Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely - Page 8 Vote_lcapMenedék hely - Page 8 Voting_barMenedék hely - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 9:48 am

Ha tiszteletet nem is, némi elismerést, hogy most már legalább ellenség száma veszi, és nem siklik át a neve felett ha meglátja valahol. Kemény dió lehet a férfi, nem szívesen harcolna vele, így most is igyekezett elkerülni, amúgy sincs a toppon, egy ilyen erőteljes alakváltás után. Sejti hogy ez nem marad titok a minisztérium előtt sem, de hát ez van.
- Kösz, én is szeretem. A feltételezés helytáll, de hogy mit gondol erről, vagy hogyan vélekedik, én tudom, és nekem elég az hogy nem rója fel nekem a múltat, és a tetteimet. - von vállat, de tekintete tényleg elsötétül egy kicsit, erről nem fog többet beszélni, de támadni sem támad, csak jelzi egy fél gesztussal, hogy ez tabu. Nem csak Leonnak, hanem mindnekinek, még Anornak is tabu hogy mit művelnek Sindyvel, a lánnyal, akiért ölni is tudott, mikor arra került a sor. Erre nem böszke, de kialakult mindenkiben a miheztartás ezzel szemben, nem értékeli ha valaki más rámozdul a csajára.
- Áh, abba nincs semmi rizikó, nyomozás, és unalmas papírmunka, én inkább maradok a másik oldalon ha lehet, ez nekem jobban bejön. Nincsenek idétlen szabélyok, és ostoba miniszter a fejem felett - legyint, mivel ezt már robert is mondta hogy térjen jó útra, gyorstalpalón kiegészítik a halálfaló tudását auror tananyaggal, és máris kész a jó Ted.
- Komolyan, utoljára mondom, tényleg nem tudom, csak annyit hogy nem a mienk közül volt a tettes. Én amúgy is mással foglalkoztam az elmúlt hónapokban - teszi még hozzá, mivel lekötötte a Will utáni hajtóvadászat.
- Jah, Kim Kaguya az, de azzal csak óvatosan, elég törékeny szegényke, és egy véreb őrzi -húzza el a száját megvetően, és ismét beleszív a szivarba, élvezi ha már egyszer kapott. De a megvetés nem Leonnak szól ezúttal, hanem Will személyének.
Max érkezésére csak felpillant, és int egyet felé, már megnyugodott, elmúlt a veszély.
~Nincs baj, csak beszélgetünk.~ üzen vissza Maxnak, és ez látszik is a békés szivarozgatásból, hogy éppen nem csatáznak.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 10:02 am

Látom, hogy valóban érzékeny pontra tapintottam, de nem támadott meg. Ez jól körül írja, hogy meddig mehetek el, de mára ennyi elég is volt. Nincs kedvem harcolni, pláne, hogy megérzem egy harmadik személy érkezését.
-Jól van, akkor nem beszélek róla többet. A te dolgod, hogyan bánsz a csajoddal.-Mondom neki vigyorogva, és megcsóválom a fejem. Sajnos elutasította az ajánlatot, hogy auror legyen.
-Kár pedig igazán jó auror lenne belőled.-Mondom neki kicsit szomorú hangon. Minden esetre, nem szívesen harcolnék vele. Az újonnan érkezőre nézek, aki pálcát szegez Ted-re, és ellenségének próbálja magát feltüntetni előttem, de jól tudom, hogy néma kommunikációt használ, és csak azért csinál így, mert auror vagyok.
-Köszi az infót, és azt hiszem én nem is zavarok tovább. Mivel jött egy vendéged is, és amúgy is hívatlan vendég voltam.-Mondom kedvesen, miközben feltápászkodok a fotelból, egy sóhaj kíséretében. Zakóm belső zsebéből előveszem Ted pálcáját, és felé dobom.
-Tessék a pálcád. Nekem nem kell.-Dobom oda neki, majd az ajtó felé indulok. Csizmám hangosan kopog a padlón, és hallani ahogy nyikorogva kinyílik az ajtó.
-Még találkozunk!-Kiáltok vissza, majd hallani, ahogy az ajtó bekattan a helyére. Szivarral a számban, elindulok haza felé.

//Köszi a szivarozást.//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 10:12 am

*Ted válaszára, elteszi a pálcáját. Nincs oka tovább rászegezni, mert az auror leleplezi, hogy néma beszédet alkalmazott. Igaz nem mondta ki hangosan, de Max sem hülye, tudja, hogy rájött. A korához képest értelmesebb, mint amennyit megmutat az eszéből. Nem szólal meg, csak azután, hogy a vendég távozásáról megbizonyosodott. Közelebb lép, majd leül a fotelba, ahonnan az imént felkeltek, majd Ted-re pillant.*
-Azt a Kaguya gyereket nagyon védi valaki, mert felszívódott. Egyszer találkoztam vele utána többször sem. Kereső varázslattal sem mentem semmire. Egy ponton mindig megakadok.
*Tér rögtön a tárgyra, mert más téma nem nagyon akad. Az ajtó felé néz, majd ismételten csak megszólal.*
-Újabb balfék a Minisztériumból?? *Kérdezi mosolyogva, miközben kényelmesen elhelyezkedik. Végigszemléli a házat, már amennyit lát belőle. Várja Ted reagálását. Védekezésre fel van készülve, mert még mindig nem tudja biztosra, hogy megbíznak-e benne annyira, hogy ne kelljen a pálcájánál tartani a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 10:26 am

Lefektette a határt, hogy Leon eddig mehet el ebben a témában, és reméli hogy batartja ha van egy kis esze. Ha meg nincs, akkor jöhet az a nagyon nem kívánt harci jelenet, de szerencsére, most nem feszegeti tovább.
- Kösz, tudod, még nekünk halálfalóknak is van magánéletünk, amiben a munkának nincs beleszólása. Legalábbis az enyémbe - jegyzi meg, mert ahogy vannak Sindyvel az egy mennyország, és nem keveri bele a munkát. Nem akarja megbántani kedvesét, és amilyen veszélyes így a minisztérium szemében, olyannyira gyengéd tud lenni a lánnyal.
- Ezt már más is mondta. Talán egyszer, még meggondolom, bár erre igen kevés az esély - mondja, elmosolyodva, és lehamuzza a szivart. Elég érdekes formája ez a vallatásnak, de bírná ha rendszeresítenék. Így esélyesebb hogy több mindent elmondjon mint ha beviszik és ott kérdezgetik, ott max elalszik. Ő is leveszi hogy Leon mindenre rájön, de nem zavartatja magát túlságosan.
- Hát, nem mondom hogy mielőbbi viszontlátásra, de ne vegye magára - búcsúzik egy utolsó kicsit szurkálódós megjegyzéssel, majd mikor odadobja a pálcáját, elkapja, és azonmód végig is ellenőrzi. Nincs-e rajta valami nem kellő búbáj.
- Még szép, nekem meg kell - morogja halkan, és arra jut, hogy tökéletesen olyan, mint mielőtt elájult volna.
- Ebben szinte biztos vagyok - sóhajt fel, majd mikor kimegy mágiával becsukja utána a házat és lehangszigeteli, majd felpattanva fel-alá kezd járkálni, most jön ki rajta az ideg, amikor már nem látja az auror, valamin le kell vezeni és Max kéznél is lenne. Pálcájávan a kandalló felé mutat, mire az kis híján lángörvényt bocsát ki magából, pedig ő csak tüzet gyújtott benne. Látszik, nem éppen nyugodt, hátrasimítja szőkés haját, és kivonul a konyhába, hogy egy doboz sörrel térjen vissza. Rejtett tartalékok.
- Mindegy, keresd még egy kicsit, bár azt hiszem megkeresi nekem az előbbi vendégem - húzza el a száját, mivel ő mondta hogy lehet hogy a fiú tud valamit, mivel elég jól informált.Mikor Max elvigyorodik hogy Leon balfék lenne, elvicsorodik, és rámordul.
- Ne legyél ostoba. Egyből levágta hogy milyen bűbájt használsz és okozott pár nehéz percet nekem is, ez nem balfék, ez... veszélyes - morogja, és leveti magát a kanapéra, és felszisszen. Elzsibbadt a dereka meg a háta, hülye pózban sikerült eszméletét vesztenie.
- Pokolba pokolba pokolba már - csattan fel a szobának, és meghúzza a a dobozt. Ideges, és nincs itt Sindy hogy megnyugtassa.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 10:41 am

*Ted azonnal feldúlt lett, amint kiment az auror. Nem érti a helyzetet, de jobbnak látja, ha nem kérdez rá, még a végén megsebesíti, ami nem lenne jó Max számára. Egy kicsit megijed, mikor a kandallóból lángörvény jön ki. Erre sem talál érthető magyarázatot. Talán a srác jelenléte és mondandója hozta ki ezt belőle, de még mindig nem akar semmit sem kérdezni. Azért a pálcája kéznél van.
-Azon vagyok, de egyszerűen elnyelte a föld. Azonban van egy lány, akivel nagyon úgy láttam, hogy közelebbről is ismerik egymást. Lehet beszámolt neki valamiről. Mindenesetre a lányt is figyelni fogom. *Magyarázkodik.*
-De, ha az aurorok is őt keresik, akkor jobb lenne, ha előbb eltudnám juttatni hozzád, mielőtt kitálal mindent, vagy valami olyasmit tudat a Minisztériummal, amit nem kellene. *Nem tudja pontosan, hogy Kim miket mondott már el. AZ is lehet, hogy mindent, de Max nem lexikon, nem tudhat mindent.*
-Nocsak, akkor találtak még egy kemény diót nektek. Ezt nem tudtam. Apám kihagyta ezt a részletet, mikor ott járt a Minisztériumban. Na mindegy. Akkor jobb, ha én is vigyázok, mert nem lenne rá jó fénnyel, ha veled látnak. Igaz engem nem zavar, de szeretném egyenlőre a kínos helyzeteket elkerülni apámmal. *Reagál hosszasan arra, hogy van egy újabb normális auror abban az átokverte helyen és már nem csak fafejekkel van tele az egész kóceráj.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 10:59 am

Kitombolja magát, ez kell, ez jár neki, főleg hogy kiderült, amit nem akart hogy bárki is megtudjon hogy animágiát tanult, és sikerrel is vette az átváltozást, bár igaz pokoli szenvedések árán, nem kívánja senkinek, innentől kezdve úgy véli gördülékenyebben fog menni az egész. A lángkitörésben elgyönyörködik, aztán lecsillapodik, és csak kellemesen ropogó láng marad utána. Ted a pálcáját egyenlőre maga elé teszi, a hasára ahogy hever a kanapén, most nem kell, de jobb ha itt van. Ami pedig történt az a vadmágia kitörése volt, ez történik ha elkapja az idegesség. Közben fél füllel hallgatja hogy mit regél Max, és hát nincs megelégedve.
- Oké, csináld, csak eredménye legyen - mondja, majd a következőre kicsit elgondolkodik, majd beszélni kezd.
- Nem az hogy keresik, inkább csak védik, és mivel Leon friss itt angliába, bizonyítani kell, és csak újra futja azokat a köröket, amiket a többiek már megtettek. Kell ez neki, mert reméli hogy többet tud meg, vagy hatékonyabban tud dolgozni, ő nem olyan mint a többiek. Valahogy másnak érzem, és ez nyugtalanít - dobol az ujjaival a sörös dobozon, és belekortyol, majd elnyomja a már elszívott szivart.
- És ahogy elnézem elég sznob is. Márkást szivart szívni... Keh.. - legyint, és morog magában, nem valami kellemes társaság ma.
- Jah hogy szakadna rá, nem volt elég nekem Cassidyvel való hadakozás, még vele is futhatom az óvatosabbnál óvatosabb köröket. Remek. Csodálatos, fantasztikus komolyan - zsörtölődik, és pálcájával a táskája felé int, amit Leon nem vett észre a kanapé alatt.
- Invito táskám - ahogy elkapja, az első zsebet nyitja ki és előhúzza a kedvenc cigi márkáját, fekete Dunhillt. Rágyújt, a szivar után, még ez is kell hogy valamicskét nyugodtabb legyen.
- Amúgy mi hír odabent? Mi lett azzal az idiótával akinek a nevét se kérdeztem? - utal a nemrégiben történt villámtalálkozásukra.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 11:17 am

*Egy kis félelemmel telve nézni, ahogy Ted kitombolja magát. Ugyanakkor örül annak, is hogy nem ő lett az áldozat erre a feladatra. Miután lenyugodott arra a szintre, hogy kommunikáljanak, megnyugszik, majd hallgatja, amit mondanak neki.*
-Igyekszek eredményt is produkálni. *Próbál segíteni, de, egyszerűen mindig akad valaki, aki ott van és soha nem tudnak ketten beszélgetni négyszemközt. Múltkor is Sylen jött oda, utána meg mindig lógott valaki a nyakán, majd elnyelte a föld. Igyekszik megtenni azt a szívességet, amit Ted kért tőle és nem fogja feladni kerüljön, amibe kerüljön.*
-Aha értem. Hiába fussa a köröket, ha nem tud majd újat mutatni a főnökének. Az iskolába nem hiszem, hogy megfogja tudni találni. Ha még is sikerül neki, akkor a közelben leszek és megakadályozom, hogy beszélni tudjanak a dologról. Nem kell véletlenül sem többet tudni, vagy védeni Kim-et. Ha nektek kell, akkor jó okotok van rá és én megteszek mindent, hogy itt legyen.
*Regéli ismételten ugyanazt, amit már egy párszor mondott, de sajnos ezek csak üres szavak. Semmi eredményt nem tud még felmutatni, de nem fogja semmi áron feladni. Ha kell végigtapos mindenkin, aki az útjában áll, még, ha barát vagy családtag is.*
-Hát ezzel még nehezebb lett az életed, amint elnézem. Egy újabb akadály, amit arrébb kéne tolni az útból, minden áron. Jól sejtem? *Kérdez rá, mert nem biztos a dologban, de nagy valószínűséggel esélyesebb a gondolata, mint az ellentéte.*
-Nem tud érdekelni. Elkísértem a szobáig, majd elaludt, én meg otthagytam. *Vonja meg a vállát. Péter olyan semleges a számára egyenlőre, majd az idők folyamán változni fog ez a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 11:29 am

Gondolt rá egyébként, hogy Max lesz az alany, akin levezeti a feszültséget, de aztán mégsem tette meg, ennyire nem szemét, még akkor sem ha halálfaló vagy micsoda. Beleszív a cigijébe, és határozottan megnyugtatóbb mint a szivar volt.
- Jó tudom, én vagyok mostanában türelmetlen, nem kell elkapkodni semmit, engem az eredmény érdekel majd. - mondja, és felsóhajt, hát ez megint nem úgy jött ki mint ahogy szerette volna. Nagyon de nagyon nem hiányzott ez az auror a képből. A mondandóra figyel de máshol jár az agya, arra gondol, hogy ha a férfi tovább feszegette volna a barátnő témát, erősen nem itt üldögélne, hanem félholtan heverne egy cellában, azt már nem úszta volna meg.
- Én sem hiszem hogy Kim valami használhatót tudna mondani, akkor azt már elmondta volna Robertnek. Vele van jóban, ahogy elnéztem - mondja, és arra gondol, hogy Max terve már most meghiúsult.
- Van egy erős gyanúm, hogy innen egyenesen a Wilianba ment, szóval... elkéstél - hamuzza le a cigit, majd elfintorodva bólint egyet.
- Jah, méghozzá ahogy elnézem nem is egy kis akadály. Jól képzett auror, jobb mint az itteni átlag zöldfülűek, akik megijednek egy egyszerű illúzió bűbájtól. Az mekkora szánalmas volt már, istenekre... - mosolyodik el, az emléken, mivel egyszer akarták elkapni, akkor is egy démoni illúziót küldött rájuk, hogy azt higgyék egy mészárszékbe kerültek, és nem jöttek rá hogy mi volt az, csak mikor valaki megszüntette róluk a bűbájt. Elég szép idegsokkot kapott a többség.
- Ahha, felejtős figura, túl idétlen ahhoz hogy éljen - ért egyet, csak úgy mellékesen, mivel más baja nincs vele.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 11:47 am

*Nem tud mit kezdeni a helyzettel, csak arra tud koncentrálni egy ideig, hogyha kell, időben tudjon védekezni.*
-Megértelek. Nem vagyok tisztában azzal, hogy mióta próbáljátok beszervezni, de, ha ennyire türelmetlen vagy, akkor hosszú idő óta folyik a viaskodás. *Próbál nem sértő szavakat használni, mert a végén tényleg védekeznie kell majd.*
-Hát akkor igyekeznem kellene vissza a suliba. De gondolom most is olyan helyen van, ahol körbeveszik és csak nem fogja onnan kiszakítani. Ráadásul Alex beleegyezése nélkül nem vallathatja ki. Annyi időm meg van, hogy visszajussak. Legfeljebb megkérlek, hogy hoppants oda, feltéve, ha tudsz.
*Reagál Ted szavaira. Ha el is késik, és előbb ér oda az alak, akkor is még van ideje, hogy kiderítse merre vannak. A pletykás festmények, meg a szellemek mindent elárulnak, ha tudják a választ és tuti akad egy közülük, aki tudja a választ és elárulja, hogy Kim merre van.*
-Hát a kisugárzása eléggé ijesztő. Ezt nem mondod komolyan?? Azt hittem azért ennél képzettebbek vannak ott. *Mosolyodik el ő is. Tudta, hogy van néhány béna alak, de hogy ennyire azok legyenek, már szégyen gyalázat a Minisztériumra nézve, és azoknak kellene a varázsvilágot védelmezni... szánalmas.*
-Még nem tesz keresztbe, addig jó. Ha megteszi, vége. *Nincs értelme bántani egy olyan gyereket, aki nem tud semmiről sem.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 12:03 pm

Nem emel kezet. sem pálcát sem a fiúra, csupán biccent, elég régóta megy már ez a kis huza-vona Kimmel, illetve Kimről. Anor nagyon maga mellett akarja tudni, amit Ted őszintén szólva meg is ért. Kiváló gyógyító, és Anor felismerte, hogy ha támad, akkor védekezni is kell, és erre Kim, mint gyógyító tökéletesen alkalmas lenne. Meggyógyítani a sérülteket, mihamarabb újra bevethetővé téve őket.
- Elég régóta folyik, ez. Nem emlékezhetsz rá, de amikor William először megjelent itt, és Anor bevette, neki kellett volna magához édesgetnie, és pátyolgatnia, de ő ehelyett félholtra verte, és kb azóta retteg ennyire mindentől, és mindenkitől. - magyarázza Ted, erről azonban hosszasabban kéne beszélnie, de most nem akar, majd máskor elmeséli Maxnak, ez meg nem olyan top secret hogy ne tudhatná, hiszen mindenki tudja.
- Akkor máris késében vagy szerintem - ismétli meg magát, majd Max naivságára elmosolyodik, látszik még fel kell nőnie.
- Alex azzal belegyezett hogy vallathassanak ott, mikor szabad belépést biztosított az aurorok számára, így már nem kell még egyszer engedélyt kérnie, ami meglehetősen kellemetlen nekünk. Jah ha akarok odahoppantlak valahova a birtokra, de nem várj most tőlem pontos célzást, nem vagyok a legjobb formámban.- ez látszik is rajta, így, ahogy heverészik a kanapén, olyan vonzó a gondolat hogy elaludjon itt.
- Jah ez a Leon fiú tud valamit, jobb ha te is vigyázol vele, hátha Kim után téged is betalál, hogy mit kerestél itt. - inti óvatosságra a fiút, majd felkászálódik az ágynak nevezett alkalmatosságról.
- Nah akkor elvigyelek a birtokig? Én meg max ma alszom a sulis szobámba, úgyis rég jártam arra, így nem állíthatok be Sindyhez, szívbajt kapna - mosolyodik el, és végigpillant magán, hát, nem épp a legszebb látvány.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 12:18 pm

*Miután megbizonyosodott arról, hogy Ted nem fogja bántani, teljes mértékben megnyugszik, majd a pálcától is elveszi a kezét, ezzel "szabad kezet" adva Ted-ne, ha mégis meggondolná magát és megtámadná.*
-Hmm... hát én ezt nem fogom megtenni, mint amit ez a William vagy ki tett vele. Nem érnék el vele semmit, csak annyit, hogy biztos nem áll mellétek. Annak meg én iszom meg a levét. *Mondja, mivel tudja, hogy a megfélemlítés hasznos, de nem úgy, hogy félholtra veri az embert. Max nem tudná megtenni ezt Kim-el. Jó talán pár átkot küldene rá, de nem félholt állapotra kényszerítené.*
Nem tehet róla, ezeket senki nem mondta neki, hogy az aurorok-nak ott szabadon vallathatnak. Valahogy látszik, hogy minden fontos dolgot mástól kell megtudnia, vagy magától kell rájönnie.*
-Ez nem szerencsés. Akkor jobb, ha sietünk. Rendben, azt megköszönöm. Bízok benned, hogy jó helyre hoppantasz. *Mondja Ted-nek. Még nem hoppanált egyszer sem, viszont apjától tudja, hogy az első pár alkalom eléggé gyomor felkavaró. Reméli, hogy nem fogja kidobni a taccsot, mikor megérkeznek.*
-Hát az ezer százalék. Addig csak kitalálok valamit, vagy rögtönözök. Viszont elég jónak kell lennie, hogy be is vegye gyanakvás nélkül. *Ha Ted nem szól neki, akkor ki is megy a fejéből. Feláll, majd a kérdésre válaszol, bár felesleges lenne, de megteszi.*
-Mehetünk. Rendben, csak feljutsz észrevétel nélkül.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 12:31 pm

- Ne is, mert azzal tényleg nem érsz el semmit, másrészt áldozati listára írod vele a neved. Tudod, az egy dolog, hogy most Kim az első számú vádett személy, de nem csak ők védik, hanem mi is szemmel tartjuk, és próbáljuk túllicitálni úgymond a minisztériumot. Mi megvédjük az ő zaklatásaiktól, ők meg a mi zaklatásainktól akarják, csak itt mi vagyunk előnyben, mivel hazai terep, és nem egy halálfaló még az iskolában van ott meg nem lehetnek mellette. - magyarázza a fiú, miközben összeszedi magát, és felveszi a dzsekijét, ami szintén valahol a szoba másik végéről kerül elő.
- Nagyon nem fogok eltévedni ne aggódj, csak nem biztos hogy a kedvenc kis birtok széli tisztásomra fogunk megérkezni, hanem mondjuk a tó partra.- mosolyodik el, mivel annyira nincs még szétcsúszva.
- Na gyere - azzal a kezét nyújtja Maxnak hogy fogja meg hogy indulhassanak. Ebből a házból csak a halálfalók tudnak kihopponálni, másoknak az ajtót kell használniuk.
- Remélem - azzal a táskát a hátára vetve, mágiát gyűjt maguk köré, és elhopponál, csak hogy a birtokon kössenek ki.

//Köszöntem mindenkinek, és én a kastélyba már nem írok Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menedék hely - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: