Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
James Miller
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Bálterem   Bálterem EmptyCsüt. Dec. 16, 2010 3:05 am

Az iskola talán legnagyobb terme, mely általában üres, és semmiféle hangulatfény nem világítja meg. De amikor bál készül, akkor felpezsdül benne az élet. A fények ezer színben és árnyalatban játszanak, a nagy teljesen átlátszó ablakokról sok minden tükröződik vissza. Az asztalok és székek elfoglalják helyüket a falak mentén, és középen megjelenik a hatalmas tánctér. A terem végében egy magasított rész is található, onnan általában a meghívott zenészek szórakoztatják az embereket. A fények kicsit megtörnek a három hatalmas, régi és értékes csilláron, melyek egyenletesen elosztva kápráztatják el az embereket.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:55 am

*Gyors léptekkel indulok a bálterem felé. A mai ruházatom kivételesen az ünnepséghez vettem fel. Belépek a terembe, majd rögtön a beszédhez készülődök. Természetesen csak, akkor kezdem el, amikor mindenki megérkezik. Miután végeztem, egy csendesebb helyet keresek magamnak.
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:20 am

Daniel Reed

*Daniellel lépek be, miközben arról mesél, hogy fel fog lépni. Nah, ezt nem is tudtam, minő meglepetések érnek ma.*
- Fellépsz? És mit adsz elő ha kérdezhetem? *faggatózok tovább, miközben sikerül megőriznem a mosolyomat, és köszönni is mindenkinek. Raphaello jelenlétét csak egy pillantással nyugtázom, nem ismerem túlzottan, és ez egy szép állapot.*
- Helyes, mivel táncolni szeretnék veled, és nem a gitároddal *mosolygok, és hagyom magam kísérgetni. Elvégre Dan az úriember mellettem, és nagyjából csak két hibája van. Hogy nem Greg és nem Sebastiano.*


A hozzászólást Leila Horowitz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 7:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:21 am


Kim

*A fiú kijelentésére, egy mosollyal reagálok. Belépve a terembe, intek pár ismerősnek, majd ülőhely után nézek.
-Igazad van. A keringő megy, szóval nem lesz gond. Remélem.
*Még mindig mosolygok, majd egy alkalmasnak tűnő ülőhelyet találtam. Leülök, majd meghallgatom a beszédeket és kíváncsian várom, a magánszámot, amit Daniel ad elő.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:23 am

Ellie

*Ő is mosolyog, és a teremben egy nyugalmas rész felé vezeti a lányt, hogy le tudjanak ülni, és onnan hallgathassák végig a beszédeket.*
- A többivel sem lesz gondod, ne aggódj *mondja, bíztatóan, és bámészkodik, megcsodálja a lányok ruháit, és várja, hogy a beszédek elhangozzanak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:26 am

Sebastian G. Blaze

-De legközelebb beöltöztetem tütübe és elhozom ide. *Elvigyorodik. Jó kedve van ma, annak ellenére, hogy ekkora a banzáj. Mellesleg a tatyójában rejlik egy doboz cigaretta, amit még későbbre tervezget. Tudja, hogy nem szabad, de pont azért is. A puszi után lassan tényleg belépnek a terembe. Vannak már bent, de még úgy tűnik semmit nem késtek le.*
-Én nem dícsérgetem agyon magam. *Kacsint, majd az egyik asztal felé húzza Sebet és ha lehet, akkor leülnek.* Még csak most jöttünk, de ez a cipő, már most izéli a lábam. Miért nem lehetett bakancsba jönni? Az legalább sokkal kényelmesebb. De most, nincs igazam? *Kicsit megigazítja a cipőjét, majd felpillant Sebre. Elmosolyodik. Tudja, hogy sokat beszél. Ma már bevett két energiaitalt meg két kávét.*


A hozzászólást Cintia Thomson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 7:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:27 am

Leila Horowitz

-Aham, fellépek. A Last Christmast fogom előadni, gitárkíséretben. Mondjuk szerintem nem lesz nagy durranás, de hát ha vállaltam akkor már megcsinálom. *Vigyorodik el bájosan. Ralphnak int egyet, és aztán kísérgeti Leilát, természetesen a színpad felé elsősorban, hogy tudjon időben ugorni, ha majd eljön az ideje a fellépésnek.*
-Okéj, igyekszem a gitárommal nem foglalkozni ma este. *Vigyorodik el, és nézelődik.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:30 am

Daniel Reed

*Figyelmesen hallgatom a páromat, és lépegetek mellette a színpad felé, hogy időben odaérjen amikor eljö az idő.*
- A Last Christmast? Az nagyon szép dal, biztos ügyes leszel *bátorítom, bár nem hiszem hogy erre szüksége van, de hát mit tesz a nevelés az emberrel. A színpad előtti székeken leülök egyre, és Dant is lehúzom magam mellé, az első táncig, nem adom senkinek, utána, én is külön utakon fogok járni, de a formaság, az formaság, ezt ő is nagyon jól tudja. Érdeklődve pillantok körbe, és több embernek intek, főleg háztársaknak.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:32 am


Cintia Thomson

-Oké, anyám úgy is küldött jóképű fehér pulcsit Nyávoginak, de azt már szerintem kihajítottam az ablakon. *Nevetek fel halkan, és nézelődök. Intek egyet Dannynek, aztán Cintóhoz fordulok.*
-Mert én azt szoktam ugye? Oké, tudom hogy most is jól nézek ki, mint mindig de... *Na ezt most muszáj volt.* -Ez van, az én lábamat is nyomja a cipő, de ez mert vadi új.. Bakancsom meg nincs. *XD fejet vág, és mivel közel van az italos asztal, gyorsan betol egy vajsört.*
-Friss és üde vagyok már. Mondjuk a két kávé is dobott rajta.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:36 am

*Sandrával az oldalán lép be a terembe. Mindketten nagyon elegánsak, Alexen fekete öltöny, fehér ing és alkalmi cipő van. Régen volt ilyen, hogy ennyire kicsípte magát. Most reménykedik abban, hogy a hangulatán sikerül egy kicsit dobni, mivel az elmúlt hetek/hónap eléggé bonyolult volt számára. Nem a legkellemesebb dolog elveszteni a testvérünket ugyebár.*
-Egész jól összegyűltek. Amúgy tudom, hogy unalmas vagyok már vele, de tényleg gyönyörű vagy. *Mosolyodik el, majd lassan körülnéz. Egyenlőre még nem kezdi a beszédét, vár egy kicsit... szeretne egy kicsit társalogni is.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:36 am

Leila Horowitz

-Nem t'om, ha te mondod. Bár egy kicsit izgulok, meg még sosem léptem fel. De hát sokat próbáltam szóval gond megoldva... Remélem. *Mosolyog, és hagyja hogy lehúzzák a székre. Közben még mindig vigyorog. Formaságok, csupa-csupa betanult dolog. Bár ilyenkor hasznát veszi, mert legalább úriember...*
-Remélem jobb lesz a zene a táncok alatt mint a nyárbúcsúztató bálra. *Húzza el a száját. Akkor valami borzalom volt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:37 am

*Lassan megérkeznek az emberek. Dannynek intek egyet, majd miután leültek a többiek, megszólalok.
-Üdvözlök mindenkit. Az este első fellépője Daniel Reed. Fogadjátok sok szeretettel.
*Ezzel át is adom a helyemet, majd meghallgatom a az éneklést, utánna kisurranok, úgy, hogy senki se vegye észre, hogy eltüntem.
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:41 am

- Ha gyakoroltál, akkor semmi pánik, menni fog, és már mehetsz is, ahogy hallom * utalok rá, hogy Raidon épp most szólította színpadra a fiút, mikor Dal elmegy, én azz ölembe ejtem a kezeim, és figyelem hogy mit fog előadni a fiú. Persze látom, hogy közben megérkezik az igazgató is, tiszta elegánsba. Persze, tőle mit várhatunk? Visszafordulok inkább a színpad felé.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:41 am

Sebastian G. Blaze

-Jaj te! *Böki oldalba Sebet, majd ő is keres magának valami üdítőt. Persze végig mosoly van az arcán, ilyenkor csak mosolyogni tud. Elgondolkodva néz végig a tömegen, majd int néhány ismerősnek ismét. Bandából senki nincs itt, szóval azok valószínű, hogy valahol alkoholizálnak fent. Egy gyerek közben elkezdi az ünnepséget.*
-Jé. Nem is tudtam hogy a Danny gyerek tud gitázorni. *Kettőt pislog, majd fejét Sebére hajtja és úgy figyeli tovább a dolgokat. Kicsit kényelmetlenül érzi most magát.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:45 am

*Mikor meghallja a nevét, feláll, és a színpad felé veszi az irányt. A gitárt már kivette. Nem izgul, és a tenyere sem izzad. Sikerült leküzdenie a lámpalázát, és lelki teher nélkül lép ki a színpadra. A gitárja egy egyszerű, mezei gitár, fekete színű. A nyakába van akasztva.. Odalép a mikrofonhoz, elmosolyodik és belekezd a dalba. Ez a szám egy lassabb szám, most mégis egy picit felgyorsította.*
-Last Christmas I give you my heart... *Kezdte el. A hangja nem mély annyira, hanem kellemes, és jól passzol a dalhoz. Közben elmosolyodik és Leilára tekint. Mikor végzett a dallal, akkor megvárja a tapsot, már ha lesz, és aztán:*
-Köszönöm szépen a figyelmet, további jó bálozást, és táncolást. *Vigyorog, és lelép.. Hatalmas teher esett le a szívéről azért, még ha nem is izgult.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:48 am

Kim

*Csak biccentek egyet Kim szavaira. Ezek után végighallgatom, amit Ralph mond.
-Nem is tudtam, hogy Ralph a rendezvényfelelős. Mik ki nem derülnek az emberről. *Ezek után egy srác lép fel a színpadra, gitárral a kezében. Ezen is csodálkozom egy kicsit.
-Izgalmasan indul az este. Remélem, mindvégig ilyen marad. *Mosolygok egyet, miközben hallgatom az előadást.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:50 am

Alex

*Kedvenc igazgatója oldalán lép be a bálterembe. Egy elegáns koktélruhát visel. Haja kontyba fogva. Körbepillant a diákságon. Gyűlnek-gyűlnek, ami nem olyan rossz.*
- Igen. *Bólint egyet, majd a bókra kicsit elpirosodik.*
- Köszönöm! *Mosolyog a férfire.*
- De most komolyan kell az a nyitótánc? *Pislog Alexre. Szegény Seb, tuti rá fog lépni a lábára. Ralph beszédét meghallgatja, meg is tapsolja, meg Dant is. Várja, mi lesz ebből.*


A hozzászólást Sandra Berger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 7:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:50 am

Daniel Reed

*Elgondolkodva figyelem a dalt, hihetetlenül jóláll Dannynek, nem baj hogy nem oylan mély a hangja, szerintem így is egész kellemes volt. Közben több dolog is eszembe jutott, pl, hogy idén nem megyek haza karácsonyozni, mert semmi kedvem, a sok unalmas, üres szavakhoz, és formaságokhoz. Elég nehéz őket leküzdeni, hogy ha normális életet akarok élni. Mikor a fiú végez, természetesen megtapsolom, nem szégyellem, hogy nekem tetszett a dal. Ahogy leér, és visszatelepedik mellém, hozzá hajolok.*
- Nagyon szép volt, nem tudom mit izgultál... *mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:52 am

Cintia Thomson.

-Most mit izélsz? Te így szeretsz, ezért nyem változok meg. És ne bökdöss. *Vigyorgok és adok egy puszit a lánynak. Közben hallom Ralph mondatát és a színpad felé pillantok. Elmosolyodok.*
-Bizony tud gitározni. Meg számokat is ír, de azok rémesek, és csak én tudok néhányról. *Vigyorgok még mindig, és most egy Monstert csúsztatnak oda felém.. Muszáj lehajtanom, mert ha nem akkor nem bírom...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:53 am

Ellie

*Elmélyülten figyel mindenmerre, főleg a fellépőre, és csak utána, kis fáziskéséssel válaszol.*
- Igen, ha jól tudom, őt kérték meg hogy amolyan bemondóféle legyen, tudod, mint a DT elnöke, bár most nem tudom, azt is hallottam, hogy megszűnik majd a DT... * feleli, jól informálódva, majd biccent.*
- Igen, remélem, nem válik lapossá a hangulat *merőben reménykedik hogy nem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:57 am

Leila Horowitz

-Köszönöm szépen, bár én azt hittem hogy nem fog tetszeni sok embernek, mert hogy csöpögős meg minden. De szerintem nem. *Vonja meg a vállát, és elvigyorodik.*
-Ugye tudod hogy még jövünk egy nyitótánccal? Mert azt nekünk is kell. Bár szeretek táncolni, de most nem rajongok a nyitótáncért. Persze ha te vagy a partnerem akkor könnyű dolgunk lesz, nemde? *Mosolyog még mindig.*


A hozzászólást Daniel Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:01 am

*Danny előadását megtapsolom, majd után fellépek a színpadra, és megszólalok.
-Köszönjük szépen az előadás. Felkérem Alex Wilfred igazgatóurat, hogy nyissa meg a Karácsonyi bált a beszédével.
*Átadom a helyet, majd meghallgatom a beszédet. Elhaladok Danny mellett, majd egy odaszólok neki futólag.
-Szép volt. Jó bálozást.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:03 am

Sebastian G. Blaze


-Így szeretlek és ha megtiltod akkor is bökdöslek. Ne szójjáá béé' *Ma teljesen fel van pörögve és tiszta hülye. Dannyt végighallgatja, közben persze viszonozza a puszit meg mindent amit kell. Seb kezét nem igen engedi el... így biztonságosabb neki. A gitár-ének végén tapsol aztán pedig mosolyogva pillant Sebre, meg persze iszik. Tálcolni egyenlőre nem akar, inkább csak figyeli az eseményeket itt az elején.*
-Te tudod mik a kijelölt helyszínek? Aztán nem megyünk el majd felderíteni?
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:04 am

*Kicsit késve érkezem, nem is csinálok nagy felhajtást félrehúzódok az ajtó mellé, onnan figyelem, hogy mi történik. Sikerült, viszonylag elegánsan felöltöznöm, szürke nadrágot, és zakót viselek, ám alatta egy fekete pólót, ing helyett. Mindennek van határa, és nehogy már kifogástalanul nézzek ki. Hajammal semmit nem kezdtem, csupán a karomon lévő karpereceket tuszkoltam be a zakó ujja alá, hogy ne lógjanak ki. Semmi kedvem bálozni, és alapjába véve butaságnak tartom, de néha a diákoknak is a kedvükben kell járni. Nem is igen jöttem volna el, csak hát, megígértem, és nem szeretek tartozni.
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:05 am

Kim

*Az előadást megtapsolom, majd Kim szavaira bólintok egyet.
-Értem, hát nem hiszem, hogy kellemes munka lehet. Gondolom a nyitótáncról lemarad a keze végett. Szegény fiú, bár, ha jól látom akkor lassan el is megy. Vajon a barátnője nem jött el vele?? *Értetlenkedek egy kicsit.
-Lassan mehetünk táncolni. Már várom. *Mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: