Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMenedék hely EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Menedék hely Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Menedék hely EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Menedék hely EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Menedék hely EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Menedék hely EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Menedék hely EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Menedék hely EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Menedék hely EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Menedék hely EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Menedék hely EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Kim Kaguya
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Ted Forrester
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
James Miller
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
William Quentin Watson
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Sindy Logan
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Hannah McDowal
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Chris Martines
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Solaria Luthia
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Daniel Reed
Menedék hely Vote_lcapMenedék hely Voting_barMenedék hely Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Menedék hely

Go down 
+4
Anor Azgard
William Quentin Watson
Kim Kaguya
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Menedék hely   Menedék hely EmptyCsüt. Május 13, 2010 8:57 am

Fél órányira fekszik Wilardtól, egy régi romos ház. Persze belül, egy normális lakás. A berendezése egyszerű, éppen annyi minden van csak, hogy egy esetleg két ember elvegetálhat benne pár napig.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 5:25 am

*Itt ébred fel, egy számára teljesen ismeretlen helyen. Elmúlt a tegnapi átok, és újraéled benne a rettegés. Most mi lesz? Hol van egyeltalán? Mikor Blake idehozta, semmit nem látott, mert menet közben el lett kábítva. Azonban most, éber, és nagyon fél. A lakást már teljesen körbejárta, és nem talált kiutat. Pálcáját elvették. Egy pohár vízzel, reménytelenül telepedik le a kanapéra, reménykedve hogy valakinek feltűnik a távolléte, és keresni kezdik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 5:35 am

*William a bejárati ajtó előtt áll. Vagy egy órájába tellett megtalálni a helyet. Megpróbálta lenyomni a kilincset, de az ajtó zárva.*
- Remek...
*Fekete bakancsot, fekete farmert és egy fekete kapucnis pulóvert visel, a kapucni felhúzva. Ezen kívül még egy fekete, bokájáig érő ballonkabát is van rajta, hogy óvja őt a széltől.*
~Hmm... Át kell állítani... Meg kell bíznia bennem, hogy mellém álljon, és akkor a markomban van... De ez nem az én stílusom... A francba, egyszerűen kipofozok belőle egy igent!~
*Ezzel hátralép egyet, és teljes erejéből rugdalni kezdi az ajtót, mire az reccsen egyet. Hátrasétál, majd nekifut, elrugaszkodik, és térddel érkezik az ajtónak, ami megadja magát, és beszakad. Ahogy leérkezik, bukfencezik egyet, és körbepillant. Ha valaki most látná, akár egy fekete páncélos megmentő lovagnak is nézhetné. Vörös hajtincsei kilógnak a kapucni alól, smaragd szemei szinte fénylenek. Megjátszott aggodalommal tekint körbe.*


A hozzászólást William Quentin Watson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 17, 2010 9:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 5:39 am

*Amint meghallja az ajtó előtti motozást, felpattan a kanapéról. Nem tudja ki jön. Blake tér vissza vagy a felmentősereg ért ide? Mindenesetre sápídtan szemezik az ajtóval, majd mikor az megadja magát, egy igen furcsa látvány tárul a szeme elé. Egy bukfencező kabát. Illetve, másodszorra, már észreveszi, hogy az egy nagyjából nála 2-3 évvel idősebb fiú. Végigméri, és hirtelen, minden félelme elemi erővel szakad rá. Lassan óvatosan megkerüli a kanapét, és onnan figyeli tovább, nagy barna szemeivel a behatolót. A szemekbe pillantva, jobb ha nem reménykedik.*
- Ki vagy? * bukik ki a kérdés a kétségbeesett fiúból.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 9:29 am

- Te Kaguya... Te ilyen ázsiai gyerek vagy, ha jól látom. Akkor tudsz Kung Fuzni?
*Választ nem is várva, a fekete kabátos srác előrelendül, fellép a kanapéra, és dupla talppal mellkasba rúgja súlyos bakancsával Kimet, majd ahogy leér, egy bukfenccel talpra is kel.*
- Na mi van, Karate Kölyök... Hol a tudomány?
*Vigyorog, és megropogtatja ökleit.*
- Figyelj, én őszintén nem akarok belőled húsos fasírtot csinálni, de sajnos úgy hallottam, hogy elég engedetlen voltál, és szeretném, ha csatlakoznál a Sötét Rendhez. Mint látod, nagyobb, és erősebb vagyok nálad, és megvédenénk az atrocitásoktól, de amíg nem mondasz igent, kénytelen vagyok folytatni a pépesre verést.
*És ezzel elindul sátáni vigyorral Kim felé.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 9:44 am

*Már Will megjelenésére is szívinfarktus kerülgeti, hát még mikor az már hirtelen a kanapén tornyosul. A kérdésre esélye sincs válaszolni, mert máris lezúzzák a fél tüdejét. Legalábbis a levegőhiányból erre saccol. Mikor eltűnnek a csillagok, amiket eddig látott, és szép színesek voltak, eljut hozzá a hang is, meg fenyegető ököl ropogtatás. Nem szeretne többet kapni de egyeltalán nem érti, miiért csatlakozzon, még azt se nagyon hogy mi az a sötét rend. A közeledő fiú hatására, igyekszik talpra állni és hátrálni.*
- Én nem tudom miről beszélsz, miért kellene nekem csatlakozni bárhova is? * kérdezi halálra vált hangon, mint egy igazi áldozat. Végső soron az is. Kim szép, és okos, de nem harcos, esélye sincs a másikkal szemben.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 9:49 am

- Salabakter... Ezt nem hiszem el... Te tényleg nem tudsz semmi?
*Kérdi, mikor odaér, majd hatalmasat csap Kim homlokára ököllel.*
- Ezt csak a szórakozás kedvéért, tökfej...
*Elkapja a fiú nyakát, felrántja, és a kanapéra löki.*
- Oké... Mi vagyunk a rossz fiúk... De tudod annak, ha rossz fiú vagy, vannak előnyei... A csajok bírják a veszélyes pasikat. Van a dologban pénz és hatalom. Persze, vannak feljebbvalók, de idővel kihalnak a sorból, és mi okosabbak leszünk. Jó buli az egész. Meg izgalmas. Egyetlen hátulütője van: Amíg nemet mondasz, ütlek.
*Ezzel meglendíti a karját, hogy újra üssön, de megáll a levegőben.*
- Kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, kommentár vagy véleménynyilvánítás?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:02 am

- Nem, nem tudom mit kellene tudnom. * feleli, és a következő, homlokára mért ütést kikerüli. Mázlija van. ennyi az egész. Meg táncolásából adódóan el tudott hajolni,m mert elég fürge volt. De a következő a kanapéra hajítás már utoléri. Nyekkenve landol, és kénytelen hallgatni a beszédet. Mindez amit a fiú itt elregél új számára, és némileg morbid.Ő sosem lenne halálfaló csak a buli, a pénz vagy a nők kedvéért.*
- Miért kellenék a sötét rendnek? *kérdezi kissé értetlenül*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:07 am

- Atyám, mit tudom én, de kit érdekel? Na jó, egy pillanat, előszedem az érveimet...
*Ezzel elkapja Kim gallérját, feljebb rántja, de már repül is vissza az ütéstől. Ez megismétlődik kétszer-háromszor, majd újra elkapja Kimet, ám ezután a falhoz vágja, odaugrik, és hátulról beletérdel a fiú veséjébe, majd újra a kanapéra dobja.*
- Ne mondd, hogy most mondasz igent, úgy belelendültem!
*Ráveti magát Kimre, fölé térdel, és a gyomrát kezdi ütni, és közben szaval.*
- Egy, megérett a meggy! Kettő, csipkebokor vessző! Három, te leszel a... Mi van? Azt már nem!
*Felhúzza Kimet, és lefejeli művészi alapossággal, majd feláll.*
- Tudod mit? Egyezzünk meg... Te igent mondasz, én félbe hagyom a jövendőbeli hullád megteremtését, megkeressük szépen Leader bácsit, megmondjuk neki, hogy igent mondtál, te nem vágsz át minket, és mindenkinek baromi jó lesz! De tudod mit? Csak a biztonság kedvéért...
*Felkap egy széket, és hozzávágja Kimhez.*
- Remélem meggyőző voltam, cukorborsó...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:17 am

*Hát nem a legszebb módja a halálnak az tény. Mármint egy verésbe belehalni, de... mégis fennáll ennek a rémképe. A válasz gúnyos, mint volt, igazán fölösleges volt feltennie a kérdést.*
- Hagyd..... abba... *nyögi ki két repülési mutatvány között. Valahogy, nem erre vágyott. Blake ehhez képes mennyország volt.*
* A vetődéses mutatványt is kihagyná, mert már a második ütés után nem érzi a gyomrát, de még annak helyét sem. Felköhög, és egy adag vért köp a földre. A fejelést követően, azonba elsötétül előtte minden. Se kép se hang.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:25 am

- Nincs válasz? Kérsz még?
*Mondja Will, odamegy, és már ütné tovább, mikor rájön, hogy Kim elájult.*
- Öööö... Van itt valaki? Ilyenkor mit kell csinálni? Még belehal nekem... Oké... Mit szoktak ilyenkor csinálni? Víz...
*Felkapja Kimet, keres egy kádat és egy működő csapot. Megtölti vízzel a kádat, a hűtőből hoz jégkockákat, és végül Kimet egy bátor, barátságosnak éppenséggel nem igazán nevezhető mozdulattal nemes egyszerűséggel belevágja a vízbe, remélve, hogy felébred. Ha nem, akkor néha kihúzza, hogy meg ne fulladjon a szerencsétlen.*
- Hé! Ébresztő! Még nem végeztünk! Mondj igent a Leadernek, és akkor meghalhatsz! Hahó! Van odabent valaki? Föld hívja Karate kölyköt! Föld hívja Karate Kölyköt! Miyagi, ébredj fel! Látod, a Sötét Rend megvéd majd tőlem! Szóval mondj igent, és nem filézlek ki, mint a húsvéti pontyot! Te túlméretezett teafilter, ébredj már fel!
*És valóban, a lábainál fogva elkapja, és a fejét ki-be mártogatja a jeges vízbe. Ha felébred, lerakja maga mellé.*
- Mint mondottam, a Sötét Rend megvéd tőlem, és a hozzám hasonló büszke férfiaktól. Szóval csatlakozz hozzájuk. De esküszöm, ha megkérdezed, hogy miért, akkor már csak előre megrágott palacsintát ehetsz!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:36 am

*Ébredezik, és egyszerre érez hideget és meleget. Levegőért kapkod, és közben újra vizes lesz. Kell néhány másodperc, míg értelmezi hogy őt teafilternek nézték, és a vízbe mártogatják. Köhög, és prüszköl hogy jelezze ébren van. De ebben sincs köszönet. Cseppet sem kedvesen hajítják le a kád mellé, ahol már nem érez csak jeges hideget. Vacog, miközben értelmezi a mondottakat. Meglepő, milyen nehezen megy ez, vizesen, és félig megfagyva. Végül azonban a nagyon kedves ígéretek hatására, és a kilátásokra való utalásokra, kényszeredetten bólint. Más választása nincs. Nem hagytak neki. Így megpróbálja hangosan is kimondani amire jutott.*
- Rendben..... csat...lakozom. *vacogja ki magából, és behunyja szemeit. Semmi erőt nem érez magában. Nem teljesen biztos benne, hogy nem tört-e el egy két csontja. Ám egyenlőre megmozdulni sem képes, csak fekszik a másik fiú lábai előtt, mint valami groteszk kádelőke.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:41 am

- Na, hát ez baromi jó! Üdv a klubban, pajtás!
*Mondja, és hátba veregeti Kimet, majd ráadja a kabátját.*
- Látod, tudok én gyengéd és törődő is lenni...
*Ezzel felkapja Kimet, kiviszi a kanapéra, lefekteti, és betakargatja.*
- Na, tökfej, most, hogy bejelentetted, hogy csatlakozol, nincs más dolgunk, mint szólni a Leadernek.
*Mondja, ám arcára fagy a vigyor. Benyúl a zsebébe, elővesz egy levelet. Elolvassa. Majd újra. És újra.*
- Miért vagyok én debilekkel körülvéve állandóan, szisztematikusan, és teljes alapossággal? Te figyelj, Kim, nem tudod, hogy hogy lehet megtalálni a Leadert? Mert sajnos ez a zseni nem írt bele pontos elérhetőséget, és nem tudom, hogy kik a halálfalók a Wilianben... Szóval most jól jönne valami ötlet, támogatás, vagy ilyesmi.
*Kisétál a házból, behozza a táskáját, és elővesz egy szendvicset.*
- Amíg gondolkodom, kérlek tömd meg a fejed, és lehetőleg ne nyeld le a fogaidat.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:49 am

*A kedves köszöntő szavakra, mintha még nagyobbat ütöttek volna rajta. Szentül meg volt győződve arról, hogy ez nem történhet meg a valóságban. Szóval mesékben van ilyen, nem a való életben. De most sajnos át kellett élni, neki magának személyesen, ami egy életre szóló élmény lesz neki. Főleg mert soha nem állt szándékában beállni egyik félhez sem. Még a jók közé sem, nem hogy az ellenséghez. Aztán, egy kabát landol rajta, utána meg repülni kezd. Illetve, leparkolják a kanapén. Groteszk jelenet, meg kell hagyni. Mintha az előbb még nem élvezettel verte volna laposra. Mintha az egész egy másik idősíkban történt volna. Igazából, már túl volt azon hogy bármit is érezzen. Csak fáradt volt. Nagyon fáradt. A hangot még homályosan hallja, de már nem tud rá koncentrálni. Aztán arra riad fel, hogy valami a mellkasán landol. Szemeit kinyitva egy szendvicset pillant meg. De nem kéri, nem éhes, nem tudna enni, ennyi ütés után, amit a gyomrára mértek. Csoda hogy a helyéről nem vándorolt el.*
- Írj neki levelet.... *sutogja halkan. Már megszólalni sincs elég ereje.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 10:54 am

*Anor jelenik meg egy nem túl elegáns fekete vásszonnadrágban, hozzápasszoló fekete inggel. Mindezeken egy bőrmellényt visel, lábain hosszúszáru velúros csizmák. Még véletlen sem nézhető nőies fajtának. Összességében olyan benyomást kelt, mint aki most szállt le egy seprűről avagy talán motorról.*
- Nem kell semmit írni. Itt vagyok. * lép be az ajtón, és sétál közelebb a félholt áldozathoz, meg a mellette vigyorgó Willhez.*
- Nem egész így gondoltam, de szép munka. *szólal meg szürkés szemeit a fiúra villantva. Eléggé hasonlít testvérére Alexra, de mégis, van pár karakteresen eltérő vonása. Haját hosszabbra növesztette, arca pedig kifejezéstelenebb. Az ő szemeiben sose látszik mire gondol, milyen kedve van.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 11:09 am

- Szia apa, hazaértél? Nézd, találtam egy agyhalott mókust az udvarban, és behoztam, hogy megsüssük!
*Mondja Will, meg sem lepődve az ismeretlen érkezésén.*
- Amúgy hogy van, ó nagyságos ismeretlen, aki ANNYIRA SEM ISMERI AZ ILLEMET HOGY ROHADTUL BEMUTATKOZZON?
*A mondat végét már üvölti, majd gondolkozni kezd.*
- Maga lenne Leader? Na ne nevettessen. Előbb hiszem el, hogy egy Marlbolo reklámban szereplő selyemfiú sétált be véletlenül... De örül a pici szívem, hogy itt van. Mesélje el, milyen volt az ideútja? Amúgy ha a kölyökkel akar még valamit kezdeni, szerintem rakja össze egy kicsit, mert így még a madárijesztő-szakszervezetből is kinézik. És átáztatta a kabátomat... De ha már a Marlboloról beszélünk...
*Felkapja táskáját, és beletúr, majd előkotor egy doboz cigarettát.*
- Jéj! Nagyfiú lettem, apa megdicsért, úgyhogy már ezt is szabad. Amúgy apa... Kaphatok egy pónit? Olyat még nem öltem!
*Vigyorog, de láthatólag csak azért dumál ennyit, hogy figyelhesse a férfi reakcióit, felmérje a helyzetet, és megtudja, később meddig mehet el.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 11:44 am

*Először Kimre pillant, és meghallja testvére nevét. Elmosolyodik, és válaszol.*
- Nem nem, Anor vagyok. *javítja ki kimet, majd a nagyszájú fiúra néz. Először nem tudja eldönteni hogy most megölje, vagy csak simán leátkozza a fejét.*
- Jól van kisfiam, de nem sütjük meg. Élve többet ér. És ne MERÉSZELJ ORDIBÁLNI VELEM MERT AZ AGYHALOTT MÓKUSOD MELLETT VÉGZED! * emeli fel szintén a hangját, de azért utána vesz két nagy levegőt.*
- Anor azgard vagyok vagy a LEader, és mélységesen sajnálom hogy a rólam alkotott képed nem felel meg a valóságnak. * vág vissza maró gúnnyal. *
- Érdekel is engem mivel mérgezed magad... - legyint egyet a dohányzásra, és megvizsgálja Kimet. Hát, pár bordája eltörött, azt innen meg tudja állapítani.*
- Nem kapsz pónit. Főleg nem azért hogy megöld. * böki még oda a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 11:50 am

*Kim felpillant és majdnem a felmentősereget látta a férfiban. De aztán kiderült hogy ő nem Alex, hanem Anor, és igen jó állapotban van a hangja. A beszélgetésre nem igen figyel, próbál életben maradni, és felülni a kanapén. Ez több kevesebb nyögés meg rándulás, és szisszenés után sikerül is neki. Félelme azonban tetőfokra hág.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:00 pm

*Először lehajtja a fejét, mintha szégyenkezne, ám mikor újra Leaderre néz, látni, hogy hatalmas vigyor ül az arcán. Farzsebéből egy rugós bicskát vesz elő, kipattintja, és a körmeit kezdi vele piszkálni.*
- Hajjaj, látom, komoly ideológiai és teológiai félreértések vannak közöttünk, szöszi...
*Mondja, majd közelebb lép Anorhoz, és nekidől a falnak.*
- Először is... AZZAL ORDIBÁLOK, AKIVEL AKAROK!
*Üvölti torkaszakadtából.*
- Érted, drágám? Nem érdekel, hogy ki vagy, és hogy minek hiszed magad. Nem érdekel, hogy milyen varázslatokat ismersz, hogy van egy flancos köcsög vesco csizmád, hogy mellényed van, és hogy a legújabb típusú seprűvel jársz. Engem nem érdekel, hogy mi a francot kezdesz itt Ázsia Vérző Szívével, vagy hogy mit gondolsz rólam. Nem azért jöttem ide, mert olyan marhára felnéznék rád, vagy a halálfaló bandádra. Tőlem akár porszívókat is árulhattok. De ha valaki velem üvölt, azzal nem vagyok jóban. Te kerestél meg a leveleddel, és az idióta próbádat is megcsináltam, ergo kettőnk közül most én vagyok az, aki a feltételeket diktálja. Mit csinálnál? Megátkoznál? Megölnél? Szerinted érdekel? Most vertem félholtra Mao-Tze Tungot. Úgyhogy nagyon jól figyelj... Amíg tiszteletben tartjuk egymást, és egyikünk sem tesz alá a másiknak, addig betartom a szabályokat. De hogy sz*r időben kirángatsz az isten háta mögé egy idióta vietnámi pamutgyárszökevény összeveréséért, megjössz, és még bocsánatot sem kérsz, az mélyen a tisztelet megszegésén túl van, tehát ordibálok veled. Amennyiben nem tetszik, nyugodtan kiálts egy Abrakadabrát, vagy Adava Kedavra, vagy Amarra Kebabra, vagy tudom is én mit, és ölj meg. Nem kifejezetten érdekel.
*Ezzel széttárja karjait.*
- De valamiért szükséged van rám, és ha ez így van, akkor fogadd el, hogy kettőnk közül én vagyok a tizenhét éves, úgyhogy én hisztizek, és nem te. Van kérdésed, bogaram?
*Mondja, és ezzel elkezdi a falat farigcsálni a késével.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:09 pm

*Csendesen figyeli az ordibálást, meg Will enyhén szólva kifakadását, meg nem mer szólalni, nem szeretné megöletni magát. Ő már csak el akar menni innen. Elege van, betelt a pohár. Lábra kecmereg, és nehezen imbolyogva megáll a veszekedési háromszög egyik csücskén.*
- Engem nem érdekel hogy mi bajotok van egymással, öljétek meg egymást, mindegy csak engem hagyjatok ki belőle. * azzal megfordul, és lassan oldalára szorított kézzel, meg meg kapaszkodva, elindul a berobbantott ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:14 pm

[i]*A fiú ordibálására fél füllel figyel oda. Ha nekimegy megöli ez egyértelmű, de amíg csak a hangja nagy addig nincs baj. A feltápászkodó Kimre pillant, úgysem jutna messzire ilyen állapotban.*
- Itt maradsz, még nem végeztünk. * szólal meg, és egy kézmozdulattal, mágia segítségével visszalöki a fiút a kanapéra. Aztán újra a nagyszájúhoz fordul.*
- Rendben van tartsuk tiszteletben egymás szabályait. A feladatotadat rendben megcsináltad, eli van ismerve. De fejezed is be akkor. Tedd fel a szimbólumot a mókusodra, és menjetek vissza mindketten az iskolába. * összegzi még az elvégezendő feladatokat, aztán az órájára pillant. *
- Mennem kell* azzal egy forgószél kerestében el is tűnik. Ősi elemi mágia.*

//Köszöntem^^//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:27 pm

- Tegyed fel a jelet, mert irgumburgum... *Gúnyolódik a már eltávozott Anoron.* - Anyád feküdjön sünfészekbe...
*Körbepillant, majd meglát egy billogot, mely pentagrammot formáz.*
- Hé, Karate Kölyök! Most rohadtul utálni fogsz...
*Felveszi a vasdarabot, majd az öngyújtójával tüzet gyújt a kandallóba.*
- Vegyük át a szabályokat. Te most visszaülsz a kanapéra, vagy ezzel a vasdarabbal addig püföllek, amíg át nem változol unikornissá... És hacsak nincs valami ilyen jellegű képességed, feltételezhetően belehalsz. Vedd le a kabátom, a felsőd, és feküdj hassal a kanapéra. Természetesen az unikornis szabály ezen részre is vonatkozik.
*Meséli, miközben a fémet felhevíti, félmeztelenre vetkőzik (ezáltal láthatóvá téve a hátát és nyakát lefedő ezernyi szörnyű kinézetű heget), majd beékeli az egyik ablak mellé, elé helyezkedik, és megbillogozza saját magát. Furcsa mód, csak kicsit fintorog közben, láthatóan a fájdalomküszöbe az egekben van. Ezek után újrahevíti a vasat, és elindul Kim felé.*
- Megígérném, hogy nem fog fájni és nem fogom élvezni, de rohadt nagyot hazudnék...
*Vigyorog kéjesen Will, miközben a billogot lóbálva megáll Kim mellett.*
- És ha sokat fickándozol, a seggedre is kapsz.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:37 pm

*Anornak hála ismét a kanapén landol. Ezúttal, meg se próbál felkelni, csak hever reményvesztetten, mint egy rongybaba. Ő már csak meghalni készül. De arra még jó pár évet várhat. Will hangjára most is megrándul, nem bírja megállni hogy ne tegye. Rémalmai hangja. Előre irtózik attól ami következik, de miközben küszködi le a kabátot, megmerevedik, és tekintete a forró billogra vándorol, mely már csinos kis mintát égetett a másik fiú vállába.*
~Egek... ez nem gondolja komolyan.... nem... ez egy nagyon rossz poén volt csak....~
*De nem, ahogy közeledett felé , ledobta a kabátot, és megpróbálta levenni a felsőt is. De nem igazán sikerült neki. Így csak kétségbeesetten rángatta, míg el nem szakadt.*
- Nem bírom leszedni...*nyögi ki miközben felkészül az elkövetkezőkre. Tudja hogy fájni fog, tudja hogy nem lesz benne köszönet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:44 pm

- Figyelj, haver... Én ebben a percben tényleg sajnállak...
*Mondja, miközben a bal kezében tartott késsel levágja Kimről az inget.*
- De hidd el, egyikünknek sem lesz jó, ha ezt nem csinálom meg. Na várj, kitalálok valamit...
*Will kirohan, és egy zacskó jéggel tér vissza.*
- Megígérem, utána az én kontómra kajálunk és iszunk egy jót Wilardban, ha szeretnéd, és utána visszamegyünk a Wilianbe, és alszol egy nagyot... Te ma már így is eleget kaptál az élettől, és tőlem is. Szóval ezt gyorsan megcsináljuk.
*Mondja, miközben hasra fekteti óvatosan Kimet, majd a kés markolatát a fiú szája elé tartja.*
- Erre jobb, ha ráharapsz, nehogy lenyeld vagy kettéharapd a nyelved.
*Megvárja, míg Kim a szájába veszi a kés markolatát, majd óvatosan a fiú fölé térdel, kézhez készíti a csomag jeget, szabad kezével lefogja a fiú fejét, és egyetlen mozdulattal rányomja a billogot. Két másodpercig ott tartja, hogy biztosan sikerüljön, majd eldobja a vasat, és egy tizedmásodperc alatt rányomja az égett sebre a jeget, hogy legalább lehűsítse a bőrt, és közben tartja a fiút, nehogy kárt tegyen magában.*
- Nyugi van! Nyugi van! Kész vagyunk!
*Nyugtatja Kimet, és látszik Liam arcán, hogy most őszintén sajnálja a másik Wilianes diákot. Még ott tartja a jeget, amíg a fiú meg nem nyugszik, majd megnézi, hogy nem-e ájult el. Ha igen, akkor zsebre vágja a kését, és újra teafilter metódus.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely EmptyHétf. Május 17, 2010 12:56 pm

* Fájdalmas tekintettel néz fel a másikra.*
~Ha sajnálnál, nem csinálnád....ostoba~
*Erőtlenül várja, míg a másik rohangászik. Tulajdonképpen ezt azért értékeli. Hogy legalább némi emberi érzés van benne. Bár ő benne meg más van. Kialakuló fóbia ami Will személyének szól. A pocedúrát egyenlőre még bírja, és a szája elé tartott késre és készségesen ráharap. Nem akar ordítani, fél hogy akkor végleg tönkremennének a hangszálai. És nem egy ostoba eszme, ostoba eszköze miatt akar megnémulni. Felkészül a fájdalomra, és még jó hogy a másik lefogja. Kínjában szabadulni próbál, mert a pokol összes bugyrát érzi lángolni a vállán. De aztán hirtelen a lángolás csillapszik, és kitisztuló tudata felfogja, hogy jég került a tűz helyére. Kiköpi a kés markolatot, és vesz két nagy mély levegőt. Fejében visszhangzik az hogy "Kész vagyunk, nyugi van."*

*Pár perc után kezdi életképesebben érezni magát, és fura dolgot lát meg a másik szemében.Valamit, amit eddig még soha. Őszinteséget. Őszinte sajnálatot. Ezt nem bírja, mindent csak ezt ne. Elfordítja a fejét, nem akarja hogy Will lássa a gyengeségét, hogy egy könnycsepp magányos útjára indul, a sápadt, koszos, és véres arcon.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Menedék hely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menedék hely   Menedék hely Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menedék hely
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: