Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 5 Vote_lcapNagyterem - Page 5 Voting_barNagyterem - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 7:40 am

//Olvadás//

*Elmosolyodik, örül hogy Liza nem akar itt ülni végig... *
-Oké. *Lassan be is fejezi a kajálást, már nem sok van neki. Ő mindig gyorsan eszik.* Akkor a birtokon. Őőő... majd még kitaláljuk merre. *Vagyis majd ő. El is mereng ezen, és puszonozza a puszit. Méghozzá a lány nyakára, sőt úgy hogy talán meg is fog látszani a helye. Direkt volt, ki akarta szívni a nyakát. Elvigyorodik a végén és tengerkék szemeivel a lányéba néz.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 7:49 am

*Liza is lassan végez az evéssel,de nem nagyon siet,inkább hadja Scottot gondolkodni.*
-Oké,gondolkozz csak.*Vigyorog,de nem sokáig,mert kicsit megijedt,amikor a nyakára adott puszi,kicsit hosszabbra sikeredett.*
-Éj...mit csinálsz?*Neveti el magát,hisz ezt nem rosszból mondta,örül neki,hogy Scott ilyet csinál.De majd biztosan vissza fogja kapni.Közben beis fejezi az evést,és várja az ötletet,hogy merre induljanak.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 7:55 am

*Persze hogy nem fogja megmondani hogy hová mennek majd... ő sem tudja.*
-Hááát. Hagyok egy elméket a nyakadon. *Vigyorodik el, miközben megissza az utolsó korty italát és rápillant ismét Lizára.*
-Megyünk? *Ötlete nincs, de hely az van dögivel itt.* Amúgy, lassan azt hiszem meglátogatom Kevint. Megbeszélek vele még egy s mást. Na meg ezt a kiruccanást is.* Jó lenne minél előbb megejteni. Nem bánná... Ha indulnak kifelé, persze Liza keze után nyúl. El nem engedni, egy világért sem.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:02 am

-Emléket?Az jó,majd teis kapsz,amikor nem számitasz rá.*Mosolyog,miközben feláll és elindul az ajtó felé.*
-Persze,hogy indulhatunk.Gyere.*És kézenfogva lépnek ki a nagyteremböl.Majd tovább folytatja a mondanivalóját.*
-Az jó lesz ha megbeszélitek,mert nekem mind egy,hoyg mikor megyünk,én mindig ráérek.*Ekkor kicsit meglökte Scottott,és halkan kacagni kezd.*
-Imádlak drágám.*És finoman megcsókolta a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:08 am

-Ó, alig várom. *Vigyorog rá a lányra, miközben lassan ki is érnek a teremből. Bólogatva meghallgatja Liza mondanivalóját, majd elgondolkodik.*
-Azt hiszem ma este ki is verem az ágyból. Mármint... nem kell félreérteni. *kacsint és csak vezeti a lányt. Tudja már hova akarja vinni. A meglökésre *_* fejet vág, persze csak poénból.*
-Hééé! *löki vissza lágyan a lányt, majd viszonozza a csókot is.* Én is téged. Na de gyere. *Elkezdi húzni Lizát, méghozzá a mindig élő kert felé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:13 am

*Liza egész végig mosolyog.Nem tudja mivan ma vele,de nagyon jó kedve van,és erröl csakis Scott tehet.*
-Hát te tudod,...Én semmit se értek félre,csak amit muszáj.*Kék szemei csillognak,és a fiúra merednek.*
-Ó hova megyünk?*És persze követi Scottott.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 7:39 am

*Még nyolcig szolgálnak fel vacsorát, úgyhogy éppen időben érkezett. Természetesen korgó hasa vezérelte pont ide. Farmert visel, fekete csizmát, egy barna pulóvert, és felette egy vékony szövetkabátot. A haja copfba fogva kivételesen. Leül a tanári asztalhoz, majd egy szendvicset, és egy csésze teát, ezen elrágódik egy darabig.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 7:45 am

*Nem sokkal később, nyílik a nagyterem ajtaja. Már hiányzott neki ez a zsivaj, mert ugyebár most a gyerekek mind itt vannak és töltik a pocijukat. Tudja, hogy jó lett volna neki itt lenni a vacsora kezdetétől, de most tért csak vissza a kastélyba. A múltkori Ted-es incidens után, még volt egy kis elintéznivalója otthon...
Fekete talár, farmernadrág és egy fehér ing van rajta. Nem túlzottan siet, csak lassan ballag a tanári asztal felé, köszönve a többi tanárnak. Végül helyet foglal új tanáruk mellett, mivel vele még úgyis beszélni akart.*
-Jó estét Sandra. Hogy tetszik itt? *Érdeklődik először csak egy kérdést feltéve, miközben egy szendvicset kér magának forrócsokoládéval és azt kezdi el fogyasztani.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 7:51 am

*Éppen a szendvicse felénél tart, amikor valaki helyet foglal mellette. Először csak pislog rá párat, majd rájön, hogy ki is ül mellette.*
- Jajj... Jó estét, Herr Wilfred. Elnézést, hogy nem látogattam még meg, de sok... *És itt sikeresen kiborítja a csészéjét. Jellemző, hogy leejt, eltör, kiborít valamit.*
- Oh, 'schuldigung. Nem akartam... *Zavarban van szegény, próbálja előszedni a pálcáját, de az is elejti, úgyhogy kénytelen lebújni érte az asztal alá.*
- Egyébként köszönöm kérdését, már kezdem megszokni. *Szól ki az asztal alól, majd vissza is mászik a helyére, majd elvégzi a varázslatot, ami eltünteti a teafoltot. Ez még megy neki.^^*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:03 am

*Egy kisebb mosoly jelenik meg az arcán, miközben hallgatja Sandra mit mondd. *
-Semmi gond, mostanában nem is tartózkodtam az iskolába. *Jegyzi meg két falat között és kortyol egyet a csokiból. Kicsit elgondolkodik, de nem igazán van rá ideje, hiszen kiborul egy csésze. Egy szalvétát elvesz a szomszédjától és azt a folt fölé teszi. Nincs nála a pálcája... fent felejtette.*
-Nem probléma, megesik mindenkivel. *Ismét egy mosolyt elereszt, és bólint a válaszra.* Úgy láttam kiirt egy órát hétfőre. Remélem lesznek sokan. És... Hallottam azt is hogy Ted Forresterrel is sikerült összetalálkoznia. Elnézést kérek a viselkedéséért, elvégre az én házamba tartozik. Nem tudok javítani rajta sehogyan sem...*Ismét kortyol egyet a forrócsokiból, miközben hallgatja Sandrát, és falatozik is.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:13 am

*Ő annyira nem mosolyog, főleg nem ilyen kínos helyzetekben.*
- De velem túl sokszor. Mondhatni unglücklich... szerencsétlen vagyok. *Gyakran esik meg vele, hogy angolul nem jutnak először eszébe szavak, de már megszokta.^^*
- Igenigen. Gondoltam jobb előbb elkezdeni, mint később. Remélem, hogy nem gond. *Néha túlontúl mindenlébenkanál.*
- Jajj, az a fiú. Hát... igen, egy kissé szemtelen. A büntetés sem használ? *Mondjuk ő nem igazán szokott élni a büntetés lehetőségével, de ha csak ez maradt.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:27 am

*Kicsit elgondolkodtatón néz a nőre. Nem mond semmi arra, hogy szerencsétlen, hiszen biztosan nem az csak vannak rossz napjai. Vagy.. ki tudja.*
-Persze hogy nem. Örülök neki inkább. *Ismét egy kis mosoly jelenik meg az arcán, majd már arra kapcsol hogy elfogyott a vacsorája. Kezébe veszi a poharat és hallgatja tovább Sandrát.*
-Nem.. nem érdekli semmi. Az első héten megpróbált elmenni innen. De.. sikerült visszatartanom, és most büntetőmunkát is kapott. Sok munkám volt vele.. és lesz is.*Vonja meg a vállát, és leteszi a más üres poharat.*
-Ha segítség kellene nyugodtan keressen meg. Most már itt leszek, de ha elmegyek értesítek valakit mindenféleképp. *Mondja kedvesen. Már lassan fejezi, mivel még el kell rendeznie pár papírt és azért aludni is szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:33 am

*Lassan ő is végez a szendvicsével. Azt szerencsére nem ejti le, vagy ilyesmi.*
- Akkor jó. Már tudom is, hogy mivel kezdem. Egyébként... a tantervemmel majd valamelyik nap beugrom önhöz. *Mosolyog Alexre. Most már kezdi nem kínosan érezni magát.*
- Akkor nem tudom... Lehet, hogy, mármint, ha ennyi baj van vele, akkor el kellene tanácsolni. Nem vagyok híve ezeknek a dolgoknak, de... *Húzza el picit a száját. Ennek ellenére ő még mindig azon a véleményen van, hogy meg akarja változtatni a fiút.* De ne értsen félre, én nem akarom kirúgatni, vagy ilyesmi. *Teszi még gyorsan hozzá.*
- Rendben, nagyon köszönöm. *Bólint egyet, valószínűleg igénybe is fogja venni.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:40 am

*Bólogat. Mostanában ő is gondolkodott azon, hogy a sok teendő mellett felvesz egy tantárgyat is.. még nem tudja.*
-Rendben van, arra igényt is tartanék. *Jegyzi meg egy apró mosollyal és végighallgatja a Tedről szóló mondatokat.*
-A szüleinek megígértem hogy megpróbálok belőle valamit kihozni. És.. talán fel tudom valahogy olvasztani. Szóval itt tartjuk ameddig csak lehet. Különben meg az ikertestvérem iskolájába akart iratkozni ha jó tudom, de nem elég idős ahhoz. Ha betölti a 18at valószínű hogy át akar majd menni oda...*Gondolkodik el rajta, de lassan fel is kel.*
-Na de ha megbocsájt. Még van egy kis elintéznivalóm. További szép estét. *Elköszön és lassan elindul a szobája felé.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:47 am

*Bólint egyet Alex-nek. Akkor majd összeírja, és átviszi.*
- Áh, értem. Arról az iskoláról még nem hallottam... de ön tudja. *Vonja meg a vállát.* Akkor majd én is megpróbálok kezdeni vele valamit. *Eléggé pozitívan mondja, és így is gondolja. Azt nem tudja, hogy mennyire nagy fába vágta a fejszéjét.*
- Önnek is. Viszontlátásra! *Aztán lassan ő is elindul a szobájába. Még levelet kell írnia.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:55 am

-Mondjuk, szerintem ilyennek vagy jó amilyen vagy. *Mosolyodik el ismét, mivel máshogyan nem is biztos hogy el tudja képzelni Tedet. Amanda tényleg elmondhatja magáról, hogy ért a diákokhoz...*
-Héé! Azért nem kell ennyire gyűlölni az igazgatóurat. Tud ő is rendes lenni, csak eléggé komoly... *Vonja meg a vállát, de erről nem is tervez többet mondani. Lassan, ugyebár elindultak befelé a kastélyba. Útközben gondolkodik még pár kérdésen, hiszen érdekli a fiú... főleg így hogy elég jól kijönnek egymással.*
-És hogy tetszik a házad? *Egy elég sablonos kérdés, dehát jobb nem jutott eszébe. Meg is érkeznek közben a nagyterembe, megvárja hogy Ted leüljön ahová akar. Mivel még nincsenek túl sokan a terembe, így valószínű hogy Amanda is követi Ted példáját.*
-De rég is volt mikor én itt ültem...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 8:01 am

*Haladnak befelé. Nah igen ő sem tudná magát máshogy elképzelni. Tipikusan olyan fiú, akit elvadítottak a szülei meg a nemtörődömség. Már nem tud, és nem is akar más lenni.*
- Hát, akkor azt hiszem ezt eddig egyedül maga látja így. Alex valami mintadiákot akar belőlem csinálni ahogy eddigiekből kivettem. *morog, és morog, hiába na igazán utálja az igazgatót.*
- Miért ne utáljam? Nem adott rá okot hogy kedveljem, akkor meg mit csináljak vele? *kérdez vissza, ő nem adja meg magát.*
- A házzal nem lenne baj ha nem Alex lenne a Hávé. Van pár jó arc ott. *és ezennel bejelentette hogy ő aztán nem magányos. Neki igenis vannak követői, illetve barátai, amik még kialakulóban vannak, de Robertoval például igen jóba lettek.*
- Annyira rég nem lehetett. Maga fiatalabb mint Alex* húzza fel a szemöldökét a fiú, miközben leül a famine asztalhoz. Mondjuk az sem zavarta volna ha Amanda a tanárihoz megy, akkor oda ült volna mellé.*


//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:16 am

//Olvadozik //

*Elgondolkodik az eddig mondottakon, majd kicsit összeráncolja a homlokát.*
-Mintadiákot? Na azt azért megnézném! Ó, bocsi nem úgy gondoltam... de mondjuk szerintem így vagy jó szóval. *Még mindig áll a válasza mellett. A következő kijelentésre megvonja a vállát. Mért ne utálja?*
-Hát mondjuk talán az egy kicsit szebben van kifejezve hogy "nem szereted." Gondolom semmi nem változtatna a róla kialakított véleményeden... vagy? *Kíváncsi szemekkel pillant Tedre, miközben leül. A fiú hallgatása közben kér magának valami könnyű kis vacsorát, ami jelen pillanatban egy kis saláta és egy vajas pirítós lesz.*
-Értem. De végül is éltessen az a tény hogy van HVH-d. Raisen tanárúr igen rendes.*Elkezd lassan vacsorázni, miközben figyel tovább. Bólint egyet.*
-Annyira tényleg nem volt régen, de azért nem is most volt. Néha szívesen lennék ismét diák itt. *Mosolyog rá Tedre kellemesen, és elhallgat egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:21 am

- Hát örülök hogy ennyire viccesnek találja *húzza el a száját egy kicsit, majd kér magának egy hatalmas hamburgert, amit szinte két harapással el is tüntet. Hiába nah ő éhes volt.*
- Nem szeretem, annál azért nagyobb iránta az ellenszenvem hogy azt mondhassam, hogy nem szeretem. *von vállat, majd a HVH-ra kissé felvonja szemöldökét.*
- Azzal még nem találkoztam, de ha jól tudom akkor SKV tanár. *idézi fel mindazt amit Raisenről tud. Ami nem olyan sok.*
- Én nem lennék itt most sem diák. *morog, mert ő Anorhoz akart menni nem ide.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:28 am

-Nem találtam viccesnek... *Jegyzi meg, miközben tovább folytatja a vacsoráját. Ted nagy éhességén egy kicsit meg is lepődött, dehát... gyerekek.*
-Jó, akkor ne firtassuk az igazgató urat. Végül is te döntöd el mi a véleményed róla. *Vonja meg a vállát, ő ebbe úgysem tud beleszólni. Egy kicsit elmereng, majd bólint.*
-Igen, SVK. Jó tanár és biztosan házvezető-helyettesnek is az. *Erről még nem sokat tud, hisz nem olyan régóta lettek a házvezető-helyettesek kinevezve. Az utolsó kijelentés egy kicsit meglepi.*
-Valahol el kell kezdeni a tanulmányokat... *Jegyzi meg egy kicsit komolyabbra fordítva a dolgot, majd bele harap a pirítósba. Úgy gondolja, hogy ha elfogyott vacsorája, megy fel az irodába. Persze még mindig figyelmesen hallgatja Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:32 am

- Pedig úgy tűnt, nah mindegy. *azzal kér még egy ugyanolyan hamburgert, és mire a nő befejezi a vacsorát, addigra ő is eltünteti a hambit, de már nem eszik olyan gyorsan.*
- Szerintem is hagyjuk. Anor sokkal jobb fej.*jelenti ki kissé gyerekesen, mint aki nem megy be aboltba mert csúnyán néz az eladó.*
- Jah, majd egyszer úgyis összefutok vele. *órán biztosan nem, az nem történhet meg, mert a fiú nem jár órára.*
- Valahol el, de ne itt. Ráadásul még azt sem tanítanak amit szívesen csinálnék. Azgardban van olyan, azért akartam odamenni. *morogja, de nem mondja ki konkrétan hogy mire gondol.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:45 am

*Szerinte is mindegy, szóval most tereli is a témát egy kicsit. Befejezi lassan a vacsorát, majd még kér egy pohár töklevet magának. Azt fogyassza lassan.*
-Anor? Hát, velem mind a ketten azok voltak szóval... *Igen, Anorral kávézott, Alexet pedig már régóta ismeri. *
-Biztosan. *Nem tudja hogy a fiú nem jár órára, így nem mondd semmit. Elgondolkodik azon amit Ted mond.* Szóval máshová akartál menni. Megtudhatom hova? *Miután feltette a kérdést, meg is kapta a választ.* ... már hallottam róla. Anor iskolája... igaz? *Kicsit elgondolkodik majd megvárja még megkapja a kérdéseire a választ.*
-Na de, nem is húznám tovább az időd. Sok sikert a csapatkapitánykodáshoz. További kellemes estét. Szia. *Köszön el egy kisebb mosollyal, majd lassan elindul ki a teremből. A szobáját célozza meg, és még visszaül egy kicsit a papírok mögé.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 3:51 am

*Az egészségtelen nagy szendvics után ő egy pohár ásványvizet kér, ami meglepő lehet, de ő nem bánja.*
- Anor sokkal jobban tud bánni az emberekkel, és mellesleg ő képes olyasmit tanítani ami fontos.*gondolkodik el, gondosan elfelejtve említeni azt az aprócska eseményt hogy Anor iskolája elég kemény fekete mágusokat képez. Elsősorban őt is tiltott tudomány vonzza, de emellett még ott van gy másik ág is, a medimágia.*
- Viszlát *köszön el ő is amaga kellemes modorában, majd vacsoráját befejezve ő a szabadég felé veszi az útját, valamit rosszalkodni.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:07 am

*Kiváncsian követi a fiút. *
-Mondd, mi az ötleted. Megesz a kíváncsiság. *Kér számon türelmetlenül a fiút. ~Vajon mi juthatott az eszébe? ~ Gondolkodik el, és közben kiváncsian szemléli a fiút, vajon mi lehet a "nagy ötlet". *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:09 am

*El is érjük a Nagytermet, elég gyorsan ami azt illeti. Én végig mosolyogtam, mivel Ingrid egyfolytában faggatózott.*
-Na jó. *Kicsit elmerengtem, majd...* Menjünk piknikezzünk. Az mondjuk érdekesebb... *Kíváncsi voltam a lány reakciójára, így a tekintetem nem vettem le róla. Vártam mit fog mondani, de még ha ellenkezik is, akkor sem haragszom meg, hisz... nekem oly mindegy hol vagyunk.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: