Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+17
Cyrus Pain
Mason D. Hill
Solaria Luthia
Wallace Xavier Walters
Latisha D. Leggat
Charity Pernelle
Chris Martines
Chezz Princeton
Robert Lawrence
Kim Kaguya
Larina Marley
Ginevra Gwendolyne Green
Hannelori Sensui
William Quentin Watson
Cassandra Lengston
Alex Wilfred
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:22 am

*Will megtorpan. Nem néz hátra, úgy szólal meg.*
- Fogócskát? Nem... Ma már játszottam egyet egy Leader nevű fazonnal. Egész jó volt benne, aztán véletlenül elvérzett.
*Mondja, majd lassan hátra pillant. Igen, az ismerős archoz ismerős testalkat társul.*
- Tudok egy jobb játékot... A játék címe...
*A fiatalember egy ébenfekete füstfelhő keretei közt eltűnik, de már meg is jelenik Lú mögött.*
- ...Kérdezz-felelek. Sajnos nem érdekel, hogy akarsz-e játszani. Mert fogsz.
*Látszik, hogy Will nem viccel. Sőt, elég mogorva arckifejezés ül amúgy kifejezetten helyes, bár kissé ragadozószerű arcvonásain.*
- Első kérdés: Mit akarsz tőlem? Ha válaszoltál, kérdezhetsz te is...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:33 am

*Nem válaszol. Arca meg se rezzen, bár ha rezzenne se látszana, mert a csuklya elárnyékolja egész arcát. Aztán Will folytatja, mögé kerül, Lú még mindig nem moccan, majd a fiú kérdez.
Lú nem gondolkodik, csak félmosolyra húzza a száját.*
-Én az ég világon semmit! Közterületen vagyunk, tudtommal sétálgathatok itt, ha épp olyan kedvem van. Miért? Talán zavarom köreidet?
*Liamre pillant. Arca egészen más, mint amikor utoljára látták erre fele. Tekintetében hatalmasabb láng ég, erősebb. De valahogy elveszett belőle a régi Lú, valami nagyon megváltozott benne. Hatalmas, elsöprő erejű láng, mégis kordában tartva...
Arcán a félmosoly csak játékosságot mutat. Látja Willen, hogy nincs jó kedve és ennek kifejezetten örül most.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:37 am

- Tudod ez közterület, az igaz. Idejöhetsz, játszhatod a szánalmas játékaidat, senkit nem érdekel. De ha megszólítasz, akarsz valamit tőlem. Vagy ha nem, az időmet pocsékolod. És ha az időmet pocsékolod, kénytelen leszek kitépni a gerincoszlopod és lenyomni a torkodon. Értve vagyok?
*Kérdi a fiú, majd megforgatja a szemeit.*
- Épp ma, amikor le akartam szokni.
*Benyúl a kukába, kiveszi a cigarettát, elővesz egy szálat, és rágyújt.*
- Szóval ha semmit nem akarsz tőlem, légy okos, és csinálj úgy mint a festék. Kopj le. Mielőtt még úgy megváglak mint sújtólég a bányalovat.
*Ezzel hátat fordít, és elindul.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:44 am

-A fene nem szólított meg téged! A farkasokhoz szóltam! *körülnéz, majd ellöki magát a villanyoszloptól.*
-Na hajrá! Már vártam a napot, amikor végre megteszed! *célozva arra, hogy kitépi a gerincét és lenyomja a torkán.
Aztán William előkotorja a kukából a cigit, majd rágyújt.*
-Sok sikert a leszokáshoz. Majd ígérem drukkolok neked!
-Na mi az? Elment a kedved a játéktól? Pedig nekem lenne még kérdésem!
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:50 am

- A farkasokhoz? Te maximum origami-kutyusokhoz beszélsz, azok talán még befogadnak maguk közé. És ne bíztass, mert hidd el... Könyörögnél az életért...
*Gúnyolódik.*
- Dugd fel magadnak a kérdéseidet, Lú! Én hazamegyek ahhoz a nőhöz, aki szeret engem, és aki a menyasszonyom! Mert képzeld, veled ellentétben ő kell nekem! Te meg maradj meg szánalmas kislánynak...
*Mondja, ezzel válla fölött int egyet, egyértelműen egy obszcén gesztust is elrejtve a mozdulatban, és tovább sétál. Nem hoppanál, hogy Lú replikázhasson. Közben azon jár az esze, hogy ha a lány túlzottan feldühíti, lehet nemes egyszerűséggel megöli.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:00 am

*Szél kezd süvíteni.*
-Cssss Will. Hallod? Farkasok. A szél magában hordozza a farkasokat. És a szél sajnos... most épp én vagyok. *csak mondja a magáét és közben úgy tesz, mint aki észre sem venné, hogy Will megszólalt. Lút már nagyon-nagyon régóta nem érdekli, hogy William kit szeret, vagy kit nem. Lúnak nem kell Liam, még barátnak se...*
-Látszik, hogy fogalmad sincs, ki vagyok. Pontosabban, ki lettem...
-De nem tartalak fel. Menj csak! Jó éjt! Majd még beszélünk, csak nehogy rosszat álmodj! *újra felhúzza félmosolyra a száját.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:02 am

- Tudod ki lettél? Egy hülye liba, aki olyan tüzet piszkál, ami alatt napalmos hordók vannak.
*Morogja Will. A következő pillanatban elhoppanál.*

//Köszi a játékot! Remélem még összefutunk!//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:32 am

*Az iskolából siet a főtéren át a háza felé, mára, illetve a hétre befejezte a dolgait, és pihenni is szeretne. Félúton azonban baleset éri, letörik az egyik cipőjének a sarka, így kénytelen megállni, és szemügyre venni a probléma nagyságát. Hosszú vajszínű suhogós szoknyában van, egy kötött halványkék pulóverben, és egy derék alá érő kabátban. Lábán magas szárú barna csizma.*
- A fenébe is... *morgolódik, és elbiceg az egyik padhoz, hogy le tudjon ülni, míg megjavítja a csizmát, hogy hazáig kibírja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:38 am

*A tanárnő mögött tűnök fel szépen csendben. Egy kék pulóver van rajtam, és egy fekete farmer, tornacipővel. A nyakamat nem takarja el semmi, így látszik rajta egy kötés, ami ott kezdődik, és minden bizonnyal a vállam végénél érhet véget. Amit így első látásra rövidnek titulálnának, bár eléggé izmos vagyok. Ha balra fordítom a fejem, a nyakam belefájdul... A kulcscsontom eltört, bár az már nem a múltkori vámpírcsata nyoma.*
-Veszélyes így az éjszakában sétálni, kedves Hannelori. Ki tudja, hogy milyen sötét alakok jönnek át akár Hell Cityből is. *Még mindig a háta mögött beszélek, aztán előtte tűnök fel. Lehet látni, hogy a bőröm még a szokottnál is sápadtabb, de az ajkaimon ott bujkál a rosszfiús mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:43 am

*Nem veszi észre először az amúgy is csendben érkező vámpírt, csak amikor az megszólal. Arra kapja a fejét, hogy ugyan ki szólt, de ekkor már a másik odlalon van Mason. Odafordul, és felkiált. Megijedt egy pillanatra.*
- Merlinre, Mason, te aztán tudod hogyan kell az emberre szívrohamot hozni *moslyodik el kényszeredetten, majd biccent.*
- Igen tudom, hogy veszélyes, ezért siettem, de közben letörött a csizmám sarka *mutatja fel az említett tárgyat, és utána visszailleszti a helyére, pálcáját rászegezi, elmormol egy Reparot, mire átmenetileg visszaforr. Feláll, és tesz pár botladozó lépést.*
- Nah, ez hazáig kibírja. *jelenti ki elégedetten, majd a szőkére néz.*
- Nah és te mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:49 am

-Elvégre vámpír vagyok, az a dolgom hogy sokkoljam az áldozataimat, és aztán csapoljam csont szárazra. De már évek rutinja is benne van. *Vonom meg a vállam, és elmosolyodok.*
-Ha letörted volna a másikat, hazajutottál volna úgyis. *Férfiból vagyok én is, nekem ez kínai. Bár utoljára magassarkúban még az 1700-as években voltam. De azt is eldobtam, nekem nem kellett.*
-Nekem erre volt dolgom... Plusz mentem kötszert venni, meg valami hülye gélt. De nincs valami olyan gyógynövény, amelyik jó vámpír okozta sebre? *Bizony, vámpírok is csatáznak egymással, de mivel belőlem egy jókora darabot szakítottak ki, ezért kell a kötés is.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:55 am

- Értem, értem, de akkor is sikerült megijesztened, a tényen nem változtat hogy mekkora rutinod van benne *mosolyodik el a nő, majd megrázza a fejét. Ez tipikus női dolog, hogy nem töri le a másik sarkát.*
- Nem töröm le, mert akkor egyenetlen lesz a talpa, és szétnyomja a lábam, mire hazaérek *feleli, és részéről megoldotta az ügyet, Mason előtt toporog, hogy menjen.*
- Vámpír okozta sebre? Hát...végső soron a fekete nadálytó és a vérehulló fecskefű fertőtlenít, és elősegíti a regenerálódást. *gondolkodik hangosan, majd a másikra pillantva, észreveszi a kötést, és közelebb lép, hogy megvizsgálhassa.*
- Ez elég durván néz ki, a kötés alapján. Nálam most nincsen ilyen fű, de nem lakom messze, gyere velem, és akkor ellátom a sebedet, a kertemben biztosan van mindkét növény *javasolja egy kedves mosollyal, és lassan elindul, mutatva az utat a másiknak.*
- Ha szabad kérdeznem, hol szedted össze azt a ronda marást?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:02 am

-Mondjuk úgy, hogy ijesztésben profi vagyok, a rutin azt meg csak úgy szereztem. *Kacsintok egyet, vigyorogva. Egészen jó kedvem van, meg persze emberi. Amit már nagyon rég éreztem...*
-Oké, én is férfiból vagyok, bár annyira még emlékszem hogy iszonyúan kényelmetlen a magassarkú cipő... *Mosolygok már csak. A szemfogaim nem látszanak ki, azt mindig tökéletesen el tudom rejteni.*
-Értem. Hell Cityben az ilyenek nem élnek meg mert az emberek ha ilyen látnak szó szerint lesz*rják, vagy más egyéb undorító dolgot csinálnak vele. Nyavalyás koszfészek. Tényleg, hol szilvesztereztél? És rendben, akkor jövök. *Bólintok egyet, és a kezeimet zsebre rakom, de belenyilallik a nyakamba a fájdalom, így odakapom az egyik kezemet, és majdnem meg is állok.*
-Egy nem túl kedves kollega megkóstolt. Csak kicsit túl nagy darabot talált kiharapni belőlem. Készülj fel, nem szép látvány. Egy bájitallal vissza tudtam szorítani a vérzést, de ha kötést cserélek, akkor gondba vagyok. *Mondom ezt már egy kicsit keserű fejjel. Közben a kezeimet visszacsúsztatom a zsebembe.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:13 am

- Igen, ebben egyetértek, abban már tényleg profi vagy *mosolydik el a nő, és a vámpírt figyeli, még mindig tetszik neki, ezt nem tagadja, bár hangot nem ad a véleményének.*
- Mikor hordtál te magassarkút? Jah várjunk csak, akkor még talán az 1700as évek közepén lehetett ha jól emlékszem *próbál emlékezni a mágiatöri óráira, amin gyakran szundikált. Nem erős oldala.*
- Valóban, még sosem mentem annak a városnak a közelébe, és szerintem addig jó nekem. Nem akarom kitenni magam a sok undorító gyilkosnak, és tolvajnak *mondja, majd biccent egyet.*
- Igazából Alexnél töltöttem a szilvesztert, nem csináltunk sok mindent, csak játszottunk, és koccintottunk éjfélkor, aztán beszélgettünk tovább *mondja, mert nem egy nagy durranás a szilveszter estéje.*
- Merlinre, ti vámpírok milyen agresszívak vagytok *morogja, de mikor Mason megáll, közelebb lép, hogy ha valami komolyabb baj van meg tudja tartani.*
- Ne aggódj értem, láttam már durva dolgokat, megbirkózok ezzel is, csak jussunk el hozzám *szedi a magas sarkait, viszonylag fürgén. A ház előtt megáll, és kinyitja az ajtót és odafordul a vámpírhoz.*
- Nem tudom, be kell-e hívjalak, de megteszem. Gyere beljebb, és ne nyúlkálj semmihez, hanem nyomás a kanapé, és pulcsi le *adja ki az utasításokat.*

//Köv mehet Hannihoz//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Feb. 16, 2011 10:52 am

*A főtérre begördül egy 1982-ben gyártott Triumph Acclaim személygépkocsi. Több helyen rozsdafoltok fedik, és ahogy a sofőr, azaz Will kinyitja az ajtót, a fém hangosan felcsikordul.*
- Megjöttünk!
*Szól be Kimnek, majd hátra pillant a hátsó ülésre.*
- Te még egy kicsit maradj bent.
*Ezeket a szavakat egy felettébb nagy testű ír farkaskutyának címzi, aki látszólag úgy figyeli a tájat, mint óvodás a csokiüzlet kirakatát, és hogy minél közelebb legyen a kinti világhoz, többször is nekipréseli fejét az üvegnek.*
- Nos, örülök, hogy így összefutottunk, és remélem hamarosan találkozunk. Tudod, hogy hol lakom, könnyen megtalálsz. Bármi baj van, szólj, ha tudok, segítek. Oké?
*Ezzel kezet nyújt a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Feb. 16, 2011 11:02 am

*Már Wilardban járnak, és ismerős tájat szemlél az anyósülésről, mivel az egész hátsó részt elfoglalja a kutya, a nagy testével.*
- Ez elég hamar ment. Odafelé hosszabbnak tűnt az út *morogja, és kikászálódik a kocsiból, hogy ismét szilárd talajt érezzen a lába alatt. *
- Én is örülök, és köszi hogy nálad éjszakázhattam *mondja, és elfogadja a kézfogást, és először, úgy válik el Willtől, hogy nem retteg a következő találkozásuktól.*
- Szia *búcsúzik, el, és elindul a kastély felé vezető úton, miközben reménykedik hogy nem találkozik senkivel aki számon kérhetné.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Feb. 16, 2011 11:09 am

*Will még nézi, ahogy a fiú távozik, majd mikor Kim eltűnik, beül a kocsijába, és lassan beindítja.*
- Gyere öreg harcos, megmutatom, hol is lakunk...
*Szól hátra Hádésznak, majd az anyósülést hátra hajtja, így a kutya rá tud ugrani, és előre tud nézni. Farokcsóválva, vidáman csaholva jelzi, mennyire tetszik neki Wilard, miközben a vörös hajú fiatalember elindul a romos kocsival, hogy a "Watson kúria" falai közé visszatérjen.*

//Én köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 1:45 am

*Will érkezik a főtérre. Bakancsot, kék farmert és fehér pólót visel, egy bokáig érő, barna, bőrből varrott kabátban. Vörös haja kiengedve. Megáll a főtéren, egy kis ideig nézelődik, majd a zsebéből előhúz egy almát, és Alex házától nem messze nekidől egy pad háttámlájának. Hatalmasat harap az almába, és várakozik. Eldöntötte: Ha törik, ha szakad, beszélni fog az igazgatóval, még ha napokat is kell itt várnia.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 1:50 am

*Nem is olyan túl sokára lép ki a házból, majd körül sem nézve kicsit haladósabbra veszi és zsebbe dugott kézzel igyekszik az iskola felé. Teljesen hátköznapian van felöltözve, és nem is zavartatja magát. Hétvége van, úgy döntötte, hogy egy kicsit talán kikapcsolódik. Terve még nem nagyon van, de lehet... hogy elhívja Hannit magával valahova. A gondolkodás közepette szinte megtorpan, hiszen az egyik padnál meglátja Willt.*
-Nocsak. Előkerültél a felszívódásból? *Felvont szemöldökkel figyeli végig a másikat. Pálcája kéznél van ha kell... eléggé pikkelt régebben a fiúra, hiszen voltak érdekes eseteik. Meg hát az ikertestvére halálát is ő okozta...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 1:53 am

- Néha szokásom.
*Beleharap az almába újra, és teli szájjal beszél, miközben ellöki magát a padtól.*
- Gondoltam itt az ideje letelepedni, normálisan dolgozni, és hasonlók. Elvégre valaki fogta a palacsintámat, és belesza... Tehát valaki még a kis lelki békémet is tönkretette, mikor feltámasztotta a testvéred, úgyhogy gondoltam itt az ideje felakasztani a csatabárdot a falra, és nyugiban létezni. Miért, talán problémát jelent? Azt hittem, hogy ez szabad ország.
*Mosolyog barátságosan, és újabbat harap az almából, ám ezt már le is nyeli egyből.*
- Mondd csak, nem tudnánk beszélni egy kicsit... Privátban? Szeretnék elcsevegni veled pár dologról, és nem nagyon örülnék neki, ha mások is hallanák, ahogy panaszkodom.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 2:02 am

*Nagyon is meglepi Will mondandója. Nem gondolta volna, hogy esetleg ilyet is fog hallani tőle, sőt azt sem, hogy ez... esetleg igaz lenne. Nem teljesen bízik meg a fiúban, de azért -mert rendes- meghallgatja a mondandóját. Ő nem arról ismert, hogy nem ad mindenkinek egy következő esélyt.*
-Erre kíváncsi vagyok... *Ennyi jön először tőle, majd felvont szemöldökkel fürkészi a másik arcát. Keres benne valamit, de egyelőre ő sem tudja mit. Zsebéből nem veszi ki a kezét. A Wilfred ház felé bök, most nincs kedve az iskoláig kutyagolni.*
-Ha gondolod, bemehetünk. De attól, hogy meghallgatlak ne is gondold azt, hogy nem pikkelek rád azért meg az ikremet megölted. *Elég érdekes lelki állapotban volt akkor és nem szeretné azt átélni még egyszer. Ha Will rábólint, hogy elmennek Alex házához, akkor csak elindul arra. Láthatóan nem túl beszédes ma.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 2:30 am

*Will bólint, és mikor beér a Wilfred házba, keres egy arra alkalmas helyet, és leül.*
- Az ikredet? Pikkelni? Mi vagy te, egy tinédzser? Azt hittem az iskolát vezeted, nem hogy oda jársz.
*Mondja Will igencsak meglepetten.*
- De mit mondjak ezen kívül? A menyasszonyom dobott, az aurorok üldöznek, Anorról kiderült, hogy feltámasztották, nekem se munkám, se semmi, viszont szeretnék jó útra térni, ha hagyják. Gondoltam te talán segíthetnél. De ha nem, nem, nem erőszak a disznótor, lelépek és keresek más segítséget, ha gondolod, nem akarlak feltartani.
*Közben elővesz egy cigarettát, és felemeli.*
- Szabad rágyújtani?
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:12 am

*Egy fekete motor gurul be a főtérre. A nyeregben különös figura ül: Fekete bakancs, fekete nadrág, fekete póló, hosszú, fekete bőrkabát, és ujjatlan kesztyűk. Az orrán napszemüveg ül, de csak amíg leállítja az alatta dübörgő járművet. Akkor leveszi a szemvédőt, és a zsebébe nyomja. Kirúgja a kitámasztó lábat, és rádönti a fekete szépséget, hogy aztán leszálljon róla, és oldalról ráüljön. Zsebéből cigarettát szed elő, és rágyújt, közben körbepillant.*
- Micsoda egy mocskos kisváros...
*Látszólag magában beszél, és a mondat végén kiköp a földre, majd mélyet szív a cigarettából, és kifújja.*
- Remélem megérte idejönni...
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:21 am

*Lexi érkezik az iskola felől. Mai ruhája a szokásosokból tevődik össze. Elvesztette az időérzékét, így kénytelen lesz most megkérdezni valakitől. Erre épp a legmegfelelőbb alaknak egy épp érkező motorost talál alkalmasnak. Közelebb lépked hozzá, majd lágy hangon megszólal.
-Elnézést kérek. Megtudná nekem mondani az időt??
*Érdeklődik, majd megnézi a motort.*
-Az öné??
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:25 am

*Cyrus először lassan odafordítja a fejét a kérdező felé, félve a legrosszabbtól, de mikor megpillantja Alexist, széles farkasvigyor terül el képén.*
- Igen az enyém...
*Mondja, majd felegyenesedik. Feltehetőleg 180 centijével a lány fölé magasodik.*
- És pontosan annyi az idő, hogy elvigyelek egy körre, ha akarod...
*Ezzel végigsimít a kormányon, miközben végig Alexist méregeti.*
~Nocsak, mégsem olyan rossz ez a hely... Legalább helyes kis angyalkák vannak, akiknek lehet csapni a szelet. Kihívás a láthatáron.~
- Amúgy mondd csak. Szüleid varázslók? Errefelé laknak talán?
*Kérdi, és közben latolgatja, hogy ha valamelyik szülője is mugli, hogyan fog velük végezni először. A lányt lehet, hogy életben hagyja, túl jól néz ki ahhoz, hogy meghaljon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: