Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 5 Vote_lcapKönyvtár - Page 5 Voting_barKönyvtár - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:28 am

* James eléggé kíváncsivá tett. De tudom, hogy csak arra vár, hogy könyörögjek, hogy árulja el a dolgot, addig várok még vele amíg elő nem bújik belőlem a kisördög és már tényleg nem tudok várni.
- Tudod hogy mekkora szerencséd van? Ha most nem könyvtárban lennénk akkor most biztos, hogy leterítenélek és jól megkínoználak. * Csillannak fel a szemeim már csak a gondolat megvillantására is. *
- Naaa mond már el. Tudod, hogy nem vagyok az a türelmes fajta. De végül is előbb utóbb valahogy úgyis kiszedem belőled, megvannak rá a módszereim. * Csábos cica szemeimmel ránézek, ez még csak a kezdet, de remélem, hogy most ennyi is elég. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 8:51 pm

//Olvad//

-Ó, valóban? *Nevetek fel halkan, miközben egy pillantást vetek a könyvtárosra, aki nagyra meredt szemekkel néz minket. Visszafordítom fejem Lar felé. Látom, hogy kíváncsi, ezért próbálom még egy kicsit elhúzni ezt... de persze nem olyan nagy dolog, de kinek hogy. Mindenki szeretne a bandámba bekerülni.*
-Módszerek? Mint például ezek a nagy szemek. *Engem egyáltalán nem hatnak meg a szemek... csak egy féleképen lehet elcsábítani, de az már más tészta.*
-Szóval... mi lenne, ha azt mondanám, hogy beveszlek a bandámba? *Kellenek a szövetségesek Sebastian ellen, na meg a bandába is össze kell szedni a jó embereket. Na meg, ha Cintót ki akarom vágni, akkor kel valaki helyette... Larnek jobban örülök.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 8:58 pm

- Igen. * Szerintem nem hiszi el, hogy képes vagyok rá. De majd egyszer meglássa. *
- Dehogy. Az én módszereim mind titkosak. Kezd remélni, hogy egyszer te is megtapasztalod őket. * Mosolyodok el Jamesra, pedig semmi kedvem most vele barátkozni, vagy ki tudja... *
- Beveszel a bandába? Minek és mit kapok érte? * Nem, hogy örülnék, hogy James bevesz a bandába, nem nekem még kell még valami.... de lehet, hogy rájön, hogy nekem mi is kell és még is kapom, előbb vagy utóbb. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:07 pm

-Én meg szeretném őket tapasztalni. *Mosolyodom el pimaszul, majd elgondolkodva bólogatok a visszakérdezésre. Nem tudom, mit mondjak neki... de az tény, hogy valamit szeretne érte. Bár nem értem az egész lényegét de mindegy.*
-Be hát. Ha Cintót ki akarom vágni, kell helyette más. Te sokkal jobb vagy nála. Hogy mit kapsz érte... bármit. Csak mondanod kell. Viszont nekem te kellesz, mert jó erő vagy a bandába. *Larnek vannak ötletei és akaratereje. Egy valamit nem tudok még róla.*
-Mi az elemi mágiád?
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:18 pm

- Kicsi James, mindennek eljön az ideje. Nyugodj bele, majd nem sokára meg is fogod tapasztalni. * Tele önbizalommal beszélek James-hez. Érdekes, hogy pont én kellek a bandába. De eddig tetszik a felkérés. *
- Köszi az elismerést. Tudom, hogy sokkal jobb vagyok nála. * Önelégült mosoly telepszik a arcomra. *
- Bármit mondok és megkapom? És ha azt mondanám, hogy te kellesz itt és most? * Teszem próbára Jamest, kíváncsi vagyok, hogy erre mi is lesz a válasza. *
- Metamorfmágia. * Csak ennyit mondok. Biztos tudja, hogy mit is jelent. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:30 pm

-Akkor jó... *A pimasz mosoly továbbra sem tűnik el az arcomról. Kíváncsi vagyok most már én is, és tényleg mindent meg fogok adni azért, hogy ő benn legyen a bandába.*
-Alap, hogy sokkal jobb vagy. *Én pedig csak növelem az egóját. A kijelentése nem lep meg. Mindenki engem akar, és a nagy része meg is kaphat.*
-Akár engem is. Én hagyom magam úgy ahogy vagyok. *Elemelem fel a kezem mentegetőzően, aztán pedig felcsillannak szemeim.*
-Ó, akkor sokra viszed még mellettem... *Főleg, hogy nagy elképzeléseim vannak.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:39 pm

* Szinte éreztem, hogy ezt fogja mondani, de már így nem is annyira érdekes. Ha esetleg küzdeni kellet volna érte vagy valami. De hogy így, hogy egyszer rákérdezek és igent mond. Könnyűvérű. Az a legrosszabb, hogy azt hiszi, hogy mindenkit megkaphat, így hát én leszek az a személy akit nem. *
- Tudom nem kell mondani. Már így is nagy egóm van nem kell még neked is növelni. * Kezdek flegma lenni. Ma ilyen napom van. *
- Óh, de jó nekem, hogy téged is. De szerintem nem fogok élni a lehetőséggel. Bocsi. * Ezzel a mondattal próbálom letörülni a mosoly a képéről, remélem menni is fog. *
- Szerintem külön is sokkra viszem, de még melletted.... * Mosolyodok el, de az sem tart sokáig. *
- Még nem tudom, hogy elfogadjam-e az ajánlatod, még gondolkozok rajta. De kik vannak még bent a bandában? * Érdeklődök mert nem szeretnék olyan banda tagja lenni, ahol vannak ellenségeim. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:54 pm

-Legyen az csak még nagyobb. *Mosolyodom ismét csak el, aztán rákönyökölök az asztalra és a papírfecnit amit a kezembe volt, a zsebembe süllyesztem. Kell még későbbre. Aztán jön pár érdekes kijelentés, méghozzá egy olyan is, amire számítottam. Nem törli le a mosolyt az arcomról.*
-Tudod Lar... bárkit megkaphatok. Téged is ha dolgoznék rajta egy kicsit. *De nekem ő nem kell. Ott van Hannah, viszont őt is megcsaltam már egyszer... mégis együtt vagyunk. Még.*
-Mellettem mégtöbbre. *Jelentem ki komoly arccal, miközben egy kicsit közelebb hajolok. Bólintok egyet, gondolkodjon csak... aztán a kérdésre is válaszolok.*
-Greg, Nathaniel, Hannah, Cintó volt, Te ha beleegyezel, Miriam-bár őt keveset látom mert Cintóval nincsenek jóban és én. *Adom meg a tökéletes választ, majd kíváncsian fürkészem tovább.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 10:08 pm

* Bár mondhatnám azt, hogy meglepett ezzel a kijelentésével. De nem így történt, kezdem lassan kiismerni James-t. Ami nem épp előnyös neki. Gondolom nem szeretné ha bele látnék a fejébe vagy ilyesmi, de ha még több időt leszünk együtt akkor pedig kénytelen lesz elviselni, hogy a félbe hagyott mondatát betudom fejezni. *
- De tudod én nem vagyok bárki. Én kivételes eset vagyok. * Suttogom halkan, végül is egy könyvtárban vagyunk. *
- Hát remélem. * Csak ennyit válaszolok a még többre viszem mellette kijelentésére. *
- Vajon miért nem lep meg, az hogy kik is vannak a bandádba? Mondjuk a többséggel még jóban is vagyok. * Sóhajtok egyet, ez olyan eset, mint ha eladnám a lelkem az ördögnek. De itt nem az ördög a főszereplő, hanem James. *
- Álljak át a sötét oldalra? Mond csak, te mennyire akarod? * Közelebb hajolok James-hez, halkan kérdezem meg tőle kíváncsi pillantással. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 10:24 pm

-Tudom, hogy nem vagy bárki... *Hajolok még közelebb, majd elvigyorodom. Nézek azokba a szép szemekbe, hallgatom mit mond. Aztán vállat vonok.* Mindenki ismeri a nagy arcokat. *Ez pontosan így is van. És csak Larren múlik, hogy ő akar-e még népszerűbb lenni... én megadhatom neki.*
-Igazából ez nem teljesen a sötét oldal. Ez csak egy banda a sok közül... a legnépszerűbb méghozzá. *Kisebb hatásszünetet tartok, majd felállok.*
-Nagyon szeretném, de csak rajtad áll. Gondolkodj el rajta... aztán keress meg. *Azzal elbúcsúzom és lassan kisétálok a könyvtárból. Még van pár dolgom.*

//Köszi Razz//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Szept. 10, 2010 10:31 pm

* Jó hallani elismerő szavait. De lehet, hogy még ez sem elég ahhoz, hogy csatlakozzak. Minek? Én elég jól megvagyok nélkülük. Kíváncsi vagyok, hogy van-e pár gyerekes és unalmas szabályuk, hogy mit szabad és mit nem. *
- Lehet, hogy én nélkületek is elég népszerűnek számítok már. * Viccesre veszem a figurát, de szerintem ez így van, attól még , hogy James nem hiszi el. *
- Majd egyszer megkereslek. * Aztán csak intek egyet neki búcsúzólag és nézem, hogy sétál ki az ajtón. *


//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:48 am

*Rufus fekete dzsekiben, farmernadrágban és fehér cipőben lépked kijárási tilalom után az első emeleti folyosókon. Mikor betéved a könyvtárba, a helységben senki nincs, így keress egy könyvet lekapja a polcról és elkezdi olvasgatni. Semmi értelme nincs annak a mit olvas, de legalább nem unatkozik és forgolódik az ágyában, mert nem tud aludni. Amúgy is milyen hülye szabály az, hogy este tízkor az ember már nem léphet az iskola folyosóira.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:01 am

* Még szokatlan az új környezet és az új ágy. Nem megy úgy az alvás mint a régi ágyamban. Ezért eljöttem a könyvtárba kicsit művelődni. Végül is az sose árt. Első polcnál megállok és megpillantok egy kék fedelű könyvet. Rögtön lekapom a polcról és sietve mék vele az asztalok felé. Ekkor pillantom meg egy fiút aki látszólag el van az előtte lévő könyvel. Azért oda mék hozzá, remélem nem zavarom. *
- Szia. Nicole vagyok. * Mutatkozok be és leülök a mellette lévő székre, remélem nem baj. *
- Zavarok? * Mert ha igen akkor egy szó nélkül lelépek. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:06 am

*Rufus már kezdi unni a könyvet és összezárja, majd a mellette lévő székre lehuppan egy lány kezében egy könyvel.*
Szia, én pedig Rufus.*mosolyog Nicolera.*
-Dehogy zavarsz, ülj le nyugodtan. Azt hittem, hogy csak egyedül vagyok itt, de örülök, hogy te is itt vagy. És melyik házba jársz Nicole?*kérdezi a számára ismeretlen lányt, kedves hangon. Majd Nicole kezében lévő könyvre pillant.*
-És mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:14 am

* Eddig kedves az új ismerős. Csodálom is. De leginkább az szúr szemet, hogy ilyen fiatal és még ilyen későn itt eszi a fene. De meg tudom értem, szerintem ennyi idős koromba én sem tartottam be a szabályokat. Igaz mostanra már megjavultam, nem mint ha eddig rossz lettem volna. Csak már valahogy elveszett a lázadós énem örökre. *
- Köszi. Nyugi itt sose lehet egyedül az ember, hacsak el nem bújik valami nagyon elhagyatott helyre. * Mosolygok Rufusra. *
- Famine. És te? * Kérdezek vissza. Első benyomásra az a véleményem, hogy ő biztos, hogy másik házból való. De majd kiderül. *
- Nem is tudom. * Pillantok fel a könyvre. * - Azt hiszem, hogy valami szellem történetek vannak benne. * Mindig is szerettem az izgalmas könyveket. *
- És te? * Érdeklődök a fiú olvasmánya irányt. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:23 am

-De nem gondoltam, hogy ilyen késői órákban is vannak a könyvtárban. Azt hittem, hogy egyedül vagyok azzal a problémámmal, hogy nem bírok elaludni.*mondja a lánynak.*
-Én Amira ház elsős diákja vagyok. És szerintem rossz ötlet volt kimozdulnom, hisz elkaphatott volna egy tanár, de legalább megismertelek és ez elfelejti azt a veszélyt, ami a szobám elhagyása miatt jár.*mondja mosolyogva új ismerősének.*
-Értem. Hát én nem tudom mit olvastam, de se füle se farka nem volt és nem is nagyon értettem, hogy miről szólt.*mondja a lánynak, a könyvre pillantva.*
-És te hogy hogy ilyen későn még a könyveket bújod? Te se tudsz aludni vagy csak hajtott a kíváncsiság?*kérdezi mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 10:36 am

- Úgy látszik, hogy vannak azért még csodák. * Válaszolok Rufusak, közben érdeklődve lapozom az előttem lévő könyvet. Nagyon reménykedek benne, hogy találok egy érdekes történetet. Mert még a végé bele halok az unalomba. *
- Értem. * Csak ennyit mondok a fiúnak, nem akarom most kifejteni azt a dolgot, hogy nem túlságosan rajongok az Amirás házért. *
- Akkor biztos, hogy érdekes lehetett. * Nevetek fel. Régen én is jártam így. *
- Egyszerű, nem bírtam aludni. Szokatlan az új környezet és bejöttem ide egy kicsit művelődni. * Igaz már jó ideje nem olvastam ki egészen egy könyvet, de most már épp itt az ideje. *
- Gondolom téged sem hagyott az álom manó aludni. Jól gondolom? * Nézek ki a könyvből egy percre. Szeme megáll Rufuson és várom a válaszát. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:34 am

//Olvad//

-És te melyik házba jársz?*kérdezi a lányt.*
-Hát igen, nagyon érdekes volt. Csak kiválasztottam egy könyvet, de úgy látszik legközelebb ismertebb és jobb könyveket kell választanom.*mondja Nicolenak egy mosollyal az arcán.*
-Új környezet? Te is új diák vagy a suliban?*kérdezi megdöbbenten, hisz új ismerőséről azt hitte, hogy már pár éve az iskola tanulója.*
-Nem, sdajnos engem se. Fránya manók.*mosolyog mondatán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:08 am

- Faminés vagyok. Mindig is az akartam lenni. * Mikor kimondom a ház nevet szemem csillogni kezd és elmosolyodok. Egy álmom vált valóra, hogy testvérem után már én is ide járhatok és egy házba osztottak be minket. Már érzem, hogy jó döntés volt, hogy átjöttem a régi iskolámból. Lehet, hogy én emlékszek rosszul, de úgy érzem, hogy ezt már kérdezte. De nem baj, szívesen elmondtam neki másodszorra is. *
- Ha érdekes könyvet akarsz olvasni, akkor keress egy vámpíros könyvet. Na abban biztos, hogy találsz valami érdekes dolgot. * Adok pár tippet a még fiatal fiúnak. *
- Igen új vagyok. Igaz, hogy negyedikes vagyok. De nem rég jöttem át. Mert együtt akartam lenni testvéremmel Jamesszel. * Ha eddig nem tudta, most mindenre rájöhetett. Hogy James a testvérem. De mivel még ő új itt, lehet hogy nem tudja hogy kiről is van szó. *
- Hát van ez így. * Mosolyodok el mikor Rufus a manókról kezd beszélni. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:48 am

-Na, az jó. Így legalább teljesült életed nagy álma.*mondja mosolyogva a lánynak. Őt nem érdekli, hogy ki melyik házba jár vagy ki gazdag és ki szegény, hisz az ő szemébe minden ember egyforma.*
-Vámpíros könyvet? Lehet, hogy beleolvasok egybe.*mondja új ismerősének, majd feláll visszateszi a kezében lévő könyvet a polcra és eltűnik a könyvek rejtekébe, majd egy kis idő elteltével Rufus egy másik könyvel tér vissza lányhoz. A könyvet leteszi az asztalra, majd visszaül a helyére, és elkezdi olvasgatni, de közben folytatja a csevegést a lánnyal.*
-Nem ismerem a tesódat, sőt nem túl sok embert ismerek. Úgy vettem észre, hogy itt kerülik az elsősöket, vagyis nem nagyon beszélnek velük.*mondja szomorúan, könyvéből fel se pillantva.*
-És a másik iskolád, hogy tetszett?*kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 9:05 am

- Jónak jó. * Sóhajtok fel és közben azon gondolkozok, hogy mennyire jó lenne, ha minden álmom így válna valóra mint ez. De majd idővel minden jobb lesz. Erőt veszek magamon és mosolyt csalok az arcomra. Nem akarom, hogy az új ismerősöm, úgy emlékezzen vissza rám, hogy ő az a lány aki ott volt a könyvtárban és szomorú volt. *
- Igen, vámpírosat. * De ahogy kimondom Rufus már el is tűnt. Mikor vissza ért elégedetten bólogatok mikor meglátom a kezében a könyvet. Olvastam már és szerintem jó választás volt a részéről. *
- Majd megismered. De lehet, hogy előbb a hírnevét fogod. Hát igen, nem szokásuk a felsőbb évfolyamnak elsősökkel barátkozni. De én egy külön kiadás vagyok. Nem érdekel, hogy ki mit mond. Azzal barátkozok akivel akarok. * Vigasztalgatom a szomorú fiút. Nem kell úgy éreznie, hogy egyedül van ebben a nagy világban. *
- Végül is az is jó volt. De remélem ez sokkal jobb lesz. * Rápillantok az órára, már nagyon is késő van. Felkelek a székből intek egyet Rufusnak és szép lassan elsétálok a hálóterem felé. Majd mély álomba szenderülők. *

//Köszi //
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 9:39 am

*Rufus egészen elmélyült a könyv olvasásában, így semmi arcmimikát nem venne észre, de figyelmesen hallgatja a lányt.*
-És miylen a hírneve? Jó vagy rossz?*kérdez rá Jamesra.*
-De amúgy miért nem barátkoznak az elsősökkel?*kérdezi meglepett arckifejezéssel, és most már beszélgető partnerére pillant, de sajnos a lánynak mennie kell, mert hívja az ágya, ezért elköszön tőle, majd tovább olvassa a könyvet és mikor ő is elfárad felmegy a szobájába és lefekszik aludni.*

//Köszi^^//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 6:23 am

* A könyvtárban olvasgatok. Unalommal kezdődik ez a hétvége, de pár óra múlva feltalálom magam. És mivel úgyse akadt jobb elfoglaltságom, elkezdem annak rendjén tanulni. Már nem mintha ez lenne minden vágyam, de mióta vége a nyárnak, semmit nem csináltam tanulásilag. Így elkezdtem a számomra legkönnyebbel és egyik kedvencemmel, a bájitaltannal. Bár az ember mostanság már nem tanulni jár a könyvtárba, hanem csak pletykálkodni. Én meg ezt szíves örömest kihasználva hallgatom az egy polccal arrébb lévő sugdolózást. Közben olvasgatok, hátha belemegy azért valami a fejembe. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 6:30 am

*Zsebre tett kézzel lépdel be a könyvtárba. Odaint pár haverjának, és egy-két elsős csajnak... Igen, úgy is emlegetik, mint Scott Hilton "riválisa." Pedig nem az. Bár, nem barátok Scottal, de azért elvannak, egymás mellett. Főleg, hogy Danny állandóan odaszúr neki. Meg amúgy is, a közelgő meccs hangulata miatt, ő kivételt képez. Az Amira mellett áll... És büszke is rá. Közben a könyvtárost szúrós szemmel méregeti... Ő nem tanulás céljából jött ide, de mikor meglátja Bennyt, odacsapódik mellé.*
-Szevasz. *Halkabban beszél, és közben leemel egy mágiatörténelmes könyvet..* -Mizu, haver? *Sablonkérdés, és egy hatalmasat ásít... Közben nyújtózkodik egyet, közben belenéz a könyvbe, de vissza is teszi. Nekitámaszkodik az egyik polcnak.*


A hozzászólást Daniel Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 15, 2010 6:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 6:49 am

* Beszélgetést hallok a bejárat felől, megérkezik Danny és pár haverja. Mikor felém lépdel, mosolyogva fordulok felé. *
- Hali. * Közben összecsapom a könyvet és visszadobom a polcra, mire a könyvtárosnő szúrós szemmel rám mered, és a polc másik oldaláról szépen visszarakja a helyére a könyvet. Fejcsóválva válaszolok Danielnek. *
- Unalom. De ha már itt vagy... Látom van egy kis csapatod. Nem jöttök kviddicsezni? * Kérdezem a szerintem jó ötletet, hiszen engem most nagyjából csak ez dobna fel. Haverjai felé nézek, bár nem tűnnek valami kviddics-zseniknek, így hozzáteszem halkabban:
- Már ha tudnak... * Remélem Danny nem sértődik be a megjegyzésért, de látszik, hogy nélküle azt se tudják merre van a hálótermük. Csupa elsős... Én is az vagyok, na de ez...
Na mind egy, várom Daniel reakcióját. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: