Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 2 Vote_lcapKönyvtár - Page 2 Voting_barKönyvtár - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 7:06 am

*Arra lesz figyelmes, hogy a szőkésbarna hajú srác elég nagy zajt csapva letelepedik mellé. Persze bólint, hogy semmi gond, habár legszívesebben elküldené a francba. Az amirás kitűzője az öv zseb fölötti részébe van tűzve, így Jackson esetleg megpillanthatja, mert a felső pont nem takarja. Átnyálazza az utolsó pár oldalt, majd azt a kötetet is leteszi a másik mellé, is kipillant az ablakon. Pár percig elmélázva figyeli a szállingózó hópelyheket, majd úgy dönt talán mára elég volt ennyi. Úgy sem segítenek ezek a könyvek semmit, de azért néhány vékonyabb darabot az asztalon hagy, mikor elindul visszatenni a maradékot. Kissé furcsállja, hogy a fiú kalapot hord, és mugli tollal ír. De nem foglalkozik vele, nem az ő dolga.*

/Semmi baj ^^/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 7:23 am

*Vissza a kalap, és csak tovább vigyorog, miközben a könyvet olvasgatja. Valahogy tudja, hogy a lány nem szívesen van egy asztalnál vele, de ő csak jót mulat rajta, szerinte vicces. Szóval halkan vihogva rágcsálja tovább a tollat. Igazából már nem igazán figyel a könyvre. Amikor a csaj felpattan, Jay köszönésképpen ellejt egy "peace"-t, és tovább kuncog. Ma ha akarná se tudná felhúzni magát. De másnak sem sikerülne. Megint ír valamit. Aztán hirtelen a táskájába nyúl és kivesz egy pennát. Tényleg furi lehet mugli tollal írni egy mágusképző suliban. Bár ő tesz a szabályokra meg mások véleményére, azért mégiscsak pennával ír tovább.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 7:33 am

*Az egész srác olyan furcsa. Mintha olvasna Alena gondolataiban... Az egyik szemöldöke eltűnik a frufruja mögött, mikor Jackson elereszt egy peace-t. Ő csak biccent. Visszaül az asztalhoz, és maga elé húzza a két könyvecskét. Átlapozza, majd a pennáért nyúl, és felfirkant két szót a pergamenre. Ezután a lábánál heverő hátizsákba nyúl, mugli papírt és egy tolltartó-féleséget húz elő. Csendesen meghúzza az alapvonalakat, ügyel rá, hogy legyen nagyon feltűnő, hogy a srácot rajzolja. Nagyon szeretné, ha egy ideig a fején maradna a kalap. Nem tudja miért, de úgy érzi meg kell örökítenie a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 7:52 am

*Mint aki tudja, hogy Alena mit csinál, féloldalas mosollyal írogat tovább. De még így sem néz a szemébe. Hirtelen berepül egy bagoly. Egy gyöngybagoly. Semmi kétség, csakis Yushié lehet, mivel a drága nekirepült egy könyvespolcnak. Jay nevetve megrázza a fejét és felpattan. Odaszalad a bagolyhoz, kiveszi a csőréből a levelet, és visszaül a fotelba, most már törökülésben ül. Kibontja a levelet, és halkan, de nem magában felolvassa.*
~Szia! Hallottam megérkeztél. Igaz, kicsit később, mint mi, de a lényeg, hogy itt vagy. Majd ha ráérsz, keress meg. 11 után a folyosókon őrjáratozunk Tsiroval, ott megtalálsz. Chadura mondott valamit, amit személyesen kell mondanom neked. Szóval ha nem leszel ott, a szobádban várj.
Csók, Yushi~
*Mosolyogva megrázza a fejét, majd visszaír, hogy inkább a hálóba menjen este, nincs kedve, hogy például egy másik prefi elkapja és büntetőmunkát kapjon. Máskor még örülne is neki, de most nem. Szóval útjára engedi a baglyot a levéllel, és tovább olvasgat féloldalas mosollyal, miközben a fejét kitámasztja kis tappancsával.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:04 am

*Figyeli a jelenetet, de igazából nem érdekli a srác. A rajz... nos vázlatnak vázlat, de azért még lenne rajta kidolgozható részlet. Mindegy. Bedobálja a táskába a cuccait, a könyvekkel együtt, majd a hátára kapja. Észreveszi, hogy kimaradt a pergamen, amire a két szót írta. Mindegy, nem is olyan fontos. Halkan elköszön Jacksontól, majd a könyvtárostól, és kilép a folyosóra. Egyenesen a hálók felé veszi az irányt.
A papiroson a két szó: Már láttam. *


/Köszi ^^/
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:15 am

*Kim érkezik a könyvtárba, adott céllal, egy földrajzos könyvet keres. Kis keresgélés után meg is találja, és letelepedik vele az egyik kis asztalkához, és elkezdi lapozgatni. TRZ órára gyűjt ihletet. Fekete zöldet visel, kesztyűt, és haja szabadon kibomolva omlik hátára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:20 am

*Ash belép a könyvtárba szemei csak úgy csillognak, nem lát senki ismerőst, majd oda lép a polchoz és keres valami érdekes könyvet. Mikor megtalálta a könyvet, szét néz és látta hogy ül az asztalnál egy fiú, nem látta még kicsit meg is lepődött rajta. Majd elindult felé, gondolta hátha megismerkednek, mert barátból sose elég.
-Szia. Szabad ez a hely? *Arra a helyre céloz ami a fiú mellet van, majd várja a választ, és reméli hogy igen lesz.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:26 am

*Összerezzen a hangra, nem számított ilyen későn látogatóra itt a könyvtárban. Felpillant a lányra, és megállapítja hogy még életében nem látta. Ennek ellenére egy vérszegény mosolyt ereszt meg felé. Lábával picikét arébb piszkálja a széket majd válaszol.*
- Szia, persze... *álaszol, enyhén zavarban.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:32 am

*Kissé észre vette, hogy a fiú zavarban van. De nem kell neki tartania semmitől Ash nem olyan, hogy leharapja mások fejét. Majd megpróbálja oldani a hangulatot, nehogy kínos legyen a helyzet.
-Amúgy Ashly vagyok. És te? *Mutatkozik be, és várja a válasz.*
-Mi jót csinálsz itt ilyen későn? *Majd megigazítsa a haját és rámosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:34 am

*Összeszedi magát, és nagy levegőt vesz, majd válaszol.*
- Örülök. Én Kim vagyok. *mutatkozik be ő is, aztán eljut a tudatáig a második kérdés is.*
- Hát, éppen várost keresek TRZ-re ami Olaszországban van, és érdemes lenne megnézni. * mutat a könyv lapjaira, amin éppen Velence, és a Szent Márk tér látszott.*
- Na és te mit keresek itt ilyenkor?* kérdezi halkan, ahogy amúgy is szokott beszélni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 9:45 am

*Talpig feketében kommandózik végig a folyosón, készülve arra hogy elhagyja az iskolát, de mivel hangokat hall megáll és fülelni kezd. Valahonnan bentről jön. Közelebb araszol a könyvtárhoz, és egy lány hangot hall, ami nem Sindyé. Kíváncsisága határtalan, tehát benyit, a bentiek nem veszik észre elsőre. Majd belép, és nekitámaszkodik az ajtófélfának.*
- Nahát, mi ez a tömörülés itt? * érdeklődik gúnyos félmosollyal, mely sajátja*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:00 am

-Aha. Nagyon érdekesnek látszik, amit épp olvasol. *Pillant rá a könyvre, majd a fiú szemébe néz, mikor meghallotta a kérést.*
-Hét én nem bírtam aludni, és lenéztem ide, gondoltam úgy is lesz itt valaki. *Majd egy apró mosoly jelenik meg Ash arcán. Majd mikor már befejezte, meglát az ajtóban egy új személy, akit még nem látott, de egy kicsit meglepte, első benyomásra nem volt túl szimpatikus inkább nagyképűnek tűnt, de Ash nem olyan hogy elsőre ítéljen.
-Neked is szia. *Köszönt, ha már a fiú nem tud köszönni.*
-Te milyen tömörülésről beszélsz? *Tágra nyílt szemekkel várja a fiú válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:04 am

*Ő is a könyvre pillant, és mérlegel, hogy most tényleg annyira érdekes amit olvas, vagy csak udvariasságból mondják.*
- Tulajdonképpen nem az, csak a képek miatt lapozom. Azok alapján d9ntök. * jegyzi meg halkan, majd figyel a válaszra, és nagyon kicsike mosoly jelenik meg arcán.*
- Hogyhogy nem tudsz aludni? Elég késő van már, ami azt illeti.*mondja, mert nála nem csoda h nem alszik. Neki elég napi 5-6 óra. Majd megérkezik Ted, akit már ismer, úgy futólag, de nem a kedvence.*
- Nahát, te itt? * köszön vissza neki hasonlóan kedvesen, de messze nem olyan bántóan, mint ahogy ő robbant be ide.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:10 am

*Áll azajtóban és látja, hogy valamiféle könyvet böngésznek azok ketten. A beszélgetére nem igen figyel, az nem érdekli őt. A lányt meg még nem látta, gyanítja hogy új lehet. De azt azért sehogy nem vágja, hogy miért mindenki Kimet találja meg, akiben semmi érdekes nincs?*
- Jah, szeva.*köszön lazán, ha már ilyen kedvesen kikényszerítették belőle. Nem szokása köszönni, csak megjegyzéseket tenni, beszólni és szurkálódni. Nem célja hogy hosszabb időt töltsön el itt.*
- Tömörülés. egy adott dolog körül kialakuló jelenség. *definiálja a szó fogalmát.* - A könyv körül csoportosultok, mi olyan érdekes benne? *érdeklődik, majd még külön a lánytól megkérdezi.*
- Amúgy ki vagy? Milyen ház? * aztán Kim felé villant egy szintén gúnyos mosolyt.*
- Nahát, én itt. Miért ilyen meglepő ez? * érdeklődik, és a vállán lévő varánuszt levéve, simogatni kezdi. Nem hagyja ám el, semmi pénzért az állatot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:20 am

*Lesi Kim minden szavát. Majd válaszol is rá.*
-Ami azt illeti nem vagyok valami jó alvó, és hát így... szerintem te is így vagy vele, vagyis legalább érted a lényeget. *Majd vállat von és szemit az ujjónnal érkezőre szegezi.*
-Köszi, de azért nem kell ennyire szőkének nézni, értem hogy mire mondtad, csak nem értek veled egyet, mert szerintem még ketten túl kevesen vagyunk a tömörüléshez. *Kissé agresszívan szól vissza.*
-Ashly vagyok. De nem neked kellet volna először bemutatkozni? *Szemébe néz mint, ha meg is tudná vele ölni, majd lenyugszik, és folytatja.*
-Famine. És te? *Nem mutat iránta nagy érdeklődés, de azért még is érdekli, a kíváncsisága most sem hagyja nyugodni.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:24 am

- Ami azt illeti én sem vagyok túl jó alvó. Napi 5-6 órával legalábbis. * felel a lánynak, majd a másik fiú felé fordul.*
- Látom, Alex, nem tett kárt benned a múltkor... *húzza el egy picit a száját. Tudja, hogy nemrég elkapta és alapos fejmosást kapott, attól zengett a fél Wilian. Alex iszonyúan ki volt borulva.*
- Nyugi Ashly, ő mindig ilyen. Ne kapd fel vizet, mert arra utazik. * fordul oda a lányhoz, és ad használati utasítást a fiúhoz.*
- Meglepő, hogy bejöttél egy könyvtárba. Ez minden. *mondja, közömbösen, és a fura lényt figyeli a fiú kezében. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:29 am

*Elvigyorodva nyugtázza, hogy bizony ennek a csjnak sem fog bejönni. De nem bánja ami azt illeti. Bűbájos stílusától nem tud szabadulni.*
- Szőkeség belülről fakad, de mindegy. Nem is lényeges. Igaz? * kérdezi amolyan költői kérdés gyanánt, majd Kim megjegyzésére elmosolyodik.*
- Jah, igaza van a barátodnak. * mondja, mintha tudná hogyők ketten járnak. De persze gondolja hogy nem, mert akkor nem így viselkednének.*
- Nem ismersz? Mily meglepő, komolyan... Ted vagyok. * mutatkozik be kis morgás után. Áltakában mindneki tudja ki ő, ami már már bosszantó számára.*
- Jé, ne már, háztársam vagy? * csodálkozik cseppet, majd válaszol Kimnek.*
- Jah, és képzeld, nem dől össze a hely, ahogy bejöttem. * vigyorodik el szélesen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:43 am

-Értelek. *Ismét mosolyog Kimre.*
-Nyugi? Te miről beszélsz? Én még teljesen nyugodt vagyok. Úgy látszik, te még nem láttál engem idegesnek. *Majd felhúzza a szemöldökét mikor meghallja a másik fiú hangját, eddig Kimet figyelte, de figyelmének már másik célpontja támadt.*
-Ezt a szöveget, hogy a szőkeség belűről fakad azt honnan vetted? Tapasztalat? *Kérdezi kicsit gúnyosan.*
-Na most már ismerlek. *Jobb lenne ha nem, de ezt csak még magában gondolja, nem akarja annyira megsérteni.*
-Hát sajnálom, de eddig még nem hallottam rólad semmit, szóval nem lehet valami nagy szám. *Majd begrimaszol mikor meghallja amit Ted mond.
-Úgy látszik, hogy háztársak vagyunk, juj de jó nekem. *És ismét megjelenik az arcán a grimasz, és a de sajnálom most magam nézés.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:46 am

*Bólint, hogy nem látta mérgesnek a lányt, mivel eddig nem is ismerte, ez elég nehéz lett volna.*
- Jól van, nem úgy értettem *hátrál meg halkan, és nem tetszik neki a beszélgetés iránya. Tedet nem kell ennyire komolyan venni. Úgy tűnik a lány, még nem tudja.*
- Én, megyek, magatokra hagylak titeket. *mondja halkan és kecsesen elsétál Ted mellett de még elbúcsúzik*
- Szia Ash, neked is Ted* azzal könyvével együtt felbattyog a szobájába*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 10:55 am

*Felkuncog, neki nem tűnik valami nyugodtnak a lány, persze, biztosan ő lát rosszul, mint ahogyan általában mindig.*
- Nem egészen, de találkoztam már pár szőkével. Elsőre honnan kellene tudnom, hogy te nem vagy az?- *érdeklődik hasonlóan kedvesen, még mindig a falat támasztva. Majd amikor Kim elmegy mellette, nem akadályozza meg, de furcsálkodva mered utána. Érdekes, hogy ha megjelenik, a fiú mindig távozik. Ez személye elleni merényleg lassan. Hogybeszélgessen valakivel, aki folyton ott hagyja?*
- Ismersz? De jó neked? - *kérdezi újból kissé piszkálódva. Egyszerűen nem tud másmilyen lenni.*
- Atttól függ honnan nézzük.. *mosolyodik el a fiú, mert arról nem is híres hogy órára jár, és jó gyerek, tanárok kedvence. Balhéiról gyakrabban lehet hallani.*
- Szegénykém, de vigasztaljon hogy egy torony választ el tőlem. * vigasztalja rendkívül kedvesen a lányt, utalva hogy ő ugye a déli toronyban lakik míg a lány az északiban. Most hogy kettesben maradtak, kissé közelebb lép, és leteszi magát az asztalra.*
- Áruld el nekem, tetszik ő neked? * bökött a ajtóra, melyen át nemrég Kim távozott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 11:11 am

*Szemeit nagyra nyissa mikor Kim távozik, de még utána szól és jó éjszakát kíván.*
-Hát szerintem ez logikus hogy nem vagyok szőke, csak rám kell nézni, nem látszik hogy fekete hajam van? Az meg más hogy agyilag az vagyok-e vagy nem-e de a lényeg, hogy én tudom, hogy nem. *Már kezdte megszokni a fiú jelenlétét. Először kicsit zavarta, de már hozzászokott.*
-Ismerni nem nagyon. *De már az előtt mondta, innen is látszik, hogy Ted nem figyel túlzottan Ashre.
-Na és most honnan nézzük? *Ismét szegezi rá a tekintetét és most kezdi érdekelni a dolog.*
-Hát a tudat nagyon is vigasztal. *Ash szemében kissé sajnálkozás tőr fel, néha nem bánna, ha egy kicsit közelebb lennének a fiúk hálóterméhez.*
-Te most Kimre gondolsz? A válaszom nem, most láttam először, ennyi. Max. annyi, hogy szimpatikusabb mint te. *Mosolyodik el ezen majd folyatja.* Csak szólok nekem már komoly kapcsolatom van. És neked tetszik? *Ash kicsit játszik tetted, de kíváncsi a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 11:18 am

*Minden figyelmét a lánynak szentelhetné, ha nem lenne elfoglalva kedvencével, akit pofátlanul Alexnek nevezett el.*
- Hát, agyilag talán nem vagy szőke, ahogy elnézem. *ért egyet a fiú, mert még némi értelmet is kinéz a lányból. Ami több, mint amit a legutolsó áldozatából kinézett... Szerencsére, azóta nem is látta a lányt.*
- Lesz még rá alkalmad, hogy megismerj... *ígérte a fiú, mintha csak flörtölne, de közben meg mégsem, hisz neki is kapcsolata van.*
- Nézhetjük onnan, hogy elég khm, neveletlen személy vagyok. *fejezte ki magát szépen és úriasan.*
- Jah Kimre. * válaszol, majd a válaszra elvigyorodik. Tudja, ő is hogy senkinek nem szimpatikus elsőre, de igazából nem is olyan kibírhatatlan.*
- Nálam nem nehéz szimpibb embert találni itt. * von vállat, majd a kérdésre kicsit felkuncog. Érti, mire megy ki.*
- Hát nekem nem lenne ellenemre, hogy jobban megismerjem, de hát látod, mindig faképnél hagy.* von vállat ismételten*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 11:28 am

*Majd még egyszer rápillant a fiúra, szemei csak úgy csillognak, azt hiszi magáról hogy nagy valaki, de Ash megpillantotta Alexot és az most jobban érdekelte. De közben válaszol Tednek.*
-Te azt honnan veszed, hogy én megakarlak ismerni? *Ash kezd pánikba esni, de nem mutatja ki.*
-Hét a neveletlen rész az nekem is ismerős... *Majd egy apró mosoly hagyja el a lány arcát.*
-Kicsit észre vettem, hogy téged nem nagyon izgat mások véleménye, végül is te tudod mit teszel, meg hogy milyen vagy másokkal, csak vigyázz, mert amilyen leszel velem én is olyan leszek veled. *Ash hangja kezdett komoly lenni.*
-Nem is tudom hogy miért lép le folyton mikor téged meglát. *Majd egy mosollyal lerendezi az előbbi komolyságot.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 11:34 am

*Simogatja tovább Alexet, aki ebben a félig meddig bolondok házában hűséges társa. Persze figyel arra amit a lány, mond*
- Nem tudom, megérzés, persze lehet hogy tévedek... *jegyzi meg elharapva a mondat végét szándékosan hagyva nyitva a kérdést.*
- Csak nem te is szeretsz borsot törni a kedves tanárok orra alá? * érdeklődik, mert nem hiszi, hogy a lány annyira nehéz eset lenne mint ő maga.*
- Azért ez nem teljesen gaz, van akinek a véleménye fontos, de az éppen mérföldekre van innen. * morogja a fiú, és kezd nem tetszeni neki a komoly hangvétel. *
- Én sem értem, de te is láthatod,így képtelenség vele megismerkedni... * von vállat, majd felkel az asztalról, és Alexet visszapakolja a vállára. Búcsút int a lánynak.*
- Nah további kellemes estét. Engem várnak a folyosók. * azzal, ezzel a kedves búcsú szóval kilép az ajtón és elindul valamerre lefelé, hogy elhagyhassa végre a kastélyt.*

//Köszöntem, és jóéjt:)//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 11:43 am

-Szinte biztos hogy tévedsz. *Ashnek mindig muszáj, hogy igaza legyen, mert amit ő mond akkor az úgy is van.*
-Hát néha én sem bírom már játszani a jó kis lány szerepet, és néha muszáj rossznak is lenni valakinek. *Majd a fiúra néz, gondolja hogy teljesen egyet ért vele.*
-Értlek. Lehet, hogy ha néha kedvesebb lennél nem menekülne el mindenki el előled. *Teszi hozzá, de már nem olyan hevesen ahogy az előtt tette.*
-Szia és jó éjt. *Köszön el a fiútól, de ő még ott marad egy kicsit olvassa tovább a könyvet, majd körülbelül húsz perc után ráun egyedül lenni, és elindul a könyvel a kezében a sötét folyón egyenest a hálótermek felé.*


//Köszi a játékot, és jó8//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: