Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 7 Vote_lcapNagyterem - Page 7 Voting_barNagyterem - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:16 am

*A hasa csalogatja le a kis plamás leányzót. Még nem vacsorázott, pedig lassan ideje lenne már. Egy fehér pólót, és egy farmerhalásznadrágot visel. A lábán csak egy papucs van, így is kicsit melege van. Leül a plamások asztalához. A többiek már vacsoráztak, így csak pár ismeretlen diák ücsörög ott. Nem csatlakozik senkihez, csak kér magának egy szendvicset és egy pohár narancslevet. Az étel hamarosan meg is jelenik előtte, úgyhogy gyorsan falatozni is kezd. *
Vissza az elejére Go down
Cathy Melva
Diák-Amira
Diák-Amira
Cathy Melva


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:26 am

*Cathy-t csak a hasa üressége csalogatta ide.Egy lenge kék ruha van rajta , haját meg összefogta a meleg miatt.Csak pár diákot talál ami nem meglepő hiszen a vacsorának elméletileg vége van,de ő még idejött abban a reményben hogy talál itt még pár falatot. Mivel nincs kedve egyedül enni ezért keres magának egy szimpatikus személyt és odamegy hozzá.*
-Szia! Cathy Melva vagyok, amirás . Leülhetek hozzád?
*Kérdi kedvesen a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:31 am

*Éppen a szendvicsébe van nagyon belemerülve, amikor valaki megszólítja. Felpillant, majd a kérdésre erőteljesen bólogatni kezd. Aztán lenyeli a falatot, amit éppen rágott, és csak utána kezd el beszélni.*
- Szia, bocsi. *Mosolyodik el.* Persze, hogy leülhetsz. *Akkor legalább nem kell egyedül ennie.*
- Én Alicia Wescott vagyok, plamás. *Mutatkozik be ő is.*
- Még nem láttalak a suliban... most jöttél? *Érdeklődik, majd iszik egy kortyot.*
Vissza az elejére Go down
Cathy Melva
Diák-Amira
Diák-Amira
Cathy Melva


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:37 am

*A lány válasza nyomán rögtön lehuppan a mellette lévő helyre. Kér egy hatalmasan nagy sonkás-sajtos szendvicset és hozzá baracklevet. Ezután kedvesen odafordul a lányhoz.*
-Igen, a minap érkeztem ide.*mondja*
-Még hozzá kell szoknom az itteni élethez.*teszi hozzá*
-És te mikor jöttél ide? *Kérdi végül és egy jó nagyot harap a szendvicsébe.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:44 am

- Értem. *Bólint ismét egyet. Neki is elég fura volt, amikor először tette be a lábát az iskolába.*
- Áh, szerintem hamar fog menni. Meg egyébként is, az amirások jó fejek. De a plamások is. *Viygorog eget a lányra.* Szóval szerintem nem lesz nehéz a beilleszkedés. *Majd a kérdésre egy picit elgondolkodik.*
- Hát... talán egy éve. Vagyis... nem egészen egy éve, mert múlt év szeptemberben jöttem. Most leszek másodikos. *Közben folytatja ő is a vacsoráját.*
- És... egyébként honnan jöttél? Vannak testvéreid? Mi akarsz lenni, ha nagy leszel? *Érdeklődik. Néha rájön ez a faggassunk másokat szindróma. De nem tehet róla, sajnos ilyen szegénykém.*

//És fagyunk.//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:21 am

*Jamesel érkezik a második emeletről, kezében a könyvével. *
- Hát az Amirások is nagy része hazament, alig maradtak itt páran. *jegyzi meg arra hogy mi az ábra a házon belül.*
- Én is gondolkoztam hogy hazamegyek, csak... aztán mégis itt maradtam *azt már nem teszi hozzá hogy a halálfaló mizéria miatt nem mer hazamenni, nehogy az anyját is veszélybe keverje.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:35 am

*Egyből a Famine asztalhoz veszem az irányt és leülök.*
-Ahha. Én nem megyek haza. Minek? Apám nemhiányol, fél éve semmit nem hallottam róla. Anyámmal meg nem tudom mi van. A húgom ír néha egy levelet... azt ennyi. *Vontam vállat. Nem nagyon érdekelnek az otthoniak. A napi menüből vesz valamit enni, nem túl sokat, annyira azért nem bélpoklos.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:41 am

*Jobb híján ő is a Famine asztalához telepedik le, és levest kér csak. Nincs igazán étvágya, talán a nagy meleg miatt is.*
- Én is így vagyok hogy néha levelet váltok az otthoniakkal de amúgy semmi. Itt nagyobb élet zajlik még mindig mint otthon.* mondja, majd elkezdi módszeresen kanalazni a levest, csak hogy legyen benne valami ebéd címszó alatt.*

//Haljunk fagyhalált átmenetileg jó?//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 9:58 pm

*Ismét csak meghúzom a vállam, aztán pedig elmosolyodom cinkosan. Én még nem gondolkodtam el azon, hogy pontosan mi húz Hannah felé… de a lényeg hogy szép és elszánt. Azért ő sem hagyja ám magát mindig. Mellesleg meg máskor elsős/másodikos diákokkal nem kezdtem volna ki.*
-Örülök neki. *Viszonozom a szájra puszit, közben már a Nagyterembe is vagyunk. A Famine asztala felé veszem az irányt, leülünk, aztán kérek magamnak csak egy szendvicset.*
-Hát… igazából nem tudom. Egyszer voltam, elsőbe a bálon. De ízlés szerint. *Nekem legalábbis fel kell vennem a dísztalárt, amit annyira rühellek. Rákönyökölök az asztalra, oldalra fordítom fejem és úgy figyelem Hannaht. Aztán még jön egy kérdés.*
-Mikor és hol találkozzunk? *Ha jól informált vagyok, hétkor kezdődik a bál…*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:07 pm

* Odaintek pár ismerős arcnak, amikor belépünk és kérek magamnak egy csirkehusis salátát. A Famine asztalnál vannak szinte a legkevesebben, bár hova is gondolnánk.. A rosszcsontokkal teli ház tagjai ilyenkor még nagyban élvezik az utolsó perceket. Ellentétben a plamával. Ők vannak a legtöbben. Velük nincs semmi bajom.*
- Na majd akkor nekiállok keresni egy megfelelő darabot. Van valami kívánságod e téren ?
* Nézek rá egy pimasz vigyorral, majd bekapok egy salátadarabot. Miután lenyelem válaszolok is a kérdésére.*
- Szerintem ne jöjjünk olyan hamar. Szóval tökéletesen megfelel ha hét előtt maximum 10 perccel találkozunk, mondjuk... * Itt kicsit elgondolkozok. Szinte minden faminés a klubhelyiségben fogja várni a párját... Őszintén szólva nincs kedvem pátyolgatni azokat akiket cserben hagynak..* - .. az élő kertnél ?
* Földszinten van mint a bálterem, szóval a távolság nem nagy.. Meg eléggé kevés az esélye arra, hogy mások is ott találkoznának, így biztos észrevesszük a másikat*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:14 pm

*Nekem annyira sok ismerős nincs benn, de a legtöbb lány szeme mind odaszegeződik hozzánk. Egy kisebb csend is bekövetkezik az asztalnál, de ez csak két másodpercig tart. Igen… sokak nem bírnak, és sokan tudnak rólam mindent. Legalábbis a mindenben azt értem, hogy halálfaló vagyok. Azért elvigyorodom. Szeretem ezt a helyzetet.*
-Rendben van. Nincs semmi, amit szeretnél az nekem tökéletes lesz. *Kacsintok egyet pimaszul, majd meghallgatom az ötletet és bólintok. Nem gondoltam én se olyan túl hamar menni, hiszen akkor még alig vannak… meg akkor nem is érdekes a buli.*
-Oké. Akkor ez is le van tárgyalva. *Egy kisebbet beleharapok a szendvicsbe, aztán rájövök, hogy ehhez kellene nekem egy pohár tej. Miután megkaptam, kortyolok és két falat között ismét Hannahra nézek.*
-Reggeli-ebéd után mi a terved? *Mert én nem szeretném halálra unni magam ezen a „szép” napon.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:22 pm

* Szépen pusztítom a salátát , miközben válaszolgatok James kérdéseire mondataira. Nem vagyok az a nagy húsevő.. Ezt anyámtól örököltem, hogy mindenből keveset meg csak egészségesen. Eddig nem is vált káromra.*
- Nem terveztem még semmit mára. Reggel már voltam futni, szóval az már le van tudva. Talán megmentem a világot. Csak a szokásos.
* Nyomok még egy kis öntetet a nyúlkajára. Kicsit kezd száraz lenni..*
- És te ?
* Nézek rá kérdőn, miután végeztem a művelettel. A napokban fog érkezni a könyvlista is .. Talán nem ártana bemenni majd a Magic Streetre, megvenni a cuccokat..Brr. A hideg is kiráz a gondolatától a tankönyveknek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:37 pm

*Nekem sem sok van már a kajából. A tejet meg lehúzom a végén.*
-Elnézhetnénk valahová egy pohár valamire... *Már régen voltam lenn Wilardba, így gondoltam felvetem ezt az ötletet is. Hátha beleegyezik. Ha nem akkor majd valami más csinálunk.*
-Vagy ha valami jobb ötleted van akkor csak szólj... *Mosolygok rá kedvesen. Vele mindig ilyen vagyok, nem úgy mint a többiekkel... látni is, hogy mennyen félnek tőlem. De amit senki nem gondolna: én is tudok szeretni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:47 pm

- Ez egy kimondottan jó ötlet ! A világ megmentését el lehet napolni.
* Kapom be az utolsó falatot . Úgy érzem, hogy farkaséhségemet kellően csillapítottam. Szóval most már nincs semmi akadálya annak, hogy csináljak valamit. *
- Most éppen semmi más ötletem sincs. Szóval Wilard melyik részére gondoltál ?
* Állok fel az asztaltól , hiszen úgy látom már ő is végzett a reggeli ebéd keverékkel. Igazából meglátogathatnánk a sötét negyedet is... Bár lehet, hogy ezt inkább máskor kellene véghez vinni. Vagy majd meglátjuk.*
- Mennyire fogok így fázni ?
* Kérdezem , bár nem hiszem , hogy ő járt kint. Amennyiben nem esik a hó, tökéletes lesz az öltözékem. Oroszországhoz képest ez maga a mediterrán vidék. Habár mintha kicsit megpuhultam volna az időjárási viszontagságok elviselése terén..*


// fagyunk //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 2:26 am

*Örülök, hogy végre kijöhettem a gyengélkedőről. Igaz a karom még be van kötve, és még fáj is, de lassan megszokom. Kék farmert, egy fekete-fehér Nike cipőt, világoskék, sötétkék csíkos rövid ujjút és egy melegebb felsőt vettem fel. Szomorkodva lépek be a Nagyterembe, ahol néhányan furcsán néznek rám. Nem tudom, hogy honnan tudják az eseményeket, hisz én Nicole-nak mondtam csak el. Az egyik sarokban lévő asztalhoz megyek, majd leülök. Nem törődök senkivel és semmivel, hisz fel kel készülnöm lelkileg arra, hogy apám leordítja a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 2:40 am

*Danny lépked a nagyterem felé, hátán a gitárjával. Éppen gyakorlásból jön. Ralphot kutatta, tudta, hogy a gyengélkedőn volt, de Danny utálja azt a helyet, ki nem állhatja. Sz'al inkább a közelébe sem merészkedett. Inkább a nagyterem mert farkaséhes... Egyébként a bál miatt nem izgul. Mert fel fog lépni, de ez őt annyira nem izgatja, mert tudja hogy úgy sem ronthatja el. Kitárja a Nagyterem ajtaját, és belép. Rögtön Ralphot kezdi el keresni, és meg is találja. Oda is veszi az irányt, leül mellé, és a gitárt az ölébe veszi.*
-Helló. Hallottam mi történt. Sajnálom, hogy nem mentem be, de irtózom a gyengusztól. *Sajnálkozó tekintet, aztán a zsebéből egy papírt keres elő a zsebéből, és kiteszi az asztalra.*
-Tessék, ezt tegnap írtam. Igazából egy dal, de.. Ugye nem karácsonyi, és egy kicsit búsabb hangvételű, és rockosabb hangzású. Jah, és rólatok szól. *Ha ránéz a papírra, az van ráírva, hogy: Túlélés. Egy röpdal, ilyet is rég írt.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:20 am

*Az Amira asztalánál üldögél és éppen az utolsó falatokat fogyasztja el. Legvégén kér egy pohár narancsos üdítőt és miután az is megvolt, elfordulva a társaságtól körülnéz. Sehol semmi ismerős. Nem szeret csak úgy odamenni valakikhez, akiket nem ismer... inkább felkel és egy csokival a kezében elindul kifelé a teremből.
Ahogy igyekszik, elmegy Daniel és Ralph mellett, sikeresen megbotlik valamelyik fiú lábában és kis híján hasra is esik. Mikor sikerül megtartania újból az egyensúlyát, füle mögé túrja vörös haját és a zafír zöld szemeivel a két ismeretlenre néz.*
-Elnézést. *Mostanában mindig elég figyelmetlen... A gitárt persze kiszúrja, régen tanult ő is rajta játszani.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:38 am

*Az ajtó kinyílik és Danny lép be rajta. Elfordítom a fejemet, reménykedve, hogy nem vesz észre. Ma valahogy nem akarok senkivel sem beszélni. Mikor közelebb jön és leszólít, természetesen felé fordulok. Nincs bajom senkivel sem, leszámítva a vámpírral, csak ma nem vagyok jó passzban.
-Helló. Tökéletes. Már mindenki tudja az iskolában!?
*Akadok ki a dolgon, hisz tőlem senki nem tudta meg. Nicole se mondhatta el, hisz ő meg nem is tudná, ha nem mondtam volna el neki.
-Semmi gond. Én sem szeretem az a helyet, de hát nem tudok mit kezdeni vele. Még mindig jobb, mint fekete zsákban lenni.
*Mondtam szomorú hangvételben a dolgot, hisz van benne igazság. A papírra furcsán néztem, meg utána Dannyre is, hisz nem tudtam, hogy szokott dalokat írni.
-Óhh... Köszönöm. Jó, hogy végre valaki nem azzal támad le, hogy mért nem tudtál megdögleni, meg hasonló dolgok. Azt tudtam, hogy tudsz gitározni, de, hogy dalokat is írni, azt már nem.
*Ezek után egy lány halad el mellettünk és megbotlik feltételezhetően az én lábamban.
-Ugyan, én kérek elnézést, mert kint volt a lábam.
*Mondtam a lánynak, majd vártam, hogy mit mondanak a többiek.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:55 am

-Tudod milyen az iskola, terjednek a hírek. *Egy egyszerű kijelentéssel elintézi. Nem szokása felhúzni magát mások kirohanásain.*
-Igaz, igaz.. Jobb hogy itt vagy, mintha most koporsóban lennél. *Vigyorodik el, és vállba veregeti Ralphot.*
-Ugyan, én biztos nem kívánnám azt. Annyira még én sem vagyok szívtelen. *Vigyorog még mindig.* -Áhh, csak röptében szoktam, ez a dal is ezt bizonyítja. Az biztos, hogy nem slágergyanús... *Von vállat, és felnéz a lányra. Bejön neki, ő is pasiból van... Meg imád csajozni is.*
-Semmi gond. *Vigyorodik el sármosan..* -Amúgy Daniel vagyok. Daniel Reed. *Vigyorog még mindig. Bár a James Bondos bemutatkozást ezentúl hanyagolja.*
-Ő pedig Raidon Raphaello. *Mutat barátjára.*
-Benned kit tisztelhetünk?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:09 am

*Ki is derül, hogy kinek a lába volt az okozó. Bólint egyet, majd visszacsomagolja a csokit és elteszi. Jó lesz későbbre. *
-Semmi baj. Szokásom, hogy mostanság majdnem mindenkiben felbukom. *Von vállat majd egy halvány mosolyt is elereszt. Mostanság eléggé komoly lett de a kedve az még mindig megvan. Főleg, ha olyan társaságban van, amiben elfogadják és egészen jól kijönnek egymással. Bemutatkozni mindig lefelejt, de miután a két fiúnak tudja már a nevét... legalábbis próbálja megjegyezni...*
-Én Ophelia. McCord.... *Nem tudja, hogy mostanság mennyit mond ez a név egyeseknek. Mikor idejött az iskolába, néhányan hallottak már a vezetéknevéről... de egy ideig aztán nem is mondta oda a nevéhez. Nem szereti annyira kijelenteni, hiszen eléggé apjára emlékezteti.*
-Csak nem gitározni készülsz? *Kérdezi leginkább Dannytől, mivel az ő ölében van ugye a hangszer.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:20 am

-Na akkor készülhetek arra, hogy apám leszedi a fejemet a helyéről, az egyszer biztos.
*Reagálok a dologra.
-Hát ige. De most, hogy jobban belegondolok, lehet, hogy megkellet volna halnom. Legalább, nem kellene hallgatnom mások szekálását.
*Mondom szomorú hangon. Mikor Danny vállon vereget, egy kicsit fáj. Tudom, hogy nem erősen tette ezt, de az eltört karomnak valahogy még sem tesz jót a dolog.
-Értem. Hát kíváncsi lennék a gitár kíséretre is.
*Egy halvány mosolyt eresztek meg a mondat végén.
-Ne haragudj, hogy nem mutatkoztam be. Ma valahogy nincs olyan hangulatom, hogy valakivel is beszéljek, de ne vegyétek sértésnek. Mégis jobb, mint egyedül lenni.
*Egy kicsit csodálkozok azon, hogy a lány nem halott az esetről, de jobb is így. Legalább nem piszkál vele.
-Én még nem tudok gitározni. Mondjuk törött kézzel nem is lehet.
*Mosolygok el a végén.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:39 am

-Ne aggódj, ha téged mer csesztetni velem szemben biztos nem meri megcsinálni. *Vigyorodik el gonoszul. Hát igen, ha ketten vannak, akkor egyszerűbb.*
-Ugyan már, ne antiszockodjál meg ne menjél át emoba. Hidd el jobb ha élsz. De ha folytatod ezt a szöveget megrázlak mint 220 a villanyszerelőt.. És ezt komolyan mondom. *Komoly tekintettel néz rá, de azért a mosoly ott bujkál az ajkánál...*
-Ha akarod eljátszom a számot, de nem énekelem el, mert karácsonyi hangulatban vagyok, és a szövegben is van pár káromkodás is.. *Vonja meg a vállát, és elkezdi játszani a számot. Elsőnek lassan kezdődik, és magasabban, de aztán lemegy mélyebbre, és gyorsít rajta. Ez amolyan alternatív rock műfajba lenne sorolható. Ez csak a refrén rész, de abba is hagyja.*
-Ha gondolod megtaníthatlak majd, de nem vagyok valami jó tanár. *Vonja meg a vállát, és halkan a Last Christmast kezdi el játszani. Ugyanis az lesz ma a száma, amit elő fog adni.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:47 am

-Nem gond. *Von vállat ismét, majd úgy dönt, hogy inkább leül. A fiúkkal szembe lévő padon foglal helyet, majd elmerengve figyeli végig a két másik beszélgetését. Nem nagyon érti az elejét, de jól van... a törött kezet meg csak akkor veszi észre amikor mondják neki.*
-Öhm... bocsi, hogy tapintatlan vagyok, de mit csináltál? *Nem rég érkezett vissza a suliba, úgyhogy nem is csoda, hogy teljesen le van maradva az eseményekkel. Aztán amikor Daniel el kezd játszani a gitáron, csak halványan mosolyogva hallgatja végig a fiút. Szereti hallani a gitár kellemes hangját... meg játszani is rajta, de mivel nincs gitárja, így nem sokat szokott... Miután vége a dalnak, tapsol hármat.*
-Szép volt. *Kisebb hatásszünet.* Mentek a bálra? *Ő még erősen gondolkodik rajta, hogy menjen e.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 5:04 am

-Igaz. Még, jó van egy haverom, aki kiáll mellettem.
*Reagálok egy mosoly kíséretében, majd elgondolkodok Danny szavain.
*Van benne valami. Szerencse, hogy itt vagy, mert különben már rég hazamentem volna az eset után. Bár, akkor összetörtem volna Nicole szívét, de nem tudtam volna mást tenni. Nem vagyok olyan lelki állapotban, hogy hallgassam a többiek baromságát. Jól van... abbahagytam.
*Egy halk nevetést ejtek meg a kijelentésen. Figyelmesen hallgatom, amit Danny játssza a dalt. Egész kellemesnek mondható, még, ha a stílus nem is igazán a kedvelt műfajaim közé tartozik.
-Rendben van. Majd, ha leszedik ezt a sz*rt a kezemről, akkor taníthatsz.
*Vigyorgok el a dolgon. A lány egész furcsán viselkedik, vagyis én ezt szűröm le. Idősebb nálunk, de még nem láttam az iskolába. Mikor megkérdezi mi történt, egy egyszerű választ adok neki.
-Leestem a seprűről edzés közben. de egy csont beforr nem igaz!
*Vigyorodok el. Szándékosan nem mondtam el neki, hisz jó, hogy valaki nem csámcsog a történteken.
-Igen, nekem mennem kell, hisz rendezvényfelelős vagyok. Te, jössz??
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 5:21 am

-Ohh, még elpirulok... *Nevet fel hangosan.*
-Remélem is, mert van bennem annyi erő, hogy megtegyem. *Vigyorodok el, és elkezdek fütyörészni egy dallamot. Ismerhetik. Már aki ismeri a Bon Jovi zenekart. A You Give Love a Bad Name-nak a dallamát fütyörészem éppenséggel.*
-Oké, de nem vagyok valami jó tanár. *Von vállat.* -Nekem kötelező, mivel én fel is lépek. *Vigyorodik el. A Last Christmassal. Ő magabiztos, reméli hogy jó lesz a fellépése.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: