Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem   Nagyterem EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:34 am

Az első ajtó, amin belépnek a "Nagyterem" felirat áll. Gondolom a név mindenkinek sokat mond. Itt lehet egész nap habzsolni, persze azért nem kell pukkadásik teli ennünk magunkat. A terem nagy, két kandalló található benn és nagy ablakok. Esténként sok-sok kis lámpás ég és egyben lebeg is a fejünk felett. A négy ház asztala felismerhető. Saját színeiben pompáznak és még a felettük lévő címerzászlók is ott vannak a saját ház állattal. A tanári asztal is megtalálható a teremben.
Reggeli 08:00-09:00
Ebéd 12:00-13:00
Vacsora 19:00-20:00

Nagyterem Voroskastely24_0

Ezen kívül ebben a teremben szoktak lenni még a nagyobb rendezvények is. Ilyenkor átalakítják a termet a hangulatnak megfelelően.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:35 pm

*Lassan, és egy fehér pamaccsal a kezében érkezik meg a Nagyterembe. Épp az éhségét próbálja majd elmulasztani. Amint beér, körülnéz. Sehol egy lélek. Leül az Amira asztalához és elgondolkodik mit egyen. Kutyusát az ölébe teszi.
Scotton, ma egy farmernadrág, fekete póló és tornacipő van. Végül úgy dönt, kér egy nagy pohár forrócsokit és egy melegszendvicset. Amint megjelenik előtte, elkezd falatozni.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:51 pm

*Chloé még csak tegnap érkezett meg az iskolába, de már is úgy döntött, ideje felfedezni a hatalmas épületet, hiszen nem lenne jó akkor eltévedni, amikor már órákra kell járnia, s ennek köszönhetően begyűjteni néhány igazolatlan hiányzást, már ha itt is létezik ilyen, és ismerik a tanárok ezt a kifejezést. A francia leányzó ma viszonylag korán kelt, gyorsan kimázolta magát, hiszen a szeme körül mindig kell egy kilogram fekete szemfesték, az arcára pedig a vámpírizáló hófehér alapozó, de ezzel jár az, ha az ember gótnak akar kinézni. Fekete haja ma kibontva omlik vállára, természetesen a szokásos fehéres- világoskékes raszta tincseivel egyetemben. Egy hosszú, fekete, egész boszisan kinéző szoknyát visel, hozzá acélbetétes bakancsot, mely bár lassít a tempóján, nem zavarja őt. Felül egy szintén fekete fűzős felsőt visel, amolyan pánt nélkülit, valamint egy szegecsekkel kirakott kapucnis pulóvert, mely nincs becipzározva.
Miután elhagyja a szobáját úgy dönt, jó lenne harapni valamit, így az étkező felé veszi az irányt, amit errefelé nagyteremnek hívnak. Reméli, hogy ezt a helyiséget még csak-csak megtalálja, hiszen központi helyen kéne lennie. Lerohan a toronyból, vidáman szökdécsel végig a lépcsőkön, folyosókon, majd a legszimpatikusabb ajtónál megáll, s belöki azt. Láss csodát, eltalálta a helyet, így viszonylag vidáman lép be, s néz körül. Ahhoz képest, hogy majdnem ebédidő van, csak egy srácot lát, meg egy fehér pamacsot, valami kutyaféleséget, így odabaktat hozzájuk. *
- Szia! Chloé Blanche, Hiroshi - diák, remélem nem zavarok. *Mondja, miközben már le is pattan a sráccal szemben. Nem zavarja, hogy nem a saját háza asztalához ül, úgy sincs itt senki más rajtuk kívül, meg hát ez az első érdemleges napja, nem köteles minden szabályról tudni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:59 pm

*Egyedül üldögél az óriási teremben, miközben a kandalló felé pillant és a kezéből egy kisebb lángocskát lől ki, avval a szándékkal hogy meggyújtsa a tüzet. Nem sokára, egy lány érkezik meg. Arra pillant, majd kortyol egyet a forrócsokiból.*
~hű, nem semmi csaj...~ *Idő közben símit egyet a kutyán. Két falat között üdvözli is.*
-Szia. Nem, nem zavarsz. Ülj csak le. *De mire ezt kimondja, addigra Chloé már le is ül. Persze bemutatkozik neki.*
-Scott Hilton, Amira. *Egy kicsit csendben marad, hisz nem túl bőbeszédű. Megeszi az utolsó falatot és kortyol a csokiból.*
-Mi óta jársz ide? *Még egyszer sem látta a lányt az iskolába. Kék szemeit rá szegezi és közben halványan elmosolyodik.*


//Elkell mennem ebédelni meg ilyenek. Sietek vissza ^^//
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzer. Dec. 30, 2009 12:11 am

*Igaz, hogy a leányzó választ sem várva leült, de mégis örül, hogy a srác nem küldi őt el. Mindig is szeretett ismerkedni, habár a külseje sokak szerint nem ezt igazolja. Tehet ő arról, hogy utálta előző iskoláját, a Beauxbathons-t, és mindenképp meg akarta szegni a szabályokat, beleértve az öltözködésre vonatkozóakat is? Utálta a "nőies" rongyokat, amikben úgy néztek ki, mint a cirkuszi bohócok, legalábbis szerinte. *
- Örvendek, Scott. Aranyos a kutyád. Hogy hívják? *Kérdezi, miközben szemügyre veszi a szőrmókot és a srácot is. Mivel a lány is kezd éhes lenni, kér egy meleg csokis croissant, meg egy nagy pohár meleg gyümölcsteát, majd ismét a srácra pillant. *
-Csak tegnap este érkeztem, és egyből bedőltem az ágyba, szóval nem csoda, hogy még nem találkoztunk. *Válaszol, majd mosolyogva belekortyol a teájába.*
- S te? Mióta töltöd a kastély falai között a napjaidat? *Kérdez vissza, egyrészt, mert úgy illik, másrészt mert tényleg érdekli a dolog. Úgy tudja, hogy még csak mostanában kezdtek el megérkezni a diákok, hiszen a suli is viszonylag új. Legalábbis ő ezt olvasta, aztán hogy mennyi igaz ebből.. *


//Rendben, jó étvágyat! Ha közben eltűnök fagyasztanál? Mert nekem meg könyvtárba meg boltba kell majd mennem, de este biztos leszek^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzer. Dec. 30, 2009 12:31 am

*Befejezi a "reggeli-ebédet" miközben meghallgatja a lányt. Idő közben simogatja a kutyusát, és bólogat.*
-Én is örülök. Alex. Tudom, furcsa név egy kutyának, dehát ... *Mosolyodik el egy csöppet, és tovább figyel Chloé-ra. Mivel ő sem ismer még túlzottan sok embert, ezért minél előbb szeretne ismerkedni másokkal. Megnyugtató hogy a lány nem prefektus, mert mostanában csak azokkal találkozott...*
-Á, értem. Jól tetted. Én is így cselekedtem mikor ide értem. Honnan érkeztél? *Gondolja a lány nagyon fáradt lehetett, ha már rögtön elment aludni miután ideért. A kérdésre el kell neki egy kicsit gondolkodnia.*
-Hát, nem túl régen.. úgy egy-két hete. *Hát igen.. Az iskola részben új... Azon kívül persze hogy az 1500-as években alapították és úgymond "csődbe" ment miután az alapítók kihaltak... Furcsa egy történet, de így van. Most pedig próbálják újrainditani.*
-Érdekes egy hely... Kíváncsi vagyok miket rejt magában. *Egyszer úgyis mindenre fény fog majd derülni...*


//Köszi, megvolt Smile akkor azt hiszem most fagyasztok is, és majd folytatjuk ^^//
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 5:43 am

*Amandával érkezik ide, kényelmes sétatempóban. ahogy beérnek a tanári asztal felé veszik az irányt majd ha leültek Raisen kér két csésze kávét. A sajátjába nem tesz semmit, csak naturban belekortyol..
- Igen, nekem is mesélte hogy nehéz eset. Mindenesetre inkább Alexel vitázzon, velem rosszul járna. *lévén ő sokkalta szigorúbban veszi a fegyelmet.*
- Igen Sötét Varázslatok Kivédést tanítok. Na és ön?* válasz és kérdés*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 5:47 am

*Raisennel érkezik a Nagyterembe. Lassan a tanári asztalhoz érnek és le is ülnek. Ő édesen szerei a kávét, szóval eveszi a sajátját és tesz bele két kanál cukrot. Azt kezdi el kevergetni.*
-Hát, azt hiszem ő is tud egy kicsit keményebb lenni. Bár még olyannak sosem láttam. Végül is, nem csoda hogy a Famine házvezetője. *Ebben van igazság. Remélik azért, hogy sikerül neki valamennyire meggyőzni a kis srácot.*
-Repüléstant. Mindig is vonzott az a tantárgy. Idén meg is kaptam a posztot. *Mondja elmosolyodva, majd kortyol egy kicsit a kávéból.*
-Várom már hogy elkezdődjenek az órák... Szeretek gyerekek közelében lenni. *Persze gondolja, hogy neki is lesz pár ilyen esete a gyerekekkel mint Alexnek. Raisenre pillant.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 5:52 am

*Figyeli ahogy a nő kávés cukrot csinál az italából.*
- Hogy tudja annyi cukorral meginni? *kérdezi hitetlenkedve, majd válaszol is azért.*
- Igen nos sajnos néha mindenkinek muszály keménynek lenni. *teszi hozzá, majd kér még magnak egy kis süteményt is a kávé mellé, mivel ma kihagyta az ebédet.*
- Értem. Mindenesetre engem nem fog seprű közelében látni, tériszonyom van ugyanis *vallja be gyengeségét.*
- Én is kíváncsi vagyok milyen osztályaim lesznek. Nem szeretnék köztük vasfegyelmet ha egy mód van rá, de ez rajtuk is múlik. *jelenti ki, ővele lehet alkudozni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 5:59 am

*Egy kicsit elgondolkodik a kédésen, de végül csak vállat von.*
-Nem szeretem keserűn. Így jobb, szerintem. *Mondja, majd bólint. Mindenkivel megesik, hogy néha keménykedni kell... De ez nem csak rajtuk múlik.*
-Értem. Azért remélem a meccseket majd eljön megnézni. *Néz rá élénkzöld szemeivel Raisenre és tovább beszél.*
-Általában, órán jól szoktak viselkedni. *Volt már része órán lenni, tanársegédként és kicsit meg is tapasztalta ezt.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:03 am

* bólint egyet majd igyekszik kiverni a fejéből a sok cukros látványt.*
- Értem.
- Nos igen, bár bármilyen hihetetlen nem szeretek fegyelmezni. Csak annyit várok el a diákjaimtól hogy figyeljenek arra amit mondok, és órán dolgozzanak együtt velem. A többi nem számít. *persze ha tiltott dolgokon kapja rajta őket azért büntet.*
- Persze a meccsek azok mások. Ha csak nézni kell azzal nincs baj *mosolyodik el, szimpatikus neki a nő*
- Ahova én jártam be órára ott nem volt rend *emlékszik vissza*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:11 am

*Kortyol egyet a kávéból és bólint. Persze közben mosolyog is.*
-Nem hihetetlen. Teljesen hihető. Báris nekem az. *Mondja és folytatja. * Hát mások. Még nem tudom, hogy én fogom-e a kviddics meccseket is bírálni. Azt tudom, hogy én fogom az edzéseket tartani. *Egyenlőre... reméli nem veszik el tőle a posztot.*
-Hát ez változhat.*Diákoktól és mástól is függ.. Neki is szimpatikus a férfi. *
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:17 am

*Túllép a kávés ügyön és válaszol.*
- Jól van, jól van. *kommentálja a kávét.*
- Hát mások az igaz nem kell röpködni. *jegyzi meg mosolyogva, gondolta hogy a nő lesz az edző.*
- Majd kiderül mi hogy lesz. egyenlőre még azt sem tudom mikor lesznek óráim. *von vállat, majd alakul valahogy. Ha Alexen múlik akkor valami kirobbanó ötlettel áll majd eléjük.*
- Ebben reménykedem én is hogy itt normálisan lehet majd dolgozni a diákokkal.* jelenti ki majd lehúzza megmaradt italát, és lassan távozni készülődik, de előtte még egy kis kosárkába szed magának pár szem süteményt amit magával vinni szándékozik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:21 am

*Elmosolyodik, majd bólint.*
-Igen, igaz. Én sem tudom még... egyenlőre azt várjuk hogy kicsit több diákság legyen. *Közben meghallgatja Raisent, és egyetértően ismét bólint. Megissza a maradék kávét, majd ellop egy sütit a férfitől.*
-Azt hiszem, én megyek. Jön Ön is? *A sütipakolásból azt vette le. Feláll, majd az ajtó felé int.*
-Legközelebb is szívesen megiszom magával egy kávét. *Ha mennek, akkor együtt mennek ki. Megvárja Raisent, és ha jön akkor elindul. Nemsokára el is válik tőle, egy köszönés kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:25 am

* Ő is távozik Amandával majd a sütilopásra csak mosolyog, neki megbocsátja. Elindulnak együtt és mire válaszolhatna addigra a nő már el is tűnt, így hát ő is az irodája felé az útját, hogy befejezze a munkáját.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:06 am

*Vidáman érkezik a nagyterembe, hiszen tegnap egyből bedőlt az ágyba így hát kissé éhes. Hosszú földig érő egyberészes krémszínű ruhát visel, nyakában egy kis ezüstszívecske, amire egy betű van gravírozva. Lemdületesen halad a tanűri asztal felé miközben nézelődik és mosolyog. Nem sokat változott a hely azóta mióta végzett itt mint diák. Az asztalnál helyet foglal, és sajtos sonkás szendvicset kér, majd ha megkapta kér még mellé egy pohár baracklevet és nekiáll táplálkozni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:19 am

*Nem sokkal Hannelori után, az igazgató érkezik a terembe. Gondolta benéz és kér valami ennivalót na meg egy kis kávét. Farmernadrág, fekete póló felette fehér ing. Amint meglátja a másik tanárt, egy kisebb mosoly jelenik meg az arcán és elindul felé. Le is ül.*
-Szép napot Hannelori. *Persze ismerik egymást... Közben Alex kér egy pohár kávét. Egy kiskanál cukrot tesz bele, majd ismét a nőre pillant.*
-Hogy van ma délután? *Tudja, hogy a tanár csak tegnap érkezett. Reméli tetszik neki itt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:23 am

*A nagy falatozás közben észreveszi hogy nyílik az ajtó és egy számára ismerős alak lép be. alex még mindig olyan jóképű mint volt, ez el kell ismerni.*
- Áh Alex. de örülök hogy látom. De kérem nem lehetne hagyni ezt a folyamatos magázódást? ez annyira emlékeztet arra hogy már nem vagyok 15 éves. *mondja nagymosolyyal hiszen ez nála természeteses*
- Köszönöm jól vagyok, nagyon tetszik itt, gyönyörű a táj, bár be kell vallanom tegnap már sikeresen eltévedtem egyszer a kastélyban. Nah és te hogy vagyma? *kérdez vissza hiszen részéről megbeszélték a magázódást.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:27 am

*Hát igen... Hannelori sem semmi nő. Kicsit elmosolyodik, majd kortyol egyet a kávéból.*
-Én is örülök. De persze, hagyjuk. Hát a 15 életév már jó régen volt. *Mondja, miközben elhúzza a száját és meghallgatja a nőt. Bólint egyet, örül hogy tetszik neki minden.*
-Örülök hogy tetszik itt. Eddig még senki sem panaszkodott... *Kivéve egy diákját.* Köszönöm én is jól vagyok. Bár munka az mindig van, és gondok is. Tegnap egy diákommal nagyon meggyűlt a bajom... *Reméli egyenlőre ne fog találkozni Teddel. Nem szeretne zűrt... ismét kortyol és közben figyeli Hannelorit.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:32 am

*Jókedve nem lankad, főleg hogy elhagyhatják végre a formaltásokat és szabdon beszélgethetnek.*
- Igen rég volt. Pedig nem mondom újra lennék gyerek itt. *ábrándozik el egy pillanatra majd gyorsan észbe kap.*
- Igen eddig nagyon kellemesnek találok mindent bár te vagy az első ember akivel találkozom. *jegyzi meg, hiszen ő nem hisz a véletlenekben.*
- Munka az mindig van, csak pozitívan kell hozáállni és akkor kevesebbnek tűnik.*tanácsolja nagy mosolyogva majd kissé felvonja a szemöldökét.*
- Probléma egy diákkal? Mi történt? *őszintén érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:37 am

*Neki is egészen jó a kedve, bár kicsit fáradt. Ezért kávézik... attól legalább egy ideig feldobódik.*
-Hát, azt hiszem én is. Jó volt akkor. *Egyetért a nővel, majd bólint egyet. Hát igen... a tanárok mostanában elég elfoglaltak.*
-Nemsokára biztosan találkozol a többiekkel is. Néha-néha felbukkannak a szobájukon kívül is.*Mondja ismét egy kisebb mosollyal az arcán. Azután a kérdésre csak szemét forgatja és Hannelorira pillant.*
-Hát, nem rég érkezett a házamba egy diák... Első nap megszegte a kijárási tilalmat, láttam is. Aztán tegnap haza akart menni, de tudod már.. úgy hogy többet vissza sem jön. Pont akkor szálltam le a vonatról mikor ő szált volna fel. Sikerült vele elbeszélgetnek az irodámba, és belenyugodott, hogy itt marad. Remélem semmi zűr nem lesz vele egy ideig. *Mondja, miközben vállat von és kortyol.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:42 am

*Látszik rajta a fáradság egy kisit, de ez amolyan jól áll neki arcot kölcsönöz a férfinek.*
- Nah igen, bár azért én nem bánom ha néha kell csinálni valamit. Nem lenne semmi dolgom meg is bolondulnék az biztos. *jelenti ki nevetve hiszen ő már akkor unatkozik hogyha nem csinálhat egyzsrerre minimum három különbözö dolgot.*
- Hát remélem majd találkozom velük. Kik vannak többségben a férfiak vagy a nők? *érdeklődik merő kíváncsiságból.*
- Hát nem lehet könnyű az ilyen diákokkal. Szegény gyerek biztos nem akarta idejönni, megijedt és menekülni akart *veszi pártfogásába Tedet anélkül hogy ismerné vagy tudná kiről van szó. Na igen ő anyáskodó típus elő is bújt belőle.*
- Később biztosan megszokja majd itt. De te is tudod hogy a rossz gyerekekből lesznek később a legjobb családfők. *üti el kissé nevetve a poént, remélve hogy nem olyan rossz az.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:48 am

*Egy korty kávé ismét, majd bólint egyet. A kérdésre elgondolkodik.*
-Hát, a nők azt hiszem. *Tudja, csak lusta megszámolni. De ahogy emlékszik rá, úgy gondolja hogy a nők...*
-Hát, olyan bajkeverő típus. De majd megszokja. Reméljük... *Mondja miközben lehúzza a maradék kávét, és elmosolyodik. Vesz egy süteményt az asztalról és feláll.*
-Most még van egy kis dolgom. Később még biztosan találkozunk. *Kézcsók Hannelorinak és elköszön kedvesen, majd már el is siet.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:54 am

*Elmosolyodik, nő uralom van(még egyenlőre), és ez mindig jó.*
- Értem remélem nem szorultok majd nagyon kisebbségbe. Bár nem mondhatnátok majd hogy rossz dolgotok van ennyi nő között. *neveti el magát ismét, majd a süteményező Alexre pillant.*
- Nahát te szereted az édességeket? Nem is tudtam *persze sok dolog van lesz amit még nem tud.*
- Reméljük, ha nem akkor majd akarata ellenére is jókedvre hangolom. *jelenti ki nagy komolyan csillogó szemekkel. Ő nem tud komoly lenni. Majd a kézcsókra kikké kipirul.*
- Rendben nem taratlak fel. Akkor viszlát később* köszön el majd befejezi a táplálkozást és ő is kisétál, dúdolgatva a teremből. Újabb áldozatot keres, akivel beszélgethetne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Jan. 05, 2010 3:04 am

*Egy vörös macska szalad be a terembe. Nagy zöld szemeivel körülpillant, és mikor megbizonyosodik róla, hogy senki nincs benn emberi alakot ölt. Nem szeret a diákok előtt macska formában szaladgálni. Amandán ma egy fekete nadrág, narancssárga póló és egy magassarkú csizma. Éppen azon gondolkodik, hogy talál elmegy Raisenhez, és megkérdezi tőle hogy nincs-e kedve neki egy kávét meginnia vele. De úgy dönt, leül az egyik asztalhoz és kér magának egy bögre kávét, és egy kisebb tányér süteményt. Falatozgat, miközben vár, hátha valaki felbukkan. Ma is jó a kedve neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: