Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTitkok rejtett terme EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Titkok rejtett terme Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Titkok rejtett terme EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Titkok rejtett terme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Titkok rejtett terme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Titkok rejtett terme EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Titkok rejtett terme EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Titkok rejtett terme EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Titkok rejtett terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Titkok rejtett terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Titkok rejtett terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Kim Kaguya
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Ted Forrester
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
James Miller
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
William Quentin Watson
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Sindy Logan
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Hannah McDowal
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Chris Martines
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Solaria Luthia
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Daniel Reed
Titkok rejtett terme Vote_lcapTitkok rejtett terme Voting_barTitkok rejtett terme Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Titkok rejtett terme

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Jún. 06, 2010 10:09 pm

Csak akkor látod meg az ajtót, ha valamire nagyon szükséged van és nagyon akarod.
A többiekkel szeretnétek egy gyakorlótermet és lusták vagytok lemenni az első emeletre? Ha mindenki nagyon akarja, megjelenik az ajtó.
A titok az egészben, hogy mindig máshol van. A terem, olyan formában jelenik meg, amilyenben szükséged van éppen rá. Hasznos is lehet...

Ha arra gondolsz, hogy neked igen is a Titkok rejtett terme kell, és nincs konkrét célod... megjelenik egy terem, tele sok-sok érdekesebbnél érdekesebb holmival. Hogy ezek mért vannak itt?
Ha egy kicsit gondolkodsz, eszedbe is juthat... talán mert nagyon kevesen tudják, hogy van ilyen terem is. "Néhány" ember itt rejtette el a holmijait. Talán még szükséges érdekességekre és rejtélyekre is bukkanhatsz...
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:22 pm

*Morcosan ébredt és ma olyan semmihez nincs sok kedve. Megunta a mászkálást a kastélyban, így a nyugati torony felé vette az irányt, hogy megtaláljon egy rejtett termet. Azt mesélték, valamerre erre kell lennie. Testvéréről semmi hír egyenlőre, ha jól tudja, még mindig valahol Tibetben időzik. Kék, koptatott farmert visel, egy szürke pólóval, és fekete bakanccsal. Pálcája az egyik zsebéből kandikál ki, nem mintha Anor tudásával annyira szüksége lenne rá. Benyit a terembe, ami egy békés tájkép formában tárul elé, neki most megnyugvás kell, és hogy gondolkodhasson. Annyira elmerül a táj szépségében hogy nem csukja be az ajtót maga után, hanem kifekszik az ott lévő dombra, és a felhőket bámulja, és tudja, hogy valami nem sokára történni fog.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:31 pm

*Még régebben fedezte fel a termet. Amikor erősen gondol arra a helyre, amit ő talált, akkor mindig megjelenik. Igaz, már párszor eltévedt, annak ellenére, hogy négy éve jár az iskolába... de a nyugati torony valahogy kihagy neki.
Sátán persze mögötte slattyog, próbálja tartani a lépést gazdájával. Cintó ma is teljes feketében és rocker cuccban van felöltözve. Szegecses öv, lánc, anarchiás és cannabisos nyaklánc, pár gyűrű és a karkötők el sem maradhatnak. Az ajtó meg is jelenik előtte, ekkor benn teljesen megváltozik a kép. Egy rakás holmi jelenik meg benn, a szoba szűkévé változik, Cintó pedig Sátánnal a háta mögött belép. Meglepődik, amikor észleli, hogy egy másik srác is van benn. Ismerős neki a képe, de nem tudná megmondani honnan. Willel egyszer találkozott, de el is felejtette már.*
-Ő...heló. Nem gondoltam volna, hogy más is ismeri ezt a helyet... *Motyogja egy kicsit bizonytalanul. Furcsa, hiszen ilyen nem szokott lenni. Előrébb sétál, nem zavartatja magát.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:36 pm

*Felül a rögtönzött réten, és a belépőre pillant. Még nem látta, de rocker külseje alapján, nem vesztett sokat. Zöld szemeivel végigpillant a lányon, majd visszafekszik. Ma nonkommunikatív.*
- Hello. Mit csinálsz itt?
*Köszön végül, teljesen átlagos, közönyös hangon. Nem kedves, nem mérges, csak olyan semmitmondó. Nincs ma kedve emberekhez, pedig a minisztériumba is be kellene mennie már, hogy Robertet felkeresse.*
- Nem rég találtam csak meg én is.
*Feleli, majd heverészik tovább, ha akar, csatlakozhat hozzá a lány is, őt nem fogja zavarni. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:51 pm

-Igazából... *Néz körül a már szürke és holmikkal tele termen, aztán pedig Sátánra pillant. Egy kisebb hatásszünet és elgondolkodás után válaszol.* Csak bejöttem körülnézni. Van pár érdekes cucc itt. *Von vállat, aztán egy asztalszerűségre le is veti magát. Nem fog elmenni... esély nincs rá, még akkor se ha elküldenék.*
-És te mit keresel itt? *Most valahogy olyan nyomi kedve van... nem ilyen szokott lenni, nem kérdez sose vissza. Minden szavat kiforgat és most? Csak lazán. Majdnem fekete szemeivel a másik arcát fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:55 pm

*Erősen koncentrál, és újra megjelenik a zöld tájkép, ahol éppen egy puha réten fekszik. Egy hangtalan varázslattal fixálja is, hogy ne legyen megint olyan a hely, mint egy raktár.*
- Értem. Tehát nincsen valódi célod.
*Jegyzi meg, és egyik kezével megigazgatja vörös haját, mert az beleakadt valamibe, és lett benne egy kóc. Mikor azt kifésülte ujjaival a hajából, végül is felül, és zöld szemeit, most a lányéba mélyeszti.*
- Gondolkodni próbálok, egy olyan helyen, ahol nem járnak, de úgy tűnik, ezt a helyet is benéztem.
*Feleli a kérdésre, majd kicsit félrebillenti a fejét. Figyel.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:59 pm

*Mivel a zöld táj ismét megjelenik, ő a földön köt ki. Felszisszen.*
-Kösz szépen. Azért szólhattál volna, hogy mire készülsz. *Morogja az orra alatt, de nem kel fel, hanem csak a törökülésbe ül és onnan figyeli Lacet. Felvonja szemöldökét az utolsó mondaton.*
-Ó, bocsánat, hogy megzavartalak! Tudod, itt nem igen találsz olyan helyet, ahol ne lenne valaki. *Kicsit drámai volt az első kijelentés. Úgy tűnik, kezd visszatérni a régi Cintó. Bemutatkozni el is felejt, majd ha méltónak találja hozzá a másikat, akkor megteszi.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:02 am

*Felvont szemöldökkel, és egy apró mosollyal kommentálja a földre esést. Akkorát azért nem eshetett hogy fájjon.*
- Szerintem egyértelmű volt, hogy mire készülök nem?
*Kérdez vissza, mert egyértelmű hogy itt egy zöld táj, valaki bejön és lomtárrá alakítja, akkor a már itt lévő visszabűvöli a zöld tájat.*
- Veszem észre. Jobban jártam volna, ha Tibetben maradok.*
*Morogja, mert kezdi unni hogy sehova nem mehet úgy, hogy valaki ott ne lenne, vagy fel ne bukkanna. Bosszantó. Ő sem mutatkozik be, minek? Nem kérdezték.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:13 am

*Nem fájt neki, de nem szereti, ha váratlanul a földre ejtik vagy valami. Olyankor kapja fel a vizet, főleg... hogy harapós. *
-Nem éppen, de oké. Rád hagyom, nem fogok ezen összeveszni. Hülyeség. *A mosómaci közben Lace felé kezd el indulni és a srác mellett megállva -egyik lábát a fiúra teszi- megszaglássza. CIntó pedig hagyja.*
-Tibet... biztos jobban. De ha már ennyire... akkor miért nem mész vissza? Komolyan... még sose láttalak. Nekem nem hiányoznál. Melyik évfolyam? *Mert a srác idősebbnek néz ki tőle, de nem tudja...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:18 am

*Nem csinál belőle ügyet, hiszen neki nem fájt.*
- Ahogy mondod, hülyeség lenne ezen felkapnod a vizet.
*Jegyzi meg majd a mosómacit figyeli, és amikor az megszaglássza, kis mosolyt villant fel, ami csakis az állatnak szól. Ha hagyja magát, akkor megsimogatja, majd egy intéssel visszaküldi a gazdájához.*
- Igazán aranyos a mosómedvéd.
*Szólal meg, majd szemei összeszűkülnek, és most veszélyesnek néz ki, de hangja továbbra is nyugodt, és hideg.*
- Vissza fogok menni, de arról már nem én tehetek, hogy vak vagy, és nem vettél eddig észre. Hivatalosan második, gyakorlatilag megérzés, hogy ki fognak vágni.
*Von vállat, mert nem igen érdekli már az iskola, mióta Willen keresztül megtudott mindent, amit Anor is tud. Bár jobban örült volna, valaki más tudásának, de ezt is megbecsüli, és használja is. A nyelvtudás, legutóbb is jól jött.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:47 am

-Hm... *A mosómedve persze engedi magát, még el is terülne, hogy a hasát simogassák, de... Lace visszaküldi. Akkor nemigen akar menni.*
-Sátán! Húzd vissza a beled. Ne zavard már meg szegény, nemtudoménhogyhívják nyafogós barátunkat! *Igen, amikor lehúzzák akkor ő is az embereket. Lehetőleg úgy, hogy kiakadjanak rá, aztán legyen oka kiröhögni őket.*
-Nem én vagyok a vak, hanem te vagy az, aki egyfolytában egy helyen csücsül vagy nincs az iskolába és nem ismert. Ennyi, én lezártam. *Mert őt igenis minden második ember ismeri vagy csak hallott róla.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:00 am

*Nem simogatja, tovább, csak addig a pár másodpercig, amíg az állat érdeklődik iránta. Ha nem megy, akkor sem simogatja. A következőre, meg nem sértődik meg, csupán az állatkához fordulva mondja.*
- Nah menj vissza szépen a neve nincs, pofája van gazdádhoz.
*Mondja, és ezúttal az állat engedelmeskedik is neki, ő pedig felkuncog. Willesen.*
- Nahát, egoista kisasszony úgy hiszi körülötte forog a világ?
*Mert a lány nem lehet olyan érdekes, ha még nem hallott róla, vagy nem ismeri. Őt nem érdekli tovább a téma.*
- Ha gondolod, magadra is hagylak, a lomjaid között, és akkor már attól sem kell félned, hogy megütöd azt a formás fenekedet.
*Áll fel, egy hirtelen lendülettel. Kezdi elkapni valami indulat, amit eddig nem igen érzett magában, és ez megrémíti. Nem érti mi az az újfajta érzés, de nem tetszik neki, mégis érzi hogy lassan elhatalmasodik rajta.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:08 am

*Ha kimennek, ezt Sátán fogja megbánni.*
-Mit érsz el avval, ha az állatomat magadhoz csalogatod? Különben a nevem meg nem lényeg. Csak ha tudni akarod, hogy ki az akiről a legtöbb Mende-monda szól az iskolában... *Továbbra sem hagyja magát. A nevetés viszont ismerős neki, de még mindig nem ugrik be... Szemét forgatja, aztán felvont szemöldökkel morog még valamit az orra alá. Persze úgy, hogy Lace is hallja.*
-Azért úgy nézem, te is azt hiszed... És nem kell, egy istenért se erőltesd meg magad. *Csettint egyet, mire Sátán már a lába mellett is áll. Elindul az ajtó felé, de egyenlőre még nem lép ki rajta. Vagyis... még oda se ér.*
-Még mielőtt megjegyeznéd. Nem futamodom meg. Akármennyi idős is vagy, akármennyi tudásod is van... nem ismersz annyira, hogy elítélj.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:15 am

- Nem én mondtam az állatodnak hogy jöjjön oda megszaglászni, én csak megsimogattam. Nem tudtam hogy ez már bűnnek számít.*
*Feleli, kicsit gúnyos hangon, de a név továbbra sem érdekli. Ha érdekelné, már megkérdezte volna, de nem tette. A saját nevetése is furcsán visszhangzik a saját fülében, és megriadva veszi észre, hogy ez Will nevetése, ő nem szokott ilyen durván, gúnyosan nevetni. Nem érti mi történik itt, így elméje keresi testvéréhez az utat, de nem találja. *
- Nem hiszem azt hogy én vagyok a világ közepe, mert nem vagyok az. Itt egyedül te húztad fel az orrodat, kedvesem, nem az én hibám ha ilyen érzékeny lélek vagy.
*Feleli a fiú, majd elindul, lassan, fenyegetően a lány felé. Mikor odaér, egyszerűen kikerüli, de még a válla felett hátraszól.*
- Én senkit nem ítélek el, itt te vagy az, aki nem fér a bőrébe.
*Mondja ki a végszót, majd tempós léptekkel elindul lefelé, és úgy dönt elhagyja az iskolát. Végleg. Van valami, ebben az újfajta változásban ami nem biztos hogy másoknak is jó.*


//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:35 am

*Nincs éppen jó kedvében, így idegesen rántja fel az ajtót, majd húzza be maga után. Sok mindenen felhúzta magát, és ez megalapozza a hangulatot... A sajátját is. Persze holnapra lenyugszik. Nekidől a falnak, és fejét is a falnak dönti. Muszáj lenyugodnia... Persze már gyakorolt a fellépésre így azt nem fogja elrontani... Közben sok mindenen gondolkozik. Kéne neki egy barátnő...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:55 am

* Nincs semmi dolgom. Körülbelül tíz perce szívtam el egy szál cigit az erkélyen, majd miután tettem egy kis kitérőt az ebédlőbe valahogy idetévedtem. Egy szürke farmernadrág, egy lila kockás ing , alatta egy fekete ujjatlannal, ez alkotja a szerelésemet. Hosszú fekete hajam, most egyenes, ajkamon a szokásos szájfény csillog. A kedvem jó, így a járásom lassan már szökdelésbe megy át. Ráköszönök pár ismerős arcra, akik szembejönnek velem. Elhaladok egy ajtó mellett, amikor mintha valami visszahúzna oda. A kezemben egy pohár csokispuding van amit az ebédlőben vettem. Már épp ott tartok, hogy a tejszínhabot leettem a tetejéről. Bekapom a kanalat és kinyitom az ajtót, majd belépek a terembe. Kis idő kell amíg megszokom a fényviszonyokat. A folyosón sokkal világosabb van. Körbenézek és egy ismerős alakot vélek felfedezni az egyik falnak dőlve.*
- Hé Danny ! * Mivel úgy próbálok köszönni, hogy a számban még ott a kanál, kicsit értetlen motyogásnak hallatszik az üdvözlésem. Kiveszem a számból a kanalat és közelebb lépek a fiúhoz, majd egy üdvözlő puszit nyomok az arcára.*
- Mi van veled ? Szét vagy csúszva...
* Nézek rá kérdőn. Nincs a legjobb formájában, ezt a hülye is látja. Várom a választ és közben eszek egy kanállal a pudingból.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:02 am

*A fejét nem mozdítja... Csak a szemét lehet látni, ami szinte világít... Igen, mondjuk az eddig is azt tette. Így odanéz, és egy erőltetett mosolyt rak a szájára. A puszit eltűri..*
-Szia Hannah. *Köszön vissza, a hangjában egy cseppnyi feszültséggel. Ő nyugodt típus, nagy a tűrőképessége, de most valami olyan dolog történt ami őt is kimozdította az egyensúlyából.*
-Velem semmi különös. Csak a húgom hónapok óta cseszik jelentkezni, nem beszélve a nagybátyámról, aki egy gennyláda halálfaló. *Nem, nem Mason bácsikája.* -És ott próbál keresztbe tenni nekem ahol csak tud. De egyszer kinyuvasztom... Amúgy semmi különös. Ezeken kívül megvagyok. És te? *Dobja vissza a kérdést. A fényviszonyok ellenére is lehet látni Danny arcán a megkeményedést, és a tömény gyűlöletet, amit érez nagybátyja iránt.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:11 am

* Csendben hallgatom a magyarázatot, hogy miért ilyen feszült. Közben nekidőlök a falnak és úgy figyelem. Nem vagyok az a fajta, aki annyira profi a másik megvigasztalásában. *
- Biztos nagyon elfoglalt * Vonom meg a vállam. Nem nagyon ismerem a húgát, de már mesélt róla párszor. Gyenge kifogás lenne, de valamit csak mondanom kell, ne tűnjek bunkónak.*
- Ahhoz még nőnöd kell, igyál sok kakaóstejet !
* Vigyorodok el. Valahogy oldani kellene a feszültséget, mert lassan ha így haladunk átragad rám is és annak csak a többiek tudják meginni a levét. Nem kívánok neki sok sikert egy halálfaló kinyírásában, mert akkor az egész famíliámat kiirthatná beleértve engem is *
- Meg vagyok. Éppen unatkoztam. Kérsz pudingot ?
* Nyújtom felé a poharamat. *
- Voltál Hell Cityben szilveszterkor ?
* Érdeklődöm. Durva partinak harangozták be, az is lett. Csak nem teljesen olyan értelemben amilyenben én elvártam volna..*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:28 am

-Áhh. Biztos az apám az... Hülye sznob. *Nevet fel kényszeredetten... Hát igen. De aztán őszinte vigyor ül ki az arcára. Ezen a napon először. Eddig mindenkinek leordította a fejét, aki hozzászólt.*
-Hát nem kicsit... A kakaóstejet nem szeretem, inkább iszok sima tejet. Vagy valami mást. Csak ne kakaóstej legyen. *Nevet még egy sort, aztán a fejét elmozdítja a faltól.*
-Köszi, nem. *Vigyorog még mindig. Kezd jobb kedve lenni.*
-Őőőő, nem, BD-ben voltam. Eszembe sem volt hazamenni. De hallottam egy s mást. Elég durva parti lehetett.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:37 am

* Elégedetten látom, hogy azért a mosolyát nem bírja elnyomni. Szeretem elűzni az emberek rosszkedvét. Mármint csak azokét, akik valamennyit számítanak is. A többieknek inkább szeretek rossz napot varázsolni.*
- Nem tudod te mi a jó.
* Csóválom meg a fejem. Szeretem én is a sima tejet is, persze csak hidegen. De azért a kakaóra szavazok. Mivel nem kér a pudingomból - aminek picit örülök, hiszen így több marad nekem- folytatom az elpusztítását magam.*
- Hát az volt.
* Húzom el a szám. Nem is tudom minek említettem meg. *
- Nem is mondtam, hogy ügyes voltál a Karácsonyi bálon !
* Vigyorodok el. Igen, néha elfelejtem megdicsérni a másikat. De jobb később mint soha. *
- Láttam nem Allisonnal mentél. Nem tán egy új románc ?
* Érdeklődve pillantok rá, majd az utolsó falatot még kikanalazom. Utána elégedetten nyalom le a kanálról is a maradékot.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:55 am

-Ó, dehogynem tudom. *Nevet fel halkan.*
-Bővebben? Persze ha nem akarod, akkor nem kell mondanod. *Vonja meg a vállát mosolyogva.*
-Oh, köszönöm szépen. *Vigyorodik el újfent. Közben ellöki magát a faltól.*
-Neeem. Ő csak egy barátom. És mivel más nem volt, így vele mentem a bálra.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme EmptyVas. Jan. 23, 2011 10:47 pm

- Már amikor odaértem akkor volt valami verekedés, meg megölték a kifutófiút. Elég sötét alakok voltak ott, bár mit várna az ember Hell Citytől ?! Engem igazából nem érdekeltek ezek, egészen addig amíg azt nem láttam, hogy egy vámpír lakmározik Mirciből. Talán ismerted... Miriam Hewer , a Plamába járt. Szóval ő meghalt.
* Mesélem el neki a történetet röviden. A halála utáni egy hétben a tiszteletére, nem vettem fel semmi színes ruhát, csak feketében voltam. Nem ismertem annyira a lányt, de az a pár alkalom amikor találkoztunk jól telt el. *
- Te tudod ...
* Vigyorodok el és kacsintok rá. Gondolatban elképzelek egy kukát a lelki szemeim előtt , és lám-lám a valóságban is megjelenik egy. Bele is dobom az üres pudingos dobozt . Szeretem ezt a termet..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Empty

Vissza az elejére Go down
 
Titkok rejtett terme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rejtett tükörterem
» Szobrok terme
» Nyugalom terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: