Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKeller Könyvtár EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Keller Könyvtár Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Keller Könyvtár EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Keller Könyvtár EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Keller Könyvtár EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Keller Könyvtár EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Keller Könyvtár EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Keller Könyvtár EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Keller Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Keller Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Keller Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Kim Kaguya
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Ted Forrester
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
James Miller
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
William Quentin Watson
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Sindy Logan
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Hannah McDowal
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Chris Martines
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Solaria Luthia
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Daniel Reed
Keller Könyvtár Vote_lcapKeller Könyvtár Voting_barKeller Könyvtár Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Keller Könyvtár

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:36 am

Wilard nem túl nagy, de mégis informatív és barátságos belsejű, csendes kis könyvtára. A berendezés világos szín fából készült, kis asztalkák állnak, bár túl sok ember nem járkál ide.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:45 am

*Kim sétál be a könyvtárba, újdonsült szokása, hogy idejárjon lazítani, meg olvasgatni, mert olyan békés, és mert itt talált olyan könyveket, amik az iskolai könyvtárban nincsenek itt. Fekete farmert visel egy fekete inggel, amire egy szőrmeprémes kapucnijú vastag télies bőrdzsekit húzott, lábára téli bakancsot, hogy kedvenc edzőcipője ne ázzon szét a sárban. A haja felfogva, elől persze a szemébe lóg, ahogyan az már ismertetőjegyévé vált. Belépve, köszön a könyvtárosnak, és az egyik polc felé veszi az irányt, ahol a régi korok gyógyítási technikáival foglalkozó könyvek vannak. Leveszi a keresett kötetet, és letelepedik az egyik asztalkához, zsebéből egy darab sokszor összehajtott papírt és egy tollat vesz elő, hogy a fontosabb információkat kijegyeztelhesse.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:31 pm

*Az egyik polc mögül lépek elől. Már egy ideje itt dekkolok, éppenséggel egy könyv után kutatva, amit nem találtam meg, de nem is nagyon baj. Még az iskolában meg kell néznem, aztán ha ott sincs, akkor megyek a sötét negyedbe.
Kim láttán elvigyorodom, mondhatni, hogy egy kaján vigyorral az arcomon nézek rá. Furcsa, hogy éppen itt és éppen most találkozom vele.*
-Nocsak-nocsak. Szia Kim. *Úgy tűnik, a hely sem mindig békés, mert járnak ide olyanok is... mint én. Kihúzom a széket és leülök a fiúval szemben.*
-Hogy s mint? Jó ideje nem találkoztunk... *Mintha semmi sötétség nem lenne bennem. Csak maximum szememben egy csöppnyi.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 11:51 pm

*Nem vette észre elsőre Jamest a polcok között sem, csak amikor az ráköszönt. Arra fordítja nagy barna szemeit, és egy pillantással nyugtázza a fiú jelenlétét, nem számít rá, hogy letelepedik vele szemben. Leteszi a könyvet, nem illik olvasni, mikor mással beszélget az ember.*
- Szia James *viszonozza a köszöntést, és megvonja a vállát. A másik pontosan tudja, hogy mik történtek mióta nem találkoztak, ennek elég nagy híre volt, főleg a sötétebb körökben, és Kimen nem egy halálfaló verte le a dühét.*
- Most már jobban, kösz *jegyzi meg, de mosolyra nem futja, James nem az az ember, akivel szemben el lehet jópofizni, akkor már inkább Sebastiano.*
- És veled? Minden rendben? *érdeklődik viszont, hogy egyrészt beszéljen, másrészt megtudja, hogy mi történt, amiről lemaradt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:18 am

*Valahogy kimet sosem szimpatizáltam. Egyszer azt hiszem még eléggé régen találkoztunk, aztán hallottam egy s mást én is, hogy mi történt és ki köpött kinek és hogy mit. Egyenlőre nem hozom fel a témát, csak miután sikerült végighallgatnom Kimet, válaszolok a feltett kérdésekre.*
-Persze. Annak ellenére, hogy egy vámpír üldöz egyfolytában és nem hagy nyugton... *Megvonom vállam. Semmi érdekes, meg hát na... kicsit még le vagyok akadva Miriam halála miatt. Erről azért nem beszélek senkinek, elvégre ezt már lassan mindenki tudja. Rákönyökölök az asztalra.*
-Múltkor hallottam egy olyat, hogy egy Kim Kaguya nevezetű személy, köpött Robertnek. Tudsz esetleg erről valamit? *Sötét tekintetemet Kimre emelem, és elvigyorodom gonoszul.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:54 am

*Neki nincs baja Jamessel, nem találkoznak túl gyakran, annak ellenére, hogy egy suliba járnak. Ez egy szép állapot.*
- Miért üldöz egy vámpír? Vagyis bocs, nincs hozzá közöm *kíváncsiskodna, de aztán meg mégsem teszi, mert abból neki nem lenne semmi haszna, ha megint tudna valamit, akkor megint lenne miért üldözni.*
- Igen tudok, mivel rajtam kívül nincs ilyen nevű személy a környéken, és ikrem sincs, én voltam *sóhajt fel, és végképp lemond arról, hogy ma bármit is megtanuljon. Erős a gyanúja, hogy ezt James se hagyja megtorolatlanul, bár már nagyon unja a halálfalók, gyerekes dühkitöréseit.*
- És most? Te is meg akarsz ölni ahogyan eddig mindenki? *pillant a fiúra, de szemében csak szomorúság tükröződik, más semmi. Unja már ezt az egészet...*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyPént. Jan. 14, 2011 1:07 am

-Azért mert nagy a szám. *Igazából nem érdekel Kim, csak a szemem sarkából pillantok néha rá, meg elvigyorodom sötéten. Tudom, hogy kis félénk, de ma nem vagyok olyan kedvembe, hogy mindenkit piszkáljak. Bármennyire is furcsa...*
-Meg hát! Aztán csak nekem lenne belőle bajom, szóval az inkább a "többiekre" hagynám. *Oldalvást ránézek Kimre, a szemeiben látom a szomorúságot viszont nem szólok semmit. Kezemmel megtámasztom a fejemet és kicsit elhúzom a számát. Aztán felállok és leveszek egy könyvet a polcról ami éppenséggel Kim felett volt.*
-Ezt kerestem. *Leteszem magam elé, nem nyitom ki és még le is fordítom.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyPént. Jan. 14, 2011 6:31 am

*Biccent, hogy érti, bár azt már nem, hogy miért éppen a nagyszájú diákok a suli sztárjai, de annyira nem érdekli hogy meg is kérdezze.*
- Értem, csak nehogy megmarjon *kommentálja a megjegyzést, majd kissé felsóhajt. A többiek már lerendezték amit akartak, szóval nem nagy az esélye annak, hogy még egyszer megtörténik, bár ugye ki tudja.*
- Persze... *jegyzi meg csendesen, majd végül is James arcába pillant, de sok jót nem lát ott, így inkább felkapja a könyvét, és feláll. Távozni készül, illetve egy asztallal arrébb költözni mindenesetre, nem akarja hogy tovább folytassák ezt az értelmetlen beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyPént. Jan. 14, 2011 7:56 am

*Vállat vonok, majd kérdőn pillantok Kimre. Lehet, hogy a fiú már megszokta, hogy én mindig csak piszkálom, de most ez nem megy. Ma nem vagyok olyan formába, de azért igyekszem, amint látszik. Halvány mosolyt eresztel el a másik után, amikor az felkel.*
-Nem tán félsz? *Ez lehet, hogy hülye kérdés volt, de azért felteszem. Szokásom. Nem megyek Kimhez át, csak a másik asztaltól figyelem és még hozzáfűzök valamit a dolgokhoz.*
-Bocs, hogy nem vagyok formában. Csak meghalt a volt csajom. *A karkötő még mindig a zsebembe van, tőlem kapta, és el is fogom tenni... emlékbe. Nekem is van azért szívem valahol.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:10 am

*Megszokta már, bár nem örül a dolognak. Jamessel valahogy sosem tudott normális beszélgetést folytatni, és ennek nem érezte hiányát eddig sem.*
- Nem, már nem félek, csak szeretnék még kiírni pár dolgot a könyvből * emeli meg az említett tárgyat, mert van aki komolyan vesz dolgokat. Lehet hogy Jamesnek nem számít sok minden, de neki igen.*
- Őszinte részvétem *pillant a fiúra, és látszik, tényleg sajnálja.*
- Mi történt vele?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:46 am

-Á értem. *Vonok vállat azért. Tényleg látszik rajtam, hogy ma teljesen nyugodt vagyok. Rég volt már ilyen, nem szoktam... ennyire punnyadt lenni. Magamat is megleptem. Kim kijelentésére felvonom a szemöldökömet majd mikor kérdez, akkor válaszolok. Legjobb esetben most az lenne, hogy mi közöd hozzá? Igen, ez furcsa ma bennem.*
-Hell Cityben megölte egy vámpír. A szilveszteri partin. *Arra meg fel vagyok készülve, hogy ez miatt mi leszünk a hibásak Hannahval meg a többiekkel akik ott voltak. Főleg, hogy még Larinát is megharapta a vámpír.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:25 am

*Nem fűz több megjegyzést, ahhoz hogy a másik nincs formában, viszont annak hallatán meglepődik amit James mond. Vámpír?*
- Vámpír? Az aki múltkor megtámadta a diákokat most egyet meg is ölt? *érdeklődik csendes iszonyattal a hangjában. Nem szereti túlságosan a vámpírokat, kiszámíthatatlan vérszívó banda.*
- Te... nem sérültél meg? *érdeklődik még kis habozás után, mert akármennyire is nem kedveli a fiút, ha már egyszer módja van rá hogy segítsen neki, meg is teszi ha kell.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:20 pm

-Dehogy! Ez valami utazó volt és csak úgy betévedt Hell Citybe. Az a vámpír, aki a diákokat megtámadta az rám pikkel. *Vonok vállat. Múltkor igen jól összekaptam Masonnel, de nem nagyon érdekel. Ha megpróbál megölni, ő fogja megkeserülni a dolgot és nem én. Tovább figyelem Kimet.*
-Nem. *Rövid és tömör kijelentés, ahogy tőlem általában meg lehet szokni. Néha a mellettem lévő könyvre pillantok, aztán rákönyökölök az asztalra és onnan figyelem Kimet.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyHétf. Jan. 17, 2011 4:59 am

*Biccent, hogy érti, bár nem az ő ügye a dolog, azért sajnálja, James volt barátnőjét, még ha nem is ismerte.*
- Értem, hát remélem azért megenni nem fog *vet egy pillantást Jamesre, majd felnyitja a könyvét, és lapozgat ide-oda pár lapot, mire megtalálja, hogy mit is keresett. Elkezdi átfutni a bekezdést, de persze válaszol ha kérdezik. Arra, hogy a másik nem sérült meg, csak jól láthatóan vállat von, ő segítőkész volt, legalább megkérdezte, még ha a másik nem is értékeli valami sokra ezt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptySzer. Jan. 19, 2011 9:44 pm

-Ki tudja. *Vonok vállat, majd pimaszul elmosolyodom. Ha megesz, neki lesz rossz nem nekem. Elgondolkodom, majd miután megtaláltam én is a könyvemben amit kerestem, majd egy cetlire lefirkantom és zsebbe dugom. Aztán felállok. Kezd már nikotin hiányom lenni, itt meg nem lehet rágyújtani mert annak én iszom meg a levét.*
-Nos, hagylak. Örülj neki, hogy ma nem vagyok morgós kedvembe. *Felvonom a szemöldökömet, majd lassan elindulok, zsebbe dugott kézzel az ajtó felé. Annak aki bent van -gondolom a könyvtáros- biccentek és lassan elhopponálok.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:40 am

*Értetlenül pislog a fiúra. Sosem értette, igaz nem is igyekezett vele közelebbi ismeretséget kötni. Az teljességgel nem az ő baja, ha a fiút felfalja egy vámpír, így nem is foglakozik tovább a dologgal. A fenyegetésre, csupán megrántja a vállát. *
- Nem hinném, hogy szeretnék veled olyankor összefutni. Szia neked is *köszön el, mert ugye neki tanítottak illemet. Többek között az udvarias elköszönést is.
Miután James távozott teljesen elmerül a könyvében, és igyekszik minél hamarabb memorizálni a kellő információkat.*


//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Keller Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keller Könyvtár   Keller Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keller Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Hír negyed-
Ugrás: