Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+17
Cyrus Pain
Mason D. Hill
Solaria Luthia
Wallace Xavier Walters
Latisha D. Leggat
Charity Pernelle
Chris Martines
Chezz Princeton
Robert Lawrence
Kim Kaguya
Larina Marley
Ginevra Gwendolyne Green
Hannelori Sensui
William Quentin Watson
Cassandra Lengston
Alex Wilfred
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:16 am

- Nem fogok elaludni. Ha még is, és nem felelnék a kérdéseidre, akkor felhatalmazlak, hogy pofon vághatod atyádat.
* Mondom miközben egy pillanatra lehunyom a szemem. Közben azért beszélek is.*
- Várom már, hogy megtudják az itteniek mi is az igazi zene..
* Jegyzem meg . *
- Még a Sex Pistolsnál is jobbak leszünk ! Na jó, azaz örök banda .. De azért megközelítjük őket.
* Igen, a Sex Pistols az örök kedvenc . De azért a Children of Devilt se kell leírni. Csak még a közönség nem tudja, hogy mekkora kincs vagyunk.*
- Hallod, eldöntöttem, hogy nem fárasztom tovább Charlie bátyámat és veszek egy házat.
* Jelentem ki . Komolyan is gondolom, azt hiszem ezért is indultam el reggel otthonról. Csak egyszerűen nincs erőm ahhoz most, hogy itt házakat nézegessek. Egyszerűbb lenne építtetni egyet, de az sok pénz. Inkább veszek egy készet, berendezve hogy semmire ne legyen gondom.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:42 am

-Rendben. De szerintem nem lenne szívem felpofozni téged... vagy ki tudja. *Amilyen elszánt. Elvigyorodik a végére és végig figyeli Jaspit. Egy kicsit... elgondolkodik azokon amit a srác mond. Vajon milyen lesz még népszerűbbnek lenni?*
-Biztos. De... a varázsvilágba még lehetünk a legjobbak. *Kacsint egyet, bár ebből a fiú nem biztos, hogy sokat lát. Közben Jasp előjön ismét egy kijelentéssel. Ő is elgondolkodott ilyenen már... Csak ugye ő nem megy nagyon sehová haza. Ő ott lakik, ahol éppen vannak.*
-Hm... ez jó ötlet. Amúgy én is gondolkodtam ilyenen. De nem tudom, hogy itt fogunk-e maradni. Mert ez tök szép hely, meg itt ugye az az iskola... *Aminek még a nevét sem tudja.* Te itt, Wilardba akarsz? *Mert ő gondolkodott ám Londonon is. Kíváncsian pillog Jasperre, aztán hátradől a padon.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:57 am

- Ez lélekbeli plusz pont * Mosolygok, majd amikor meghallom a mondat további részét hozzáteszem.* - Meg egy mínusz is. Alias semmit nem kapsz.
* Nem kételkedek benne, hogy fel mer-e pofozni Tisha. Van ő olyan talpraesett, hogy fiúkat verjen, amennyiben nézeteltérése támad velük.*
- Itt biztos.
* Mondom komolyan. *
- Az biztos, hogy örökre nem fogunk itt maradni. De legalább jól jönne , ha lenne egy házam ahova mindig hazajöhetek.
~ Ahol a feleségem vár, meg a gyerekek és a szexi bejárónő.~
- Vagy itt vagy London esetleg még Brightonban gondolkodtam. Brightont csak azért, mert ugye ott a La Manche .. De nem tudom még , hogy hol és mit.
* Vonom meg a vállam. Majd oldalra döntöm a fejem, mert valami hangzavart sodor felénk a szél. De csak gyerekek szórakoznak és visítoznak a szökőkútnál. Így visszatérek eredeti helyzetembe és hallgatom Tishát,*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:13 am

-Nem gond. Azért tudom, hogy szeretsz. *Őt mindenki szereti. Elvigyorodik, néha-néha végighúzza kezét Jaspi arcán. Csak úgy... reflexből. Néhány ember talán el is nézi őket egy szerelmespárnak. Érdekesek így... Tisha le sem veszi a szemét a másikról.*
-Ahha, értem. Én lehet, hogy mégis maradok a hotelnál. Az sokkal jobb... legalábbis én szeretem. *Egy kisebb csend következik be, aztán ő is a szökőkút felé pillant. Megjegyzi magában, hogy mennyire édesek a gyerekek. Milyen régen is volt ő... 10 éves.*
-Nincs kedved fagyizni? *Bök a nem túl messzi fagyis pultra. Ő most már biztos, hogy fog, hiszen ha valamit megkíván vagy eltervez... akkor annak úgy is kell lenni.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:29 am

- Te tudod ..
* Nekem mindenesetre szükségem van egy állandó házra. Hogy ha majd egyszer visszavonulok legyen hol laknom. Addig meg talán bérbe adom. És akkor az is egy bevételi forrás lesz. *
- Éppen van.
* Majd nagy nyögések közepette felülök és összekuszált hajamat megrázom. Így még összevisszább lesz, de legalább kiráztam magamból az álmosságot.*
- Na gyere !
* Pattanok fel, de szerintem mire a felpattanok addigra Tisha már oda is meg vissza is elment, szóval már azonnal is indulok a fagyisbódé irányába.*
- Meghívlak.
* Jelentem ki nemes egyszerűséggel. *
- Amíg odaérünk gondolkozz mit szeretnél, nem akarok sokáig várni míg mérlegeled a lehetőségeket.
* Vigyorgok rá. Jó magam már tudom, hogy csokit kérek. *
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:48 am

*Bólint, majd amikor Jasp feláll ő is. Nem, nem siet egyáltalán. Megvárja a srácot is, aztán együtt indulnak el a fagyis felé. Közben hallgatja a másikat.*
-Milyen kedves... *Mosolyodik el szélesen és elgondolkodik -bár nem nehéz a választás- hogy milyet szeretne. Egy kisebb kérdő pillantást vet közben Jaspre.*
-Türelmetlenke. *Hozzá pedig türelem kell, mert elég nehéz eset. A fagyispulthoz érve, elsőre fog választani. Persze köszön a kiszolgálónak.* Én egy olyan... *bök az egyik fehér színű fagyira.* Igenigen, fehérmilkásat kérek. *Miután megkapta, Jasperre, pillant amolyan: háhá, elég gyors volt nem? - pillantással. Ha a srác is megvan, elindul az egyik irányba.*
-Most merre?
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 2:23 am

- Csak mint mindig.
* Felelem a kedves vagyok dologra. De ez szinte igaz is az esetek nagy részére. Lányokkal, nőkkel mindig kedves vagyok. Kivétel néha Tishát, mert ő ugye bandatag szóval bírja a tropát.
Kérek egy gömb csokisat, meg közben Tisha is megkapja a saját adagját, kifizetem majd elindulunk.*
- Most csak úgy valamerre.
* Mondom majd elindulok a Tisha által kiválasztott irányba.*
- Van már terved a mai napra ?
* Kérdezem, majd lassan elkezdem nyalogatni a .. fagyit .*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 2:30 am

-Már amikor. *Mosolyog Jasperre kedvesen, aztán elindulnak ugye. A fagyit nyalogatja, mivel ebben a melegben gyorsan elolvad a kezében. Azért hallgatja a másikat.*
-Nem nagyon van tervem. Gondolom ha lenne, nem itt sétálgatnék veled. *Kacsint egyet a srácra, majd tovább habzsolja be a fagyit. Persze nem olyan gyorsan, nehogy megártson a torkának.* Na és neked? Vagy csak egy kellemes kis pados délutáni alvásra gondoltál?
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 2:51 am

* Nyalogatom a fagyim és hallgatom Tishát. Szóval nem volt terve. Hát akkor a sors akarta úgy, hogy összefussunk.*
- Ezt most sértésnek veszem.
* Jegyzem meg. Gyorsan haladok a fagyival elvégre férfiból vagyok és ez valahogy mindig is ment.*
- Igen arra gondoltam, csak egyes zavaró külső tényezők megakadályoztak benne.
*Vágok vissza én is majd kicsit oldalba bököm, kedvesen és finoman.*
- Jó ötlet volt ez a fagyi. * Mondom.* - Lehűt.. Meg ugye most tökéletes az idő egy kis nyalakodásra.
* Ezt olyan viccnek szánom, remélem Tisha fogja is az adást. Elvégre nem szőkenőből van..Nem mintha előítéleteim lennének velük szemben.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 3:39 am

-Ne vedd, nem annak szántam. *Mosolyodik el, közben neki is fogyogat a fagyija. Ő gyors evő, csak az az egyetlen hibája... mármint na.. nem mindig hiba. Aztán felkapja a fejét.*
-Hogymi? Zavaró tényező vagyok? *Mi is lett volna, ha Jasp elalszik a padon? Valaki hajléktalannak nézte volna még a végén. Lassan elfogy a fagyi, Jasp pedig ismét megszólal.*
-Nekem mindig jó ötleteim vannak. *Meg egoista is. Persze felfogja, milyen viccnek szánta Jasp... csak nem mond rá semmit. Bólint és el van rendezve. Aztán az órára pillant.*
-Megyek, megetetem Kyrát. Később még összefutunk. Köszi a fagyit. *Mosolyodik el, aztán egy köszönés és egyebek kíséretében el is megy.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:49 am

*Kiér Hannival a főtérre.*
- Igen. És az a legbosszantóbb, hogy nem tehetek semmit. Ő elkötelezte magát, pedig tudom, hogy szeret. De választott, és a másikat választotta. *Sóhajt egyet, majd felnéz a nőre.*
- Veled is történt már hasonló? *Kérdi. Alapból tegezi, mivel Hanni is tegezte. Aztán a kérdésre erőtlenül felemeli a karját, és az egyik utca felé mutat.*
- A harmadik ház balra. *Mondja, majd nehézkes léptekkel ismét elindul, a nőre támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:53 am

*Ahogy a főtérre érnek, megállnak, és megkapja a szükséges útmutatást, és el is indul arra felé.*
- Sajnos történt. És a mai napig szenvedek miatta, de túl kell lépni. ezzel nem szabad egy életet tönkretenni, és megmételyezni mindent, ami még jó lehet. *mosolyog, mert ő is sokat szenvedett iylen pasi gondoktól, de mindig optimistán tekintett a jövőre. most is ezt teszi, innen fakad a jókedve is.*
- Nahát, közel laksz hozzám ami azt illeti. *jegyzi meg mert valóban majdnem szomszédok. Bár Hanni keveset van itt, mert ideje nagyrészét az iskolában tölti.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:06 am

- Sajnálom. Akkor neked sem lehet könnyebb. *Sóhajt egyet. Néha azt hiszi, hogy neki a legrosszabb. Lehorgasztja a fejét. A mai napja kezd kész katasztrófa lenni. Bárcsak falkon itt teremne, és rálőne egy Avadát.*
- Tényleg? Nem is tudtam. *Nem ismeri a szomszédait, de jó tudni, hogy Hanni is itt lakik. Amikor a házhoz érnek, Rob előszedi a pálcáját, amivel kinyitja a kaput, és ha beljebb támolyognak, akkor a bejárati ajtót is.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:10 am

- Igen, úgyhogy megértem a bánatodat, de akkor sem szabad alkoholba ölni, mert a végén még függőséget okozhat. A bánat nem múlik el attól hogy pillanatnyilag elfeledkezünk róla, csak még rosszabb lesz. Ilyenkor beszélni kell, minél több emberrel, és élni tovább, alig gondolva a múltra, és arra ami történt. *adja a jótanácsot, amit mindenkinek szokott. Ő is így teszi magát túl a dolgain.*
- Igen, néz, abban a házban. *mutat a Robertével szemközi házsorra jobbról a második házra.*
- Az az enyém *mondja, és segít biztosan tartani a pálcás kezet, nehogy elejtse, aztán beljebb támogatja a férfit, egészen be a lakásba.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 6:32 am

*Feldúltan, és mérgesen érkezik a térre, haza igyekszik. Ma szörnyű napja volt, felhúzták, és alig bírta megállni, hogy ne robbantsa fel az egész kócerájt. Amúgy sem volt jó napja, rosszul is aludt, és ezt még tetőzték is, kezdi úgy érezni hogy teljesen fölösleges bejárnia a minisztériumba, így csak időeltöltés, és megélhetés miatt vállalta be, meg persze, hátha meg tud valamit testvéréről. Fekete farmert visel, bakancsot, ami számára kellemesen visszahangzott, és egy fehér ujjatlan pólót. Pálcája a zsebében, és elég jól elhelyezve ahhoz, hogy bármikor előránthassa. Kemény léptekkel halad célja felé, és nem érdekli ki kerül az útjába, mert úgyis a másik fog félreállni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 6:40 am

*Egy fekete csuklyás, fekete pulóveres, fekete farmeres, fekete kesztyűs alak bukkan fel a téren, acélbetétes bakancsban, és pont, "véletlenül" Wallace útjába téved. Megáll, és rámered a másik fiúra. A kapucni árnyékot vet az arcára.*
- Jobb lenne, ha félre állnál, kölyök, mielőtt véletlenül meg találod bánni, hogy megszülettél...
*Hallatszik a hörgős hang. Will magában mosolyog, és előre élvezi a bulit, ami hamarosan itt, a Lakónegyed főterén megkezdődik.*
- Játszunk el egy kicsit a gondolattal, hogy megalázkodsz, és lelépsz, nem tartasz fel... Milyen szép is lenne az este, ha ilyen suhancok miatt nem kellene aggódnia a magamfajta hatalmasságoknak.
*Egész éjjel dolgozott, hogy harci sérüléseit eltüntesse, hogy újra Wallace tökéletes tükörképe lehessen... Leszámítva a szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 6:45 am

*Felpillant az érkezőre, és már ott tart hogy beléköt, mikor az megszólal. Furcsán ismerős hang, és magában beazonosítja, hogy csak egyetlen ember lehet ekkora egoista, hogy pont, véletlen elé álljon, és belekössön. *
- Te kerültél az utamba, szóval te legyél szépen mintagyermeke anyucinak, és húzzál az utamból.
*Feleli szinte vicsorogva, felrobbanni készül, és ez kimondottan testvérének szól. Neki is támad.*
- Mégis hogy az ördögbe képzeled hogy lelépsz egy szó nélkül, és még nekem se mondod azt hogy se bú se bá? Tudod te, miket éltem át nélküled? Van róla fogalmad mennyire hiányoztál nekem?
*Fakad ki, és megindul a másik felé izzó zöld szemekkel, és barátian behúz egyet az ikertesójának. Ebből verekedés lesz de talán, most éppen ez kell nekik.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 6:49 am

*Will egy tizedmásodperc alatt dönt. Ezt az egy ütést megérdemli a kölyöktől, többet nem. Egy helyben áll, és ahogy az ököl becsapódik, teste megtekeredik, arca fájdalmas grimaszba torzul, de gyorsan korrigálja az egyensúlyvesztést, így nem esik el, csak hátrább lép kettőt. Lassan lelöki a fejéről a kapucnit, és megropogtatja állkapcsát.*
- Ez fájt. Ez jogos volt. De te? A minisztériumnál dolgozol, nem kérdezel meg arról, hogy mit tegyél, nem keresel, és mikor felbukkanok, az első, hogy megüss?
*Hirtelen eltűnik, és a másik fiú háta mögött bukkan fel, már zuhanó ököllel, és hacsak Wallace valami furcsa véletlennek köszönhetően nem tudja megállítani az érkező "kalapácsot", Liam teljes erejéből tarkón vágja öklével ikertestvérét.*
- Ezt neked, te szemét áruló!
*Sziszegi fogai között.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 6:55 am

*Maga is meglepődik egy kicsit, mikor Will hagyja, hogy ütése célba találjon. Pár másodpercig beledermed a mozdulatba, és aztán pedig belenéz a másik narancssárga szemeibe. Furcsa dolgokat lát benne, olyasmiket amik eddig nem voltak ott, de ebben nem teljesen biztos. Mikor a tükörképe eltűnik, fordulna utána, mert sejti a szándékot, de ekkor már be is kapja az ütést amitől előrebukik, és bemutat egy tigrisbukfencet, majd megtapogatja a tarkóját.*
- Mégis mit kellett volna csinálnom miután eltűntél? számtalan levelet küldtem utánad, egyre sem válaszoltál, gondolatban kerestelek, és te levágtad az egész mentális csatornát.
*Vág vissza szikrázó szemekkel, és most ő tűnik el, hogy a következő pillanatban egy elegáns rúgással hátrébb repítse ikertestvérét.*
- Ezt ne merészeld még egyszer mondani, mert nem árultalak el, védtelek, amíg nem voltál itt, szép kis válasz rá.
*Vág vissza.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 7:35 am

- Öcsém, hallod? Fekete mágusok üldöztek, vérfarkasok vadásztak rám, medvékkel birkóztam, szerinted volt időm arra, hogy...
*Itt a mondat megszakad, mert egy bájos "balettos" rúgás háton találja, és felnyalatja vele a főtér macskaköveit. Vérző orral és szájjal tápászkodik fel, míg hallgatja Xavier monológját.*
- Ahogy abba már belekezdtem, jópár problémám volt, így nem nagyon kaptam meg a leveleidet, mert LELŐTTE ŐKET AZ OROSZ LÉGVÉDELEM!
*Üvölt teli tüdőből, majd elgondolkozik, vajh Wilfred háza előtt okos dolog-e ilyen későn hangoskodni, de egy vállrándítással elintézi a dolgot. Újra eltűnik... Majd egy fény kialszik Lace háta mögött... Másodperceken keresztül nem látni a sárga szemű Watson fiút... Ám hamarosan felhangzik William ordítása. Fent, a magasban. Egy lámpaoszlopon lovagolva, hisztérikusan röhögve zuhan Lace felé, majd az utolsó pillanatban egy háztetőre hoppanál.*
- Alternatív bombázási technika...
*Nézegeti a krátert, amit a póznával csinált.*
- Egész jó... Talán szabadalmaztatom... Ááá, nem. Ez marad Liam kuriózum...
*Ekkor kezdi szemével testvérét keresni.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 7:42 am

- Saját magad választottad, ne rajtam kérd számon, hogy mire volt időd meg mire nem.
*Felel, és végignézi ahogy Will nyelves macskakő tisztítást végez, jelképesen értve. A következőre, nem bírja megállni hogy ne röhögjön fel hangosan.*
- A francba az orosz légvédelemmel, örülök hogy megint itt vagy.
*Aztán végignézi ahogy bátyja, idétlenkedik a póznán, és jót derül az újfajta bombázási technikán. Bohóc... Aztán Lace is eltűnik, és a háztetőn jelenik meg testvére mellett, és már nem agresszívan lép mellé, hogy megölelje.*
- Jó téged újra látni bátyus.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 7:47 am

*Liam megöleli testvérét, hangosan felröhög, majd gyorsan áthoppanál Alex házának tetejére, hogy oda köpje a szájában összegyűlt vér és nyálkeveréket, majd visszatér Lace-hez.*
- Kár hogy nem kell vizelnem...
*Vigyorog, majd böfög egy hatalmasat.*
- Te disznó... Na mesélj, mi van veled, van már nőd? Vagy összejöttél Alexal? A tanár-diák kapcsolatot nem díjjazzák... Ezért rúgott ki, mi? Mert olyan jóképű vagy, hogy nem bírt a baziliszkusszal!
*Vihog, miközben elkezd lemászni a tetőről, majd előhúzza farzsebéből pálcáját, és egy néma mozdulattal begyógyítja sebeit, és testvérét is rendberakja.*
- Tudod... Rájöttem, hogy mit akarok venni... Egy Zsiráfot... Erről jut eszembe... Szokott a Zsiráf hányni?
*Ezzel megnézi a villanypóznát, ráfogja a pálcáját, és Alex ajtaja elé navigálja óvatosan, hogy ne csapjon zajt, de az igazgató ne tudjon kijönni a fémdarabtól. Végül ráírja a póznára a következő szöveget:

"Tiszta szerelemmel és odaadással neked, Alex, a te drága szeretődtől: John -tól!"

Vigyorog ezen egy sort, majd ránéz Lacere.*
- És most mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 7:55 am

*Ő is felröhög, és az előbbo sértések és ütések már a múlté, nem haragszik, abba az egy ütésbe és rúgásba beleadta minden haragját, és ez el is múlt belőle. Felkuncog, mert eddig lemaradt ott, hogy Will ki akar békülni Alexal, de aztán vegyed érzelmekkel veszi tudomásul, hogy a régi Will tért vissza.*
- Hát, az úgy volt, hogy mindenáron rá akart beszélni hogy költözzek be hozzá, amit persze én nem toleráltam, mert hetero vagyok, de nagyon erőltette, mire lekentem neki egy pofont, és bosszúból kirúgott, hogy még látnia se kelljen.
*Vigyorog, és egy szavát sem gondolja komolyan.*
- Nincs, és szerintem nem is akarok, csak a gond van velük. Macerás népségek azok, nem kellenek, előbb megnézem mit kezdesz a leendő feleségeddel.
*Feleli és elröhögi magát, testvére furcsa ízlésén.*
- Minek neked egy zsiráf? Legalább már valami normális háziállatot válassz magadnak, bátyus...
*A manővert, amivel odairányítja a póznát Alex háza elé, mosolyogva figyeli, és a feliraton elkezd nevetni, és ő is előhúzza a pálcáját, és a felirat mellé, egy kettétört szívecskét rajzol.*
- Nem tudom, ünnepeljük meg hogy hazajöttél, Apuci
*Vigyorog, mert tudja, hogy ezt szokta mondogatni Will mindig, hogy "Megjött Apuci".*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:08 am

*Will szokásos esti körútján van. Megáll a lakónegyed főterén, és nekitámaszkodik egy lámpaoszlopnak. Acélbetétes bakancsot, fekete farmert és kapucnis pulóvert visel, ehhez mind hosszú, fekete bőrkabátot. Kezeit zsebre vágja, és láthatóan gondolkodik. Lassan elővesz egy doboz cigarettát, és már készül rágyújtani, de végül meggondolja magát. A dobozt egy az egyben beledobja maga mellett a kukába, és előveszi a zippo öngyújtót. Meggyújtja, és nézi a lángot, majd eloltja, és zsebre rakja. Lassú léptekkel elindul egy sikátor felé...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:18 am

*Nyugisan, lassú léptekkel halad a téren át. Talpig feketében van, sportcipő, hosszú nadrág, melyről láncok lógnak, egy kisebb szegecsekkel díszített öv, fekete pulóver, kapucni a fején. Kezei zsebébe csúsztatva (mellesleg szegecses karkötő van rajta), övében egyik oldalon pálcája tűzve, másikon egy kis tokban egy jó állapotban lévő kés.
Már messziről látja Willt. Először még nem ismeri fel. Figyeli, ahogy az illető kidob valamit a kukába, ahogy a tűzzel játszik, majd elindul... És ebben a pontban kezdi el érdekelni Lút. Ismerős mozgás. A lány megáll pár pillanatra, majd odalép a fiú által elhagyott villanyoszlophoz és nekidől, majd mielőtt a srác eltűnne a sikátorban... megszólal.*
-Van kedved játszani? Mondjuk fogócskát...
*Hangja magabiztos, erőteljes és Will szavait idézi...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: