Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme - Page 4 Vote_lcapNyugalom terme - Page 4 Voting_barNyugalom terme - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:21 am

*A nyugalom termében dekkol, valahogy ma nem érzett magában kedvet, hogy csináljon valamit, így inkább csak lézeng ide-oda, és izgatottan várja a bált, mert elvileg megy rá, Nicole-al. Izgatott, és levert a kedve, talán ettől a borzasztó esős időtől. Ma mondhatni egész nap szundikált, és most is éppen szundít a nyugalom termében, ahol nincsenek álmai. Fekete farmert visel, és kék felsőt, karján egy fehér kötés fedi le a jegyét, és kezein az ujjatlan kis kesztyűk is látszanak. Haja szabadon omlik a vállaira, és lóg félig a szemébe. Pálcája a zsebében.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:34 am

* Mint még soha olyan jó kedvem van. Vidáman száguldozok végig a folyosón. Nem lep meg, hogy pár arra bolyongó lány nagyon is megnéz. Hát igen... ez van ha szépnek születtél. Nem tehetek róla és arról sem, hogy rendelkezek valami olyan erővel amit vonzó erőnek hívnak. Csak egyesek szerint bennem több van mint másokban. És én jobban ki is tudom használni ezt az adottságomat. Fel és alá mászkálok arcomon letörölhetetlen mosollyal. Mikor észre veszem, hogy a torna cipőmön a fűző kikötöződött. Lehajolok bekötni és szemem előtt egy ajtót pillantottam meg. Elég érdekes felfedezést tettem ahhoz, hogy ki is használjam azt. Szóval egyszerűen csak az én megszokott kis szerény stílusommal berontok az ajtón. Szemem előtt egy bóbiskoló fiút pillantottam meg. Oda is mék hozzá lehuppanok mellé és pillantásommal verem. *
- Cső Alvin vagyok. * Mutatkozok be. De csak ekkor tűnik fel, hogy mi is ez a terem. Alig vagyok itt bent pár perce és már is halálra unom magam. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:38 am

*Álmodik, de már nem tudja, mit, mert egy csapódásra ébred meg, és rájön hogy valaki berontott a terembe, amiről neki rögvest Will jut az eszébe, és pillanatok alatt sápad le, de aztán észreveszi hogy a belépő, közel s távol nem hasonlít a fiúra. Kicsit megnyugszik, és a mellé telepedőre pillant. Tipikus menő, szépfiúnak tűnik, de nem ítéli el, ő senkit nem ítél meg első látásra.*
- Szia. Kim vagyok. *mutatkozik be ő is, és egyenlőre hallgatásba burkolózik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:45 am

* Kicsit meglepett, hogy felkelt. Azt hittem már, hogy már pár napja itt van és én csak az oszló hullájával találkozok. De nem így történt, ami kicsit lehangol, mert még sose láttam még oszló hullát, pedig egyszer úgy megnéznék egyet. *
- Neked meg mi bajod van? * Kérdezek rá, mikor látom, hogy sápadozik itt előttem. Tudom, hogy jó a belépő, de még ennyire senki sem volt kész mikor kinyitottam és beléptem egy ajtón. Magamban elkönyvelem az alakot csöppet flúgosnak, de majd meglássuk, hogy mi is lesz a vége. *
- Mit keresel itt? Semmi élet semmi zene... * Ez nekem maga a földi pokolnak tűnik, nem is tudom hogy pontosan mit is keresek itt. De azt tudom, hogy nem szándékozok túl sokáig itt maradni, még a végén elmebajt kapok ezen a csendes helyen. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:49 am

*Elég pörgős alaknak tűnik, és mikor újra beszélni kezd, kissé összekapja magát, és egy nagyon halvány mosolyt ereszt meg, kicsit zavarban is van, hogy megijedt, pedi nem kellett volna.*
- Semmi, csak hirtelen, ahogy bejöttél, azt hittem valaki más az, akivel nem szívesen találkoznék újra *fordítja el picit a fejét.*
- Olvasni jöttem le, csak közben elszundítottam *mutat a kanapé mellett heverő elég salátaszerű könyvre. Látszik hogy sokat forgatták, és rojtosra olvasták. A fiúra pillant.*
- Nah és te? Nem tűnsz olyannak, aki egy ilyen helyen túl sok időt eltöltene... *jegyzi meg halkan, és óvatosan, nem akar belegyalogolni a másik lelkébe, és megsérteni sem akarja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:59 am

* Látszatra kezdi magát megemberelni és nem olyan sápadt már mint nem rég volt. Azért nagyon is fúrja a lelkem a kíváncsiság, hogy kitől is fél ennyire, de azért annyira nem tartom érdekesnek, hogy meg is kérdezzem tőle. Unalmas embernek néz és az unalmas emberek csak is unalmas dolgokat tudnak mondani. Most megmentettem magam egy fárasztó helyzettől. Ilyenkor van az, hogy a büszke mosolyom az arcomra kiül mikor ilyen okosan elgondolkodok magamban. *
- Hát nem csodálom. * Pillantok a rongyos könyvre. Első pillantásra elég érdektelennek tűnik, nem csoda, ha elalszik olvasás közben. Én is ezt tenném a helyében. *
- Én csak feltérképezem az iskolát... keresek valamit illetve valakit. * Arcomon egy apró mosoly csillant fel. Bele is gondolok lassan kéne menni már mert minden jó préda elvonul aludni és akkor nekem nem marad mára semmi. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 9:03 am

*Igen, már egészen visszanyerte emberi színét, és már meg is nyugodott, hogy nincs itt, legnagyobb félelme, és nem kell tartania Alvintól, mert nem bánt.*
- Nem oylan unalmas, mint amiylennek látszik *mosolyodik el, majd kicsit elgondolkodik, mit tudna mondani a fiúnak, hiszen nem egy érdeklődési körben vannak, és láthatólag a másik elég társaságinak tűnik mellé. Ő pedig köztudottan nem az.*
- Értem, megkérdezhetem kit keresel? *érdeklődik, és elmereng, hogy ő is amikor idekerült, elég gyakorta eltévedt, és sosem talált semmit, mostanra azonban már kiigazodik a dolgokon rendesen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 9:12 am

* Felhúzom lábaimat és tovább törökülésben folytatom az ülést. Közben két ujjammal verem a térdem, mint ha dobolnék. Közben Kim szemébe nézek. Elég fura egy szerzetek tűnik. De hát vannak ilyenek is a világon. *
- Ha te mondod. * Legyintek egyet jobb kezemmel és tovább folytatom a képzelet bele dobolást, amibe már egész jól bele jöttem egészen addig még Kim el nem kezdett kérdezősködni. Ez az egy dolog az egész világom amit nem szeretek. Főleg ha olyan kérdezi akinek semmi köze hozzá. *
- Sosem adok ki titkokat. * Mit ha egyre közelednének a falak egymáshoz szűkül a szoba, mellkasomban szúró érzés támadt. Elhatároztam mennem kell, nem bírok itt tovább maradni. *
- Na viszlát Kim. * Hirtelen fel is pattanok, intek egyet és távozok is arról amerről jöttem. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 9:19 am

*Nem Alvin az egyetlen aki fura figurának találja a másikat. Ő például hiperaktívnak, örökmozgónak látja a fiút, aki nem tud sokáig nyugton ülni, ez látszik is rajta. Ő türelmes, bár a pillantást nehezen állja, nem szokott sokáig másra nézni.*
- Ahha *jegyzi meg, majd kicsit felvonja a szemöldökét, és nem sértődik meg, mert mindenkinek megvannak a titkai, amikről nem akar beszélni.*
- Bocsi, nem akartam rosszat kérdezni *mondja, és amikor Alvin elmegy kezeibe temeti az arcát, és halkan, a szobától megkérdezi.*
- Miért nem tud nekem is normális életem lenni?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 7:52 am

*Már egy ideje az egyik fotelben ücsörög, egy vaskos könyvet olvasgatva, ami a gyógyításról szól. Lábát kényelmesen átvetette a karfán, míg a hátával támaszkodik a fotel másik karfájának. Ez így most kényelmes neki. Fekete erős anyagból készült nadrágot visel, széles, csónak alakú edzőcipővel, és egy elegánsabbnak kinéző fekete inget, aminek a vállain van némi ezüstös mintázat. Hosszú haja, hátul össze van fogva, elől szokás szerint kicsit oldalra söpörve lóg az arcába. Olvasgat, és közben próbálja elképzelni magában, hogy hogyan kellene, egy-egy gyakorlatot végrehajtani.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:04 am

*Ismételten egy olyan nap jött el, amikor olvasni támadt kedvem. És melyik hely lenne a legalkalmasabb erre a Nyugalom termén kívül. Kér farmer, fehér felsővel és egy edzőcipő a mai ruházatom. Szemem feketével kihúzva és egy kis ajakfényt is tettem fel. Belépve a terembe, rögtön egy fiút veszek észre, aki azt a könyvet olvassa, amit én is szeretnék. Viszont nem vagyok udvariatlan, így nem kérem el tőle. Közelebb lépek, és egy mosoly keretében megszólítom a fiút.
-Szia Kim. Látom megint azt a könyvet olvasod, ami engem is érdekel. Hogy haladsz a tanulással??
*Érdeklődök, hisz nem sokat beszéltem vele, bár Jake elmondása szerint normális. Leülök a mellette lévő fotelbe, majd várom, hogy miként reagál.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:14 am

*Bár engem ritkán látni errefelé, most mégis jövök. Nem verek nagy zajt, mégis lehet tudni, hogy erre jövök. Abból, hogy lehet hallani a csajok kuncogását, akik a nyomomban vannak. A Nyugalom termébe nem jönnek be, mert becsukom az orruk előtt az ajtót. Annyi időt még hagyok, hogy a macskám, Nyávogi még besurranhasson, de többet nem. Gyorsan a könyvespolc felé lépdelek, de még előtte köszönök.*
-Szia Jan, Helló Kim! Látom az érdekes tanulásról folyik a téma.. *Vigyorodok el, és lehuppanok az egyik közelebbi fotelba. A macska a vállamra telepedik. Elég nehéz a könyv szövege, mert vagy 200 éves könyv. Az átoktörésről szól. Ha jobban megnézik a címe: Mindent azh átkhok megtörésének technicájáról. Elég furcsa tekintettel méregetem mert rettentően nehéz olvasni..*
-Mizujs veletek? *Kérdem fel sem pillantva a könyvből.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:20 am

*Felpillant, mikor bejön valaki, és egy lányt lát, aki kettővel felette jár. Nem igazán ismeri, csak néha látta és futólag beszéltek, akkor sem valami túl sokat. *
- Szia. *köszön, majd kissé felvonja a szemöldökét. Megint?*
- Nem tudtam hogy ezt akarod olvasni, a könyvtárban megtalálod biztosan, mivel ez saját példány *feleli a kijelentésre, és felmutatja, hogy nincs rajta sorszám, sem pecsét. *
- Haladok, egész jól *teszi még hozzá, nem bocsátkozva kérdezősködésbe, és megpróbál visszatérni a könyvéhez, de ekkor más társaságuk is akad. Felsóhajt, de köszön háztársának is.*
- Szia neked is. Semmi, tanulok *felel neki is, és megpróbál ténylegesen visszatemetkezni olvasmányába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:29 am

Meglep a fiú válasza, hisz nem tudtam, hogy saját példánya.
-Ne haragudj, fogalmam sem volt róla. Akkor más vette ki a könyvet és megint fél évébe fog telni, hogy visszavigye a könyvtárba.
*Sóhajtok egyet, majd a kinyíló ajtó felé nézek. Egy újabb személy érkezik. Vele azért többet találkozok, hisz egy évfolyamra járunk és gyakran látom órákon. A köszönést egy mosollyal kísérem, mint általában mindig.
-Szia Seb. Semmi különös. Éppen egy könyvet kerestem, de sajnos nem találtam meg. Veled mi újság??
*Dobom vissza a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:39 am

-Velem sem több. Csak egy könyvet keresek ami az átoktörésről szól. És meg is találtam, csak alig bírom olvasni.. *Vonom meg a vállam, aztán lepillantok a könyvre.*
-Tényleg Ellie, mi akarsz lenni, ha nagy leszel? *Kérdem. Közben végigsimítok a macskámon. Nem tudom mire vélni Kim sóhaját, de nem teszem szóvá.*
-Amúgy Ellie, a könyvtárban úgy tudom hogy van bent több példány, de nem biztos hogy sikerrel jársz. *Mosolyodok el halványan, és még mindig nem nézek fel a könyvből.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 8:44 am

*Megrázza a fejét. Ma nem valami kedves, de még ezt is igyekszik leplezni, jót tett neki, az otthoni légkör pozitív hatása. *
- Semmi baj. De ha a könyvtárba nincs meg, a HV szerintem ki tudja deríteni hogy kinél van, és megszerzi neked * korrigálja az előbbi, kicsit talán goromba megszólalását. Nem akart bántó lenni, csak nem társasági lény.*
- Az egy jó öreg könyv... *jegyzi meg rápillantva, a tárgyra, ami Seb kezében van. Nem kedveli háztársát túlzottan, neki túl zajos, de semmi egyéb személyes baja nincs vele. Csak túl, nem az ő stílusa.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 9:02 am

*Meghallgatom amit a fiúk mondanak, majd tovább mosolyogva, szép sorban reagálok rá.
-Értem. Hát, ha holnapig nem viszik be, akkor megkeresem a HV-t és segítséget kérek.
*Reagálok Kim szavaira, majd mikor Seb megkérdezi, hogy mi szeretnék lenni, egy kicsit elgondolkodok rajta. Kis hatásszünet után válaszolok neki is.
-Hát még nem gondolkodtam rajta, de sokan mondják, hogy jó érzékem van a gyógyításhoz, de nem hiszem, hogy ebben szeretnék elhelyezkedni. Egyébként megtisztelnél azzal, hogy ha beszélsz hozzám, akkor kibúj a könyvből. Mondjuk ez a dolog nem erősséged. Különben is, ha találtam volna egy példányt, akkor valószínűleg nem itt lennék, hanem a szobámba olvasnák.
*Mondtam egy kicsit gúnyolódva, majd Kim kijelentésén csak vállat vonok. Seb valahogy kíváncsivá tett, így érdeklődő szemekkel várom a reagálását.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 9:17 am

-Hmm, tudod kibújnék a könyvből... De éppen egy olyan témában olvasok, ami különösen érdekel. Sz'al a fejem tetejét egy darabig látni fogjátok. De kívánságod számomra parancs. *Emelem meg a fejemet.* -Honnan tudod hogy nem az erősségem? Nem voltál bent úgy gondolom Rúnán, vagy SVK-n, amikor én is... Vagy csak egyszerűen egy más világban élsz. De, már négy éve ismersz, tudhatnád hogy én milyen is vagyok... De ha még nem ismernél annyira, tartok neked önismereti órákat. Bár hogy megsúgjam meglehetősen utálok az életemről beszélni... *Vigyorodok el. Én most nem beszélek gúnyosan, sőt, még vigyorgok is hozzá. Bár utálom ha ilyenekkel illetnek, most kivételesen mégis kibírom.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 9:22 am

*Belemélyed az olvasnivalójába, és a lány kijelentésére, csak biccent, hogy részéről renden van. A HV néha elég hatékonyan tud működni, ha valaki csillogó kérlelő szemekkel néz rá. *
- Hanni néni biztosan tud valami jó megoldást. * ért egyet ő is, majd figyeli a másik kettő beszélgetését. Ő az ölében tartja a könyvet, így látja mindkettejüket, bár különösebb hozzáfűznivalója nincs a dolgokról. Sebről már eldöntötte hogy nem kedveli, a lánnyal meg ritkán találkozik, és amúgy is, mást nézett ki magának, és még nem tette túl magát azon, hogy az a valaki mással van. Persze, ezt sosem hozta fel témában, hanem csak megtartotta magának. *
- Azt hiszem én lassan megyek * jelenti ki, utalva arra, hogy neki Seb már túl mozgalmas, és nem igen bírja az öntelt szóáradatot, de nem sérti meg a fiút azzal, hogy ezt az arcába vágja. Egyszerűen ha nincsenek egy helyen, akkor nem lesz ilyen baj. Feláll, és összecsukja a könyvét, gondosan belehelyezve a könyvjelzőt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 9:37 am

*Kimi egész rendes. Látszik, hogy néha igazak a pletykák.
-Hát, akkor majd megkeresem.
*Seb reakciójára elmosolyodok, és mit sem törődve azzal amit mond, vállat vonok, majd reagálok neki egy szép kis mondattal.
-Jaj ugyan már. Mindenki tudja, hogy ha valami a fejedbe veszel, akkor azt nem vered ki onnan. És nem tudom, hogy honnan veszed azt a dolgot, hogy nem voltam SVK-n. Igaz rúnaismeretre nem megyek be, mert utálom azt a tantárgyat. Nem kell itt jó pofiznod, csak én úgy ismertelek meg elsőben, hogy volt benned annyi tisztelet, hogy ránézel arra, akivel éppen beszélgetsz. De látom, ahogy öregszel, úgy szállingózik ki belőled ez a tisztelet. Isten ments. Nem érdekel az életed, azt meséld inkább Cintó-nak. Ő biztosan jobban érdekli, mint engem.
*Alaposan beolvastam neki, de hát ez van. Négy éve ismerem, de soha nem volt ilyen, mint most. Kim kijelentésén, visszaveszek egy kicsit, majd felé fordulok.
-Ugye nem mondod komolyan, hogy itt hagysz Sebbel?? Ezt nem teheted meg velem.
*Mondtam kedves és gúnyos hangnemben egyszerre, bár az utóbbi hangnemet Sebnek szántam.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 9:47 am

*Biccent.*
- Néha érdemes, megkérdezni, csak kevés ember tudja, hogy milyen nagy segítséget adhatnak a tanáraink * von vállat, kicsit célozva ezzel arra is, hogy nem sokra szokták becsülni azokat, akik jóba vannak a tanárokkal, mert strébernek, vagy esetleg, más, valami rosszabbnak, szokták titulálni őket. A kis monológra, meghökken, holott nem is neki szólt, és sok igazságot fedez fel Ellie szavaiban, amiket akár ő is mondhatott volna, bár ő ehhez túl, jólnevelt. *
- Hát, nem muszály itt maradnod, vele... *jegyzi meg, felhívásként, hogy akár vele is tarthat, bár amennyiben Seb visszavesz magából, visszatelepedik a fotelbe, elhelyezkedve kényelmesen.*
- Most jobb így? *érdeklődik, egy nagyon halovány mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:08 am

*Meglep amit Kim mond, de végül is igaza van. Nincs különösebben hozzáfűzni valóm, így csak egy mosoly kíséretében biccentek egyet. Seb úgy látszik elmélyült a könyvben mert nem reagál semmit sem. Ismételten büszke vagyok magamra, mert sikerült meggyőznöm Kimet, hogy maradjon itt. Én olyan vagyok, hogy kimondom, amit gondolok, főleg, ha nem kedvelem az illetőt. Bár ez Sebnél nem igaz, hisz azért kedvelem a srácot, csak hát néha tud bunkó is lenni, így azt kapja, amit megérdemel. Meg, hát neki ott van Cintó, így nem lenne esélyem nála, tehát szekálom tovább. Kim kijelentésén mosolygok egyet, majd a kérdésre válaszolok.
-Igen, így jobb lesz, legalább megkérdezhetem, hogy melyikőtök jön a bálra és kivel??
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:12 am

*Tud meglepő, és néha elgondolkoztató dolgokat mondani néha, amikor jó pillanata van. A lányra és Sebre pillant, valami kimondhatatlan szekálódás megy köztük, ami nem most kezdődhetett el. Hál istennek, ő ezekből kimaradt, helyette voltak sokkal súlyosabb gondjai, amiket még rémálmokban sem kíván senkinek, de sikerült túltennie magát rajta, és kicsit megerősödött.*
- Én nem valószínű hogy megyek, nincs párom * feleli nyíltan a kérdésre, meg mert az ilyeneket nem neki találták ki. A nyárbúcsúztatón sem voltak ott sokat, inkább Nicole-al félrevonultan beszélgettek, és csak pár számot táncoltak át.*
- És te kivel mész ha mész?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:24 am

*Sebbel most már nem is törődöm, így inkább Kimmel foglalkozok.
-Túl szótlan vagy. Mi az oka ennek?? De ne próbáld meg beadni azt, hogy el vagy foglalva asz olvasással, mert látszik rajtad, hogy ez nem igaz.
*Próbálok pár kedves szót mondani a srácnak, mosolygás közben.
-Értem. Én sem tudom még, hogy kivel menjek. Volt egy jelöltem, de az úgy sem jön el velem. Bár, ha belegondolok, akkor van még valaki. Kim, nem jönnél el velem a bálba?? Nem kell ott lennünk egész végig, csak táncolunk egyet-kettőt és félre vonulunk. Mit szólsz??
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:29 am

*Sebbel ő sem törődik sokat most már ami azt illeti, inkább Ellie-re figyel, mivel a lány nem hagyja magát figyelmen kívül hagyni.*
- Én ilyen vagyok. Eddig is ilyen voltam, nem csak azért, mert az olvasással foglalkoztam *feleli, hogy ő attól kezdve ilyen hogy idekerült. Nem nagyhangú, vagy kérkedő, inkább olyan csendes, háttérjátékos, aki inkább az eszével hódít, mivel testi szépségének tökéletesen nincs tudatában, még mindig.*
- Öö kire gondoltál eredetileg? Biztosan szívesen elmegy veled a bálba *kérdez vissza kis zavarral, és látszik rajta, hogy sikerült meglepnie. Nem szokott hozzá, hogy a lányok, csak úgy letámadják, hogy menne-e velük a bálba.*
- Hát, végül is... nem tudom, akár mehetünk is *szedi össze magát, és válaszol a kérdésre is, meglepetten.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: