Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 5 Vote_lcapMenedék hely - Page 5 Voting_barMenedék hely - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:57 am

- Legyengülnék? Ki a szart érdekel... De beszélnem kell, NEKEM kell beszélnem Lúval, Wallace-al, és azokkal, akik csatlakoznak még hozzánk. És Ted... Csak hogy tudd... Ha ezt végigcsináljuk, nem lehetsz többé Anor kutyája. Farkassá kell válnod. És akkor vár rád egy falka, ami nemcsak befogad, de tisztel, megbecsül. Ha velem, velünk tartasz, nem lesznek többé parancsok, csak közös döntések. De Ted... Ez egy veszélyes út... Ha belekezdünk, jobb lesz, ha Sindyt valahova elküldöd, hogy ne eshessen baja. Hidd el nekem, ez már háború, amiről mi beszélünk...
*Mondja Will.*
- És igenis, jó lehet, ha van melletted valaki, aki mindent tud Anorról, minden titkát, minden vágyát, minden tervét... Nálam van Anor hatalma, de neked kell használnod!
*Mondja a fiú.*
- És lenne még egy kérésem... Ha találkoznál az ikertestvéremmel, mondd meg neki, hogy a szülinapi ajándékomat még behajtom...
*Will az ablak elé áll újra, és összecsapja a kezét.*
- Vigyázz világ... Apuci visszatért...
*William elkezd újra bízni önmagában, látszik, hogy bízik Tedben, Lúban, és mindenkiben, aki segíteni akar neki. Szemeiben fellobban a régi vadság, háta ívbe feszül, és diadalittasan felüvölt.*
- ROCK AND ROLL, BABY! Ez az! Ted, mellettem állsz? Mert én megígérhetem neked, hogy mindenben melletted állok... És ne mondd nekem, hogy nem akarod megdönteni Anor hatalmát, hisz itt vagy, és a feltámasztásomról beszélsz!
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:09 am

- Ha ennyire ezt akarod... Nekem mindegy, beszélhetsz velük, ha eljutok oda, hogy megszerezzem a késed... De egyenlőre lelki erőt gyűjtök Lúhoz. Tudod, nem könnyű eset. *mondja, majd fennakad a gondolaton hogy legyen farkas. *
- Farkas? Szerinted ha nem akarnék az lenni, vessződnék én veled? azok után, hogy mennyi melóm volt vele, mire kinyírtalak? *vág vissza, csillogó kék szemekkel. Végre, megint valami új, és... veszélyes dolog. *
- Veszélyes út, de magam részéről belátom, hogy kurva nagyot tévedtem veled kapcsolatban, és ezt veheted bocsánatkérésnek, hogy itt megpróbállak vissza szuszakolni az életbe. *teszi hozzá, majd biccent. Ezt valahogy közölnie is kellene Sindyvel. Nem lesz könnyá, de jobb lesz így.*
- Hát, majd ha összefutok vele, lerendezem hogy távol maradjon a háborútól. *mondja, és már látja maga előtt a jelenetet, hogy e lányt hideg, merev szívmegszakadós módon elküldi hogy jobb lesz neki Ted nélkül.*
- Ne aggódj, megmondom neki ha összefutok vele... de lehet hogy ezt nemsokára te is fogod tudni közölni vele.* jegyzi meg, majd ő is az ablakhoz sétál.*
- Azért ne olyan hevesen... még mindig kedvelem Anort, de jelen pillanatban melletted állok. Máskülönben nem beszélnék a feltámadásodról, csak tudod... én sokkal lógok neki... *sóhajt fel kicsit, majd visszafordul a nappali felé.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:31 am

- Ha Lú nem akarja odaadni a kést szép szóval, akkor... Akkor hozd el ide. Talán a nyitott ajtón keresztül tudok vele beszélni. Mondj el neki mindent a feltámasztásról, arról hogy milyen állapotban vagyok... De a kés mindenképp kell, az az egyetlen nem mágikus tárgy, ami mindig nálam volt.
*Ted felé pillant, és elmosolyodik.*
- Tudod Ted... Nem az a kérdés, hogy kinek mennyivel tartozol. Hanem hogy kiről mi a véleményed. Őszintén szólva én abban is kételkedem, hogy te tartozol Anornak, és nem ő neked...
*Mondja elgondolkodva.*
- Gondolj bele, minden fontos munkát veled végeztet el, mindenre téged ugraszt, miközben ő hentereg egy szótlan ribanccal, és mégis, mikor utódot választ, hirtelen minden tudását egy számára ismeretlen srácnak adja, helyetted. Nem érzed ezt a különös kettősséget? Anor eljátsza, hogy megbecsül téged, de valójában a szemében csak egy lábtörlő vagy, vagy épp egy hasznos kis robot, akit nem kell etetni, csak küldetésekre küldeni.
*Mondja teljesen komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:52 am

*Biccent, ki tudja, talán lehetséges lenne.*
- Reménykedem benne, hogy odaadja, és nem kell idehoznom őt. Nem tudom mennyire lennél képes vele beszélni, de megteszek minden tőlem telhetőt az ügyért. *ígéri meg, majd kissé felvonja a szemöldökét a fura gondolatra. Anor tartozna neki? Végül is, ahogy Will folytatja, valahogy.. kicsit más értelmet kap minden. Nem tudja, vajon mennyi az igazság, Anor részéről, de Will csak a tényeket mondja, ahogy hallja.*
- Mondassz valamit... abban igazad van, hogy tényleg léggé furcsálltam a dolgot, de mérges is voltam, nem is kicsit. Tudod, valahogy olyan furcsa mindezt mástól hallani. Hogy mit csinálok. Nekem néha fel sem tűnik....Már nem tudom ki az úr és a szolga ebben a furcsa bandában. *jegyzi meg csak mellékesen, és közben Willre néz.*
- Basszus, komolyan sajnálom hogy megöltelek... Kellett volna ez a lehurrogás, kicsit hamarabb is.... *filózik el a gondolaton.*
- Amúgy te most mennyire vagy szilárd? szóval úgy értem, a kanapéra le tudsz ülni, nem esel át rajta ugye? *érdeklődik*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:58 am

- Figyelj Ted... Ami megtörtént, megtörtént. Felejtsük el a múltat. A legjobb barátok közt is megeshet, hogy az egyik megöli a másikat, de aztán feltámasztja. Ne rágd magad ezen. Most az a legfontosabb, hogy Anort kivonjuk a képből. Őszinte leszek, ez fontosabb, mint a feltámadásom, de sajnos nem sokat tudok segíteni, amíg nem vagyok anyagias állapotban.
*Magyarázza, majd a végső kérdésre kicsit elgondolkodik.*
- Tudod ez valahogy úgy működik, hogy számomra csak akkor létezik a kanapé, ha arra gondolok, hogy ott egy kanapé. Megmutatom, miről beszélek.
*Ezzel felül a levegőbe, mintha egy bárszéken üldögélne.*
- Amíg arra koncentrálok, hogy márpedig van itt egy szék, addig számomra itt a szék. Ha nem figyelek, a kanapén is átesek.
*Ezzel leszáll a földre, és körbepillant.*
- Ez az energiamező nem tudom hogy fog ki rajtam. Elvileg rám nem nagyon hat a mágia, most, hogy szellem vagyok. Cefet erős rituálénak kell lennie...
*Gondolkodik.*
- Ám ha rituálé, akkor kell neki egy energiaforrás. Egy Rúnajel, egy Kör, vagy ilyesmi. De én nem tudtam megtalálni. Ha azt a rúnát, varázskört vagy bármit meg tudnánk törni, akkor is kimehetnék, és még csak nem is gyengülnék le... De hetekbe is telhet, mire rálelek.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:06 am

- Azért érzed, hogy a halálodról van szó... Erre.. mindegy oké ugorjunk. Ha minden jól megy, akkor majd anyagias formába hozunk, csak kellenek hozzá dolgok. El kell menni vásárolni. Mondjuk egy medencét.. az elég lenne azt hiszem. *jegyzi meg majd felsóhajt.*
- És anyagiatlanság ide-oda, mégis hogy szeretnéd kivonni a képből Anort? Még mindig erős és én nem tudok vele szembeszállni, nekem nincs meg Anor tudása sajnos. Most nem jönne rosszul, az tény de.. mindegy, érted. *legyint egyet, majd újfent a másikra figyel.
*
- Értem, hát... szar lehet hogy koncentrálás nélkül leülni sem lehet a szellem világban. *mondja, majd körbepillant.*
- Van egy olyan tippem, hogy az a rúna vagy mi az egész helyet védi. Anor semmit nem bíz a véletlenre ami azt illeti... ha esetleg összefutok vele, megkérdezem, hátha válaszol.* teszi még hozzá*
- Nehéz ügy, nehéz ügy... *sóhajt fel, és kissé megvakargatja a tarkóját.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:12 am

- Jelenleg három ember rendelkezik Anor tudásával... Ebből az egyik csak szellem...
*Mondja Will sejtelmesen mosolyogva.*
- És ez olyan meglepetés lesz számára, amire még maga a Sötét Nagyúr sem lesz felkészülve. Vagy ha mégis, azért arra talán mégsem, hogy nem csak varázslatokkal támadunk rá, hanem egyéb trükkökkel is... Ezen még gondolkodnom kell, de... Pár mugli tárgy igen hasznos tud lenni.
*Morfondírozik Will.*
- De félre a problémákkal... Te Te... Nem gyújtasz rá? Próbáljuk ki, hátha mikor rám fújod a füstöt, jó lesz nekem is.
*Vigyorog Will reménykedve.*

Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:19 am

- Három? Mért három? * akad fenn mert akárhonnan is nézni Anor meg Will az csak két személy. Bár az is lehet, hogy csak lemaradt egy körrel, amit kétesnek tart, de nem lehetetlen. *
- Egyéb trükkökkel? Essek neki egy szamurájkarddal vagy mi a szösz? *kuncog fel egy kicsit, de azért érti, hogy mire gondolt a fiú. Van pár igen hasznos mugli találmány, és valamennyire ért is hozzá, hiszen az utcán nőtt fel jobb híján, de erre eddig nem gondolt, hogy a két világ hatalmát össze keverje.*
- Felőlem megpróbálhatjuk *von vállat, és előhúz a zsebéből egy doboz fekete Dunhillt, kivesz egy szálat, és pálcája végével meggyújtja, és a füstöt, mit előtte mélyen leszívott tüdőre, kifújja, egyenesen Willre.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:28 am

*Will megborzong, ahogy légies testét átjárja a füst, majd elvigyorodik.*
- Egy géniusz veszett el bennem... Ez az, csináld csak!
*Mondja, majd hátra dől, és élvezi a füstöt.*
- Nos, ez a három ember dolog... Olyasmi, amire hamar rájöhetsz, ha kicsit használod az eszed, de inkább még nem mondom el, mert túl sokszor találkozol Anorral, még lelőné a poént, ha nem bízik benned...
*Élvezkedik a cigarettafüstben, ami egyértelműen valahogy megakad testében.*
- Az élet szép... Pár füstbomba, egy-két villanógránát, pár egyéb csapda... Nem sok minden, de épp elég ahhoz, hogy megzavarja a mi sötét nagyurunkat... És akkor lecsapunk rá. Nem fogja tudni azt sem, hogy hol találja meg a seggét, nemhogy azt, hogy ki támadta meg.
*Széles vigyorrá torzul mosolya, majd őrülten csillogó szemekkel ránéz Tedre.*
- Egyet megígérhetek... Ha Anort leraktuk a bilire, én matarészegre iszom magam egy buli keretein belül, és az ágyamba hányok...
*Ezzel felröhög.*
- Jó vezér lesz belőled, Ted... Én már tudom. Az a kérdés, hogy engem helyre tudsz-e rakni, ha hülyeségre készülök... De szerintem igen. Eléggé tisztellek ahhoz, hogy adjak a véleményedre.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:56 am

*Szintén elvigyorodik, és folytatja a káros szenvedélyt, a füstöt mindig Willre fújva.*
- Ha neked jó, nekem nem oszt nem szoroz. *von vállat a cigizésre. De kicsit morbid a dolog, hogy éppen együtt cigizik azzal aki eddig az ellensége volt. Legalábbis ő úgy tekintett rá.*
- Szép... lesz ha minden a helyén lesz. Jelen pillanatban azt sem tudom mit akarok kezdeni magammal hosszútávon. Ha kiiktatjuk Anort a képből. *valahogy kezd egyre jobban megtetszeni neki az elgondolás.*
- Ch, én majd akkor ünnepelek, ha ezt túléltük, és Sindy is megbocsát nekem. Akkor én is leiszom magam, de úgy, hogy három napig kóma leszek utána. *ígéri meg*
- Jó vezér, háát majd kiderül. Majd meglátjuk, de szerintem csak jutunk majd egymással valamire. *mosolyodik el őszintén*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:34 am

- Te Teddy boy...
*Mondja Will elgondolkodva.*
- Szerény véleményed mi jelenleg rólam? Fontos, hogy ha a jövő tényleg úgy alakul, ahogy szeretnénk, akkor megértsük egymást indíttatásait, és megtanuljuk kezelni a gondjainkat.
*Ezzel Lótuszülésbe ül, a levegőben, és kicsit előredől.*
- Én például értelmes arcnak tartalak, racionálisnak, csak épp... Talán kicsit túl sokat gondolkozol. Túl sokat agyalsz, és ez visszatart. Pont amiért sokat gondolkozol ezernyi dolgon, talán épp azért nem marad időd átértékelni a jelent. Agyalsz a múlton, a jövőn, és a jelenre már nem marad kapacitásod. Én a jelenben élek, a terveim, az ötleteim pedig általában nagy léptékűek, de gyorsan változnak, ha a jelen is változik. Ilyen egyszerű lélek vagyok...
*Magyarázza.*
- Próbálj meg kicsit elszakadni a gondolataidtól, és a jelenben élni... Különben nem fogsz tudni bizonyos csatákat megvívni. Ott van Lú... Lúval csak akkor érthetsz szót, ha a jelenre koncentrálsz, mert akkor találod meg, hogy honnan gyökeredzenek a gondolatai. Ha Luthiával beszélsz, ne arra gondolj, mit fogsz mondani, vagy mit nem, ne arra, hogy mit mondtál... Improvizálj, és minden rendben lesz.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:42 am

*Felsóhajt, úgy tűnik a ezt kedves becenevet már nem fogja lemosni magáról. De annyi baj legyen.*
- Hát, nem vagy egy egyszerű eset az tény. De alapjába véve, most, hogy kicsit többet beszélünk, azt hiszem kezdelek kicsit megérteni, vagyis átlátni a logikádat. Egy kicsit, még mindig vadállatnak tartalak, de ezt nézd el nekem. Bizonyára változni fog. Szóval úgy értem, később, még több ismerettség és beszélgetés után. Ami a legjobb, az az hogy bírom a humorod, kicsit bántó, de szórakoztató. *mondja a fiú kis mosollyal, miközben visszatelepedik a fotelbe, és onnan szemezik Willel.*
- Nah igen, most akartam mondani, hogy hozzám képest, te egy kicsit szeles, heves vagy. Bár mondjuk, időnként mindkettőnket az indulatok vezérelnek. De alapban azt hiszem te egy értelmes srác vagy, csak kicsit túl aktív. Folyton pörögsz valamin, folyton kell valamit csinálnod, nem tudsz a fenekeden maradni. *folytatja, és elnyomja a cigit. A dobozt ismét előveszi de nem gyújt rá egy újabbra, csak játszik vele.*
- Luthia... Régebben egész jóba voltunk, olyan haveri szinten, mármint ő is olyan balhésnak tűnt mint én, csak aztán... nem tudom, sokáig nem találkoztunk, és amikor újra láttam, akkor már a barátnőd volt. Kicsit hasonló mint te. De amúgy igazad van, Lúval kapcsolatban nem lehet előre tervezni, én már megpróbáltam, és felsültem. * teszi még hozzá egyfajta zárásként.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:51 am

- Tudod... Ted...
*Willen látszik, hogy elgondolkodik.*
- Hasonlítasz apámra. Nagyon is... Az öreg William Watson... Nagyszerű figura, jó arc, csak épp... Mindig mindent megpróbál megtervezni, és ha valami kis hiba csúszik a számításába, máris pánikba esik. Nem szabad...
*Majd felnevet.*
- Az öreg Will... Apa...
*Kicsit furán ejti ki a szót, fájdalommal.*
- Akkor sántult le, mikor én eltűntem. Felment a kúria padlására, és hát.. Gyenge volt a padló. Átszakadt alatta, és lezuhant. Egy emelet belmagassága öt méter... Szóval nem esett kicsit. Főleg, hogy fél térddel rázuhant a zongorára. És azt mondja, ez emlékezteti, hogy mennyire fontos vagyok neki... Hogy a fél lábát adja azért, hogy én hatalmas és híres legyek. Tudod, a családunk nem a legbékésebb elemekből áll. Apám például egykor bérgyilkosságokhoz kevert és adott el mérgeket. Nem, nem sötét varázsló famíliából származom... Ha tudnád, milyen rokonságom van, lehidalnál... Például ott van Sarah... Sarah Jaquline Nelson... Az unokahúgom. Egy hónappal fiatalabb nálam. Ő kedves, odaadó, törődő, csendes jellem. Régen mindig azon háborúztunk, hogy ki vezesse a Delori birtok ifjoncait. Sarahval mi vagyunk a legidősebbek. Aztán mikor hazakerültem eltűnésem után három évvel, ő ápolt napról napra... A Roxfortba jár, Griffendéles, most fog végezni. Auror akar lenni... Ha ő itt lenne, még annak ellenére is találna módot arra, hogy hülyére verjen azért, amiért ilyen bajba másztam, hogy szellem vagyok. Pedig...
*Rápillant a faliórára, egy perccel múlt éjfél.*
- Pedig ma van a szülinapom... És még így is képes lenne rá. Mindig nyugodt, békés és kedves, kivéve, ha rólam van szó. Apám elmegyógyintézetbe akart küldeni, Sarah pedig... A kis Sarah pedig felállt, és üvöltve védelmezett engem. A kis Sarah... Lehet be kéne fejezni ezt az egész halálfalós baromságot. Kirakni Anor szűrét, és békésen élni, ahogy az... Ahogy az elrendeltetett...
*Kis monológja közben látszik, hogy ha lenne teste, most könnyezne...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:04 am

*Kicsit meglepődik hogy Will az apjához hasonlítja, de aztán az is kiderül hogy miért.*
- Értem, hát ahogy elnézem van egy kis gubanc a családfádon. Nekem ennyire nem bonyolult, van az öreg, anyám meg én, és kifújt. Bár igazán ők sincsenek, mert sosem voltam otthon. Mindig a rossz kötött le, a banda, a Falka. Tudod ez egy elég vicces szitu... A bandát, amibe otthon tartoztam Fekete Falkának hívták és olyan volt, mint a megvadult farkasok. Sosem a szabályok szerint játszottunk, de ez volt benne a tök jó, és hiányoznak, nagyon hiányoznak. Amikor először találkoztam Lúval, úgy éreztem, végre találtam valakit, aki olyan mint én, de aztán... nem lett semmi. Aztán, ugye Anor, ezt a történetet már ismered, nah meg ott van Sindy is. Ő vele teljesen más ember vagyok. De mindegy, nem untatlak ezzel. *hagyja abba hirtelen.*
- Ezzel a Sarahval nagyon közel állhattok egymáshoz. Ha ennyire kiállt érted, még apád előtt is.... *jegyzi meg, majd elgondolkodik egy kicsit.*
- Most nem mondom, hogy boldog szülinapot, de azt kapod majd tőlem, hogy újra élni fogsz, ezt oszd be. *mosolyodik el halványan.*
- Néha nekem is megfordul a fejemben, hogy jobb lett volna bele sem kezdeni, de végső soron... nem mondhatom hogy megbántam.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:13 am

- Öreg, itt vagyok bezárva egy házba, amiben a nap nagy részében nincs rajtam kívül senki, és nem tudok se zenét hallgatni, se semmi... Hidd el, hogy semmivel nem tudnál untatni... Ami azt illeti, a beszélgetéseink a legjobbak a világon, amik történhetnek velem jelenleg...
*Mondja Will, majd feljebb lebeg kicsit.*
- Sarah... Sarah az egyetlen ember, akitől elfogadok parancsot. Ugyanis Sarah csak olyan parancsot ad, amit nem bánok meg. Hiába az unokahúgom, néha úgy érzem, vagy tíz évvel idősebb nálam. Mikor ápolgatott, még talán bele is szerettem kicsi... Nos, betegesen hangozhat, de valljuk be, ha éjjel üvöltve ébredsz fel, és az első pillanatban elkap egy gyengéd ölelés, akkor nem gondolkozol, hogy a puha bőr tulajdonosa mennyire a rokonod...
*Mondja kicsit szégyenkezve.*
- Sarah... Ha most felbukkanna... Te imádnád őt...
*Vigyorog Will.*
- Csak azért nem mutatom be őt, nehogy véletlenül beleszeress, és otthagyd Sindyt. Az a lány... Mármint Sarah... Gyönyörű, okos, érett, magabiztos, öntudatos, és tökéletes.
*Mondja Will, majd hátradől, elfekszik a semmin, feje mögött összefonva ujjait.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:21 am

*Elvigyorodik.*
- Ha lehetne több időt is töltenék itt veled, de sajnos el kell indulnom lassan, hogy megszerezzem a késedet. *mondja, majd üldögél tovább. Még nem szánta rá magát az indulásra.*
- ÉRtem. nost nem nem teljesen meglepő, ha ennyire szoros a kapcsolatotok. Bár ki tudja, a rokon szerelem nem kifizetődő. *teszi még hozzá, majd most már ténylegesen feláll.*
- Nem, nem hagynám el Sindyt, neki kell majd elmennie tőlem, azt hiszem. H élve meg szeretné úszni ezt az egészet. *jelenti ki magabiztosan, majd lassan elindul.*
- Nah kívánj nekem sok szerencsét.... *mondja azzal kilép az ajtón, és hopponál.*

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:47 am

*Miután Ted elment, Will hosszú ideig várakozik. Nem tud kitalálni magának semmit, így azzal szórakoztatja magát, hogy egy pókot figyel. Az apró lény türelmesen várakozik, meg sem mozdul, amíg egy légy be nem repül a hálójába... Ám akkor lecsap, kegyetlenül, és megöli áldozatát. A szellem valahogy furcsának találja a jelenetet... Furcsának, és édesnek. Különleges pillanatot láthatott, ami meghatározza az élet minden alkotóelemét. Will odasétál a kanapéhoz, és leül. Már egyre jobban unja magát. Ha Ted visszaér a késsel, akkor csak egy kis szén kell, márpedig van a kandallóban. Minden rendben lesz... Jóval kevesebb lesz a mozgástere, hisz csak tíz-tizengy méterre mehet el a késtől, de hát... Ilyen az élet. Legalább kimozdulhat. Terveket szövögetve pihen a kanapén.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:55 am

*A szakadó esőből hopponál az előtérbe. hátán szokásos táskája, ami kissé dudorodik, mert hogy egy rádió van benne. A nappaliba belépve, meg se lepődik hogy a vöröske a kanapén ücsörög.*
- Szevasz Ordas Herceg. *köszön, majd pálcáját meglendítve magához rendel pár törülközőt. folyik róla a víz. A másikkal nem nagyon törődve elkezdi levetni az ingét, hogy megtörülközzön.*
- Utálom ha esik az eső... minden tiszta víz és sár... *morog közben, majd amikor megtörülközött, a hajából is kicsit kidörzsöli a vizet, megszárítja az inget, és újra felveszi.*
- Szóval, megvan a késed, Lú készségesen odaadta, és segít abban hogy feltámadj. Keres oylan embert aki tiszta, én nem tudtam olyant mondani, remélem ő ismer ilyet. *azzal előhúzza a zsebéből a kést le teszi az asztalra. Még a rádiót is előszedi.*
- Nah ne unatkozz, hoztam neked egy rádiót. *jegyzi meg kicsit mosolyogva, majd elkomolyodik.*
- Nah, akkor lássuk. Mihez kellene nekem ezzel kezdenem?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:07 am

- Üdv... Jah... Biztos marha szar érzés az, ahogy az eső áztatja a bőröd...
*Morogja Will, majd összeszedi magát.*
- Köszi a rádiót, de ha minden jól megy, akkor remélem már nem lesz rá szükség itt, a menedékben.
*Ezzel felkel a kanapéről.*
- Nos, kell egy darab szén. Van ott a kandallóban. Rajzolj egy kört, amibe tegyél egy keresztet úgy, hogy a kör közepén metszi egymást a két szár. Mellé írd fel a következő szavakat. "Spiritus incantatem, redimio animus ut res , in nomen veneficus." Nos, ha ezzel megvagy, akkor rakd a kést a kör közepére, mutass rá a pálcáddal, és... Most jön a durva rész. Nyúlj bele a testembe, és küldj rá egy halálos átkot. Fontos. A kés közben legyen becsukva. Ez egy rugós kés. Ha kész vagy... Mikor bezárod a kést, eltűnök, mikor kinyitod, kijutok.
*Magyarázza, és közben hevesen gesztikulál.*
- Így készülnek a tanácsadók. Általában koponyához szokták őket kötni, a sajátjukhoz, de sajnos nem szeretném, hogy levágd a fejem.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:14 am

- Miért kell mindennek ilyen bonyolultnak lennie, fel nem foghatom. *morog,a majd ledobja a törülközőt, és a kandallóhoz lép, közben hallgatja az utasításokat. Elég egyszer elmondani, utána már tudni fogja, de...nem hangzik valami kellemesen.*
- Örülök, hogy legalább némi hasznát vesszük Anor tudásának. *mondja, majd elkezdi felrajzolni a kört, bele pedig a keresztet, úgy, ahogy Will elmondta.*
- Eddig megvan akkor a szavak... *mormolja magának, és diktálva leírja.*
- Spiritus incantatem, redimio animus ut res , in nomen veneficus *ahogy ezzel készen van, a kést leteszi a kör közepére, és hátrébb lép egy kicsit. Eddig minden klappol.*
- Hm hm, rendben. Lássuk. *azzal belenyúl Willbe, és leküzdi a vágyat hogy kirántsa a kezét a jéghideg valamiből, és ráküld egy halálos átkot.*
- Avada Kedavra *zöld villanás, ami elveszik Willben. Az pedig lassan eltűnik. Kicsit szorongva felsóhajt.*
No lássuk, mit alkottam...*azzal felveszi a becsukott kést, és kipattintja, és várja, hogy megjelenjen a fiú.*
- Nah hova lettél Ordas?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:19 am

*Ahogy kipattan a kés... Nem történik semmi... Ám pár másodperccel később Will előrobban a pengéből, és a földre zuhan. Feltápászkodik, és megrázza fejét.*
- Ezt akkor még gyakorolni kell. Mármint a landolást...
*Morogja, majd leporolja magát. Legalábbis úgy tesz.*
- Nos, akkor ezzel megvagyunk. Egy fontos dolog van csak. Csak akkor tudsz kivinni, ha be van csukva a kés. Ha nyitva van, egyszerűen bent ragadok, és kezdhetjük előről az egész rituálét.
*Mondja a fiú csendben, majd elkomolyodik, és Ted mellé lép.*
- Köszönök mindent, amit értem teszel...
*Mondja halkan.*
- Sokat jelent nekem, akár hiszed, akár nem...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:26 am

*Megkönnyebbülten felsóhajt. Nem cseszte el, sikerült a késbe paterolni Willt, és ez egy jó hír.*
- Lesz időd gyakorolni, ne aggódj emiatt. De most már legalább mozgatható vagy, ami már egy kis lépés előre. *jegyzi meg, majd biccent. Figyelni fog, hogy a kés össze legyen zárva, nem szeretné ezt előlről kezdeni.*
- Asszem ennyivel jövök, miután nekem köszönhető hogy szellem vagy. *feleli halkan a fiú, kicsit félrenézve. Szégyenkezik.*
- Hát elhiszem, de most szerintem ugorj még egy párszor ki és be a pengébe. *javasolja és ezzel becsukja a kést, eltüntetve Willt, majd újra kinyitja.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:34 am

*Will épp mondana valamit, mikor becsukódik a penge, és eltűnik. Mikor a kést Ted újra kinyitja, elemi erővel esik ki belőle.*
- Ted, nem rosszindulatból mondom, esküszöm, de játszon a seggeddel egy kanos vérfarkas... Várhattál volna picit...
*Morogja, majd feltápászkodik.*
- Na jó... Menni fog, meg minden... Kérlek ne játsz a késsel, ha nem muszáj. Bár szellem vagyok, még félek attól, hogy nagyot esek.
*Mondja, majd körbepillant.*
- Nos, most mi legyen? Elmegyünk valamerre?
*Kérdi, és reménykedve néz a fiúra.*
- Zsebszellem lettem...
*Vigyorodik el.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:40 am

*Be kell vallania, tetszik neki Will kiesése a késből, ezért csukta be újra. De utána már nem játszik vele, inkább felröhög Will kedveskedésére.*
- Jól van bocs, abba hagytam. *vigyorog, majd bólint. Ha menni fog, akkor csak menni fog, ő elhiszi a másiknak.*
- Majd vigyázok rád, hogy ne ess nagyot, jó? *kérdezi, majd táskájához lép letéve a kést az asztalra. Előhúz egy üveget, és iszik pár kortyot. majd vissza is teszi.*
- Elmehetünk, de merre? *kérdez vissza, majd ő is elvigyorodik.*
- Zsebibaba...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:45 am

*William a zsebibabára elvigyorodik, majd egyetlen ugrással átveti magát Ted testén.*
- Jegesmaci vagyooook!
*Visít, mint egy hülyegyerek, majd felkel.*
- Mit tudom én... Bárhová, ahol neked jó lesz. Én már ráuntam a falakra... Vagy átfogalmazom neked... KEZDEK MEGŐRÜLNI ETTŐL A HELYTŐL!
*Üvölti, és köpést imitál az egyik fal felé.*
- Szóval tőlem akár elvihetsz a hegyekbe is, és eldobhatod a kést, egy kis klímaváltozás lesz legalább... Bár személy szerint Lúnak, Wallacenak, vagy valami egyéb ismerősnek örülnék.
*Mondja végül kedvesen elmosolyodva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: