Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme - Page 3 Vote_lcapNyugalom terme - Page 3 Voting_barNyugalom terme - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:23 am

A szőnyegen a folt egyre szélesedik, sőt, lassan már elveszik a szőnyeg is, és egy kis tó jön létre. Nem nagy csak olyan méterszer méter átmerőjú, és a víz alatt egy apró mozgó fekete folt látszik, ami egyenlőre nem jön feljebb csak kőröz. A víz nem hideg, ha valaki belemártaná a kezét, majdnem meleg lenne a víz. Közben a székek, és fotelok sem maradnak változás nélkül, a fotelek bambusz székekké válnak, és a kis tavat szabályos nád réteg növo be fél kör alakban. A végén még pár tavirózsa levék is megjelenik.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:25 am

- Tényleg? *Pislog párat a fiúra. Jófej, és valaki bírja a fejét? Na ilyet sem hallott még. Ez meglepő. De... jó érzés.*- Az átkok jók. Gyakorolj sokat, a varázslatoknál nem elég az alapokat tudni a könyvből. Fontos a gyakorlás is. *Mondja a fiúnak. Nem nézné ki senki belőle, de Greg is jól tud varázsolni, csak ritkán teszi.*
- Értem. *Bólint egyet Leilának. Ő még sohasem próbálta, de szerinte jobb, ha nem ül seprűre.*
- Az, a legvonzóbb. *Húzza le a száját. Valahogy Miller és Forrester soha nem volt a kedvence. Nem is meglepő.*
- Nem tudom, én is azt néztem. *Pillant Leilára. Tehát nem öntöttek ki semmit, és a macska sem csinált oda.*
- Mi az? *Pislog körbe, amikor a víz már tavacska lesz, a székek is átváltoznak. Meg ott van az a mozgó valami. Greg óvatosan belemártja az ujját, ügyelve, hogy az a valami nem jöjjön oda.*
- Ez meleg... de mi lehet az az izé ott? *Mutat a fekete foltra.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:30 am

*Hát, azért örülök, hogy legalább Greggel szemben rendes, és nem kötekszik, nekem továbbra sem lesz a favoritom. Remélem ezt úgy tudja is magában, hogy nem sikerült lenyűgöznie.*
- Megpróbálom, aztán vagy bejön vagy nem. *vonok vállat, majd kicsit felvonom a szemöldököm, nem ismerem egyik szépfiút sem, bár az az érzésem addig jó nekem.*
- Nem mi voltunk ez biztos *mondom, majd felsikkantok, amikor a puha fotelemből, valami nádból készült izé lesz. ez nem volt benne a nyugalom terme, nevében.*
- Nem tudom, talán valami élőlény? Hal? *találgatok, és én is közelebb lépek, és belemártom az ujjam a tóba.*
- Azta....*kommentálom, és figyelem azt a mozgó fekete valamit. Nem szeretném ha megtámadna valamiféle víziszörnyeteg.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:33 am

Ahogy a változás egyre előrébb halad, úgy lesz a levegő is egyre oylanabb, mintha csak egy tóparton lennének. A szőnyeg rojtjai fűszálakká szelidültek, és a berendezés pedig bokrokká, fákká. A mozgó fekete folt, pedig emelkedni kezd, a víztükör felé. Látszik hogy van némi alakja, kezei meg lába, bár a lába inkább uszonyos láb. Feljebb úszik, és már látszik hogy egy picike emberke az illető. Kidugja a fejét a tóból, és megriad amikor meglátja a két fiatalt, és elbújik az egyik tavirózsa levél mögé, és onann néz ki félve a fiatalokra.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:42 am

- Lehet, hogy valami hal. *Ad igazat Lailának. Nem tűnik túl veszélyesnek.*
- Érdekes. A tavak vize nem szokott ennyire meleg lenni. *Mondja, de közben még mindig a fekete foltot lesi.*
- Ó... *Annyit ejt meg, amikor a kis valami kiemelkedik a vízből. Nem ijed meg, mert nem tűnik túl veszélyesnek.*
- Ilyet még nem láttam... *Picit arrébb megy, már ha lehetséges, és próbálja megszemlélni a lényt.*
- Izé... nem bántunk. Gyere ki onnan. *Nyújtja a valami felé a kezét. Amennyire fél néha az emberektől, annyira nem fél az állatoktól, meg a lényektől.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:45 am

*Bizonytalanul bólintok. azért én egyeltalán nem vagyok benne biztos hogy az az izé veszélytelen. Mondhatnám... van bennem némi kétség, de láthatóan Gregory nem fél.*
- Mi a szösz ez a valami? *kérdezem, és szemügye veszem a kis lényt, még mielőtt az bemenekül a tavirózsa levél mögé. Aztán Greg mellé guggolok, és én is kinyújtom a kezem a kis valami irányába, hogy jöjjön csak oda nyugodtan.*
- Nem bántunk, nem kell félned. *próbálom meg én is, hátha bejön, és sikerül kicsalogatni a levél mögül.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:49 am

A tóparton guggolókat figyeli nagy sárga szemeivel, amik hamarabb mennek el egy kígyónak mint neki. De nem veszélyes, effelől nyugodtak lehetnek a gyerekek. A kedves mosolyora és szavakra ki is araszol a levél mögül, és lassan, félősen elindul a fiú keze felé, ő magabiztosabbnak tűnik. Menet közben szemügyrevehető, hogy nem nagy, akkora mint egy méretes keszeg, szóval simán elfér egy ember tenyerében, és hosszú sötétkék haja van. A szeme sárga, mint egy kígyóé, és tágra nyíltan szemléli most a környezetét. Érti mit mondanak neki, de nem szólal meg amíg oda nem ér. Akkor megszólal.
- Marcel. *csak ennyit mond, és nem többet. *
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:54 am

- Nem tudom. Talán valami hal... vagy valami varázslény. *Fogalma sincs, ilyet még tényleg nem látott egy könyvben sem. Vagy nem emlékszik rá. Aztán az a kis valami elindul a keze felé. Nem húzza vissza, nem fél tőle.*
- Én Gregory vagyok. *Mutatkozik be, mert gondolja, hogy a Marcel a neve.*
- Mi járatban erre felénk? *Kérdi a kis lénytől, de a kezét nem veszi el. Tenyerével felfelé tartja, hogy ha a kis lény akar, akkor bele is ülhet.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:59 am

*Bólintok, szerintem esélyesebb hogy valami varázslény legyen. Mindegy, ebben nem vagyok valami jó, így inkább Gregre bízom magam, hogy tegyen amit szeretne, én maximum segítek neki ebben. Nem olvastam még ilyesmiről, de van egy olyan tippem hogy tavitündér.*
- Greg... Szerinted lehetséges, hogy ez itt egy tavitündér? *kérdezem halkan, mert nem akarom elriasztani a kis lényt, aki meg is szólal. Azt hiszem kiesek a bőrömből.*
- Marcel? Én Leila vagyok *mutatkozok be én is, hátha lesz valami értelme.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:04 am

*Ahogy közeledik, úgy lehet látni, hogy a bőre pikkelyes, nem mindenhol, de a vállán például igen, és a dereka táján is. Nemesebb részeit, egy bonyolultnak tűnő ruhadarabbal takarta el, ami valószínűleg valami erős növényből készült. Ahogy odaér Greghez, megérinti vékony hártyás kis kezével a fiúér, majd lassan átevickél Leila kezéhez is. Azt is megérinti, és visszaúszik a fiúhoz.*
- Nem vagytok gonosz mágusok. *közli, és belemászik a fiú tenyerébe, és lelógatja a lábát.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:09 am

*Leilára pillant, majd megvonja a vállát.*
- Fogalmam sincs. *Mondjuk annyira varázslényismereben nincs otthon. Itt ez ideje, hogy bepótolja a hiányosságait.*
- Nem hiszem, hogy a tavitündérek pikkelyesek. *Súgja vissza a lánynak. Aztán megérinti a kezét, majd bele is ül. Kicsit megemeli a kezét, hogy jobban szemügyre vehesse a lényt.*
- Nem, nem vagyunk azok. *Nyugtatja meg Marcelt.*
- Marcel, hogy keveredtél ide? *Kérdi tőle halkan, hátha most már elárulja.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:12 am

*Megvonom a vállam még egyszer. Nekem sincs.*
- Én sem tudom* felelem, majd a következőkre, kicsit elpirulok. De csak egy kicsit.*
- Oh, hát.. én nem tudtam... *morgom az orrom alatt, és elkönyvelem, hogy most valószínű elég műveletlennek tűnhettem.*
- Nem, nem vagyunk. Az iskola diákjai vagyunk. *felelm én is, és kicsit közelebb araszolok Greghez szóval már közvetlen mellette guggolok, és neki is érek egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:16 am

*Figyelmesen meregeti a szemeit, hol az egyik hol a másik fiatalra. Valamit tudhat, mert hirtelen elmosolyodik, és kivillanak, szabályos, de mégis tűhegyes kis fogacskái.*
- Érzem hogy nem vagytok. *szólal meg, majd kissé félredönti a fejét, és haja követi a mozdulatot. CSeppet sem vizes, pedig most szállt ki a vízből.*
- A tóban lakom. És régen itt is. Volt tó, ahova fel jöttem. *mondja kicsit tagolva a mondatot, mert régen beszélt már emberi nyelven, és nem teljesen tudja, hogyan is kell ezt.*
- Csak a sok gonosz. Varázsló, becsinálta ezt a. Szobát is, és megszűnt. A tavam. *mondja még, kis szomorúsággal, mert annak idején szerette ezt a kis tavacskát. De még Alex igazgató úr, egyik elődje, megszüntette.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:23 am

*Látja, hogy Leila elpirul, azért rámosolyog. Majd a szabad kezével megszorítja a lány kezét. De rögtön el is kapja a kezét. Ez valahogy nem az ő stílusa. *
- Én is. *Rápillant a lányra, majd ismét Marcelre.*
- Aha. szóval akkor itt tó volt, és te itt laktál, csak valaki megszüntette a tavat, ugye? *Próbálja kihámozni a lény mondandójából a lényeget.*
- Ne keressünk neked egy másik tavat? Az udvaron is van egy. *Ajánlja fel, hátha segíthet a lénynek.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:27 am

*A mosolytól valahogy jobban leszek, és nincs ellenemre az sem, hogy megfogja és megszorítja a kezem. Valahogy bátorságot adó mozdulat ez. Nem rántom el, csak megnyugtatóan mosolygok egyet, és most én érintem meg az ő kezét, mutatva, hogy nem volt ellenemre az előbbi sem.*
- De miért építették volna be a tavat? Szóval mi értelme volt ennek? *tűnődök hangosan, Marcelt figyelve. Aranyos kis valami.*
- Van, oda ki tudunk vinni ha szeretnéd *bólogatok én is, mert képes lennék lesétálni Greggel és ezzel a kis valamivel a tóig.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:31 am

*Marcel megmosolyogja a fiatalokat, és imbolyogva feláll hártyás kis lábain a fiú tenyerében, majd visszahuppan. Túl egyenetlen, de nem üti meg magát, csupán belegabalyodik a hajába, ahonnak ki is kecmereg kis mocorgás, és morgás után.*
- Nem kell a nagy tó. Csináljanak egy kcisit, ami sokkal. Kényelmesebb, és nincs benne. Annyi furcsa dolog. *mondja, hallhatóan jobb tördeléssel, de még mindig nem az igazival. Aztán csak üldögél és mered a fiatalokra.*
- Ti szerettek vizet? *kérdezi egyikről a másikra nézve.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:41 am

*Nem húzza el a kezét, hanem inkább rákulcsolja ujjait a másikéira.*
- Szerintem kellett hely, aztán azért. *Vonja meg a vállát. Jobb ötlete nem nagyon van.*
- Ó, szóval kis tó kell. És ha csinálnánk neked valahol egy kis tavat? Vagy szerezzünk neked egy akváriumot? *Esetleg befogadhatná háziállatnak.*
- Én igen. Szeretek úszni, meg nyaranta strandolni. *Válaszol a kérdésre, majd Leilára pillant.*
- Te kiskorod óta a vízben élsz? *Kérdi a lénytől.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:44 am

*És én sem húzom el, hanem viszonzom. Jó ez most így, és igazán hálás vagyok ennek a kis tündér szerű lénynek, amiért megjelent. máskülönben nehezen értem volna el, hogy a fiú valaha is hozzámérjen.*
- Lehet, vagy az is lehet hogy akkor épült meg ez a terem, és azt gondolták, minek a természet a kastélyba. Pedig szerintem jobb lett volna, ha itt marad.* fejtem ki a véleményem, aztán biccentek. Segítek kis tavat csinálni ha kell.*
- Én is szeretek úszni, csak itt a suliban nem jó, mert mindig sokan vannak, és nem lehet úszás közben gondolkodni. *felelek a kérdésre is, majd újra a kis lényt figyelem. Nagyon aranyos, nekem tetszik.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:51 am

*Felpislog, és észreveszi a kezeket, amire szinténcsak mosolyog. Úgy tűnik ő kellett ahhoz, hogy azok ketten jobban összeismerkedjenek.*
- Kis tó jó lesz. Nem kell üvegkalitka. *rázza meg hosszú teljesen sima fürtjeit, és sárga szemeivel fürkészi a fiút tovább. Annyira meredten figyeli, hogy a szemüveg lecsúszik az orráról, és belepottyan a vízbe. Aztán Marcel feláll, és és hártyás kis kezével a fiú szeme felé nyúl, segítő szándékkal. A ravi gradolinok kezén lévő hártyák gyógyító nedveket termelnek, így jó például a látás javítására is. Megérinti a fiú szemeit, ami kb oylan érzés, mintha csak két csepp víz menne a szemébe, majd visszahuppan, és megkapaszkodik hogy le ne essen.*
- Látsz, jobban? *kérdezi végül, majd dúdolni kezd egy dallamot.*
- Kis tó, jó társaság. *foglalja össze a mondandóját, és a jó társaság alatt a fiatalokat érti.*
- Igen, nagyon régóta élek már a vízben. Sok sok éve. *felel végül, de azt nem tudja hány éves lehet.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:00 pm

- Szerintem is. *Ért egyet a lánnyal, meg a következő mondattal is. Tényleg mindig sokan vannak az uszodában, azért is nem szeret lejárni oda.*
- A szemüvegem... *Már nyúlna is érte, hogy kiszedje, de akkor a kis lény a szeme felé nyúl. Nem akadályozza meg. Pislog párat, mint amikor valakinek víz menne a szemébe.*
- Hm... azt hiszem jobban. Talán nem is kell már olyan erős szemüveg. *Mondja a kis lénynek. Talán nem is kell már szemüveg.*
- Szép dallam. Mi ez? *Kérdi, majd a tavas dolgon elgondolkodik.*
- És hová szeretnél tavat magadnak? *Mert az sem mindegy. A válaszra pedig bólint. Szóval akkor echte vízi lény.*


A hozzászólást Gregory Kinsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 24, 2010 12:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:03 pm

*Sokan, és sajnos nem a jóféle társaságból. Talán egyszer elmehetnénk ketten úszni, éjjel, amikor senki nincs ott, és ha elég csendben vagyunk, akkor senki nem vesz majd észre minket.*
- Mi történt? *kérdezem meg a pislogó szemüvegmentes fiúra, és ránézek az arcára. Így szemüveg nélkül még nem láttam, de sokkal jobban néz ki, talán nem ártana neki a kontaklencse. *
- Jobban látsz? De mitől? Attól hogy Marcel megérintette a szemedet? *kérdezem csodálkozva, majd a lényre nézek.*
- Valami gyógyító is vagy vagy hogy csináltad ezt? *kérdezem tőle, majd visszapillantok a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:11 pm

*Az uszodás részre semmit nem szól, ahhoz ő nem ért, és nem is szól bele, de amikor a fiú a szemüvegét keresné, és már jobban lát, megrázza a fejecskéjét, és így szól.*
- Nem kell, szemijüveg *próbálja kimondani az általa nem ismert szót, és újból talpra áll, és addig simogatja hártyás kezeivel a fiú szemét, amíg az szemüveg nélkül is nem lát tökéletesen kristálytisztán.*
- Látsz tiszta jól? *kérdezi ismét, majd a fiú kezéből beleugrik a vízbe, és ide-oda libben.*
- Dallam? Régen énekelte nekem, egy szép. Boszorkány, aki gyakran üldögélt a. Régi kis tavam mellé. Volt neki nagyon szép hang, és ének. *meséli Marcel, nem teljesen helyesen, de azért érthetően. Aztán Leilára néz.*
- Nem gyógyító, én csak érint. És másnak lesz jobb. *feleli, mert történt már hasonló, de néhány éve le akarták vadászni éppen emiatt, hogy sok midnenre jó a váladéka. A fiúra néz.*
- Tó mindegy. Kint is lehet, vagy bent. Majd eljövök hozzátok megint. *feleli, és ezzel kiugrik a tóból, megpördül, és fejjel lefelé belezuhan, és a tó alja felé kezd úszni. Mikor eltűnik, és már fekete folt sem látszik, akkor, a tavirózsák is lemerülnek, és a növényzet is eltűnik, a szőnyeg ismét szőnyeg lesz, a nádszékek pedig puha fotelok, és kanapék. Minden visszanyeri a formáját, kivéve, hogy a szőnyegen marad két, vízcsepp alakú gyönyg. Marcel könnyei, amiket mások akár ékszerként is viselhetnek. És persze az, hogy Greg szemüvege nem kerül elő, mert már nicns rá szüksége, a varázslat tartós.*

//Köszöntem, és ha nem baj, akkor a varázslat tartós, szóval nem lesz szükség többé szemüvegre.//
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:19 pm

- Nem tudom, de jól látok. *Mondja a lánynak. Szemüveg nélkül még helyesnek is mondható. Igaz, hogy szeplői és pattanásai vannak, de azok nem olyan vészesek. Csak valami krémet kellene rá alkalmazni.*
- Szerintem valami gyógyító váladékot termelhet a keze. *Mondja nagy okosan, hogy vajon mitől is lát jobban.*
- Igen, nagyon szépen köszönöm. *Mosolyog a kicsi lényre. Tényleg jobb neki így, szemüveg nélkül.*
- Értem. *Bólint egyet. Örül neki, hogy a lány meglátogatja őket még egyszer. Mindenesetre addig valami tavat kell gyártani neki.*
- Viszlát, és köszönöm. *Szól Marcel után, majd Leilára néz.*
- Tökjó. *Vigyorodik el, ekkor meglátja a két gyöngyöt. Felveszi őket a földről, majd az egyiket a lánynak nyújtja.*
- Szerintem, hogy emlékezzünk rá... meg... neked is van egy, meg nekem is... *Nem akarja kimondani, de arra gondol hogy ez valami összetartozást szimbolizál. Közben még pislog párszor, mert tényleg fura, hogy rendesen lát.*

//Köszönjük szépen! Jó éjszakát! Smile//
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:28 pm

*Furán pillantok rá, de aztán elnevetem magam. Így, szemüveg nélkül, sokkal helyesebbnek néz ki, a szeplők meg pattanások kit érdekelnek? Nekem is vannak.*
- ennek igazán örülök. *jegyzem meg és fordulok a kis lény felé, és én is megköszönöm neki.*
- Igen, köszönjük szépen, ez nagyon kedves volt tőled. *mosolygok rá, majd Greg magyarázatára és Marcel mondandójára is biccentek.*
- Igen, biztosan így van, máskülönben mi magyarázhatná ezt? *mondom, amolyan költői kérdésként.*
- Gyere máskor is, addig megcsináljuk neked a tavat jó? *szólok az éppen eltűnedező lénynek, remélve hogy hallja még amit mondok. Aztán a fiúra pillantok, és az annak kezében lévő két kis gyöngyre. Aztán előhúzom a pálcám, és szalagot büvölök köréjük hogy két nyaklánc legyenek. Az egyiket elveszem és Gregory nyakába akasztom.*
- Tessék, nagyon szépen mutat rajtad. *aztán a másikat a saját nyakamba akasztom, és akaratlanul is arra gondolok, hogy ez milyen szép este volt, és milyen szép pillanat.*
- Igen, szerintem is. De azért kedves tőle, hogy hagyott nekünk ajándékot. *nézem meg újra a teljesen sima vízcsepp alakú medált. Lassan felállok a tópartól, illetve most már szőnyegről. A fiú felé fordulok.*
- Lassan el kellene menni aludni nem? Megyünk együtt a második emeletig? *kérdezem és remélem jön velem. Elindulok az ajtó felé Greggel, és még a mai estéről beszélgetünk miközben elérünk a tornyokig.*


//Köszönjük szépen Mesélő néni/bácsi! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:38 pm

*A terem visszaváltozik rendes állapotába, közben Leila szalagot bűvöl a gyöngyökre, és a nyakába kasztja. A fiú szemrevételezi, majd elmosolyodik.*
- Köszi, nagyon szép. *Mondja, majd megnézi a lányét is. Pont ugyanolyan mind a kettő.*
- Ahha, nem ártana. *Bólint egyet, majd megfogja a lány kezét, és egész a másodikig mennek, ahol elbúcsúznak, most Greg mosolyogva sétál fel a szobájába. Tényleg jó volt ez az este.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: