Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme - Page 5 Vote_lcapNyugalom terme - Page 5 Voting_barNyugalom terme - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:40 am

*Elmosolygok azon, amit mond Kim. Hát igen én ilyen vagyok. Szeretek a középpontban lenni, ha olyasvalakikkel vagyok, akiket igaz barátnak tekintek.
-Értelek. Akkor még is igaz amit Jake mondott róla. Nem vagy olyan beszédes, ami igazán nem baj.
*Osztom meg Jake véleményét Kimmel. Hát igen, az öcsémnek jó megérzései vannak, Majd elkapom valamikor a folyosón. Kim bálos kijelentésén egy kicsit elnevetem magam, persze nem rossz szándékból. Látszik rajta, hogy zavarban van, de ez cseppet sem zavar. Nem ő az egyetlen, aki zavarban van a társaságomban. Bár a legtöbbjük pofára szokott esni, mikor megmondom neki, hogy kopjon le, mert nem érdekel.
-Hát az a személy jelenleg a KÖNYVET bújja és cseszik figyelni arra, ami körülötte van, így nem hiszem, hogy eljönne velem. Meg hát neki ott van Cintó.
*Mikor Kim elfogadja az ajánlatot, majd kiugrok a bőrömből, de ezt próbálom nem mutatni.
-Rendben van. Akkor hol és mikor találkozzunk??
*Kérdezem kedves hangon és egy mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 10:55 am

*Kicsit elgondolkodottan figyeli a lányt, nem tudja hova tenni magában, kicsit tanácstalan*
- Jake? Miylen Jake? *kérdez vissza, mert hirtelen nem jut eszébe ilyen nevű alak, a többire meg csak mosolyog egy halványat. Ő már csak ilyen.*
- Oh értem, Sebastian valószínűleg amúgy sem Cintiaval megy, hanem a bálkirálynőjével, az pedig Sandra néni *világosítja fel a lányt, hogy nem igen lenne értelme Cintóra irigykedni, hiszen Sebnek már megvan a párja.*
- Hát, a bál kezdete előtt negyed órával a keresztfolyosón? * javasolja, ahol múltkor Nicole-al is összefutottak. Túlságosan zavarban van ahhoz, hogy a lány lelkesedését észre vegye, igazából nem is érti mire fel hívta el a bálba őt.*
- Seben kívül nem akartál mást is megkérdezni rajtam kívül? * érdeklődik kicsit értetlenkedve. Furcsa neki, hogy a lány így észreveszi őt, általában nem szokott feltűnést kelteni, inkább elveszik a tömegben.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 11:08 am

*Egy kicsit meglep, hogy nem tudja, hogy ki az a Jake, de a helyzetet elnézve... megértem.
-Jake az öcsém. Ő is másodikos Amira diák, pont mint te.
*Mosolyodom el a mondat végén. Mikor Kim elmondja, hogy Seb kivel megy, akkor egy kicsit megdöbbenten, reagálok a helyzetre.
-Tényleg, el is felejtettem, hogy nem Cintó lett a bálkirálynő. Így Seb kénytelen lesz nem vele menni.
*Mondom egy kicsit gúnyosan, hát ha felfigyel rá a könyvmoly, de minden jel arra utál, hogy a mi 3. társalgó személyünket megemésztette a könyv, amit olvas. Sebaj, kit érdekel Seb, ha rajta kívül még mással is beszélgethetek.
-Őszintén nincs. Eddig a tesómmal mentünk, de ő összejött egy fiatalabb lánnyal és így egyedül maradtam. Rendben van, ott találkozunk.
*Mondtam kedves hangon, majd elgondolkodtam azon, hogy mit is vegyek fel. Kis idő után pedig ismételten megszólalok. Nincs mit tenni, most beszédes hangulatomban vagyok.
-De egyébként miért baj az, ha veled szeretnék menni?? Ha van barátnőd és vele szeretnél lenni, akkor megértelek, csak olyan furcsa, ez az egész. Mint, ha nem szeretnéd ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 11:17 am

*Gondolkodik, gondolkodik, aztán leesik neki, hogy kiről is van szó.*
- Jah, hogy az a Jake... *ad hangot a felismerésnek, miszerint, most már tudja kiről is van szó. Az említett srác sem tartozik a nagyhangúak közé.*
- Pedig Sandra nénivel megy, de legalább neki le van a gondja a párkeresésről. *mosolyodik el, a dolog pozitív oldalát nézve. Ő nem tervezett menni, de ha már így letámadták, akkor nem mondott nemet. Elő kell majd keresnie, valami elegánsabb ruháját.*
- Értem, én a nyárbúcsúztatón voltam, szintén egy másik lánnyal, de az összejött valaki mással, így magamra maradtam *vallja be őszintén, és tekintetén csupán egy pillanatra villan át szomorúság efelett.*
- Nem, az a baj hogy velem szeretnél menni, csak tudod, nem nagyon szoktak ilyen ajánlatokkal bombázni és eléggé meglepett hogy te megkérdezted *feleli, és zavartan birizgálja az inge gombjait.*
- Nincs...barátnőm *teszi még hozzá, mert bár majdnem volt, de aztán valaki más gyorsabb lett, valakit meg ő utasított el a túlzott rámenőssége miatt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 11:35 am

-Igen róla van szó. Pont olyan, mint te. Ő sem szeret kitűnni a tömegből, bár ennek azt hiszem tudom is az okát.
*Jelentem ki, mikor Kim rájön, hogy ki az illető, akiről szó volt.
-Hát igen. Remélem, ha én lennék a bálkirálynő, ami nem hiszem, h bekövetkezik, akkor valami normális pasi legyen mellettem, mint mondjuk... te.
*Jelentem ki határozottan, majd egy mosoly követi az arcom reakcióit. Kim elmondja, hogy lett volna esélye egy lánynál, de sajnos lekésett róla.
-Ó szegénykém. Most biztos magad alatt vagy. Tudod, h kivel jött össze??
*Érdeklődöm teljes együttérzéssel, hisz nekem is volt ilyen esetem. Igaz nem a mágusképzőben, hanem még a mugli iskolában.
-Nem vagy egyedül ezzel a helyzettel. Nekem sincs barátom. Még régen volt egy kapcsolatom, az egyik osztálytársammal a varázstalan iskolában, de miután kiderült a képességem, összejött valaki mással.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 11:41 am

- Így már tudom, nem messze szokott ülni tőlem órákon *bólogat, beazonosította, kiről van szó, csak az maradt le, hogy Jake-nek van egy nővére. Ezt nem tudta, vagy csak átsiklott felette, nem tudni.*
- Hát, nem hiszem hogy jó királyod lennék *mosolyodik el ő is, és meglehetősen megnyugtatja a tény, hogy Seb inkább a könyvének szenteli a figyelmet.*
- Szerintem lehetsz te is a bálkirálynő, bár én sose lennék bálkirály... *teszi még hozzá, de egyeltalán nem bánja.*
- Hát, annyira nem, csak kicsit, nem esett jól. *összegzi ami a fejében jár, majd ismét csak bólint, tudja ki a hódító.*
- Egy elsőéves, Plamás fiú, Raidon Raphaello *mondja, mert ismeri a srácot, néhányszor már beszélgettek, és nem rossz fej, nem tudja hibáztatni, amiért ő gyorsabb volt.*
- Jártál mugli iskolába?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 12:05 pm

-Na a végé még kiderül, hogy haverok vagytok.
*Mondtam egy kicsit viccelőde, de nem sértően. A bálkirályos dologra felfigyelek, mert szerintem nincs igaza Kimnek, és ezt el is mondom neki.
-Ugyan már. Szerintem még mindig jobb lehet veled táncolni, mint egy tanárral. Főleg, ha igazgatóról van szó. Fúú... belegondolni is rossz, ne, hogy átélni.
*Mosolygok el a mondat végén, majd egy kisebb nevetést is megejtek.
-Értem. Ha segíthetek valamiben, akkor nyugodtan szólj. Megtalálsz a klubhelyiségben. Én nyitott vagyok az érzelmi dolgokra és, ha tudok, akkor segítek is.
*Magyarázom a dolgot Kimnek.
-Ó már értem. Hát nem tudom, pontosan ki ő, de azt mondják, hogy miután a lányok megismerik az apját, aki mellesleg az SVK tanár, akkor ejteni szokták. Na most én nem igazán tudom ennek az okát. Egyszer-kétszer beszélgettem vele, de nem mertem belebonyolódni a kapcsolatba. Egyrészt, mert jóval fiatalabb nálam, így az öcsém is lehetne, mást részt, mert elakarom kerülni a kényes ügyeket az apjával.
*Vázolom az ismeretségemet Ralphról, majd a kérdésem egy kicsit elfordítom a fejem, majd visszanézek a srácra és válaszolok.
-Igen jártam 3 évet, mivel félvér vagyok. A szüleim így látták helyesnek, hisz nem jelentkezett a mágiára való fogékonyságom, 10 éves koromig.
*Válaszoltam a kérdésre, persze nem nagy lelkesedéssel, de nem tehetek róla.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 12:16 pm

- Azok talán nem, de szoktunk beszélgetni * mosolyog ő is, most már felengedve, főleg hogy nem szorítják háttérbe, a nagyszájúak, így tud önmaga lenni. Még mindig utálja az iylen helyzeteket, amikor nagyhangúak közé keveredik, túlságosan emlékeztetik őt a múltban történt dolgokra, Bár mostanában nyugalom van körülötte.*
- Nem tudom, még nem táncoltam tanárral, nem tudom mennyire rossz, de szerencsére, Alexel nem is kell, lévén hogy fiú vagyok én is *nevet fel lágy hangon, így nem gyakran szokott megnyilvánulni.*
- Köszi, de nem igazán foglalkozom már vele. Végső soron, én voltam a hibás, hogy nem voltam elég gyors, és nem kérdeztem meg hamarabb *von vállat, nem siránkozik rajta sokat, bár azért kicsit bántotta a dolog, de persze, sose rótta fel egyik félnek sem. Csak szép csendben félreállt.*
- Igen az SVK tanár fia, de szerintem egyáltalán nem olyan apuci kicsi fia típus. Szóval szerintem, az a lányos szóbeszéd, tényleg csak szóbeszéd. *véleményezi, mert azért halott egyet mást, vámpírtámadásról, és hogy a gyengélkedőn kötöttek ki. Nicolenál is volt látogatóba, bár akkor a lány aludt, ő meg nem keltette fel.*
- Én nem jártam, a nevelőanyám boszorkány, és így nevelt fel *teszi hozzá, és rettenetesen büszke rá, hogy Suzenne milyen jó anya, holott nem a sajátja.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 12:38 pm

-Hmm... Hát igen, ő is azt örökölte, mint én. Nem mindenkit engedünk a szívünkhöz közel, legyen szó barátság, vagy szerelem, de azokat a személyeket, akik megérdemlik, bármit megteszünk.
*Mondom Kimnek a haversággal kapcsolatban.
-Hát még én sem, de nem is szeretném kipróbálni. Meg inkább táncolok egy helyes pasival, vagy az öcsémmel, ha választanom kellene a lehetőségekből.
*Ismételten csak mosolygok, majd tovább beszélgetünk. A szó a barátnőre terelődik.
-Értem. Végül is, ha nem gondolsz rá, akkor szép lassan elfelejted a dolgot. Én is ezt tettem, és már nem is törődök vele.
*Próbálok lelki támaszt adni a fiúnak. Mikor a hódítóra kerül a sor, meghallgatom amit mond róla, majd én is megosztom a véleményem.
-Igen, szerintem is csak szóbeszéd. Hallottam, hogy szembeszállt egy vámpírral, csak azért, hogy megmentse a barátnőjét. Bár ennek az lett a következménye, hogy a gyenguszon kötöttek ki, de azért díjazom a bátorságát a srácnak. Nem sokan mondhatják el magukról, hogy túlélt egy vámpír támadást.
*Osztom meg a véleményemet egy mosoly kíséretében.
-Jó neked, bezzeg minket varázstalan suliba is küldtek.
*Nem szeretem az a szót használni, hogy "mugli", hisz félig én is az vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 12:45 pm

*Figyelmesen bólogat és ebben hasonlóságot fedez fel, ő is nagyon kevés embert tudhat barátjának, és van bizony, aki nem a saját kora körül jár, mégis, viszonylag jóban vannak, és az illető sokat segített neki korábban.*
- És én helyes pasinak minősülök? *érdeklődik, abszolút nem gondolva komolyan amit kérdez, hiszen ő amolyan viccnek tudja be, nem tudja, hogy a lányok körében talán tényleg tetszetős lehet.*
- Igen, majd elmúlik szépen magától *ért egyet, és felállva a fotelból, nagyot nyújtózik, kicsit felcsusszan az ing, kivillantva messze nem kockahasát. Szégyenlősen simogatja vissza a helyére a rakoncátlan ruhadarabot.*
- Hát nem, és szerintem szép dolog volt hogy védeni akarta a lányt. *azt nem teszi hozzá, hogy az a lány, az az akiről lecsúszott.*
- Meg szerencséjük volt, hogy nem az apja találta meg őket, hanem a mi HV-nk *jegyzi még meg, mert tudja, hogy Hanni nem adhatott nekik büntetést.*
- Azért nem olyan jó, de lehetett volna rosszabb is *mondja, hiszen az elmúlt fél év valóban pokoli volt számára. Lassan elindul az ajtó felé.*
- Én lassan megyek ha nem baj, nem csatlakozol? A másodikig egyfelé megyünk ha a hálódba tartassz....* jegyzi meg, és lassan elindul kifelé. A másodikon elbúcsúznak és ki ki megy a saját szobájába.


//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyHétf. Dec. 20, 2010 1:01 pm

Kim kérdése egy kicsit zavarba hoz. Nem szeretném, ha rámenősnek tartana, de nem is szeretném megbántani. Viszont az őszinteségemnek szinte híre van, így Kimnek is őszintén válaszolok.
-Hát szerintem igen. Helyes pasinak minősülsz. Legalábbis nálam biztosan.
*Egy kicsit elpirulok, mikor ezt mondom, de próbálom tükrözni a dolgot. Nem szeretném, ha Kim észrevenné ezt a dolgot. A további kijelentésére csak bólintok egyet, majd figyelem tovább amit Kim mond.
-Szerintem is. Kíváncsi lennék azért arra, hogy hogyan került ide egy vámpír. Remélem én nem futok vele össze.
*Jelentettem ki egy kicsit félve.
-Igaz is. Mondjuk a büntetést megúszták, de attól még a srác kaphat az apjától, ha kijön a gyengélkedőtől. Hiszen tuti, hogy megtudta már a dolgot. Sokan csámcsognak most ezen, nem nehéz meghallani, még, ha nem is hisz benne az apja, attól még rákérdezhet.
*A továbbiakban csak biccentek, hogy értem a dolgot, majd Kim felajánlja, hogy menjünk aludni. Kezdtem én is álmos lenni, így kapok az ötleten és felállok a fotelből. Közelebb megyek Sebhez, majd a fejét belenyomom egy kicsit a könyvbe, jelezve, hogy elmentünk. Kiléptem az ajtón, majd elköszöntem Kimtől és elindultam lefeküdni.


//Én is köszönöm Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 1:29 am

*Egy kis vasárnap délutáni józanodásnak lehetnek majd megfigyelői azok, akik erre járnak. Tegnap kicsit nagyon jó volt az esti buli, sikerült eléggé becsiccsenteni a haverokkal. Lábam az egyik fotelon, én pedig a másikban fekszem. Néha becsukom a szemem, kicsit kómás is vagyok. Fejem hasogat, bár... azért még elviselhető.
Farmernadrág, fekete póló és egy fekete-fehér kockás ing van rajtam. Nem tudom, mi fog várni arra, aki belép ide.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 1:39 am

* Mostanában túl sok minden kavarog bennem. Kell egy kis nyugalom. Erre a célra a nyugalom termét szemléltem ki. Még nem tudom, hogy milyen is lehet, még sosem voltam ott. De mindennek eljön az ideje egyszer. Fekete farmer és egy kivágott fekete blúzt viselek. A kedvenc kék patikámmal párosítva. Lassan nyitok be. Elsőre nem és tűnt fel, hogy tartózkodik itt valaki. Ezért becsuktam magam után az ajtót. Ekkor veszem észre Tonyt. Szívem majd kiugrik a helyéről. Ezt az érzést már rég éreztem. Nem vagyok benne biztos, hogy Ő észre vett. De ha igen, akkor nagyon ciki lenne kimenni az ajtón. Legalább itt az ideje, hogy mindent megbeszéljük, mármint ha egyáltalán szóba áll még vele a történtek után. Ekkor villan be a fejembe drága barátnőm, Ophi jóslása. Kis boszorkány, hát mégis igaz lett. Lassan oda megyek hozzá, a mellette lévő fotelban már helyet is foglalok. Gondolom, ha eddig nem tűntem neki fel, majd most észre vesz. *
- Szia. * Köszönök Tonynak. De nem nézek rá, még egyszerűen nem vagyok képes azok után a szemébe nézni. Remélem nem veri ki a balhét, most ebben a lelki állapotban nem bírnám elviselni. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 1:44 am

*Nyílik az ajtó. Én csak reménykedem benne, hogy egy személy legyen...nem nyitom ki a szememet, csak szedem össze az erőmet. Az illatról meg is bizonyosodom róla, hogy Nina az. Kinyitom a szememet, majd az övébe nézek. Kerüli a pillantásom... ez nem meglepő. Kicsit elmerengek, majd rövid hatásszünet után visszaköszönök.*
-Szia. *Hátradőlök a fotelban elgondolkodom. Neki nem sok oka van haragudni rám, nekem viszont volt de nem tudok egyszerűen... Csak ülök mellette mint egy kuka, aztán leveszem a lábaim a másik fotelról és felé fordulok. Rákönyökölök térdemre, szóval... most vagy soha.*
-Csak tudd... nem haragszom. *A kék szemek szinte felcsillannak. Keresem Nina pillantását és remélem meg is találom...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 1:51 am

* Szívem minden egyes másodpercben egyre jobban ver. Számítottam rá, hogy találkozok vele, csak nem voltam felkészülve, hogy ilyen hamar bekövetkezik. De végül is örülök neki, hogy így alakultak a dolgok. *
- Miért nem? * Erre vártam már mióta. És most meg is kaptam azt a pár szavat, amiért már oly rég epekedtem. Meg sem várom, hogy válaszoljon a kérdésemre. Olyan boldog lettem ettől a pár szótól, hogy szó nélkül a nyakába ugrok. Csak remélni tudom, hogy nem utasítsa el a közelségemet. Megint olyan közel érzem magamhoz mint régen. Az illata még mindig olyan csábító mint régen, nagy küszködések árán tudom magam leállítani, hogy az ölelésből ne legyen semmi. Még Tony nem akarja addig nem csinálok semmit. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 1:57 am

*A kérdése nem lep meg. Tovább is ugyan úgy, ugyan avval a szemmel nézek rá, mint régen.*
-Mert... *Kisebb hatásszünetet tart, felnéz a plafonra, majd vissza Karina szemébe.* Túlságosan szeretlek. *Ezt amikor kimondom, már Nina a nyakamba is van. Ezen csak meglepődni tudok, de persze viszonozom neki az ölelését, beszippantom az illatát újra... már őrülten hiányzol az a lány, akit annyira imádtam hónapokkal ezelőtt és most elvették tőlem. Nem engedem el, csak egy kicsit tolom el magamtól.*
-Megbocsájtasz nekem? Igyekszem kijavítani a hibáimat... *Mert én abban a hitben élek, hogy hibáztam, nem voltam elég megfelelő és azért hagyott el Miller miatt. Miután válaszolt a kérdésemre, halványan elmosolyodom és végigsimítok az arcán, majd egy csókot lehelek az ajkára, ha engedi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:07 am

* Most már minden bizonnyal igazak voltak a pletykák. És én még nem hittem, hogy igaz lehet. De most már mindig minden körülmények között hallgatni fogok Ophira. *
- Ezt de rég vártam már. * Nem hiszem el, hogy tud még mindig túlságosan szeretni. Az ölelés számomra csak pár másodpercig tartott, de mégis olyan emlék marad amit sosem akarok elfelejteni. *
- Mennyire aranyos vagy. Azt kéred, hogy én bocsássak meg, mikor neked kellene. *Most már a szemébe tudok nézni, most jövök rá, hogy mennyire is imádtam a tekintetét. *
- Hidd el neked nincsenek hibáid. Vagyis én csak egyet tudok és az én vagyok. * Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan meg lehet beszélni bármit is. De úgy látszik, ami volt a múltban az már nem érdekes. A csók meglepett, de viszonozom. Már el is felejtettem, hogy milyen érzés Tony puha szája. Semmihez sem tudom hasonlítani ezt az érzést. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:14 am

-Először féltem attól, hogy nem fogsz hozzám szólni meg stb... aztán jó ideig nem is találkoztunk, levelet meg nem akartam írni. *Vártam még véletlenül összefutunk. Úgy sokkal jobb. Na meg egy kicsit azért rágtam magam, hogy nem kéne neki megbocsájtani, de nem tudtam... halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ma először és aztán újra meg újra átölelem.*
-Én megbocsájtottam. És nem vagy hiba... életem eddigi legjobb döntése vagy. *Viszonozza a csókomat, majd egy rövid idő után megszakítom. Ismét végigsimítok az arcán.*
-Még mindig gyönyörű vagy. *Remélem, ezentúl minden rendben lesz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:26 am

* Már csak mosolyogni tudok, azon amit Tony mond. Mennyire félhettünk mi egymástól és a tetteink következményeitől, ha már így elhúztuk a dolgot. *
- Édes, úgy látszik ugyan attól a dologtól féltünk. * Csak aztán fogom fel, hogy azt monda, hogy félt. Ilyent még nem hallottam egy pasi szájából sem. *
- Annyira szeretlek. Mindig megtudsz nekem bocsájtani. * Egyre közelebb mennék hozzá. De lehet, hogy már így is túl közel vagyok hozzá. Most annyira közel akarom magamhoz érezni, hogy még az sem lenne elég, ha rajta ülnék úgy hogy a szemébe néznék. *
- Imádom mikor ilyenekkel kábítasz. *Remélem még lesz folytatás, és nem fogunk már össze veszni, mert azt nem élném túl. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:37 am

-Pontosan. De nem baj, lényeg, hogy ez is megoldódott... végre. *Halványan ismét elmosolyodom, majd megvonom a vállam. Én félek az elutasítástól... és próbálok minden áron megszabadulni attól az érzéstől, hogy azt átéljem ismét. *
-Én is szeretlek. *Tudom, hogy mennyire jó érzés ezt hallani de kimondani is egy olyannak, akiben bízok és biztos vagyok benne, hogy a szavait is komolyan gondolta. Régen voltam már ilyen érzelgős kedvembe.*
-Megérdemled. Az én gyönyörűségem... *Én is húzom közelebb és közelebb magamhoz a lány, egyszer majdcsak az ölembe landol. Néha végigsimítok arcán, majd nyakán és végig a szemébe nézve, néha egy aprócska puszit lehelek ajkára. Mondhatni, hogy megkönnyebbültem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:49 am

* Nem tudok mit hozzá szólni. Csak helyeslően bólogatok. Igazából soha többet nem akarok erről a témáról beszélni. Felejteni akarom a múltamból a rosszat és csak a jóra emlékezni.*
- Most itt az ideje, hogy bebizonyítsd, hogy mennyire. * Mindig is szerettem cukkolni. Mert tudom, ha azt mondom neki, hogy nem mered, akkor azért is megcsinálja. Lehet, hogy ezért is szerettem bele, mert ilyen imádni való személyisége van. *
- Ne mond ilyeneket, mert a végén még elpirulok. * Nézek a szemébe. Meglepő, hogy ilyen közel lehetek hozzá, annyi hónap szenvedés után. Közben az jár a fejemben, ha valaki betoppan az ajtón mit is gondolhat rólunk. De aztán mással kezdtem el foglalkozni. *
- Édes, csöppet félreérthető helyzetben vagyunk. Nem mint ha zavarna. * Általában nem érdekel az emberek véleménye. És ha látna is valaki, akkor sem érdekelne, mert olyannal vagyok akit szeretek. *
- Emlékszel, hogy milyen volt még az? * Most a számtalan együtt töltött éjszakára gondolok. Remélem még emlékszik rá, mert más különbem újra fel kellene idéznünk őket. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:56 am

*Tereli a témát, így én is.*
-Bizonyítsam? *Elmerengek ezen a szón... bizonyítás. Közben azért elmosolyodom és Nina szemébe nézek, ismét. Az apró csókok most sem maradnak ki, nem tudok betelni vele egyszerűen.*
-Az sose baj. Tudod, hogy én szeretem amikor elpirulsz. *Egy puszit nyomok az arcára, majd átkarolom a derekánál fogva főleg akkor mikor már rajtam ül. Felnézek rá, csakis bele a szemeibe és csodálgatom őket... jó ideig nem tehettem meg, de most újra megtehetem. Aztán jön egy-két kérdés és kijelentés. Pálcám a kezembe veszem és intek egyet az ajtó felé. Le van zárva az ajtó.*
-Most már nem nyitnak ránk. És hát... *Kicsit próbálom Nina fejét húzni.* Nem is tudom már.. olyan régen volt... *100 wattos kaján vigyorral nézek rá, majd apró csókokat lehelek a nyakára felfelé haladva és ismét az ajkánál kikötve.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 3:08 am

* Úgy érzem, hogy leolvadok Tonyról. Annyira édes a csókja. Nem is tudom, hogy tudtam elhagyni másért. Most már tudom, hogy soha többet nem teszek ilyent. Inkább meghalok, minthogy elhagyjam. *
- Tudom, de annál jobban remélem, hogy mást is szeretsz még rajtam. * Próbálok olyan lenni mint régen. Remélem ugyan azt a nőt kapta vissza akit szeretett. Reménykedni tudok benne, hogy az idő alatt nem lettem más ember. *
- Biztos, hogy nem tudod? * Kíváncsian nézek rá, közben karmolgatom izmos kocka hasát. Többet között ez is nagyon hiányzott már. *
- Cica, legyen olyan mint régen? * Éppenséggel az idő jó, csak a hely nem tetszik. És nem tudom, hogy okos döntés-e, hogy csak így bele megyek megint ebbe a játékba. *


//Fagy.Sad//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:05 pm

//Olvad//

-Mindenedet. *Én csak az igazságot közlöm vele. Ugyan azzal a szemmel nézek rá, mint anno. És persze tudom, hogy szeret, mert különben nem is jött volna vissza hozzám, szerintem. Nem zavar, hogy a hasamat karmolgatja, mert nem vagyok csiklandós. Csak vigyorgok és egészen közel hajolva bólogatni kezdek.*
-Legyen, de csak ha te is akarod. *Kacsintok rá, majd egy apró csókot nyomok az ajkára. Nagyon jó érzés újra vele lenni. Le sem tudom venni róla a tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:18 pm

* Annyira szeretem mikor így bókol nekem. Nem is tudom, eddig hogy bírtam nélkülözni. Mindig is szerettem benne, hogy tudja mit kell mondania, ahhoz, hogy levegyen a lábamról.*
- Annyira szeretlek. * Ugyan úgy mondom mint régen. De most a szónak több jelentése van, mint a múltban volt. *
- Akarom, csak nem itt. * Kicsit kétértelmű amit mondok. De remélem nem értsük túlságosan félre egymást. *
- Cica, szólja ha már nehéz vagyok, akkor leszállok rólad. * Az előtti csókot persze, hogy viszonozom. Sőt most én kezdek bele, lassan puszilgatom a nyakát. Majd megállok. Olyan nehéz ellenállni a csábításának. De nem tudom, hogy a kibékülés után jót tenne-e, ha játszanánk egymással. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: