Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 6 Vote_lcapBálterem - Page 6 Voting_barBálterem - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:50 am

Azt hiszem, ez így... tényleg nagyon jó este lesz. Rick teljesen elvan szállva, na nem mintha én nem lennék mivel azért elég szépen beszívtunk meg ittunk az imént. De azért mégmégmég, ennyi nem elég. Engem nem fog meg a pia olyan gyorsan. Sokat birok inni.
Belépve körülnézek. Kicsit szédelgek ide-oda, aztán nagyokat bólintok és ugye megint csak megcélozzuk a puncsos pultot. Töltök magamnak is, aztán pedig Rick felé nyújtom.
-Hej, rólam ne feledkezz meg.
Bököm oldalba. Most elszívnék még egy szál normális cigit is, de azért nem fogok kimenni. A COD még nem kezdett, valami kis plamás kornyikál éppen a színpadon. Fejemmel oda bökök, hátha a fiú is észreveszi a hibát //keresdahibát Very Happy//.
Aztán pedig ha nekem is whiskym lesz akkor leöntöm. Ne maradjak már le a részegedésből.
-Okés Rick. Így szerintem jobban hangzik a neved. Macsósabb.
Kacsintok egy nagyot és a fiút kezdem el nézni. Én szédülök, már néha kettőt látok belőle, de nincs gáz. Egyelőre várom a koncertet, de ahogy elnézem még várhatjuk egy kicsit. Most hogyan tovább nézéssel várom hogy mit szól a fiú, van e neki valami ötlete. Azért töltök magamnak egy pohárkával megint.
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:56 am

Adam

Tehát töltök magamnak is, Adnek is, majd körülnézek. Egy rakás ember táncol és figyeli a Plamás csajt, látható egy két részeg azért ahogy elnézi, sőt... pár szerelmes párocska meg minden olyan dolog, amit egy ember bálon láthat. Főleg egy iskolain. Átadja Adamnek a puncsot, majd a sajátjába belekortyol.
-Az túlzás nálam is, hogy szeretek.
Egyetértek a fiúval. Kicsit habozok a tanítás kijelentésén, de aztán bólintok rá mégis csak. Jó lenne, majd maximum bénázunk együtt.
-Oké, majd igyekszem. De én sem vagyok valami túl jó, lehet már elfelejtettem. Bár mondják, hogy ha hallod a zenét be kell hogy ugorjon.
Vonok vállat és halványan mosolyogva, csillogó szemekkel nézek fel a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:05 am

Cintó is eléggé szédeleg, de ezen csak nevetek, még hozzá nem is halkan. Ez már a fű hatása lehet, de én élvezem a helyzetet.
-Kár, hogy nem lehet kancsóba tölteni.-
Jegyzem meg, hisz ha kéne, akkor már kancsószámra vedelnék, de az már túl feltünő lenne, így is kinéznek egy páran, akikre csak egy gyilkosan fenyegető tekintetet vetek, nehogy beköpjenek valakinek is. Mikor Cintó nyújtja a poharát, már oda sem nézek, csak bűvölöm a bűvös piát, és ugyan így teszem magamnál is. Már a puncsos tál fele is kifogyott.
-Úgy tűnik nekünk ennyi pia nem lesz elég. Nem baj akkor marad majd a vicc.-
Fordulok Cintó felé, és csak moslygok, sőt még a nevetés is előtör belőlem. A nyálas régi zene is megihlet és magamban kezdek táncolni, de nem sokáig. Megragadom Cintó kezét, és magammal húzom.
-Na hülyéskedjünk egyet. Jobb ha jössz, mert pálcával táncoltatlak meg.-
Mosolyodom el, mivel nem véresen komolyan mondtam, csak poénnak szántam. Ha Cintia jönn, akkor komoly fejet vágok, ami már önmagában nevetséges, és átkarolom a derekát, majd megfogva a kezét, felveszem a hagyományos táncpózt. A többiek kicsit furcsálhatják a dolgot, de mióta érdekel is engem mások véleménye. Sőt már maga a helyzet is furcsa lehet, hogy egy punk és, ugymond egy páwa együtt táncol, de ez is lényegtelen.
-Taralalalala taralalala.-
Még dúdolok is ami elég hülyén, hangzik főleg ha még Cintó is beszállna. Hát nem a rendes keringőt nyomnánk az biztos, csak dülöngélnénk jobbra balra, de a helyzet az, hogy megpróbálom minél jobban magamhoz szorítani a lányt, hisz ez a nyomulás első részre, a testi érintkezés.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:17 am

-Nem röhög, együttérez.
Felvont szemöldökkel, teljesen komoly arccal pillantok a fiúra, tudja, hogyha kihúzza a gyufát akkor bajok lesznek, bár... ilyen állapotban nem hinném, hogy bármit is tudok kezdeni vele, maximum ha jól kialudtam magamat.
-Figyelj, elvisszük az egész tálat.
Ketten nem biztos hogy elbírnánk, de a lebegtetőbűbáj igen. Csak a gond ott van, hogy ezt nem lehet nem észrevétlenül csinálni. És a legnagyobb gond az, hogy még az igazgató is itt van. A majdnem üres puncsos tálra pillantok, és még egy pohárkával iszok belőle, vagyis a whiskyből amit Rick változtat nekem.
-A vicc is jó, de a kettő együtt... mmm... bár ha még jobban beakarsz b*szni akkor felmehetünk hozzám, a többiek elmentek szünetre, és van fent még egy pár üveg... pia.
Közöttük abszint egy teljes üveggel meg valamilyen likőr amit még meg sem nézett, na meg egy üveg bor. Az abszintet még nem volt merszem kipróbálni mert két-három pohárkától rendesen ki lehet ütve az ember. Aztán húzni kezdi a kezemet befelé a tömegbe. Ilyenkor minden marhaságba benne vagyok, szóval nem ellenkezem. A sikeres általános táncpóz már megvan és a közelség is, de közben elnevetem magamat, méghozzá buksimat Rick vállára hajtva. Kicsit sem vagyunk feltűnőek így, de az a legszebb. Hagyom, hogy a fiú vezessen nem ellenkezem. A dúdolás is megy, de csak nevetve félig meddig, néha Ricken néha magamon néha máson. Még szerencse, hogy kicsit hangosabb a zene, mint mi.
- Hülyék vagyunk.
Nevetem el magamat ismét, miközben hagyom hogy közelebb húzzon és szorítson magához. Jól érzem magamat, és ez lehet hogy csak a pia miatt van, hogy ennyire felengedtem, de akkor is. Rick többet ivott mint én, és ez szerintem meg is látszik.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:24 am

*Ő is tiszteletét teszi a bálon, mivel ez amolyan iskolai program és a tanároknak ugye kötelező megjelenniük. Vagyis kihagyható, de inkább nem hagyja ki. A ruha kiválasztásával nem sokat törődött, előszedett egy régebbi egyszerű darabot. A hajával sem foglalkozott sokat, csak valami értelmes kinézetet adott neki néhány egyszerű bűbájjal.
Egyelőre még egyedül nézelődik, ismerősök után kutatva.*


A hozzászólást Sandra Berger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 28, 2011 8:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:28 am

A táncos dolog jól sül el, sőt mikor Cintia a vállamra borul néha, akkor a fejem még én is ráteszem, bár nem csak a közelség miatt, de iszonyat hajas vagyok, és imádok női hajakat piszkálni, és a selymességgel érintkezésbe kerülni. Azt is jó látni, hogy Cintia ennyire örül, de az ötletén még én is csodálkoztam, hisz bomba jó.
-Jah ez iszonyat jó ötlet, amúgy sem ártana leülnöm egy picit, már alig állok.-
Érzem, hogy atom be vagyok rúgva, de valahogy még sosem jutottam el arra a szintre, hogy ne tudjam mit teszek, és ne emlékeznék rá, bár az abszint gondolata elég merész és csábító.
-Na meg ha nincs senki, akkor eltolhatjuk a pak másik felét is, nyitott ablaknál.-
Ezzel még vonzóbbá téve Cintia ötletét, és mivel a lány ajánlotta fel, ezért azt sem baj, ha kihagynák a COD koncertet, bár ahogy elnézem még sokkal később kezdődik, bőven van idejük.
~A fene.~
Egy erősebb szédülést éreztem, és közben azt, hogy valaki nekem jött, amit ilyen állapotban amúgy sem csipázok. Megpróbálom felmérni, hogy kivolt, de nem igen látom, és ez baj, pedig bevertem volna a képét az biztos.
-Akkor lassacskán elindulhatunk felfele, úgy is idő mire oda találunk.-
Nevetem el magam, bár azt sem tudom minek, csupán jött belőlem. Derekánnál átkarolva Cintiát megpróbálok elindulni vele, valamennyire határozottabb módon, de valahogy mindig be-bedülöngélek. Hát igen a pia hatása, de hát ez van bírni kell.
-Remélem jó piáid vannak.-
Jegyzem meg neki, és fegyelmezően mutatok, de ez is csak a poén része, bár elég béna.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:31 am

Sandra


Csak nem bírtam távol tartani magam ettől az eseménytől, és annak ellenére kaptam meghívót hogy nem vagyok a tanári kar szerves része, hanem csak néha beugrom leadni egy két órát. Ahogy besétálok az iskolába alig lehet rám ismerni. elegáns krémszínű nadrágot vettem fel, fekete cipővel, és egy fekete inget, rá pedig egy öltöny kabátot, mivel nem szándékozom a koncert alatt az első sorban csápolni. A bálterembe érve körbepillantok, és lám lám, már meg is van az akit én keresek. Mögé óvakodok, tudom hogy nem fog meghallani, mivel jó vagyok a szakmámba, és közvetlenül a háta mögött állok meg, majd hátulról átkarolom.
- Szia Sandra. Mondhatom igazán gyönyörű ruhát választottál mára - jegyzem meg udvariasan, és elengedem, majd elé fordulok, hogy szemtől szembe beszélgethessünk végre. Hm, szemben is igen vonzó természetes vonásaival, és smink nélkül. Hiába na, van akinek nem kell.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:36 am

Én is teljesen be vagyok nyomva, rúgva minden, úgyhogy egyelőre nem sokat próbálok meg forgolódni meg egyebek. Igaz, hogy csak a szédelgésig jutottunk el tán mindketten, de már az is elég. Ha még egy pár üveg/pohár piát meg vicces cigit elszívunk, megiszunk akkor aztán csak jobb lehet.
-Komolyan mondtam... ha nem érdekel annyira a COD akkor csapunk nálam egy bulit. Az lehet érdekesebb lesz. Nincs mindennap karácsony.
Nevetem el magamat miközben kacéran kacsintok egyet Rick felé. Viszont még lehet esély arra, hogy visszaérjenek, úgyhogy nem is aggodalmaskodik a dolog miatt.
-Én csukott szemmel is megtalálom a szobám, volt már rá eset többször is, hogy részegen mentünk vissza. Csak nyugi.
Próbálom nagy komolysággal biztatni a fiút. Ja meg olyan is volt már, hogy elvesztettem a kulcsomat és Larina másnap délbe jött vissza. Mi volt a lehetőség? Hát csak az ajtóban aludtam el. Aztán reggel a szomszédok rugdostak meg, hogy mi a fenét csinálok én kint amikor nyitva van az ajtó. Szép teljesítmény. Hagyom hogy próbáljon vezetni, én is átkarolom azért az ő derekát vigyázva.
-Vigyázunk egymásra?
Nagy szemmel nézek fel rá, aztán bólintok nagyot.
-Abszint, bor, pár üveg likőr... választék az van.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:44 am

*Nézelődik, és baromira nem számít arra, hogy valaki a háta mögé settenkedik, sőt arra végképp nem, hogy még át is karolja. Kicsit megijed, de tudja, ki a tettes. Amikor a férfi megfordul, rámosolyog.*
- Szia, köszönöm. Te is igazán kicsípted magad. *Simít végig a férfi vállán.*
- És hogy-hogy lépes voltál kiöltözni egy iskolai bál kedvéért?:
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:57 am

Sandra

Szeretem ahogy rám mosolyog, olyankor mindig valahogy normálisnak, és nem munkamániásnak érzem magam. A munka most szépen bezáródott a lakásomba, és ki se jöhet, amíg haza nem érek innen.
- Hm, hát mégse jöhettem, farmerbe és bakancsba egy kiöltözős bálba, nem igaz? - mosolyodom el, és a kérdésre meg csak egyszerűen vállat vonok. Néha hajlandó vagyok elegáns göncökbe bújni ha arról van szó.
- Nem a bál kedvért, sokkal inkább egy bizonyos tájrajz tanárnő kedvéért, nem is tudom ismered-e - mosolyodok el ismét, és körbenézek a terembe, de más ismerőst nem látok, csupán egy két diákot, akik ismerősek az órákról amiket tartottam.
- Na és mi újság veled mostanában? Mi újság Németországba a szüleidnél? - érdeklődök, mert tudom hogy volt otthon, hiszen beszélgettünk róla legutóbb hogy megy haza.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 4:10 am

Ophelia

Erre az alkalomra, a bálra és ajándékozásra a mindig oly szigorú és elérhetetlen Raisen is feltűnik a színen. Az alkolomra a hagyományos fekete öltöny- vörös ing kombinációt alkalmazza és sétál be kezében egy kis csomaggal. Úgy értesült, hogy az, akit ajándékoznia kell, szintén itt lesz, így nincs más hátra, csak hogy megtalálja a lányt. A bálteremhez érve már inkább fordulna vissza, nincs neki kedve ekkora tömeghez, és még mindig fáj a feje ami azt illeti. Kémlelve néz körbe, miközben kedvesen visszaköszön mindenkinek aki megszólítja őt, és meglepődik mennyi ember ez. Aztán miután a fél termet körbejárja, végre megpillantja a lányt és közelebb araszol hozzá, majd megáll, és ráköszön.
- Szép estét Ophelia, épp önt keresem - köszönti a lányt egy már már lágy mosollyal, ami igazi ritkaság az arcán. Tisztes távolságban áll meg és kis habozás után át is nyújtja Opheliának a csomagocskát.
- Nos az ajándékozáson volt szerencsém önt húzni, így szeretném átadni az ajándékom - mellékeli hozzá az udvarias szavakat, amik ugye Raisen jellemének elmaradhatatlan részei.
- Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok - biccent és odébb is áll, nem akar zavarni senkit sem. A csomagban egy szép penna foglal helyet, egy csomag minden ízű drazsé és egy karácsonyi üdvözlő lap amin egy mugli szerző kedves verse található valamint Raisen aláírása díszíti.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 9:38 am

Cassidy

*Nagyon próbálkozik, hogy a férfiből kinevelje a munkamániát, mivel nem igazán egészséges, ha a nap 24 órájában csak a gonosztevőkön jár valakinek az esze.*
- Hát igen. Most képzeld el, hogyan néztek volna rád. Sőt rám, hogy olyan emberrel táncolok, aki még normálisan sem tud felöltözni. *Vigyorodik el gyerekesen, de ő már csak ilyen.*
- Ó, hát akkor így áll a dolog. Nagyon szerencsés lehet az a tanár, ha képes voltál ilyesmire miatta. De most hogy mondod, szerintem ismerem. Kedves, aranyos, okos, szép, no meg szerény, nem igaz? *Lassan már kacaghatnékja támad a sok sületlenségen, amit összehord, de inkább nem teszi.*
- Hát... *Sóhajt egyet.* Apa megbetegedett, az ispotályban. Különböző bájitalokkal kezelik, de eddig még nem sokat javult az állapota. *A mosoly lehervad az arcáról, inkább komorrá válik.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Jan. 04, 2012 3:03 am

Sandra

Lazán nekidőlök a falnak itt a közelben, azért nem lenne túl jó folyton ölelgetni Sandrát, a végén még hírbe hoznának vele. Heh, na persze mintha sokáig titok maradna hogy jómagam a morcona auror akar valamit a csinos tájrajz tanárnénitől.
- Nem is tudom, még a végén a hírbe hoznának minket, de ennek ellenére egyet muszáj táncolnod velem. Erre elszántam magam mikor elindultam, és be is tartom - mosolyodom el, és kivételesen még csak borostás sem vagyok, mert megismerkedtem a borotvámmal reggel. Csak a szakállam hagytam meg. Arról le nem mondok.
- De igen valahogy így ahogy mondod. És még arra is képes hogy rávegyen, normális ruhákba bújjak miatta, hát nem borzasztó? - sóhajtok fel kissé dramatikusan, aztán elmosolyodom és arra gondolok, hogy lassan már ideje lesz megtalálni nekem is a nőt az életben.
- Az nem túl szerencsés. Jobbulást kívánok neki, és talán ki tudja, egyszer majd találkozom vele - mosolygok, és próbálom jobb kedvre deríteni Sandrát, így a kezem nyújtom felé.
- Egy keringőt? - kérdezem és a tiltakozást figyelembe sem véve a táncparkett felé irányítom. Sajnálatos, nagyon is hozzászoktam a parancsoláshoz.
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptySzer. Jan. 18, 2012 7:22 am

*Zoé, mikor közölte Raymond-al, hogy most át szeretné adni az ajándékát egy bizonyos személynek, jött vele a fiú. Mikor odaértek Sindy-hez, Zoé odalépett hozzá.
- Szia! Remélem jól szórakozol.
* Mondta, majd közelebb húzta a fiút maga mellé.
- Ő itt Raymond, Plamás. Raymond, ez a lány Sindy, szintén Plamás.
* Mikor megtörtént a bemutatkozás, Zoé felemelte a kis csomagját.
- Tessék, egy kis ajándék, semmi nagy dolog, de remélem tetszik.
* Azzal átnyújtotta a csomagot. Benne egy kis édesség, egy hógömb és más apróságok találhatóak, majd Sindy felfedezi magának. Zoé minden szeretete benne van a takaros kis ajándékban.
- Mégegyszer köszönök mindent.
* Igen talán furcsa, hogy pont ő köszöni meg, de csak kibukott belőle. Elmosolyodott.
- Boldog karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 EmptyVas. Feb. 12, 2012 2:15 am

A Játékot Lezárom!

Máshol esetleg lehet folytatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: