Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+17
Cyrus Pain
Mason D. Hill
Solaria Luthia
Wallace Xavier Walters
Latisha D. Leggat
Charity Pernelle
Chris Martines
Chezz Princeton
Robert Lawrence
Kim Kaguya
Larina Marley
Ginevra Gwendolyne Green
Hannelori Sensui
William Quentin Watson
Cassandra Lengston
Alex Wilfred
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:36 am


Miután eljött a kastélyból, a Wilardi bevásárló negyed felé vette az irányt, hogy vegyen valami ajándékot az áldozatának. Majd ott hagyja neki miután távozott. A lakó negyeden keresztül tartott kifelé a városból, Hell City irányába, mikor meg érzett egy ismerős illatot. Pár pillanat múlva, eszébe jutott, hogy ez Chezz illata. De érzett mellette, egy másikat is. Egy vámpírét. Aggódott Chezz testi épsége miatt. Amilyen meggondolatlan, megeteti magát egy vérszívóval. Nem kockáztatta a dolgot, így ember feletti sebességgel indult el Chezz felé. Már messziről meglátta őket. Nagy kő esett le a szívéről, mikor látta, hogy semmi baja nincs, és barátságosan beszélget a vámpírszag tulajdonosával. Végül normális emberi sebességgel sétál hozzájuk. Az eddigi ruháit viseli. Fekete farmer, fekete tapadós póló, és hosszú térd alá érő fekete bőrkabát, egy szürke sállal.
-Szia Chezz.-Köszön oda Chezznek, már messziről, majd mellé érve, a másik hoz fordul. Szippant egyet a levegőből, és hamar rájön, hogy ki is lehet. Már korábban érezte, a szagmaradványait Chezzen.
-Ha jól sejtem, te vagy Mason.-
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:46 am

-Ha jól sejtem, már pedig jól sejtem akkor ez a lány közeledik felénk irgalmatlanul nagy sebességgel. *Mindezt úgy hogy még észre sem vettem. Már akkor éreztem a szagát amikor kijött a kastélyból.*
-Ugyan miért is árulnám? Tudok én titkot tartani. *Kacsintok egyet.*
-Igen szegény bácsika nagyon humoros volt. "Fiam maradj nyugton és edd meg szépen a fokhagymát, majdcsak meghalsz tőle." *Utánozom a bácsika hangját.*
-Hmm. Sok szerencsét akkor neki. Igen, tudok én is zongorázni, meg szintetizátorozni. *Vonom meg a vállam szerényen.*
-Ha nem bírod meginni, add csak ide, én jól bírom az alkoholt. *Közben egy laza sörösüveget veszek elő a pulcsim belső zsebéből. Meg is húzom.*
-De udvariatlan vagyok. Kérsz? Van még egy üveg, az alkoholmentes. *Vigyorgok.* -Amúgy Hannelori tanárnő pofozott meg. Nem csináltam semmit, mert ha megtámadtam volna már nem lennék itt. *Vonom meg a vállam.*
-Igen én lennék. Te pedig Sylen, ha jól tudom. Kicsit heves volt a reakciód. De azért nagyon csinos vagy. *Kacsintok egyet neki. A szájszagom nem érződik, így a sör sem. Közben kezet csókolok a fél-vámpír hölgynek.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:57 am

*Max sétálgat a főtéren. Unatkozott így kijött egy kicsit levegőzni, még mielőtt a véres kötést elviszi Sylen-nek. Egy fekete felső, kék farmer és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Wilard ezen részén még nem volt, így nagy bőszen nézelődik. Ennek köszönhetően kiszúrja a lányt, aki két másik idegennel beszélget. Csendben közelít, majd az érkezés pillanatában köszön.
-Hola, Sylen, meg van a vérminta. *Közben a zsebébe nyúl és átnyújtja a lánynak. Ezek után kapcsol csak, hogy nem mutatkozott még be. Mondjuk csak fél perce van itt, tehát nincs vele elkésve.*
-A nevem Max. *majd nyújtja a kezét, hogy az idegenekkel kezet fogjon.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Márc. 13, 2011 11:06 am

- Mi? Sylen erre felé jön? *lepődik meg Mézi kijelentésén, de örül is neki, mert erősen megkedvelte a lányt. A titoktartásra csak mosolyog a vámpírra , Tisha télleg kárt tenne benne ha megtudná, hogy itt egy denevérhez hasonlította Kyrát.*
- Jah, nagy lehetett. Várj egy kicsit, mindjárt felkel a nap, gyulladj ki szépen *nevet Chezz is, majd lassacskán befut Sylen is.*
- Szia Syl, régen láttalak, mizújs? *érdeklődik, majd még Masonre pillant, mivel ő beszél.*
- Jajj nem, én nem ihatok alkoholt, két korty után beállok kb, azért is volt a fogadás. Két feles után a saját nevemre nem emlékszem, nem hogy versekre. *nevet, majd figyeli hogy Mézi kezet csókol a lánynak, ő nem teszi ezt, csak egy igazi szívmelengető mosolyt küld felé, majd ujabb ember érkezik, annak is köszön.*
- Szeva, Chezzy vagyok *mutatkozik be, automatikusan a becenevét használva, mivel mindenki így hívja őt. Elfogadja Max kézfogását, és kissé talán bizarr figurának tűnhet, szakadt nadrágjával, cifra hajával, és két vámpír szerű társaságával.
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Márc. 13, 2011 11:22 am


Nem tudja pontosan hány éves lehet Mason, de a kézcsóktól, megjött a kedve a régies beszédhez.
-Ó milyen udvarias ön. Örvendek a találkozásnak Mr. Mason.-Enyhén meghajol, közben végig Mason szemébe nézve. Érdeklődve figyeli a reakciót. Remélhetőleg, él már annyi ideje, hogy értse a dolgot. A sört nagyon is érzi, bár nem Mason leheletén.
-A sörről jut eszembe, elég szomjas vagyok, ha tudod mire gondolok.-Vált vissza modern beszéd stílusra. Éppen vadászni indult, és nem sok ideje van az előtt, hogy elborulna az elméje. Közben meg érzi Max közeledését.
-A srác nem tud semmiről. Úgy hogy csitt.-Nem sokkal ezután meg érkezik Max is, és Sylen viszonozza a köszöntést.
-Ahoj Max. Most még ne add oda. Még van egy kis dolgom mielőtt meg keresnénk.-Tolja vissza Max kezét.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 9:52 am

-Igen ő az. *Bólintok egyet, hiszen érzem már messziről az illatát. Elég... emberi ugyan.*
-Ég a Mézi ég, el ne aludj ég, aki sült vámpírt látni akar vigye a felhőket messzire! *Énekelek egy kicsit, szinte nevetve.*
-Ugyan, Madame, ez csak természetes. Én is. Már sokat hallottam maga felől. A ruhája elragadó. *Hajtok fejet Sylen előtt. Igen, régi szokások visszajönnek.*
-Persze tudom. De a diákokat ne kóstolgasd, nem finom a vérük. *Vigyorodok el, sejtelmesen.*
-Ugyan ha elborul az agyad elzavarom. *Vonom meg a vállam. De meg kell védeni.*
-Oh, helló. Mason vagyok. *Villantom ki szemfogaimat egy -szokatlan- barátságos mosollyal. Kezet is fogok vele.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:05 am

*Mivel Sylen elutasította, így eltette a kötést,*
-Rendben van. Majd szólsz, ha ráérsz. *Vonja meg a vállát.*
-Jut eszembe. Este, mikor a bagolyházból kijöttem, próbálkoztam egy kereső varázslattal. Az már biztos, hogy az iskola közelében nincs, mert a Lucrum kivezetett a birtokról. Tehát lehet, hogy a közelben van. *Mondja el a tegnapi próbálkozásának eredményét. Nem zavarta, hogy a többiek is hallották, mivel, lehet, hogy majd ők is tudnának segíteni neki a bátyja előkerítésében. Bár, ha nem segítenek akkor sincs vele gond.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:15 am

- Ejj, Mézi, nem akarsz vendégelőadó lenni a csapatunkban? Egész hallgatható hangod van *vigyorog Chezz, majd az udvarlási részbe nem szól bele, inkább a kötésre pillantva felvonja a szemöldökét.*
- Kötés? Az meg minek? Kinek? *érdeklődik, majd mikor Max elmondja, hogy nem talál valakit, benne megszólal a kedvességi harang.*
- Kit keresel? Segítsek megtalálni? *érdeklődik, és most először veszi jobban szemügyre a fiút. Kis gondolkozás után felkiált.*
- Várj csak, te nagyon hasonlítasz egy Raffi nevű srácra, nem vagytok ti rokonok véletlenül? *ugrik be neki hogy Ralph is hasonlóképpen néz ki.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:27 am


Mivel Max itt van, kicsit vigyáznia kell, a nyelvével. Nem tehet fel közvetlen kérdéseket Masonnek. Ráadásul a kötésből áradó vérszagtól, még inkább rátört a vérszomj.
-Értem. Akkor valahol a városban lehet a testvéred. Most viszont mennem kell.-Gondolkodik el Max varázslatának eredményén. Chezzre pillant, majd Masonon állapodik meg a tekintete.
-Mason. Tudsz, valami jó ivó helyet?-Remélhetőleg Mason érti, hogy a vadászatra gondol. Lassacskán indulnia kellene, mert félti Chezz, és Max épségét. Ugyan nem ölné meg őket, de biztos nem tenne nekik jót egy vámpírtámadás. Ráadásul igencsak szem előtt vannak itt a főtéren.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:42 am

-Igen persze. CoD ft. Mason Hill, mi? *Nevetek fel. Bár kisülhetne valami belőle de mindegy. Nem, én egyáltalán nem udvarolok, csak régiesen beszéltem.*
-Milyen kötés? *Kérdezek rá énis.*
-A külváros. Kerüld az öregeket és a fiatalokat. *Bólintok egyet, sejtelmesen vigyorogva.*
-Nem mondod? A testvéredet keresed? Segíthetek megtalálni, ha hajlandó vagy eljönni velem Hell Citybe, hátha ott van.. *Vonom meg a vállamat. De a szagát már ismerem.*
-Chezzy neked a szakmád becenévadó főigazgató? *Nevetek fel játékosan.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:56 am

-Sylen-nek kell. Vérminta van rajta, ami a tesómé. *Válaszolja a kérdésre. Különösebben nem zavarja, hogy megkérdezték, hogy miért van nála egy kötés. Bár azért óvatosnak kell lennie. nem akarja, hogy apja fülébe jusson a hír, hogy a bátyja eltűnt.*
-A tesómat keresem, mert egy ideje már eltűnt nyomtalanul és Sylen azt mondta, hogy segít megkeresni. Nem tudom, hogy mennyire tudnál segíteni. *Vonja meg a vállát Chezzy kérdésének megválaszolása után.*
-Igen őt. Hell... hova?? Mindegy, a tesómé bárhova. *Válaszolja határozottan. Chris-é még a kezét is tűzbe tenni, mivel tudja, hogy ez kölcsönös dolog lenne. Ha ő tűnt volna el, akkor a tesója is ezt tenné.*
-De az ikrem. *mondja mosolyogva Max a kérdésre. Mikor Mason megejti a kijelentést, ő is elneveti magát. Türelmesen várja a reagálásokat*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 11:00 am

- Eltűnt? Az nem kellemes, akkor mire várunk? Menjünk keressük meg, jó kis kalandozás lenne, bár akkor Mézi lesz a GPS, mert én oda nem találok direktbe. Múltkor is csak eltévedni sikerült arra *nevet fel a fiú, és nagy lelkesen tesz két lépést, majd megáll.*
- Öh, izéke, merre is kell menni? *pillant a többiekre, majd Maxra ragyogtatja huszonnégy karátos mosolyainak egyikét.*
- Akkor azért nézel ki úgy mint ő *mondja, majd hangosan felnevet Mézi kijelentésére.*
- Neeem, de az lesz az egyik szakmám, most hogy így mondod. Egész jól is hangzik *nevet és a Mézi által javasolt irányba el is indul a kis csapattal, remélhetőleg.
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 11:14 am


-Tudnátok egy kicsit várni esetleg? Van egy kis dolgom, de mindjárt itt leszek.-Kérdezi meg a többieket, mert azért nem bízik Masonben maradéktalanul. Majd elindul a külváros irányába. A lakónegyed széle felé veszi az irányt, és az egyik ház mögött eltűnik. Mikor már nem látják ember feletti sebességre vált, és lehetséges áldozatok után kutat. Egy társas házak alkotta sikátorban megpillant egy közép korú férfit. Hangtalanul mögé lopakodik, és ráveti magát. A száját befogja, hogy ne tudjon felkiáltani, de nem fogja le elég erősen, így a férfi erős vergődése közepette majdnem kiszabadul. Szerencsére még épp időben szorít a fogáson, és nyugton marad a fickó. Érzi a rémület szagát a levegőben.
-Elnézést.-Suttogja a fülébe halkan, majd rá harap a nyakára. Lassan szívja a meleg, éltető folyadékot. Érzi ahogy múlik a vérszomj, és enged a szorításon. A férfi lassan elveszti az eszméletét. Sylennek elmúlik a vérszomja, és lassan lefekteti áldozatát a földre, és elállítja a vérzést. Mikor már stabilizálódott valamennyire az állapota, felkapja, és kiviszi a társasház bejáratához. Ott leülteti a lépcsőre, óvatosan, hogy el ne dőljön. Nagyjából fél óra múlva magához fog térni, de akkor már semmire sem fog emlékezni a támadásból. Sylen tudja használni a vámpír bűbájok nagy részét, köztük bizonyos emlékek törlését. Az ajándékot a zsebébe csúsztatja, majd megtörli a száját. Elindul a sikátorokban a tér felé, ahol a többieket hagyta. A kis csapat szaga alapján megtalálja őket akkor is ha már elindultak.
Lassan be éri őket, és csatlakozik hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 14, 2011 11:48 pm

-Persze, megvárunk. *Bólintok egyet, majd körbenézek. Érzem hogy kit támadott meg Sylen, nem hiába vagyok én teljes egészében vámpír. Remek, ha visszaér indulunk.*
-Ha visszaér, indulunk. *Közlöm a többiekkel.*
-Ha nagyon mélyre megyünk, kerüljétek a varázslást, nem nagyon csípik az ottaniak. *Adom le az információt a többieknek. Hell City veszélyes hely főleg ha varázsolnak is ott.*
-Öh, arra. *Mutatok a hátam mögé irányba.*
-Ha Sylen visszaér megyünk.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 15, 2011 12:19 am

*Sylen távozására csak megvonja a vállát. Mivel nélküle úgy sem tudnák megtalálni a testvérét, így kénytelenek várni. Vagyis Max ezt hiszi, mit sem sejtve hogy a körülötte lévők közül az egyik nem ember. Sylen-re már gyanakszik egy kicsit, hogy nem az aminek mondja magát, de erre nincs idő. Fontosabb dolog is van számára mint ez.*
-Hát jah. Remélem nincs komolyabb baja. *Húzza el a száját a válaszadás után.*
-Rendben. De akkor, hogyan fogunk védekezni?? *Érdeklődik egy kicsit. Varázslat nélkül neki nehéz lesz a védekezés, főleg olyanokkal szemben, akiket nem nagyon tud kiismerni.*
-Azért van egy kisebb, de nem túl feltűnő különbség köztünk. *Mosolyog el. Igaz a különbség csak annyi, hogy a karkötő és a nyaklánc jelenti azt. Más nem is nagyon van.*
-Rendben. *Biccent Mason kijelentésére, majd mikor a szakmánál tartanak, csak nevetni tud.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 15, 2011 7:22 am

- Persze Syl, megvárunk, intézd el amit kell *mosoly Chezzy mivel ő tudja a nagy titkot, mindkét emberről. Addig figyel a többiekre, még Sylen vissza nem ér.*
- Jó, majd ha bajba kerülünk, akkor az embereket vágjam fejbe a gitárommal? *vigyorog, ezt sem képes komoylan venni, amíg nem szegeződik rá, minimum öt pálca, egy ellenség alkotta gyűrű közepében. Alig várja, hogy elinduljanak, bár nem tudja, mi lesz ebből.*
- Szerintem induljunk el, Sylen úgyis hamar utolér minket. Majdnem olyan jó a tájékozódó képessége mint Tishának, és szerintem hallani fogja merre megyünk *utal arra hogy a lánynak jobb a hallása, mint egy embernek, és Chezzy elég zajos jelenség. Ő el is indul a Mézi által mutatott irányba.*
- Mi az nem jöttök? Szegény Raffi bajban van, mi meg itt trécselünk csak? *mosolyog, mivel kedveli azt a gyereket is, nem akarja hogy baja essen.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyPént. Márc. 18, 2011 4:18 am


Sylen megérkezik a többiekhez, akik még mindig nem indultak el. Ezen egy pillanatra elcsodálkozik, de tovább lép a dolgon.
-Akkor indulhatunk.-Nem nagyon örül neki, hogy Mason is velük tart, de nem árthat egy idegen vezető Hell Cityben. Nem biztos, hogy egyedül megtudná védeni mind két halandót.
-Akkor Mason lesz az idegen vezetőnk.-Jegyzi meg kicsit viccelődve, de sok komolysággal a hangjában. Mosolyogni nem mosolyog hozzá. Most nincs olyan hangulatban, bár az étkezés jót tett a kedvének.
-Max. Oda tudnád adni a mintát?-Kéri el Maxtől a testvére vérét tartalmazó kötést.

/A következő helyszínt rátok bízom.//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyPént. Márc. 18, 2011 9:46 am

//Hell City => Pestispiac, és sorry mindneki hogy beelőztem.//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 6:25 am

/Mason-t várom ide/

Ahogy belépett a házába, észrevette a levelet, és kíváncsian nyitotta ki, hogy mi lehetett benne, ahogy kihúzta a levelet, majdnem leejtette a kis kék követ, amit talált benne. Felhúzott szemöldökkel nyitotta szét a levelet és olvasta el. Hamar nyilvánvalóvá vált számára, hogy ki a levél írója, így félmosolyra húzta a száját, értékeli Masonben hogy így aggódik érte, és a diákokért. Gyorsan beszaladt a házba, lepakolta a cuccit, felvett egy kényelmesebb cipőt, és elindult a kis kővel a főtérre, ahol a kővízkőpőhöz telepedett le, és kíváncsian nézegette a követ, majd végül megszólalt a kőnek intézve a szavait.
- Hát akkor hozd ide nekem Masont a vámpírt - mosolyodik el, majd pedig várakozik. Világos rózsaszín egyberészes ruhájához egy kis topánt választott.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:48 am

*Bár Hanninak jót tesz a kő, nekem iszonyú migrénem lesz tőle, így tudom csak hogy mikor hív. Éppen Hell Cityben voltam, de azonnal tudtam hova kell menni, így felkaptam egy farmert és szürke pólót magamra, és már ott is voltam a vízköpőnél.*
-Idehozta Masont a vámpírt. *Mosolyodok el, zsebre tett kézzel állva Hanni előtt.* -Gondoltam sürgős lenne beszélni... Nos akkor bele is kezdek. Raidon C. Raphaello-t Hell Cityben találtuk meg betegen, és enyhe amnéziával karöltve. Biztos az ottani pokolfajzatok valamelyike tehette. Ráadásul rosszabbul is járhatott volna, ha nem érünk oda időben. Hell City veszélyes hely, még számomra is. Így arra szeretnélek megkérni, hogy beszélj ez ügyben Alexszel. Bár tudom hogy néhány vérpistike játssza a nagy arcot hogy én akkor is bemegyek Hell Citybe, de akinek egy kicsit is fontos a saját testi épsége, az nem megy oda. Sokkal szörnyűbb dolgok is vannak ott, mint amit most az a szerencsétlen srác kapott. *Fújom ki magam. Egy levegővel elmondani ezt nem könnyű.*
-Nos, amiért idehívattam magam az lényegében ez az ügy volt, de még meg sem köszöntem hogy befogadtál, és úgy gondoltam hogy ezzel most meghálálhatom.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 12:27 pm

Türelmesen várakozik hogy idejöjjön a vámpír, és kicsit megrezzen mikor majdnem a semmiből jelenik meg a férfi előtte. Egy kellemes, meleg mosollyal üdvözli őt, majd figyelmesen hallgatja hogy mit mesél neki. Arcán felváltva suhannak át az érzelmek. Aggódás, zavarodottság, meglepettség, harag, és végül de nem utolsósorban hála, a férfi felé hogy ott volt, és segített megmenteni Ralphot.
- Én, igazán nem értem miért csatangolnak még mindig arra, de mindenképpen fogok beszélni Alexel ha visszatérek a kastélyba. Az a hely, annak léteznie sem lenne szabad - sóhajt fel, majd mikor a másik kifújja magát, kicsit elmosolyodik, és közelebb lépve egy apró puszit nyom Mason arcára.
- Tudtam én hogy nem vagy te olyan rossz, még ha az elején, annak is tűntél. Az állításom áll, hogy ha valami baj van akkor van helyem számodra, mert nem vagy rossz ember illetve bocsánat vámpír - húzódik el tőle, és lép kicsit hátrébb, nem akarja hogy Mason azt gondolja, nyomul. Az ő kiszemeltje más, aki azonban nem tűnik valami együttműködőnek ezzel kapcsolatban, így arra gondol, hogy talán az megmarad álom szintjén.
- Köszönöm hogy idehívtál, és ezt elmondtad nekem.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 5:48 am

-Ehh, az a koszfészek veszélyesebb néha mint Arnor vagy kicsoda. Nem követem nagyon a varázsvilág csatáit. *Vonom meg a vállam egy kis mosolyra húzva a számat. De amikor megkapom a puszit eltátom a számat. Elvörösödni nem vörösödök el.*
-Oh.. ezt.. ezt.. köszönöm, de nem érdemeltem meg. Én nem vagyok rossz vámpír? *Nevetek fel halkan.* -Hanni én minden második éjjel egy emberi életet oltok ki ahhoz hogy én éljek. Az túlzás hogy nem vagyok rossz. Mondjuk úgy hogy a sátániasság és a... rosszaság határát súrolom, mint tudjuk én egy... khhm, ördögi lény vagyok mindkét kultúrában. *Csak az őszintét mondom, ez mindig is így volt.*
-Ugyan nem tesz semmit. Az iskolába én nem teszem be a lábam, tartom az ígéretemet. Vagyis maradtál te aki az egyetlen kapocs az iskola és köztem. *Mosolyodok el halványan, és a zsebemből egy csomag színváltós rágót veszek ki. Azért kedvességből Hanni felé nyújtom, de előtte beveszek egyet.*
-Színváltós. Azt nem tudom hogy az ízét is váltja-e. Egy próbát azt hiszem megér.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptySzer. Ápr. 27, 2011 7:11 am

- Anor, Anor Azgard, és azt hiszem igen, Anorra képes valaki hatni, de a HC-s népekre.... kizárt dolog hacsak nem az önjelölt királyuk Rickardo vagy kicsoda - azért a hírek hozzá is eljutnak, és olvas újságot, a férfi pedig nem csinál titkot abból, hogy az az ő városa, és ő az úr ott. Mason zavarára meg csak felkuncog.
- Mason, akármit mondasz is, én tarom hogy szerintem nem vagy rossz ember, vámpír vagy mi vagy na. Az hogy embereket ölsz, nem kételkedem benne, hogy csak olyanokat akik megérdemlik, és akik számtalan gonoszságot tettek már - jelenti ki, és dúl benne az optimizmus annak ellenére, hogy ugye volt egy diáktámadás is.
- Nekem az ördögről, némiképp más elképzeléseim vannak, nem te - mosolyodik el, és megrázza hosszú barna fürtjeit.
- Helyes, nagyon helyes, és én köszönöm hogy szóltál erről a hell citys esetről - mosolyog, és elvesz egy rágót, és bekapja. Valami gyümölcsös ízűt talált, és az úgy tűnik nem is változik, de mikor kinyújtja Mason felé a nyelvét az élénk kék színben pompázik.
- Milyen színű lett? - kérdezi mosolyogva, megállapítva hogy ízt nem vált.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptySzer. Május 04, 2011 8:10 am

-Oh akkor az. Jah tudom hogy kicsoda. Bár nem hiszem hogy megtenné. *Vonom meg a vállamat.*
-A nyakadat adod rá? Hát rendben, ha te így gondolod, bár Max, Ralph testvére még mindig annak hisz, ami mondjuk igaz is... Bár még nem tud eleget az életről... Az egyszer biztos. Öh, az azért túlzás hogy olyanokat ölök akik megérdemlik... *Vigyorodok el hamiskásan. De tényleg, leginkább ártalmatlanokat ölök meg.*
-Öh, egy nagy piros alak, fekete szarvakkal sárga fogakkal vörös hajjal egy szál ronggyal körültekerve, piros vasvillával a kezében hegyes farokkal, és a homlokára van vésve hogy a falra festettél? *Nevetek fel.*
-Nem tesz semmit. *Legyintek egyet.*
-Kék. Nagyon kék. *Kinyújtom én is a nyelvemet ami ezüst színben pompázik, de váltogatja a zöldet és az ezüstöt. Amúgy az övé menta ízű.*
-És az én nyelvem milyen?
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyCsüt. Május 05, 2011 8:15 am

Kicsit elbizonytalanodik Anort illetően, nemrég találkozott vele, beszélgettek, és nem tűnt most sem sorozatgyilkosnak, és olyan embernek aki... szóval Hanni nem ítéli el, és még mindig gyerekkori játszótársát látja benne, nem a véreskezű Leadert.
- Nem, biztos hogy nem ő volt, erre.... a nyakamat tenném - válaszolja végül, majd elmosolyodik. A diákok véleménye ellenére nem tartja gonosznak Masont, inkább érdekes személyiségnek, akit most már nem ítél el vámpír volta miatt.
- Jajj dehogyis, nagyon bolond vagy ha erre gondolsz - nevet fel a nő jókedvűen, mivel ilyesmi meg sem járta a fejét, ő ördög képében kb Willt azonosította vele. Vörös haj, villogó szemek...
- Kék? A tied meg zöld. Vagy nem várj, változik, most ezüst. Ezüst meg zöld tök jó - mosolyod lelkesen, mert nem ment még el a rágója gyümölcsös íze, csak a nyelve lett kék.
- Jól áll neked az a két szín. - teszi még hozzá, és hátradobja a haját a válla mögé.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: