Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 6 Vote_lcapMenedék hely - Page 6 Voting_barMenedék hely - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:51 am

*Felvonja a szemöldökét, majd mikor Will átvetődik rajta, kicsit felnyög.*
- Ch, hülye vagy, nem jegesmaci. * nevet fel Will lelkesedésén. Közben azon filózik, hogy hova menjenek.*
- Akkor asszem menjünk a Magic Streetre, úgyis kell onnan pár dolog. Lú már alszik szerinte,, A testvéred meg gőzöm, nincs hol lehet. *jegyzi meg, majd felkészül hogy összecsukja a kést, de most szól előre.*
- Khm, akkor most becsuklak, és ha kimentem kinyitlak, ellenvetés van? Nincs. Remek. * azzal szépen összecsukja a kést, és zsebre teszi. hátára dobja a táskáját, és kilép az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:34 am

*Ted huppan le a kanapéra hulla kimerülten. Zsebében a zsebszellemmel, aki úgy tűnik elszundított, mert egy ideje nem reagál, még ha kinyitja a kést sem. Ledobja hát magát, és elheveredik, most már nincs mitől tartania. Willel most már egy oldalon állnak, és éppen a feltámasztásán dolgozik. A drágakövek már megvannak. Legközelebb az iskola szertárt kell felforgatni sárkánypikkely után. Felsóhajt, és leteszi maga mellé a fekete hátizsákot, ami mindig vele van.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:42 am

*Fekete csuklyám igen csak az arcomba van húzva. Most egy kicsit elővigyázatosabb voltam, mint eddig. Nem jöttem Wilardon át, hanem idehopponáltam. Sokkal jobb... még élvezem is nem mint a gyaloglást.
Igazából nem is tudom miért jöttem ide. Csak, gondoltam hátha felbukkan itt pár olyan személy, akit már régen láttam vagy esetleg akivel még nem is találkoztam. Nem kopogok se semmi, csak benyitok. Közben a pálcám a kezembe van, a csuklyát pedig leveszem a fejemről. Talán nem átkoznak meg amikor beérek. Csak egy kicsit kell beljebb lépnem, hogy meglássam: nem vagyok egyedül. Halvány, úgymond kissé gúnyos vigyor jelenik meg az arcomon. Ma nincs túl jó kedvem.*
-Ted Forrester... Végre szemtől szembe is. *Közelebb sétálok, de az ajtófélfánál megállok és nekidőlök. Nem mutatkozom be. Gondolom tudja ki vagyok, ha nem akkor pedig úgyis megkérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:47 am

*A hangra felpillant, de nem kel fel, annyira lusta, csak megnézi a jövevényt. Nem aggódik, hiszen csak James az. Személyesen nem ismeri, de hallott már róla egyet s mást. *
- James Miller, mily meglepő jelenség... *üdvözli bajtársát kellemesen gunyoros modorban.*
- Mit keresel itt ha szabad kérdeznem? *érdeklődik nem túl kedvesen, mert nem sok kedve van még egy riválishoz. Nem szeretné Jamest is megölni mint Willt. Tehát reméli erre nem is lesz oka.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:51 am

*Nem mozdulok el az ajtófélfa mellől. Amikor megbizonyosodtam róla, hogy Ted tudja a nevem ismét mosoly szökött az arcomra.*
-Társaságot... *Jelentettem ki tömören és röviden. Nem vagyok én sem túl beszédes kedvembe, főleg amióta Ginny a fejemhez vágott egy s mást.* Na és te? Csak így, egyedül? *Azért valljuk be, mégsem kellene nekik rosszban lenni. Mellesleg nem érezni, de én eléggé le vagyok maradva az eseményekkel. Nem tudom, hogy Will meghalt... nem tudom, hogy Ted fel akarja támasztani. Semmit. Remélem ez most megváltozik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:54 am

*A másikra pillant és látja hogy az mosolyog. ez jó hír, tehát nincs életveszélyben mint a napokban megannyiszor. *
- Hja én csak tervezgetek itt egymagamban. *és önkéntelenül előveszi a kést ami átmenetileg Will lakhelye lett, és elgondolkodva forgatni kezdi. James talán felismerheti a kést.*
- Nem ígérem hogy jó társaságod leszek.. *morogja halkan.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:57 am

-Hm...*Csak ennyit tudtam kinyögni mivel megláttam az ismerős kést. Először nem is tudtam hol láttam már. De aztán rájöttem. Amikor voltam Willéknél... ez volt a srácnál.*
-Te... hogy került hozzád William kése? *Felvont szemöldökkel figyeltem tovább Tedet. A pálcám mellesleg a talár zsebébe került útközben, de ha kell kéznél van. Bár... nem hiszem. Úgy gondolom, ha akarjuk akkor még jóban is lehetünk Teddel. Nem tűnik egy rossz arcnak.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:02 am

*Felpillant a döbbent arcra, és vigyorra húzza a száját. No igen, aki le van maradva az le van maradva. Aztán feldobja és elkapja a kést.*
- Will halott. És jelenleg nálam van a kése, amit majd talán egyszer visszaadok neki. *jegyzi meg egy sejtelmes mosollyal. Nem beszél, megvárja amíg kérdezik.*
- Miért? Nem hallottad még a nagy hírt? Hogy milyen aljas hidegvérű gyilkos vagyok? *mosolyodik el Ted hidegen és felül a kanapén.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:09 am

*Vigyor... szóval megint le vagyok maradva. Vagyis még mindig.*
-Háth... *Hadarnám el az egészed de nem mivel annyira megdöbbenek. Hát nekem nem igazán mond senki semmit. Csak úgy kell rájönni mindenre utólag. Szóval azért volt ilyen szélcsend mostanság.*
-Nem, tudok sok minden nem jut el az iskolába. TE ölted meg? *A "te" szót még ki is hangsúlyozom. Nehéz elhinni, de azért nem röhögöm Tedet képbe. Elhiszem én...*
-Szóval... most akkor még egyszer. Will meghalt. Te ölted meg és... amit egyszer visszaadsz neki? *Azon megakadtam. Közben ledobom magam a Teddel szembe lévő fotelbe és a térdemre könyökölök...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:13 am

*Sóhajtás, hogy lehet valaki ennyire értetlen... Kezd egy álláspontra helyezkedni Willel, ami nagy szó.*
- Ahha, figyelj, nem olyan bonyolult ügy. Bekavart nekem Sindyvel, nem mellesleg parancsot kaptam rá hogy öljem meg, én pedig megtettem. Tisztán, egy átokkal, de persze mi lett volna ha csak simán meghal? Csoda... Tehát itt maradt szellemként, és beszélgettünk, és az a lényeg hogy most az elsődleges cél feltámasztani azt a vöröshajú vadállatot... aki elvileg itt szunyókál a késében. *bök az említett tárgyra, mert ugye hozzá van kötve a fiú*
- Csak mist nem akar előbújni... *jegyzi még meg*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:23 am

*A sóhajtásra csak összeráncolom a homlokom majd amikor a Sindy-s sztori lement, beleszólok a beszédbe.*
-Tudom. *Én meg arra kaptam megbízást hogy figyeljem őket. Vagyis Tedet, úgyhogy tudok mindent. Nagyjából. Kivéve ezt a megölős sztorit.* Hm... értem. *Kicsit elmerengtem. Csak azért, mert... lehet hogy Teddel nem leszünk annyira jóban, de Willt szeretném visszakapni. Ő jófej volt. Ezért fel is ajánlok valamit a "kicsinek".*
-Ha kell segítség Will feltámasztásában, szólj. Kár lenne érte... *Mármint ha nem támadna fel. Közben eszembe jut, hogy akkor, az nap Lú miért volt annyira elszánt és miért volt úgy lehangolva. El tudom képzelni mit élt át.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:27 am

*ez nem jelent semmit, hogy nem lesznek jóba. Nem ezen fog múlani a dolog, hanem sok más egyében.*
- Hát nem jönne rosszul a segítő kéz. Leginkább egy olyan ember kellene nekünk akinek tiszta a lelke, aki képes lenne magához édesgetni egy unikornist. Egy hím unikornist. *pontosít a mondandóján, mert eszébe jut hogy mi minden kell a rituáléhoz.*
- Tudod, nem lesz könnyű dolog, visszatuszkolni az életbe... és Lú sem az ideális segítség. Erős és elszánt, és emellett szívből gyűlöl... *sóhajt fel, de nem bántja a lányt. jogosan haragszik rá, elvégre megölte a szerelmét.*
- Szóval beszállsz?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:35 am

-Még jó hogy felajánlottam... *Amúgy ki tudja mi lett volna. Lehet, hogy be se vettek volna. Ez tuti buli. Na de azért komolyra is megy. Közben kezdem érezni, hogy a nikotin hatása múlik. Annyira, hogy változik a hangulatom és már egy kis életet sem látni a szememben.*
-Tiszta Lélek? Ez pontosan mit is takar? *Szinte gúnyosan nevetek fel. De visszatartom.* Szerintem avval én nem megyek sokra, de ha az kell akkor megpróbálhatom. *Vontam végül vállat egészen unottan. Közben feljön Lú is a témába.*
-Nem is csodálom. *Mondja ezt arra, hogy Tedet szívből gyűlöli a lány. A következő kérdésre bólintok.* Jah, mint már mondtam. *Közben a zsebemből előhalászok egy kisebb zacskót, mivel rájövök hogy van nálam nikotin, és ki veszek egyet. Ha Ted megkérdezi mi az, az első amit mondok: cukorka. Látni rajtam hogy teljesen megváltozott a hangulatom. Közben beledobom a számba, hátradöntöm a fejem és lenyelem. Ennyi volt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:42 am

*Kicsit felmorran, nem túl szimpi neki a másik stílusa de hát sebaj. Kell a segítség, és ki tudja, közben talán elmúlik az ellenszenv is.*
- hát nem voltál tervbe véve ami azt illeti. *jegyzi meg a fiú, és közben előhúz egy doboz fekete Dunhillt a zsebéből, kivesz egy szálat és vadmágiával meggyújtja.*
- Tiszta lélek, mint egy ártatlan személy, akihez odamegy az a rohadt dög... *magyarázza, mert az biztos hogy se hozzá sem Jameshez de még csak Lúhoz sem menne oda egy sem. Kifújja a füstöt, és újra megszólal.*
- Hát én sem, de mindegy. Együtt fogunk dolgozni, aztán csá. *jelenti kis, de már a gondolattól is a rosszullét kerülgeti hogy meg kell ölnie egy olyan tiszta állatot. Mert ugye rá marad a piszkos meló.*
- Jól van, mondom keríts ilyen embert ha ismersz... nekem nincs ilyen az ismerettségi körömben. Mármint van de Sindyt nem rángatom bele. És előre bocsátom hogy amennyiben te megpróbálod, követheted Willt, de te nem leszel feltámasztva. *jelenti ki jéghideg vigyorral, neki nem jelent sokat az ölés. Szükséges rossz, és egyedül kedvese előtt szégyenkezik a tettei miatt.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:50 am

*Ahogy egyesek mondanák. Sznob vagyok.*
-Áh, gondolhattam volna... *Kicsit félreértelmeztem, de sebaj. Közben azért arra is rájön, hogy Ted tűzmágus. Érdekes... mi is van akkor, ha a tűz és a víz egymás mellé kerül?*
-Nyugi... ismerek olyan embert. Mikorra kell? Csak hogy mennyi idő meggyőzni... "meggyőzni" *Na, én meg a meggyőzés két különb dolog. Közben elvigyorodom és hátradőlök a fotelban.*
-Á, szóval Sindynek hívják a csajod. Hm... láttalak múltkor vele. *A hangnemből hallatszik, hogy igen, nekem is bejön a csaj. Ha nem Ted nője lenne akkor már rég megszereztem volna. Csak éppen nem úgy, ahogy a srác.*
-Neparázz... nem nyúlok a csajodhoz. Az most a legkisebb gondom. Van elég nő az életembe. *És még mennyi lesz? A fenyegetés meg nem zavar. Ki is jelentem.*
-Amúgy meg... fenyegethetsz. Tudod kit izgat! *Még mindig csak a tűz és vízre tudok támaszkodni. Na meg, hogy vagyok én is olyan tapasztalt még Ted.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:58 am

*Ahogy egyesek tudják, Ted az utca kölyke, ott nevelkedett és nem nagyon csípi a sznobokat. Maximum kirabolni, vagy más egyéb csíny keretei között.*
- Ha tudnál gondolkodni, és nem lennél éppen betépve... *morog, mert persze hogy nem cukornak nézte a fehér tablettát. Drog, mi más... Ő ennyire nem károsítja az egészségét, neki kell a jó kondi, nem rombolja hát holmi drogokkal, a cigi még belefér...*
- Minél hamarabb annál jobb. Eléggé szorít minket az idő ami azt illeti. *jelenti ki határozottan, majd előredől, és elnyomja a csikket. Ezt hamar kivégezte.*
- Annak, és neked lesz jobb ha távol tartod magad tőle. *nyomatékosítja hogy a lányért képes újfent ölni. De kicsit megnyugszik mikor kiderül hogy James nem hajt az ő barátnőjére.*
- Hja jól van, csak ne csodálkozz ha a hátadba kapsz egy tőrt, vagy egy átkot. *von vállat, hiszen ez csak abban az esetben áll fenn ha rámozdul Sindyre. Addig semmi oka bántani a fiút.*
- Nah ideje haladni. *jegyzi meg majd felkel, és elindul az ajtó felé, majd még mielőtt hopponál elbúcsúzik.*
- Még látjuk egymást. Szevasz. *azzal már ott sincs*


//Köszike^^//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 6:09 am

-Kösz. Nem vagyok betépve. *Egy tablettától? Ez csak a cigi iránti vágyat csillapítja. Közben bólintok egyet arra, amit Ted mond. Minél előbb annál jobb. Már tudom is hogy kit fogok kihozni. Csak valahogy meg is kéne találni. Valahogy... Talán nem lesz olyan nehéz.*
-Ok, akkor... a jövőhéten kereslek vele. *Vontam vállat. Tán csak befogom addig.* Nem félek tőled. Annak ellenére, hogy gyilkos vagy még úgy vélem nem vagy erősebb nálam. Sőt... *Én még több varázslatot is tudok, hiszen Ted elsős én meg hat leszek. *
-Ok, én is lépek. *Azzal megvárom még Ted felkel és az ajtóig elmegy. Aztán én is felállok.* Csáó. *Köszönök el, aztán még visszaveszem a talárom vagyis a csuklyát is az arcomba húzom ismét és elteszem azt, amit kinn maradt. Végül megnézem, hogy minden szükséges dolog -nikotin, pálca és egyekek- megvan-e aztán kilépek az ajtón majd a Wilardi útig hopponálok. Onnan gyalog folytatom az utat vissza, a Wilianbe.*

//Thank You Very Happy //
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 8:51 am

*Súlyos bakancsok tompa puffanása hallatszik a fák közül, ahogy valaki közeledik. Fekete köpeny lobog, sárga szemek világítanak, vörös hajtincsek bomlanak ki az obszidiánszínű csuklya alól, hófehér bőr fénylik a tompa Hold szeme láttára... A hideg, sárga szempárban mintha téboly és gyűlölet, harag és gőg örvénylene örökös tébolyban. Kezében valamit tart, egy ütött kopott táskában. Odalép a menedék ajtaja elé, és egyetlen barátságos mozdulattal úgy rúgja be a bejáratot, hogy az majdnem leszakad sarokvasairól. Körbepillant, majd lassan belép. A zsákot ledobja az asztalra, és lassan leveszi a csuklyát. Arcán négy hatalmas karom okozta súlyos, szörnyű, ám már hegesedő sebhely látszik, melyek keresztülfutnak arcán. Leveszi a köpenyt, és a földre dobja, így feltárja, hogy hátán és mellkasán több hasonló karmolásnyom is éktelenkedik. Megropogtatja ujjait, vállait, nyakát, és sötéten elvigyorodik.*

- Apuci hazaért...

*Szemei úgy szikráznak, mint egykor, még a régi szép időkben. Egy ugrással a táskánál terem, és acélbetétes bakancsával hatalmasat rúg bele, mire az pattan pár falon. Odalép, kinyitja, és egy kifejlett szibériai farkas fejét rángatja ki belőle.*

- Téged még kitömlek valamikor, addig kérlek kicsit büdösödj a többi vendég tiszteletére.

*Ezzel ledobja magát a kanapéra, és egy hangos, barátságtalan és kifejezetten antiszociális hangzású böfögéssel lezárja "hazatérésének" kis legendáját.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:03 am

*Kim bolyong erre, és csoda, hogy eljutott eddig, úgy, hogy nem futott bele senkibe, aki a vérét akarta venni. Rosszkedvűen, és letörten halad a menedékhely felé, de aztán megtorpan, az ajtó sarkid tárva, pontosabban leszakítva, és ő csak óvatosan lépked befelé, hogy lássa, ki volt az őrjöngő. Tedre tippel, így pillanatok alatt lesápad, amikor meglátja a magasabb alakot, vörös hajat, és sárga szemeket. Hátrál két lépést, de megreccsen pér kavics a lába alatt, így felhívja magára a figyelmet. Aztán mégis csak beljebb merészkedik pár lépéssel, hogy megbizonyosodjon hogy jól lát-e.*
- Will? *nyögi ki a teljesen nyilvánvalót, mert a fiú, mint mindig, most sem néz ki túl veszélytelennek. *

//Fagyhalál//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:10 am

*Will felemeli a fejét, és elvigyorodik, majd némi füst marad csak utána, ahogy eltűnik a kanapéról. A következő pillanatban egy brutális erejű rúgás éri Kimet a hátán, amitől feltehetőleg átrepül a kanapé fölött, és a túloldalon ér földet hangos puffanással. Will felugrik a kanapéra, és vigyorogva ránéz a fiúra.*
- Na nicsak, hát nem az én kedvenc kicsi focilabdám tért vissza?
*Felröhög, majd ráveti magát Kimre, kicsavarja a kezét, épphogy el nem töri, majd megdermed.*
- Jesszusom, öregszem... De... Valld be, Kim, jól esik neked is ez a kis dolog.... Nosztalgiával tölt el... Ugye tudod mi a szitu, Teafilter?
*Gonoszul felnevet, majd felkapja Kimet, és hozzávágja a falhoz. Látszólag a semmiből előhúz egy banánt, és Kim arca elé tartja.*
- Kérem, mondja el, mit érez ön most?
*Vigyorog, majd a srác szájába tolja a hámozatlan sárga förtelmet, és hátrahoppanál a dohányzóasztalig, hogy egy szál cigarettát előhúzva, arra rágyújtva várja a választ.*
- És mesélj, mi volt, míg én az orosz sztyeppéken farkast nyírtam és bárányokkal verekedtem... Vagy fordítva?
*Végül beszívja a füstöt, és kipöfögi...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:25 am

*Megrémül a pillantástól, mert neki is élénken él benne az első találkozásuk, amit nem igazán akart még egyszer átélni. A füstté válásra fordul egyet, hogy megtalálja, hova lett Will, de aztán a hátán éri a gerincropogtató rúgás, és a kanapéra esik, felnyög, de nem sok nyugta marad, mert kis híján, letépik a kezét, de ideje sem marad felocsúdni, mikor a fal mellett landol, és vért köhög fel, aztán még banánt is kap, amit kiköp, és köhög.*
- Nem mondhatnám, hogy hiányzott... *nyög fel, ahogy megpróbál megmozdulni, a vadállatias üdvözlésből, amit kapott.*
- Hát, nem sok minden, a testvéredet kicsapták.. *köhög fel, és összeszedi magát, hátát a falnak támasztja, de felkelni még nem kel, nem biztos magában, hogy nem esne össze.*
- Wilardban lakik valamerre, nem tudom merre *jegyzi még meg hozzá, és nem mesél a bálról, meg hogy az élete kezdett volna, Sebastianot leszámítva rendeződni. Kezdett reménykedni, hogy Will talán örökre eltűnt, és ha visszatér, akkor a jó oldalra állva, Cassy mellé tér vissza.*
- Nem lettél kedvesebb oroszországban *morogja halkan maga elé, és elkeseredve arra gondol, hogy ő inkább az öngyilkosságot választja, de nem akarja, hogy halálra verjék, inkább megy magától.*
- A volt barátnőd, Luthia, azt hiszem, elutazott az iskolából, James, a halálomat kívánja, ahogy eddig mindenki más is.. *mondja még, hogy mi mindenről maradt le Will, elfelejtve megemlíteni, hogy életének megkeserítője eddig, Sebastiano volt, és ő volt a kisebbik rossz. Meg nem beszél, mert nem tud, az Anornál tett kirándulásról sem. *
- Azt Ő csinálta? *kérdezi bátortalanul Will arcára mutatva, és aztán meg a farkasfejre, mert tippe szerint, a farkas támadta meg a fiút, aki agresszivitásában meg a farkast ölte meg. Ha fel bírna kelni, meggyógyítaná, hiszen valamennyire tanult már gyógyítást, Merlintől is, meg saját szorgalomból is.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 3:43 pm

- Öcsibogyót kitették?
*Néz meglepetten Will.*
- Nos, mint törvényes gyámja, kénytelen leszek elbeszélgetni az igazgatóval. Nem szeretem, ha az én kicsikémet így bántják.
*Mondja, majd lepöcköli a hamut a cigarettáról, mélyen beleszív, és mikor kifújja, az egy ugró farkas alakjába rendeződik.*
- Luthiára meg magasról teszek... Az egész ügy csak egy baromság volt, egy gyerekes szánalmasság, semmi más. Az a csaj meg azt hiszi nagymenő, közben csak két formás mell és egy kerek fenék, nyaktól fölfelé meg üres mint a...
*Egy pillanatra elgondolkodik.*
- A gyomrom.
*Mikor Oroszország és a farkasok szóba jönnek, látszólag elkomorodik.*
- Nem, a fejemet egy rokona csúfította el, aki csak teliholdkor hasonlít rájuk. A mellkasomat egy lidérc tépte meg. A hátamat egy alsórendű démon.
*Will odateleportál Kim elé.*
- Tudod míg távol voltam, sok dolog történt... Olyan dolgokat éltem át, amikről te csak legrosszabb rémálmaidban álmodhattál, és akkor is csak valami lebutított, másodlagos változatról. Szóval valljuk be, egy kis személyiségfejlődésen mentem át.
*Mélyen belenéz Kim Kaguya szemeibe. Will pillantása mélyén eddig ismeretlen őrület táncol.*
- A ruszki földeken meg egyetlen dologból van nagyon sok, drága barátom... Fekete mágusból. És hidd el, az ember egy idő után elkezdi megkedvelni őket, miközben kínozzák. De a legfontosabb kérdés ebben a percben, drága egyetlen édes kicsi barátom...
*És miközben beszél, előhúz bakancsa szárából egy majd harminc centi hosszú rohamtőrt, Kim nyakához szorítja, miközben bal tenyerével a fiú homlokát nyomja hátra.*
- Még mindig a minisztériumnak dolgozol?

//Fagy... Elnézést, de hétkoznap csak ilyenkor meg este tudok itt lenni. Terveim szerint olyan nyolc körül este jövök!//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:59 pm

*A kérdésre csak erőtlenül biccent, hogy igaz amit hallott, kitették, és most valahol Wilardban kóborol, erről ő már nem tud többet. A megjegyzéseket nem kommentálja le, hiszen Will volt az aki kérdezett, míg ő csak válaszokat adott. A farkassal kapcsolatos kérdésre, a válasz eléggé meglepi, főleg hogy ezt még részletezi is, amire még még inkább nem számít. Azzal, hogy a fiú mindezt túlélte, és itt áll előtte, Kim rémálmai öltöttek alakot, olyan álmok, amik egy hétköznapi ember fejében meg sem születnek.*
- Ez nem ritka mostanában *jegyzi meg halkan, a személyiség változásra, hiszen ez már egyszer végbement, hogy Willbe valami, Ted általi halál ütött, és ettől kinormálisodott, most meg megint elborul, ő ezt már nem tudja, és nem is igen akarja követni, de nem tehet mást, amíg el nem ér Anor szintjére, amire a nullánál is kisebb az esély. Kim nem hatalomra törő, és nem harcos alkat, így nagyjából ismét az egész élete lepereg előtte, ahogy megérzi a torkához nyomódó hideg pengét. Fél a haláltól, de attól még jobban, hogy esetleg megkínozzák, még jobban, mint egy két megrepedt borda, vagy vérző kis sebek. A kérdésre nem biztos benne hogy mit mondjon, nem tudja, mit szeretne hallani Will, így megmarad a lehető legegyszerűbb megoldásnál, az igaz mondásnál, és halkan, óvatosan szólal meg, nehogy saját halálának okozója legyen.*
- Valahogy úgy... *mondja, és elmesélné azt is, hogy mióta Will elment, senki nem kereste, azóta semmi nem történ, leszámítva Wallace-t, és mostanában nem is látott egyetlen minisztériumi dolgozót sem. De nem mer többet mondani, és egyeltalán nem biztos, hogy lesz-e még valami mondanivalója az életben. Ha elvágják a torkát, akkor ezek voltak az utolsó szavai, amiket senki más nem hallott kettejükön kívül.*


//Semmi baj, off-timeban nyomjuk akkor Very Happy Este meg olvadozunk majd.//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyPént. Okt. 01, 2010 7:19 am

- Kim... Három választási lehetőséged van... Megöllek most, fájdalommentesen, csendben, elengedlek, és levadászlak, hogy végül halálra kínozzalak, vagy elhallgatod a visszatértemet az emberek előtt? Ha véletlenül megtudom, hogy valakinek kotyogsz rólam, a saját beleiddel akasztalak ki Wilfred legszebb ablakára. Nos?
*Majd a választ meg sem várva, eldobja a tőrt, ami beleáll az ajtófélfába. Hátrébb lép, és visszaveszi a pólóját.*
- Itt nem vagyok jó helyen, ha megérkezésem után pár perccel így rámtörsz, akkor még páran megtehetik. Azt hiszem meglátogatom a Watson lakot...
*Mondja, a farkasfejet felemeli, majd elvigyorodik.*
- Van egy baromi jó ötletem, Kimmy boy!
*Egy füstfelleg keretei közt eltűnik, majd egy próbababával együtt megjelenik. Lerúgja a baba fejét, és rárakja a farkasfejet, és beállítja a bejárati ajtóval szemben.*
- Aki benyit, az be fog hugyozni az ijedtségtől!
*Ezzel felröhög.*
- Dönts, Kim! És várom a válaszod a Watson kúriában!
*Ezzel elhoppanál...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 EmptyPént. Okt. 01, 2010 7:28 am

*A lehetőségek sem sok választást hagynak, de már magáért a puszta tényért hálát adhat, hogy nem ölték meg azonnal, minden figyelmeztetés nélkül. Csak hallgat, és mikor elengedik, hátradönti a fejét, és egy pillanatra behunyja a szemét a megkönnyebbüléstől. Élhet, de hogyan? Aztán már a fiú másik témánál tart, és az ajánlatra csak halványan biccent, küld majd egy hollót, hogy hallgatni fog. Amint magára marad, keserves nyögés tör ki belőle, és a falnak dőlve lassan feltornázza magát álló helyzetbe, és nagy nehezen talpra áll, és az ajtóban álló farkasfejű babára pillant, majd azt kikerülve, elindul az erdős kis részen valamerre bele a nagyvilágba, így csak nem mehet vissza Alex orra elé, az egyből gyanús lenne, hogy ki intézte el őt ilyen szépen. Az egyik wilardi kis parkot veszi célba, ahol össze tudja magát kapni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: