Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:08 am

- Nem nem volt unalmas vagy rossz, attól hogy lassú *nyugtatom meg, majd jókedvűen mosolygok tovább, a nyitótáncos dolgon. Hát persze, bókolni tudni kell, így fogadom is ezt.*
- Nem, azt hiszem nem lesz nehéz dolgod, ahogyan nekem sem, ha már ilyen úriemberrel van dolgom, mint te vagy *viszonozom, a kedves szavakat, és figyelem, hogy mi történik még. A belépő alakra téved a pillantásom, láttam már párszor itt. Danhez hajolok ismét csak.*
- Ki az alak ott az ajtó mellett?
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:09 am

Cintia Thomson

-Oké, akkor nyemtiltom meg. Bökdöshetsz, cserébe én pedig addig nyüstöllek amíg tart a bál. Kiviszlek korcsolyázni majd. *Vigyorodok el gonoszul*
-Fúú, azt tudom hogy a tavon lehet korcsolyázni, de többet nem nagyon. Téényleg tudsz korizni? De ha nem, akkor sem gond. Majd megtanítalak. *Vigyorgok még mindig, és húzok egyet a Monsterből.. Kell az energia.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:11 am

Ellie

*A lány szavaira, kicsit elgondolkodik, majd megszólal.*
- Nem tudom, szerintem így a támadás után, egyiküknek sincs túl sok kedve bálozni, és valószínű ha itt is vannak, valami csendesebb helyen beszélgetnek *adja elő az álláspontját, mivel ő inkább az eszével szokott hódítani, nem a szépségével.*
- Igen, még Alex beszél, és utána mehetünk is ha jól tudom *ért egyet, és már ő is várja a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:12 am

-Igen, szükséges. *Kacsint egyet, majd mosolyogva próbálja biztatni Sandrát, hogy sikerülni fog neki meg minden jó lesz. Időközben lemegy az első dolog, ami az ő beszédje előtt van. Miután annak vége, elengedi a nőt, és felmegy a helyére. Csendre inti a népet, egy torokköszörülés után pedig elkezdi a mondandóját.*
-Szeretettel üdvözlök minden diákot, tanárt az idén is megrendezett karácsonyi bálon! Remélem eddig mindenkinek minden tetszik, és remélem ezek után se fogunk csalódást okozni. Nem szeretném az időt sokáig húzni.... szeretném mindenkinek előre megköszönni a részvétet, és persze tudjátok, hogy abba a dobozkába ott *Mutogat* be lehet dobni a királyi párra a szavazatokat. Ezen kívül, még külön helyszínek vannak megnyitva, ahova a bál alatt nyugodtan ki lehet járkálni: ez az erkély, a folyosó ahol jöttetek ide be, a tó és a mindig élő kert. Az, hogy melyik helyszín mit rejt magában, szerintem majd magatoktól felfedezitek.
Nos, szerintem akkor haladjunk tovább, kezdődjék a nyitó tánc és utána pedig mindenkinek jó szórakozást! Köszönöm. *Azzal lassan elindul lefelé. A zene már meg is szólal, az a zene amire táncolniuk kell. Sandrához lép, kezét nyújtja a nőnek, annak jeléül, hogy felkéri táncra. Ha az elfogadja, akkor lassan belépkednek a parkettra.*
-Nagyon béna voltam? *Leplezi, de amikor ideges akkor sokat hablatyol minden hülyeségről össze vissza.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:12 am


Leila


-Huh, akkor megnyugodtam. *Sóhajt fel, és utána mosolyog tovább. A nyitótáncot könnyen fogja venni.*
-Kettőnk közül a szebb akkor is te vagy.. Bár ha most nagyon egoista akarnék lenni.. De nem leszek. *Bókol neki ismét. Ez csak formalitás, bár Leila sem csúnya csaj, bár két évvel idősebb, szóval ezért sem mozdul rá.*
-Ő Cassidy Heyes. Az Aurorok Parancsnoka. Többet én sem tudok róla. *Vonja meg aprón a vállát. Közben meghallja az igazgató beszédét. Gyorsan tapsol, feláll, nyújtja a kezét, hogy elkezdjék a nyitótáncot Leilával.*
-Mi történt a mi szeretett igazgató urunkkal, hogy ilyen regényt mondott? *Nem vigyorog, és közben igyekszik vezetni Leilát.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:17 am

- Köszi. *Fintorog egyet, majd végighallgatja Alex beszédét. Meg is tapsolja rendesen, majd amikor visszatér a férfi, egy bólintás közepette hozzáteszi..*
- Natürlich [természetesen]. *Nagyon mosolyog hozzá, majd elindul a férfivel a táncparkett felé.*
- Pont velem akarsz elsőnek táncolni? Pedig van még itt egy pár női tanár. *Néz körbe, hogy rámutasson egyre, de nem a közelükben most nincs egy sem. Fene.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:21 am

Sebastian G. Blaze

-Hééé, csak módjával... a koriban meg benne vagyok, addig se kell táncolni. *Von vállat, majd halványan elmosolyodik és majdnem a nevetés fogja el, amikor az igazgató mondja a beszédet.* Hát... érdekes beszéd volt. *Ad egy puszit a másiknak, közben leteszi az üres poharát és feláll. Kíváncsi a nyitó táncra, és hát a tömegtől ülve nem látja.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:22 am

[i]Daniel Reed

- Nyugodt is lehetsz, az idegeskedés, árt a szépségnek *kacsintok a fiúra, miközben felállok, és megigazgatom a ruhámat, hogy lehetőleg a nagyközönség, ne a bugyimba gyönyörködjön.*
- Kedves vagy, de rád alighanem a csinos, vagy helyes jelző illik mint a szép *dobom vissza a labdát, mert ez így járja. A magyarázatra figyelek, és értetlenkedek magamban. Auror? De akkor mi a fenét keres itt?*
- De vajon mit kereshet itt? *kérdezem, hátha Dan tudja, bár ezt erősen kétlem. A nyitótánc menni fog, mint a karikacsapás.*
- Nem tudom, megártott neki valami. *hagyom annyiban, sosem érdekelt túlságosan mi van vele, annyira nem jó parti, hogy foglalkozzak vele. A kora még elmenne, hiszen nálunk belefér, de... más semmi.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:25 am

-Hát az úgy van, hogy az igazgatónak a párjával kell táncolni... és mivel te vagy a párom... *Elmosolyodik. Látja, hogy Sandrának nincs sok kedve a tánchoz, így majd próbálja rövidre fogni a dolgokat. Közben persze kiszúrja Cassidyt is, egy felbiccentéssel jelez neki -pontosabban köszönésként egyenlőre- aztán pedig visszafordul Sandra felé. Alex jó táncos.*
-Akarod, hogy lassan lemenjünk? Kezdenek már a diákok is beszállingózni. *Nekik ugye csak megnyitni kellett a táncot, aztán meg szabadok. Egy ideig. Azért kíváncsian pillog a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:29 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a Főmesélőnek PM-ben, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó levél a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: Főmesélő
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)

A a levél végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.

A szavazatokat a bál végéig lehet küldeni.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //


A hozzászólást Főmesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:29 am

Cintia Thomson
-Micsoda módjával, hiszen én vagyok az alfahím. *Nevetek fel halkan, és adok egy puszit Cintónak. Nagyon szeretem.*
-Akkor indulunk? *Majd ha a válasz megérkezett, kifelé megyünk a tó felé.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:29 am

Kim

*Meghallgatom a beszédet, majd figyelmesen követem a nyitótáncot. Kim felé fordulok, majd megszólalok.
-Azt hiszem mi is mehetünk majd, ha gondolod. Igen, én is azt hiszem. De azért rendes tőle, hogy megjelent a történtek után.
*Mondom az észrevételemet Ralphról., majd várom, hogy elinduljunk táncolni.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:30 am

*Nézelődöm jobb híján, és észreveszem Alexet, akinek biccentek, amikor találkozik a tekintetünk. Nincs számára mondanivalóm, nem hozzájöttem ma, kivételesen nem a munkám kapcsán vagyok itt, vagyis ha jobban belegondolok mégiscsak. Mint óraadó tanár természetes hogy belépőm van az iskolai rendezvényekre, így jöttem ma ide is. Figyelem ahogy a bájos TRZ tanárnő sétál alex mellett, ő még nem vett észre, de nem baj, majd valamivel sokkolom, hiszen abban már van gyakorlatom. Addig eloldalazok, hogy szerezzek magamnak egy pohárka bólét. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:31 am

Sebastian G. Blaze

*Kacsint egyet, majd vállat von. Ismét.*
-Tőlem akár most is mehetünk. Legalább ott nem lesz ekkora tömeg. *Ebben van valami. Kérdőn pillant a srácra, majd mikor megvan a válasz, ahhoz alkalmazkodik. Kíváncsi arra a korcsolyapályára és persze a többi helyszínre is.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:34 am

*Biccent, hogy részéről mehetnek, és ennek fényében fel is áll, megvárja míg párja is megteszi ugyanezt, majd a parkettre vezeti, és felveszik a keringő ritmusát.*
- Igen, biztosan nem lehet könnyű neki ezek után... *ért egyet, és szemei körbejárják a termet, megpillantva az aurort is, így hirtelenjében még a lépést is elvéti annyira meglepődik. Aztán megrázza a fejét, nem, nem esik pánikba, már nem.*
- Bocsánat... *motyogja, ha esetlegesen rálépett volna Ellie lábára.*
[i]
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:34 am

- Kár volt elfogadnom az ajánlatot, hogy mehetek veled. *Mosolyodik el. De azért beáll táncolni, csak figyel a lábaira. És nem is megy neki olyan rosszul. Szerencsére nem lép rá Alex lábára. Cassidyt meg nem veszi észre. Nem az az ember, aki kiszúrja az ismerősöket a tömegben. Csoda, ha nem esik el a saját lábában.*
- Hát, ha nem baj... Nem érzem túl jól magam a sok fiatal között. Öreg vagyok én már ehhez. *Persze, simán elmehetne végzős diáknak. De hát na, ő mégiscsak tanár.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:35 am

Leila Horowitz
-Ez inkább rád vall, rám a jóképűség jelző illik. *Dobja vissza a kacsintást.*
-Tudom, de hozzáteheted a jóképűt is és teljes lesz a sor. *Dob egy mosolyt, de csak formaságból. Ő sem érti, hogy miért de nem is akarja.*
-Hát, elvileg tanít itt valamit, de hogy mit, azt nem tudom... *Nem tudja. Könnyen veszi a nyitótáncot, mindig is könnyen vette.*
-Lehet, de nem nagyon érdekel. *Vonja meg a vállát. Közben véget ér a nyitótánc. Kezet csókol a lánynak.*
-Köszönöm. *Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:41 am

Kim

*Miután Kim felállt én is megtettem, majd a parkettre mentünk. Felvettem a keringőpózt, majd lassan megkezdjük a táncot.
-Ami történt megtörtént. Most törödjünk egymással. Mikor Kim bocsánatot kér, elsőre nem értem, hogy miért teszi, de utána rájövök.
-Nyugi nem léptél a lábamra.
*Mosolygok el, miközben táncolunk.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:42 am

Sandra és Cassidy

*Örömmel látja, hogy Cassidy észreveszi. Később tervez majd odamenni a férfihoz, de előbb befejezi a táncot és a többit.*
-Nem baj. Nekem is eléggé kellemetlen a helyzet, de néha lehet jót is szórakozni itt. Bár egy farsangi bál sokkal érdekesebb, de ugye a hagyomány... *Na meg a diákok szórakoztatása. Még egy utolsó tánclépés, majd elengedi Sandrát, meghajol és kivezeti a nőt a parkettről. Körülbelül oda, ahol Cassidy áll.*
-Szép jó estét. *Köszön is a férfinak, most már minden bizonnyal Sandrának is sikerült észrevenni.* Nem gondoltam volna, hogy eljössz, de persze örülök neked. *Rég látta az Auror parancsnokot... lekezel vele, mondjuk örül neki, hogy tanárok is gyűlnek.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:43 am

- Eggyezzünk ki a sármosban *nevet fel halkan, hiszen ez nem rájátszás, valóban jól érzem magam Daniellel, csak hát, nem az én korosztályom, ennek ellenére mégis, talán ő áll a legközelebb ahhoz, hogy megértsen engem, hiszen neki is hasonló gyerekkora volt, mint nekem. Tudja, mi a bajom ezzel.*
- Tanít? Nekünk még sosem volt vele óránk *csodálkozom el egy kicsit, majd a nyitótánc végét, könnyeden elmosolyodom, a kézcsókra nem pirulok el, hiszen már megszoktam. Aztán pukedlizek egyet, ahogyan illik, és én is megköszönöm.*
- Köszönöm *azzal egy utolsó mosollyal búcsúzom a fiútól mára, persze lehet hogy később még táncolunk, de az biztos hogy én most egy kicsit felfedezem a helyet egyedül. El is indulok, és elhagyom a báltermet.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:50 am

Leila
-Oké, én beleegyezek. *Vigyorodik el. Tudja hogy jól érzi magát a lány vele, ő is jól érzi magát Leilával, de mindezt csak baráti alapon. Megérti, mert ő is ilyen körülmények között nevelkedett...*
-Nekünk sem. Érdekes... *Vonja meg a vállát.*
-Ugyan, nincs mit. *Elindul az italos pult felé...*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:50 am

*Kezemben a pohárral álldogálok, mikor Alex felém közelít. Nem repesek az örömtől, hiszen nem vagyunk valami jóban, még akkor sem, ha együtt kell dolgoznunk. Sandrára pillantok, és megjegyzem.*
- Ön gyönyörű mint mindig *veszem elő kellemesebbik énemet, aztán visszafordulok Alexhez, és elfogadom a kézfogását.*
- Semmiség, bár feltartottak, mégis ideértem. *mondom, mivel annak a vadállatnak, most jutott eszébe, előállítani két halálfaló gyanús embert, és persze hogy hozzám jött. Elég időmbe telt, míg bebizonyítottam, hogy azok a szerencsétlenek nem azok akiknek látszanak, csak goth-buliba indult fiatalok. *
- Szabad lesz a bájos partnerét egy táncra? *pillantok először az igazgatóra, majd kis meghajlás után, Sandrára, hiszen az illemet be kell tartani, ha már bál van.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:54 am



Ellie

*Minden figyelmét a táncra összegzi, és fél pillantással figyeli csak, ahogy Cassidy éppen Sandrát kéri fel táncolni. Meg akad benne a levegő, majd széles mosoly terül el az arcán, hát ezt sem hitte volna, hogy a Tájrajz tanárnő bejön a mogorva aurorparancsnoknak. Ő sajnos, jobban ismeri Cassidyt, mint szeretné.*
- Nagyon jó táncos vagy, igazán nem értem, miért ijedtél meg a tánctól * mondja Ellie-nek, hiszen már a második szám felénél járnak, ami nem keringő, de követik a ritmust, és egész jól megy nekik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:55 am

*Ő még mindig nem veszi észre Cassidyt. Hát ez van.*
- Igen, a farsangi tényleg viccesebb. De hát az is lassan már itt van. *Mosolyog továbbra is. Általában jó kedve van. Igaz, hogy ehhez most nem sok indíttatást érez...
Aztán végre ő is észreveszi az aurorparancsnok-tanárt.*
- Ó, jó estét, Herr Heyes. *Köszön a férfinek. Ők ugye még nem tegezik egymást, bár találkoztak már párszor.*
- Izé... köszönöm. *Ma mindenki megdicséri... Biztosan csak illemből, mert ő nem érzi magát annak.*
~Na neeee.~ *Gondola magában. Basszus, mindenki vele akar táncolni?*
- Hát... nem hiszem, hogy ez egy túl jó ötlet... nem vagyok jó táncos. *Alexre pillant, aztán Cassidyre. De mivel nagyon úgy néz ki, nem úszhatja meg, úgyhogy nyújtja a kezét a férfinek.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:01 am

*Látom, hogy Sandra kicsit zavarba jön, bár az okát, igazán nem értem, hiszen valóban nagyon csinos. Azt hiszem, tudnám kedvelni, illetve elviselném, ha gyakrabban találkoznék vele, nem csak futólag néhanapján.*
- Ez csak a természetes igazság *mosolyodom el, ettől nem lesz kedvesebb az arcom, csupán gesztus szinten értékelendő. Sajnos, nem megy nekem, hogy ártatlannak látszódjak, ez némelyik halálfalótól szívesen megtanulnám, mert nekik tuti tanítják valahol.*
- Szerintem ez egy nagyon is jó ötlet * mosolygok továbbra, és gyilkos pillantást vetek Alexre, hogy ne merjen mást mondani, minthogy ez egy fantasztikus ötlet. Gondolom, van annyi esze, hogy észreveszi a nyilvánvalót, és keres magának valaki mást.*
- Régen találkoztunk, merre járt? *érdeklődöm, miközben a kezénél fogva, a parkettre vezetem a nőt, és felvesszük a tánc alapállását.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: