Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 3 Vote_lcapNagyterem - Page 3 Voting_barNagyterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:12 am

*Élvezettel figyeli a lány szép fekete szemeit, és a viszont bókokra illetve köszönésekre elmosolyodik.*
- Köszi.*kommentálja röviden majd szemeit levéve a lányról bekapja a szendvics maradékát is, és megissza a teáját. aztán vissza süpped Sindy szemeibe.*
- Hát nagyjából semmit nem mondtak, csak felrohantak velem a szobámig és ennyi. Szóval minden érdekel, főleg ha te is benne vagy. *kedveskedik ő a maga módján, remélve hogy a lány nem foglalt még.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:23 am

*Továbbra is mosolyog, miközben bólint egyet. Megissza a maradék kakaót, már nem sok volt benne ami azt illeti.*
-Hát, elég durva lehetett... még ilyet nem is hallottam. De én benne vagyok, szóval akkor lássuk csak... *Elgondolkodik, miközben rákönyököl az asztalra és bele is kezd.*
-22 órakor kezdődik a kijárási tilalom. Rongálni nem szabad meg azért büntetés vagy akár kicsapás is járhat. Akkor... *Mutatóujját a szájához emeli, majd vissza le.* Egyenruha nincs, de a jelvényt mindig kell viselni és a talárt is órákon illetve ünnepségen. Hátöö, van kérdésed? mert nekem most így más nemigen jut eszembe. *Kicsit fáradt is, de még járőröznie is kell. Tovább sem veszi le pillantását Jasonről.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:27 am

*Figyeli a lányt és egy emberkínzásnak éli meg ahogy a lány az ajkához emeli a mutatóujját, bár szerinte nem direkt csinálta de akkor is.*
- Hát van pár szabály nem mondom*jegyzi meg csak úgy hiszen nemsok maradt meg benne. Csak a fontosabbak. Arra nem sok esély van hogy a kitűzőt viselje ha nem illik a ruházatához.*
- 10Től van tilalom? Mi a szösz... Mi lesz azzal akit nyakoncsípnek? Ha veled küldik őket büntibe, akkor átállok éjjeli életmódra.*folytatja az udvarlást és végül csak kinyögi ami érdekli.*
- Mondd, van barátod?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:33 am

*Elég figyelmetlen ma, szóval nem mindent vesz észre amit a fiú művel... És még nem is gyanítja hogy tetszik neki. Pedig... elég egyértelmű.*
-Hát van... *Bólint egyetértően, majd elneveti magát. Rövid ideig, aztán elkezdi magyarázni a választ a kérdésre.*
-Hát, büntetést kap és pontlevonás lesz... És általában a házvezető mondja meg mi a bünti... vagy a tanár aki elkapott. Nekem nem kötelező ott lenni. *Mosolyog már csak kedvesen, és hozzátesz még valamit.* De én nem vagyok könyörületes.... *Komoly arc, majd nagy vigyor.* Azért.. ne vedd komolyan jó? *A következő kérdésre kicsit meglepődik. Nem tudja mit is mondjon, de végülis még nincs. Teddel nem járnak, egyenlőre... Bár kétesélyes hogy mi lesz ott.*
-Nincs. *Mondja, majd próbálja terelni a témát.*
-És... találkoztál már mással is rajtam kívül?
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:38 am

*Ennél nyíltabban már nem is flörtölhetne a lánnyal, de jót derül magában.*
- Értem, tehát ügyeljek hogy tanár ne kapjon el. *vonja le a tanulságot.*
- Könyörtelen vagy? hát nem tűnsz annak. *méri végig játékos komolysággal a lányt. A nincs barátja felszólalásra a szemei felragyognak, és mosolya magabiztosabb lesz kissé. Vadászik a fiú.*
- Mondd megtisztelnél vele, hogy esetleg a barátnőm legyél? *böki ki a kérdést. Persze nem lehet teljesen komolyan venni hisz életében először látta csak a lányt.*
- Igen tegnap találkoztam egy másik lánnyal is Aliciával.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:43 am

*Már kezdi kapiskálni... mosolyogva bólint egyet.*
-Igen, vigyázz rájuk. *Közben felcsillannak fekete szemei.* Hát, majd meglátjuk ha egyszer összefutunk a sötét folyosón. *A végét elneveti. Úgy tűnik Ted jó hatással van rá. Közben azért megrázza a fejét.* Azért, tényleg ne vedd komolyan. *Ma elég pörgős kedvében van. A következő kijelentés hirtelenül éri... nagyon... Egy jó ideig nem is tudna megszólalni, de végül...*
-Hát, az a gond hogy nem igen ismerlek, és nekem már más kiszemeltem van. *Mondja a végét halkan, reméli nem sújtja le a fiút túlságosan. Nem néz ki olyan rosszul és ami azt illeti nagyon kedves is. De mégis ragaszkodik Tedhez.*
-Őt nem ismerem még... *Mondja végül az Alicia névre és kér még egy bögre forrócsokit.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:48 am

*Nevet és megadóan felemeli a kezeit, kivillantva tökéletesen kocka hasát, amin vagy 3 évig dolgozott és most féltékenyen rendben is tartja. Ezért nem eszik túl sokat és amiket eszik azok sem zsírosak.*
- Rendben van majd vigyázok és óvakodok a sötét folyosóktól. *jelenti ki határozottan a következő kijelentésre azonban meglepő módon nem lombozódik le túlságosan.*
- Hát rendben, sok sikert a kiszemeltedhez akkor. Am nem baj hogy nem ismersz majd megismersz. Ugye attól barátok még lehetünk? *kérdezi hisz ez nem szokott akadály lenni.*
- Ki a kiszemelted ha megtudhatom?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 7:59 am

*Ő is kicsit elkezd kuncogni, majd a kocka hasra bök. Muszáj neki megjegyezni valamit.*
-Izmos kocka has? *Majdnem elkezdett énekelni, de útközben meggondolta magát. Ugyebár úgy megy tovább hogy... "üres fej..." Örül hogy Jason nem reagál rosszul. Mosolyog, miközben bólint.*
-Köszi. Persze hogy lehetünk. Barátok mindig kellenek. *Ez így is van. Ő szinte mindenkivel jóban van. A következő kérdésre elgondolkodik, nem tudja megmondja-e... Kortyol egyet a forrócsokiból és végül megszólal.*
-Ted a neve... *Mondja elpirulva. Pár másodperc múlva ismét a fiúra néz. Nem mondd egyenlőre semmit. Kezében a csokival fürkészi a srác arcát.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 8:04 am

*Felnevet.*
- Igen az, de nem üres fej. *nevet hiszen ő is ismeri azt a dalt. De az ő feje nem üres, mindig kavarog benne valami még ha hülyeségek is.*
- Ennek én is nagyon örülök. A barátok fontosak. *jelenti ki mély meggyőződéssel hiszen ő hisz benne hogy akár még az ellenségekből is lehetnek barátok. És mint kiderült ő elég nyílt barátkozó alkat, és nagy örömére Sindy is az.
- Ted? Nem ismerős a neve, de ne aggódj ha ismerném sem mondanám meg neki hogy hogy érzel iránta- *teszi hozzá határozottan barátságosan. A név onnan rémlik hogy amíg a szobáját kereste az egyiken talán látta ezt a nevet de arcot végképp nem tud hozzá kötni.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 8:11 am

*Elvigyorodik, miközben bólint.*
-Gondoltam. Azért is nem mondtam... *Persze, jó kifogás.. bár lehet hogy tényleg így volt. Örül, hogy Jason örül.*
-Akkor jó. *A barátosra mondta, végül kortyol egyet. Közben még mindig Tedről van szó. Megnyugtató az, amit a fiú mondd.*
-Köszi. *Kisebb elgondolkodás után az ajtó felé bök.* Lassan felmegyek a szobámba pihenni egy kicsit mert aztán mennem kell járőrözni. *Megissza a maradék csokit, majd ismét a fiúra néz.*
-Te nem jössz? mármint.. izé... *Félreérthető.* Fel. Gondolom nem hozzám, hanem csak fel. *Most már eléggé belekavarodott. Végül csak elmosolyodik és várja a fiú válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 8:14 am

*Jól érzi magát a lánnyal és mikor az indulni készül ő is felkel.*
- Persze megyek én is.*mondja majd még hozzáteszi.* Nyugi értem mit akarsz mondani kedves. *nah igen ez nála nem marad le ha barát az illető ha az ügyeletes szerelem, ez neki mindig van.*
- Menjünk, aztán én visszatérek a szobámba.*mondja és elindul a lány oldalán kifelé, majd felmennek az elsőre és ott elbúcsúznak egymástól.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:00 am

*Alex ikertestvérével érkezik meg a Nagyterembe. Kicsit furcsának találja a férfit, dehát ez van... Rögtön a Plama asztalhoz veszi az irányt és le is ül. Nem zavartassa magát, mivel éhes...*
-Az Ön iskolája milyen? *Kérdezi miután kért egy pohár forrócsokit és egy melegszendvicset. Közben kicsit el is gondolkodik, méghozzá azon hogy Anor és Alex mért nincsenek jóban... ugyanis ezt vette ki a férfi szavaiból.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:06 am

*Sindyvel érkezik ide, jobb híján egy csésze kávéért vagy hasonlóért. Nem éhes, és alapban sem eszik sokat, vigyáz az alakjára.*
- Hát az hosszú lenne. De az kicsit szigorúbb, a jelentkezési korhatár 18 éves kor. Ott komoly képzések mennek *mond azért mégiscsak valamit, majd leül a lány mellé, és csodák csodájára nem ült rá a ruhájára szal nem szorult alá, meg semmi. Pedig ilyen bő ruhában a leülés művészetnek számít.*
- Milyenek a tanárok itt? Vannak órák?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:15 am

*Érkezik, és menet közben elnyom egy ásítást. Magához nem híven nemrég kelt fel. Belép és egyből észrevesz két alakot. Sindyt és Ale..nem. Ez nem Alex, hanem Anor, annak az iskolának az igazgatója ahová Ted menni készült. Mellesleg emberileg is ismeri hiszen egy egyik falka tag távoli rokona talán. szokásosan tetőtől talpig feketében van, vállán kísérője Alex, aki felnőtt lévén kissé mozgékonyabb lett és most fel le mászkál a fiú karján. Odalép Sindyékhez és leteszi magát a lány mellé. Köszönni sem felejt el kivételesen.*
- Szia Sindy *mondja, majd egy finom kis puszit nyom a lány arcára. Majd anornak kezet nyújt.*
- Nahát téged meg mi szél sodort ide?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:21 am

*Kortyolgatja a forrócsokit, miközben hallgatja Anort. *
-Értem... *Bólint egyet, miközben elkezd falatozni is. Két nyelés között, válaszol a még feltett kérdésre is.* Rendesek, és a legtöbb fiatal. De még nem mindel találkoztam. *Kicsit elgondolkodik, és iszik egy kortyot.*
-Órák még nincsenek, de nemsokára kezdődnek. *Közben nyílik az ajtó és Ted lép be rajta a lány nagy örömére. Peléje persze ott sündörög a lány lába körül.*
-Szia Ted! *Mosolyog kedvesen és a puszit is viszonozza. Közben kicsit megint meglepődik, mivel úgy néz ki Ted ismeri Anort...*
-hátőő, te honnan ismered Anort? *Értetlenkedik, miközben nagy fekete szemeit mereszt Tedre, majd Anorra is.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:28 am

*Elmosolyodik, igen ez annyira a testvérére vall.*
- Értem tehát fiatalok. *kommentálja majd figyel tovább. Ez érdekes még nem voltak órák?.*
- Hogyhogy nem voltak még órák tartva? *érdeklődik, majd felnéz, és nem kis meglepetésére Teddel találja szembe magát. Persze tudta hogy idejött, hisz a fiútól kapott egy meglehetősen ingerült hangvételű levelet hogy mit követtek el ellene a szülei.*
- Szia Ted .*fogadja a kézfogást, és Tedre mosolyog. Bírja ezt a gyereket. De a lány kérdésére ő adja meg a választ nem Ted*
- Onnan hogy eredetileg az én iskolámba adta be a felvételijét, csak a korhatár miatt egy évet várnia kellett. De egyébként jelessel felvettük őt simán. * nah igen csak hogy miből lett jeles.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:31 am

*figyeli a beszélgetést és a lánynak csak bólint arra amit elmondott a férfi. Igen ez nagyjából fedi a valóságot*
- Igen oda adtam be a jelentkezésem több barátommal együtt. *teszi még hozzá azt nem hogy jelessel ment át mind a felvételi vizsgán.*
- Meglep hogy itt látlak, de hát csodák vannak *jegyzi meg kis mosolyyal.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:40 am

*Figyeli Anort, miközben befejezi a vacsoráját (?). A kérdésre csak megvonja a vállát.*
-Nincs még meg minden tanár... De jövő héttől már állítólag lesznek. *Mondja nagy lelkesen Anornak. Közben Ted is megérkezik és választ is megkapja a kérdésére. Kezében a forrócsokival figyel.*
-Értem. *Ennyit tesz még hozzá. Nem hitte volna, hogy a két fél ismeri egymást. Közben rámosolyog Tedre, majd kicsit csendben marad. Igazából most nem tud mit mondani és kérdezni sem mivel már feltett minden kérdést amire kíváncsi volt....*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:44 am

*Ez az itt tartózkodás érdekesebb lesz mint remélte. LAssan menni készülődik, hiszen még körbenézelődik máshol is.*
- Értem tehát jövőhéttől. Mindenesetre én most megyek, majd még találkozunk *köszön el a lánytól, Ted felé biccent, vele még később személyesen is elbeszélget.*
- Vigyázz magadra Ted. *ez fura elköszönés lehet, de náluk ez megszokás. Azzal feláll és méltóságteljesen elhagyja az ebédlőt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:47 am

*Figyel, majd anor beszédére hogy menni készül kis híján elkapja a röhögés.*
- Ahha majd még találkozunk *utánozza a férfit kissé gúnyosan, de nem rosszból.*
- Vigyázz magadra *viszonozza a köszönést majd a lánynak szenteli minden figyelmét.*
- Megyünk valahova? Unatkozom....* panaszolja*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:50 am

*A bögrét forgatja a kezében, miközben Anorra pillant.*
-Viszlát! *Köszön el tőle, és ismét Tedre néz. Rámosolyog. Örül hogy itt van. Leteszi a poharat és bólint egyetértően.*
-Ez jó ötlet. Menjünk. Merre szeretnél? *Érdeklődik kedvesen, miközben a nyakláncával kezd el babrálni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:54 am

*Remek, örül hogy a lány sem akar unatkozni de semmi kreatív terve nincs hogy hova menjenek.*
- Hova szeretnél menni? Én most nem vagyok kreatív.* jegyzi meg*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:57 am

*Meghallgatja Tedet, miközben ismét elmosolyodik. A kérdésre viszont el kell gondolkodnia...*
-Mondjuk elmehetnénk a medencékhez... Vagy esetleg Wilardba megint? Még úgysem voltunk minden felé.. Vagyis én még nem. *Fekete szemeit a fiúra mereszti, és várja mit mondd.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:00 am

*Teljesen kómásan bólogat neki is halál mindegy. Per pillanat más forog a fejében de az ezerrel.*
- Felőlem lemehetünk Wilardba *támogatja inkább ezt, ugyanis ha a medencékhez mennek akkor nyilván úsznának is, ahhoz meg nincs sok hangulata hogy megmutassa a lánynak csíkos hátát.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:05 am

*Észre is veszi Teden, hogy kómás... Gondolja hogy nem túl régen kelt fel. Fel is áll, és megvárja a fiút.*
-oké. Akkor menjünk oda. *Azt meg majd útközbe eldöntik hogy melyik részre... Kicsit elmosolyodik mivel eszébe jut valami.*
-Képzeld.. összetévesztettem Anort Alexszel... Nem is tudtam hogy van ikertestvére... *Kezdi el mondókáját, miközben Ted reakcióját is figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: