Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme - Page 6 Vote_lcapNyugalom terme - Page 6 Voting_barNyugalom terme - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:23 pm

-Én is szeretlek. *Kacsintok egyet, majd végighallgatom. Bólintok egyet. Mondjuk valóban nem a legmegfelelőbb a hely. Kicsit habozok, aztán szemeibe nézve az orrára adok egy aprócska puszit.*
-Rendben. *Kisebb hatásszünetet tartok, majd az utolsó mondatára csak megrázni tudom a fejemet. Még mielőtt válaszolok, hagyom magam, kicsit oldalra is fordítom a fejemet, hogy a nyakamat bírja csókolgatni. Aztán leáll, én végigsimítok az arcán.*
-Cica, nem vagy nehéz. Esély nincs rá, hogy én elengedjelek ebből a helyzetből most. *Kajánul elvigyorodom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:35 pm

* Már úgy vártam erre, hogy én meg Ő együtt legyünk megint. Kis gondolkozás után, rájövök arra, hogy régen nem mondtuk egymásnak ilyen sokszor azt a bizonyos szót. Amit most csak úgy kimondunk, nem törődve a szó hatalmával. *
- Már olyan rég voltam veled, hogy már nem is tudom, hogy mit és hogyan szeretsz. * Itt nem csak azokra a bizonyos dolgokra gondolok, hanem másra is. *
- Még akkor sem, ha találunk ettől sokkal jobb helyzetet? * Kaján mosoly jelenik meg az arcomon. Úgy ismertem meg Tonyt, hogy az ilyen adódó helyzeteket nem szokta vissza utasítani. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:45 pm

*Figyelem, keresem a tekintetét és néha egy apró csókot adok neki. Elvigyorodom a kijelentésére, majd kicsit elgondolkodva válaszolok neki.*
-Pontosan ezért kell majd újra kitapasztalnod. *Tudom, hogy nem csak arra gondol. Imádom Ninát, amikor ennyire... belevaló. Nem sok nő van így.*
-Háát, akkor már meggondolnám. *Válaszolok a kérdésére. Igen, teljesen jól ismer, mindig is ilyen voltam és talán ilyen is leszek. Nem nagyon terveztem megváltozni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:54 pm

* Ha látna minket Ophi, akkor gondolom örülne. Most csak azon jár a fejem, hogy mi lesz ha mások tudomására kerül, hogy mi újra együtt vagyunk. Főleg attól rettegek, hogy nem tudom James mit szól hozzá, remélem nem fognak már megint össze balhézni. *
- És ki is akarom. * Harapok rá az alsó ajkamra. Erre még emlékszem, hogy mennyire szerette, amikor így csinálok. *
- Gyorsan gondolod meg. * Nézek ismét Tony szemébe. Igazán csak rajta múlik a döntés. Tudhatná, hogy érte bármire képes vagyok... *
- Csak még azt kell eldöntened, hogy nálad vagy nálam? * Szemeim felcsillannak. Ilyent már rég kérdeztem tőle. Remélem rájön, hogy miről is van szó. Biztatás képp ráharapok az alsó ajkára. Egyszerűen imádom a száját. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:06 pm

*Engem nem érdekel senki véleménye, főleg nem Milleré. Csinál amit akar, de ha megtámad megbánja.*
-Meggondoltam már. *Pillantok Ninára, aztán elvigyorodom, kajánul. Kicsit elhallgatok, megvárom még mond valamit, aztán beleharap az ajkamba. Nem ellenkezek, tudja, hogy ezt szeretem és űzni is. Viszonozom is neki egy kicsit később majd.*
-Nálam? *Ott talán nem lesznek annyian bent, mint egy lány hálóba. Kérdőn pillantok rá, aztán egy csókot adok neki. Mohón csókolom, hisz már nagyon hiányzott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:13 pm

* Meg sem merek szólalni, várom hogy mit mond Tony. És azt hallottam, amit szerettem volna. Így elégedetten mosolygok rá. Pár napja attól rettegtem, hogy soha sem leszünk újra együtt, most meg együtt vagyok és még elválaszthatatlanabbak mint valaha. Mint ha egy szép mesébe csöppentem volna. *
- Nekem ott is jó. Csak végre veled legyek. * Lassan felkelek Tonyról, már ideje volt már. Remélem nem nyomtam el teljesen. *
- Mire várunk még? * Állok előtte, mosolyogva. Annyi elvesztegetett idő után nem bírok már többet várni. Tony felé nyújtom a kezemet, hogy felsegítsem. Remélem nem húz vissza az ölébe, mert már nagyon mennék hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 1:28 am

//Nicole Hart-ot várom majd játékra//

*A tegnap vizsga hatása megtette a következő lépést. Ralph a folyosón sétálgat egy könyvvel, tanulgat a következő vizsgára. A terem előtt megáll, majd egy rövid gondolkodás után belép. Senki nincs a teremben, így legalább tényleg nyugalomban tud majd tanulni. Leül az egyik fotelba, kényelmesen elhelyezkedik, majd egy kósza tincset kitúr a szeméből és folytatja az olvasás. Még nem hagyta, hogy ennyire megnőjön a haja, de most kivételesen nem zavarja. Majd ha esz ideje, levágatja. Egy pennát vesz elő és egy fontos mondatot, amit kérdezhetnek, bejelöl és folytatja az olvasást.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:19 am

*Kicsit ki vagyok bukva azóta amióta megtudtam mi van Chrisszel. Már nem azért, de hogy lehet valaki ekkora bunkó, hogy egy elsős diákot... hát nagyon pff...
Lassan haladok előre, persze Azra a hátam mögött -néha pedig előttem- halad. Mostanában visszatértem a régi Nicole-lá, tehát mindig az a visszahúzódós magam alatt vagyós emberré... kezd kicsit idegesíteni, de nem akarok ellene semmit tenni. Inkább nem. Egy könyvbe merülve lököm be az ajtót, először fel sem figyelek rá, hogy más is van bent rajtam kívül. Mikor viszont sikerül észhez térnem, elejtem a könyvet és kicsit zavarodottan hebegni-habogni kezdek. Tudom hogy nem ismer meg...*
-Őm... izé... bocsi. *Gyorsan felkapom a könyvet, le is teszem az asztalra hogy ne ügyetlenkedjek többet. Azra helyet is foglal az egyik fotelban. Én nem ülök le...*
-Gondolom nem ismersz meg... *Hangom teljesen bús. Egyetlen egy dolog van amit éppen most is szorongatok még kicsit reménykedve a dolgokban... Chrissztől kapott nyakláncom.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:32 am

*Teljesen bele van merülve a bűbájokról szóló könyvbe, mikor meghallja, hogy egy könyv koppan a földön. Kikukkant a könyv mögül és látja, hogy egy zavarodott lány épp felveszi azt, majd leteszi az asztalra.*
-Semmi gond... *Reagál mosolyogva. Egyáltalán nem dereng neki, hogy ki lehet a lány, de ez aggasztja, hiszen, mint kiderül, az illető ismeri.*
-Nem... sajnálom. *Szomorodik el, majd Nicole-ra pillant. Első ránézésre egész helyesnek ítéli meg.*
-A neved elárulod? Talán beugrik valami... *Kérdezi kedvesen. A könyvet közben ő is leteszi, majd feláll és közelebb lép a lányhoz. Nem akar rosszat, csak kíváncsi a lány nevére.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:42 am

*Kicsit feszélyezve érzem magamat, bár nem tudom hogy miért... főleg akkor amikor Chris egy kicsit közelebb lép. Nem hátrálok meg semmi, csak... elgondolkodva nézek bele a szemeibe tovább birizgálva a nyakláncom. Az ajkaim még mindig lefelé konyulnak.*
-Nicole. *Nekemis nagyon rossz, meg több mint valószínű, hogy Maxnek is... de Chirs legalább újrakezdheti az életét, ezért bármikor cserélnék vele. Nem szeretem a sajátomat, már megint nem. Főleg, hogy így elvesztettem azt akit legjobban közelebb engedtem magamhoz, és kiderül, hogy hiába... de remélem, hogy nem sokáig. Nem tudom, hogy olyan lenne e mint volt, ha Chris újrapróbálna belém szeretni... kicsit gondba vagyok most.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:51 am

*Érzi, hogy a lány kicsit félénk, így inkább visszább lép. Nem akarja megijeszteni, főleg, hogy nem tudja, hogy Nicole milyennek ismerte meg őt. A név hallatán elmosolyodik, majd rögtön el is szomorodik. Hanni nénitől tudja, hogy egy Nicole nevű barátnője van és talán az előtte lévő lány az.*
-Ismerős a neved. Hannelori tanárnő mesélte, hogy egy ilyen nevű lány volt a barátnőm... Kár, hogy nem emlékszek vagyis csak a nevére. Nem tudom egy ismerős archoz sem kötni a nevet. *Meséli szomorúan a dolgot. Talán egy kis idő múlva emlékezni fog rá, vagy hasonló. Ha a lány tudna neki mesélni a kapcsolatukról talán minden visszatérne, ami a lánnyal kapcsolatos. Igaz egy emlékre nem vágyik, de nem válogathatja meg és minden lehetőséget megragad, hogy az emlékei visszatérjenek.*
-Esetleg mesélnél valamit a kapcsolatunkról? Talán segítene... *Kedvesen kéri a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:00 am

*Úgy döntök végül, hogy inkább leülök. Figyelmesen lépkedek, lassan az egyik közeli fotelhez és végül belehuppanok. Lábaim felhúzom, majd nagy szemeimmel pillantok ismét a fiú felé. Csak bólogatok. Egyelőre nem jön ki egy szó se a számon, csak elgondolkodom rajta, mit is mondhatnék. Egy kisebb ideig tart ez csak.*
-Én voltam az a lány... *Nem mosolygok, nem tudok. Már jó ideje. Már hozzászoktam a bezártsághoz, a társaságtalansághoz és ahhoz, hogy ennyire szerencsés vagyok. Ez várható volt, hogy előbb vagy utóbb történik velem ilyesmi...*
-őm. Aha, persze. *Nem szívesen mesélek, de hát most mit csináljak? Inkább térjenek vissza az emlékei. Elgondolkodom.*
-Látod ezt? *Le is veszem a nyakamból a láncot, odanyújtom felé és a kezébe teszem.* Ezt te adtad nekem nem is olyan túl régen. Akkor vallottad be, hogy szerelmes vagy belém... a tóparton voltunk. És aztán... *Nagyobbat nyelek, látszik is rajtam, hogy mennyire rossz az emlék így is, de talán evvel lehetne a legjobban... hiszen az ilyen emlékek egy életre bevésődnek. Legalábbis szerinte.*
-Megtámadott minket egy vámpír. Itt a nyakamon látszik is a seb. *Mutatom és folytatom.* Alig szabadultunk el, Hannelori tanárnő lépett közbe. Ha ő nincs... akkor már én se. Te pedig próbáltál megmenteni, csak eltört a karod. *Nem mondom tovább, megállok kíváncsian nézve Chrisre.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:12 am

*Figyeli a lányt és várja a történetet. Megdöbben a hallottakon. Nem is gondolta volna, hogy ilyen emléke van a lánnyal kapcsolatban. A nyakláncot jobban szemügyre veszi. A hallottak alapján és lánc szorításában, mélyen elgondolkodik és megpróbál emlékezni. Foszlányok vannak, ködös és nagyon halvány foszlányok. Magát látja, egy lányt, valószínűleg Nicole-t, a tavat és vége. Mást nem tud feleleveníteni, bármennyire is próbálkozik.*
-Szóval te vagy a lány, akibe szerelmes vol... *Nem mondja ki teljesen, félő, hogy még jobban összetöri a lány szívét. A nyakláncot visszarakja a lány nyakába és ez az emlék is beugrik neki nagyon halványak, hogy mintha ez megtörtént volna már.*
-Talán, ha újra megpróbáljuk emlékezni fogok, de... nem tudom, hogy mennyi rá az esélye. *Igaz most is érez valamit a lány iránt. Nem érti miért, de úgy látszik igaz az a mondás, hogy van szerelem első látásra. Belenéz a lány szemeibe, már amennyire tud.*
-Szép szemeid vannak. *Mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 1:09 am

*Elmerengve pillantok fel a plafonra, majd Azrára és úgy Chrisszre. Kicsit sem tudom, hogy mit tegyek vagy mit ne... mit merjek vagy mit ne. A végén úgyis én szívom, mert én vagyok a legkisebb és én vagyok az akibe mindenki bele tud gázolni még ha akaratán kívül is van. Persze ilyeneket nem közlök senkivel, elég ha magamat rágom egyelőre. Majd ha véletlenül kibukik belőlem... akkor megtudják. Lehet pszichológushoz kellene mennem? *
-Ahha. *Észrevettem hogy nem folytatja, de már így is darabokban van a szívem, amit csak elég nehezen lehet majd összerakni. Érzem, hogy nem biztos hogy menni fog... egy ideig legalábbis nem biztos. Amit a fiú mond aztán... nagyon meglepődöm. Erre meg már végkép nem tudom mit válaszoljak. El is hallgatok, hosszú percekig gondolkodom. De mivel jobban szeretem mint az életemet...*
-Megpróbálhatjuk, de ha nem megy, akkor... kár erőltetni. Viszont nem kell feladni. Remélem, olyan lesz mint volt... képzeljük azt, mintha most jöttünk volna össze. *Felvont szemöldökkel nézek Chrisre. Nekem nem lesz furcsa újra megcsókolni, de neki?*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 1:20 am

*Kíváncsi szemekkel figyeli a lány minden mozdulatát. Egy halvány mosolyt is megereszt felé a kijelentés kapcsán. Eléggé maga alatt van Chris, hogy nem emlékszik a barátnőjére. Kár, pedig eléggé szép és helyes lánynak tartja. Talán amikor együtt voltak, akkor is ilyennek tarthatta?*
-Én nem erőltetni akarom, csak az emlékeimet, hogy minden ugyanolyan legyen, mint régen. Nem is tudom, hogy nem emlékezhetek rád, mikor ilyen kedves és helyes vagy.
*Magyarázza szomorú hangon. Olyan jó lenne, ha az idő folyamán minden a régi lenne, de erre nem nagy az esély. Emlékképek ugranak be neki, szalad valakivel, majd hangos üvöltés és egy szoba ahol Hanni van mellette. A lány jelenléte nagyon sokat segít az emlékezésbe, hiszen hozzá fűzi a szerelem. Elgondolkodva nézi a lányt, nem tudja, hogy mit tegyen, inkább hagyja Nicole-ra az irányítást.*
-Lehet hülye kérdés, de meddig jutottunk a kapcsolatunkban?
*Teszi fel a kérdést, mert talán a válasz segít neki az emlékezésben.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 1:56 am

*Pillantásomat nem veszem le most Chrisszről, kíváncsi vagyok... nagyon is, de tudom hogy nem fogok megtudni semmit se. Vállat vonva bólintok egyet majd egy nagyon halvány mosoly -inkább mondhatni szájrándulásnak- látszik az arcomon, talán ma először.*
-Értem. Én segítek... amiben csak tudok. *Felállok, odaülök mellé a kanapéra. Csak hogy tudja, nem vagyok teljesen félénk típus. Tudom ám közeledni is, csak ugye... most ez más helyzet. Kicsit várok, majd visszateszem a nyakamba a már kezembe forgatott nyakláncot és a kérdésre felvonom a szemöldököm.*
-Ezt nem teljesen értem... fejtsd ki, és mesélek. *Nagy boci szemeimmel nézek fel a tőlem magasabb fiúra, miközben hallgatom hogy az mit mesél.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 2:09 am

*Örömmel tölti el, hogy Nicole ilyen segítőkész és értékeli azt is, hogy nem ítéli el Chris-t, mert nem emlékszik a lányra teljes mértékben.*
-Nagyon kedves tőled. Köszönöm, és azt is, hogy nem ítélsz el azért, mert nem emlékszek rád. *Tudatja a lánnyal az igazságot, majd elmosolyodik, mikor leül mellé. Megteszi az első lépést és megfogja a lány kezét, majd a szemeibe néz és elmerül benne.*
-Úgy értve, hogy a csókig eljutottunk-e már, vagy már esetleg azon is túl? Minden apró részlet segíthet. *Fejti ki a kérdését Nicole kérésére. Most a lányon a sor, hogy meséljen, ha már felajánlotta.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyPént. Jún. 24, 2011 11:50 pm

*Kicsit elhallgatok. Valahogy mindig így kezdem az elejét, de hát... Mást nem tudok mondani, csak hallgatni tudom Christ. Nem zavar, hogy megfogja a kezemet, csak elmosolyodom halványan és szemeibe nézek.*
-Ez alap. Nem foglak megutálni azért, mert amnéziád van... majd hátha előjönnek az emlékek. *Felnézek a plafonra, majd vissza Chrisre. A kérdésemre is megkapom a választ, így már nem tűnök olyan érthetetlennek.*
-Hát mivel már hónapok óta együtt voltunk, ezért igen a csókig el... de több nemvolt. *Mi lett volna? Ennyit tudok mondani erre, más nem nagyon jön.... *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 12:03 am

*Mélyen Nicole szemeibe néz, úgy beszélget a lánnyal.*
-Remélem én is. Bánt, hogy nem emlékszek rád. *Mosolyodik el az igazságot kimondva. A kép már kezd egy kicsit összeállni neki, de csak a vámpíros rész. Tó, sétálás, látomás, támadás, kiáltás, tanár, lebegés, gyengélkedő. Összeállt neki az emlék, de még a többi nincs meg.*
-Azt hiszem kezd visszatérni valamennyire a közös élményünk. Bár jobban örültem volna, ha a vámpírtámadásra nem emlékszek, de ez nem annyira fontos. Inkább az, hogy emlékszek valamelyest neked köszönhetően. *Mindvégig a lány szemeibe néz, majd lassan, kicsit bátortalanul, de közelít a lány felé. A következő pillanatban, lágyan és érzelemmel telve csókolja meg Nicole-t. Lehet elhamarkodta, de a lány reakciójából úgy is ki fog derülni. Azonban a csóknak köszönhetően, újabb és újabb emlékek elevenednek fel benne. Mikor megszakad a csók, ezt el is mondja Nicole-nak.*
-Kezd derengeni minden. A bagolyházban láttalak meg elsőnek. Már ott tudtam, hogy közöttünk több lehet, mint barátság. Aztán történt a támadás, majd az alagsorban Sir Amira mesélt nekünk és ott történt meg az első csók. Jól mondom? *Áradozik belőle a szó, de persze megkérdezi Nicole-t róla, hogy jól mondott-e mindent. Nem is tudja mitől, de őrül, hogy Nicole-ról összeállt a kép.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptySzer. Jún. 29, 2011 12:39 am

*A pillantását keresem, amit meg is találok igen könnyen. Csak elmosolyodom aprón és bólogatok. *
-Talán majd előbb vagy utóbb... *Vonom meg a vállamat. Kíváncsi vagyok, hogy visszatérnek e az emlékei és ha igen, akkor nagyon örülni fogok neki. Bár már most örülök, hogy sikerült valamit elérnem.*
-Tudom, hogy nem szívesen ilyen emlékre emlékszel vissza, de azért... mégis több mint a semmi. Ezek ha beugranak teljesen, akkor majd jön a többi is lassan, remélhetőleg. *Tényleg pszichológusnak vagy jósnak kéne mennem... jól tudok reagálni az ilyen helyzetekre, és ezzel előnyben vagyok a körülöttem lévőkkel szemben.
Amikor meg akar csókolni, nem ellenkezem. Hagyom magamat, szépen, lassan vissza is csókolok. Ugyan azt érzem, amit eddig is... nem változott semmi, csak... ő maga. Egy pár másodpercig csukva marad még az a szemem, aztán nagyokat pillogva hallgatom végig Christ. *
-Húúha. Ez gyorsan ment. És igen. Pontosan így.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyPént. Júl. 08, 2011 4:49 am

-Inkább előbb. Nem szeretek várakozni, nem tartozik az erősségeim közé. *Fejti ki mosolyogva, hogy jobban örülne a hamarabbi emlék bevillanásnak.*
-Nem igazán repdesek tőle, de... lényegtelen. Ami történt, megtörtént. Változtatni nem lehet már rajta, de a háttérbe szorítani azonban lehet. Ha te mondod... *Mást már nem mond rá, hanem már csókolja is a lányt. Nicole nem ellenkezik, így csak egy jó idő után szakítja azt meg, majd elmagyarázza a helyzetet.*
-Lehet, hogy te vagy rám ilyen hatással. Hanni nénire is emlékeztem, igaz csak a nevére. Talán akikhez valami erősebb érzelem köt, azokra könnyebben megy az emlékezés. *Gondolkodik hangosan, mert ugyebár, ő az ilyenekhez egyáltalán nem ért, de elszokott gondolkodni rajta néhanapján. Kíváncsian mered a lány szemeibe és várakozik, hogy most mi lesz, mert egyenlőre fogalma sincs a folytatásról.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 1:35 am

-Ó, értem. *Mosolygok vissza, de csak egészen halványan. Kicsit azért még mindig elgondolkodtat a dolog... nem teljesen értem, de azért remélem Chris jól lesz tényleg. Bólintok, bár nem mindig értem.*
-Ahha, majd igyekszünk úgy tenni. *Háttérbeszorítás. Azért jó lenne tényleg nem emlékezni a dolgokra, és az se lenne rossz, ha nem emlegetnénk. Majd meglátjuk. Figyelem tovább, aztán már csókol... én ugye nem ellenkezek neki, de ez csak a régi dolgokra emlékeztet. Ugyan olyan, mint volt... mármint a csókja. Én azért nem húzom el olyan túlságosan hosszúra. Kicsit elpirulok a végén, bár a hajam mivel egészen oldalt van, elég jól takarja az arcom, ha én úgy akarom.*
-Hm... meglehet. És hogyan tovább? Vannak valami elképzeléseid? *Érdeklődöm kedvesen, bár nem tolakodva. Kíváncsi vagyok egy kicsit most így ezek után... nem tudom, mennyire lesz minden ugyan az.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: