Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
James Miller
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+17
Cyrus Pain
Mason D. Hill
Solaria Luthia
Wallace Xavier Walters
Latisha D. Leggat
Charity Pernelle
Chris Martines
Chezz Princeton
Robert Lawrence
Kim Kaguya
Larina Marley
Ginevra Gwendolyne Green
Hannelori Sensui
William Quentin Watson
Cassandra Lengston
Alex Wilfred
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Főtér   Főtér EmptySzer. Ápr. 14, 2010 9:45 pm

Főtér QEMUWEtvAwJWVlMeEwVR
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 6:22 am

* Sebastiano szép lassan feltűnés nélkül végig sétált a főtéren, majd talált egy padot és kényelmesen elhelyezkedett rajta. Öltözetét eltakarta a fekete hosszú kabát, csak a nadrág szára és a cipő orra látszott ki. Már kezdett esteledni de napszemüveget viselt, elvégre nem akarta, hogy valaki is felismerje és épp egy fontos ügyben jár el. Már órák óta figyelte egy bizonyos személy házát, de semmi mozgást nem észlelt, csak a körülötte elhaladó emberek egy egy mondatába hallgatózott bele, de eddig semmi eseménynek mondható dolog nem történt. Már azon gondolkozott, hogy mi van, ha nincs is otthon, akkor hiába ült itt egész délután. De türelmes ember és tud várni ezért kivett a zsebéből egy doboz cigit és rágyújtott. Pont ez a szál cigi jó idegcsillapító Sebastiano számára.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 6:30 am

*Ajtót zár, védőbűbájokat visszateszi majd lassú léptekkel, kilép a járdára. A Wilfred házból érkezik, volt még neki egy kis elrendeznivalója az UGY-vel. Szinte egész nap itt volt, bár elég észrevétlenül. Nem is csoda, hogy nem vették észre… Viszont Alex igenis észrevette a gyanús alakot. Ami azt illeti, már volt szerencséjük egyszer összefutni. Amúgy meg, fogalma sincs, hogy mért figyelik ennyire a házát. Na jó, mondjuk oké, hogy ő alapította a halálfalók elleni szervezetet és akkor valószínű ez a hunyó.
Rajta fekete talár van, alatta farmernadrág és egy fehér ingblúz. Kicsit szemelget az eső, de annak ellenére már kezd tisztulni az idő. A főtér felé veszi az irányt, mondjuk csak kétpercnyi járásra, van a házától. Észrevétlenül lép Sebastiano mellé, majd megáll. Nem tűnik dühösnek, viszont nyugodtnak sem nyugodt. Rossz napja van, ennyi.*
-Mért nem hagynak már a saját házamban sem nyugton?! *Pálcát elő, ha szükség lenne rá. Nem, nem akarja bántani Sebastianot, csak gondolta megtudakolja már tőle, hogy mért is ennyire kíváncsiak Alex minden lépésére.* Mért követnek egyfolytában? *Még szépen kérdezi, aztán ha nem megy, majd jön az aljasabb módszer. Egyenlőre nem sokan vannak a téren, még szerencse hogy esik a eső.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 6:39 am

*Mikor már Alex ott állt a halálfaló mellet, Sebastiano nagyot nézett, de higgadt maradt, hideg vérrel szívott még bele a cigarettába egy két slukkot majd eldobta. Felnézett a mellette álló alakra, majd megszólalt.
-Elnézést uram, nekem beszél? *Tette mind ezt semmit nem tudó képpel.*
-Már bocsásson meg nem is tudom, hogy ki követ kit. Én itt szép nyugodtan ülök, élvezem a szép időt és maga meg rám ront. Hát ilyet. *Magabiztos arccal Alex szemébe hazudott, de sejti, hogy a kis meséjéből egy szót sem hisz el, de azért próbálkozni lehet.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 6:52 am

*Szép idő… kinek hogy. Mondjuk Alex, utálja az esőt. Ezért sem szeret ilyenkor kinn lenni. Összeráncolja a homlokát, amikor megkérdezik tőle, hogy annak a személynek beszél-e. Bólogat.*
-Igen, magának. *Mintha Sebastiano nem tudná, hogy már találkoztak egyszer és Alexnek jó a memóriája. Összefonja karjait, pálcája még mindig a zsebében van. Kéznél, ha kellene esetleg. Bár úgy látja nem fog kelleni. Azért, egyre jobban idegesíti a dolog, hogy szinte minden nap belefut egy halálfalóba. Furcsa… *
-Tudja Sebastiano, belőlem nem lehet olyan könnyen bolondot csinálni. Egyszer találkoztunk, az sem a legkellemesebb volt, ahogy én emlékszem rá, de azóta is a fejembe tartom, hogy ki is maga pontosan. *Hatásszünet, majd folytatja.* Szóval… pontosan mért is figyelnek a nap 24 órájában?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 7:01 am

*Csak figyeli Alexot, persze, hogy tudja hogy már találkoztak egyszer, de az most nem lényeg az ifjú halálfaló úgy tesz, mint ha meg sem történt volna.*
-Maga szerint nekem nincs jobb dolgom, mint hogy egész nap maga után koslassak? *Teszi még mindig a hülyét, mert bizony belőle nem fog kihúzni egy szót sem, előbb a halál mint, hogy eljárjon a szája. Bár egy kicsit elcsodálkozik rajta, hogy még emlékszik rá, de sebaj... lesz ez még így sem.*
-Jaj de bírom az ilyent, mikor én igazat mondok és nem hisznek nekem. *Förmed rá mikor meghallja ismét a figyeléses kérdést, de kíváncsi Alex reakciójára mikor már párszor letagadta a kérdését. ~nem szól szám, nem fáj fejem.~*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 7:10 am

-Ahaa… tudom, hogy nem fog semmit mondani. *Ráncolja össze a homlokát. Nem szereti ezt a „csendbenleszekígyisúgyis” megegyezést. Egyik halálfaló sem mond el senkinek semmit. Csak ha kínozzák őket… vagy esetleg egy kis bűbájt használnak. *
-Igazat? Tudja… aki egyszer hazudik, annak nem sokan hisznek el bármit is. Mellesleg meg feltűnő hogy a házamat kerülgette egész nap. Figyelmezetem, nem lesz jó vége, ha így folytatja. *Fenyegető hang, nézés és a többi. Aztán megfordul, majd lelép. Nem messze a férfitől hopponál is, méghozzá vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 19, 2010 7:20 am

*Sebastiano csak mosolyog, hisz mást úgy sem bír tenni, beszélni nem fog, akárhogy is pattog neki Alex. Majd szinte megörült annak, hogy végre lelépett. Mikor egy szó nélkül tette ezt az ifjú halálfaló elgondolkodott, hogy máskor majd óvatosabb lesz, mert a vén Alex szeme mindent lát. Majd várt egy kicsit és elvonult a szakadó esőben a lakására.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 6:52 am

//Ne foglalkozzatok velünk kérlek *.*//

* Cassy érkezik a főtérre hopponálva. Ott már két ismerőst lát, de nem foglalkozik velük. Emlékszik Sebastianra, és cseppet sem bánja hogy Alexet kapta a nyakába. Ne csak neki legyen már rossz, legyen másnak is. Ő lassan lépked a háza felé, kezében egy egy kis táskával, mely egy új ruhát rejt. Természetesen feketét.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 7:00 am

*William az egyik sarok mögött áll, és figyel. A tömeget lesi, ismerős arcok után kutatva, mikor megpillantja Cassyt. Kilép a sikátorból, és elindul a nő felé.
Fekete acélbetétes bakancsot, fekete farmert és kapucnis pulóvert visel, mindehhez fekete, bokájáig érő lódenkabáttal. A kapucni felhúzva, hisz észre vette az igazgatót, és nem szívesen fogadná, ha az véletlenül valamiért fel találná őt ismerni. Megáll a nő mögött, és elváltoztatott, mély, hörgő hangon, mintha éveken át csak Whiskeyn élt volna, megszólal.*
- Üdvözlöm, naccsága... Nincs véletlenül számomra egy kis kajája, vagy teljesen véletlenül egy kis fölösleges pénze?
*Kérdi, és ha Cassandra ránéz, a képébe vigyorog.*
- Hiányoztam?
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 7:05 am

*A hörgő hangra megtorpan, de tudja hogy nem igazi. Az igazi hang nem így hallatszódna, ő már csak tudja, hallotta eleget. A fiúra pillant és elvigyorodik.*
- Miben sántikálsz már megint te démonkölyök? * érdeklődik, majd végignéz a külsején. Tiszta dark, mi mást várt volna.*
- Látom szokásos stílusod hozod. Néha igazán vehetnél fel valami pirosat. Jól állnak.* tanácsolja, majd megkérdezi.*
- Éhes vagy? Esetleg megtanulhatsz főzni, akkor nem leszek az. * nevet fel, majd közelebb lép a fiúhoz.*
- Most mondanám hogy eszembe se jutottál, de ez nem lenne igaz. *mondja a fiúnak miközben magához öleli és az esetleges emberekre ügyet sem vetve megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 7:13 am

- Abban sántikálok, drága egyetlen mesterem, hogy ellesem sötét titkaid, és ellened fordítom, hogy örökre magamhoz láncoljalak...
*Válaszolja még mindig hörgő hangon a nőnek.*
- A piros nem az én színeem... Én a fekete mellett tettem le a voksomat... De majd egyszer mind a ketten beöltözünk pirosba, és meglátjuk milyen.
*A kérdésre csak felcsillanó, mohóz pillantással néz körbe.*
- Kaja? Hol? Ja, hogy én főzzek? Azt már nem... Erre vannak a sárvérűek...
*Vigyorodik el újra, majd a csókot szenvedélyesen viszonozza. Belefeledkezik a nő ajkaiba, elveszti egy pillanatra a körülöttük lévő világgal a kapcsolatot, ám mikor ajkaik szétvállnak, lelöki fejéről a kapucnit.*
- Nos, van mára valami terved, Drágám?
*Kérdi játékos mosollyal, miközben átkarolja Cassy vállát, és belenéz szemeibe.*
- Vagy én csináljak neked programot?
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 7:20 am

- Örökre magadhoz akarsz láncolni? Ejj, akkor hol marad az emberi szabadságjog? * nevet fel rekedten kissé.*
- Pedig jól állna elhiheted. De ha nem hát nem. *von vállat, neki aztán édes mindegy, hogy újdonsült szeretője milyen színekben császkál.*
- Nem kell főznöd. Gyere fel hozzám, és mutatok valamit, ami tuti tetszeni fog neked. * vigyorodik el a nő kicsit gonoszul, mikor elképzeli mit fog szólni Will a kis "kedvencéhez"*
- Konkrétan nem terveztem semmit. Vásárolni voltam, egy évben egyszer. * teszi hozzá, és bosszankodott is eleget, mikor meglátta hogy mindenfelé aurorok meg Rend tagok mászkálnak.*
- Úgy terveztem, hogy most feljössz hozzám, eszünk valamit, és ájultra átkozlak? Megfelel? * érdeklődik miközben viszonozza az átölelést, és elindul a fiút vezetgetve a lakása felé.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 24, 2010 7:28 am

- Hmm... Az emberi szabadságjogokra tojok, drágaságom... De mit fogsz mutatni? És ha nincs terved, honnan tudod máris, hogy ájultra fogsz átkozni?
*Kérdi, majd gonosz vigyor terül szét az ajkain.*
- Remélem mással is az ájulatba hajtasz később...
*Ezzel hangosan, rekedten felröhög, miközben egy cigarettát halászik elő a zsebéből, és rágyújt.*
- Ha ezt most apám látná... Tuti megölne. Vagy én lennék a gyorsabb...
*Mondja, ezzel kétszer ráütve pálcájára.*
- Kemény dió tudok lenni, ha akarok. Csak neked vagyok nagy alvós maci!
*Mondja, majd ahogy a házhoz érnek, elengedi a nőt.*
- Nos, cukorfalatom, mit akarsz mutatni? Mert a terved megfelel, bár lehet azért kicsit változtatunk rajta...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:20 pm

*A Wilfred házból lép ki. Teljesen észrevétlenül visszateszi az összes védőbűbájt, majd körülnéz. Igazából semmi furcsa nem tűnik fel neki. Amióta rajtakapta Sebastianot ólálkodni a háza körül, azóta egy kicsit jobban vigyáz...
Farmernadrágban, fehér ingblúzban és fekete talárban van. Pálcája kéznél, ha esetleg szükség adódna rá, de erre kicsi a valószínűség. Talárjára fel van tűzve ugye az iskola címere és a házának is a jelvénye. Egy pillanatra felvillan benne, hogy ikertestvére vajon hová tűnt el... nem látta már egy jó ideje. Most nem gyorsítja meg lépteit, annyira nem siet az iskolába vissza. Élvezi a jó időt. Talárja zsebébe dugja kezét és így sétál tovább...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:25 pm

*William már vagy fél órája várakozik, nem messze a Wilfred háztól. Fekete köpenye, csuklyája, és fekete kendője alól csak narancssárga szemei látszódnak ki. Ahogy megpillantja az igazgatót, előrelendül.
Leugrik a háztetőről, ahol eddig megbújt, és a tanár mögé lép. Ahogy megszólal, hangját elváltoztatja, rekedtesre. Semmi nincs, amiből fel lehetne ismerni. Elméjét védővarázslatokkal páncélozta, hogy az igazgató ne kutakodhasson bennük.*
- Szép napot, jó uram...
*Mondja, és elfolyt magában egy kaján nevetést.*
- Remélem nem zavarom...
*Köpenye alatt kezében tartja pálcáját, hogy ha esetleg Alex valami butaságra készülne, meg tudja állítani.*
- Szerintem nekünk igen alaposan el kellene beszélgetnünk!
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:31 pm

*Valaki megszólal mögötte. Megáll, megfordul, és az illetőre néz. Nem tudja, ki ez… kicsit össze is ráncolja a homlokát, majd biccent egyet. Próbálja megfejteni, hogy vajon ki ez…*
-Jó napot. *Hangja egyszerűen rideg, ma nincs túl jó kedvében. Az UGY miatt nem sokat aludt mostanában. Nagyon sok a dolga, a minisztériummal is…*
-Attól függ… *Nem szokott csak úgy idegenekkel leállni, beszélgetni. Csak a narancsszínű szemeket látja meg a köpönyeg alatt, amiből… nem jelenti ki, de nem éppen jó előérzete van.*
-Igen alaposan? Nem tudom… mi közöm lenne nekem magához, de hajrá. Annak ellenében, ha megtudhatom ki is maga pontosan. *Próbálja megfejteni, de még mindig nem tudja…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:37 pm

- A nevem Éjkacaj, a Sötétség Hercege. Maga Alex Wilfred, a Wilian boszorkány és varázslóképző igazgatója, az Unikornis Gyermegeinek vezetője. Van egy ikertestvére.
*Ezek után William pár percben összefoglalja Alex életét az alapján, amit Anor adott át neki tudásában foglalva, vigyázva arra, hogy Anorról minél kevesebbet mondjon.*
- Látja, sokat tudok magáról, Alex Wilfred. Azért érkeztem, mert híve vagyok az úriemberek íratlan törvénykönyvének, és nem tartom jónak, hogy ne tudjon az új fenyegetésről, a sötét hatalomról, mely itt ébredezik: Rólam. Nem harcolni jöttem, és nem is szeretnék harcba bocsátkozni önnel, Wilfred. Azért jöttem, hogy többet megtudhassunk egymásról.
*Kis szónoklata közben végig meredten áll. Ajkait igyekszik nem mozgatni, így az egésznek olyan a hatása, mintha nem is ő beszélne, csak meredten állna, míg valaki továbbítja a szavait.*
- Remélem tud rám egy kis időt szakítani. Amennyiben nem, megértem, de több alkalma nem lesz elbeszélgetni velem. Mikoron távozom, esküdt ellenségeim egyikévé fogadom önt.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:46 pm

*Összefonja karjait, miközben hallgatja az újonnan megismertet –akiről nem is tudja, hogy már ismeri-. Meglepően sokat tudnak róla, ami igazán furcsa… Nem teljesen tetszik neki az, amiket hall. *
-Nagyon jó… mit mondjak, repesek az örömtől. *Hogy ismét egy halálfalóval találja szembe magát? Igen… tényleg nagyon örül neki. Egy lépéssel közelebb lép Williamhoz, majd kicsit visszaveszi a hangját. Nincsenek egyedül, többen is sétálgatnak még a főtéren.*
-Szakítok magára időt, de gyors legyen. Pontosan mit is akar rólam megtudni? Mi közöm van nekem magához? *Kisebb hatásszünet, hagyja, hogy a másik válaszoljon. Igazából hallatszik a hangján, hogy egy kicsit dühös és hogy már a fenébe kívánja ezt az egészet. Azért próbál nyugodt maradni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 9:54 pm

- Tudja, Wilfred, a mai világban nincsenek igazi halálfalók. Kivéve engem. Én vagyok itt az igazi veszély, nem a többi amatőr... És én betartom a lovagiasság szabályait. Látni akartam magát, mert rég találkoztunk utoljára... Én is a Wilian falai közt tanultam egykor... De ne féljen, nekem nem célom, hogy elpusztítsam a maga kis majomneveldéjét. Amíg nem létezik az Unikornis gyermekei, a diákjainak nem kell félnie az új sötétségtől... De ha a maga kis pribékhadosztálya az utamba kerül, esküszöm magának, a Wilian összes kis csapzott kutyusa úgy fog sikítani a fájdalomtól, hogy innen Manchesterig hallani lehet majd, és a végén könyörögnek majd a haláltól. Okosan kell játszania, Wilfred, mert maga nem csak a saját életéről dönt, hanem ártatlan gyerekekéről is.
*William közben, ahogy a tanár közelít, hátra lép.*
- Bocsásson meg illetlenségemért, de nem szeretem, ha egy ilyen tiszta lelkű lény túl közel jár hozzám. Szúrja a szemem az aurája...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:09 pm

*Már nem sokáig bírja… felhúzzák a cukrát a rossz kedve ellenére.*
-Elég okosan játszom, ahhoz, hogy ki tudjam cselezi a maga csatlósait. Talán sokat tud rólam… de mégsem. *Nem zavarja, hogy hátrébb lépnek. A kezei még mindig a zsebében vannak, viszont a szemeit le nem veszi a fekete „árnyról” ami előtte áll. Még mindig nem tudja megfejteni, hogy ki lehet az… ki lehet az, akit ismer és aki őt is ismeri. Tanította is… egyszerűen el nem tudja képzelni.*
-Majd meglátjuk mi fog kisülni ebből… De abban biztos vagyok, hogy amíg az én vezetésem alatt áll az iskola, sem a gyerekeknek sem másnak nem fog baja esni. Nem tudom, ki maga pontosan… de azt igen, hogy előbb vagy utóbb minden kiderül. *Ha rajta múlik, akkor meg pláne. Már menne, de még nem teszi. Kék szemei enyhén sötétek, ez az idegességet tükrözi rajta.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:15 pm

*William eddig bírta. Pszichotikus, sátáni, sötét nevetésben tör ki, majd ránéz a férfira.*
- Jaaaaj, maga minden diákját megvédi, mert maga a helyi basszájba?
*Will még egy kicsit küzd a nevetéssel, ám sikerül elfojtania teljesen.*
- Az ég szerelmére, Alex, ne nevettess! Mi a francot képzelsz te magadról? A diákjaid kijárnak Wilardba! Ha olyan hangulatom lenne, bármelyiket elkaphatnám, és a halálba kínozhatnám! Vagy tudod mit? Nézz csak körül a diákjaidon! Néhányuknak szemében még most is ott a rettegés, a félelem, és nem a vizsgáktól ijedtek meg így, cicám... Míg te építgeted a váradat, mi aláásunk egy rohadt nagy üreget, hogy beomoljon az egész...
*William újra felnevet, ám ezúttal hangja nem őrületről, hanem kegyetlenségről árulkodik.*
- Előbb vagy utóbb minden kiderül? Hol van most az ikertestvére, Wilfred? Kik a halálfalók? Kik azok az iskolában, akik elárulhatják? Ki vagyok én? Mik a terveim, a céljaim? Hol van a halálfalók főhadiszállása? Túl sok a kérdés, nincs egy válasz sem... Maga, drága barátom, el fog veszni. Nem azért, mert hülye lenne, hanem azért, mert a rossz kérdésekre keresi a választ. Maga, Wilfred, a jó ember a rossz helyen és a legrosszabb időben... De a jó ember, a rossz helyen és időben is változást hozhat. Csak a legtöbb esélye a katasztrófára van...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:33 pm

*Tényleg nem sokáig bírja már… a nevetés csak még fokozza azt, hogy most, ebben a pillanatban elkapja a másikat és bevigye a minisztériumba. Bár nem próbálkozik vele, egyenlőre nem… hiszen ha ő az, akiről mindenki beszél akkor nem sok esély van rá.*
-Maga vagy inkább Te kérdezed tőlem, hogy mit képzelek magamról? *Egy kisebb hatásszünet ismét, mivel William megint csak elkezd valamit. A kérdéseket szinte elemeli a füle mellett. Néhány halálfalóval már találkozott, sőt… egy párat már az Azkabanba is küldött, de sajnos egy „furcsa” esetnek köszönhetően mindegyiknek nyoma veszett.*
-Nem félj, nem fogok elveszni. Jobb vagyok attól, mint gondolnád. Hiába próbálsz bármivel is megfenyegetni… *Közelebb lép, két lépést is és ha a másik hátrébb lép akkor ő ismét előre. Közben kezei is előkerülnek a zsebeiből.*
-…ajánlom, hogy ha megtudok bármit a diákjaimtól, vagy a rendtől… ha megtudom, hogy mi a következő célod, mindig ott leszek, mindig keresztbe fogok tenni neked! *Azért sem adja olyan könnyen magát. Ha támadni próbálják, megoldja. Talán William most körülbelül olyan erős mint ő. De még sok mindent nem tud, amit Alex igen.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:39 pm

*Ahogy az igazgató közeledik, William hátrál, szépen, lassan, de tartva a távolságot.*
- Jajj, most nagyon megijedtem... Alex, nézz magadba! A szél is elfúj! Itt állsz, és nem tudsz tenni semmit, mert félsz, hogy a kicsikéidnek baja esik... Egyet megígérhetek... Ha csak egy diákodat is meglátom Wilardban, vagy bárhol az iskolán kívül, azonnal lecsapok rá, és a halálba küldöm... De nem a békés, nyugodt megoldással... Inkább puszta kezeimmel kínzom halálba! És ezt veheted eskütételnek is, igazgatókám...
*William újra felröhög.*
- Remélem egy lányt kapok el először! Őket viccesebb kínozni... Szeretem ahogy könnyes szemeiket rám emelik, és könyörögnek, hogy legyen vége...
*Will már a falig hátrált. Ránéz Alexre, és elmosolyodik.*
- Túl közel jöttél, ez baj... Most hova menekülhetnék?
*A következő pillanatban Will besétál a mögötte feszülő árnyékba, mintha az egy barlang lenne. Eltűnik Alex szemei elől, ám a hangja még hallatszik, bár kissé tompán.*
- Én itt leszek, és remélem a diákjaid is...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:47 pm

-Hiába próbálsz úgy beszélni rólam, mint aki egyáltalán nem tud semmit tenni. Mert ahogy azt te is tudod… mindenki jó valamiben. De majd meglátjuk, mi lesz ennek a vége. *Szinte már falnak ütköznek. Ha lett volna rá alkalma, akkor ott tett volna valamit, de nem… *
-Egy diákomhoz se érj hozzá… *Nem tudja befejezni, hiszen William eltűnik, el Alex szeme elől. Körülnéz, de sehol nem látja. Már csak a hangot hallja.
Hátrafordul, egy kicsit sietősre veszi a lépteit, de pár pillanat az egész és egy kisebb pukkanással el is tűnik. Először a Minisztériumba, majd vissza az iskolába. Még nem tudja, mit fog mondani-elrendelni a diákoknak, de azt igen, hogy valamit lépnie kell. Ez nem mehet így tovább...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: