Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 3 Vote_lcapMenedék hely - Page 3 Voting_barMenedék hely - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 7:34 am

- Vettem, értettem, Tizedes, leléphet! Büszke vagyok magára. És Macska százados is!
*Szalutál vigyorogva a fiú, majd visszadobja magát a kanapéra.*
- Most kérlek távozz... És hozz nekem csokis sütit!
*Ezzel Will hangosan felröhög, majd int megint a pálcával. Visszatér a Sikító Hippogriffek hangja, épp egy olyan sornál, hogy "mert a sötétség ural minden lelket". Will hatalmasat nyújtózik, majd ránéz a koponyára.*
- Százados, lefokozom szemétté!
*Ezzel hátradobja a koponyát, ami széttörik a falon.*
- És mondd csak, Miller! Csak ezért jöttél ide, az Isten háta mögé, Középfölde után kettővel, Mucsaröcsöge szomszédságába?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 7:41 am

-Látom valaki nagyon fel, van dobódva ma…*Az első találkozásunk nem volt valami szívrepesztő, szóval azért vagyok csak ilyen kedves vele. Azt hiszem, ezen változtatnom kell ezen túl… * Nem vagyok a szolgád, szóval lesheted. *Persze… elég lusta vagyok magamtól is, nemhogy még másokat szolgáljak ki. Visszaléptem az ajtófélfához, egy vigyort eleresztettem a fiú nagy életerejét látva, majd a kérdésre megvontam a vállam. Miért másért?*
-Ja… meg gondoltam beszélek Anorral, hátha van még valami külön kívánsága az UGY-vel kapcsolatban… de mindegy. Amúgy… Nem gondoltam volna rólad... Hogy is hívnak pontosan? *Vontam fel a szemöldököm egy pillanatra. Rájöttem, hogy még ezt sem tudom.* …szóval nem gondoltam volna rólad, hogy halálfaló vagy. Mondhatni, kellemesen csalódtam…
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 8:11 am

- Na, Miller, ne dumálj vissza, mert még megmondalak apukádnak...
*Vigyorog a fiú kajánul.*
- Amúgy azóta a nap óta vagyok halálfaló, mikor találkoztunk. A nevem William Quentin Watson, de szólíts csak Éjkacajnak. Ez ma jött, és gondoltam jó a hangzása.
*Vigyorog a fiú, majd sötéten felnevet. Hangjában nincs semmi vidámság, csak kegyetlenség, vadság és pusztítás iránti vágy. Narancsszín szemeivel végigméri a fiút, és elmosolyodik.*
- Jó anyag vagy, Miller. Még igazi nagy ember lehet belőled. Csak meg kell tanulnod kiölni magadból az érzelmeidet. Se család, se barátnő. Csak ösztönök, tervek és vágyak.
*Magyarázza Will.*
- Csak te, a vezéred, és az álmaid! Így jönnek létre a nagy harcosok...


//Fagy...//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 6:18 am

//Olvad ^^//

-Apunak? Ő még él? Mintha az elmúlt hónapokban nem is hallottam volna róla… kivéve, amikor Anor közölte velem, hogy apám beajánlott halálfalónak. *Valóban. Apám nem sokat jelentkezik, na nem mintha anyámmal is beszélnék mostanság. A húgom az, akivel levelezek. Bár mostanában ő is eltűnt a föld színéről, ahogy nézem… Figyelmesen hallgattam tovább az új Leadert. Furcsa egy alak tényleg, de ettől végülis talán még lehet kedves…Kedves? Miket nem gondolok/akarok én.*
-William Quentin Watson… ez egy Leader neve. *Vigyorodtam el pimaszul. Az Éjkacaj becenévre nem szóltam semmit, hiszen elég furcsa volt és ahogy magamat ismerem… úgyis elfelejtem. A narancsszín szemek egy kicsit megleptek. Hogy lehet valakinek narancsszínű a szeme? Sosem láttam még ilyet… de talán, nem is akartam megtudni, mi az oka ennek.*
-Egy halálfalónak is lehetnek érzelmei… ne mondd, hogy neked nincsenek! Mellesleg, tudok magammal mit kezdeni, sőt… ezeket már párszor a fejembe is vájták. Szerinted apám miért ajánlott be halálfalónak? És mért vagyok Famine-s még egy évig? *Nem dühből, csupán csak némi magyarázatul fűztem mindezt hozzá Williamnek. Közben a mosoly nem tűnt el az arcomról. Továbbra is az ajtófélfának dőlve figyeltem a másik srácot miközben az beszélt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 6:24 am

- Húúú, attól vagy jó halálfaló, mert apuci azt mondta, és mert faminés vagy?
*Will pszichotikusan felröhög, és a térdét csapkodja.*
- Öregem, te nem tudsz semmit a valódi sötétségről... Akarod, hogy megmutassam neked, mi a sötétség? Mi az igazi gonoszság? Miből táplálkozhat mások félelme?
*Kérdi még mindig vigyorogva, majd felkel a kanapéről.*
- Érezd meg a céltalan pusztítás, az őrület valódi szelét, édes ízét, csodás, kéjes orgiáját, a vér illatát, a csontok törését...
*Ledobja a pálcáját a kanapéra.*
- Nézd meg, miből lesz, a cserebogár...
*Végigropogtatja csontjait, majd megfeszíti izmait.*
- Gyere és üss meg... Teljes erőből... Vagy ha bárki is fontos neked, megtalálom, és... Kibelezem...
*Vigyorog Liam sátáni arckifejezéssel.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 6:42 am

-Képzeld nem… *Nem lenne jó belőlem kiváltani az igazi James-t. Mondhatnom… amióta Ginny visszatért az életembe egy kicsit megváltoztam. Egy kicsit, de még mindig tudok olyan lenni, mint régebben. Most mondjuk egy kicsit több életerőm van, mint eddig.*
-Szerintem, jobb, ha nem mondasz semmit addig, még nem ismersz meg teljesen… Még nem tudod, miket vittem véghez… Erősebb vagy, mert Anor ereje is benned van… de attól még nem fogod tudni, hogy az életem során miket csináltam. *Ellöktem magam az ajtófélfától, kicsit közelebb lépve a felém tartó Williamhoz. *
-…azt esetleg ne, hogy mitől döglik a légy? *Ha már itt tartunk, akkor mért ne szólnák be? Úgysem bírom ki az nélkül.*
-Hogy mit mondtál? *Kicsit közelebb lépek, a kezem játékosan a fülemhez teszem. Nem biztos, hogy jó ötlet ezt tenni, de mégis… * Kibelezed? *Elgondolkodtam egy pillanatra.*
-Biztos ezt akarod? Nehogy aztán fájjon ó nagyságos Leader… *Ha valaki ilyenre kéri, nem kímél. Ígyis eléggé vörös már a feje, szóval még megvárja mit reagál William, aztán meglátjuk mi lesz…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 6:48 am

*William nem válaszol, csak vállat von, majd a következő pillanatban...
Liam ökle villámcsapás sebességgel csapódott előre, amolyan igazi íres balegyenessel, egyenesen megcélozva James állcsúcsát. Ám nem törődve, hogy sikerült e a támadás vagy sem, a mezítelen lábak fordulnak, dobbannak, és jobb talppal James mellkasát célozza meg, hogy utána egy balhorog induljon meg a fiú felé. Ez nem az igazi Will, a vadállat még nem szabadult el. Mintha Liam tesztelné a másik fiút.
Mikor a balhorog is véget ér, sikerüljön, vagy sem, a vörös hajú fiú elrugaszkodik, elugrik, jobb lábával tovább rúgja magát a falról, hogy a levegőben elfordulva fejbe rúgja Jamest.
Ha a másik fiú túljut ezeken, Will vidáman elmosolyodik, ám ha nem, akkor megáll a másiktól pár méterre, és csak annyit mond (az ezek után feltételezhetően feldagadt képű, vérző) Jamesnek...*
- Ez is az élet része.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 7:05 am

*A fiú nem válaszol a kérdéseimre, viszont… cselekszik. Nem mondom, hogy olyan jó vagyok ebben, nekem ugye leginkább a varázslás az előnyöm. Ehhez viszont azt nem tudom felhasználni…
Nem mondom, hogy mindig is olyan túl jó bandába lettem volna. Egy pillanat alatt lefut az agyamba minden meglévő tudásom. Csak egy pillanat az egész, de ez nem elég… A reflexeim viszont még mindig túl jók…
Hogy az egészből mi is jön le? Csak annyi, hogy az első, azaz a balegyenes fején találja a szöget. Fájt, de szépen tudom tűztőztetni magam. Már megszoktam, hiszen ilyenben, volt már részem… többször majdnem meg is haltam. Köszönhetően a nagy „életerejőmnek” és a Blake-kel való barátkozásomnak. Viszont mellkasom már nem találják el, mivel megfogom a másik lábát és kifordítom a fiút ellökve magamtól. Így csak éppen hogy egy kisebb időt nyere magamnak, hátrébb lépek és még mielőtt fejbe rúgnának… arrébb lépek, bár a rúgás eltalál, de mégsem ott, ahol kellett volna. Nem ütöttem vissza mellesleg, csak egyszer, amikor alkalmam adódott rá…*
-Erős vagy… mit ne mondjak. De most nem ABBA az életbe vagyunk. Ez itt a varázsvilág! *Feldühödött képpel feláll –mivel útközben a földre került- és kissé sajogó állkapoccsal ismét nekitámaszkodik a közelében lévő akárminek.*
-Azt mondd meg nekem… ez most mire volt jó? *Nem értem, néhány varázsló hogyan gondolkodik… *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 7:12 am

*Will a kezét nyújtja, hogy felsegítse Jamest. Ez tőle hatalmas gesztus.*
- Tudod, Miller... Az élet nem olyan, mint hisszük. Nem arról szól, hogy pálcát lengetsz, és harcolsz. Az élet csak a harcról szól. Küzdesz az iskolában a jó jegyekért, küzdesz a barátnődért, küzdesz a rangért, a pénzért, a hatalomért...
*Magyarázza.*
- Ha csak a pálcádra tudsz támaszkodni egy harcban, az nem mindig előnyös. Várj, megmutatom miért.
*Felkapja a pálcáját, majd szembefordul Jamesszel.*
- Valaki rádszór egy lefegyverző bűbájt, és a pálcád hopp...
*Eldobja varázspálcáját.*
- A földön terem. És te védtelen vagy... Egészen addig, amíg nem tudsz előrelendülni, pálca nélkül két-három ütést bevinni, hogy utána a saját pálcáját told le a torkán a mocsoknak. Egy varázslótól senki nem számít testi erőszakra. Épp ezért van nálad ilyenkor a meglepetés ereje.
*Ezzel felkapja a pálcáját, az övébe tűzi, és kisétál. Hamarosan egy doboz sörrel tér vissza, és meghúzza.*
- Az élet nem arról szól, hogy ki tud jobban átkozni, hanem arról, hogy ki tudja a meglepőbb lépéseket előhozni. És szerintem ezért lettem Anor utódja. Nincs is meglepőbb egy elmebeteg reakcióinál... És nincs veszélyesebb egy elmebetegnél.
*Újra belekortyol az italba.*


//FAGY!//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 8:55 pm

//Olvad, ismét Very Happy//

*Elfogadtam a kézfogást, felállok és leporolom magam. Ugye ismét nekidőltem a falnak, vagy az ajtófélfának, ami közelebb volt. Összefontam karjaim, figyelmesen hallgattam végig Williamot. Tudtam, hogy igaza van neki…
Közben rájöttem, hogy a pálcám a földön hever. Felvettem, bele tettem a hátsó zsebembe, majd megvártam még Will visszajön. Nem tudtam, most mit mondhatnék…*
-Okéoké… tudom, hogy igazad van. Azt hiszem, felfogtam… szóval elég volt mára a fejmosásból. *Jelentettem ki. Úgy gondoltam, lassan jobb is lesz, ha elmegyek. Nem az, hogy nincs kedvem itt lenni… csak elvégeztem azt, amiért jöttem és már nincs értelme.*
-Van valami külön kívánság, amit meg akarsz tudni az UGY-ből? *Ezt most még eszembe jutott… ha már ő az új Leader, akkor legalább megkérdezem mi célja van evvel.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:02 pm

- Őszinte leszek, engem nem érdekel az UGY, az Anor bulija. Ő akar valamit Alextől meg a diákoktól. Én generálban gondolkodom. Nekem csak az fontos, hogy az UGY mennyire erős, mennyire jelenthet problémát, bukkanhat fel a Rend akciói közben. Mert ugye egyikünk sem akarja, hogy ezek véletlenül tönkretegyenek mindent...
*Magyarázza Will, sörével a kezében.*
- Viszont nekem lenne egy speciális kérésem, Miller... Amennyiben lehetséges, tartsd szemmel Ted Forrestert... Attól félek, hogy a barátnője nagyon elvonja a figyelmét a rendről, és a végén valami butaságot fog csinálni.
*Ezzel odalép Jameshez, és kezet nyújt neki.*
- Örülök az ismeretségünknek, amúgy...
*Vigyorog furcsa, elmebeteg mosollyal.*
- Tetszik a stílusod.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:09 pm

-Oké… bár ahogy hallottam, egyre többen vannak az UGY-ben. *Na igen. Az iskola tanárai és még az aurorok is… Közben kérdő tekintetemet rávetettem Willre, amikor a speciális kérést tette fel. Ted Forrester?*
-Ó, a kis csapatkapitányt? Rendben, meglesz. Bár még személyesen csak egyszer találkoztam vele… *Akkor sem voltunk ugye a legjobb passzban, hiszen a kviddics pályán, majdnem megölték egymást Blake-kel. Mármint, Ted és Blake. Elfogadom a felém nyújtott kezet, jól meg is szorongatom.*
-Én is. Azt hiszem… kellemesen csalódtam. *Mert ugye az ismeretségünk nem valami jól kezdődött. Elmosolyodtam, mikor kijelentette, hogy tetszik neki a stílusom. Biccentettem egyet, aztán az ajtó felé böktem.*
-Azt hiszem, én lassan lépek. Még van egy kis elintéznivalóm… *Fel kéne keresnem Blake-et, mivel még van vele egy kis elintéznivalóm.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:13 pm

- Ám legyen, Miller! Vigyázz magadra! Szörnyű dolgok ólálkodnak odakint...
*William felröhög, majd feláll. Még int egyet a faminés srác felé, baráti mosollyal az arcán, és kiengedi az ajtón.*

*Ha James távozott, felvesz zoknit, bakancsot, pólót, egy hosszú fekete köpenyt. A köpeny csuklyáját felhúzza, majd arcát egy fekete kendővel takarja el. A kendő alatt elmosolyodik, és elgondolkodik.*
~Azt hiszem én meglátogatom az igazgató urat... Még a végén hiányolni fog az iskolából...
*Ezzel hoppanál...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 12:49 pm

*Már vagy fél napja itt dekkol. Jobb híján magával nem tudva mit kezdeni, fel-alá járkál. Már vagy hatszor jubilált ez idő alatt, meg evett is valamicskét, meg a berendezést is átalakította háromszor. Anortól jött, aki nem kellemes megbízást adott neki, és legfőképp nem könnyűt. De majd megoldja, mint eddig mindent. Feketében van, és egy újonnan beszerzett katonai bakancsot visel, hátán szinte már a részeként a féloldalas, jól rögzíthető táska, ami futáskor sem esik le róla. Pálcája az alkarjára szíjazott tokban pihen. Kezén mindig ott díszeleget a fekete karperec, ami a szülei jóvoltából nem jön le. Végül idegesen ledobja magát a kanapéra, és elhever.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 12:56 pm

*Will érkezik a menedékbe. Látszólag futni volt, és igencsak kifáradt. Tornacipőt, fekete szabadidőnadrágot és ujjatlan pólót visel. Pálcája az alkarjához kötve két madzaggal. Látszólag teljesen leizzadt, fújtat, mint egy fáradt gőzmozdony. Belöki az ajtót, és bevágja maga mögött, simán elhalad a nappali bejárata előtt, ám megtorpan, és hátra lép egyet, Tedre mered.*
- Üdv Szöszi... Mi a pálya?
*Kérdi elvigyordva, majd rátámaszkodik térdeire.*
- Wilardból ideáig futottam. Van egy jó meg egy rossz hírem. A rossz az, hogy nem játszhatunk együtt, a jó az, hogy soha többé nem ártok sem neked, sem a nődnek, sőt, még vigyázni is fogok rátok...
*Mondja, majd hatalmasat köhög.*
- A rohadt cigaretta... Le kéne szokni...
*Morogja. Látszik, hogy most nincs túl jó bőrben, bár Willtől ki tudja, mire számíthat az ember...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:02 pm

*Mikor nyílik az ajtó nem mozdul meg nagyon, hiszen tudja, hogy ide csak rendtagok jöhetnek, ha meg mégis az aurorok érnek ide... nos akkor megszívta. De a köszönésből megállapítja, hogy William az.*
- Szia Vöröske. *viszonozza a köszönést, de nem kel fel meg semmi. Ha a másik odamegy akkor kezet nyújt neki, ha nem akkor nem. Kicsit zabos még a legutóbbi incidense után, nem bocsátotta meg hogy tönkre akarta vágni a kapcsolatát Sindyvel. Így igen meglepődik mikor bejelenti hogy nem kell tartania semmitől.*
- Ez valóban jó hír, és mi késztetett arra hogy felhagyj az én kiiktatásommal a sötét rendből?* érdeklődik higgadtan és nyugodtan, de legszívesebben tombolna. De ezt per pillanat nem engedheti meg magának.*
- Kilóméter hiányod van? *kérdezi kissé csipkelődve, majd a cigizésre biccent. Neki sem ártana, bár.. ő még nem ilyen súlyos eset.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:13 pm

- Fogalmazzunk úgy, hogy a szellemek azt mondták, hogy nektek egészségesnek és boldognak kell lennetek együtt... Szóval ha bármi baj lenne, csak szóljatok...
*Mondja Will, majd leül az ajtóba.*
- Rohadtul szúr a bal oldalam... Amúgy nem kilométer hiányom van, csak minden nap futok, és minden nap kétszáz méterrel többet. Ne érts félre, attól még mindig egy ocsmány patkánynak tartalak, a csajodat meg egy könnyűvérű csitrinek, akit jó lenne egyszer bedönteni az avarba, de hát... A szellemek azt mondták, boldognak kell lennetek, úgyhogy ha beledöglök is, de boldogok lesztek!
*Mondja Will, és egy cigarettát vesz elő.*
- Újabb koporsószöget verek a végzetembe... Ez egy ilyen világ...
*Ezzel felröhög, és rágyújt.*
- Mekkora kicseszés ez az élettől... A legjobb dolgok a legkárosabbak...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:22 pm

- Hát akkor nem ugyanazokkal a szellemekkel beszéltél mint én, de sebaj. Boldogok az életben soha nem lehetünk, ezt eddig is tudtam, már mikor elkezdtem ezt az egészet. *felelte a fiú, és lassan felült, tudva, hogy az adott feladatra ennél jobb alkalmat az életben soha többet nem fog kapni az élettől. Felkel hát, és Will felé fordul, lazán nekidőlve a kanapénak. Egyenlőre, nem tesz semmit, csak előhúzza pálcáját, mintha csak játszana vele. Forgatja, elkapja miközben figyel a másikra. Arcán furcsa érzés suhan át, mikor az őszinte véleményt meghallja.*
- Fájdalmasan őszinte vagy ami azt illeti. Ez néha nem túl hasznos tulajdonság. Ami azt illeti ez itt és most éppen egy ilyen alkalom. *mondja, majd elkapja a pálcáját, és egy kicsit feltuningolt sóbálvány átkot szór a fiúra, amit nem tud kivédeni és ebben az az extra, hogy csak a kibocsátója, tudja feloldani.*
- Petrificus Totalussia * a sia a végén a toldalék, amit nem olyan régen tanult meg Anortól, és gyakorolt is pár szerencsétlenen.*
- Sajnálom William, ez egy kellemetlen helyzet nekem is, de értsd meg kérlek, hogy amit meg kell tennem azt meg kell tennem. *teszi hozzá a fiú, és még egyszer (talán utoljára) szemügyre veszi a vöröshajút.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:33 pm

*Will látja, ahogy a fiú feláll, hallja a szavait, és ahogy az befejezi a kis monológot, Will már kuncog. Mikor a sóbálvány átok eltalálja, a varázslat ereje a falig löki a vörös hajút. William felröhög. Most pont úgy fekszik, hogy rálát Tedre. Szemeiben nincs félelem, sőt, végtelen nyugalom látszik.*
- Hát igen... Ez a jó szándék ára. Ha most meg akarlak ölni, visszakézből megátkozlak, de nem, ígéretet tettem, úgyhogy békén hagytalak. És lám...
*Újra felröhög.*
- Látod, Teddy boy... Ilyen az élet... Egyszer fent, egyszer lent... Én kezdtem azt hinni, hogy egyenesbe jön a szaros kis életem. Erről ennyit... Életemben először boldog voltam. Vigyázz, nehogy te is hasonló gödörbe lépj... Tudod Ted, te jó srác vagy. Minden parancsot teljesítesz, ez veled mindössze a baj. Istentelenül jó vezér lehetnél, ha mutatnál egy kis önállóságot. Tisztellek és becsüllek. Riválisnak tartottalak, veszélyforrásnak, márpedig ez nem sok emberről mondható el... Szóval csak gratulálni tudok...
*Mondja, és amennyiben Ted meghallgatja, még folytatja.*
- Nos, gyerünk, ölj meg! A kutya a gazdája parancsára harap... Gondolom Anor adta ezt az utasítást. Csak a farkas vadászik saját elhatározásból... De mielőtt még kicsinálsz...
*És Will szemére fájdalom ül ki.*
- Lenne egy utolsó kérésem... Pontosabban kettő. Az egyik... Tégy meg mindent, hogy Sindy boldog legyen. Megérdemli... A másik, hogy van egy lány. A neve Solaria Luthia... Kérlek, nagyon kérlek, búcsúzz el tőle a nevemben, és mondd meg neki, hogy életem utolsó másodperceiben is rá gondoltam. Mondd el neki, hogy miért kellett meghalnom, és hogy ki ölt meg. De legfőképp azt mondd el neki, hogy vigyázzon Wallacera... A kölyökben sok a lehetőség, csak még kicsit tapasztalatlan. De ki tud nevelni belőle valamit, ha figyel rá... És bízzon meg benne... És most... Vedd el a pálcám, és hadd haljak meg úgy, ahogy én akarok: Egyenesen állva, büszkén, felszegett állal. Ennyi...
*Mondja Will, és ránéz Tedre, mintha ez nem kérés lett volna, hanem parancs. Willben még az utolsó percben is ott a büszkeség és az erő...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:52 pm

*Látja, hogy az átok eltalálja Willt, és ő követi is, hogy ott állhasson a fiúval szemben, mégha az félig fekszik is. Hallgatja annak szavait, és keserű mosolyra húzza a száját. No igen, nem volt semmi a rivalizálás, ez késztette őt arra, hogy még tovább fejlődjön, még többet tanuljon, még többet edzen.*
- A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve, azt mondják. Ki tudja, talán magad is megláthatod.*mondja majd komolyan figyel riválisa minden szavára. Utolsó alkalommal ennyit igazán megtehet, még ha a fiú számos szenvedést is okozott neki. Nem szívesen vallaná be, hogy egy kicsit egy nagyon kicsikét talán hiányozni fog.*
- Én mindigis értékeltem benned a vadállatot, aki szabadságra és önállóságra vágyott, de elkövettél egy igen nagy hibát. Közém, és a kedvesem közé álltál. Ha netán újjászületsz, ezt ne kövesd el újra ha egy mód van rá. *mondja, majd a megjegyzésre kicsit elmosolyodik.*
- Hát, Anor sem örökéletű, csak ezt ő még nem tudja.*teszi hozzá, majd továbbfürkészi Willt. Tekintetében nincs semmi félelem, maximum talán megvetés. De azt meg is érdemli.*
- Igen, egyfelől tőle van a parancs. Másfelől személyes indíték, amit már elmondtam, így nem esik olyan nehezemre megtenni. De meghallgatom mit szeretnél mondani, ne aggódj. Ennyivel még a legnagyobb ellenségemnek is tartozom. *mondja Ted szinte vigasztalva a másikat, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve előrenyúl, és megérinti a másik haját. Puha, sose hitte volna, hogy ennek a vadállatnak is oylan puha haja van mint kedvesének.*
- Tudod, sosem hittem volna, hogy ilyen puha hajad van. Ne értsd félre, csak kíváncsiságból érdekelt, hogy milyen lehet a hajad. Durva és prűd, vagy puha. De puha hihetetlen. *mereng a fiú, majd amikor az utolsó kérések is elhangzanak feláll és úgy válaszol. Kezében már ott van Will éj fekete pálcája. Aki kénytelen lesz gazdát cserélni.*
- Nem kell aggódnod, teljesítem a kívánságaidat. Elmondok Lúnak mindent, amit kérsz tőlem. És Wallacenak is ha kell. De most ideje menned. *búcsúzik el, lassan és a fiúra szegezi a pálcáját. A sajátját. Felsóhajt, majd megszólal.*
- Avada Kedavra. * két rövid szó, egy zöld villanás. És William máris halott, milyen egyszerű, milyen egyszerűen elszáll az élet. Ted furán, részvéttel tekint le a fiúra, és azon gondolkozik mit kezdjen vele. Valahol el kellene temetnie. De hol? Ilyen gondolatok közepette, újra lehajol és karjába veszi a halott testet ami meglepően nehéz. Elhopponál vele Azgardba, anorhoz, hiszen ez volt a parancs. És a jó kutya ugrik a gazdája parancsára.... visszangzik fejében a gondolat.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:02 pm

*Will feltápászkodik a földről, és kihúzza magát. Tartásában van valami, ami igazán félelmetessé tehetné a fiút. Ahogy felkel, felveszi a cigarettáját, szájába biggyeszti, kihúzza magát, mégis valahogy... Lazának tűnik. Mintha nemhogy elfogadná, várná a halált. Ted szemébe néz a hideg, narancssárga szempár, ajkai mosolyra húzódnak. Büszke mosolyra. Majd Ted felemeli a pálcáját, Will ajkai közül kiesik a cigaretta. Meghallja a gyilkos varázsige első felét, és mielőtt Ted még befejezhetné, felüvölt.*
- LUTHIA SZERETLEK!
*Fejét az plafon felé veti, saját pálcájából pedig előtör a zöld fény. Will teste megremeg, meginog, térdre esik... Különös, a halálos átoknak egyből kellene ölnie, mégis, Liam testéből mintha csak több másodperc alatt tudná elszívni az erőt. A fiú még egyszer, könnyes szemekkel felnéz Tedre, és ajkai egyetlen szót formálnak.*
- Lú...
*A vörös hajú fiú teste eldől, izzadtsága megremeg bőrén, a narancs szemek lecsukódnak egyetlen, utolsó könnycseppet hagyva maguk után... William Quentin Watson, Éjkacaj, befejezte földi pályafutását. A lelkek birodalmában Liam körbepillant, és meglátja az átjárót a végső nyugvás birodalmába. Ám lelkéből hosszú fonál nyúlik, és a fiú rájön, hogyha ő átkel, Wallace is vele tart, így végül elutasítja a hívogató hangot, mely a túlvilágról érkezik, és egyetlen, hatalmas lökéssel megindul testvére felé... Bár nem lesz látható és nem lesz hallható, az éjszaka ragadozója nem adja fel ilyen könnyen...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 10:32 pm

-Értem. Érdekes lehet... Hogy szeretnék-e? *Egy kicsit elgondolkodtam azon, amit kérdez, de úgy reflexből, mondhatni megérzésnek is, rávágtam a választ.* Minden bizonnyal, igen. *Halványan elmosolyodtam, majd Larára pillantottam ismét. A kérdésre megráztam a fejem.*
-Rögtön odaérünk. Innen már látszik. *Böktem előre és mikor a karomon végigsimítottak, egy hideg, de érdekes érzés járta át a testemet. Kicsit dadogva folytattam.*
-... szoktam, bár... attól függ milyen edzésről is van szó. De mondjuk tényleg érdekesebb edzőpartnerrel... a magány nem mindig ... érdekes. *Pillantottam sötétbarna szemeimmel ismét a nőre, majd mikor a menedékbe érünk, kicsit megkönnyebbülök. Már nem kell annyit sétálni. Hurrá.*
-Itt is volnánk Miss Blade. Egyenlőre itt fog megszállni, annyit tudok mondani, hogy egy kis otthonos hely. A többit Anorral tudja majd megbeszélni, én csak erre lettem utasítva. *Mosolyodtam el végül, közben kinyitottam a menedék ajtaját és előre engedtem Larát...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 10:47 pm

*Lara ledobja kabátját, táskáját, majd annak cipzárját kihúzza. Egy fekete, hosszú valami tekergőzik elő, majd a lény Jamesre néz, és végül Larára. A királykobra veszélyes állat... A kígyó feltekergőzik a nő lábán, derekán, karján, és ott megpihen. A nő végigsimít a kígyón, és valamit mond párszaszóul, mire a kobra leengedi magát a kanapéra, és elrejtőzik a párnák között. A nő végigmozgatja izmait, bemelegít. Teste megvonaglik, ahogy izomzatát készíti fel a megterhelésre. Most látszik csak igazán, milyen testfelépítése is van az orgyilkosnak: Gyakorlatilag majdnem csak izmokból áll, zsírnak, súlyfeleslegnek nyoma sincs. Ruganyos teste, feszes bőre olyanná teszi most, mintha valami igen mozgékony szobor lenne. A nő rápillant Jamesre.*
- Nos, szeretne csatlakozni az edzéshez? Bemelegít, vagy hidegen szereti? És milyen testedzést szeretne? Vívás? Torna? Akrobatika? Vagy ön milyenre gondolt?
*Bár hangja nem árulkodik, szeme incselkedő, hívogató, csábító...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:09 pm

*Csak megálltam az ajtóba, nekidőltem és figyelemmel kísértem Lara minden mozdulatát. El-elmosolyodtam miközben észrevettem a királykobrát is.*
-Mennyire szép állat... *Jegyeztem meg egy kicsit közelebb lépve. Szerettem a kígyókat, bár sosem volt még szerencsém ahhoz, hogy magamnak is vegyek egyet. Végignéztem ahogy az a kanapéra helyezkedik aztán szemeim visszavándoroltak Miss Blade-re.*
-Ami magának most jobban esik Miss Blade. *Mosolyodtam el, közben egy kicsit közelebb léptem. Nem, nem melegítettek be, azt hiszem mindez e nélkül is menni fog. Vagy talán nem? Azért... nem becsülöm alá Larát. Kíváncsian tekintettem rá, miközben megvártam mit fog választani...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:22 pm

*Lara még egyszer megfeszíti izmait, majd felemeli kezeit.*
- Mit szólna egy kis ökölharchoz és birkózáshoz, Mr. Miller?
*Kérdi játékosan, majd előrelendül. Odaugrik Jameshez, elkapja a fiú vállát, átfordítja saját válla fölött, ám mielőtt James leérne, elkapja, és gyengéden ereszti le, majd a fiú fölé áll, gyorsan beül az ölébe, lefogja kezeit, és megszólal.*
- Mr. Miller, ön vesztett... Mi a véleménye erről?
*Kérdi.*
- Most bármit tehetnék önnel... Nos, van valami utolsó kívánsága?
*Míg a választ hallgatja, odahajol a fiú arcához, és orra hegyével végigsimít rajta.*
- Vagy esetleg kegyelemért szeretne könyörögni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: