Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme - Page 2 Vote_lcapNyugalom terme - Page 2 Voting_barNyugalom terme - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 9:44 am

* Érdekes, hogy ezzel a fura fazonnal még nem találkoztam, hisz vonzom magamhoz az antiszociális embereket. Talán ő kivétel lenne? Áh nem hiszem. Biztos ő is olyan unalmas lesz mint a többi szánalmas ember. Végig pillantok rajta, elsőre nagyon is szendének tűik. Remek, legalább lesz kivel játszanom. Már ha bírja idegileg a dolgokat. *
- Hát... csak még korán van és eljöttem egy kis esti sétára. Itt még úgy sem jártam és gondoltam, hogy benézek. Hátha találok valakit akit bírok kínozni. * Kim felé pillantok hátha veszi a lapot. *
- És te? * Remélem nem fog sírja elmenekülni. Mert azt is kinézném belőle. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 9:48 am

*Neki a kínzásról konkrétan az az éjszaka jut eszébe, amit Willel töltött a menedékhelyen, és kis híján a halálban végezte. *
- Én szeretek itt lenni, olyan békés minden *motyogja halkan maga elé, mintha nem is a lánnyal társalogna, pedig azt teszi, csak ő ilyen halk a maga módján. Nem a lányok kedvence, a félénksége miatt.*
- Olvasni készültem, de nem köt le a könyvem most. *jegyzi meg és a fotel melett árválkodó könyvre bök, ami az "Angyalok nyomában a gyógyítás terén" címet viseli. Hát igen, ő már csak gyógyítónak készül.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:01 am

* Csak fészkelődök a fotelban. Nem valami kényelmes, legalább is nekem nem. Meg a színe sem tetszik. Ez a bordó szín, még a hideg is kiráz tőle. Kész kínzás itt lenni. *
- Hee? * Nem nagyon hallottam a szinte magában morgolódó fiú hangját. Nem igaz, hogy nekem beszél. Azért nem kell süketnek nézni, hogy ordibáljon velem, de azért beszélhetne hangosabban is. *
- Hát én most vagyok itt először. De nem nagyon jön át a hely. * Flegmán vállat rándítok. *
- Ha olvasni akarsz akkor én már húzok is innen. Nem akarlak zavarni. * Ezt a nem zavaros részt én sem mondtam komolyan. Mert szeretek másokat zavarni, legyen szó akármiről. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:06 am

*Neki viszont tetszik a hely, és a belőle áradó természetes nyugalom. mintha egy barokk kastély egyik szalonjába lenne, ő jól érzi magát.*
- Nem tetszik? *kérdezi egy picit hangosabban hogy a lánynak ne kelljen visszakérdeznie. *
- Nem zavarsz, csak... ami azt illeti nincsen igazán sok témám. *vallja be kissé zavartan, mert sosem volt egy bőbeszédű alkat. Persze Gregory a másik tudóspalánta kihozta belőle, tudtak beszélgetni híres mágusokról, akik mindenfélét feltaláltak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:27 am

* Látom gyorsan tanul a kicsike. Neki nem kell semmit sem kétszer mondani. Ért a szóból. Nahát lehet, hogy még a végén jóban leszünk ha nem csinálom ki előbb. *
- Hát nem nagyon az én stílusom. Minden olyan nyugodt meg minden. Hiányzik a zaj meg a pörgés. Remélem, tudod, hogy hogyan gondolom. Ha meg nem annyi baj legyen. * Ismét fészkelődöm egy kicsit, majd folytatom tovább a mondani valómat. *
- De jó, hogy most nem vagyok zavaró tényező. Pedig az volt a célom. * Gonosz kacajommal hasítok bele a csendbe. *
- Hát nézzük csak,... nincs téma majd mindjárt csinálok én neked témát. * Gonosz nézésemmel szinte Kimbe látok. *
- Na és Kimcsi hogy állsz a csajokkal? * Pofátlanul gázolok bele a személyes dolgaiba.. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:34 am

*Ő nem reménykedik benne hogy jóban lesznek, hiszen látja hogy Larina az úgynevezett menő lányok közé tartozik, akik nem igen foglalkoznak az olyanokkal mint Kim.*
- Én szeretem a nyugalmat. A pörgés olyan, fárasztó. *jegyzi meg ,mert természetesen érti mire gondol a lány. Arra amit James is művel. Az pedig neki igazán távol áll a stílusától.*
- Pedig nem vagy zavaró. *szólal meg, az ő türelme szinte végtelen. Azt is csak akkor veszti el, amikor a türelem félelembe vagy rémületbe csap át. A lányos kérdésre kissé elpirul. Elvileg van már aki tetszik neki, egy lány. De nem tudja mit kezdjen vele, vagy hogy hogyan mondja.*
- Van aki tetszik *zárja a lehető legrövidebbre majd hogy a saját életét mentse, hogy ne kutakodjanak benne, inkább kérdez.*
- Neked, gondolom van barátod, nem?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:46 am

* Elsőre azt hittem, hogy elég szűkszavú, ahhoz képes eléggé sokat beszél. De nem zavar. Jobb így mint ha csak én lökném neki a sódert ő meg csak nézné a falat és meg sem szólalna. *
- Fárasztó? * Nem tudom mi lehet abban a fárasztó. Nekem csöppet sem az. De hát van ilyen. Nem lehet mindegyik ember ugyan olyan. *
- Óh, köszi ez bóknak veszem. * Aztán mint egy elmebeteg elkezdek ezen mosolyogni. Kevés ember mondott még nekem ilyent. *
- Kimcsi, csak egy szóba kerül és megpróbálhatlak vele össze hozni. Ki tudja, akármi lehet. * Nem tudom miért, de imádok mások magánéletébe belepofátlankodni. *
- Nekem olyan, hogy barát nem kell. Nem vagyok túl hűséges típus. Vagyis imádok játszani másokkal és mások érzelmeivel. * Arcomon ismét megfigyelhető az az ördögi kis bájos mosoly. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:51 am

* Igaz hogy hajlandó kinyögni két szónál többet de még mindig nem egy showman ami azt illeti. Konkrétan nem az ilyen lányok a kedvencei, de hát ő nem olyan hogy bárkit is elküldjön, mert nem az esete. A beszélgetés ismerettséget hoz, ami neki jó, mert nem szeret a külső alapján ítélkezni.*
- Fárasztó *ismétli meg előző mondatát, majd a következőkre kicsit megint zavarba jön.*
- Nem, nem kell.... de köszi *majd elintézi magának ha felnő a feladathoz. Ami még nem most lesz de azért reménykedni szabad.*
- Értem. *válaszolja szűkszavűan, a nem túl hűséges kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:57 am

* Próbálnám élvezni Kimcsi társaságát, de nem hagyja magát. Sehogy sem jutok vele egyről a kettőre. És nem akarom kínozni, lehet hogy inkább hagyom tovább művelődni. *
- Hát te tudod én csak segíteni akartam. * Válaszolok a fiúnak, pedig igazán nem halt volna bele, ha segítettem volna neki, de ha nem akkor nem, nem fogok most erőszakosat játszani. *
- Hát Kimcsi örülök annak,hogy megismertelek. De lassan mék, nem akarlak tovább untatni. * Épp hogy kimondtam amit akartam és már fel is tápászkodtam a fotelból és gyorsan kiviharoztam az ajtón, nagy hangzavar közepette. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 11:03 am

*Ő nem könnyű eset, a legtöbb lánynak nem az ízlése szerint való, ezek szerint Larinának sem. De nem bánja, ő sem ilyen lányt képzel el magának.*
- Nem, ezt... majd... megoldom *mondja zavart hangon, majd a felálló lányra pillant. *
- Én is örülök hogy megismertelek *jelenti ki, mert ez így is van, csak nem feltétlenül úgy ahogyan azt más ember gondolná. Ő az égvilágon semmit nem akar a lánytól.*
- Szia *köszön el, és a lány távozása után még vagy másfél órát olvas, mielőtt elmenne aludni.//

//Köszi én is//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:07 am

*Az már biztos, hogy ez a kedvenc helye a suliban. Az egyetlen nyugis hely, és a legjobb benne, hogy kevesen látogatják. Általában itt szokott elbújni a világ elől.*
- Végre. *Sóhajt eget, majd egy bögrébe készít magának teát. Ha ezzel megvan, akkor letelepedik az egyik fotelbe, és bámul maga elé. Most nem hozott könyvet, jelen pillanatban nincs kedve olvasni, ami nála nagy jó.
Egyénként egy farmert, egy sötétkék kockás inget, és tornacipőt visel. A haja most kivételesen rendezett, de a nagy feketekeretes szemüvege még mindig ott van az orrán.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:15 am

*Itt sem jártam még, ezzel a felszólalással álltam meg a terem előtt. Szűk, sötétkék farmert viselek, és egy piros spegettipántos topot, amire egy Mexico feliratot nyomtattak. Belépek, és körbepillantok, hátha van itt valaki más is rajtam kívül. Nem tudom, kinek örülnék a legjobban, de talán Danielnek vagy Gregorynak. És igen, mázlim van mert az utbbi fiú itt is van. Elsétálok felé, és köszönök neki.*
- Szia Gregory. Mi jót csinálsz tt egyedül? *kérdezem, majd közelebb lépek akonyha felé és csinálok magamnak egy kakaót. Aztán a fiúval szemközti fotelbe telepedek le, magam alá húzva a lábaimat.*
- Jól vagy? Olyan nem tudom, furának tűnsz egy kicsit. *teszem még hozzá, majd figyelek a válaszokra.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:34 am

*A teáját iszogatva ücsörög a fotelében, amikor valaki megszólítja. Elmosolyodik, főleg, mert pont az, akire várt, hogy esetleg megjelenik.*
- Szia, Leila. *Köszön a lánynak, kicsit idegesen szorongatva azt a bögrét.*
- Ó, semmit. Csak elvagyok. Tudod, ide alig jár valaki, azért szeretek itt lenni. *Magyarázza a lánynak. Igaz, könyvet most nem hozott, elvan a gondolataival.*
- Persze, tökéletesen. Soha nem voltam jobban. *Mosolyodik el megint. Tényleg jól érzi magát.*
- Na és te hogy vagy? Hogy kerülsz ide? *Érdeklődik, és a szemüvege mögül kicsit félve kezdi el vizslatni a lány arcát.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:44 am

*Egy fekete macsek fut idefelé, a szájában egy kapitányi karszalaggal. Már megint elcsórta valamimet. Kész rémálom ez az állat. Persze én meg utána, mert azért nem hagyom, hogy elkeveredjen. Odinson meg is ölne. A teremben már lehet hallani a kiabálásomat, de a macska már befészkelte magát, Leila lába alá.*
-Gyere ide te rohadék dög! Ha még egyszer megtudom, hogy valamimet elkötöd, nem állok jót magamért, érted? *Kiabálok, cseppet sem udvarias hangnemben. Ugyanaz a zöld póló, fekete farmer, és fekete cipő van rajtam. Közbe beérek a terembe, és nem kis megdöbbenéssel konstatálom, hogy nem vagyok ám egyedül. De nem jövök zavarba, hanem rögtön nézem a berendezést, hogy merre lehet az a szőrgolyó.*
-Öhm... Sziasztok! Mi járatban? Amúgy, Sebastian Blaze, Amira negyedik. *Hadarom el, közben észreveszem a macskát, Leila lába alatt. Dobbantok egyet, mire az állat felém szalad, én meg elkapom.*
-Kitömöm, esküszöm hogy ki fogom tömni! *Csóválom a fejem, egy félmosollyal. Közben a fiúnak nyújtom a kezem. Ismerem látásból, tudom, hogy ház, és évfolyamtársam, de ezt valahogy elfelejtettem megemlíteni. Igen, a macska miatt.*
-És bocs, ha hangos voltam, de ez a macska kiborít. *Csóválom a fejem még még mindig, de már mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:53 am

*Elmosolyodom, és örömmel veszem észre, hogy Greg, már beszédesebb mint legutóbb.*
- Igen, észrevettem. Idefelé jövet szinte senkivel nem találkoztam. *mondom, és belekortyolok a kakaómba. Finom lett, de hát istenem, jók az alapanyagok.*
- Akkor jó, ennek örülök. *felelem, és elgondolkozok. Tulajdonképpen semmi célom nincsen, amit itt csinálhatnék.*
- Hát én csak sétáltam, és mivel itt nem voltam eddig, gondoltam benyitok. És amikor megláttalak, bejöttem beszélgetni.* teszem még hozzá, amikor kiabálás hallatszik a folyosóról, és és arra kapom a fejem, hogy ki az az állat aki így üvölt. Aztán feltűnik egy macsek, ami nehezen szaladhatott be a lábaim alá, mert én magam alá hajtogattam azokat a fotelben. Aztán feltűnik a kiabálás gazdája is, akit összeszűkült szemekkel nézek végig. Nem szeretem az olyanokat, akik így bánnak az állataikkal. És még csak meg is szólít minket, hát a pofátlanság határtalan de tényleg. *
- Szia. Leila vagyok, Leila Horowitz, amira, harmadik. *mutatkozom be én is hűvösen, és még véletlen sem nyújtok kezet. Engem csak ne fogdosson senki. *
- Ha nem bírod, akkor minek tartassz macskát? *teszem fel a kézenfekvő kérdést, miközben ismét kortyolok egyet az italomból. A kérdésre pedig megvonom a vállam.*
- Beszélgetek Gregoryval. *felelem egyszerűen, mert éppen rohadtul zavar ez a bájgúnár, de vagyok oylan udvarias hogy ezt ne mondjam ki hangosan is.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:00 am

- Igen, kevesen ismerik ezt a termet. Éppen ez a jó benne. *Mondja a lánynak, miközben kortyol egyet a teájából.*
- Akartalak már keresni, csak rájöttem, hogy nem tudom melyik hálóban laksz. *Mosolyodik el. Igaz, megkérdezhette volna, de annyira nincs jóban a lányokkal, no meg más diákokkal, hogy ezt kiderítse. Ekkor jön az ordibálás, és mivel Greg olyan nyugalmas gyerek, és inkább a csendet szereti, kicsit meg is ijed a hangoskodásra.*
- Miez? *Pislog körbe. A macskát nem veszi észre, csak a gazdáját, mikor az kiabálások közepette belép. Csodás, még hogy a nyugalom terme.*
- Gregory, negyedik, szintén Amira. *Mutatkozik be, ugyan tudja, hogy ki az, aki itt áll. Az egyik menő csávó. És leáll vele beszélgetni? Mi történt?*
- Beszélhetünk... a nyugalom termében. *A mondat végét kicsit megnyomja, hogy éreztesse, nem kéne itt hangoskodni. Leilára pillant, amilyen kérdő tekintettel, hogy most mi legyen*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:09 am

-Szóval te vagy az? *Fordulok Gregoryhoz. Még egy mosolyt is megeresztek. Ő teljesen más, mint a többi stréber. Nincs vele semmi bajom, meg nem vagyok egy öntelt ficsúr. Soha nem is volt vele. Közben felveszem a macskát, és simogatni kezdem, mire a vállamra mászik, szétkarmolva a karomat. De nem zavar, mert szeretem a kis jószágot.*
-Énnem bírom? *Na ez az, amikor az emberek első ránézésre ítélnek. Nem szeretem az ilyet. Ha ránéznek a macskára már megállapítják, hogy bírom a buráját, mert jól van tartva, és nem is bolhás meg hasonlók.* -Imádom ezt a dögöt, de elcsórta megint a cuccomat. *Veszem halkabbra a hangomat, mert tudom, hogy hol vagyok. Ha azt hiszik hogy bájgúnár vagyok, akkor nem tévednek nagyot, bár nálam nagyobb bájgúnár is van Miller személyében. *
-Ja, el is felejtettem. A cica neve: Nyávogi. Jójó, tudom, hogy hülye név. *Már nem mosolygok, de nem is érdekel, ha nem bírnak. A macska a neve hallatán hálásan nyávog egyet, és én megsimogatom. Közben a karszalag kiesik az állat szájából, én még a levegőbe elkapom, és zsebre vágom. Még mindig halkan beszélek, ugyanis nem vagyok tuskó, hogy ne értsem meg.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:16 am

*A fiúra mosolygok, és igen, ő szimpibb mint a másik, Menő Csávó. Azokat a legkevésbé sem szeretem, mert nagyra vannak magukkal és azt hiszik ők itt az istenek, miközben dehogyis azok.*
- Nyugi, csak valami nagyszájú divatmajom *felelem, még mielőtt Seb belépne, és hallaná, milyen szép véleménnyel vagyok róla. Végig is mérem, nyugisabban, és rémlik, hogy ismernem kellene valahonnan, de csak akkor esik be hogy ki is ez, amikor rápillantok a karszalagjára. Csapatkapitány… akkor idén sem nyer a csapat az biztos. Ahogy a másik beszélni kezd, úgy lesz egyre inkább nem szimpatikus. Lehet hogy elkapkodtam az ítéletet, de ez van, miért kell elsőre rossz benyomást tenni. *
- Ahha, értem. *kommentálom, mert volna pár csípős megjegyzésem, hogy a macska minek mászkálhat a személyes cuccok közelében, meg miért nem lehet megnevelni, de nem teszem fel őket. Azt nem vonom kétségbe hogy bájgúnár, mert úgy is viselkedik, viszont az az egyetlen jó pontja van, hogy nem kezdte el piszkálni, vagy sértegetni Greget. Azt biztosan nem hagytam volna.*
- Nyávogi? Hát, te tudod. *jegyzem még meg, mert én ugyan nem tudtam volna ilyen lehetetlen nevet találni szerencsétlen állatnak.*
- És te mit csinálsz itt, azt leszámítva hogy az állatodat kergetted? *kérdezem meg, enyhe utalásként, hogy mivel megvan az állat, már semmi keresnivalója nincs itt. Gregre közben egy szintén tanácstalan pillantást vetek, mert én sem tudom mi legyen most. Beszélgetni kellene vele, de… miről?*
- Megvan már az Amira csapata, kapitány? *kérdezem, mert eszembe jut hogy az előbb azt a szalagot tette el a zsebébe.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:25 am

- Miért, kit vártál? *Néz a srácra... Ezt most nem igazán érti. Igen, ő Gregory, a tömegfóbiás, rondaszemüveges, pattanásos srác az Amirából. Igen, az ő fejét szokták Millerék a wcbe nyomni. Igaz, hogy Seb még nem sértegette nyilvánosan, de nála már az probléma, ha az illető menő csávó.*
- Nyávogi? *Kérdez vissza. Ő tuti nem adna ilyen nevet a macskájának, de ezt nem mondja ki nyíltan. Nem akar még egy ellenséget magának. Elég, ha már a kinézetébe belekötnek.
Annak meg hálás lenne, ha tudná, hogy Leila megvédi. Végül is ő nem az a fajta, akinek ez menne. Nem véletlenül szokott mindig ő lenni a menők célpontja.*
- A csapat... remélem, hogy idén kupát nyertek. *Jegyzi meg, és végre megereszt egy mosolyt. Igaz, hogy nem tud kviddicsezni, de a meccsekre azért lelkesen király, és meghúzódik valahol a sarokban, ahol senki sem veszi észre.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:35 am

-Nem, nem félre ne értsd! Nincs veled semmi bajom, sőt! *Tényleg nincs vele semmi bajom. Nekem nem az a lényeg, hogy milyen tanuló, meg hasonló. De ha tudnám, hogy Millerék a wcbe nyomják a fejét, még meg is védeném a srácot. Nem szép dolog a gyengébbet bántani, és én mélységesen elítélem Millert, és a bandáját, mert tudom, hogy vannak köztük halálfalók. A fekete mágiát megvetem.*
-Igen az. Ezért adja a majd a gyerekeimnek a nevet a feleségem. *Húzom el a számat, de aztán felkuncogok. Nem olyan vagyok, mint amilyennek kívülről látszom. Talán ez nem látszik, de idővel rájönnek, hogy én nem ilyen vagyok. Legalábbis nagyjából.*
-Akármilyen meglepő, én is olvasni jöttem, de a macskám mellett nem lehet kikapcsolódni. Meg, próbálok valamit kitalálni, hogy azt a tetű Millert megleckéztessem. *A hangom elkomorodik, mikor Millert említem, de egyébként barátságos hangnemben társalgok, mint mindig.*
-Lassacskán összeáll igen. Bár még mindig keresek két hajtót, két terelőt, meg még sok minden kérdéses. Szóval sehol nincs a csapat. A tavalyi emberek elmentek. *Sóhajtok fel lemondóan. . Az örző is hiányzik. Szóval, még tényleg készülőben van a csapatom.* -Azt remélem én is. Nincs kedvem megint Millert hallgatni egész évben, hogy övék a kupa... *Csóválom a fejem, és a könyvespolchoz sétálok, majd egy átkokkal foglalkozó könyvet emelek le, lehuppanok a fotelbe, és olvasni kezdem. De közben azért figyelek.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:44 am

*A fiúra pillantok, és megértek mindent. Az iskolában megtalálható két fiútípus egy egy példánya. Egy aki nem szép, de okos, és lehet vele beszélgetni, és egy, aki szép de nagyképű, és nem valami szórakoztató. Gondolkodás nélkül az előzőt választanám, mert ha elmesélném neki hogy miylen az én életem, ő jobban megértené, és ő nem csak divatból járna egy lánnyal, mint ezek a nagymenők. Nekik nem számít semmi, csak hogy legyen mellettük egy csinos pofika. Egy két fiút, már bőven kikosaraztam az elmúlt három évem alatt. Aztán ismét a másik fiú felé fordítom a fejem, mert megint megszólalt.*
- Hát, lehet hogy nem lesz hátrány a gyerekeidnek, ha nem te nevezed el őket. *húzom pici mosolyra a számat. Ez azért mulatságos, de nem lennék egyik gyerek helyébe sem.*
- Értem, akkor gondolom nem zavar, ha közben beszélgetünk Greggel ugye? *kérdezem, mert engem nem igazán érdekel, Sebastian személyisége, de azért figyelek arra amit mond. Nincs meg a csapat, ez érdekes, de talán… beszállhatnék. Végül is, nem vagyok túl nehéz, és a labdákkal el tudok röpködni én is.*
- Van még felvétel? Mert lehet hogy jelentkeznék. Terelőnek akartam, de akkor a hajtó is megteszi. *mondom, mert azért jó lenne ha lenne egy rendes csapat, és úgy tudnánk játszani. Nekem igazából mindegy lenne ki nyer, én nem azért játszanék mert nyerni akarok, hanem mert játszani jó.*
- Miller? Ki az? *kérdezem mert nem ismerek ilyen nevű személyt.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:53 am

Ahogy a fiatalok a teremben üldögélnek és beszélgetnek, észre sem veszik, hogy szépen lassan a szőnyeg elkezd egyre nedvesebbé válni. Először csak cseppek jelennek meg rajta, aztán egyre nagyobbacska foltok, míg végül egész kis pocsolya keletkezik. Aztán a víz gyűlése megáll, pár percre.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:55 am

- Ennek igazén örülök. *Vonja meg a vállát. Szuper, akkor végre van valaki, aki nem akarja kicikizni, és kínos helyzetbe hozni. Ez azért biztató.*
- Tényleg jobban járnak majd. *Jegyzi meg halkan, az orra alatt. Tényleg nem irigyli majd a gyerekeit. Főleg, ha beceneveket ad majd nekik.*
- Ó, és mit olvasol? *Hátha valami érdekeset. Vagyis Gregory számára érdekeset, ami általában a mágiatöri szokott lenni.*
- Ó... *Mondja ezt arra, hogy Seb nem bírja Millert. Na... talán nem is olyan bájgúnár?*
- Kviddicsezel? *Pillant a lányra, mert ezt eddig még nem hallotta. De legalább még egy ok, miért menjen meccsre.*
- Miller... hatodikos, Faminés. *Mondja, de nem teszi hozzá a véleményét, amit elég cifra lenne. A vizet meg nem veszi észre, csak amikor már az egész szőnyeg foltos.
- Nem öntött ki valaki valamit? *Kérdi a többiektől.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:03 am

-Engem nem zavar, hogy többet tanulsz, mint egy átlagos diák. Jófej vagy, és ez a lényeg. *Bokszolom vállba Greget. Persze nem erősen, de azért mégis. Amolyan haveri alapon.*
-Az egyszer biztos. *Kacagok fel, még mindig halkan. Közbe a könyvre pillantok, és lapozok egyet. Már a 20. oldalon tartok. Gyorsan olvasok.*
-Átkokról szóló könyvet. Biztos vagyok benne, hogy a fél Faminét ellenem fordítja. Ismerem. Sajnos. *Teszem hozzá, a sajnost. Igen, ki nem állhatom. A címét is felmutatom Gregnek, hátha ismeri. A könyv címe: Átkok és Ártások Profiknak.*
-Persze, nem gond. Csak előbb megnézlek majd. *Vigyorodok el. Végre egy jelentkező! Hajtó poszton fogom megnézni a lányt.*
-Egy tetű, beképzelt, gyökér bájgúnár, aki azt hiszi, hogy minden az övé. *Csattanok fel egy kicsit idegesen. Nem vagyok rá irigy, mert én is minden nőt megkapok, de akkor is...*
-Nem, én semmit. A macska sem vizelt oda, szóval nem tudom, mi lehet. *Rázom meg a fejem.*


//Bocsánat de Seb innentől NJK. Szülői terror. Azért köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:12 am

*Nem teszem hozzá, hogy hát még én, de akkor is örülök neki. Végre nem kell a sok hülyeségét hallgatni.*
-Szerintem is *mosolygok rá Gregre, mert nekem akkor is ő marad a szimpatikus, hiába könyvmoly. Legalább művelt, és nem játsza az eszét.*
- Nem éppen, de tudok, és ha kell akkor beállok a csapatba, hogy meglegyen a kellő ember, és mehessünk meccsre is. *felelm Gregnek, egy kis részt kihagyva, mert engem nem érdekel, mit olvas a másik. A stréberséghez való hozzáállást is díjazom azért, mert nem ítéli el Greget, csak mert művel, megérdemel egy picike mosolyt is.*
- Ki tudja, én nem ismerem. *teszem hozzá, mert nem tudom ki ez a Miller, és miért szidja őt mindenki. Ennek fényében azt hiszem, nem is akarom megismerni.*
- jól van, majd küld üzenetet hogy mikor jó neked. *vonok vállat, benne volt a pakliban, hogy megnéz, mielőtt bevesz. Nem baj, meg tudom csinálni.*
- Értem, tehát vonzó személyiség. *húzom el a szám egy kicsit, majd valami furcsára figyelek fel. Rá is mutatok.*
- fiúk, ott mitől vizes a szőnyeg? *kérdezem, és arra a pontra mutatok, ahol a víztócsa keletkezett, ami tuti nem volt ott, amikor mi bejöttünk.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: