*
- Bocs, nem untatsz, csak kezdek 48 órázni. Igen, így amit mondassz egyszerűnek és követhetőnek tűnik, de aki nem ismeri a logikádat annak totális őrültségnek tűnik. Nekem is annak tűnt. *mondja, majd visszafekszik a kanapéra. Vizszintesben.*
- Ki tudja, talán még mindig nem késő, végül is csak tegnap haltál meg... ezek után basszus, komolyan sajnálom hogy kicsináltalak. *jegyzi meg, és azon tűnődik, lehetséges-e visszahozni egy lelket az élők sorába. végül is olyan szempontból nem halott, hogy a lelke itt van, tehát, valamilyen szinten él. A gondolatok mellé, azonban szégyenérzet is társul. Ha mindezt egy nappal ezelőtt tudja meg... most nem itt tartanának. Eső után köpönyeg.*
- Most szundítok egyet ha nem baj, és ha addig csendben tudnál lenni, és holnap majd akkor is kitalálok valamit a rohadt életbe is.* morran fel nem túl kedvesen, majd elfészkelődik, és lehunyja szemeit.*


//Köszi^^//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:18 pm

- Wallace? De, az ikertestvérem... De mondtam neki, hogy költözzön ki hozzánk... Lúhoz...
*Válaszol a fiú kérdésére elgondolkodva.*
- Tudod megkérdezhetted volna, hogy "Hé, baromarc, ezt és ezt miért csinálod?" És a bakik kijavítására kellettél volna TE, a másik vezér.
*A fiú szavaira egy pillanat erejéig reménykedni kezd, de végül megrázza a fejét.*
- Tudod az Adava Kedavra nem épp az a fajta autópálya, amin meg lehet fordulni. Legközelebb ne ölj meg, csak kábíts el... Van olyan rituálé, amivel fel lehetne támasztani, de az túl sötét praktika... Még én is tartok tőle...
*Mikor Ted aludni készül, Will odalép mellé, és odahajol hozzá.*
- De nevetséges... Megölsz, és összehaverkodunk... De most nem vicces?
*Kérdi, majd az egyik ablakhoz sétál, és karba fonja kezeit, és kipillant.*
- Hiányzol, Lú...
*Hallhatja még Ted esetleg Liam halk szavait.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:58 am

*Will az ablaknál áll, és merengve néz kifelé. Lassan hátrasétál, nekifut, és elrugaszkodik, hogy utána egy láthatatlan energiamezőről pár centivel a fal mögött visszapattanjon.*
- Hogy rohadnál meg...
*Morog, miközben feltápászkodik, majd leveti magát a kanapéba, ám nem figyel, és átesik azon. Felkel, leül, és közben morogni kezd.*
- Egyszer felgyújtom ezt a helyet... Porig rombolom...
*Ezzel, mivel nincs jobb dolga, elkezd azzal játszani, hogy átnyúl a kanapén, és mintha magának bábozna, a kezét úgy forgatja, mintha az nézelődne, és beszélne.*
- Szervusz, Kéz uraság. Te is itt ragadtál?
*Elváltoztatott hangon válaszol magának.*
- Itt, cseszdmeg... Itt... Már elegem van... De legalább az a kardos csajszi jól néz ki a fürdőben... Kár, hogy lelépett.
*Újra normális Will hangon beszél tovább.*
- Jah... És ahogy elnéztem, Wilardba ment, és sok pénzt vitt, tehát szerintem megszáll ott...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:02 am

*A nappaliba hopponál, ahol Will éppen játszik, a kanapén. Ő simán, leveti magát az egyik közeli fotelbe, és köszön.*
- Szia... Ahogy látom elvagy, de ha abbahagyod, lenne hozzád pár kérdésem* szólal meg a vöröske mögül. szokásos feketében van, a bakancsát leszámítva, ami sötétbarna. Póló helyett egy fekete inget vett fel, ami most kicsit megtépázottan áll, hiszen volt némi kellemetlensége az idejutással kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:09 am

- Na nézd, a jövendőbeli, örökkévaló második, a szolga, a kiskutya...
*Mondja Will morogva, majd felkel.*
- Áh, bakker... Bocs, csak kezdek megőrülni ettől a háztól. Mit szeretnél tudni? Százhetvenöt magas vagyok, nyolcvanegy kiló, ennek nagy része izom. A hátam sebhelyes. A hajam vörös. A szemem narancs. És huszonegy centi...
*Vigyorog a fiú, miközben lábait felrakja a... Levegőre.*
- Mire vagy kíváncsi? Anor alsónadrágméretére? Még azt is tudom... Itt van a fejemben minden, és nem tudom használni...
*Mondja dühösen, majd elkeseredik.*
- És nem tudom megölelni Lút...
*Will egy pillanatra mintha megremegne...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:15 am

*Az első mondat gúnyolódásra, már éppen válaszolna, de akkor tovább fűzi Will, hogy kezd megzakkanni. Ami nem jó, korántsem jó.*
- Hm, a nagyrészt eddig is tudtam, a farkas mérete meg nem érdekel, más viszont igen. Említettél tegnap egy bizonyos sötét rituálét. Arról mesélj nekem. * mondja a fiú, és érdeklődően néz a másikra. Most kifejezetten jobban fest, kialudta magát.*
- Anorral kapcsolatos dolgok nem érdekelnek, az most az egyik halálfaló nőre van ráindulva. Valami Larára vagy kire. *teszi hozzá, és kezd egyre inkább egyetérteni Willel, Anorral kapcsolatban. Ma is volt nála, megbeszélés címen, de... semmivel nem lett előrébb. Csak annyival, hogy újra megcsodálhatta Will holttestét, egy csinos koporsóba zárva.*
- Ch, ha kivitelezgető ez a dolog, lehet hogy lesz még esélyed Lút ölelgetni. *teszi hozzá, majd várja, mit mond a másik.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:23 am

- Tudod Ted... Rajtam kívül senki nem lenne képes erre a rituáléra, és mindjárt megérted azt is, hogy miért...
*Will ezzel feláll, és háta mögött összefonja karjait, mint valami tanár.*
- A rituáléhoz szükség van negyven liter vízre, amit egy méretes kondérba töltesz. Kell hozzá egy különleges hozzávaló... Majd ezek után bele kell dobni két főnixtollat, egy sárkánypikkelyt, hat csirketojást, három smaragdot, három rubintot, és egy aranyérmét. De hogy miért nem lenne más képes rajtam kívül a rituáléra?
*Ted arcába hajol, és lemondó mosoly jelenik meg ajkain.*
- A rituáléhoz szükség van negyven liter vízre, amit egy méretes kondérba töltesz. Hozzá kell önteni egy különleges hozzávalót, ami egy felnőtt, hím unikornis minden csepp vére. Ki fogja kivéreztetni a legtisztább lényt a világon, és vonni magára cserébe az univerzum átkát? Talán te, Teddy boy? Vagy James Miller? Kim Kaguya? Csak a legelkeseredettebb tudná megölni... És csak a legtisztább lélekhez menne oda. Nos, mi a véleményed erről? Amúgy meg kinek lesz gusztusa a holttestemet addig főzni, míg fekete massza lesz belőle? Mondjuk majd Lú kavargatja a kondért egy romantikus pillanat keretein belül? Merthogy kell a holttestem is Anortól.
*Kérdezi, és odasétál az ablakhoz.*
- És mi ez a baromság, hogy megölsz, és fel akarsz támasztani? Anor meg bukik a kardos bigére? Érdekes lesz...
*Ám Will most nem mosolyog. Olyan, mint még soha... Szomorú, és komoly. Látszólag a halál a legvadabb farkast is képes betörni...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:34 am

*Már éppen megkérdezné, hogy miért nem lenne rá képes, de ekkor elsorolja Will, hogy mik a hozzávalók. Az első részig minden rendben lenne. De az unikornis... az valóban egy necces dolog lesz. Necces? Egyenesen rémálom.*
- Nah ne, mondd hogy ez egy vicc, hogy unikornist kell ölni érted. *sóhajt fel, majd figyel a többire, és hát a szereposztással nem lenne gond... de egy unikornist megölni, azért nem mindennapi dolog.*
- Hát, a magához csalogatja nem lenne probléma, Kim elég tiszta lélek, benne nincs semmi rossz szándék, a megölni a necces. De talán nem tudom, Lú nem tenné meg, akkor valaki más kellene. Végső soron én is ha kell. *mondja, majd elgondolkodik egy kicsit.*
- tudod, mindenkinek kell valami hobby. És jah, arra hajtana... *jegyzi meg, majd kicsit elhúzza a száját.*
- Hát nem lenne szép látvány, de végső soron valaki megtenné.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:42 am

- Lú? LÚ?
*Will szemében harag gyúlik.*
- Lú nem ölhet unikornist! MEGTILTOM! Inkább megrohadok ebben a házban, de ha Lú ilyesmivel szennyezi be a kezét, és így támasztotok fel, én... Én... A francba...
*Will elkeseredett, teljesen. A földre rogy, és a tarkóját fogja mind két kezével.*
- Ted... A francba is... Kérlek, ne hagyd neki... Ő képes lenne rá... De ne hagyd neki... Könyörgöm... Nem szennyezheti be a lelkét... Épp elég, hogy velem van... Volt... De ne...
*Will hirtelen felpattan, és beleöklöz az energiafalba, de az ütés hihetetlen erejű lehetett, mivel a fiút az energiamező, ami kint tartja a nem-halálfalókat, és bent Willt, vagy nyolc méterre hajítja a vörös hajú fiút.*
- Ted, ki kell vinned innen! KI KELL VINNED! Elvileg egy lelket hozzá lehet kötni egy olyan tárgyhoz, ami életében nálad volt... De nem lehet mágikus tárgy, így pálca nem jó... Ted, a késem... Gondolom még a házamban van. Hozd el a késem, és akkor ki tudsz vinni innen! Akkor el tudsz vinni Lúhoz, meg bárhova!
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:49 am

*Felhúzza a szemöldökét, de megvárja, míg vége lesz a kirohanásnak.*
- Jól van oké nem ölhet unikornist de akkor ki ölhet? Én? Én teljesen el vagyok keseredve, és minden vágyam hogy sötét fellegeket vonjak a fejem fölé? Nem hinném de mindegy is... *mondja, majd mikor Will a földön köt ki, kissé tágabbra nyitja a szemeit, főleg mikor a másik már a "könyörgöm" szót használja. Ez a viselkedés teljesen idegen Willtől, így hát meglepődik.*
- A szerelem hihetetlen dolgokra képes... de eddig sosem hittem el, íme az élő példa. *morog, mikor Will nekimegy az energiafalnak. Kissé megrázza a fejét.*
- És ha esetleg kijutsz innen? Akkor mi lesz? Hurcolhatlak magammal, mint valami zsebtanácsadót? Te is tudod, hogy huzamosabb ideig azzal a tárgyal sem tudsz kint lenni. Vagyis igen, de az meggyengít még jobban. Vagy ez nem akadály? *érdeklődik, és gondolatban fejét veri a falba, hogy hogyan fogja azt a kést megszerezni.*
- Hol van a kés a házon belül? Ha lehet elkerülném Lút... *mondja, nincs kedve egy újabb kifakadáshoz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: