Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
James Miller
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem Vote_lcapBálterem Voting_barBálterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+17
James Miller
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Lucius Malfoy
Daniel Reed
Hannah McDowal
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
Larina Marley
Remus Lupin
Peter Dornfold
Sandra Berger
Chris Martines
Marie Lycae
Seamus Finnigan
Sir Famine Frederico
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Bálterem   Bálterem EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 11:06 pm

Az iskola talán legnagyobb terme, mely általában üres, és semmiféle hangulatfény nem világítja meg. De amikor bál készül, akkor felpezsdül benne az élet. A fények ezer színben és árnyalatban játszanak, a nagy teljesen átlátszó ablakokról sok minden tükröződik vissza. Az asztalok és székek elfoglalják helyüket a falak mentén, és középen megjelenik a hatalmas tánctér. A terem végében egy magasított rész is található, onnan általában a meghívott zenészek szórakoztatják az embereket. A fények kicsit megtörnek a három hatalmas, régi és értékes csilláron, melyek egyenletesen elosztva kápráztatják el az embereket.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sir Famine Frederico
Szellem
Szellem
Sir Famine Frederico


Férfi Hozzászólások száma : 8
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:04 am

*Famine lebeg be a terembe két társával együtt, és megegyeztek hogy ő mint volt igazgató fog beszédet mondani, míg Amira és Plama egy keringővel nyitják meg a bált, ami után a mostani igazgató mond majd pár szót, és aztán mehet is a buli. Tehát, öt órai kezdetben egyeztek meg, és pontban öt órakor meg is jelent a kis trió, és Famine a tanári emelvényhez suhant, hogy egy mágikus mikrofonnal megtartsa a beszédét.*
- Kedves Diákok, tanárok, kastélyban élők! *köszörülte meg a torkát, és kissé megvetően pillantott a népségre, kiérdemelve a figyelmüket. *
- Ezennel szeretném megnyitni a hagyományosan megrendezett Nyárbúcsúztató bált, amire szeretettel várunk mindenkit, akár párban akár egyénileg. Az én tisztem lenne, elmondani a megnyitó beszédet, amit nem is húznék túl hosszúra. *jelenti ki, és körbepillant, aztán figyelmét a két társa felé fordítja, gyilkos pillantással fojtva beléjük a szót, mire mindketten elpirulva hallgattak el.*
- Mint az tudhatjátok, már ha szorgalmasan járok Mágiatörténetre, a kastély még az 1600as években alapult meg, mi hármunk jóvoltából. Aki még nem ismerne minket, annak mondanám. Én Sir Famine Frederico vagyok, a bájos hölgy Miss Plama Patricia, az úr pedig Sir Amira Aaron *ahogy beszélt, mindig rámutatott arra, akit az előbb megnevezett. Hogy midnenkinek teljesen nyilvánvalóvá váljon hogy kiről van szó.*
- Annak idején, nagy szokás volt, minden alkalomból bált rendezni, és ezt a hagyományt mi is betartottuk, és szeretném ha ez továbbra sem szakadna meg. *vet egy rosszalló pillantást a mostani igazgató felé.*
- Nem is húznám tovább a dolgot, hanem kezdődjék hát meg a bál, amit kedves barátaim, Aaron és PAtricia nyitnak meg, egy keringővel. *azzal elsuhan a mikrofon elől, és eltűnik a teremben, átadva a helyet a táncolóknak.*
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:15 am

*Miután Famine elmondta beszédét, a két szellemtáncos a táncparkettre lebbent, és eltáncolta a nyitótáncot, majd taps és éljenzés kíséretében átadták a teret a fiataloknak, míg ők mosolyogva távoztak valamerre.*

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzézzek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játsztaok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! //

Az első tánc nem más, mint egy bécsi keringő: Bécsi keringő
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:31 am

*Famine szellemének beszéde majdnem pontosan akkor ért véget, amikor beléptünk, és Raph az egyik asztalnál hagyott, hogy teljesítse a kötelességét. Kényelmesen elhelyezkedtem a székben, a lábaimat keresztbe tettem, ahogy illet, azonban rákönyököltem az asztalra, és a tenyeremmel megtámasztottam az államat. Kaptam is érte néhány megvető pillantást, de messze magasról tettem rájuk. Eddig nem volt valami érdekfeszítő ez az este, s lassan már leplezni sem tudtam. De álljuk a sarat, erőnek erejével, mert ha csak úgy feladnám, az nem én lennék.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:45 am

*Egyenesen a tanári emelvényhez sétálok és Sir Famine után én is megtartom a beszédemet. -Én is sok szeretettel köszöntök minden kedves résztvevőt. Talán, sőt nem mindenki ismer ezért bemutatkoznék. A nevem Raidon Raphaello és én vagyok a DiákTanács elnöke. *Ezek után mondok még néhány dolgot a bállal kapcsolatban. Kb 5 per lehetett a beszédem. Megvárom az esetleges tapsot, majd visszamegyek Marie-hez. -Na milyen volt? *Kérdeztem izgatottan a lányt. Megvártam a reakciót, majd bátorságot vettem magamon én megkérdeztem. -Marie, felkérhetem egy táncra?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:55 am

*Tanárok is vannak erre, mondjuk Sandra eléggé elbújt. Valahol a sarokban kuksol, onnan nézi a bálozó diákokat. Neki most nem sok kedve van. Kivételes alkalom, hogy nem 24 karátos vigyorral fogad mindent. Ma eléggé morgós kedve van.
Egyébként egy szép ruhát visel, haját pedig kontyba fogta. Természetesen varászlat segítségével.
*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:59 am

*Fél füllel hallgattam csupán a beszédet, sajnos az ilyesmi sose tudott lekötni, egyszerűen mintha genetikailag belém lett volna kódolva, és nem pusztán a rosszmájúság tehetett az egészről. A partnerem eddig úgysem tett semmi olyat, amivel kiprovokálhatta volna csipkelődésemet, és talán pont ez volt olyan frusztráló. Ő egy jófiú volt, ez tagadhatatlan, és mint olyannak, egy jó lányt kellett volna elhívnia, nem engem. De én is hibás vagyok, hiszen én mondtam igent...*
- Tömör, és lényegre térő *feleltem kérdésére, ezért pedig kapott is egy jó pontot. Ha elnyújtotta volna, biztos itt hagyom, akármekkora taplóság is lett volna a részemről. Aztán eljött az a pont, amitől a leginkább tartottam: tánc. Szegény srác, lehet, hogy tényleg kórházba akart kerülni!? Én nem állítom meg.*
- De csak nem magázol. Nem vagyok én még olyan öreg *mondtam a hajamba túrva, majd felálltam.* - Vagy annak látszom? *kérdeztem kissé felvont szemöldökkel, s gonosz módon magamban egész jól szórakoztam határozatlanságán.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:01 am

*Szintén a teremben kószál, és hűségesen megtapsolja Faminét, és a másik két szellemet is, és Raidont is amikor beszél. Kezdenek gyülekezni a diákok, amit örömmel lát, ő maga pedig lassú sétára indul. Nem túl izmos, de sportos alakján Armani öltöny feszül, és ajkain kis mosoly bujkál, ahogy a szórakozni igyekvő diákokat nézi. Odaér Sandrához, akinek köszön is.*
- Nahát, de csinos vagy ma este *bókol a nőnek, és megáll mellette.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:06 am

*Szintén végighallgatja a beszédeket, tapsol is, majd továbbra is a rendre figyel. No, meg a lányok ruhájára. Pár lánykával azért igazán elbeszélgetne a hiányos öltözet definíciójáról, de nem akarja ezzel elrontani az estét.
Váratlanul éri, amikor kollégája megszólítja.*
- Ó, köszönöm. *Mosolyodik el pár pillanat múlva*
- Neked is elegáns az öltözéked. *Bókol vissza Peternek.*
- Mi újság egyébként? Hogy boldogulsz a munkával? *Kevés ideje jut beszélgetni a kollégáival, ezért most megteszi.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:12 am

*Ő is szívesen definiálna pár dolgot, de hát ez az este erről szól, hadd éljék ki magukat a fiatalok. Nem akar semmi jónak elrontója lenni, így inkább kerít egy pohár bólét, és leül Sandra mellé. Hosszú barna haja a vállára lóg, és szép sima, kb egy kiló zselével sikerült elérni a hatást. Barnás szemeivel a nőt pásztázza, de nem kihívóan. Ő sosem udvarol senkinek.*
- Köszönöm, igyekeztem úgy felöltözni hogy ne nézzenek ki a teremből *mosolyodik el, és a táncolókat figyeli.*
- Köszönöm remekül. Az eleje kicsit nehézkesen indult el, de most már rendben vagyok, és viszonylag sok időm is van a kutatásaimra. *mert imád a bájitalokkal játszani, és mindig újabb apróságokat kitalálni.*
- Nah és neked hogy mennek a dolgaid? Leadtad már a tantervedet? *érdeklődik, majd amikor meghallja, hogy keringő következik, feláll, és Sandra felé nyújtja a kezét.*
- Felkérhetem egy táncra, szép hölgyem? *kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:14 am

-Köszönöm az elismerést. Csak azért magáztalak, mert a szüleim ezt tanították. Egyáltalán nem látszol öregnek. *Hát ez van, sajnos a szüleim szerettek jó modorra nevelni, de én egyáltalán nem kedveltem ezt a beszédstílust. Miután Marie megfogta a kezem, a táncparkettre vezettem őt. Nem pont a közepére, hisz utálom a feltünést. Kivéve, ha robbantok, de remélem most nem kerül sor rá. -Mit szólnál, ha elsőnek lassúznánk egy kicsit, majd lehet pörgősebb, a többi meg jön magától? *Kérdeztem az elbűvölően csinos lányt.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:18 am

*Tényleg nem kell elrontani ezt az estét. Bál ritkáén van, hadd élvezzék a fiatalok.*
- Biztosan nem fogják. *Bólogat is hozzá, hogy nyomatékot adjon szavainak. *
- Bájitalokkal kapcsolatos kutatásokat végez? *Mivel ugye IT tanár, akkor valószínűleg azzal foglalkozik.*
- Igen, már sikerült leadnom. Egyébként eleinte nekem is eléggé necces volt. Össze kellett egyeztetnem az egyetemmel. Idén több órám van, mint tavaly, de kértem egyéni tanrendet. *Meséli, majd a táncfelkérésre kicsit meglepődik.*
- Hát... nem igazén tudok táncolni... de... legyen. *Adja be végül a derekát, majd megfogja a férfi kezét, és elindul a táncoló fiatalok közé. Még szerencse, hogy nem vállalkozott magassarkúra.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:21 am

- Na, igen, a szülők tudnak... *morogtam az orrom alatt, s habár örültem, hogy engem nem neveltek ennyire nagy jó modorra, de talán nem lett volna kifogásom ellene, hogyha több dologban is én dönthettem volna. Ha így történik, most biztos, hogy valahol máshol vagyok, nem pedig a Wilian suliban. Ám nem így lett.*
- Legyen *biccentettem, s kezdtem érezni, hogy a bizalmatlanságom apránként a felszínre került, amint szorosabb testi érintkezésről volt szó. Kicsit idegenkedtem az ilyesmitől, nem voltam az az odabújós, macska módjára hízelgő alak, s reméltem, hogy Raph nem feszíti túl a húrt, különben lehet, hogy se neki, se nekem nem lesz jó estém.
Követtem a táncoló párok közé, és hagytam, hogy vezessen, majd lassúzni kezdtünk.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:23 am

*Mosolyogva veszi tudomásul, hogy Sandra éppen most mondta hogy jól néz ki, tehát nem kell attól tartania hogy kinézik innét.*
- Remélem is* fűzi hozzá, majd bólint.*
- Igen, iylen apróbb bájitalokat készítek, amik sokszor elég viccesre sikerülnek *feleli, majd a tantervre is bólint. Ő is leadta már.*
- Én is leadtam már, én már hál istennek nem tanulok többet, most már csak én tanítok, ami egy fokkal jobb azért *mosolyog, és a nőre pillant.*
- Ugyan, biztosan nagyon jól táncolsz, ha meg nem, akkor pikk pakk megtanulod, nem nehéz *bíztatja a kicsit meglepődött, bizonytalan nőt, és a parkettre vezeti, átkarolja a derekát, és másik kezével meg a kezét fogja meg.*
- Csak lazán, kövesd a lépéseimet, nem gondolj arra hogy táncolsz, csak reflexből kövess *tanácsolja, és lassan biztos kézzel vezetni kezdi a nőt tánc közben.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:32 am

*Szép lassan táncolunk, hisz a keringő már csak ilyen. Mikor közeli testhelyzetben vagyunk egy kicsit elpirulok, de próbálom leplezni. Nem akarom elkapkodni az ismeretséget, mert az is lehet, hogy a lány nem úgy érez irántam, mint én ő iránta. Amint vége a keringőnek, illedelmesen megkérdezem tőle, hogy kér e valamit inni vagy enni. -Hozzak valamit inni vagy enni? *Várom a reakciót, amint megkapom a választ, attól függően cselekszek.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:33 am

- Ó, értem. azok érdekesek lehetnek. Sajnos én nem igazán értek a bájitalokhoz. Az összetevőket tudom jellemezni, mert azt tanították az egyetemen gyógynövényismeretből. Sajnos megfőzni nem tudom őket. *Mosolyodik el. Ahhoz ő túl ügyetlen. Nem véletlen lett belőle tájrajz tanár.*
- Ez igaz. Nincs gondod a vizsgákkal, meg a jegyzetekkel. *Mosolyog továbbra is. Bár ő már megszokta.*
- Majd ha harmadjára lépek a lábadra, akkor mondd azt, hogy jól táncolok. *Jegyzi meg, de azért követi a férfit, és próbál nem rátaposni a lábára.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:36 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzézzek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játsztaok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! //

*A zene közben vált, ez kezd el szólni.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:40 am

*Isten látja lelkem, nem akartam megbántani, akin látom, hogy nem egy gúny-akrobata, azt békén is hagyom, de azért örültem, hogy vége lett a keringőnek. Észrevettem közben a pirulását, és kezdtem rosszat sejteni. Ami elsősorban neki rossz, nem nekem. Kezdtem úgy érezni, hogy jobb lett volna hagyni ezt az egész bált a francba. Csakhogy az elsőből nem akartam kimaradni. Pedig nem ártott volna.*
- Igen, valami pia jól jönne. *Amint kimondtam, rájöttem, hogy ezt szebben is megfogalmazhattam volna, de nem tudtam tovább magamra erőltetni azt, ami nem én voltam. A fenébe ezzel az egész hülyeséggel!* - Aztán ülhetnénk egy kicsit, mert eddig egész szépen megúsztuk katasztrófa és robbantás nélkül! *tettem hozzá egy mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:48 am

*Figyeli partnerét, és kedvesen mosolyog, ő szinte mindig derül valamin, bár néha nem tudni min. *
- Érdekesek, és nem nehéz őket megfőzni sem. Van ami negyed óra alatt el is készül, és igen komoly hatása van. *meséli, mert szereti a tantárgyát, és tanítani is.*
- Nah igen, bár megvannak még a régi jegyzeteim,, annak idején még művésztörténetet is tanultam, csak már nem tudom mi a fenének, mert semmi hasznát nem veszem. De a jegyzeteket meg rajzokat azóta is őrizgetem *von vállat menet közben, és továbbra is biztos kezekkel vezeti Sandrát, aki nem lép a lábára egyszer sem.*
- Hát akárhogy is van, eddig még egyszer sem sikerült megtipornod a cipőmet. *kuncog fel, és fordul is tovább a nővel, hogy annak ne legyen ideje válaszolni sem. Ő élvezi a táncot, és reménykedik benne, hogy nem olyan rossz partner, hogy Sandra szenvedjen.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:55 am

*Marie válaszolt a kérdésemre, majd fel is vetett egy jó ötletet. -Rendben, akk üljünk le ahhoz az asztalhoz. *Mutatott ugyanarra az asztalra, amihez akkor ültek, mikor bejöttek. Közben elmentem valami frissitőért. Visszatértem az asztalhoz és átadtam a bólét neki. -Hát nem tudtam, hogy mit szeretsz ezért bólét hoztam. *Leültem mellé, majd belekortyoltam az italra. -Nos, hogy izlik ez a lötty?? *Látszik rajtam, hogy nem nagyon szeretem, de ez van.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:00 am

*Isteni volt megint ülni! A bólé láttán felcsillant a szemem, elvettem, és megköszöntem a felém nyújtott italt, majd belekortyoltam és jól esően cuppantottam egyet.*
- Nekem ízlik! *Mindig is szerettem az ehhez hasonló italokat, meg a koktélokat is. Igazság szerint talán egyedül a sör volt az, amit nem szerettem - bár alkoholizálni sem nagyon szoktam. Jól elvoltam a gyümölcslevekkel.*
- Ahogy látom, te nem igazán vagy oda érte! *nevettem fel fintorát látva.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:08 am

*Ő is szinte bármin mosolyog, csak most valamiért nincs olyan kedvében. Talán fáradt, vagy talán az egész báli hercehurca nem az ő világa.*
- Akkor majd lehet, hogy vennék tőled pár különórát. Lehet, hogy csak a tanárommal voltak bajok. *Jegyzi meg, majd a következőre bólint.*
- Az jó. Nekem sajnos már nincsenek, csak a mostaniak. *Meg pár sok tájrajzos és gyógynövényismeretes könyv. Meg ugye most a művészettörténet-könyvek sokasága.*
- Még nem, de várd ki a végét. *Vigyorog a férfire, majd táncol tovább, számára is meglepő ügyességgel.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:15 am

-Hát igen.. nekem nem nagyon izlik. *Feleltem. Elgondolkodtam azon, hogy most mit mondjak, vagy csináljak. Egy kicsit félénk vagyok. Nem tudom mit tegyek. Talán ki kellene mennem a friss levegőre. -Marie lenne kedved kijönni az erkélyre friss levegőt szívni. Egy kicsit meleg van idebent, nem gondolod? *Kérdezem tőle, majd türelmesen várom a válaszát. Talán ki kellene ábrándulnom belőle. Jobb lesz beletörődni, hogy nem vagyok az esete. De legalább jó érzem vele magam.
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:16 am

*Neki sem kenyere a bálozás, de egy évben kétszer képes túlélni, és még jól is érezni magát. Ennyit igazán megtehet, semmibe nem kerül.*
- Rendben van, ha gondolod, szívesen feleleveníthetjük a dolgokat, én állok rendelkezésedre *mosolyog, és segítséget ajánl, mert ő már csak ilyen. A diákoknak is fog különórát tartani ha szükség lesz rá.*
- Nekem még megvannak, ha akarod akkor odaadom őket, nekem már csak díszből vannak meg *mondja, mert valóban, már csak a polc legalján foglalják a helyet. Nem tudja miért őrizgeti még mindig, de nem volt szíve kidobni. Lehet hogy jól tette, hogy eddig vigyázott rájuk.*
- Oh szíves örömest, türelmes alkat vagyok *vigyorog vissza, és repíti tovább a nőt a zene ritmusára.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:26 am

*Ahogy láttam, velem ellentétben egész könnyen zavarba jött, ezen pedig jót mulattam, bár nem gúnyolódva. Engem is ki lehetett zökkenteni, mint mindenki mást, de azért nem volt olyan egyszerű. Megittam a pohár bólét, és kíváncsian hallgattam az ötletét. Valóban eléggé fülledt volt a levegő, így az erkély nem is tűnt rossz ötletnek!*
- Jó ötlet! Lassan olyan lesz idebent, mint egy szauna, tényleg nem ártana némi friss levegő! *Nem foglalkoztam többet azzal, hogy más mit gondolt, lerúgtam a cipőimet, kezembe kaptam őket, és élvezve a hideg kő érintését a talpammal, Raph oldalán kisétáltam az erkélyre. Mennyivel egyszerűbb volt a séta brutális lábbelik nélkül!*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: