Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 3 Vote_lcapVízesés - Page 3 Voting_barVízesés - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:25 am

*A válaszra nem lepődik meg nagyon, csak valami sanda sejtés fogja el. Ha ebben William keze van őt nem érdekli hogy ki a Leader utódja, puszta kézzel végzi ki a fiút.*
- Ez most honnan jött? *kérdez vissza, majd elgondolkodik kissé. Nem sokat, maximum ötöt eddig, de ebből mennyit valljon be.*
- Őszintén? Szóval találkoztál azzal a szörnyeteggel... * teszi hozzá még, majd a végére megadja a választ is.*
- Ötnél tartok jelenleg. * állja a lány tekintetét. Nem lenne értelme tagadni hogy gyilkos.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:32 am

-Csak érdekel... *Magyarázza elgondolkodva, miközben bólint egyet a visszakérdezésre, aztán mikor a választ meghallja, ellöki magát a fától, kicsit arrébb lép.*
-Találkoztam vele... *Itt megfordul és ránéz Tedre.* Szerinted, tényleg nem érek meg annyit, hogy otthagyd a rendet? *Egyenlőre nem dühös a hangja, csupán csak érdeklődő. Közelebb lép, alig van már pár centi közöttük. Csak meg szeretne tudni pár dolgot, amiről el tudja dönteni végre, hogy kinek higgyen.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:38 am

*Magában százszorosan a pokol mélyére kívánja az egész helyzetet.*
- Tehát ő beszélte tele a fejed, hogy nekem sokkal többet ér a Rend mint te. Értem én. *biccent a fiú, és felkészül a legrosszabbra is gondolatban.*
- Megérsz annyit, kedvesem, de én nem tudok átlagos életet élni. Nem tudok egy lenni az iskola diákok közül, nem tudok az lenni akire vágysz. Nekem ezelőtt is pörgős veszélyes életem volt, és megszoktak, nekem ez létem, ez kell hogy érezzem hogy élek. Azt hittem ezt megbeszéltük egyszer de úgy tűnik mégsem lesz ez így jó. * sóhajt fel, és jobb híján felnéz a lány szemébe.*
- Mit szeretnél hát? Hogy William kitörölje magát az életünkből? Vagy most már csak a te életről van szó? Sindy, én még mindig meghalnék érted, de nem adhatom fel emiatt önmagam. * szólal meg kis gondolkodás után.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:47 am

*Nem csak Ted, Sindy is de nagyon...*
-Én megértem... de... úgy érzem, most hogy elgondolkodtam azokon amiket mondott...*Persze nem említi meg azt, hogy pontosan mit mondott neki a fiú. Egy kisebb hatásszünet után folytat mindent.*
-Én vagyok az, aki miatt pechhel rád... tudom, hogy minden miattam van. De... két esély van: Hogy vagy nagyon el akar takarítani a rendből valamiért, mert azért gondolj bele: ez már túl furcsa; Vagy... *Elcsuklik a hangja, egy pillanatra a földre pillant ismét, majd bele a fiú szemeibe. Már amennyire látja őket, hiszen rájuk is sötétedett.*
-...vagy meg akar szerezni engem és ezért akar téged eltüntetni. A rendbe nem akar engem... megpróbáltam. Én hiszek neked Ted: ezt tudnod kell! De ha egyik se sikerül...félek rossz vége lesz neki. *MAgyarázza hosszan és hosszan miközben végig a fiút pásztázza. Kíváncsi a reakcióra.*
-... én nem akarom, hogy megharagudj rám és... én szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:55 am

*A közös vonások.*
- Nem szeretném tudni miket hordott össze, azt hiszem. * vonja össze a szemöldökét a diú, és a következőkre hegyezi a fülét.*
- Szerintem így ahogy mondod, mindkettő lehetséges. Neki haszon lenne, én eltűnnék, mint rivális, téged meg ajándékba kapna. De abból nem eszik. * vicsorodik el a fiú, és kezét ökölbe szorítja. Most ölni lenne kedve.*
- Köszönöm hogy hiszel nekem, el sem tudod képzelni mennyit jelent ez nekem. *enyhül meg gyilkos hangulata, mikor a lány csillogó bogár szemeivel rámered. Feláll, és odalép Sindy elé, és magához húzza.*
- Én is nagyon szeretlek, és cseppet sem haragszom. * feleli, miközben a lány haját simogatja.*

//Fagylaltozás szünet//
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:22 am

*Egymást átkarolva érkeznek a vizeséshez. Amikor ellépet tölle Will,Demi nem ment utánna,meg akarja tudni,hogy vajon meddig megy el egy csókért. Mindig is szerette kérettni magát,és hát a fiúnak szerencséje van,hogy egy nap alatt idáig is eljutott,hisz nem sokszor enged ilyen kis idő alatt valakit is a közelébe. Mielőtt leült volna egy sziklára,gyengéden végigsimitott a fiú arcán,és mélyen a szemébe nézett.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:32 am

*Will türelmesen vár, maga is leül egy sziklára...*
- Tudod ha te nem teszel meg semmit, nem vagy elég tettre kész, és nem éred meg a fáradtságot. Szóval ha szeretnél tőlem valamit, gyere ide, és tedd amit tenni szeretnél, ha viszont nem, akkor én kénytelen leszek lépni...
*Mondja a fiú, majd megropogtatja nyakát, vállát, karjait, ujjait. Türelmesen néz a lányra, ám ha az öt-hat percen belül nem tesz semmit, eltűnik a képből, hazahoppanálva...*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:43 am

*Szóval nem tesz semmit. Ekkor rájött,hogy Will sem olyan,hogy csak simán kényeztessen valakit. Demi elgondolkodott,majd felkelt,és a fiú hátam mögé ment. Kezét óvatosan a vállára helyezte,és maszirozni kezdte. Eszébe jutott,amit még a tóparton mondott neki Will.*
-Tessék,...a masszázs amit kértél. *Huncut mosoly jelenik meg az arcán,amit a fiú persze nem lát.*
-És te mit szeretnél csinálni? *Kérdez rá,mintha nem értene semmit. Ekkor megkerülte Willt,és az ölébe ült,pontosan szembe vele. Kezét a nyakára tette,és karmolászni kezdte gyengéden. Majd közelebb hajult,és csak annyitt sutogott a fülébe:*
-Például ezt? *És ekkor egy hosszú csókot nyomott Will ajkaira. És várta a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:45 am

*Mikor a lány a vállát kezdi masszírozni, érezheti a póló alatt a durva, méretes hegeket. Mikor felé hajol, hogy megcsókolja, a fiú nem vár. Elkapja Demit, az ölébe rántja, és szenvedélyesen, állatiasan megcsókolja, miközben a lány hátsóját kezdi fogdosni, markolászni. Mikor véget ér a csók, a lány szemébe néz.*
- No, és meddig mersz elmenni? Mennyire vagy nyuszi?
*Kérdi ördögi vigyorral, majd elkezdi harapdálni Demi nyakát.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:58 am

*A hegeket érezte,de nem akart szólni semmit,ezt most nem akarja ezzel elrontani. Majd ha eljön az ideje felhozza azt a témát is. Az állatias viselkedés nem lepte meg,hisz kinézi belőle.*
-Mért? Hát attól függ,hogy te mennyire szeretnéd ha nyuszi lennék,... *Válaszol,miközben a fiú mellkasára,végül ismét a szemébe néz. Egyik kezével vadul beletúr Will hajába,a másikkal pedig a blúza a lá nyúl,és lassan végigkarmolja az oldalát. Majd ismét csók. Egy az ajkára,és egy a nyakára.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:02 am

*Will elkapja a lány nyakát, és vadul megcsókolja... Másik kezével benyúl a lány felsője alá, és mellkasát kezdi simogatni, "karmai" hegyével cirógatni, majd a lány szemébe néz.*
- A vadmacskákat szeretem, akik visszatámadnak, nem a félős kisnyuszikat... Te egyelőre nem tűnsz elég vadnak...
*Mondja, majd csókolni, harapdálni kezdi a lány nyakát.*
- Szóval ha nem mutatsz valami igazán izgalmasat, le kell lépnem...
*Ezzel elengedi a lányt, és vár. Szemében vad, állatias vágy lobog.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:16 am

*A cirógatás jól esett neki,és elgondolkodott,hogy most mit is tegyen. De igazábol már tudta,csak meg akarta téveszteni Willt.*
-Le akarsz lépni? *Ez meglepte,de ha ő úgy gondolja mehet,Demi majd talál mást.*
-Hát te tudod,...de csak akkor mehetsz ha szabadulsz. *Huncut vigyor,és szemében egy vad tűz jelent meg. Felkelt,hátralökte Willt,és csábitóan visszamászott. Kezével végigsimitotta Will érzékeny tesrészét,igaz csak nadrágon keresztül,de megteszi,...Majd felhúzta a fiú pólóját,kezét leszoritotta,és végigkarmolta bicepszét. Közben mellkasát kezdte el csókolgatni,és lassan haladt lefelé. Néhol megharapta felső testét,de ő akarta. Már a nadrágjához ért,és a nadrágsziját fogával,kikapcsolta,de még nem vette le róla. Várja,hogy ő is lépjen valamit.*




//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:51 am

-Kösz. *Meglesz, úgy érzem. Elmosolyodom halványan, majd a kérdésre -amire számítottam- vállat vonok.*
-Le-le. Hát... mondjuk úgy, hogy ez maradjon az én... *kisebb szünet, elvileg nem csak én* ...titkom. *Remélem Liza ennyivel beéri mivel mást nem fogok neki mondani. Elgondolkodtam, közben a vízeséshez értünk. Itt olyan felszabadultnak érzem magam... a víz miatt.*
-Ki tudja. Engem még nem kaptak el. Egyszer-kétszer megszívtam de amúgy semmi... *Na meg párszor majdnem kivágtak de az nem lényeges.*

//Fagy Smile//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:32 am

//Olvad: Ted és Sindy//

*Az ellentétek vonzzák egymást. Nem de? *
-Szerintem jobb, ha nem tudod... *Vonja meg a vállát, még azért egy kicsit haragszik a fiúra. Bár... ő sem tudja miért, de haragszik rá. Valahogy, rosszul esett neki mindaz, amit hallott Willtől, viszont ha kell akkor ő inkább Tednek hisz. Talán... Will addig küszködött még el nem hitte neki amit úgy akart.*
-De azért még egy kicsit dühös vagyok... *Engedi, hogy a fiú magához húzza. Még egy kicsit mindig depressziós hangulatban van, szóval esély sincs arra, hogy mosolyogjon. A szemei körül karikák, nem sokat aludt. A kék szemekbe vési a feketét. Nem jön több szó, nem is akar most semmi mást mondani... *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:37 am

*Ez pontosan így van.*
- Én is ezt mondom kedvesem. Valahogy sejtem, hogy miket mondhatott, és annak a tizede sem igaz. *jegyzi meg, még mindig ölelve a lányt. Nem is akarja elengedni, hiszen élete egyik támpontja a lány, egy oylan pont mi nem dől össze, amire mindig lehet számítani. *
- Miért vagy dühös? Mert kiderült hogy mivel töltöm a szabadidőm? *érdeklődik a fiú, hiszen ő sosem tagadta, hogy mit művel. Nem csinált belőle titkot, de nem vallott be semmit, hanem kérdeztek rá konkrétan.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:44 am

*Visszaölel közben felnéz Tedre. Bólint egyet kettőt aztán halkan felsóhajt.*
-Igen... de elmondhattad volna. *Egy kis hatásszünet majd nagyon halványan elmosolyodik és oldalba böki a srácot.*
-Tiszta sok baj van veled. *Úgy tűnik, egész gyorsan felenged. Egy apró puszit ad a fiú ajkára, de úgy rendezi, hogy tényleg csak egy apró puszi legyen. Egyet ásít közben, látszik hogy nem aludt az éjjel sokat.*
-Nem megyünk lassan... nem aludtam, nem tudtam. Ez most jön ki rajtam. *Kicsit elpirul, bár ő sem tudja miért. Továbbra sem veszi le pillantását Tedről, bár most már egy kicsit értelmesebben néz rá.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:50 am

*Szintén felsóhajt.*
- Ez igaz, csak nem tudom mit szóltál volna hozzá ha ezzel rögtön a legelején állítok eléd. Hogy bocs, de ne gyere össze velem, mert nem vagyok más, mint egy hidegvérű gyilkos. *mondja a fiú, de már ő is apró mosollyal. Sindyt egyszerűen nem lehet nem szeretni.*
- Én figyelmeztettelek az elején hogy macerás pasi vagyok, nem hallgattál rá kedvesem. *mosolyog és ő is egy puszit nyom a lány szájára. Az ásításra nem szól semmit, csak a lány mellé lép, és ölbe kapja. Elindul vele a kastély felé.*
-Aludhatunk, de csak ha veled aludhatok. * vigyorodik el a fiú, amolyan Ted-es vigyorral.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:57 am

-Oké, van benne valami... na meg abban is hogyha elmondod és -tudod, itt még a falnak is füle van- megtudja valaki akkor aztán miattam lettél volna... lett volna valami rossz. *Nem tudja magát rendesen kifejezni. És az is igaz, hogy Sindy nem hallgatott Tedre. Valami vonzotta hozzá, de nem bánta meg. Legalábbis reméljük.*
-De a végén megszereztelek és remélem te se bántad meg. *Halványan elmosolyodik, majd amikor felkapják egy kicsit felsikkant. Kezeit a fiú nyaka köré fonja, aztán a kék szemekbe pillant.*
-Aludhatsz velem. *Ismét egy puszi, aztán...* őőőő, Ted... ugye nem akarsz így felcipelni egészen a tornyokig?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 3:02 am

- Igen, ez az hogy sok van benne. De most meg amiatt kerültél Te bajba, mert nem mondtam el neked az életem, meg hogy mit csinálok. Patthelyzet... * mondja a fiú, és ő eddig egyeltalán nem bánta meg, hogy engedte Sindyt közeledni a szívéhez. Biztos benne, hogy a lány nem fogja azt összetörni, maga sem tudja miért, de ebben valamiért biztos.*
- Nem kicsim, én már a tied vagyok. *mosolyog a lányra, mert egy cseppet sem bánja, ha bánná akkor nem itt lennének és akkor nem törte volna magát, hogy tisztára mossa a nevét Sindy előtt. Akkor hagyta volna hogy a lány elhiggye a Willtől hallott hazugságokat.*
- Ez jó, mert én is így gondoltam. *viszonozza a puszit.*
- De, pontosan ezt terveztem. *vigyorog a lányra, egyeltalán nem nehéz, simán felcipeli a tornyokig.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 3:12 am

-Hát igen... eléggé patthelyzet. De túléljük, remélem. *Jelenti ki, majd elmosolyodik a kijelentésre. Örül annak, hogy Ted itt van neki... egyszerűen nem tud haragudni a fiúra, valahogy, a szíve azt diktálja neki, hogy nézzen el mindent mert megéri. Mások talán már a falra másztak volna ettől. Ő nem.*
-Nanee! De ha már ennyire akarsz akkor cipelj. Majd ha elfáradsz leteszel. *Vigyorodik el pimaszul, viszont Ted valóban felcipeli egészen az északi toronyig és a fiú ott is marad nála. Együtt alszanak, reggel együtt is kelnek...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:06 pm

* A Nap száz ágra süt és aranyos kis felhőpamacsok úszkálnak az égen. Meleg van, de mindezek ellenére egy fekete hosszúnadrágban és egy kék ujjatlanban vagyok. A nyakamon egy fekete -kék csillagos selyemsál. Hülyének is néztek páran akik láttak, hogy ilyen időben miért viselek sálat. Nekik azt mondta, hogy erős torokfájásom van és ettől jobban érzem magam. Elhitték. Igazából azonban csak a sebeket akarom eltakarni amiket a medál eltávolítása ügyében szereztem. Mindent megpróbáltam amit ismertem. Mágikus és nem mágikus módszereket. De egyik sem hatott . Így most tele van horzsolásokkal és mély sebekkel a nyakam. Még James sem tud róla. Amióta visszajöttünk Hell Cityből nem is láttam. Ami eléggé nem jön jól.
Fekszek a sárga pokrócomon és bámulom az eget. Az egyik kezemet felemelem és úgy teszek mintha el tudnám kapni az egyik felhőt. Egyetlen könnycsepp csordul ki a szememből. A másik kezemmel rántok egy nagyot a medálon. Semmi, nem jön le, nem szakad el. Csak annyit érek el vele, hogy egy-két seb a nyakamon felszakad. Visszarakom az ujjatlanom alá a medált. Mással nem is történhetett volna ez. Becsukom a szemem. Szerencsére az a hang még nem jelentkezett.. Már csak az hiányozna az életemből. ÉRzem, hogy árnyék vetődik rám, hát kinyitom a szemem*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:21 pm

*Unalom. Az egész délelőttöm így telt. Rájöttem, hogy fel kell keresnem a haverom mivel... elfogyott a nikotin és khm... nem sokáig bírom nélküle. Szóval az első utam oda vezetett, kaptam is tőle, most egy kicsit többet mint a múltkor. Egy kis gyógyszeres dobozkába tettem, belevágtam a zsebembe és elindultam valamerre.
Egy egyszerű farmernadrág és egy fekete póló van rajtam. A póló éppen hogy csak eltakarja a pentagrammát, ami nagyon jó, hiszen nem akarom hogy valaki meglássa. Annak nem lenne jó vége. A kedvem mellesleg nem túl... fényes. Egyszerűen így ébredtem, de azért remélem még valaki tud rajta változtatni. Mondjuk, lehet hogy csak egy embert ismerek, de... nem tudom mi esély van rá, hogy Hannahval összetalálkozzak. Végül úgy döntöttem, elindulok a vízesés felé. A vízmágia gyakorlásával legalább egy kicsit lekötöm magam.
Amint odaértem, csak egy kicsit sétáltam előre mikor megláttam, hogy nem vagyok egyedül. Csak egy apró, halványka mosoly jelent meg az arcomon és elindultam Hannah felé. Nem számítottam rá, hogy itt találom, viszont nem csalódtam. Zsebbe dugott kézzel odasétálgattam és ameddig be volt csukva a szeme, letérdeltem a fejéhez és egy csókot nyomtam a homlokára.*
-Szia Hannah. *Köszöntem, kedves, lágy hangon, majd amikor kinyitotta a szemét kicsit arrébb léptem és leültem mellé.*
-Hogy vagy? *Aggódtam érte a napokba, mert nem láttam...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:35 pm

* Mielőtt kitisztulna előttem a kép, hogy ki is az illető akit idevetett a sors, érzem,hogy kapok egy csókot a homlokomra. Ebből már nagyjából ki is találom, hogy James az. Mosolyogva ülök fel.*
- Szia James ! * Üdvözlöm és odafordulok hozzá, majd a nyaka köré fonom a karjaim. Nem vagyok az a lelkizős típus, de most nagyon is jól esik, hogy megölelhetem. Közbe még egy puszit is nyomok az arcára, majd elengedem és válaszolok a kérdésére.*
- Jól.. * Hazudom, mert nem akarom, hogy feleslegen aggódjon értem. * - És te ?
* Kérdezem egy erőltetett mosoly kíséretében. A sálamat közben megigazítom, hogy még csak véletlenül se látszódjon ki egyetlen egy seb se *
- Mi járatban erre?
* A vízesés halkan dübörög mellettünk. Olyan idillikus ez az egész. A táj is gyönyörű, meg az idő is .Talán egy kicsit feledteti velem, hogy nem tudok megszabadulni a medáltól.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:41 pm

*Átkarolom a derekánál, magamhoz húzom gyengéden majd elmosolyodom. Éppen hogy csak halványan.*
-Megvagyok, köszi. Bár... ez a nap nem indult túl fényesen. *Vontam vállat közben a sálra pillantottam. Egyenlőre nem akartam semmit sem lépni, vagyis... gondoltam hogy Hannah megpróbálta valahogy leszedni, de nem sikerült neki. Még mielőtt bármit is tudna mondani...*
-Valakinek meg kéne mutatni azt a medált. *Jegyeztem meg, miközben a szemébe néztem és elgondolkodtam. Nem lesz jó vége neki, ha sokáig lesz a lányon. A kérdésre közben megvontam a vállam.*
-Gondoltam, lefoglalom magam a vízmágia gyakorlással, de azt hiszem ezt most félreteszem. Már kerestelek, de nem találtalak. Aggódtam, hogy az az izé. *Itt a lány nyaka felé bökök.* valamit tett veled... szerintem minél előbb le kéne szednünk tényleg. *Egy kicsit talán nem kéne erről beszélnem. Egy csókot nyomtam az ajkára, közben ismét elmosolyodtam. Jó érzés volt vele lenni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:25 am

- Hát van, hogy az ember bal lábbal kel fel * Jegyzem meg és gyengén nekidőlök a vállának. Valahogy feldob a közelsége. Ami jelen esetben nagyon is jól jön.*
- Csak kinek ? * Kérdezek vissza . Gondolkoztam már azon, hogy küldök haza egy levelet , hogy mi is történt.. De aztán elvetettem az ötletet, hiszen akkora barnítást kapnék a fejemre, hogy hejj. Viszont ha meg valami itteni tanárnak mutatnánk meg, akkor meg jönne a kérdés, hogy pontosan mit is kerestünk mi ott ? Amire a válasz, hogy azt mi sem tudjuk és akkor jönne a büntető munka. *
- Eddig még nem szólalt meg újra annak az Azazelnek a hangja.. *Sóhajtok fel. De igaza van Jamesnek. Minél előbb le kell szedni. Nem akarom, hogy a testem felett más vegye át az irányítást.
Viszonzom a csókját, majd elkezdem birizgálni a tenyerét.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: