Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 7 Vote_lcapMenedék hely - Page 7 Voting_barMenedék hely - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:44 am

*Will belép a menedékbe. Nosztalgiázni jött. Tornacipőt, kék farmert, fehér pólót és barna bőrkabátot visel, kézfejeit ujjatlan kesztyű takarja félig. Pálcáját a kabát ujjába szúrta, hogy könnyen előkaphassa, ha kell, de ne szúrjon szemet egykönnyen. Arcát vékony, vörös szálú borosta fedi, haját hátul összefogta indulás előtt. Lassan megáll a nappali ajtajában, és leguggol oda, ahol egykor holtan esett össze Ted átkának köszönhetően. Végigsimít a padlón, és halványan elmosolyodik. Mikor felegyenesedik, újra körbepillant, ezúttal a kanapéhoz lép oda, ahol félholtra kalapálta Kimet. Újabb különös emlék. Fura érzés tölti el, és beletelik pár másodpercbe, mire rájön, hogy elöntötte a szégyenérzet, amiért bántotta azt a kedves, értelmes srácot. Lassan felsétál az emeletre, és benyit a fürdőbe, ahol rendbe szedte az ázsiai kölyköt. Milyen elveszett volt akkor, Will maga pedig milyen rideg... Most minden másképp lesz.
Az ír vadállatot kicsit visszafogja magában, megpróbál világosabban öltözködni, nem festi többé feketére a körmeit, és nem vágja őket karomformájúra. Végighúzza ujjait a kád száraz alján, majd elindul lefelé. Leül a lépcsőre, és csendben rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:50 am

*Ted jelenik meg az előtérben, néhány holmijáért jött, amit még a jó múltkorjában szórt el, amikor fél holtan ápolta Hannah. Már mikor belép érzi hogy nincs egyedül, és keresni kezdi az idegent, és meg is pillantja, de elkerekedik a szeme a megdöbbenéstől. Erős késztetést érez hogy pálcát rántson, és helyből leátkozza a fiút a pokol mélyéig, de erőt vesz magát, és inkább a cigisdobozt húzza el, mintsem a pálcát.*
- Mit keresel itt? Nem valahol tibetben kéne garázdálkodnod? *érdeklődik teljesen higgadtan, de értő szem láthatja, kell neki egy nagy adag önuralom, hogy ne menjen neki a másiknak. sok értelme már nem lenne, hiszen Anor él, de akkor is, a vadászösztön még benne él.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:57 am

- Ejh... Ezt a Tibetet ki kezdte el terjeszteni? Komolyan, szívesen elcsevegnék vele, hogy rendbe szedjük a dolgokat. Világot jártam, nem Tibetben voltam. Úgy éreztem Anor halála után, hogy kell egy kis kikapcsolódás, ha már ekkora nemezissel végeztem, mert tuti elég tapasztalati pontot kapok érte, hogy szintet lépek...
*Mosolyog Will barátságosan, és mélyet szív a cigarettájába.*
- De hallom, hogy elszúrtál mindent, mert feltámasztottad a csillagszemű veszkós majmot, úgyhogy szívhatom a fogam, nincs szintlépés. De már nem érdekel. Kiszálltam a buliból. Csak nosztalgiázni jöttem ide. Emlékezni. Felidézni régi hibákat, hogy ne kövessem el még egyszer őket.
*Egy pillanatra elkomorodik.*
- De persze te nem változtál semmit. Még mindig viszket a tenyered, hogy előkapd a pálcát. Nehéz megállni, mi? Én erre találtam egy nagyon jó megoldást. De mindegy is. Ha zavarok, csak szólj, és elsétálok. Nem szeretném frusztrálni a pici szívedet.
*Ezzel végigméri Tedet, és a hajához érve elhúzza a száját.*
- Ember, az ég szerelmére, növeszd meg, vagy vágasd le, de ez szörnyű. Legyen már stílusod. Te figyelj, ismerek egy jó fodrászt, aki sokat tudna segíteni rajtad. Ne adjam meg a címét?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:06 am

- Gőzöm nincs, de mindenki úgy tudja hogy ott voltál, bár nekem mindegy hol keserítetted meg az emberek életét. *von vállat, és igyekszik nem túl gyilkos pillantásokkal illeti Willt, aki valahogy... másabb mint volt. Mintha nem tombolna benne vihar, ami már önmagában is egy szokatlan jelenség.*
- Ezt rosszul tudod, nekem semmi közöm nem volt Anor feltámadásához, engem is meglepett a hír mikor hallottam *jelenti ki, mivel Anort Raymond hozta vissza az életbe, nem ő. Pedig neki illett volna, de ő el volt foglalva Will vadászatával, és most, mikor itt ül előtte, már nincs rá oka hogy kivégezze. Ez a szívás.*
- Kiszálltál? Múltkor is ezt mondtad nem? Aztán elszakadt egy húr, és őrültebb voltál mint valaha, most is ezzel számoljunk? *érdeklődik kissé ugyan magában csodálkozva, valahogy nem így tervezte a viszont látás, gyönyörű pillanatát.*
- Nehéz, de már nincs rá okom hogy megöljelek, csak mérges vagyok, az meg egyéni szoc problem. *von vállat.*
- Miattam ugyan ne zavartasd magad, csak néhány cuccomért jöttem, amit itt felejtettem.* mutat a felső szint felé, kezén az immár látható farkasfejjel, és elmaradhatatlan Ted feliratú gyűrűjével. Otthon is milyen régen járt már.*
- Majd kezdek vele valamit, csak most nem ez érdekel a legjobban *szól vissza, ahogy Will mellett elhaladva feltrappol a lépcsőn, megállva hogy hátba átkozza a vöröskét. Kis idő elteltével egy kis táskával jelenik meg, a szokásos fekete táskájával.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:13 am

*Will közben feláll, és lesétál a lépcsőn, a nagyszoba ajtókeretének dől neki, úgy folytatja cigarettáját, és elgondolkodik a hallottakon.*
- Meglepő, hogy nem te támasztottad fel Anort. Kicsit örülök is neki, hogy nem te vetted el azt a pici sikerélményt, ami volt. De ne félj, nem fogok bekattanni még egyszer. Vigyázni fogok minden lépéssel, nehogy ingoványos talajra tévedjek. Megpróbálok normális életet kezdeni, barátnővel, szerelemmel, reményekkel, de most elsősorban melóval. Valamikor egyeztetek egy találkozót Wilfred apóval, a bölcs öreg fehérneműmodellel, hátha ad nekem valami munkát a suli környékén. Nem bent, azt semmiképp nem vállalnám, de a környékén szívesen eldolgozgatok, mint vadőr, vagy valami.
*Mondja mosolyogva, szinte már barátian csevegve, mikor Ted visszaér a fekete táskával.*
- Néha hiányoznak a régi idők, mert nem tudom mivel kitölteni azt a hihetetlen időtartamot, amit régen álnok tervek szövögetésére használtam fel. Hirtelen értelmet nyert a baráti társaság és a rendes munka fogalma, hogy valamivel lekössem magam. A gitárom meg még megvan, szóval majd a kocsmában is játszogatok néha, ha engedik.
*Megvakarja a tarkóját, majd eldobja a cigarettát.*
- Lehet a bagóról is leszokok. Csak hogy még jobb legyen az egész. Tényleg, te mostanság mivel töltötted minden idődet? Még mindig Anornak dolgozol?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:22 am

*Most ő áll meg a lépcsőn, hátára vetve a táskát, a falnak támaszkodva. Úgy hallgatja a fiút, és annak furcsa, már már irreálisnak tűnő terveit.*
- Nem én voltam, beelőztek sajnálatos módon. Úgy tűnik a minisztérium olyannyira a halálodat akarja, hogy feltámasztották Anort, hogy ő vadászon le téged. Hát nem gyönyörű, már azok az ökrök se tudják melyik rossz felé húzzanak *húzza el egy picit a száját, és rágyújt a kezében tartott cigire. Neki esze ágában sincs leszokni, kell ez a kis füstölés, ami megnyugtatja ha full ideges.*
- Alexnek akarsz dolgozni? Nem meredek egy kicsit, azok után hogy gyakorlatilag mielőtt elmentél, meg akartátok ölni egymást? Miből gondolod, hogy nem átkoz halálra mihelyst meglát? *érdeklődik, miközben hátra simítja a haját. Tényleg kezdeni kell vele valamit, mert ez így nem állapot.*
- Lehet nem is volt olyan haszontalan ez a világjárás. Érdekesen, de mintha jót tett volna az agyadnak *jegyzi meg a szőkeség, miközben lassan lejebb sétál a lépcsőn, valahogy fusztrált, nemm tudja mi baja ezzel a helyzettel, de valami valahol nem klappol. Nagyon nem.*
- A szokásossal, menekülök a minisztériumi kutyák elől. Csak hogy még szebb legyen vérdíjat tűztem ki rám, élve vagy holtan. De csak hogy megnyugodjon a lelkem rád is, szóval én vigyáznék magamra a helyedben *villantja kék szemeit Will narancsszín szemeibe. Maga se tudja miért, talán, ő is éppen nosztalgiából.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:33 am

- Öhm... Kim Kaguya tudott arról, hogy vérdíj van a fejemen? Csak érdeklőm.
*Elgondolkodik, majd megrázza a fejét.*
- Ilyen a karma. Sok szörnyűséget műveltünk, meg kell fizessük az árát. Én próbálom jóvá tenni azt, amit tettem. És mindent meg fogok tenni, hogy lássák, jó vagyok. Úgyhogy a következő utam lehet, hogy az aurorokhoz vezet. Elegem van ebből az egész rongyrázásból. Tényleg csak normális életet akarok, Ted. Komolyan. És ezt az álmomat nem fogom feladni. És szerintem neked is meg kellene próbálnod.
*Ellöki magát a kerettől, és közelebb sétál a lépcsőhöz.*
- Mondd csak, Sindyvel együtt vagytok még? Mert ha igen, akkor szerintem ideje lenne, hogy egy kis ideig csak az ő érdekeit nézd. Hagyd abba ezt az egészet. Hidd el nekem, mindenre van megoldás. Tényleg mindenre. Csak kicsit el kell vonatkoztatnod magadtól. Lásd meg a világot. Ajánlom Tibetet, Japánt, Mongóliát, Srí Lankát, Ausztráliát, Chilét, Venezuelát, az Egyesült Államokat, Kanadát, Afrikát egy az egyben, Görögországot és Olaszországot, Spanyolországot, Portugáliát, Franciaországot, és utána gyere haza. Én megcsináltam, és nagyon jót tesz az ember elméjének. Kitisztul minden. Rendbe jön minden. Meglátod a nagy képet, és rájössz, hogy hibáztál. Hogy lehet máshogy, jobban, okosabban csinálni.
*A szónoklat végére érve hátat fordít.*
- Vagy menekülhetsz mint egy állat, félredobva emberséged és hamar meghalhatsz. Döntsd el, mit akarsz.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:41 am

- Nem hiszem, ez benfentes infó, nem kürtölték nagyvilággá, csak az aurorok terjesztették maguk közt, meg olyannak akikben megbíznak. És megtudtuk mi is valahogyan *mivel van egy informátor a minisztériumban. A megjavulásra felvonja a szemöldökét, ha ez Willnek jó akkor ő nem áll az útjába.*
- Ha ez neked jó akkor csináld, áll félre, éld az életed, amíg nem kereszezed az enyémet, közöm nincs hozzád *tartja fel kezeit, mivel őt aztán nem érdekli még ha cirkuszi bohócnak áll sem. Neki is elege van, de a normális élet... nem kecsegtető számára, túl unalmas lenne, folyton hazajárkálni, és békésen élni.*
- Együtt vagyunk, újra *biccent, mert volt egy nehezebb időszak, amikor szétváltak, és Ted szakítani akart, de nem volt rá képes, túlságosan szerette a lányt hogy csak úgy elhagyja, hogy biztonságban lehessen.*
- Kösz a tanácsot, de nem akarok utazgatni. Az én életem, én cseszem el. Inkább hamar meghalok, de a normális nyugis életet nem nekem találták ki. Nem bírnék úgy élni hogy nincs semmi veszély, semmi kihívás. Akkor dögöljek meg egy párbajba az aurorokkal *jelenti ki mély meggyőződéssel, mert ő nem akarja a nyugis, békés élet igájába hajtani a fejét, még Sindyvel sem. Szereti, nagyon is, de nem képes lemondani miatta sem erről a veszedelmes életformáról.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 10:53 am

- Igazad van. A te életed, a te dolgod. Ne félj, nem fogok az utadba állni. Csak akkor, ha esetleg valahogy megkörnyékezed a barátaimat, ártasz nekik. Ne feledd: A ragadozóból nem lesz békés bárány, csak egy idő után megválogatja az áldozatait. Ne dühíts fel, és nem lesz dolgunk egymással. Oké?
*Félig hátra fordítja a fejét, és úgy várja meg a választ.*
- Vigyázni fogok azokra, akik körülöttem vannak. Óvni fogom őket. Akik fontosak nekem. És az életem áldozom értük, ha kell. Ebben már jó vagyok. És nem akarlak bántani. Szóval kérlek, nagyon kérlek, ne...
*Ezzel elindul az ajtó felé, és hacsak Ted meg nem állítja, még int egyet, és komótos léptekkel távozik a menedékhelyről.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:00 am

- Rendben, akkor erről ennyit *zárja le, mert ez ő is valahogy így gondolta, és hosszú ideje egy dologban egyetért a vörös hajúval. A ragadozó az soha nem szelidül meg, csak lecsendesedik, de ugyanannyi idejébe telik ugrani az áldozatra.*
- Akkor gondolom Kimre is vigyázol, igazam van? *kérdez még egyet. és mikor Will bólint, ő is ezt teszi. Ez megnehezíti a dolgot, de ez van.*
- Hát akkor, viszlát *búcsúzik ő is, és az előtérbe lépdel, onnan pedig hopponál tovább, eldobva a cigarettacsikket, ahol megérkezik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 4:00 am

Egy kisebb kupacnyi könyvvel érkezik a menedékhelyre, azzal a céllal, hogy nekiálljon tanulni. Természetesen nem az Alex által kreált ostoba vizsgák teljesítése a cél, hanem hogy megtanulja az animágia művészetét, ami köztudottan nehezebb mint a hopponálás vizsga. Becaplat a nappalinak titulált helységbe, a kis asztalról lesöpri, ami eddig volt rajta, és a könyveket parkolja le, majd levetődik a kanapéra. Felsóhajt, megborzolja szőke, rövid haját, és végül a kezébe veszi az Animágia elméleti alapok című művet és a tartalom jegyzéket nézi át elsőnek. Azokat a fejezeteket kihagyja, amiben nem erről van szó, hanem csak koncentráció fejlesztésről, és belső önkontrollról. Az neki megy, bár a pálca nélküli mágiával még van némi kis nehézsége, de szorgalmasan gyakorol. Fél óra olvasgatás után, helyzetet vált, és hanyatt fekve folytatja a tanulást. Innentől kezdve, órákig csak annyi zaj hallatszik ahogy lapoz, és néha felmorran ha nehezebb részhez ér, vagy nem érti miről van szó. Igyekszik minden kis lépést, apró mozzanást a fejébe vésni, mivel meg akarja próbálni ezt, még ma, kerül amibe kerül. Úgy érzi hogy az ereje megvan ehhez, csupán azt kellene kiderítenie, hogy milyen állat rejlik benne, bár a könyv szerint ez az első alakváltáskor derül ki, mivel senki nem tudja megtervezni hogy mi szeretne lenni. Mint a patrónusnál sem kiszámítható, hogy milyen alakú lesz, az övé leginkább valami kutyára hasonlít, csak sokkal nagyobb annál. Anoré pedig sólyom, bár nincs tudomása arról hogy mestere animágus lenne. Aztán ahogy telik az idő, egy könyvet letesz, kiszedett belőle minden használható tudást, jöhet az a rész, hogy mindez hogy néz ki gyakorlatban, mire kell figyelni, mit nem szabad elkövetni és mire számíthat alakváltáskor. Több kis beszámolót is tartalmaz a könyv, hogy egyes emberek hogyan élték meg az első átalakulást. Megcsóválja a fejét, de azért elolvassa, nem veszíthet vele semmit.
„Horribilis volt, ahogy éreztem hogy a csontjaim, és izmaim átalakulnak, megnyúlnak, és összemennek, és átformálódnak. Fájt, és szinte nem voltam eszemnél, sok részlet homályos, hogy mi is történhetett. Egyszerűen, túl sok a fájdalom.” /Donnabella/
„ Fantasztikus érzés volt, ahogy éreztem hogy bizsereg minden porcikám, és ahogy a belsőm átalakul, valami eszméletlen érzés, mikor éreztem hogy bunda kezd ellepni, és minden szőrszálam remegett a hirtelen jött élménytől.” /Klausman/
A harmadik beszámoló csak kicsiben tért el ezektől, így azt nem is olvasta végig, hanem inkább lapozott, és az ábrákat vette szemügyre, hátha valami használhatót is talál. További két és fél óra olvasás után, felkel kinyújtóztatja a tagjait, és kimegy a konyha szerűségbe egy bögre kávét csinálni magának. Kezd fáradni, mivel akkor sem volt kipihent, mikor idejött, és a több órás monoton olvasás, sem tett túl jót neki.
~Akkor lássuk, hogyan is van ez.~
Azzal letelepedik a fotelbe, és elkezdi elcsitítani a gondolatait, ehhez tiszta fejre van szükség.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:41 am

A tiszta, nyugodt tudatállapot elérése könnyedén sikerült neki, azonban tagjaiban egyre inkább ólmos fáradságot érez, ami a kimerítő koncentrálás következménye.
Ahogy fojtatja a próbálkozást, az ablakot hirtelen kicsapja a egy erősebb fuvallat, bár odakint egyetlen levél sem rezdül az ágakon, de Ted erre nem reagál semmit, transszerű állapotban igyekszik elérni az átváltozás pillanatát, bár közben mágiája korlátlan rombolást végez, így másnap kénytelen lesz majd egy kis rendrakást végezni, ha nem akar törött ablaküveg szilánkokon lépkedni.
a koncentráció mindenesetre meghozza az eredményét, a testén először apró remegés suhan át, majd egyre hevesebb reszketés rázza, akaratlanul csúszik le a fotelből, lábai erőtlenek, képtelen megtartani magát. A földön hirtelen pattannak ki a szemei a testén keresztülvágó fájdalomtól, de már elkésett, képtelen megállítani az átváltozást...
Eddig számára ismeretlen fájdalom uralkodik el a testén, mindenét görcsbe rántja, hisz nagyon is tudatában van már a történéseknek, bár már nem ő irányítja a folyamatot.
Közel fél órás szenvedés után, a fájdalom megváltozik, a görcs enyhülni kezd, azonban egy utolsó heves támadással a mágia még megköveteli a jussát a tapasztalat nélküli, felelőtlen használatért.
A fiút, valószínűleg csupán makacs akaratereje menti meg az eszméletvesztéstől, de nem kell már soká várnia, néhány perc múlva csontjai reccsenve adják meg magukat a mágia erejének és új, eddig számára ismeretlen alakba kényszerül.
másodpercek múltán egy hatalmas fekete kutya állt az előbb még a földön heverő fiú helyén. Mancsai a szokásnál jóval nagyobbak voltak, és nyilván meglepve tapasztalta, hogy kutyaként is könnyedén átlát a kanapé fölött.
Nem közönséges kutyává változott, hanem az angol mitológiából ismert Cu Sith-é ami már nem járta a földet, de a legenda szerint néha még fel-feltűnik és régen a harcosok mellett küzdött a csatában hisz nem sokkal maradt méretben alul egy lóval szemben, és az állkapcsa is sokkalta erősebb volt.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:10 am

Sikerül teljesen nyugodt és zavartalan tudatállapotba jutnia, így nem is veszi észre hogy kicsapódik az ablak, utána pedig kitörik. Így sajnos másnap egy alapos takarítás alá kell majd vetnie a helyet. Észleli az apró remegést ami átfut a testén, és ezt határozottan jó jelnek könyveli el, hogy valamit legalább elért. Fejben százszor is végigzongorázza amit olvasott, ám még így sem tudott felkészülni arra ami következett. Kezdett kicsúszni a kezéből ez az egész folyamat, lecsúszott a fotelből, lábai erőtlenné váltak, és szemei hirtelen pattantak ki, de látni nem sokat látott. Színes kavargó foltfelhőt, ahogy a tárgyak elmosódva villantak be a szeme elé, de aztán nem marad ideje, mert mindene egyszerre rándul görcsbe, egy fájdalmas üvöltést csalva ki ezzel a fiúból. Fél órás szenvedés után, úgy érezte magát, mint akit elevenen szétszedtek, és összeraktak, de nem volt elég, még egy utolsó lökéssel, ismét felüvölt, bár ebbe az üvöltésbe már némi mély mellékzörej is belevegyül. Nem vesztette el az eszméletét, de eléggé zsong a feje, mintha azt is hasogatták volna egy hatalmas fejszével. Néhány kínkeserves csontropogás, és formálódás után immár új alakjában pillant körbe. Meglepve tapasztalja, hogy valami nincs rendjén, hiszen átlát a kanapé fölött. Közelebb ballag immár négy lábon egyensúlyozva egy visszatükröződő valamihez, és a döbbenettől felkiált. Illetve felvakkant, mert már nincs emberi hangja. Hatalmas állat néz vele szembe, és állkapcsát nézve, egy ember gerincét simán szétroppantja. Agya vadul jár, hogy ez mégis mégis miféle isten teremtménye, de nem jut eszébe, nem jön rá, csak arra hogy félelmetes. Megszemléli magát, minden szögből, és abszolút fekete, nem lát magán egy tarkább foltot sem. Felvakkant, csak hogy hallja a hangját, és megborzong, ezzel felmerednek kicsit a szőrszálai. Aztán fenékre csüccsen, kezdi magát nem jól érezni, valószínűleg az átváltozás miatt. Hamarosan elkezd visszahúzódni a szőr, és a csontok fájdalmas recsegéssel rendeződnek vissza egy ember anatómiájába, és Ted szimplán, ahogy van, félmeztelenül, elterül a padlón. kimerülten, sajgó tagokkal, végtelenül fáradtan, de elégedetten.

Ted kutyaként
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 11:18 am


Pár nap alatt sikerült az összes aktát át nyálaznom, ami hogy őszinte legyek, nem volt egy könnyű feladat. Az a rengeteg írás, ráadásul a fele valami olvashatatlan macskakaparás volt, amit alig tudtam ki silabizálni. Szóval így kicsit tovább tartott mint gondoltam, de végül sikerült. Hamar feltűnt, hogy egyes tagok, akik kérdésesek, gyakran eltűntek a környékről, de nem látták őket távozni a megyéből, pedig sok helyen vannak a minisztériumnak megfigyelői. Elindultam hát, hogy körül nézzek Wilard környékén, búvóhely gyanús helyeknek. Találtam is egy kettő alkalmas helyet, de egyikben sem láttam mozgást, pedig mindegyiket egy-egy hétig figyeltem már. Végül a megtört a jég, mikor egy srácot láttam besettenkedni az egyik ilyen lerobbant épületbe. Egy hatalmas könyv volt nála, és az arcát is csak egy pillanatra láttam, de mivel a memóriám elég jó ezért egyből felismerte. Az egyik halálfaló gyanúsított volt, az a Ted nevű gyerek. Közelebb settenkedtem az épülethez, és hirtelen berobbant az ablak, amitől a frász jött rám. Egy másik ablakon keresztül lestem be az épületbe, és láttam, hogy egy baromi nagy kutyaféle, de inkább farkas áll a szoba közepén. Pár pillanat múlva leült, és át alakult egy emberré. Jobban mondva vissza alakult Ted-é. Csak néztem egy kicsit, a gyereket, és rájöttem, hogy tényleg megtaláltam a búvóhelyüket, ahol gyakorolni is szoktak ezek szerint. Mivel a gyerek a fő gyanúsított az ügyben úgy döntök, hogy habozás nélkül rá rontok. A betört ablakon beugrok a szobába, és egy kötelet alkotok a pálcámmal. Mivel úgy látom, hogy ki van ütve, ezért megpróbálom megkötözni kezét lábát, és elvenni a pálcáját.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 11:28 am

Az alakváltás utáni kiütött időszak, holt idő, kb semmit nem tudna belőle felidézni hogy mi történt, miután visszaalakult. Leon érkezését sem veszi észre, pedig a hely mágiája megrezdült, és jelezte az illetéktelen behatolót, de túlságosan kimerült hogy ilyesmit megérezzen. Nem tér magához, mikor megkötözik, csupán rá egy jó 10 percre nyílnak ki a szemei, és zavarodott pislog maga elé, beletelik még egy kis időbe, míg elemzi a helyzetet és rájön hogy nincs egyedül. Ráadásul mozogni sem tud, mivel kötelek tekeredtek a kezeire, azt a háta mögé kényszerítve, és a lábaira, ami lehetetlenné tette a felállást vagy mocorgást. Egy halk, fojtott nyögéssel adja a világ, és legfőképp a betolakodó tudtára hogy még él, és kezd felébredni. Megpróbálja úgy fordítani a fejét, hogy lássa az idegent, de nem tűnik neki ismerősnek a magas, szikár alak. Összeráncolja a homlokát, gyanítja hogy auror, mivel ha az ő oldalukon állna, nem támadta volna meg, és nem lenne itt.
- Te meg ki a fészkes fene vagy? - szakad ki belőle a kérdés, miközben kicsit összeszedi széthullott gondolatait. Tekintetével a pálcáját keresi, de nem találja, így arra jut hogy valószínűleg az idegen vette el.
- Nem akarsz eloldozni? Beszélgethetünk úgy is - javasolja, de tudja hogy nincs abban a helyzetben hogy feltételeket szabjon, vagy hogy nagy szája legyen, de mégis. Kicsit összeszorul ugyan a gyomra, lám Willben egy jós veszett el, de aztán tekintete megkeményedik. Nem, nem fogja hagyni magát, neki kell győznie.
~Jobb lesz óvatosnak lennem, nem tűnik egy veszélytelen figurának.~
Hideg tekintettel mered a másikra, és mivel az szakképzett auror, felismerheti, csak azoknak ilyen a pillantásuk, akik már át éltek egy két borzalmat.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 3:25 am


A srác még egy jó tíz percig ki volt ütve miután megkötöztem, jó szorosan, hogy meg ne tudjon mozdulni. Persze arra is figyelnem kellett, hogy ne legyen túl szoros, nehogy még kötözés közben felébredjen a fájdalomtól. A pálcáját, a zakóm belső zsebében rajtettem el, és amíg eszméletlen volt, kicsit körül néztem, hátha találok valami értékes információt. Pár perc múlva vissza értem, és egy fotelban foglaltam helyet, egy hamutállal a kezemben, és szivaroztam. Pár lépésnyire tőlem feküdt a srác, aki végül mocorogni kezdett. Egy halk nyögéssel adta a világ tudtára, hogy ébren van, végül rám nézett és meg is szólalt.
-Nos fiacskám, az nem a te dolgod. Én tudom, hogy te ki vagy, és az nekem bőven elég.-Nagy adag fehér füstöt fújok ki és élvezem a minőségi szivart.-Bocsi a kényelmetlen helyzetért, de nem kockáztatom meg, hogy rám támadj, mivel elég agresszívnek titulál téged mindenki.-Felkeltem a fotelból, és lassan elindultam körbe a srác körül.-Körbe néztem kicsit a házban, de semmi érdekes nyomot nem találtam. Se egy információ morzsa, se egy vérnyom. Szépen ki takarítjátok magatok után mindig.-Beszélek folyamatosan megállás nélkül, ezzel próbálva kizökkenteni Tedet. Hirtelen meg állok a földön fekvő srác fejénél, és le guggolok. Egész közel hajolok az arcához, de nem annyira, hogy le tudjon fejelni. Mélyen a szemébe nézek, és a tekintetén látom, hogy már elég sok szörnyűséget megélt.
~ Szeretem ezt a harcias megtörhetetlen tekintet, de én majd megtöröm.~
-Nos fiacskám.-Bele szívok a szivarba, és lassan kifújom a füstöt, bele az arcába.-Mivel a ház nem beszél nekem, ezért tőled kérdezek.-Kis hatás szünet, majd folytatom.-Arra lennék kíváncsi, hogy ki élesztette fel azt a fejest. Tudod azt a Leadert, vagy hogy a frászba hívjátok.-Felkelek, majd leülök a fotelban, és az asztalra felrakom a lábam, amin megint a westerncsizma szerű lábbelim van. Tovább ízlelgetem a szivarom, és fújok pár karikát. Közben le hamuzom egy fém hamutartóba, amit a konyhában találtam.


A hozzászólást Gróf Leon Oswald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 20, 2011 3:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 3:52 am

Lassacskán rendezi a gondolatait, ebben nagy segítségére van szorult helyzete, ami nem tűr hibázást, hogy ha meg szeretné úszni. Tekintetén harag villan át, a fiacskám jelzőre, már régen kinőtt ebből a becenévből. Sosem volt gyerekkora, és nem most akarja elkezdeni. Össze szedi magát, kitisztítja és lecsendesíti az elméjét, és minden olyasmit eldug benne, ami esetleg Leonnak kellene. Nem bízik ebben a fura fazonban, még tán a gondolataiba is bele akarna mászni, de abból nem eszik. Van olyan erős, hogy visszaverjen egy mentális támadást.
- Az viszont az én dolgom, hogy ha egy névtelen fazon rám töri az ajtód, és megkötözve ébredek nem? - vág vissza, hasonló stílusban mint ahogy a férfi szólt hozzá. Már most nem tetszik neki ez a fellengzős modor, ez nem olyan mint Roberték. Ez más.
- Mindenki? Jah, már értem, te is a minisztérium egyik kutyája vagy mi?- tekintete a kérdést követően megvetővé válik, hiszen nincs jóba az aurorokkal, miért is lenne? Végigméri Leont, felméri benne az ellenfelet, az erőt, és a tapasztalatot, és mérlegel magában. Ilyen állapotban nem biztos hogy le tudná nyomni.
- Mire keresel egyáltalán itt? Honnan veszed hogy jogosan vádaskodsz? - érdeklődik, és kénytelen beletörődni hogy nem tud nagyon mocorogni. Gondolatban egy nonverbális átok után kutat, ami megtöri a kötél varázst. Mikor Leon leguggol mellé, rezzenéstelenül állja a pillantását, és nagy kedvet érez hogy leköpje, de nem teszi meg. Nem süllyed idáig le, inkább marad a beszélgetésnél, nem zökken ki a nyugalmából, már ami ebben a helyzetben van.
- Miből gondolod, hogy ha a ház nem beszél, akkor én fogok? - kerüli meg a kérdést egy másikkal, mivel agyban már döntött, egy szót nem mond aminek köze van hozzájuk. Nem hiszi hogy a férfi kínzást alkalmazna, az nem egy aurorok által használt eszköz, de erre az eshetőségre is felkészül, és hallgat, maximum bájcseveg, és szitkozódik.
- Mit érdekel engem a te kíváncsiságod? Engedj szabadon, és elégítsd ki máshol a tudásszomjad, tudod, erre van a könyvtárak - gúnyolódik egy kicsit, és közben megpróbálkozik egy bűbájjal, ami elégeti a köteleit. Ha kiszabadul, akkor felül, de nem támadja meg a férfit. Még nem, előbb még meg akar tudni egyet s mást.
- Pokolian udvariatlan vagy, nem tanítottak neked jómodort? - zsörtölődik, miközben megdörzsöli a csuklóit, azért nem volt olyan gyengéd az a kötél. Körülpillant, és észreveszi a közelben a pólóját, így odahajol érte, egyik kezét feltartva Leon felé.
- Nyugi, oké? Csak felveszem a pólóm...- azzal már bele is bújik két ügyes mozdulattal, és közben nem veszti szem elől az ürgét.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 4:20 am


A srác vissza vágására csak gúnyosan elmosolyodok, és hasonló hangnemben én is vissza vágok.
-Először is, nem törtem be az ajtót, hanem az általad berobbantott ablakon ugrottam be a kis látogatásomra.-Mondom neki gúnyos hangnemben.
-Talált süllyedt. Valóban auror vagyok, és a minisztérium kutyája. Találó megnevezés. - Elmélkedek a srác szavain, vidám mosollyal az arcomon. Arra már rájöttem, hogy ez a vallatás nem lesz olyan séta galopp. Tapasztalt a srác, és jól láthatóan a fiacskám jelzőre agresszíven reagált, vagyis ezt a megszólítást rühelli. Miután felkeltem a srác mellől, eszembe jutott, hogy mi lett volna ha leköp. Az biztos, hogy betörtem volna z orrát, de szerencsére erre nem került sor. Nem akarom meg kínozni, de hogy ha máshogy nem hajlandó csiripelni, akkor nem félek össze vérezni a zakóm. Nem vagyok éppenséggel az a kedves minden szabályt betartó auror. A könyvtáras gúnyolódásra, csak egy gúnyos mosolyt eresztek meg a srác felé a fotelból ahova időközben leültem. Ahogy gondoltam, a kötelek csak egy darabig tartották fogva. Egy jól képzett halálfaló hoz hűen, tud pár nonverbális varázslatot, így elégeti a köteleimet, és kiszabadítja magát.
-Csak nyugodtan. Inkább egy nőt néznék félmeztelenül mint téged.-Mondom, miközben felveszi a pólót, majd amint fölvette, gonosz mosoly suhan át az arcomon. A számat egy hang sem hagyja el, de mintha beszélnék. A következő pillanatban, pedig Ted kezei, és lábai újra megvannak kötözve, abban az ülő pozícióban ahogy felvette a pólót. Ha már egyszer voltak rajta kötelek, akkor azokat nagyon egyszerű vissza varázsolni rá, miután elégette, nem pedig levette.
-Nos akkor hol is tartottam?-Kis hatás szünet, és lassan felkelek a fotelból.-Ja igen. Szeretném tudni, hogy ki élesztette fel a vezetőtöket.-
Közelebb lépdelek hozz, és hideg, érzelem mentes tekintetekkel nézek le rá.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:12 am

Megrándul az arca a mondottakra, mivel ebből kikövetkezteti hogy a férfi végignézte a kis magán mutatványát ahogy alakot változz, csodálatos, még ez kell hogy megtudják a Hülyék Minisztériumában. A gúnyos hangnemet nem veszi fel, mivel ő is ebben társalog általában.
- Ahha, fenomenális, van neved is, vagy hívjalak csak minisztériumi kutyának?- faggatózik tovább, neki mindegy de legalább szóval tartja a férfit, és addig sem ad neki időt hogy kérdezgessen. Van pár dolog, amit nem bír ha mondanak neki, így azért az önkontrollját rendesen be kell vetnie. Még mindig nem tudja Leon gesztusaiból kivenni, hogy meddig menne el, ha valami agresszívságot követne el ellene. Látja, hogy nem nagyon veszi magára a gúnyolódást, amire kissé gondolatban felvonja a szemöldökét, ez nem vall egy zöldfülű nagypofájú újoncra, ami megnehezíti a dolgokat. Figyeli a férfi reakcióit, mikor elégeti a kötleket, és felveszi a pólóját, de nyugtalanságára, ezzel sem lehetett kizökkenteni a sodrából, majd mikor újra érzi a mágiát, kissé arrébb szökken, ahol nem éri el a bűbáj. Igaz ez egy kis szédelgéssel jár, de a kötelek ártalmatlanul hullottak a talajra.
- Ott tartottunk, hogy erre semmi szükség, vagy ennyire félsz tőlem? Miért nem egyből rácsokat varázsolsz körén? - húzza el a száját, persze a félmeztelenes mondaton kissé elmosolyodva. Fura egy humorú ez a kutyusa a fejeseknek.
- Én is sok mindent szeretnék tudni, mégsem téged faggatlak arról, hogy milyen idő lesz holnap, és vajon sikerülni fognak-e a terveim. - húzza el a száját, és az egyik közeli fotel karfájára telepedik, készen arra hogy ismét elugorjon egy esetleges támadás elől, nem a legkényelmesebb úgy beszélgetni, ráadásul gyűlöli a kötelékeket, bár tisztában van a ténnyel. Ez is benne volt a pakliban mikor igent mondott.
~Ch... ez szívás...~
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:37 am


-Nem szívesen mondanám meg neked a nevem, de mivel a "minisztériumi kutya" kicsit hosszú név, hívjál csak Leon-nak.-Okoskodok kicsit, hátha ki tudom zökkenteni, de nem fog sikerülni. Azt már látom, hogy a gúnyolódás nem vezet semmire, mert azt nem veszi fel, szóval tapasztalt ilyen téren. De a gúnyos hangnem nálam a megszokott, szóval továbbra is abban beszélek. Amikor a kötelek elvétették a célt, egy félmosolyra húztam a szám, és mélyet szippantottam a szivaromba. Persze nem tévesztettem szem elől a srácot.
-A rácsokat jó ötletnek tartom, de az már nagyon brutális lenne. Igazából csak elővigyázatos vagyok.-Jegyzem meg neki gúnyos hangnemben, és tovább elemezgetem. Ő is tapogatózik, és próbálja kitalálni milyen vagyok, de ezt nem hagyom.
-Nekem csak annak a neve kell, aki felélesztette a Leadert, aztán már békén is hagylak öcsi.-Mondtam neki hanyagul, és meg igazítottam a csizmámat a lábamon.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:52 am

- Leon? Ez meg milyen elcseszett név? Nah de mindegy is, legalább nem vagy névtelen arc... - jegyzi meg a nevet, mert ezzel lesz egy köre, hogy utánajárjon, ki a frász ez az alak, és honnan cseppent ide. Az okoskodására nem figyel oda, az nem érdekli, és a gúnyos hangnem, egy tökéletes társalgási forma, csak kár hogy itt egyikük javára sem dönti el a helyzetet. Nem is várja el hogy szem elől tévesszék, de ne gázoljanak a büszkeségébe, azért háklis egy cseppet.
- Elővigyázatos? Ez dícséretes, de sajna azt kell mondjam, rossz ajtón kopogtatsz, ha a Mester segítőjét keresed - csóválja meg a fejét, mert nem ő volt az. Viszont nem biztos benne hogy ki volt, mivel erről Anor nem nagyon nyilatkozott, csak arról hogy "olyasvalaki volt, akire a legkevésbé számítottam". Ezzel meg Ted nem lett előrébb, de nem is feszegette nagyon a témát. - Miért hinnék neked? Nem nézel ki olyan pancsernek mint a többi idióta... - billenti félre a fejét, komoly tekintetével méregeti a másikat. Ez az előbbi mondat, már már bóknak számít tőle, mivel Leon a harmadik minisztériumi erő, akire azt mondja hogy kihívás lenne. Persze van akivel nem kezdene ki, még így sem, hogy az aki. A ruha igazgatásra csak felszalad a szemöldöke, szóval azért ad magára ilyen téren.
~Ki a fene ez az ember? Rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.~
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 8:08 am

A nevemmel való gúnyolódásra nem figyelek oda, csak elengedem a fülem mellett. A csizmám immár kényelmesen simul a lábamra, és már nem foglalkozok vele. Újra a srác felé fordulok, és sajnálattal látom, hogy elfogyott a szivarom. Előkaparom a szivar tárcámat, és a benzines öngyújtómat.
-Kérsz egyet? Nem hiszem hogy még kiskorú lennél öcskös.-Jegyzem meg gúnyosan, és felé nyújtom a szivar tartót. Ha én nyújtanám neki oda a szivart, akkor még a végén azt hinné, csináltam vele valamit, de így ha ő választ, nem fog erre gondolni, mivel tényleg nem csináltam vele semmit. Drága szivart nem fogok tönkre tenni egy taknyos miatt.
-Ha nem akarod kiköpni a tüdőd, akkor ne tüdőzd le mint én.- Jegyzem meg neki, mielőtt még elvenné a szivart.
-A hanghordozásodból, és a válasz kerüléseidből, arra következtetek, hogy te sem tudod biztosan. Igazam van, vagy igazam van?-Nevetem el magam, majd mosolyogva nézek a srácra. Ha elvesz egy szivart ha nem, én akkor is rágyújtok.
-Nos, akkor máshogy fogalmazom meg a kérdést. Szerinted ki lehetett az?-Kis hatás szünet.-Tudod valami infót kéne haza vinnem ezzel a kesze-kusza üggyel kapcsolatban, hogy szerezzek egy jó pontot a főnöknél.-Mondom neki, közben a szivarral játszok. Pörgetem az ujjaim között, majd mondandóm végeztével bele szívok egy nagyot.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 8:48 am

Kis elismeréssel figyeli hogy nem zökken ki, még erre sem. Kötél idegű egy auror, és ez határozottan nem jó, legalábbis Tednek. Mikor a szivartárca után nyúl, megfigyeli hogy a zsebébe van valami olyasmi is, ami az övé. A pálcája. A kínálásra előbb átfut a fején, hogy mi benne a csapda, de végül úgy dönt, hogy erre csak úgy jön rá ha belemegy a játékba.
- Miért ne, bár általában csak cigizni szoktam - dől előre, és választ egy szivart, a jobb szélről, az szimpatikus volt. Megnézi alaposan, márkás darab az biztos, már a csomagoláson is látszik.
- Nem, tényleg nem vagyok már kiskorú. Beléptem a nagybetűs életbe, és itt vagyok - mosolyodik el, majd előhúzza a zsebéből a saját öngyújtóját, amibe a neve van gravírozva, Sindytől kapta, pedig tudja, hogy nem szereti ha cigizik, így előtte nem is nagyon gyújt rá, csak ha ideges. A jótanácsra csak elmosolyodik, szivarozott ő már, de azért észben tartja.
- A tüdőmre még szükségem van, bár asszem nem sokáig fogok élni ha napi egy doboznál tartok a cigizésben... Korai halált okoz - jegyzi meg semmit mondóan, és beleszív a szivarban, édeskés íze tetszik neki, majd kifújja a fehér sűrű füstöt. O-betű alakban.
- Nem véletlen mentél át az auror vizsgán, mi? - kérdez vissza, ezzel igazat adva Leonnak.
- Nem, tényleg nem tudom biztosan, csak annyit hogy nem a mienk közül való volt, ergó nem én - teszi még hozzá, és beleszív a szivarba ismét.
- Őszintén szólva, tudom hogy baromi irritáló de tényleg nem tudom, még csak tippem sincs, nekem lehetett rá okom, hogy visszarángassam az életbe, de megelőztek. - tárja szét a karjait tanácstalanul, ő sem tudja, ki az, de jó lenne.
- Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a saját házatok táján kéne körbenézned, talán onnan valaki, vagy kérdezd meg Alex-kedvéncét, ő valamiért mindig mindent tud, csak nem tudom honnan - legyint kissé bosszankodva, számára Kim most tabu. Willel nem akar többet találkozni annál, amennyi még egészséges, és ő védi nagyon a srácot.
- Jah értem - vigyorodik el, emlékszik még, mikor neki is be kellett magát dolgoznia anor mellé, és lám, mostanra már az egyik legjobb embere lett. PErsze, emberi gyengeségei neki is votlak.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 9:19 am


A srác reakcióit figyelve, úgy vettem észre, hogy sikerült némi tiszteletet kivívnom nála. Ez jó, mert így gördülékenyebben mennek a dolgok. És mivel vett egyet a szivarjaimból, talán már bízik is bennem valamennyire. Szélesen mosolygok miközben rágyújt. Észre veszem, hogy az öngyújtójára, rá van gravírozva a neve. A cigis elmélkedésen, meg csak egy jó ízűt nevetek.
-Szép öngyújtó. Feltételezéseim szerint ajándékba kaptad. És ahogy fogod, és nézed, egy lánytól, aki kedves a számodra. Nem félsz attól, hogy a halálfalósdi árt a lelkének?-Kérdezem tőle komoly ábrázattal, mélyen a srác szemébe nézve. Ezzel most biztos érzékeny pontot találok el, és felkészülök az esetleges kitörésre. Lerakom a lábam az asztalról, és felkészülök a támadásra, de nem túl feltűnően. Ha mégsem támadna, úgy állítom be, mintha csak elzsibbadt volna a lábam.
-Kösz a bókot. Egyébként miért nem vagy inkább auror? Az is izgalmas tud ám lenni.-Mondom neki a fejemet támasztva a karfán. A srác kifejtésén meglepődök, de valahogy én is erre gondoltam, csak nem mertem elhinni.
-Szóval akkor be igazolódott a sejtésem. Azért még utoljára megkérdezem. Ígérem ezután békén hagylak egy ideig. Biztosan nem tudod ki volt az?-Kérdezem, kicsit előre dőlve srác felé, komoly tekintettel.
-Mellesleg Alex kedvence alatt azt a japán kölyköt gondolod? Valami Kim Kapuja ha jól emlékszem.-Kérdezem kicsit elgondolkodva, még utólag hozzá téve.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 9:37 am

*Ted levele után, azonnal elindult a megadott helyre. Ez a beszélgetés eléggé fontos mindkettőjük számára. Hosszas sétálás után megérkezik, majd körbenéz, hogy megbizonyosodjon arról, hogy senki sem látja bemenni az épületbe. Azonban egy betört ablakra lesz figyelmes és hangokat is hall. Nem érti tisztán, de kitudja következtetni, hogy valaki odabent bajban van. Még, ha nem is biztos benne, előveszi pálcáját, majd óvatosan benyit az ajtón. Két alakot pillant meg. Az egyik Ted, a másik pedig ismeretlen számára. Viszont rövid gondolkodás következtében rájön, hogy az alak kilétét letudja szűkíteni egy kisebb csoportra, ami a Minisztériumiakat érint. Ezen belül nem nehéz kitalálni, hogy auror. Nem fog megszólalni, előbb érdeklődik Ted-től egy kicsit. Rászegezi a pálcát, majd egy varázslatra gondol, amivel 5 szót tud neki mondani. Eléggé halkan suttogja és mások számára érthetetlenül artikulál, hogy még a szájáról se tudják azt leolvasni, de Ted mégis érteni fogja tisztán.*
~-Talán rosszkor jöttem? Baj van?-~
*Kérdezi, de a pálcát nem ereszti le, hanem továbbra is rászegezi, hogy az auror ne tudjon kételkedni a fiú kilétéről.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: