Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 6 Vote_lcapNagyterem - Page 6 Voting_barNagyterem - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:13 am

*Elvigyorodik. *
-Jó ötlet! *Mosolyog rá a fiúra, majd megrázza a haját. Nagyjából sikerült kidörgölnie belőle a törölközővel a vizet. *
-Akkor pakoljunk a kaját, és keressünk valami jó kis helyet. *Igen, nagyon bepörgött a csajszi az ötlet hallatán. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:21 am

-Tópart? *Kérdeztem váratlanul, majd elindultam a konyha felé. Ingridet kinn hagytam, úgy gondoltam neki nem kell jönni. Szereztem egy kosarat, amit a manók tele is nyomtak kajával. Rámosolyogtam, cinkosan a lányra, majd még eszembe jutott hogy elfelejtettünk valamit.*
-Kellene valami amire le tudunk ülni. *"Nagyon-aranyos-vagyok-de-azt-hoznál-te-légyszi" képet vágtam. Hát igen... a lustaság néha fél egészség.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:34 am

-Honnan szerezzek? *Vág értetlen képet. Majd eszébe jut, hogy a szobájában van. *
-Menj le a tópartra, felszaladok a szobába pokrócért. Mindjárt megyek én is. *Mosolyog rá, majd kiszalad. Egyenesen a hálója felé. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 6:17 am

*Sietősen érkezik a terembe. Már nagyon éhes régen nem evett. Amikor belép rögtön a tanári asztal felé veszi az irányt. Leül az asztalhoz, majd körbenéz. Most nincs itt olyan sok ember, ahoz képest amennyien néha szoktak lenni. Nem nagyon tudja, hogy mit egyen ezért egy teát kér magának, amit cukorral és citrommal ízesít. Egy kávéskanállal kevergeti, hogy a forró ital lehülsön és ne égese a nyelvét. Mikor kellő hőmérsékletű az ital belekortyol*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 6:25 am

*Szinte berobban a terembe. Anort keresi, viszont sehol sem találja... Nemrég tért vissza a kastélyba, mivel ismét egy "üzleti" úton volt, csak nem a Minisztériumban. Ideje sem volt nagyon átöltözni, csak letette azt ami nem kell, és már jött is tovább. Úgy gondolta, ha már a nagyterembe ért, akkor egy kis pihenőt is megenged magának. Látszik rajta amúgy, hogy nem sokat aludt. Próbája a karikákat eltüntetni a szeme alól, méghozzá kávéval...
Egyszerű farmernadrágban, fehér ingben és fekete talárban van. Pálcája jól láthatóan kilóg a zsebéből, de nem foglalkozik vele. Egy mai újság is a kezében van, pár roppant érdekes hírrel. Örül annak, hogy nincs egyedül a terembe. Le is ül Amelia mellé.*
-Jó estét. *Leteszi az asztalra az újságot, majd gyorsan frissen kér magának egy nagy pohár kávét és egy szendvicset.* Olvasta a prófétát ma? Érdekes dolgokat írnak... *Kicsit kitér a téma alól, már sok lesz ebből az egyfolytában zajló furcsa eseményekből.*
-Hogy van? *Igazából ő már megfeledkezett arról, hogy kivel tegeződik és kivel magázódik. Annyi embert ismer...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 6:38 am

*Amikor hangokat hall, pontosabban léptek zaját, felnéz. Alex-et pillantja meg, aki elég fáradt. Erre a szeme allatti karikákból lehet rájönni. Amelia közben kért magának egy szendvicset, mivel emelett döntött. Közben a férfi is odaért az asztalhoz.*
-Önnek is! * Mondja illedelmesen. Nem néz bele a melette ülő újságába nem lenne illendő. Inkább megkérdezi, hogy mit írnak benne.*
-Nem olvastam ma a prófétát, mert nem nagyon volt rá időm. Miről írnak benne? *teszi fel a kérdést kiváncsian, majd beleharap a szendvicsébe. Lenyeli és csak utánna válaszol.*
-Köszönöm szépen jól vagyok. És Ön hogy van? A pálcája nem fog kiesni a helyéről? *Kérdezi a varázspálca felé int. Reméli nem érthető félre a kérdés. Lesüti a szemeit arra a gondolatra, hogy mennyire félreérthető volt az előző kérdése.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 6:50 am

*Igen, rajta mindig is könnyen észrevehető volt a fáradság jele. Hiába ilyenkor bármi is... Aztán Amelia kijelenti, hogy ma nem olvasta a prófétát. Halvány mosoly jelenik meg a férfi arcán, aztán kinyitja az újságot. Leszedi róla a vékonyka madzagot, amivel át van kötve, majd az előlapon lévő mozgó képre mutat. A miniszter van rajta, aki az elveszett jóslatról beszél. Alex nem gondolta volna, hogy hírre verik....*
-Szóval az elveszett jóslatról írnak. Nem gondoltam volna, hogy közzé fogják tenni, dehát... *Vonja meg a vállát, aztán kortyol egyet a kávéból. Ez most jól jön, hiszen kinn kezd lehűlni az idő és hopponálgatni oda-vissza sem kényelmes helyzet. *
-Köszönöm kérdését, egészen jól, bár kicsit fáradtan. Sok dolgom volt. *Aztán a pálcára veti a pillantását. Valóban, éppen a talár zsebéből lóg ki, már úgy, hogy alig tartja. Pár centi és kiesik.* Azt hiszem jobb helye lesz itt. *Teszi fel az asztalra, aztán még eszébe jut valami. Most mindenkit körbekérdez, hogy látta-e a testvérét.*
-Véletlenül nem találkozott össze az ikertestvéremmel, Anorral? *Nem, nem hiányolja, csupán csak lenne hozzá pár kérdése, szokás szerint.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 7:04 am

*Figyelmesen megnézi a képet. Valóban a miniszter van rajta. Mostanában nagyon ki tud akadni a próféta hírein. Nem hiszi, hogy ezeket nagy dobra kéne verni. Elvégre prófétát a halálfalók is olvashatnak.*
-Személy szerint engem elégé ki szoktak akasztani az ilyen dolgok. Nem értem, hogy ehez mi közük van azoknak az embereknek akik nem állnak a minisztériummal jó kapcsolatban. Nem tudom, hogy a miniszter úr mért hírdeti el mindenkinek, de ez elég zavaró. De nem akarom kibeszélni se a minisztériumot se a miniszter úrt!* Mondja. Nem szeretné, ha ez félreértés lenne a későbbiekben. Persze megbízik a melette ülő személyben, de ki tudja lehet, hogy az iskolából is van besúgó*
-Igazából nem gondolt arra, hogy az iskolában van esetleg besúgó? *Mondja ki hangosan is a gondolatait és szemét a melette ülőre sszegezi.*
-Nem nem láttam, de hogyha látom szólók neki hoyg Ön keresi! *Ígéri meg.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 7:24 am

*Ő is néha-néha rápillant a képre, de már elégszer látta. Közben azért beveszi a vacsoráját is, mármint azt az egy röpke ki szendvicset és a kávé is gyorsan elfogy. Lehet, hogy ma sem fog aludni.*
-Igazából, szerintem a halálfalóknak több közük van ehhez, mint bárki másnak. Szóval én nem tudom mi lesz ebből, sőt... még arról sem tájékoztattak, hogy kinek a jóslata veszett el. Pedig direkt azért hívtak be... na de mindegy. *Amelia nem tud olyan sokat erről, így inkább nem mond semmi többet. A kérdésre összeráncolja a homlokát. Már gondolkodott ilyenen, de igazából még sosem ötlött fel benne így konkrétan.*
-Már gondoltam rá, de sosem tudok rájönni, hogy ki lehetne az... *Vonja meg a vállát, aztán bólint egyet ismét.* Köszönöm, remélem még sikerül megtalálnom. *Aztán szárnycsapásra lesz figyelmes. Meg is lepődik. Ilyenkor, madár, itt? Vacsora idő után? Lassan felpillant a jó kivilágított Nagyterem tetejére, és egy különleges fekete színű bagoly röppen felé. Egy kisebb levelecskét dob az igazgató kezébe, és elrepül. Választ nem várnak, úgy tűnik. Sürgősnek látszik, szóval ki is nyitja. Lassan beleolvas:
"Kémeink jelentették, hogy egy halálfaló tartózkodik Wlardban, a főtér közelében. Alex, siessen oda! Ha segítség kell, ott leszünk.
UGy"


Hirtelen felpattan az asztalról, Ameliára néz.*
-Elnézést kérek, de sürgősen el kell mennem. Várnak rám. Remélem nemsokára találkozunk. Kellemes estét. *Felkapja a pálcáját, és sietős léptekkel elindul az ajtó felé. Most nem hopponál, közel van. Remélhetőleg minden rendben lesz...*


//köszönöm :)//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 11, 2010 7:37 am

*Nem nagyon érti ezt az egész ügyet de hát ez van. Mondjuk elég furcsának találja, hogy egy jóslatot loptak el. Mire kelhet ez? És kié a jóslat? Vagyis kiről szól? Reméli mihamarabb fény derül ezekre a dolgokra. Nem nagyon szeretne próblémákat maga körül, volt ellég neki pár éve. De azért bevalhatja, hogy hiányzik neki is az akció*
-Nem nagyon tudok ehez mit szólni! Nekme ez is elég furcsa, hogy egy jóslatot lopnak el! És ha Önt azért hívták el akkor mért nem mondták el, hogy kié a jóslat! Nem értem ezt az egészet! *Mondja az igazat és utánna megeszi a maradék szendvicsét is. elég későre járhat az idő, indulnia kéne már*
-Szerintem jó lenne egy kicsit körbe pillantani! *Ad tanácsot persze nem akarja átvenni az igazgató szerepét csak egy tanács. Közben egy bagoly érkezik. Amelia elfordítja a fejét, nem akar még véletlenül se bele pillantani*
-Semmi baj! Én is reménykedem! Önnek is! *Mondja majd ő is fel áll az asztaltól és lassú léptekkel távozik*

//szintén köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 6:43 am

*A másodikról érkezik a terembe Sindyvel az oldalán. Leüldögél a Plamás asztalhoz, ugye a hölgyeké az elsőbbség alapon. Majd nem bírja megállni, rendel magának egy hatalmas extra hamburgert.*
- Hát, ami azt illeti nem sokat. 4-5 órát az elmúlt három napban. * feleli, és nagyot harap a hamburgerbe*
- És igen, tudom hogy egészségtelenül élek. * mosolyodik el, még mielőtt Sindy elkezdhetné mondani hogy ez mennyire egészségtelen.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 6:49 am

*Ted mellett lép be a Nagyterembe. Most is, mint mindig sokan vannak benn, mivel ugye vacsoraidő van. Kicsit nagy a zűrzavar, de azért próbálja megérteni Ted minden mondatát. Leülnek a Plamás asztalhoz, aztán összeráncolja a homlokát.*
-Az tényleg nem sok. *Ő nem bírná ki… sose értette, hogy egyesek mért tudnak olyan sokáig ébren maradni. Közben ő is rendel, kér magának egy sajtos szendvicset, de még mielőtt belekezdene, összefonja karjait.*
-Hééé! Nem is akartam mondani ilyet… Én is szoktam olyat *bök a hamburgerre.* ennyi. Nekem csak a cigivel volt kifogásom, de ugye neked azt is megbocsátom. *Mosolyog vissza, aztán harap egy kicsit a szendvicsből, majd azt kezdi rágcsálni miközben tovább, figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 6:53 am

*Hát a Plamás asztal inkább mint faminés.*
- Nem nem sok, de hát, már megszoktam. Amúgy se vagyok egy túl jó alvó. Sokat forgolódok, meg ilyesmi, szóval amennyire lehet nem szívesen alszom. *von vállat, de persze a fordítottját megnézné. Amikor Sindy alszik, és nem tud róla hogy ő meg figyeli....*
- Jól van jól van, én arra értettem hogy a kevés alvás egészségtelen. A hamburger nem annyira, az inkább hízlaló, de szerintem nekem nem árt meg egy két darab. * úgyis lefutkorássza.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:01 am

-Értem. Hát… ez van. *Mosolyodik el, aztán még kér magának egy pohár narancslevet, és avval önti le a szendvicset. Aztán… kiderül, hogy félreértette a kijelentést.*
-Jaaaa… éppen mindegy, egykutya. *Legyint, majd a kezét Ted szabad kezére helyezi, -ha már van neki olyan, ha nincs akkor, megoldja-. Mellesleg ő elég gyorsan bedobta azt az egy szendvicset, gyorsevő.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:03 am

*Ami azt illeti épp nincs szabad keze. De amint megette hamburgerét kér egy nagy pohér szénsavas üdítőt (ami nem kóla), és máris van szabad keze amivel megfogja Sindy kósza kezét.*
- Hát, nem baj. Végül is egyre megy, ahogy mondod. De, tudod, örülök neki nem élek tök normális életet. azt hiszem megenne az unalom. * vallja be a fiú őszintén*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:09 am

*Akkor amikor a fiúnak lesz szabad keze, akkor fogja meg. Végighallgatja a fiút, majd elmosolyodik.*
-Végülis ha neked így jó... De lehet, hogy én is örülnék egy kicsit érdekesebb életnek. *Hát igen... nincs testvére, otthon mindig megette az unalom. Itt meg? Oké... itt itt van Ted, meg a többiek azért mégis több minden történik vele mostanság.*
-Ugye nem fogsz eltűnni megint olyan sokáig? *Próbálja megígértetni Teddel, hogy nem fog, és hogy nemsokára megint találkozzanak.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:14 am

- Nekem így jó, bár ezt az esetleges bandaháború nem volt benne a terveimben. De akár még jól is sülhet el.* jegyzi meg az unalmas az életem, kérdésre viszont javaslattal áll elő.*
- Te Sindy? Mi lenne ha mondjuk legközelebb, mikor eltűnök, téged is vinnélek magammal? Akkor nem unatkoznál, velem lennél, és még kirándulnánk is egyet? Na? - *érdeklődik, mert tényleg nem bánná, ha vele menne a lány.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:17 am

*Elmosolyodik, aztán az ötlet... felcsigázza egy kicsit. Na jó, valljuk be... nagyon.*
-Tényleg elvinnél? Az jó lenne! *Öleli magához a fiút, miközben szemei még mindig csillognak. Csak Alex ne jöjjön rá, hogy Sindy is Teddel lóg... csak mert ugye őt előbb keresnék mert prefektus. Na de megoldja, ezen most semmiért nem akarna gondolkodni.*
-Annyira... szeretlek. *Suttogja a fiú fülébe, remélve hogy az a hangzavarba meghallja.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:20 am

*Elmosolyodik, mikor meglátja a csillogó szemet. Sejtette, hogy csak ennyit kellett mondania.*
- Igen, tényleg elviszlek, ha van kedved velem jönni. *jelentette ki a fiú teljesen komolyan. Véleménye szerint nem reménytelen hogy a lány úgymond átálljon.*
- Én is szeretlek téged, csak,,, tudod.. jól titkolom. *kacsint Ted, egy pimaszos mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:24 am

-Van kedvem! *Jelenti ki, közben elmereng. Átállni a másik oldalra? Nem biztos, hogy Sindyt sikerülne rávezetni ilyen dologra. Bár ki tudja mit hoz még a jövő...*
-Igen, tényleg jól titkolod. *Jegyzi meg visszamosolyogva, aztán enged az ölelésből és megissza a maradék narancslevet. Fekete szemeit nem veszi ki Tedéből, de igazából most nincs mondanivalója. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:27 am

- Akkor ezt is megbeszéltük. Most mutogatom magam egy kicsit, hogy lássák itt vagyok, aztán majd később megyek csak el ismét. De majd úgyis szólok, és megyünk. ezúttal ha jól emlékszem Oroszországba kell menni. *de nem biztos benne, csaak abba hogy hideg lesz. Anornak a világ minden pontján vannak ismerősei. Sajnos.*
- Ugye? tudtam én... *egista megszólalás a javából. Bár be kell vallani Ted sokat "szelidült" mióta Sindyvel jár.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptyKedd Május 18, 2010 7:35 am

-Oroszország? brrr... *Nem baj, attól még persze el fog menni Teddel. Az mindegy hol lesznek, csak együtt legyenek. Így is kínszenvedés kivárni még a fiú visszajön, nem hogy még akkor mi lenne... Halkan felnevet, aztán egy csókot lehel a fiú ajkára.*
-Nem megyünk fel? *Ted rábólint, szóval felállnak és felsétálnak a tornyokba. Később elbúcsúznak, majd mindenki megy megint a dolgára.*


//köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 6:37 am

*Elmosolyodik, bólint majd belép a terembe. Előre enegdi a gyerkőcöt aztán körülnéz. Már elég nagy a zsivaly, mindig is ilyen volt. Itt mindig van élet.*
-Na és... órákon voltál? Hogy tetszik itt? *Érdeklődik. Azért... kíváncsi lesz arra, hogy jövőre ki lesz az akit érdekelni fogja az ő órája. A Rúnamágia.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 6:45 am

* Bemegy és leül a Famine asztalához és válaszol a kérdésekre*- Hát még órákon nem voltam de a Rúnamágiát nem hagyhatja ki. Hát tetszik meg jó. Na én akkor kérek rizst egy kis pulyka mellel.-* Majd amikor megkapja az ételt és nem álni megvárja az igazgatót. Azért várja meg mert 1 z igazgatója meg azért az az illedelmes*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 6:58 am

*Végighallgatja a fiút, ő is rendel magának egy gyenge kis vacsorát majd még beszélget egy kevés időt a fiúval. VÉgig csak mosolyog, bólogat, hozzászól amihez tud majd feláll. Meg magyarázza Zacnek, hogy el kell mennie, így ha minden oké lesz akkor elköszön és komótosan el is kép. Vissza a szobájába, ott lepihen egy kicsit majd este visszatér a Wilardi házba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: