Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 4 Vote_lcapVízesés - Page 4 Voting_barVízesés - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:47 am

-Hát igen... nálam mostanában túl sűrűn. *Valami kihat a kedvemre, viszont még nem jöttem rá mi. Ami azt illeti, nem is nagyon érdekel. Végül is... így is meg úgyis James maradok.*
-Hát nemtudom. Viszont lehet, hogy kellene keresni egy direkt olyan embert, aki ezt le tudja szedni. Vagy... *Nem fejezem be, mert hülyeséget mondtam volna. Arra gondoltam, hogy vissza kéne menni ahhoz az ürgéhez. Az meg... veszélyes is lenne meg biztos hogy nem tudja leszedni.* De ha esetleg az igazgatónak szólnánk róla? A büntetőmunka mégis jobb minthogy ez az izé birtokoljon. *Vontam vállat. De azért ez nem az én döntésem, Hannahé. Kicsit libabőrös leszek, ahogy elkezdi babrálni a tenyerem. A szabad kezemmel egy láthatatlan szöszt szedek ki a hajából, majd elgondolkodom.*
-Szerintem... váltsunk témát. Csak azt ne kérdezd hogy mire.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:00 am

- Na majd teszek ellene ! * Közlöm vele a tényt, hogy nem fogom hagyni, hogy szar kedve legyen. Általában átveszem a körülöttem levők kedvét, szóval nem lenne előnyös ha James kedve mindig rossz lenne *
- Akkor majd szólhatunk Alexnek.. * Egyezek bele, hogy az igazgatóval kellene megbeszélni ezt a medálos dolgot. Még is csak igazgató, szóval biztos, hogy konyít valamicskét az ilyen dolgokhoz.
Abbahagyom James tenyerének piszkálgatását és szembe fordulok vele *
- Hát akkor váltsunk témát ! * Nevetek rá , a szememben a pajkosság tüze csillan. Szembefordulok vele és ledöntöm a pokrócra. Négykézláb rámászok és lágyan megcsókolom*
- Szavakkal elmondani nem tudom, csak, hogy így csinálják * Kuncogok. Már is sokkal jobb, hogy egy kicsit megfeledkezek a medálról. Így olyan, mintha semmi sem történt volna*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:10 am

-Tegyél is! *Mosolyodom el. Persze hangomban hallatszik a játékosság és a többi. Kíváncsi a tekintetem, de amikor Hannah beleegyez abba, hogy elmondják Alexnek, csak bólint. Azért kicsit meglepő, nem gondoltam volna hogy ilyen könnyen ad rá...*
-Oké, akkor a napokba megpróbáljuk ezt elrendezni. Jó? *Csak hogy minél előbb megszabaduljon tőle Hannah, ez a lényeg most. Nem értem, miért nevet rám. Én elvigyorodom reflexből, de aztán megtudom. Ledönt a pokrócra, én közben végig fogom a derekát, szóval húzom magammal. Nem bír szabadulni. Visszacsókolom, közben belesimítok a hajába.*
-Ejj-ejj. Hát szabad ilyet? *Vigyorodom el, mostmár én is. Látszik, hogy jobb lett a kedvem. Csak meg kell találni rá a módot hogy lehet felvidítani. Közben nem eresztem el Hannaht, csak mosolyogva nézek fel rá továbbra is.*
-Remélem, jól érzed magad velem... *Tudom mi lesz rá a válasz, de azért megkérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:22 am

-Oké-oké * Bólintok még mielőtt leteperném. Minél előbb megszabadulok ettől a medáltól annál jobb. Főleg, mert még nem jelentkezett Azazel, hogy hali itt vagyok ám a fejecskédben. Vele együtt már hárman laknának bennem. Jómagam, a vámpírka aki megharapott kiskoromban és ő. Nem. Nem hiányzik ez nekem . *
- Nem hallottam még olyan szabályról amely betiltotta volna ezt * Felelem mosolyogva, majd hozzá teszem* - Na, nem mintha érdekelne.
* Mivel húz magával, ezért a kezemmel megtámaszkodok, hogy ne zuhanjak rá. Kár lenne érte. Nem akarok ártani neki a tonnáimmal.*
- Még szép.. * Suttogom a fülébe és apró puszikat lehelek a nyakára.*
- És te ? Megfelelő társaság vagyok ? * Húzódok kicsit hátrébb, hogy lássam a szemét amikor válaszol. Majd két puszit adok a szája szélére, végül egyet az ajkára*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:44 am

*Mostmár tényleg váltok témát, szóval nem firtatom tovább azt a medált. Elégedetten pislogok Hannahra, miközben felettem foglalatoskodik.*
-Kis szabályt megszegő... *Egy pillanatra elhallgatok majd elvigyorodom.* Oké, én is az vagyok. *A nyakpuszikba beleborzongok egy kicsit, viszont amit tudom és ahol érem viszonozom őket. *
-A megfelelőbbnél is megfelelőbb. *A játékossága tetszik nekem úgy ahogy a többi is. Amikor az ajkamra ad puszit én csókká alakítom és közben a kezeimmel az oldalán játszadozom.* Remélem nem vagy csiklandós. *Egy pimasz mosoly az arcomon, közben tovább csókolom Hannaht, ahogy csak érem. Nem tudok betelni vele. Érdekes a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:59 am

- Követem a nagyobb példáját * Felelem jó kislány módjára.És most már végre nem lehet letörölni a mosolyt az arcomról. Beletúrok a hajába és úgy viszonzom a csókját. végig fut a hideg az oldalalom, egészen le a kislábujjamig amikor a keze az oldalamon van.*
- Csak alkalomadtán * Válaszolom a csikis témára. Majd az ajkamba harapok * - Most például csak egy icipicit.
* Ahol az ajka a bőrömet éri, mintha milliónyi kis tűvillám szúrna meg. A kellemes villámokra gondolok itt. Gyengéden beleharapok az ajkába, majd megcsókolom és ilyen lovaglópóz szerűségben felegyenesedek és úgy nézek a szemébe. Közben a pólón keresztül absztrakt jeleket rajzolgatok a mellhasára. Nem szólalok meg, mert hirtelen nem tudom , hogy mit mondjak..*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 2:11 am

*Ginny már percek óta figyeli a párocskát egy fa mögül. Az udvar felől érkezett ide. Sportcipőt, farmernadrágot és egy fehér topot visel. Eleinte még könnyek szöktek a szemébe, de lelke patakja egy pillanat alatt kiszáradt. Ajkai undorodó vicsorgásba torzulnak, majd zsebéből elővesz egy hajgumit. Lassan összefogja háta mögött a haját, majd lehajol, és egy méretes faágat vesz fel a földről. Nem, egyik sem érdemli meg, hogy a pálcájával büntesse meg őket. A csalárd gazember sem, de a tolvaj szuka sem. Elindul a fák között, a botot baseball ütőként tartva, és felüvölt.*
- MILLER! LETÉPEM A FEJED! DE HA NEM IS, GYEREKED TUTI NEM LESZ!
*A levegőbe suhant egyet, és megforgatja a botot.*
- DE TE SE REMÉNYKEDJ TÚL SOK JÓBAN, TE RIHERONGY!
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 2:24 am

-Rólam veszel példát? Hm... úgy érzem jól is teszed. *Már amennyiben. Sok mindent nem tud még rólam Hannah, és nem is szeretném ha mindent tudna. Közben pimaszul elmosolyodom ismét és felülök. Csak visszacsókolok és közben az oldalán jár fel és le a kezem. Gyengéden simogatom Hannaht, majd az egyik kezemet az arcához emelem és végigsimítok rajta.*
-Szóval csak egy icipicit. Akkor avval nem sokat érek el. *Mosolyodom el ismét, közben hagyom hogy az ajkamba harapjon. Én nem harapom meg őt, csak gyengéden és szenvedélyesen csókolom itt is - ott is, ezzel jó érzéseket keltve. Közben a szemembe néz, én is az övébe. Az enyémbe perpillanat szenvedély és csillogás látható... a vágytól való csillogás. Egy pillanatra lenézek a mellkasomra, látom el van nagyon.
Viszont csak pár pillanat az egész hiszen... ismerős hangot hallok. Üvölt, én pedig riadtan ugrom fel, ha Hannahnak is sikerül. Pálca nem kell, anélkül is boldogulok ha úgy jön. Ginny az... erre pont nem számítottam, hogy a lány pont ott van ahol én is. Ma nem vagyok túl jó kedvembe, így Ginnynek sem túl jó esélyei vannak arra, hogy mellette maradjak. Ami mit is takar? Ja, hogy gyorsan elvesztem a fejem. Egyenlőre még nem, csak... ha Ginny már egészen közel ér és esetleg többet is tesz.*
-Ginny! Állj le! *Még egyszerűen, csak... kissé ideges hangnembe jelentem ki neki. Hannaht a hátam mögé tolom, ismerem Ginnyt, tudom milyen. Hannah még nem tudja, viszont egyrészt azért jöttem vele össze, mert... Ginnyt akartam dühíteni. Másrészt meg tényleg megszerettem a lányt, szóval ennek... most nincs semmi jelentősége. Nem gondoltam volna, hogy Ginny ennyire felkapja a vizet. Sőt... A velünk szembe álló Ginny viszont tudja, mennyi esélye van egy bottal ellenem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 4:30 am

* Minden olyan tökéletes. És, és azt hiszem , hogy boldog is vagyok. De mint mindig, amikor egy pillanatra is ezt érzem, már is jön egy olyan dolog ami széttöri ezt a képet. Jelen esetben a bizonyos Ginny, akiről már annyit hallottam a többiektől. James barátnője..
A hang hallatán összerezzenek és mérgesen kifújom a levegőt és lemászok Jamesről. Felállok és Ginnyre nézek. Igaza van tényleg nem volt szép dolog, hogy hagytam, hogy ezt történjen velem meg Jamesszel miközben tudtam, hogy együtt vannak. De valahogy még is nem tudtam a józan eszemnek engedelmeskedni. No, meg nem csak én kellettem ehhez.
- Remek .. * Morgom az orrom alatt és engedem, hogy James mögé kerüljek. Közben lélekben felkészülök egy csajbunyóra. Nem az első eset lenne. Meg tudom védeni magam, ha kell .Hát Istenem két fiú testvérrel nőttem fel ! Megtanítottak ők mindenre.
Az viszont egy kicsit meghökkent, hogy egy bottal a kezében közeledik felénk. Látom rajta, hogy képes lenne itt helyben legyilkolni. Ha meg tekintettel is lehetne ölni, nos akkor én már rég halott lennék.. És nem Ginny által. Egyenlőre nem szólok semmit a lányhoz, csak hideg pillantással nézem. Ha majd valami olyat lép, hogy ahhoz nekem is közöm legyen . Majd akkor megismeri egyik énemet. *



Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 4:38 am

*Ginny végül eldobja a botot, és három méterre Jamestől megáll.*
- Én álljak le? Én? Mit képzelsz te magadról? Azt mondtad, nem rontasz el semmit... És csak annyit, hogy...
*Bár Hannah nem szól semmit, a lány rámered, és megszólal.*
- Kuss, a francba, pofádat befogod, neked nem osztottam lapot!
*Ezzel újra Jamesre néz.*
- Annyit, hogy mikor megígérted, hogy nem csinálsz hülyeséget, azt is megígérted, hogy nem csalsz meg... Megmondtam, hogy több esély nem lesz... Te aljas, mocskos szemét! Még hogy jó leszel, megváltoztál... Már azt sem hiszem el, hogy kényszerből agy halálfaló!
*Ezzel a lány sarkon fordul, és visszaindul a fák felé, de végül megtorpan, és visszanéz. Hannahra.*
- Sok sikert hozzá. De ne hidd, hogy téged nem fog átverni, kihasználni, tönkretenni. Mindenkivel ezt csinálja. Mert "Őfensége..." *Gúnyolódik.* ...egy igazi paraszt.
*Hacsak nem állítják meg, elviharzik...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 4:58 am

*Hannahra pillantok, aki a hátam mögé lép. Egy kicsit fel is sóhajtok, hiszen azért ez nem a legkellemesebb helyzet, sem nekem... sem senkinek. Még mindig teljesen nyugodt képet vágok, mondhatni hogy.... már nem sok kell ahhoz hogy elpattanjon egy ér. Ahogy Ginny eldobja a botot, egy lépéssel közelebb lépek.*
-Tudod Ginny, az egész eddigi életem egy hazugsággal is felért! *Végül már nem bírom, hogy ne szólaljak meg. Nem megyek közelebb, de megszólalni többször sem birok, hiszen a másik csak rizsázik és rizsázik... amikor végre sikerül neki egy mondatot befejezni, én szólok közbe.*
-Nem értem, hogy lehettél akkora hülye, hogy elhittél mindent! Tényleg megváltoztam Ginny... *Csak nem arra, amerre kéne.*
-De megnézném, hogy lennél te egy nap a helyembe! *Itt fejezem be. Ginny még hozzáfűz pár szót Hannahhoz, de azt már szinte eleresztem a fülem mellett. Megfordulok. Ginnyt nem fogom megállítani, vele lesz még elég gondom később is... most Hannah érdekel. A szemeibe nézek...*
-Nagyon... haragszol? *Ginny olyat is a fejemhez vágott, amit talán nem kellett volna. Mondjuk, azt, hogy halálfaló vagyok. Azt nem terveztem elmondani Hannahnak.* Megértem, ha most látni sem akarsz... *Barna szemeimben semmi csillogás mint eddig, csupán csak egyszerű hideg, és egyértelmű pillantás. Még egy pillanatra hátranézek, megnézem, hogy Ginny tényleg elment-e, és ha igen akkor visszafordulok Hannah felé és hallgatom érdeklődve.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:16 am

* Szótlanul figyelem a két immár ex beszélgetését. Közben azon agyalok, hogy hogyan is kellene viselkednem . Szerencsére Ginny leteszi azt a hülye botot . Így már nem eshet testi bántódása senkinek. Nem veszem figyelembe azokat a szavakat amiket nekem vág Ginny, hiszen csak felindultságából mondja.
Az viszont jól mellbe vág, hogy James végig hazudott Ginnynek. Ennyi erővel lehet, hogy engem is végig az orromnál fogva vezetett ? Eléggé elégedett képe volt amikor hagytam, hogy megcsókoljon a Nyugalom termében..
Egy szó azonban belevág az agyamba és visszaránt a valóságba. Halálfaló. Vajon komolyan gondolja ezt? Kérdőn nézek hol Jamesre , hol Ginnyre. A lány miután leparasztozza Jamest elmegy. Én meg csak állok ott kábán. Hirtelen annyi tömérdek információ hatása alá kerültem, hogy nem jutok szóhoz. Ezért fel is emelem a mutatóujjamat, amikor James kérdi, hogy haragszok-e rá, jelezve, hogy adjon egy kis időt.*
- Inkább ... * A szemeibe nézek. Próbálom kifürkészni, hogy tényleg igaz-e amit Ginny mondott.* - Inkább csalódott vagyok..Ennyi erővel minden amit nekem mondtál az is lehet hazugság..
* Idegesen össze fonom a karomat a mellem előtt. Elnézek James mellett, majd a tekintetem visszatér a fiúra*
- Örülök, hogy megértesz . Az medál ügyet meg .. majd elintézem * Azzal faképnél hagyom. Már meg is van, hogy mit fogok tenni. Visszamegyek Hell Citybe. Egyedül. Most azonban a szobámba igyekszem egy fekete köpenyért. Tanultam a múltkori esetből. *
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:10 am

Benjamin sétál kora reggel a vízesésnél. Fekete pólóban, sötétkék gatyájában indult el egy kis reggeli sétára. Pálcája a gatyája zsebében, mert jó ha kéznél van. Még senki nem kelt fel, de most nem is vágyik társaságra. A nap most kel fel, gyönyörű most a táj. Benjamin leül a vízesés előtti padra, és csak nézegeti a folyó vizet. Közben előveszi pálcáját, és azt kezdi most forgatni a kezében. A pálca szikrákat hullat. Ben a földön észrevesz egy gallyat. Itt az iskolában még nem varázsolt, de itt az ideje megpróbálni. Felemeli pálcáját, és a gallyra összpontosítva kimondja a varázsigét, amit bátyjától tanult:
- Vingardium leviosa. - Mondja izgatottan mire a földön heverő gally a magasba lendül, és ahogy Ben irányítja, úgy mozog. Benjamin kedvtelve játszadozik vele, majd elkezdi próbálgatni, milyen messzire tudja ellebegtetni. Ha a gally leesik, mert túl messze próbálta, újra kimondja rá a varázsigét, és megint megpróbálja, még messzebbre lebegtetni.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:56 pm

.:Hétf. 28 Jún. 2010 - 18:16, Hannah:.

*Oké... bevallom lehet nem kellett volna néhány dolgot úgy mondanom. Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok. Ez vagyok én. Amikor Hannah, az ujját felemeli, elhallgatok, szinte elharapom a kérdésem végét is. A szemeim kérdő tekintettel figyelik, viszont kiolvasni belőlük nem sokat lehet. Csak egy egyszerű, hideg pillantást, ami... tényleg nem közöl semmit sem. A kijelentésére már nyitom és a számat, és még mielőtt elmenne*
-Amit neked mondtam, nem volt hazugság. *Sőt, Ginnynek sem hazudtam mindenben. Kivéve a halálfalós ügyet, de az kritikus eset volt. Ott helyben megölt volna, ha megtudja az igazat. Gondoltam, hogy ez lesz belőle. Eddig két csaj volt... mostmár egy se. Nagyon jó. Bólintok csak egyet Hannahnak amolyan: "Hát oké, ha így akarod" fejjel és vállat is vonok. Hagyom, hogy elmenjen, viszont amikor azt mondta, hogy a medál dolgot elintézi egyedül... olyan érzést töltött el, ami... talán arra vezet, hogy nem éppen a helyes út felé megy. Ennek jóvoltából, még egy kicsit időztem a vízesésnél, bevettem egy nikotint, ami sikeresen lenyugtatott -nem mintha olyan nagyon fel lettem volna bőszülve- és elindultam Hell City felé, meggyőződve arról, hogy Hannah nem oda ment. Mert ha igen, akkor tudom, hogy hol van és kit keres.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 11:38 am

*A menedékhelyről azonban idejött. Már összeszedte a dolgokat a dolgokat hogy mik kellenek barátja feltámasztásához. Egy hatalmas üst, amit majd itt tölt meg vízzel, sárkánypikkely, drágakövek, aranyérme, főnixtoll, és tojás. Ez mind megvan. Már csak egy dolog hiányzik. Maga a test, William bájos és utánozhatatlan teste. Eltűnik hát a vízesésétől, és úgy egy fél óra múlva bukkan fel az említett hullával. Kicsit küszködik vele hogy álcázza is magát, de el se ejtse Willt. Mikor ez mind egy helyen van, mármint a hozzávalók, akkor nekiáll egy negyven liter vizet bűvöl bele az üstbe. Megvárja amíg ez forrni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 11:47 am

*Ahogy Ted nekiáll a rituálénak, a hely mintha halkan morajlani kezdene... A vízesés egyre bizonytalanabbnak tűnik, majd hirtelen megáll... A mögötte megbúvó sziklákon egy majd három méteres ábra jelenik meg... Egy ismeretlen eredetű, baljóslatú jelkép.

Vízesés - Page 4 Darksigil

A jel fényleni kezd, a fényből csápok törnek elő, és bele-belekapnak a forrásban lévő vízbe. Egyre több és több csáp tör elő, a jel egyre erősebben fénylik... Egyre ijesztőbbé válik a morajlás.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 11:58 am

*A megjelenő jelre kicsit megdöbben, de hát olvasta hogy ez lesz. Nem kellene megijednie. Felsóhajt, és folytatja a dolgot. A már forrásban lévő vízbe beleejti a két főnixtollat és a sárkánypikkelyt. Kicsit várakozik, majd a földön kezd kutatni, és kis idő elteltével beledobja az üstbe a hat csirketojást, amit ma reggel tolvajlott. Ezek után jönnek a három smaragd, és rubin, majd legvégül egy aranyérme. Ezek után nagy sóhajjal felemeli a testet és azt is belehelyezi a vízbe, ami már enyhén szólva forró, és pár csepp bizony megégeti a kezét. De csak beletuszkolja a hullát az üstbe, majd előhúzza a kést a zsebéből, és az égre néz, mintha erőt kérne az égiektől a folytatásért. Végül a kést is beledobja, hogy Will lelke is belekerüljön a főzetbe. Aztán mást nem tehet, várakozik.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:09 pm

*Egy kis ideig nem változik semmi, majd a jel fénye elhal, a morajlás elcsendesedik. De ez csak a vihar előtti nyugalom. Pár másodperccel később hatalmas, mennydörgésszerű hangot követően a jelképből vakító fény tör elő, többezernyi fénycsáp vágódik bele a főzetbe pörögve, ezzel megkavarva azt. A folyadék ezüstös színt ölt, majd izzani kezd, szétolvasztva mindent, ami az üstben volt.
Egy másodperccel később a folyadék feltör az ég felé, mint egy bizarr gejzír, ám nem fröcsköl, helyette örvénylő oszloppá áll össze. Az örvény egyre szűkebb, egyre gyorsabb, a fénycsápok végleg rátekerednek a folyadékoszlopra. Töredező sziklák hangja tölti be a vízesés környékét: A jelkép megreped, majd eltörik, fénye elhal, a vízesés robogva zuhan alá újra.
Az ezüstös folyadék zubogva kezd el emberi alakot ölteni. A feltámadás folyamata megkezdődik. Egy széttárt karú, arctalan, kopasz emberi alak áll össze belőle. Az alak hátraveti fejét, majd felnyílik egy narancssárga, kegyetlen szempár. Ökölbe szorulnak kezei, ahogy kinőnek rajta a körmök. Az orr előtüremkedik a fejből, majd létrejönnek az ajkak és a szájüreg. A fejből vörös színű haj tör elő, majd az ezüsttestű figura magzatpózba húzza össze magát.
Végül szétveti karjait, lábait, széttárja ujjait, és felüvölt. Hihetetlen erejű energiakitörés lök szét mindent a környéken, feltehetőleg Tedet is ledöntve a lábáról. Mikor a faminés végzős fiú fel tud tápászkodni, már azt látja, hogy szétvetett, behajtott lábakkal ott áll az üst tetején William Quentin Watson. Feltámadt a Halál...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:16 pm

*Amikor a jel meghasad, hátrál pár lépést és onnan nézi szinte elvakulva a jelenséget. Nem is bír nagyon megszólalni, de mikor az energialöket kitör, sikeresen neki vágja egy fának, aminek tövében fájdalmasan nyekken egyet. egy pillanatra elsötétül előtte minden, és apró színes csillagok keringenek a feje körül, de aztán kitisztul a kép, és Willt látja az üst tetején üldögélni. Halványan elmosolyodik, és a táskáját kezdi keresni, amiből pár ruhát húz elő. Egy farmert, és egy inget, meg egy sportcipő. Mind fekete. És előkerül Will pálcája is, amit még Lútól kért el, az is fekete, a változatosság kedvéért.*
- Üdv újra az életben. *nyögi ki, de egyenlőre nem áll fel, nem biztos benne hogy a lábai megtartanák.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:22 pm

*Will zihálva tartja meg magát lábaival az üst szélén. Még mindig nem tudja felfogni, hogy mi történt. Úgy érzi, újjászületett. Leugrik az üstről, és körbepillant. Megtapogatja arcát, majd térdre esik, és beletúr a zöld fűbe. Haja belelóg arcába. Első pillanatban úgy tűnhet, Liam zokog, ám félresöpri hajtincseit, ezzel láthatóvá téve, hogy kuncog, majd hangosan felröhög. Teljes erejével beleöklöz a földbe, majd felkel. Lassan odasétál Tedhez, és megszólal. Ezek az első szavai, mióta visszalépett az élők sorába.*
- Van egy cigid?
*Kérdi, majd szélesen elvigyorodik, és széttárja kezeit.*
- Apuci hazajött, remélem örülünk!
*Mintha csak most fogná fel, hogy Ted ott van, rápillant.*
- Amúgy hali.
*Széles vigyorral megveregeti a fiú hátát, majd úgy, ahogy van, meztelenül, megöleli.*
- Jó újra a bűzös, izzadt testedet ölelgetni... Van egy cigid?
*Kérdi újra, majd elkezd felöltözni.*
- Póló és bakancs nem volt? Most úgy nézek ki, mint te...
*Bevágja farzsebébe a pálcáját, és körbepillant.*
- Te Ted... Nem akarom elrontani a bulit, mert tényleg baromi jó üdvözlőpartit hoztál itt nekem össze, de... Hol van Lú?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:28 pm

*A közeledő majd térdre eső fiúra néz, de kiderül hogy csak kuncog, aztán amolyan sajátos röhögésbe tör ki. Hát, más nem lett ez már biztos.*
- Ehh... *cincélja elő zsebéből a cigis dobozt, és nyújtja a másik felé.*
- Örülök neked, szó sem róla. Csak kemény a fa. *nyög fel kicsit, majd rendezi sorait. az ölelgetést meg viszonozza, végre a másik is szilárd, és meg lehet fogni. Nem törődik a piszkálódással.*
- Még holtodban sem voltál könnyű hogy idecincáljalak. *mosolyodik el, és talpra kászálódik.*
- Éld túl, most az egyszer, mihelyt eltűnünk innen átöltözhetsz. És nem nézel ki úgy mint én, mert én zöldben vagyok ha nem látnád. *jegyzi meg a szőszke, mert valóban katonai szerelésben parádézik ma egész nap.*
- Hát, azt hiszem ennek nem fogsz túlzottan örülni. Lú eltűnt, szőrén szálán, nem találom sehol az égvilágon. *sóhajt fel, mert valóban már mindent, átkutatott a lány után, de nem talált semmit.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:36 pm

*Will rágyújt, mélyet szív a cigarettába, majd kifújja a füstöt. Ekkor hallja meg, hogy Lú eltűnt.
A fiú arcáról minden korábbi vidámság elpárolog. Komoran néz Tedre, bal keze ökölbe szorul, jobb kezének ujjai lassan elernyednek. A cigaretta, melyet nemrég gyújtott meg, lehullik a földre...*
- Lú... Lú eltűnt?
*Kérdi remegő hangon. Most éledt újra, és máris szédül. Imbolyogva jut el egy közeli fának, nekitámaszkodik. Gondolatai cikáznak. Talán hazament? Nem, Ted beszélt vele, várt volna rá... De akkor mi történhetett? Majd hirtelen belevág a felismerés. Úgy érzi nem lehet más magyarázat. Teste megfeszül, ahogy a düh és az adrenalin elönti őt.
A következő pillanatban két kézzel kezdi csépelni a fát, felhorzsolva kezeit, és lehántva szerencsétlen növény kérgét, majd állatias haraggal felüvölt.*
- ANOR! ANOR! MEGTALÁLLAK, TE GYÁVA FÉREG!
*Újra és újra lesújt a fára, majd mikor dühét leadta kissé, zihálva visszanéz társára.*
- Ted... Lú Anornál van... Érzem... Hiszem... Tudom... De miért? Úgy tudta, meghaltam, nem? Akkor miért?
*Ezzel visszasétál, felveszi a földről a cigit, dühösen nekidől egy másik fának, és a maradék dohányt kezdi elfüstölni.*
- Én kitaposom annak a zsiráfmajom Leadernek a beleit... Esküszöm, hogy még a flancos Wesco csizmije sem mentheti meg... Feltolom a hátsójába azt a puccos öltözékét, majd kihúzom a torkán, és megetetem vele!
*Morogja, de tudja, higgadtabbnak kell lennie. Már nem csak róla van szó. Most Lú van veszélyben. Most nem kockáztathat.*
- Ha rájön, hogy élek, megöli... Így nem mehetek Alexhez... Ez tudta, hogy feltámasztasz... Vagy hogy valaki... De készült ellenem... Az alávaló féreg...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:44 pm

*Már már várja a kitörést, ami nem marad el csak egy kicsit késik. Szintén komoran biccent, most eszében sincs viccelni, főleg ha Lúról van szó. Tudja mit jelent a lány Willnek, az ő nevével az ajkán halt meg.*
- Sajnos igen. *biccent, majd a tombolóra néz, és várja hogy az lecsillapodjon.*
- Ha kitomboltad magad, akkor akár elkezdhetünk gondolkodni, hogy hogyan járhatunk túl Anor eszén. Mert nekem is van egy olyan rossz sejtésem hogy nála van, bár amikor ott jártam Azgardban nem láttam sehol. *jegyzi meg higgadtan, mert ezen már tűnődött is, csak egyedül éppenséggel tehetetlen volt. De most hogy itt van újra Will, már semmi nem lehetetlen.*
- Oké haver, tudom hogy ott van de inkább azon törd azt a raffinált agyad, hogyan tudjuk onnan kiszabadítani. *jegyzi meg ismét, és egy aranynak tűnő levelet vesz elő a táskájából.*
- Körbekérdeztem kicsit Wilardban, hogy nem látták-e Lút, és egy gyerek azt mondta hogy a mellékutcába látta befordulni, bementem hát én is és ezt találtam a földön. Gondolom nem kell mondanom kinek a ruhájáról való. *mondja a fiú sötét arccal, mert neki is kezd kicsit az agyára menni a főnöke.*
- Lehet hogy tudta, de akkor azt jelenti hogy minden másban is átvert és hazudott, és nem csak nekem. *morogja mert ezt simán kinézi belőle.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:54 pm

- Azgard... Azgard?
*Néz a világ leghülyébb arckifejezésével Will Tedre.*
- Mármint a Viking túlvilág, az istenek palotája? Most komoly? Te körülnéztél ott? Vagy én vagyok lemaradva egy autópályányi távolságra?
*Kérdi, majd újra beleszív a cigarettába, és kifújja a levegőt.*
- Se gyilkosság, se kínzás, se rablás, se fosztogatás nem ér fel azzal az élvezettel, amit a nikotin adott nekünk!
*Mondja, és halványan elmosolyodik. Próbál gondolkodni.*
- Mi lehet az, amire a nyálaska a leginkább vágyhat? Mármint Anor...
*Kérdi halkan.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:00 pm

*Felsóhajt, és magyarázni kezd.*
- Azgard, az egy kastély messze innen, távol mindentől, a hegyek alatt. Ott lakik Anor, az a családi kastély, amit még évszázadokkal ezelőtt Aaron Azgard alapított, és azóta is ott laknak az utódai. Tehát Anor is, és már többször jártam ott, hatalmas kastély, nagyobb mint a Wilian. * fejti ki amit Azgardról tudni kell, aminek köze nincs a mitológiához, majd ő is rágyújt. Kezdi túlzásba vinni, de ezek után úgy érzi megengedhet magának ennyit.*
- Hát, mondassz valamit. Aki ezt kitalálta nem volt egy hülye ember. *sóhajt fel, ahogy kifúj egy adag füstöt, majd elkomorul.*
- Nem tudom mire vágyik, hisz mindene megvan. Nem tudom mire kell neki Lú, hacsak.... hacsak nem volt mindez tervebéve. A halálod, a feltámasztás, az ikertestvéred, minden... *pattan fel, és kicsit meg is szédül.*
- Mi van ha ez egész, szóval minden el volt előre tervezve? Ha az is benne volt a képbe hogy a nagybátyád vadállatot neveljen belőled? Mi van ha az ő parancsára tette? *dől a kérdés a szőkéből, és tudat alatt érzi hogy jó nyomon jár.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: