Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:04 am

Kim

*Egy kicsit nyugtalanít, hogy Kim elfordul. Kíváncsi volta, hogy mit néz, így elfordítottam a fejemet arra, amerre ő. Sandra tanárnő épp egy ismeretlen férfivel beszélget. Kim talán ismeri, így meg is kérdezem
-Ki az a férfi, aki Sandra tanárnőt kéri fel táncra??
*Mosolygok, majd várom a választ.
-Te is jól táncolsz.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:04 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a Főmesélőnek PM-ben, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó levél a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: Főmesélő
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A a levél végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.


A szavazatokat a bál végéig lehet küldeni.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:07 am

Ellie

*Még mindig mosolyog, miközben figyeli a felnőtt párt, és hogy Sandra néni milyen lelkesen megy táncolni a férfivel.*
- Ő Cassidy Heyes, az Auror parancsnok, Bűbájtan órákat tart a suliban, és néhány évfolyamnak már volt is vele órája *meséli, bár azt nem teszi hozzá, hogy ő messze nem innen ismeri, ez csak elfelhősödött, nagy barna szemén látszik, hogy nem a legszebb élményeit eleveníti fel a férfi jelenléte.*
- Köszönöm, de a modernebb táncok jobban mennek *mosolyogja el magát, és reméli, hogy az a CoD koncert, nem várat magára túl sokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:09 am

*Kicsit zavarban van. Nem szokták őt körülugrálni a férfiak.*
- Köszönöm. *Mosolyodik el, most már nem pirul el. Neki meg jól áll a mosoly, aranyosabb lesz tőle. (:*
- Hát... ha Ön mondja. *Nem tud mit csinálni. A férfit semmiképpen nem szeretné elküldeni, mert kedveli, csak táncolni ne kelljen vele. Alexre pillant, hogy mondja azt, már nem lehet táncolni, vagy esetleg erősítse meg a tényt, hogy tényleg borzasztóan rossz táncos. De drága főnöke, amint lehet, elhúzza a csíkot.*
~Pukkadj meg!~ *Sóhajt egyet, majd megy vissza a parkettre "táncolni".*
- Igen, eléggé régen. Talán még Wilardban. Hát a legtöbb időt mostanság a fővárosban töltöm. A diákoknak mellőzniük is kellett egy ideig. De most már meg vagyok, úgyhogy visszajöttem tanítani. *Meséli, közben természetesen félpercenként a lábábra pillant.*
- És Ön? Mi újság van a minisztériumban?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:18 am

- Én mondom, és ezt el is hiheti *elégedetten sétálok a parkett felé, hiszen Alex beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, és lelépett. Figyelem a termet, ahogy odaérünk, és észreveszek egy ismerős alakot, aki éppen táncol. A Kaguya gyereket, már egész jó színben van, talán sikerült összeszednie magát. Örvendetes. Aztán ismét a nőre pillantok.*
- Igen, én is úgy emlékszem, hogy ott találkoztunk utoljára. Bizonyára nagy csalódás lehetett nekik, hogy nem volt itt az iskolában, főleg hogy házvezető is egyben *naná, hogy belekerestem Sandra aktájába az igazgatónál. Egy titkos kis éjjeli kiruccanáson, mindenkit lenyomoztam ahogyan azt kell, és ahogyan azt el is vártam magamtól. Mindenki tiszta, mint a frissen mosott hó, szóval aggodalomra semmi ok.*
- Én is megvagyok, volt egy rövidebb utam északra, és majdnem ott ragadtam *foglallom össze a kirándulásomat, majd a tánc alatt, kezem kissé lejjebb csúszik Sandra derekán. Hiába nah, én is csak esendő férfiből vagyok, akit vonzanak a csábos idomok.*
- De ezen a szép estén, ne beszéljünk munkáról, az ráér *mosolyodom el ismét, és beszédtémát keresek.*
- Hogy van mostanában az itteni rosszcsont banda?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:26 am

- Akkor elhiszem. *Bólint egyet. Ő nem néz szét a teremben. A legtöbb figyelmét az köti le, hogy ne lépjen Cassidy lábára.*
- Nem hiszem, hogy annyira hiányoltak. Bár, ha jól tudom, volt valami helyettesítésféle, de nem hiszem, hogy túl sokat haladtak. Na mindegy, majd számon kérem őket, mit tudnak. *Mosolyodik el. Természetesen nem szigorú tanár, csak annak akar tűnni. Az a gond, hogy nem nagyon megy neki.*
- Északra? *Vonja fel a szemöldökét. Annak viszont örül, hogy nem maradt ott. Aztán próbál nem láthatóan fejet csóválni. Ezek a férfiak.*
- Rendben. *Biccent egyet.* Ó, hát most rend van, és nyugalom. Vagyis remélem. Talán most már nem érezni a múltbéli afférok visszhangját. *Nem nagyon vette ki a részét az ügyek megoldásából, viszont olvas újságot, tagja a tanári karnak, így sok mindenről hallott. Sok mindenről meg nem.*
- Aktívan készülünk a karácsonyra, ajándékoztunk, meg klubhelyiséget díszítettünk, ilyesmi. *Terel ő is témát. Nem akar a halálfalókról beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:34 am

- Nagyon helyes *biccentek, de én néha lopva folyamatosan figyelem a diákságot, nem feltételezek rosszat senkiről. Nem, dehogy vagyok munkamániás. *
- Biztosan hiányolták, vagyis, nem lenne gond ha inkább tegeződnénk? *kérdezem, mert nagyon jól hangzik, mondani hogy Ön, meg Hölgyem, meg hasonlók, de egy idő után unalmassá válik, és üres lesz. Meg azt hiszem olyan sok év sincs közöttünk. Talán öt vagy hat, nem tudom megtippelni, de biztosan én vagyok az öregebb.*
- Igen, egy kellemetlen ügy szólított oda, de sikerült lerendezni, és még időben visszajöttem, még mielőtt megfagytam volna *mosolygok, sztori mesélésben nem vagyok valami jó, én nem a szavak embere vagyok, a statisztikám is ezt szokta mutatni.*
- Rend és nyugalom? Minő megkönnyebbülés *jegyzem meg, tényleg nem árt egy kis nyugi, bár az az érzésem, hogy ez csak amolyan vihar előtti csend, nem igazi nyugalom.*
- Aha, értem, akkor most mindenütt karácsonyi díszbe borul a világ *kommentálom, majd odasandítok a nem olyan régi áldozat felé.*
- Azzal a sráccal is minden rendben? *érdeklődök, mert ez még mindig jobb téma, mint a díszítés, nekem a lakásomban, egy szem dísz sincsen, és ez egy tökéletesen jó harmonikus állapot.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:41 am

*Kicsit munkamániás, de hát az van. Megszoksz, vagy megszöksz, szokás mondani.*
- Nem, dehogyis. Én is akartam már javasolni. *Igen, tényleg Cassidy az idősebb, Sandra bármennyire is fiatalos. És nem, Cassidy sem öreg.*
- Akkor jó. Nem örültem volna, ha megfagy... sz. *Teszi hozzá mosolyogva az sz betűt.*
- Igen. Vagyis látszólag. Aztán hogy mi készül a háttérben, azt nem tudom. Nem is nagyon akarok belefolyni. Én csak végzem a munkámat. Nem akarok világot menteni. Arra itt vagy te. *Aztán bólint egyet, igen, már mindenol girlandok, gömbök meg Mikulások vannak.
Már kérdezné melyik sráccal, de aztán követi a férfi tekintetét.*
- Kimmel? Azt hiszem. Bár eléggé nyúzott még mindig. *Hallott erről is dolgokat, de a teljes sztorit még nem mesélte el neki senki.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:49 am

*Nah, erről is ennyit, nem vagyunk még oylan öregek hogy magázzuk egymást, folyton.*
- Akkor, ez most megoldódott, remélem megfelel így *mosolygok, bármiylen hihetetlen, ma félretettem már a munkát, most egy kicsit szórakozok én is. Kezdem úgy érezni hogy Robert nőzési rohama átragadt rám is. Ennek nem lesz így jó vége, nem kell nekem feleség, se barátnő vagy mi, engem csak ne kérjen számon senki, és senki ne akarjon parancsolgatni. Gr.rrrr.*
- Én sem örültem volna, ha az északi sarkon felcsapok szobornak. *jegyzem meg, én is, mert nem vágytam rá hogy a jegesmedvék várják meg míg kiolvadok, és megehetnek.*
- Valami biztosan lesz, mivel még mindig nem értünk az ügy végére sajnos, és a Leader halála, nos több problémát szült, mint amennyit megoldott. Önjelölt utódokkal jól állunk, ezúttal egy Mester néven emlegetett fazon állt elő, akit többen támogatnak, mint azt a szocipatát *sóhajtok fel, de aztán megrázom a fejem, nem nem, csak semmi meló.*
- Csoda, hogy megjelent, azt hittem nem jön el a bálba, azok után, amiken átment szerencsétlen kölyök *pillantok oda, de hamar el is kapom a tekintetem. Nehogy már lebukjak.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:57 am

*Pedig a magázás udvarias dolog. Csak egy idő után már kellemetlen és unalmas.*
- Nekem, tökéletesen. *Ő is mosolyog. Sajnos a munkát annyira nem tudja félretenni, mivel felügyelni jött ide. De hát kössük össze a munkát a szórakozással.*
- Pedig jó szobor lenne belőled. Olyan... hogy is mondják az angolul? Tiszteletet parancsoló? *Ráncolja össze a homlokát. Nem biztos a szó jelentésében. Ez van, ha az ember nem echte angol.*
- Jajj, de jó. Pedig már azt hittem, hogy ha meghal a Leader, akkor megoldódik az ügy? Nem lehet, hogy valaki az utódok közül ölte meg? Vagy tudjátok már, ki volt a gyilkos? *Ő meg nem a munka miatt, csak érdekli a téma.*
- Halottam néhány dolgot. De ahhoz képest kezd már felépülni. Órákra is jár, okos gyerek egyébként. *Vonja meg a vállát. Szereti Kimet, mert szorgalmas, és mindig megy az órájára.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:04 am

*Jól áll neki a mosolygás, jövök rá. Még nem láttam, nem mosolyogni, vagyis Wilardban, de aztán ott is csak megjött a mosolygás. Nem, az tökéletesen kizárt, hogy bármilyen szinten is tetszen nekem ez a nő.... Nah nem, ez egy rossz vicc volt.*
- Heh, nagyon kedves tőled, de elevenen jobban érzem magam, így több mindent tudok kezdeni magammal, mintha egy helyben kellene álldogálnom, akármeddig *nevetek fel, és nem zavar, hogy már más zenére, vezetem Sandrát a parketten, és egyszer sem lépett rám, és én sem rá. Szép ez a nap, komolyan.*
- M is ebben reménykedtünk, ha nincs LEader széthullik a csapat, csak sajnos azzal nem számoltunk, hogy ugye a Leader halálával eltűnt a jegy a halálfalókról, így gyakorlatilag nem tudjuk megmondani ki az és ki nem. Van egy sejtésem a gyilkoss kilétéről, de ahhoz lenne egy beszédem a Forrester gyerekkel is, hogy igazolja az elméletemet *magyarázom, mert sejtem, hogy belső gyilkosság volt, csak éppen azt nem tudom, hogy miért történt ez. *
- Igen, ezt nem kétlem, gyógyítómágiája van ha jól emlékszem ugye? * kérdezem mert nem vagyok benne biztos, csak abban hogy a halálfalóknak, valamiért nagyon kellett a fiú, annyira, hogy nem átallottak megbélyegezni, és neki szerencsére, el is tűnt a jegye. Vele, amúgy sem volt sok dolga a minisztériumnak, ő jó gyerek, csak rosszkor volt rossz helyen.*
- Nem irigylem ami azt illeti. Mennyit tudsz az ügyről?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:14 am

- Én sem örülnék neki, ha szobor lennél. Nem lenne kivel táncolnom, meg beszélgetnem, meg... *Aztán vesz egy mély levegőt.*
- Szóval igen, érdekes ez az egész. Mindenesetre jó lenne, ha megtalálnátok a gyilkost. Viszont az a gond, hogy ha az egyik vezér elbukik, akkor jön a másik. És ennek valahogy soha sem lesz vége. *Csóválja meg a fejét. Miért nem tud mindenki nyugodt életet élni?*
- Igen, az van neki. Ha jól tudom, akkor gyógyítónak is készül. Az esze meg van hozzá, a tehetsége is, szóval én örülnék neki, ha felvennék. *Továbbra is csak mosolyog, majd Kim felé pillant.*
- Hát, nem túl sokat. Annyit, hogy elrabolták a halálfalók, megbélyegezték, de hogy miért, meg pontosan ki, arról fogalmam sincs. Szegény gyerek nagyon össze volt törve. De hát nem is csodálom. Amiket átélhetett... *Még a hideg is kirázza. Hangját egyébként lehalkította, nehogy valaki véletlenül is meghallja, miről beszélgetnek.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:27 am

- Jobb veled táncolni, és a diákságot figyelni, mint északon a jegesmedvéket bámulni, ez való igaz *nevetek én is, mivel nem vagyok túl állatbarát. *
- Sejtem kit kellene keresni, és abban is biztos vagyok, hogy nem a minisztérium az egyetlen, aki a gyilkosra vadászik. Ha érdekli, esetleg elmesélhetem, de ez szigorúan titkos információ, tilos továbbadni *mondom, mert valami fura őszinteségi roham jött rám. Meg ki tudja, talán ha egy külső szemlélődő nézi, lehet hogy talál olyan szálat, ami jó, csak mi vagy kihagytuk, vagy nem figyeltünk rá eléggé.*
- De mire kellett a rosszaknak egy ilyen tiszta mágiájú gyógyító, fene beléjük, már majdnem egy éve dolgozom az ügyön, és még mindig nem látom át. a miérteket *sóhajtok fel, kezdek ebbe belehülyülni. Tuti ez lesz a legrosszabb rémálmom, hogy sose fogom megoldani ezt az ügyet.*
- Én is remélem, hogy most már egyenesbe jön az élete. Elég szépen megborult szegénynek emiatt az ügy miatt *teszem hozzá, aztán figyelek Sandra szavaira.*
- Igen, ez a rövid lényege a dolognak. Akarata ellenére kényszerítették ebbe bele, és olyan dolgokra vették rá, amiket egyeltalán nem akart megtenni, és utána is, többször terrorizálták, bár azt már többnyire szóban, és apróbb tettekkel, azok után nem kötött ki gyengélkedőn. Csak azt hiszem talán a legutóbbi volt nagyon durva, mikor egy szintén itteni diák talált rá a faluban... *mesélem én is halkan, kihasználva a helyzetet hogy közelebb préselhetem magamhoz a nőt. Amikor a táncnak vége, kicsit elhúzódom, és megérdeklődöm.*
- Nem innál meg velem egy pohár bólét? Nagyon finom... *azzal lassan az italos felé veszem az irányt, felkapok két poharat, az egyiket odanyújtom Sandrának, és kilépek a teraszra, remélve hogy követ.

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:23 am

* Pár nélkül érkezek a bálba. Nem nagyon érdekel, sosem függtem és soha nem is fogok függeni a férfiaktól. A ruhám tökéleseten illik a szürke szemeimhez, és kiemeli azt aminek előtérben kell lennie . Nem vagyok én már tinédzser lány, hogy itt miniruhákban mutogassam magamat, ezért is választottam ezt a hosszabb fazont. Vörös, szinte már piros hajam egy laza oldalkontyban van eltűzve. Ajkaim vérvörös színben pompáznak , szemeim egy halvány sminkkel vannak kiemelve. Kedvesen odaköszönök pár diáknak akiket tanítok és boldog karácsonyt kívánok nekik, majd az egyik pincér tálcájáról leveszek egy pohár pezsgőt. Meglötyögtetem a pohárban és egy kortyot iszok belőle. Csak az ünnep kedvéért. Nem szokásom inni alkoholt , de az ilyen különleges alkalmak megkívánják. A terem egyik távolabbi sarkába sétálok, és lazán nekidőlök a falnak, majd szememet a diákseregre vetem. Milyen régen is volt már , hogy én is diákként örültem az élet örömeinek. Így gondolataimba mélyedve maradok itt, és várom, hogy talán egy ismerős odajön hozzám vagy valami. *
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:31 am

//Csak a hangulat miatt. :)