Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 7 Vote_lcapKönyvtár - Page 7 Voting_barKönyvtár - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:16 am

- Pozitív, bár néha az őszinteség ugyanolyan átok tud lenni mintha hazugság lenne *jegyzi meg egy régi esetre gondolva, mikor Raisennel szakítottak, még mielőtt idejött dolgozni, Alex kérésére.*
- Ez maradjon is így ha lehet rendben? Nem örülnék neki ha itt ott botlanék beléd, mint aki elég szétszórt *nevet fel kicsit, és visszalebegteti a könyvet a helyére, ahonnan levette. Lusta felállni a művelethez.*
- Igen, engem is meglepett a reakcija, mikor felképeltem, olyan furcsa módon nyugodt volt, és nem akart megenni sem *mosolyog, és elgondolkodik, hogy talán rosszul ítélték meg mindketten, de az is tény, hogy megtámadta a diákokat.*
- Igen, van amikor kénytelenek vagyunk megtenni dolgokat, még ha nem is mindig olyan emberrel akit szeretünk vagy kedvelünk *ért egyet a nő, majd lassan feláll, és megigazítja a ruháját.*
- Azt hiszem hagylak tovább olvasni, nekem már megvan amiért jöttem *mosolyodik el, és a fiúra pillant.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:28 am

-Én nem mondtam, hogy mindig igazat mondok. Csak nem rejtegetem azt az igazságot, amit mindenki tud. *Mosolygok el a végén.
-Rendben, bár ezt nem tudom megígérni. Az ikrem is a suliban van, így máris két darabban vagyok. *Nevetek fel halkan.
-Okoz még meglepetéseket az élet, nem igaz? *Vonom meg a vállam.
-Pontosan, ahogy tanárnő mondja. *Fűzöm hozzá a mondandójához.
-Rendben, bár én is megyek. Megtaláltam amit akartam, és meg kell keresnem Max-et, mert félek, hogy eltévedt. *Mondom mosolyogva, majd én is felállok és menni készülök.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:38 am

- Nocsak, a kis cseles *nevet fel a nő, és csillogó szemei vele együtt nevetnek, de a következőre kicsit összeráncolja a szemöldökét.*
- Neked van ikertestvéred? *csodálkozik, de aztán elmosolyodik, valószínűleg hasonlíthat akkor Ralphra, és az meg nem rossz.*
- Remélem azért meg foglak majd tudni különböztetni titeket *csóválja meg a fejét, majd lassacskán elindul a dolgára.*
- Okoz bizony. Rendben kalauzold vissza a szobátokba lassan, tudod, elméletileg kijárási tilalom lesz nem sokától, és ma ne nagyon csatangoljatok, mert Raisen tanár úr lesz ügyeletben *kacsint a fiúra, mivel ugye Raisen keményen elkapja minden szabályszegő grabancát, és nem szeretné ha Ralph és Max belé futna.*
- Szia *köszön el, mielőtt eltűnik az ajtó mögött, hogy a szobájába menjen a cuccaiért, és onnan meg haza, wilardi kis házába.*

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:48 am

-Jajj tanárnő, ne mondjon ilyeneket. *Mondom egy kicsit viccelődve. Már fáradt vagyok, hogy előjöjjön az egom, meg nem is akarok most egozni.
-Igen van. *Válaszol a kérdésre elmosolyogva.
-Az egy kicsit nehéz lesz, de segítek benne. Ha nyakláncos énemet látja, akkor Ralph-al, ha karkötős énemet, akkor pedig Max-el beszél. *Osztom meg a különböztető jelet.
-Akkor ideje lesz sietni. Nem kell büntetés. *Mondom mosolyogva.
-Hola... akarom mondani, viszont látásra. *Köszönök el én is, majd elindulok Max-et megkeresni.

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:22 am

* Sosem hittem volna, hogy eljön az a nap, mikor én könyvtárba megyek. De valahogy annyira unatkozok, hogy ide tévedtem. Fekete tapadós farmer és egy kissé kivágott piros inget viselek. Körbe járom a könyvtárat, de nem látok senki ismerőst, így oda megyek egy polchoz és leveszek róla valamilyen könyvet. Igazából csak azért mert tetszett a fekete borítója. Sokan mondták már, hogy ne a borító alapján válasszak könyvet, mert nem biztos, hogy az érdekes is lesz. De hát nekem hiába beszél az ember. Kezemmel a könyvvel odasétálok az egyik asztalhoz. Majd leteszem a könyvet és leülök a székre. Ekkor nézem meg, hogy mi is a címe. Most úgy látszik, hogy jól választottam, mert elég érdekesnek tűnik. Szellemekről szól és engem érdekel a halálon túli élet és a megmagyarázhatatlan jelenségek. Először csak átlapozom majd elkezdem elejétől olvasni. Ha valaki meglátna rám sem ismerne. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:31 am

-Szia Cica, van gazdád? *Mostanság elvagyok evvel, de nagyon. Elvigyorodom, majd mikor közelebb érek Karinához, egy hosszú csókot hintek ajkára. Annyira jó újra látni. Leülök vele szemben, közben egy kiteszem azt a régi újságdarabot, ami nálam van már ... amióta a padláson voltam.*
-Hogy vagy? Képzeld... találtam valamit a családommal kapcsolatban. *Végre. Már elég régóta keresem ezt a papírt... és még többet is ha találok. Amúgy is, azért vagyok most itt. Mellesleg fekete póló, fehér pulcsi és egy farmernadrág van rajtam. Kíváncsian pillantok le a könyvre, ami a lány előtt van.*
-Mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:38 am

* Nagy meglepetés itt látni Tonyt. Hát tényleg vannak meglepetések. Felé fordulok és egy hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon, mert vissza gondoltam a kibékülésünkre. *
- Attól függ ki kérdezi. * Viccelődök egy picit Tonyval. Majd viszonozom a csókot. *
- Gazdám? * Valahogy engem sosem lehetett birtokolni, mint egy kis cicát, de lehet hogy neki sikerülni fog.*
- Még élek. És te? * Nézek rá közben bele harapok az alsó ajkamba. *
- Ügyes vagy. * Igazából nem értem, hogy mi ez a nagy családfa kutatás, de ha Őt ez teszi boldoggá, akkor segítek is neki, persze csak ha megkér rá, amúgy nem ütném bele a szép orrocskámat. *
- Csak egy szellemes könyvet. Ami téged biztos, hogy nem érdekel. * Így be is csukom a könyvet és felkelek, hogy a karomba zárhassam. Adok neki pár apró csókot és az utolsónál kicsit bele harapok a szájába. Remélem még szereti, mert úgy emlékszek, hogy régen szerette mikor így kínzom. *
- Azt hitted, hogy egy csókkal megúszod? * Kérdezek rá, közben a csábító szemeiben g
yönyörködök. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 9:25 am

*Elvigyorodom, majd kisebb hatásszünet után, válaszolok a kérdésére.*
-Néha az is kell. *Értem a gazdára, aztán vállat vonva meghallgatom amit mond. A szellemes könyvet nem firtatom tovább, úgysem érdekel annyira. *
-Remekül. *Látom azért Karinán, hogy a családfás dolgot nem érti. Pont ezért kezdek magyarázkodni.* Hát igazából... nem tudok semmit a szüleimről és érdekelnek az ágak... és Sirius Black rokonom. *Biztos vagyok benne, hogy Karina tudja ki az a Sirius Black. Aztán átölelem, majd viszonozom a csókjait. Az meg, hogy beleharap az ajkamba, nem érdekel. Imádom ilyenkor.*
-Nem. Reméltem, hogy nem. Viszont te se. *Csókolom és az ölembe húzom Ninát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 9:36 am

* Nem is akarok túl sokat beszélni. Igaz lenne mit mondanom annyi elvesztegetett idő után, de mindennek eljön a maga ideje. *
- Cica tudok valamiben segíteni? * Mert ez tényleg a minimum amit Tonyért tudnék tenni. Szeretném, ha érezné hogy törődök vele. Mert nem hiszem, hogy kibírnám, ha meggyszer elveszteném. Egyre több dolgot oszt meg velem, olyan dolgokról amiről régebben semmit sem mondott. Sirius név hallatán nagyra nyílik szemeim, itt kezd csak igazán érdekessé válni a dolog. *
- Remélem, hogy nem. * Már alig vártam, hogy elkapjon és ismét az ölében ülhessek. Fejemet a vállára teszem, ekkor érzem meg csábító illatát, aminek nehéz ellen állni. *
- Mond mit csinálsz este? * Kérdezek rá puszta kív
áncsiságból. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 9:53 am

*Kicsit elgondolkodom és megrázom a fejemet.*
-Egyenlőre nem, de ha igen akkor okvetlen szólok. Most megelégszem evvel amit találtam. *Bökök a papírra és elmosolyodva ölelem tovább a lányt, már úgy, hogy ő az ölembe ül. Pár kijelentést most figyelmen kívül hagyok, persze figyelek Nina minden lépésére. Apró csókot adok neki, majd válaszolok a kérdésére is.*
-Még semmit. Mi a terved? *Kíváncsi kék szemeimet belevésem a lány gyönyörű szemeibe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:03 am

* Elmondhatatlanul örülök neki, hogy a dolgok így alakultak. Nem is tudom, hogy mi lenne velem nélküle. Annyira szeretem, azért mert meg tudott nekem bocsájtani, nem sok ember lett volna képes, arra amire Ő.*
- Rendben van. * Majd mikor rábök a papírra pillantásom pár másodpercig rászegeződik. Az én számomra csak egy régi sárga papír. De Tonynak fontos kellék a "kirakós játékában". *
- Azt hittem, hogy neked lesz valami jó ötleted. * Ami igaz az igaz, neki csak jó ötletei szoktak lenni. Csodálom, hogy most nem gondolt semmire. Biztos azért mert annyira lefoglalja a családfa kutatása. *
- Vagy csináljuk azt, amit a múltkori találkozásunkkor? * Huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Pedig ma jó kislány akartam lenni. *
- Édes, nem gondolod, hogy mostanában kezdesz egy kicsit elhanyagolni? * Amióta kibékültünk, alig látom és ebbe majd bel
e pusztulok. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 12:15 am

*Kisebb hatásszünetet tartok, végigfigyelem Nina minden mondatát, mozdulatát. Elmosolyodom, ez a mosoly ilyenkor le sem törölhető az arcomról. Ölelem tovább a lányt, majd ismét a régi Reggeli prófétára nézek és aztán vissza Karina szemeibe.*
-Ha szeretnéd, csinálhatjuk azt is, amit múltkor. *Kacsintok, aztán egy kisebb szusszanás után folytatom.* De mondjuk lemehetnénk Wilardba is. *Kíváncsi pillantásomat nem veszem le a lányról. Amelyiket ő jobban szeretné, az lesz. A kijelentésre pedig csak megrázom a fejemet.*
-Nem hanyagollak. Sosem talállak. Hidd el, az összes időmet szívesen tölteném veled. *Nagyobbra teszem egy kicsit a mosolyt az arcomon.* Tudom ám, hogy bujkálsz előlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 7:49 am

* Imádom ilyenkor, amikor csak mosolyog. Legalább tudom, hogy minden rendben van. A kutatása kicsit aggaszt, mert már kezd a rögeszméjévé válni, ami nekem csak rossz lehet, mert így alig van velem. *
- Még meggondolom. * Próbálok olyan döntést hozni, amivel Tonyt ki lehetne hozni a sodrából. Mert már régen láttam, hogy milyen akikor ideges és már hiányzik az a fele. *
- Szóval Wilard? * Kicsit húzom el a számat, nem mondhatni, hogy szeretek oda járni, ha már elhagyom az iskola területét, akkor már Hell City-be megyek. *
- Nekem mindegy, csak veled lehessek. * Szemezek még mindig vele, egyszerűen nem bírok betelni a gyönyörű tekintetével. *
- Meg végül is te vagy a gazdám. Tiéd minden döntés felettem. * Nevetem el magam, ma lehet hogy hagyom, hogy kicsit birtokoljon. *
- Persze. * Vágok sértődött képet hozzá. Közben hallgatom, hogy Tony mit mond, nem mondom meglepett vele. *
- Igazad van, bujkálok előled. Mert még te a családfa után kutatsz én keresem a férfiak társaságát. * Próbálom elő venni a legkomolyabb arcomat, és úgy mondom tovább. *
- Tudod én nem bírom, ha nem figyelnek rám. Mert velem törődni kell, már azon gondolkozok, hogy vissza megyek Jameshez. * Próbálom féltékennyé tenni, bár nem tudom, hogy mennyire is sikerült. Imádom mikor látszik a szemében a féltékenység, legalább akkor tudom, hogy mit is számítok neki. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:30 am

*Továbbra sem szólok, csak elhallgatva, néha egy mosollyal az arcomon hallgatom végig Nina mondandóját. Kicsit aggaszt amit mond, mert mondjuk... ki tudja, lehet hogy tényleg így van és csak én nem veszem észre ezeket a dolgokat. Sokszor megesik velem, de nem hanyagolnám el Ninát amúgy sem. Most meg végképp nem, mivel megtaláltam azt amit kerestem. Legalábbis egy részét.*
-Ha szeretnél, akkor igen. Elmehetnénk a BD-ba vagy pedig a Rock clubba... de ezt már te döntöd el. *Kacsintok egyet és közben... elfintorodom. Leginkább James említésére. Hátradőlök a széken, majd elmerengő arcot vágok. Szúrós szemekkel nézek fel ismét a lányra.*
-Tudod, hogy számítasz ... és nehogy már az a .... nehogy már jobb legyen nálam! *Kicsit felbőszülök, viszont lenyugszom rögtön. Igen, féltékeny típus vagyok főleg, ha a barátnőmről van szó... vagy nem is... csak nem szeretem ha ahhoz érnek, ami az enyém. Egyszerűbben.*
-Ezt most tényleg komolyan gondolod? *Innentől tuti, hogy szinte minden nap vele leszek. Nagy a tét az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:44 am

* Unott képet vágok, de ez is a játék része. Csak azért játszok ennyire gonoszan, hogy biztos lehessek benne, hogy Tony csak is engem szeret. Már ott tartok, hogy az tesz boldoggá, ha látom, hogy mennyire is féltékeny tud lenni. De ha már elkezdtem játszani, akkor végig is csinálom. *
- Mostanában nem is tudom, hogy mit is szeretnék. * Most konkrétan arra gondolok, hogy hová menjünk, de azért mondom így, hogy hátha Tony félre érti. Úgy döntök ennyi elég volt egy napra, nem játszok tovább az idegein. Mert nem érdemli meg, hogy ilyen gonosz módon bánjak vele. *
- Számítok? És még is mennyire? * Nézek rá, szinte majd kicsattanok a boldogságtól. De még nem mutatom ki a komoly arckifejezés még mindig rajta van az arcomon, de már nem sokáig. *
- Dehogy gondolom komolyan. Csak annyira szeretem mikor féltékeny vagy. * Most már elmosolyodok és adok egy hatalmas csókot Tonynak, közben úgy ölelem át, mint még soha. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:33 am

*Nem szólok semmit, csak kíváncsian pillogok Karinára. Egy két gondolat végigfut az agyamon, főleg a "nem tudom" kezdetű mondata után... *
-Hm... *Erre egyelőre csak ennyi a kijelentés. A kérdésekre is válaszolok, csak egy kisebb elgondolkodás után. Nem értem, miért von kérdőre, de jól van.*
-Szerinted?! *Nagy kék szemekkel nézek rá, majd kicsit elhúzom a számat, amiből aztán mosolyt csinálok. Az utolsó kijelentésére meg fellélegezek.*
-Nem vagyok féltékeny. Csak nem szeretem, ha ahhoz nyúlnak ami az enyém. *Itt már kivillantom a fogam fehérjét. Kicsit helyezkedem, aztán meg hátradőlök ismét a széken.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:33 am

* Lehet, hogy kissé túlzásba vittem ezt a "játékot" mert már kínos és zavaró is ez a nagy csend. Elképzelni sem tudom, hogy Tony ilyenkor min is gondolkozhat, de nem látszik túl idegesnek még az elhangzottak után sem.*
- Nem tudom, épp ezért is kérdeztem meg. * Sóhajtok fel, remélem azt fogja majd mondani amit hallani szeretnék. De csak akkor, ha őszintén gondolja, mert nem szeretem ha hazudnak nekem. Leszállok róla, nem akarom még tovább nyomni, ha engedi, akkor vissza is ülök a helyemre és onnan nézem tovább. *
- Ami a tiéd? * Kérdezek vissza rá, mert mostanában tényleg nem érzem, azt amit régen. Lassan a járáson kívül már semmi sem köt minket össze. Talán nem volt túl jó ötlet újra kezdeni. De ez az ötlet csak lappang bennem, ki nem mondanám hangosan. Még sok mindent át kel
l gondolnom. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 2:36 am

*Kicsit tényleg kínosan érzem magam, nem tudom mi van velem... azt sem, hogy Karinával mi lett... kicsit talán megváltozott, James óta.*
-Fontos vagy. Nagyon. *Szemébe nézve jelentem ki mindezt. Így is gondolom. Bár ha Karina elmondaná a dolgokat, akkor lehet hogy nem változna meg minden... de ha neki nem jó velem, akkor nem tudom miért járunk. Én tényleg szeretem. *
-Képletesen értve. *Lepillantok a földre, aztán elengedem és engedem, hogy visszaüljön a helyére. Felkelek. Nem akarok elmenni, csak kinyújtóztatom magamat meg visszateszem a fenti polcra, amit levettem az imént. Figyelek rá... látom rajta, hogy ő is elgondolkodik, de nem kérdezek semmit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 3:09 am

~Mit csinálok? Nem vagyok észnél. Miért pont Őt bántom? Mikor mindennél jobban szeretem.~
* Elgondolkoztam pár dolgon, felsóhajtok, majd figyelem, hogy mit mond. *
- Értem. * Csak ennyit tudok mondani, mert valahogy össze szorult a torkom. Úgy érzem egy hang sem tud most kijönni a számon. De megerőltetem magam és megszólalok. *
- Biztos? * Már a másik székből figyelem, hogy oda megy a polchoz. Hirtelen felindulásból én is felkelek. Amíg még nem nagyon figyel a háta mögé állok, megvárom még megfordul, akkor oda szorítom erősen a polchoz. Megcsókolom kissé erősen és vadul. Majd elkezdem csókolgatni a nyakát, de átölelem és megállok az apró csókok osztogatásával. *
- Azt akarom, hogy csak is a tied legyek. * Súgom a fülébe halkan. Remélem nem akadt ki az előbbi "hiszti" rohamom miatt. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 5:24 am

*Figyelem továbbra is minden mozdulatát, majd rákönyökölök az asztalra még ülök. A biztosra meg csak bólogatok, aztán ugye elteszem a könyvet és kicsit meglepődöm. Kezdtem már dolgokba éppen kételkedni, de ekkor jön egy kijelentés amin elvigyorodom. Hagyom magam, még szerencse, hogy most nem lát minket a könyvtáros.*
-Legyél csak az enyém. *Viszonozom a csókjait, kicsit felszabadulok. Magamhoz ölelem, majd hagyom hogy csináljon velem amit akar. Élvezem minden egyes érintését.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 2:51 am

* Annyira aranyos, hogy engedi, hogy csináljak vele, amit akarok. De néha én is elvárnám tőle, hogy akaratosabb legyen. Néha napján mondja meg, hogy mire is gondol, még akkor is ha nem fog nekem jól esni, végül is Ő hordja a nadrágot. Egyszerűen veszélyes a közelébe mennem, mert olyan csábító illata van, hogy nem tudok ellen állni a kísértésnek. Nem hagyom abba a csókolását. Sőt, kezem elkezd haladni lefelé a hátán. Valahogy kezeim bele tévednek a farmerja hátsó zsebébe. Gyöngéden markolok bele feszes fenekébe. Pár apró csók után leállok. De még mindig nem engem el, szemébe nézek, hátha van valami mondani valója számomra. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 3:12 am

*Nem tudok akaratos lenni. Főleg vele nem. Egyre nagyobb a mosoly az arcomon, főleg ahogy látom, hogy egyre vadabbul közeledik hozzám. Próbálja legyőzni a vágyait, én pedig erre csak egy kacér mosolyt tudok elereszteni ismételten. Szemeim csillognak, visszacsókolom és derekát simogatom közben.*
-Valaki de bevadult. *Nézek szemébe, majd kacsintok egyet.* Szeretlek. *Hajolok közelebb hozzá, majd hosszan megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 3:23 am

* Nem tudom, hogy mi az oka, de ma alig beszéltünk egymással. Úgy látszik a mai napon a tetteké a főszerep. Csak mosolygok, mint Ő is. Persze jól esik, hogy a derekamon van a keze. De sokkal többre vágyok, lehetséges, hogy csak én vagyok nagyravágyó és sosem elég nekem az ami épp van. *
- Ez még semmi. * Ismét suttogom a főlébe, nem akarom a könyvtáros figyelmét felkelletni. *
- Tudod, hogy én is téged. * Mosolyodok el, de megelőzött a csókkal. Pedig ma olyan kezdeményezős kedvemben vagyok.*
- Azt hiszem jobb lesz ha leállok. * A csók után halkan kijelentem, majd pár lépéssel hátrébb lépek. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 3:29 am

*Továbbra is mosolygok, nem mozdulok el... mert mondjuk esélyem nem lenne elmozdulni. Kicsit elgondolkodom és aztán aprón bólintok.*
-Igen, tudom, hogy te is. *Jelentem ki egy kicsit megkésve. A sz betűs szót nem mondja neki, ami mondjuk nem meglepő az ő részéről. Azért nem szólok semmit, nekem jó így is... ennyi is elég hozzá. Amikor hátrébb áll, felvonom a szemöldököm és zsebbe dugom a kezemet.*
-Miért? *Valamiért annyira furcsa nekem mostanában Nina... valamiért más lett.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 3:41 am

* Elgondolkozok pár dolgon, ma valahogy túl sok dolgon kellett gondolkoznom. A kívül állóknak olyan lehetek, mint akinek személyiség hasadása van, pedig csak még nem tudom eldönteni, hogy mit akarok. De mikor felnézek Tonyra, akkor minden világossá válik számomra. Rájövök, hogy akarom és mindig is szeretni fogom.*
- Hogy miért? * Halkan nevetem el magam. *
- Mit szólna a könyvtáros néni, ha itt esnénk egymásnak? Biztos, hogy nem akarod, hogy leálljon a szíve. *Mosolyodok el, lassan vissza sétálok karjaiba. *
- Szeretlek. * Pár perc késéssel, de én is kimondom azt a szót, aminek a világon a legeslegnagyobb jelentősége van. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: