Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
James Miller
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Főtér   Főtér EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:31 pm

Kidolgozás alatt!

Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 11:34 pm

* Eljött végre ez az időpont is. A madarak azt csiripelték, hogy valami hatalmas banzáj lesz itt Hell Cityben. Az ilyet pedig botorság kihagyni. Mivel ma a szilveszterre való tekintettel még csak próbánk sincs, nem hogy koncert, ezért semmi sem akadályoz meg abban, hogy eljöjjek és benézzek ide. Ismerem már a járást. A régi Wilianos végzős évek sokszor sodortak erre az útra. Persze, akkor még hatalmas dolognak tűnt, hogy egy diák bemerészkedik Hell City falai közé. De most már annyira nem tűnik veszélyesnek mint anno.
Nem azért állok egyedül a kínkerület főterén, mert rám tört az antiszociális énem. Egyszerűen még eldöntöttem, hogy elszívok egy kis füves cigit mielőtt bemennék a Rém-romba. Lehet, hogy gáz de eddigi életem alatt egyszer sem voltam ott. Azt mondják még durvább mint a Démon.
Egy fekete farmernadrág, fehér póló ilyen absztrakt firkákkal és egy bőrkabát van rajtam. Az időjárásra mint mindig, most sem vagyok tekintettel. Miután egy pálcalendítéssel szárazzá varázsoltam egy padot , szépen leülök és élvezettel szívok bele a cigibe. Élvezem, ahogy a világ kicsit megdől a látómezőmben , majd az édeskés füstöt kifújom magam elé. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 11:43 pm

* Fejem majd szét megy a tegnap esti elő újév miatt. Lehet, hogy egy kicsit többet ittam mint kellet volna. De megesik, lehet hogy többször is a kelleténél. Másnaposan bóklászok a főtéren. Azon gondolkodva, hogy ma merre is menjek. Hiszen újév van és még fogalmam sincs, de az biztos hogy nem fogok otthon gubbasztani. Valamit ki kell találnom. Az időjárás fagyos, mint mindig újév környékén. Hosszú szőke hajamat fújdogálja a szél. Fekete térdig érő kabátomat, be kellet gombolnom a hideg miatt. Nagy sajnálatomra, mert ami a kapát alatt van az nem semmi. Főleg, hogy bele bújtam abba a vadító vörös kis ruciba. Nagy meglepetésemre meglátok valakit. De messze van, így lassan megközelítem. De nem ismerős. Mivel egyedül van, oda sétálok hozzá, hát ha még valami jó is lehet ebből. *
- Szia Larina vagyok. * Nyújtom felé a kezemet, hogy ő is bemutatkozzon. *
- Zavarok? * Majd végig fut a szemem az előttem ülő fiún és elkönyvelem magamban, hogy nem is rossz. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:05 am

* Kicsit élesebben hallom meg a hangjukat mint kellene azoknak akik felém jönnek. Két teljesen egyforma szőke lány. Lehunyom a szemem, és várom h eloszoljon a köd meg a füst. Mikor kinyitom már csak egy lány áll előttem. Ejnye, ez a csalóka cigi. *
- Heló, Jasper !
* Emelem rá a tekintetem, majd a kezemet ki is nyújtom. Kicsit meglep, hogy nem sikítozva jön oda hozzám. A CoD óta eléggé felemelkedett a népszerűségi szintem. Most ő vagy tényleg nem ismer fel, vagy csak nagyon részeg*
- Nem. Ülj csak le !
* Bökök a fejemmel a mellettem levő üres helyre. Majd mélyen szívok egyet a ganjából. *
- Boldog újévet !
* Mondom , majd észreveszem, hogy az árnyak megnőnek. Nem félek igazán semmitől, mert a pálcám a kabátom zsebében van és már volt rá alkalom hogy beszívva használjam. Megjegyzem néhány varázslat jobban is ment mint tiszta aggyal.*
- Kérsz ?
* Nyújtom felé az égő cigit, összeszűkült szemmel.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:14 am

* Úgy látszik végre találtam egy olyan személyt, aki igen hasonlít rám, már mint a szokásaiban. Látszik, hogy nincs nagyon tisztában a dolgokkal, de tudom, hogy megy ez. Egy kis idő után kifog tisztulni. Végül is ez az élvezet nem tart olyan sokáig mint kellene. *
- Igenis. * Már le is ültem, már úgy veszem szemügyre. Azon gondolkozok, hogy ismerem-e? Mert valahonnan ismerős, csak még nem ugrott, be hogy honnan is. *
- Neked is. * Remélem, hogy tényleg boldog újév lesz. Persze az év első napja mindig rossz, köszönve a másnaposságnak. De valahogy meg kell ünnepelni az év utolsó napját. És ebbe bele tartózik az alkohol és egyéb élvezetek. *
- Persze. Ki nem hagynám. * Elveszem a cigit és bele szívok. Már egy ideje nem szívtam és most kicsit fura érzés keringett végig bennem. *
- Jó kis cucc. * Már vissza is adom neki. Kóválygó fejjel rápillantok. *
- És te merre leszel este. Mert nekem még fogalmam sincs róla. * Most érzem igazán a hatást. Minden olyan laza, mint ha szállnák, de rég éreztem már ilyent. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:41 am

* Larina pedig mint egy szófogadó kislány helyet is foglal. Nem nézem meg jobban mint ahogy szoktam a nőket. Elég egy pillantás és a nekem fontos dolgokat leszűröm róla.*
- Vigyázz vele, jóféle és erős anyag !
* Figyelmeztetem, mert ki tudja lehet, hogy életében először szív füves cigit. Aztán berosszul tőle és nekem kell hívnom a szent mungót, hogy küldjenek ide valakit gyorsan utána magyarázzam meg, hogy -hogyan került hozzá egy füves cigi. Na nem. Bár eléggé úgy tűnik , hogy jártas már az efféle élvezetekben. Mikor visszakapom, ismét beleszívok *
- Gondoltam beugrok a Rém-romba. Azt mondják, nagyon ütős szilveszteri parti lesz ott .
* Rápillantok, hogy ő hallott-e valamit erről. *
- A Wilianbe jársz?
* Még diáknak tűnik. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:48 am

* Nem okozott olyan kábulatot mint vártam, de még nem szeretném kiütni magam, hiszem még korán van. Az estére tartogatom magam. De akkor ott lesz minden. *
- Erősnek nem mondanám. De azért elmegy. * Nem akarom kioktatni, de nekem ez az észrevételem. *
- Értem. Mint ha hallottam volna róla. Ki tudja, lehet hogy a végén én is ott kötök ki. De azt mondják, hogy sokan azért nem mernek elmenni, mert veszélyesnek tartják azt a helyet. Szerintem meg csak simán érdekes és nem kell parázni tőle. * Közben ráveszem magam, hogy benézzek én is arra a helyre. Optimistán gondolok rá. Biztos hogy egy ilyen aranyos lánynak mint nekem ott semmi baja nem lehet, meg különbem is megtudom védeni magam, ha szükség van rá. *
- Egyenlőre még igen. * Remek, még csak az kell, hogy Ő is azt mondja, hogy, ja akkor még de kicsi vagy. *
- De te gondolom már nem. Mivel foglalkozol? * Nagyon naplopónak néz ki, de néha a látszat csal. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:57 am

- Hát az első szívástól még biztos nem érzed az igazi hatását .
* Vonom meg a vállam. Szerintem igenis jóféle eléggé. Annyira nem szeretem az erős drogokat, kivétel ha a kedvem úgy kívánja. Akkor viszont nincsen semmilyen határ. Ha van is akkor pedig simán átlépem.*
- Lehet, hogy csak reklámfogásként mondják azt, hogy " veszélyes " . * Formálok idézőjeleket az ujjaimból.* - Bár itt HellCityben minden lehetséges.
* Mindenesetre én nagy kíváncsisággal várom az éjszaka többi részét. Ezek szerint viszont lehet, hogy nem is egyedül kell megjelennem.*
- Zenélek . * Már csak két slukk maradt hátra * - Children of Devil, ha mond valamit a név.
* SZívok egyet, majd megint a lány felé tartom .*
- Ha gondolod tied lehet az utolsó .
* Ha elfogadja akkor természetesen odaadom neki, ha meg nem akkor elszívom én. Nem erőszak a disznótor. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 31, 2010 1:04 am

* Ahogy a padon ülök, úgy érzem hogy oda fagyok. Hiszen ez a kis ruha ami rajtam van nem túl hosszú. Annyira fázok, hogy már rezeg a lábam, de egy szót sem szólok. Nem vagyok az a mindenért rinyálós fajta. Hideg van és kész. *
- Majd meglássuk. Nem szoktam senkire sem hallgatni. Inkább megtapasztalom saját magam és eldöntöm én, hogy milyen is a hely. *
- Értem. Hát nagyon nem mond semmit sem a név. De már valahol hallottam róla. * Ez egy nagy égés volt részemről. De hát nem tudhatok mindenről. De ezek után, megtudakolom már, hogy milyen zenét is játszanak. *
- Köszi nem. Nyugodtan a tied lehet. * Nem vagyok ünneprontó, hagyom hagy élvezze ki az utolsó slukkot. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Jan. 02, 2011 1:29 am

* Hiába a sok védőbűbáj, a hideg még is beférkőzik a bőröm alá. Amint látom Larina is érzi a hideget. Gondolom a kabát alatt nem valami réteges az öltözete. Majd megtapasztalja saját maga . Megvonom a vállam. Ahogy gondolja. Én nem a saját káromból szoktam tanulni, inkább az vagyok aki mások kárát figyeli meg és figyel arra, hogy ő maga ezt ne kövesse el.*
- Lehet, hogy nem egy zenei stílust kedvelünk.
* elméletileg ha ő is rocker akkor ismernie kellene minket. De ki tudja . Lehet, hogy valami techno lány. Az utolsó slukk megmarad hát nekem, így jó mélyen beszívom, majd elpöckölöm a csikket. A füstöt pedig szép lassan kifújom, majd felállok és összedörzsölöm a kezem.*
- Szerintem itt az ideje, hogy induljunk. Már ha jössz a romba . Nos ?
* Nyújtom felé a kezemet, hogy amennyiben akaródzik jönni, akkor felsegítsem mint egy udvarias férfi tenné. Ha meg nem, akkor egyszerűen elköszönök és zsebre dugott kézzel egyedül elindulok*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:37 pm

* Most csak egy dolog jár a fejemben, Ő kell nekem. Mondhatni, eddig csak csalódtam a férfiakban. Legnagyobbat talán Willben, aztán Gregben, mikor befuccsolt a dolog. De vele lehet, hogy más lesz. Vagy csak már megint én loholóm bele magam. De nem akarok hiú álmokat kergetni, csak megakarom kapni Jaspert és nem csak egy éjszakára. De ahogy említi, hogy zenész, akkor kezdek elbizonytalanodni. Mert mindenki tudja, hogy milyenek is a zenészek. De talán Ő egy a sok közül, aki komolyabb kapcsolatra is vágyik nem csak egy éjszakás kalandra. *
- Lehet, vagy ellenkezőleg. * Most nem mennék bele, ki mit szeret. Így csak elhallgatok. *
- Ki nem hagyhatok egy ilyen bulit. * Aranyos, hogy felsegített. Remélem az este következő részében is ilyen aranyos marad. Mert akkor végleg elvesztem tőle az eszem. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Jan. 11, 2012 12:14 pm

Lucius

Kimerítő, semmit tevős nap után keveredett ide, a Kínkerületbe, noha nem ezt akarta. Csupán egy összetevőért jött, amit a közelben álló boltban meg is szerzett, igaz nem olcsón, de a felét még így is le tudta alkudni. Nincs valami virágos hangulatban. Feketébe öltözött, haját összefogta, és rockerekre jellemző bakancsot húzott, ami nem csak acéllal, de mágiával is ki van bélelve. Fekete bőrdzsekit visel, és pálcája a keze ügyében lapul, merlin tudja mikor lesz rá szüksége. Egy tolvaj settenkedik felé, mire felé fordítja gyilkos tűzzel izzó zöld szemeit, és kérdés nélkül, mellkason taszítja bakancsos lábával. Nem akar áldozat lenni, és itt csak az erős él túl. Nem leli benne kedvét, de máshogy nem szabadulhat meg az ilyen alakoktól, és még Rickardo is helyeselné a tettét, a város kis királya.
- Tűnj innen a pokolba.
Sziszegi a tolvajnak, aki el is tűnik, másik áldozat után kutatva, Wallace meg folytatja útját, a közeli bár felé, mivel kell egy kis kikapcsolódás neki is, amit Wilardban nem kaphat meg, az a fajta szórakozás, ami a testvérére jobban lenne jellemző, mégis... nem ő van itt.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Jan. 13, 2012 4:26 am

Wallace

Wallace még el sem éri a kocsma ajtaját, mikor egy árny válik ki a sötétből és követni kezdi, de ha fel is tűnik a férfinak, úgy gondolja, az csupán egy a város számtalan fura figurája közül, nem fordít rá nagyobb figyelmet, pedig jobban tenné. Az árny követi a kocsmába és mikor a kinti félhomályból a tűz és fáklyák színezte világosabb helyre ér már látszik, hogy valami nem stimmel vele. Ruhája - a fekete köpeny, ami eltakarja az alakját, míg arcát a fejébe húzott csukja fedi el - egyáltalán nem kopott, kifejezetten művészi darab. És az árny mozgása sem illik a söpredékéhez. Finoman mozdul, szinte siklik a levegőben és kitartóan követi a férfit, aki odamegy a bárpulthoz. Ekkor már észreveszi, hogy követik, de mielőtt valami végzetes ostobaságra ragadtatthatná magát az árny odasétál, szinte suhan, mellé, kényelmesen letelepszik a mellette lévő magas székre és megszólítja.
- Tedd csak el a pálcád, ellenem az úgysem érne semmit... - hangja mintha hűvös, tiszta fuvallat lenne a kocsma bűzében. Kicsit felemeli a fejét, hogy Wallace láthassa az arcát, de senki másnak ne legyen feltűnő.
A csuklya alól egy szép női arc tűnik fel, hosszú vérvörös hajjal, ami csak onnan látszik, hogy néhány tincs kiszabadult a szoros kontyból. A nő szeme sárgászöld színben villog, arcát, mintha alabástromból faragták volna ki.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Jan. 13, 2012 9:47 am

Lucius

Közeledik a kocsmához, mikor észrevesz egy alakot az árnyékban, de nem foglalkozik vele, úgy gondolja, csak egy a sok itteni árnyékból, miért éppen ő kellene neki? Amikor a megvilágított részhez ér, még egy pillantást vet az árnyékra, és megállapítja hogy nem egy ócska darab amit visel, de nem teszi szóvá, inkább csak magában vállat von és elindul a kocsmába, ahol azonnal a pult felé veszi az irányt, és lerak két galleont.
- Addig kérek Whiskeyt, amíg futja.
Adja le a rendelését, és közben az a kellemetlen érzete támad hogy valaki figyeli és követi. félre néz, és megpillantja a titokzatos árnyat maga mellett, akiről kiderül hogy egy nő. Éppen a pálcája után nyúl, mikor meghallja a földön túli hangot, hogy nem lesz rá szüksége.
- Honnan tudnád mire lesz szükségem és mire nem?
Kérdezi és mikor megpillantja az arcát, de legfőképp a nő szemeit, kicsit meghökken. Már már éteri szépségű, nem lehet hogy valóságos, ez valami nem tiszta dolog.
~Gyönyörű~
- Ki a fene vagy?
Érdeklődik a maga kedves, türelmes módján, zöld szemeiben látszik a gyanakvás és kíváncsiság.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Jan. 13, 2012 11:21 am

Wallace

- Olyan udvariatlan vagy! - A nő kényelmesen elhelyezkedik a széken lábait keresztbe téve, amitől szétnyílik rajta a köpeny és láttatni engedi furcsa, zöld selyemből és fátyolszerű anyagból készült ruháját. - Meg sem hívsz egy italra? - szándékosan viselkedik kihívón, igyekszik elnyerni a férfi teljes és osztatlan figyelmét, bár közben ő maga azért figyel a környezetre. Nem szeretné, ha legújabb védence idő előtt valaki más áldozatává válna.
Megvárja, amíg Wallace neki is italt rendel, majd bűbájosan elmosolyodik, így jutalmazva a férfit.
- Köszönöm. És még mielőtt buta kérdéseket tennél fel, hogy miért vagyok itt... Ismerem a jövőt. És neked szükséged lesz valamire, amit tőlem megkaphatsz. - Belekortyolt az italába és figyeli a férfi reakcióit, közben egy intéssel elzavarja a settenkedő csapost. Nem, ez a beszélgetés nem tartozik másra.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Jan. 13, 2012 11:50 am

- Sajnálom, tudod nem volt aki megneveljen.
Mosolyodik el halványan, de cseppet sem jókedvűen. Nem ilyennek tervezte be ezt az estét, de hát tessék, az ember tervez... a sors meg végez. Végigméri a mellette ülő nőt, ahogy kicsit szétnyílik a köpenye, láthatóvá válik, hogy valami finom anyagot visel. Inkább elfordítja a tekintetét róla, mert nő, és nagyon szép, Wallace pedig egészséges felnőtt férfi.
- Mit rendeljek neked?
Egyezik bele, és azt kér, amit az ismeretlen mond, miközben egy kicsit hallgatnak. Mikor újdonsült beszélgetőpartnere megkapja az italt, és a csapos mással foglalkozik, visszakérdez.
- Valóban? És mibe fájna az nekem amit megkaphatok tőled?
Kérdezi komolyan, és nem gondol rosszra, nem akar semmi olyasmit a nőtől, bár lehetséges hogy nem lenne ellenére a dolog.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Jan. 13, 2012 1:42 pm

- Egy Whisky pont jó is lesz - felel udvariasan a kérdésre, majd elgondolkozik, csendben iszogatja az italt, miközben a kocsmában zajlik az élet és valakit épp kihajítottak az ajtón, mire picit megcsóválja a fejét. Emberek...
- Mibe fáj, mibe fáj.. Tudod, ha nem kellene tudnod azt a valamit, most nem lennék itt. De peched van haver, rossz tündért fogtál ki - kacsint és közben gonosz kis mosolyra húzza a száját.
- Manapság mindenki olyan elfoglalt, hogy a nem túl fontos ügyeket már rám is rám merik bízni. Pedig hidd el, valamelyik másik édes kis szárnyrebegtető fajtársam jobban tetszett volna. Ők csak jönnek, elmondják amit tudnod kell és ennyi. De én... Hiszek abban, hogy tapasztalat útján tanul az ember. Tehát... - belekortyolt az italba, majd lerakta az üres poharat.
- A feladat a következő - fordul komolyan a férfihoz, kicsit még fészkelődve a széken, hogy a későbbiekben jó rálátása legyek a dolgokra.
Egy pillanatra még elfordítja a fejét és ki is szúrja a megfelelő csoportosulást a kocsma túlfelében, ahol néhány rosszarcú alak iszogat és röhög.
- Ott vannak ők ni... - intett feléjük. - Elvettek ma délelőtt egy nőtől valamit, és kell neked visszaszerezni. De vigyázz, nem használhatsz ártó mágiát! És erőszakot sem. - azzal, mint aki jól végezte dolgát hátradől és figyeli a férfit.
- Na mi lesz? Nem indulsz?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:26 am

Lucius

Figyeli, ahogy a csapos teljesíti a nő kérését, és lerak elé egy italos poharat, benne a jól ismert folyékony arany színű whiskeyvel. Lace már nem emlékszik, legutóbb hány üveg kellett hogy kiüsse magát, de talán három elég volt...
- Tündért mi? Akkor ezért vagy túl szép hogy igaz legyél.
Jegyzi meg, bár nem sok mindent tud a tündérekről, annyit mégis, hogy általában nők, és hogy nagyon szépek, és roppant törékenyek. Bár ez utóbbi kérdésben erősen kételkedik, hiszen a mellette ülő nő, mindennek tűnik csak törékenynek nem. Végighallgatja, mit kellene tennie, bár a tündéres rész neki nem egészen világos, biccent. Aztán a feladat hallatán, ő is a csoport felé néz, és legszívesebben elátkozná a nőt. Mégis hogyan szerezze így meg? Egyszerűbb lenne leátkozni mindegyik alak fejét, és kiverni belőlük hol van az a dolog amit elvettek egy nőtől.
- Ez elvileg nekem sürgős nem? Akkor minek sürgetsz?
Pillant hidegen a tündérre, majd lehúzza az italát, és kér egy korsó sört. Megragadja a korsót, és szándékosan kicsit bizonytalan, spicces járással közeledik a csoport felé, és az egyik eszméletlen alakot, félrehúzza a székről, hogy le tudjon ülni. Lekoppantja a korsót az asztalra, és felkuncog.
- Ez már azt se tudja hol van, remélem nem bántjátok vagyis bánjátok ha csatlakozom.
Vigyorog, mint aki már jól érzi magát, és igyekszik is úgy viselkedni.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jan. 28, 2012 5:55 am

A nő gunyoros mosolyra húzza a száját, mikor hallja, hogy visszaszól neki a férfi, majd megcsóválja a fejét s int neki, hogy siessen, nem ér rá egész nap. Tudja, hogy meg kellene ijednie, de sosem félt a varázslóktól és nem most fogja elkezdeni. Igazából szórakoztatta ez a fura alak, aki láthatólag a depresszió, önutálat és az agresszivitás valami olyan édes keverékében fuldoklott, hogy azt már jó volt nézni. A tündér magában nevetett. Ennek az alaknak kellene tiszteletet tanítania? Meg önuralmat? Mégis hogyan? Megcsóválja a fejét és figyelmét a kis jelenetre fordítja.
~Mókás, ahogy igyekszik eljátszani a részeget... Vajon milyen képet fog vágni, mikor meghallja, hogy ma reggel ez a kis csapat tényleg találkozott egy nővel, de nem vettek el tőle semmit, azonkívül, hogy megalázták... Vajon a tiszteletet hogy szerzi vissza? Vagy ami még jobb, hogy fogja lereagálni? Isteni kis csetepaté lesz.... ~
Figyelte, ahogy a férfi leül a kis csoporthoz, azok meg gyanakodva fogadják.
- Mi a fenét akarsz te tőlünk? - kérdezte az egyik bajszos, viszonylag még józan fazon.
- Jah, haver ha már bepofátlankodsz hozzá' má' piát is!
A tündér pedig csendesen kuncogott a bárpultnál és még egy italt kért.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 10, 2012 9:19 am

Lucius

Ahogy letelepedik, int a kocsmárosnak, hogy kérnek még egy kört italt, és kissé kótyagosnak tűnő fejjel mered a kérdezőre.
- Itt még volt... egy sabad hely.
Próbálja közölni velük, de magában kb meg bírná folytatni a pultnál ülő nőt. Legszívesebben puszta ököllel verné szét az egész társaságot, de ugye tündérekkel nem kezd, így inkább megpróbál túl lenni a dolgon hamar.
- Lace vagyok, azt hiszem.
Mutatkozik be, és egyenlőre próbálja felmérni az alakokat. Mennyire lehetnek erősek, és ha arra kerülne a sor, meg tudná-e verni őket.
~Átkozott tündérek...~
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:56 pm

- Ha csak hiszed barátocskám, akkor jobb, ha elhúzol innét! - förmed rá egy nagydarab, vörös képű férfi, aki már jóval többet ivott a kelleténél. Nem is foglalkozik tovább a bepofátlankodott vendéggel, de azért a pincértől elmarja a potya sört és egy hajtásra ledönti a felét, majd röhögve oldalba böki az egyik társát.
- Hallod Perk! Az a reggeli móka, nem volt semmi! - élvezettel kezdik elemezgetni a délelőtti eseményeket, bár Wallace nem sokat ért a részeg félmondatokból, csupán a lényeget, megtámadtak egy nőt az utcán és egy kicsit "elszórakoztak" vele, amíg meg nem unták.
A tündér azonban hamar elveszti irántuk és a feladata iránt az érdeklődést, mikor ismételten kinyílik a kocsma ajtaja. Hideg levegő vág végig a helyiségen, mire mindenki felkapja a fejét. Hidegebb, mint azt a kinti időjárás indokolná.
- Mi a fene ez... - motyogja alig hallhatón és lecsusszan a székről, készen rá, hogy meneküljön, vagy éppen támadjon, attól függőn mi lép be az ajtón.
Még mielőtt kiderülhetne mi van a kinti sötétségben, hirtelen a kocsmában minden fény kialszik, hatalmas csattanás: az ajtók és ablakok bezáródnak a hideg pedig gyűrűzve kúszik egyre feljebb a padlóról.
Valaki felsikolt és kitör a pánik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Kínkerület-
Ugrás: