Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 6 Vote_lcapFőtér - Page 6 Voting_barFőtér - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+17
Cyrus Pain
Mason D. Hill
Solaria Luthia
Wallace Xavier Walters
Latisha D. Leggat
Charity Pernelle
Chris Martines
Chezz Princeton
Robert Lawrence
Kim Kaguya
Larina Marley
Ginevra Gwendolyne Green
Hannelori Sensui
William Quentin Watson
Cassandra Lengston
Alex Wilfred
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:37 am

*Bőgő motor hangja hallatszik, és nemsokára megjelenik a téren egy fekete chopper, nyergében egy furcsa alakkal. Mintha csak a vadnyugatról toppant volna be, világosbarna nadrágot visel, sötétbarna bakanccsal, melynek szárában hordja tőrét, egy nyitott nyakú barna inget, amire világosbarna kabátot húzott. Befarol testvére motorja mellé, leszáll, és kitámasztja a járgányt. Nekidől, miközben oldalra fordulva kiköp.*
- Koszfészek....- morogja, és karba teszi a kezét, nem érdekli Cyrus enyelgése a kislánnyal, de leállítani sem fogja, akkor azt kellene hallgatnia, hogy nem élhette ki magát.
- Cső csibém - veti oda a lánynak, és inkább a terepet kezdi el felmérni. Nem tetszik neki túlzottan amit lát.
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:45 am

*Felméri az alakot, mikor az feláll. Lexi szinte eltörpül mellette a maga 160 centijével.*
-Elég szép darab. Nekem tetszik. *Jegyzi meg a motorra. A kijelentésén elmosolyodik, majd fontolóra veszi az ajánlatot.*
-Hát nem is tudom. *Végül mégis csak elbizonytalanodik egy kicsit.*
-Igen azok, és nem erre laknak. De miért érdekli ennyire? *Kérdezi, majd egy újabb személy fut be. Nagyon hasonlítanak egymásra, de nem törődik ezzel.*
-Magának is estét és nem vagyok a csibéje. *Reagál a dologra.*
-Na azt hiszem, hogy nekem mennem kellene.
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:50 am

*Cyrus durván elkapja a lány karját, és megszorítja.*
- Jajj, ne menj még, szerintem maradj, jó lesz...
*Vigyorog rá a lányra, majd közel húzza magához, és beleszagol a hajába.*
- Mint egy tavaszi rét... Imádom az ilyet...
*Ezzel ránéz öccsére, és még szélesebb farkasvigyor jelenik meg az arcán.*
- Armyn, megtarthatom? Vigyázok rá, ne félj, vagy három napot át fog élni, garatálom... Na, kérlek!
*Ezzel felröhög, és rácsap a lány tomporára.*
- Ropogósnak ropogós! Mondd csak, csibém, mennyire tetszik a motorom? Látnád menet közben...
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:55 am

*Elvigyorodik, nagyszájú kis teremtés, de ma viszonylag jó napja, nem harap azonnal. Meghagyja Cyrusnak a játékszert.
- Ch, a legutóbbi másfél napig se húzta, ne röhögtess. Még hogy te meg a vigyázni valamire fogalom... *nevet fel, gonosz, rekedtes hangján, és támasztja tovább a motrot.*
- Egyáltalán mi a fene van itt? Üres, koszos, kis jelentéktelen város * morog, kicsinyelve Wilardot, de jót vigyorog testvére költőiségén. Akár még művelt emberek is lehetnének, ha nem mindig ösztönből cselekednének.*
- Vidd el egy körre, ne cseszekedj már egy kiscsirkével *nógatja meg két perccel idősebb bátyját. Tőle aztán Alexis ne számítson segítségre.
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:10 am

*Mikor elkapják a karját, felsikít egy kicsit.*
-Eresszen el. Szépen is lehet kérni, nem kell az erőszak. *Próbál kiszabadulni a szorításból, de amint azt tapasztalja, lehetetlen.*
-Nem vagyok játékszer. Emberi lány vagyok. Eresszen már el. *Morgolódik, mivel nem engedik el.*
-Majd ha elenged, akkor talán válaszolok, addig nem. *Türelmetlenül várja, hogy elengedjék. Ha nem teszi meg, akkor sikítani fog.*
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:14 am

*Cyrus fél kézzel beindítja a motorját, felül rá, még mindig fogja a lány kezét, majd maga elé rántja a gépre, és átöleli a hasát, másik kezével pedig betapasztja a száját.*
- Csibém, ne legyen nagy a hangod, mert még betömöm a szád valami gusztustalannal...
*A férfi vigyora vicsorrá torzul.*
- És hidd el, azt te sem akarhatod... Amúgy meg az erőszak jó. Fellángol tőle minden izmom, és úgy élvezem...
*Ezzel pofátlanul végignyal Alexis arcán, és közben még szorosabban szólítja magához.*
- És hogy játékszer vagy-e, azt én döntöm el... Hogy lány vagy? Azt pedig le kell ellenőrizni!
*Ezzel felröhög, miközben keze elkalandozik.*
- Kétségtelenül lány vagy... Lány és játékszer... Ugye tudod? Az enyém vagy! Ugye Armyn?
*Kérdi öccsére nézve, vigyorogva.*
- Te nem kérsz belőle egy falatot? Szerintem jut mindkettőnknek... És tudod, hogy szeretek játszani a prédával! Tudod, hogy az ilyen kis fiatalok a gyenge pontjaim... Nem bírom megállni, hogy össze ne törjem a lelküket és az életüket...
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:21 am

*Egy ideig figyeli hogy mit művel Cyrus, majd megelégeli a dolgot, és beleszól.*
- Most mit akarod lelőni a poént? Engedd hadd fusson, úgyis mi vagyunk a gyorsabbak, és majd versenyzünk ki ér oda hamarabb - *vigyorog, és megfordulva berúgja a járgányt, és komótosan felszáll rá. Szeret versenyezni, és tudja, akkor is jut neki egy falat a lányból, ha veszít. Jó testvérek ők, megosztják a zsákmányt.*
- Nah mi lesz kicsim, futsz ahogyan csak bírsz? Akkor talán lesz annyi esélyed hogy sikíts egyet. Kíváncsi vagyok, ki sietne a segítségedre * intézi szavait a lányhoz, és elég közel van Cyrusékhoz, így durván megsimítja Alexis arcát.*
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:26 am

-Nincs akkora szám, hogy maga beleférjen. Épp elég gusztustalan maga is, nem kell valamit keresnie. *Még mindig próbálkozik, hogy kiszabaduljon. Megszólalni nem tud, mivel Cyrus a kezével befogja a száját. Csak mocorogni próbál, hogy elszabaduljon, de erre is képtelen. Egy kicsit kezd reszketni a félelemtől.*
~Kellett nekem idejönni. Az már biztos, hogy az este fájdalmas lesz.~
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:33 am

*Will vásárolni jött le Wilardba, és már jó öt perce bámulja a két fickót és a szerencsétlen lányt egy sikátorból. Végül döntésre adja a fejét. Árnyékok segítségével felhúzza magát a tetőre, majd odafut a két motoros bunkó fölé, és leguggol. A következő események a másodperc töredéke alatt mennek végbe. Will leugrik a két motor közé, közben két árny lenyúl, és elkapja a Pain testvérek lábait, és felemelik a magasba, közben egy harmadik lerángatja Cyrus karjait szerencsétlen Alexisról. Mikor mindennek vége, a fiatalember mosolyogva pálcát húz, és a pálca végét benyomja egyenesen a fejjel lefelé lógó Armyn orrába.*
- Nézd már! Ez a falu mindig meglep mindennel. Repülő tapírok! Én meg azt hittem, hogy már semmin nem csodálkozom el.
*Ezzel Alexisre pillant.*
- Willianes diák vagy? Pálcát elő, szegezd a rosszfiúkra, ahogy ezek kinéznek, nem biztos, hogy elég leszek egyedül. Amúgy meg kézcsókom, én vagyok a kastélyban a vadőr.
*Ezzel visszanéz a motorosokra.*
- Fiúk, mondjátok. Szépek a fogaim?
*Rávicsorít a két halálfalóra.*
- Brokkolit vacsiztam, és félek, hogy a fél erdő ott van a résekben. Amúgy minden rendben? Mondjátok, hogy tetszik a falu?
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:37 am

- Én gusztustalan? Na neeee... Kiscsibém, ne mondj ilyeneket, még fájdalmat okozok!
*Épp megfejelné hátulról a lányt, mikor hirtelen valami lerántja a kezeit Alexisről, és fejjel lefelé fellógatja. Először fel sem fogja, hogy mi történt, majd megpillantja a vadőrt.*
- Mi a... Megazanyád!
*Üvölti, és nyúlna a pálcájáért, amikor rájön, hogy az a csizmájában van, és nem éri el az árny miatt.*
- Csak kapjalak a kezeim közé te rőtpofájú, vörös hajú, bunkó kis patkány! Én amerikai vagyok, velem nem lehet ezt csinálni!
*Megpróbálja leköpni Willt, és közben dühöng.*
- Armyn, csinálj valamit a patkánnyal! Csak kapjalak a kezeim közé téged is, meg azt a kis szukát is, mindkettőtöket darabokra szedem! Engem nem lehet így megalázni! Én Cyrus Pain vagyok, hogy gebednél meg te majomarcú surmók! Én tapír? Hogy rohadna le a szád, te kis féreg!
*Cyrus dühöngés közben többször is megpróbálja sikertelenül elkapni Willt, de a fiú orra előtt csak pár centivel hadonászik.*
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:48 am

*Az első megjegyzésre felhúzza a szemöldökét, ennél azért egy kifinomultabb sértést várt el a lánytól, nem ilyen kis langyi-bangyi szóvirágot. Aztán hirtelen fejjel lefelé találja magát, nem érti a helyzetet aztán szinte Cyrussal egyidőben pillantja meg a vadőr alakját. Elvicsorodik, kivillantva meglepően fehér, és szabályos fogsorát, és Willre morog.*
- Ki a fene nem tojja le magasról hogy mit ettél, te vörös patkány – préseli ki magából a szavakat, nem kell neki sok hogy felhúzza magát, íme a példa. Szabad kezével nem Will pálcája után kap, hanem a sajátját húzza elő, és még mikor kihúzzaa zsebéből elkezd átkozódni.
- Avada Kedavra! Crucio! * arra megy ki a játék, hogy Will ledobja a földre őket, onnantól már megoldják. Közben Cyrusra is rászól.*
- Pofa be, és erőltesd meg magad egy kicsit * recsegi, és barna szemei, egy farkas vadságával tapadnak Willre. Vért akar, a vörös fiú összes vérét.*

Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:57 am

*Már nem tud mit kezdeni a helyzettel. Végül azon kapja magát, hogy a támadói fejjel lefele vannak. Azonnal messzebb megy tőlük. Mikor felméri a helyzetet, egy kicsit megkönnyebbül, de még nincs vége ennek az egésznek. Szavak nem jönnek ki a száján a félelemtől. Csak nézi, hogy mi is történik. Az utasításra előveszi a pálcáját és rászegezi Cyrus-ra. Nem tud mit kezdeni, védekezni így talán könnyebb lesz neki. Még jobban megnyugszik, majd végül szóra nyitja a száját.*
-Köszönöm. *Mondja Will-nek, majd észreveszi, hogy az egyik pálcát ragad és átkozni készül.*
-Capitulatus! *Remélhetőleg még időben letudta fegyverezni az ellenfelét.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 9:05 am

*Will elugrik az érkező átok elől, majd a lány lefegyverző átkot szór a lógó Armynra.*
- Ügyes vagy, kedves Hogyishívjákizébizé kisasszony! Gratulálok! Nagyon jó vagy lefegyverzésből.
*Mosolyogva meglapogatja gyengéden Alexis hátát, majd ránéz megint a testvérpárra.*
- Most nézem, ti egy alomból valók vagytok. Ikrek. Milyen édes. Amerikaiak... Pfff... Nálatok sok a földrengés, nem? Bírjátok a strapát?
*Kérdi vigyorogva.*
- FÖLDRENGÉSTESZT!
*Üvölti elmebeteg mosollyal, majd mindkét árny, ami a Pain fívérek lábát tartja, rázni kezdi őket. Közben Will fennhangon énekel.*
- Ég a város, ég a ház is, nem is egy ház, hanem száz is! Tűz tűz! Tűz tűz! Jajj de messza a motor is!
*Felkacag, majd Hirtelen hatalmasat ránt a két árny a fogva tartottakon, amitől öt métert emelkednek a levegőbe, de a helyett, hogy leérkeznének, az árnycsápok újra elkapják őket.*
- Azt hittétek, mi? Na mit csináljak veletek, madárkáim? Tudjátok mit? Van egy ötletem! Tudjátok mit csinál a katica, ha hasmenése van? Repül!
*Ezzel a két csáp hatalmasat vág a két halálfalón, akik a tér másik végébe repülnek. Will vigyorogva ráfogja a pálcáját a két motorra, mire ezüst fény csap elő belőle, a két jármű pedig darabjaira hullik.*
- És most kapaszkodjon, gyönyörű hölgy!
*Mondja Alexisnek, majd gyengéden magához öleli, és hoppanál, egyenesen a kastély bejárata elé. Még szerencse, hogy Anor hatalmának hála valamiért tud a kastélyhoz hoppanálni, míg mások onnan el vannak zárva.*
Vissza az elejére Go down
Cyrus Pain
Halálfaló
Halálfaló
Cyrus Pain


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 9:09 am

- És mégis mit csináljak, Armyn, te csökött agyú tulipánhagyma? A pálcám nem érem el, talán hugyozzam ketté?
*Üvölti oda, majd jön a földrengésteszt, ami közben a halálfaló csak üvölt, és felkavarodik a gyomra. Feldobják, és elkapják.*
- Ezt még megbánod, te sunyirókaképű kis idióta... Esküszöm, ne legyen a nevem Cyrus Pain, ha nem téplek ízekre téged is, meg az egész családodat...
*Morogja, ám a következő pillanatban keresztül vágják a téren. Zuhanás közben elkaszál pár járókelőt, és mikor felugrik, már elő is kapja pálcáját, de a srácnak már hűlt helye. A lánynak is. A motorok pedig darabokban.*
- A szentségit!
*Üvölti az égre a halálfaló, majd dúlva-fúlva odadübörög. Felkapja Armyn pálcáját, és hozzávágja öccséhez.*
- Na rólad is ennyit, vadbarom! Hülyegyerek! Egy suhanc elporolta a seggünket! Ki volt ez a kölyök?
*Majd elgondolkodik.*
- Mintha ismerősnek tűnt volna egy régebbi körözvényről...
*Mondja, majd ránéz a motorokra.*
- Szakadna le a lépe... Gyere, öcsi, keressünk egy ágyat. Nem érdekel, hogy kiét.
*Ezzel elindul a téren.*
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 9:20 am

- Azt te csak szeretnéd, kicsim * morog, és a lefegyverző átkot hatástalanítja, de nem jött be a tipp, hogy ha Will elmozdul a mágia megszűnik, így üvöltve kénytelen tűrni hogy kirázzák belőle csaknem a lelket is. Bátyjára csak rávicsorog, kellemes éjszakájuk lesz ha egyedül maradnak. Csépelni fogják egymást, mint szokták ilyenkor.*
- Pofa be, mert rohadtul megbánod, te kis...*átkozódik, és mikor áthajítják a téren felnyög, mivel telierőből nekicsapódik az egyik ház oldalának. Pislog kettőt, mielőtt talpra állna, és kitisztulna a feje, majd a pálcát elkapja, és vissza acsarog.*
- Kussolhatsz, ha nem hordanád olyan elb*szott helyen azt az elb*szott pálcádat, akkor csinálhattál volna valamit, pöcsfej * viszonozza az előbbi sérelmeit, majd a gyerek kilétére, elgondolkozik. Neki is rémlik, hogy látta már a sajátjaik mellett valahol kiakasztva.
- Jah, mindegy, de pofa alapján is megtalálom azt a sunyi kis surmót *átkozódik, fájlaló pillantást vetve a járgányokra. Ezért, nagyon meg fog fizetni, és már ötlete is van rá hogyan.*
- 'Szomat.. *morogja érzéssel maga elé, majd elrugaszkodik a földről, és mikor földet ér. egy hatalmas fekete farkas áll a helyén, aminek a farka végén van egy fehér folt. Megiramodik a tér széle felé, és farkas alakban nem látszik hogy vörös arca, majd felrobban a dühtől és a szégyenérzettől. Egy suhanc...csak találja meg...*
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 06, 2011 9:32 am

*A lefegyverzés nem sikerült, de legalább tett is valamit és nem áll ott, mint egy cövek. Már majdnem elszólná magát, de jobban látja, ha csendben marad és figyel. Mikor a két idegen a tér másik felére repül, megnyugszik, majd Will felé fordul.*
-Köszönöm, hogy megmentett. Egyébként Alexis vagyok. *Mutatkozik be utólag is, mivel a félelemtől ezt nem tudta még megtenni. Mikor figyelmeztetik, akkor átöleli Will-t és úgy várja a hoppanálást. Szerencsére nem történt semmi baja sem, mivel nem ez az első hoppanálása. Még mielőtt bemenne a kastélyba, Will-hez fordul.*
-Majd valahogy meghálálom, ha megfelel. Most pedig jó éjszakát. Viszlát. *Majd még ad egy puszit a lovagjának és beviharzik a kastélyba, azon belül a szobájába.*

//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:21 am

*Szokásához híven pörög ezerrel, ahogy áttáncol a téren alakónegyedben, mivel a próbatermükhöz igyekszik. Szakadozott nadrágot visel, egy ujjatlan pólóval, mely szabadon hagyja a nyakán lévő tetoválást. A fény megcsillan az ajak piercingjén is. Lilás-zöldes hajában akad egy-egy raszta tincs, mivel reggel ehhez volt ízlése. Hátán a gitártokja, mint elmaradhatatlan kellék, ő maga pedig hip-hop táncmozdulatokkal halad, nem törődve az emberek esetleges megütközésén. Vidáman integet nekik ilyenkor. Szeme előtt, hatalmas napszemüvege, és magában dúdolgat egy dalt.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:25 am

*Mostanában olyan békés vagyok, ami nem hátrány, mert nem szívesen támadok meg gyerekeket, csak felnőtteket, akik nem közvetlen ismerőseim. Éles látásomnak köszönhetően egy ismerős alakot pillantok meg. Amúgy egy fehér pulcsiba, fekete farmerba és fehér Adidas Superstar cipőbe vagyok.*
-Helló Chezzy. Hogy ityeg? *Amúgy ma már ittam vért szóval nem vagyok éhes..*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:29 am

*Nevének hallatára kiesik a ritmusból, és keresni kezdi, hogy ki szólította le, és nem sokára meg is pillantja Masont. Széles vigyor jelenik meg a képén, ahogy közelebb slattyog, már nem táncolva.*
- Szeva Méziiion. *javítja magát, mert majdnem a becenevet mondta ki, amit ő maga adott a vámpírnak, csak nem tudja, hogyan reagálna az, ha megtudná, miként emlegetni őt Chezzy a társai előtt.*
- Kösz, megvagyok, éppen a próbaterembe igyekszem, eszembe jutott egy jó dallam, fel akarom gyorsan venni, mielőtt elfelejteném *meséli a vámpírnak, majd ő is megkérdezi, amolyan kölcsönösségi alapon.*
- Na és veled mi újság?
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:38 am

-Méziiion? *Nevetem el magamat halkan a srác köszönésén. Nemgond ha becéz, engem mindig csak Mason-öznek 350 éve, kell nekem is egy becenév.*
-Értem. Ha majd beszerzek jó erős fülhallgatókat akkor elmegyek koncertre. Mert a hallásom erős és a hangos zene nem tesz jót neki. Amúgy jól tudom hárman lettetek csak? *Kérdezek rá arra hogy miért lépett ki Jasper vagy kicsoda.*
-Velem semmi különös. Élem megszakíthatatlan életemet. Bár annyira... furcsa minden.. Ami történik a diákokkal. Szörnyű.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:50 am

- Ehm, nem egészen. Az Mézi akart lenni, csak nem tudtam vajon mennyire akadnál ki ha elkezdenélek itt becézgetni és hát.. *magyarázkodik, miközben egyik kezével megvakargatja a tarkóját, mint mindig teszi, ha zavarba jön. Mint egy kisgyerek, akit az apja éppen rajtakapott valamin.*
- Rendben, múltkor asszem mondtam már, hogy díszjegyet kapsz az első sorban szal extra erős fülhallgatókat kérj ám *vigyorodik el a fiú, és kicsit elszomorodva biccent.*
- Ja, Jassy boy tényleg kilépett, de már dolgozom az utánpótláson. Utálom, de egyszerűen kell még egy hangszer, különben nem hangzunk rendesen, csak még el kell majd kapnom Tishát meg Jarry béjbyt hogy levajazzam velük az új tagot *meséli tovább, majd bólogat.*
- Figyu, hallottam olyasmit hogy megtámadtál diákokat, a kastélytól nem messze. Ugye ez nem igaz? Jarryvel összevesztem, mivel ő feszt állította hogy szőke kék szemű vámpír volt, én meg mondom te nem lehettél mert múltkor is, milyen jó arc voltál már, szal.. *akad el, mivel elfogy a levegője, és csak kérdőn figyel a vámpírra.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:56 am

-Ugyanmár, 350 év alatt becenevem sem volt, úgyhogy már van az is egy. *Vigyorodok el, lágyan karonütve Chezzt, de ezt ő kicsit erősebbnek érezheti.*
-Oké, kérek egyet majd valakitől. *Vigyorgok még mindig és nekidőlök a falnak.*
-Értem. És nem gondolkodtatok még azon hogy tartotok egy válogatót? Vagy valami hasonlót. *Mondjuk én csak zongorán és szintetizátoron tudok játszani valamelyest. Aztán egy kellemetlen téma.*
-Tudod a vámpíroknál úgy van, hogy ha nagyon éhesek vagyunk, akkor olyan dolgokra is képesek vagyunk, amit máskor nem tennénk meg. Vérszívó vagyok, de nem gyerekgyilkos.. Amúgy igen, én voltam, amit azóta már meg is bántam, és a kislánynak segítettem is. Felküldtem egy elixírt a kastélyba ami törli az emlékeit.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:04 am

- Akkor nem gáz, ha Mézizlek? Csak mert szerintem baromira passzol hozzád, és a nevedből lehet képzeni *mondja, mosolyogva, és nem veszi fel a karon ütést, Jarryvel sokkal durvábban szokták ölni egymást néha, szó szerint, birkózásba habarodva, persze puszta szeretetből. *
- Jah, majd megkérdezem nincs-e valakinek olyanja, ha van akkor elküldöm neked *ígéri meg jó kedvűen, majd a válogatóra bólint.*
- De gondoltunk rá, csak az túl hosszadalmas, és egyenlőre találtam valakit, aki jó zongorás, szeretném ha ők is hallanék, és ha nem jön be, akkor marad a válogató *jelenti ki egyet értve Mézi jó ötletével, majd figyel a szavakra, és arca kicsit megdöbbent alakot ölt.*
- Tényleg te voltál a támadó?! Úristen, ember, vagy nem ember, tök mindegy, elvesztettem a fogadáááááást *nyüszít fel mártír hangon, mivel végül fogadást kötöttek hogy Mézi vagy nem Mézi volt a támadó.*
- Azért jó arc-ság volt tőled, hogy utána segítettél annak a lánynak, nem sok vámpír csinálta volna utánad, úgy hiszem *vigyorodik el, sebesen váltva hangulatot, ami nála amúgy sem egy nagy kunszt. A metamorfmágiája miatt, igen hamar vált, mondhatni veszélyes szeszélyes tud lenni, még ha ilyen komolytalan is.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:12 am

-Persze, nem gáz. Felőlem denevérnek is hívhatsz. Volt egy olyan sztorim, hogy egy öreg bácsika megtudta hogy vámpír vagyok, és jött oda hadonászni a pálcájával hogy denevérré változtasson. Aztán fokhagymát dugott a számba, és keresztet akasztott a nyakamba, csak nem jutott eszébe megkarózni. Aztán elmagyaráztam hogy őt úgy sem bántanám, és elbeszélgettünk a második világháborúról, aztán otthagytam. Sajnos 2 év múlva meghalt, de a temetésén ott voltam... De ez a sztori szerintem vicces, a maga módján. *Vigyorgok még mindig.*
-Értem. Zongorás? Szintetizátoron is tud játszani? *Közben bólintok egyet.*
-Igen én voltam. Fogadást? *Kérdezek rá.*
-Igen, erősen inspirált az is hogy egy irgalmatlanul nagy pofont kaptam, azóta is krémmel kenem az arcomat hogy ne legyen vörös. Elég erős tenyere van a tanárnőnek az bizti. *Nevetek fel a végén.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:22 am

- Nem, denevér nem vagy, de találkoztam a suliba egy lánnyal, neki volt egy ilyen dögije, olyan kis cuki pofija volt *jut eszébe Sylen állata, és hogy milyen kis puha volt a szőre.*
- El ne áruld Tishának, de az ő kutyájára hasonlított egy kicsit a deni feje *becézi le egyből a denevért is, de ezt nem mondja ki hangosan, mert látja maga előtt az énekesnőt, ahogy őt fenyegeti egy porolóval, hogy hogy merészeli szidni a kutyáját, ami egy csivava.*
- Úh, részvétem, de azért megnéztem volna a jelenetet ahogy próbál kicsinálni, csak éppen a legegyszerűbb módszer nem jutott eszébe. Apám, mekkora jelenés lehetett mér *vigyorog ő is, mert átérzi a helyzet poénosságát.*
- Jah tud, legalábbis azt mondtam és zongorán játszott is nekem egy dallamot, ami szerintem nagyon szép volt, és simán bírnék rá írni egy kicsit lájtosabb számot *bólogat lelkesen, majd felvonja a szemöldökét.*
- Te meg a hangszerek? *vigyorog, majd kicsit krákogni kezd.*
- Nosss, igen. volt egy fogadásunk, hogy ha nem te vagy a támadó akkor Jarry megiszik egy üveg lángnyelv whiskyt egy húzásra, ha én vesztek, akkor nekem kell egy fél üveg vodka után egy verset elszavalnom *mondja, mivel nem komoly a fogadás, vigyorog is mellé. Nem képes semmit komolyan venni, de ő már csak ilyen kis szeleburdi. *
- Nagy pofont? Ki vert le neked pofont? És mért hagytad magad? Ki volt az a tanárnő? *fog lelkes faggatózásba a fiú, mivel őt minden érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: