Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 5 Vote_lcapVízesés - Page 5 Voting_barVízesés - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:08 pm

*Will tőle szokatlan módon birkatürelemmel hallgatja végig Tedet, miközben egy kis bogarat néz. Lassan előrenyúl, felveszi, és a szemei elé tartja.*
- Apró, és mégis lényeges...
*Mondja mintegy magának, majd ránéz Tedre.*
- Nem gondolsz kicsit sokat Mr. Tökélyvagyokvázé -ról? Szerinted mindent megtervezett tizennyolc évvel ezelőtt? Szerinted én valami kísérlet része vagyok, vagy valami kreálmány? Minek? Mi célból? És milyen szerepet játszik mindebben Lú? És Alex? Cassandra? Sindy? Mert szerintem akkor ők mind részesei a nagy tervnek... És akkor kicsit több a dolgunk, mint besétálni abba a hodályba, a térdünkre fektetni a is Anort, és addig verni a popiját, míg kipirosodik...
*Mondja tőle már-már bizarr sztoikus nyugalommal. Valójában elméjének egy része épp azzal van elfoglalva, hogy Anornak talál ki brutálisabbnál brutálisabb halálnemeket (épp a vérszomjas szúnyogokkal való széttépetésnél jár), így az kielégíti dühét, és képes nyugodtan gondolkodni. Szellemként elkezdte megtanulni kezelni dühét... Van ilyen...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:13 pm

*Figyeli Will reakciót, és a sztoikus nyugalom átragad őrá is. Elgondolkodik, de ő talál benne rációt.*
- Lehet, nem tudom. Lehet hogy agyamra ment valami, de mi van akkor ha nem? Mi van ha mindannyian benne vagyunk ebbe méghozzá nyakig? *kérdezi, majd legyint egyet. Úgy tűnik ezen csak ő van fennakadva.*
- Mindegy, viszont ha már itt vagy éés élsz és mozogsz, tüntessük el innen a cuccokat, ne maradjon nyoma annak hogy én itt milyen Will-levest főztem ma éjjel. *int az üst felé, nem szándékozik cipelni, mert jó nehéz.*
- Folytassuk a beszélgetést máshol, a végén még meglát valakit, és Alex már tudja hogy halott vagy. Nem kéne hogy meglásson már most.* jegyzi meg és ellöki magát a fától.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:19 pm

*Will maga is elindul. Megáll az üst mellett, és Tedre néz.*
- Én visszamegyek a Wilardi házba. Megnézem mi ott a szitu. Holnap vagy holnap vagy holnapután gyere el oda. Elviszem oda a cuccokat.*
*Ezzel amit Ted valószínűleg nem tudna elvinni kézben, azt becuccolja az üstbe, és már készülne hoppanálni, ám megdermed. Tedre néz, odalép hozzá, kezet nyújt a fiúnak, ám végül megöleli.*
- Kösz, hogy visszahoztál, Haver... Sokkal jövök neked... Még ha te is öltél meg, most tartozom...
*Mondja, és hátba veregeti a faminés srácot, hogy végül újra megfogja az üst peremét.*
- Vigyázz magadra! Nem akarom, hogy bajod essen! A te szádat csak nekem van jogom elkenni...
*Mosolyodik el.*
- Jó éjszakát...
*Búcsúzik, ám végül hozzátesz még egy szót.*
- Barátom...
*Ezzel az üsttel együtt hoppanál.*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:25 pm

- Rendben van, most alszom egyet, kimerültem, és majd meglátogatlak hogy mit tudtam meg. Vannak dolgok amikről én is lemaradtam, de ezt sürgősen bepótolom. *biccent, és megígéri hogy ott lesz. Nézi a csomagolást, hogy mire nem jó az üst. Mielőtt Will elmenne megszólal.*
- Ha minden igaz a késed is az üstben van, lehet hogy nem ment tönkre. *jegyzi meg, majd felkapja a kis fekete hátizsákját, és a kézfogásból ölelés lesz. Nem bánja, viszonozza, meglapogatja Will hátát, majd hátrébb lép.*
- Ezzel igazán jöttem neked. *néz félre, még mindig szégyenben van, hogy egyeltalán megölte.*
- Ne aggódj, vigyázok magamra, ha meg nem, akkor törleszthetsz és jöhetsz megmenteni. *kuncog fel, majd a kastély felé veszi az irányt, de még hallja a búcsúzást.*
- Neked is jóéjt, barátom, és aludj jól. *azzal elsétál, néha kicsit ugyan felszisszenve, mert ahogy a fának repült, az bizony be fog kékülni.*

//Köszi én is

Reszkess Wilian, egy Williamat szabadítottam rátok Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:53 pm

*Nem a szokásos helyen sétálgat... a nem túl magas vízesés tetején próbálja felfedezni a kis utat amit talált. Elgondolkodva lépked, vigyázva, hogy le ne essen. Igaz, egyszer-kétszer majdnem leeset... Perpillanat most nem foglalkozik evvel.
Citromsárga póló, egy fekete mellény és egy fekete szoknya van rajta egy topánka kíséretében. Nem néz körül, nem foglalkozik avval, hogy van-e esetleg valaki más a vízesésnél rajta kívül. A szél enyhén fújdogál, ami egy kicsit frissítően hat ebben a melegben. Meglátni nem könnyű, viszont arról észlelni lehet, hogy a vízbe néha-néha belepottyan egy-egy kicsit nagyobb kődarabocska fentről.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:08 pm

*Will a fák közül lép elő. Fekete csizmát, bő szárú fekete nadrágot és egy hosszú nyakú és hosszú ujjú fekete felsőt visel. Ezeken egy bokáig érő fekete, arany szegélyezésű csuklyás talárt visel. A csuklya az arcába húzva. Arcát egy kifejezetten groteszk és ijesztő maszk fedi, mely alól csak narancs szemei világítanak elő. Vörös haja nem látszik. Még halála előtt szerezte ezt a ruházatot, már csak az általa tervezett jelképet kell felrakni a köpeny hátára. Kezeit fekete bőrkesztyűk fedik. Mikor meglátja Sindyt, halványan elmosolyodik. Lelöki a fejéről a csuklyát, leveszi a maszkot, a köpeny alá rejti, majd megszólal.*
- Szervusz Sindy...
*Közben lassan széttárja kezeit, hogy a lány lássa, nincs ártó szándéka.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:15 pm

*Lassacskán lesétál -vagy inkább lemászik- a vízesés tetejéről és mikor már biztosan áll a lábán elgondolkodva indulna vissza az iskolába, viszont meglát valakit... megáll. Kicsit elgondolkodik, felé tartanak, szóval biztos benne... hogy valaki olyan lesz aki ismeri. Bár, az alak -amíg nem látta meg teljesen, hogy ki az- elég rémisztőnek tűnt.
A csuklya lekerül, előtűnik a vörös haj és az ismert arc is... lemered. Földbe gyökerezik a lába. Szóval... akkor Ted komolyan mondta... egy lépést hátrál csak, fekete szemeivel végigfut a fiún aztán nagy nehezen megszólal.*
-W...Will? *Hangja egy csöppet remeg. Nem tudta, hogy ez lehetséges, egyszerűen nem tudta elképzelni. A fiú csak pár lépéssel van messzebb tőle, így előre lép és megérinti a fiút.*
-Bocsi csak... én... nem tudom elhinni, hogy újra élsz. Vagyis most már elhiszem... *Hangján hallatszik, hogy nincs túl jó kedve, viszont próbálja azért nem leleplezni. Egy halvány mosolyt el is ereszt Will felé.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:26 pm

*Will megfogja a köpeny csatját, elforgatja, mire az egész ruhadarab eltűnik abban, egyetlen medálként megmaradva. Will végigméri a lányt, bár nem arcátlanul, csak mintha maga sem hinne a szemének.*
- Mióta lett szokás, hogy nem félnek tőlem az emberek? Túl sokáig voltam távol...
*Mondja, és megérinti a lány arcát.*
- Nem csoda, hogy Ted annyira védelmez.
*Mosolyog. Kicsit nehéz legyűrni a késztetést, hogy ne kezdje el ölelgetni a lányt. Mióta visszatért, egy kicsit mindenkit hiányolt maga körül. Főleg Lút... Megrázza a fejét, hogy kiverje belőle a fájdalmas emlékeket, majd kicsit hátrébb sétál. Eldöntötte, hogy új élethez pár új szabály is kell. Le fog szokni.*
- Sindy... Sokkal tartozom Tednek... Neked... Mindennek... Tudod, hogy a terveimtől nem fogok elállni. Nem tudom, tudod-e, mire készülök. De... Csak... Nem is tudom mindezt miért mondom el neked...
*Mondja, és ezzel leroskad egy fa tövébe.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:35 pm

*Összevonja szemöldökét, amikor a köpenyből egy medál lesz. Először megint csal nem tudja mit mondjon... nem is mond semmit. Megvonja a vállát. Megérintik az arcát, perpillanat nem zavarja. Furcsa újra Willt látni, viszont azért megnyugtató, hogy... Ted jóvátette azt, amint csinált. Halványan elmosolyodik arra, amit a fiú mondd. Valóban... Ted nagyon védelmezi Sindy-t. Meglepi, hogy a másik most nem olyan... nem olyan mint régebben. Kicsit nyugtató is ez neki.*
-Nekem miért? *Mindvégig csak ebbe köt bele, mivel nem teljesen érti. Kérdőn vonja fel ismét szemöldökét, Teddel nem találkozott mostanság. Vagyis... a minisztérium óta nem.*
-Nem tudom mire készülsz... Amúgy *Egy kisebb hatásszünet, közben közelebb sétál Willhez. Éppen csak, hogy szembe legyen vele és ne kelljen senkinek sem kiabálni a másik után.* Tedet ugye kiengedték? *Nem tudná, hogy mi lenne vele, ha Tedet benn tartanák vagy valami...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:51 pm

- Beszélek Alexel...
*Mondja egy kis gondolkodás után, majd ránéz Sindyre.*
- Tedet kiengedték. Neked azért, mert vagy. Mert vagy Tednek, te vagy a jövője, a célja. Érted küzd. Hogy téged megvédjen. És ez hatalmas erőt ad neki. De most...
*Will kiengedi újra a köpenyt, és felrakja a maszkot. Ahogy megszólal, hangja torz, mintha egy sötét veremből érkezne rekedtesen.*
- Mennem kell. Megkeresem az igazgatót. Komoly társalgásban lesz részünk... Bár... Megtennéd, hogy egy Éjkacaj nevű figura várja őt idekint, a vízesésnél?
*Mondja, ezzel egy árnycsáp tör elő hátából, és felhúzza Will magát egy fára.*
- És ne gyere vissza Alexel. Nem akarom, hogy bajba kerülj.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:00 am

*Először fel sem fogja amit a fiú mondd, de nagyra nyílnak végül szemei.*
-Mi?! *Úgy érzi, nem lesz jó vége ennek a beszélgetésnek. Persze ráhagyja, nem az ő dolga, de... most valahogy úgy érzi, hogy neki is köze van az egészhez és... szóval mintha egy kis felelősség érzetet érezne mégis.
Bólint egyet arra, amikor Will kijelenti, hogy Tedet kiengedték. Halvány mosoly szökik az arcára.* Köszönöm Will... *Úgy érezte ezt most muszáj. Egy kicsit lehajtja fejét, majd amikor megkérik, hogy menjen el az igazgatóhoz...*
-Rendben. Vigyázz magadra. *Azzal még egy utolsó pillantást vet a fiúra, megvárja, hogy az eltűnjön a fa lombjai között és hátat fordít. Bemegy az iskolába, lehetőleg az igazgatói irodához veszi az irányt minél gyorsabban majd... kiküldi Alexet. Aztán pedig nem jön vissza, felmegy a szobájába egy levelet írni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:09 am

*Will türelmesen várakozik a fák között, leveszi a maszkot, majd lassan benyúl a köpeny alá. Elővesz egy képet Lúról, és végigsimít rajta.*
- Tudod... Ezt most érted teszem. Nem fogom megtámadni Alexet. Nem fogok vele harcolni. Nem azért jöttem... Szükségünk van a segítségére... Anorhoz nem vagyunk elegen. Csak kölykök vagyunk...
*Mondja a képnek, és nekidől a fának, ahogy ott ül az ágon.*
- Egy nagy gondolkodó egyszer azt mondta: Háború idején mindenkinek áldozatokat kell hozni. Most én is ezt teszem. Pár elvet feláldozok a győzelem oltárán. Életemben először megalázkodom... Hogy tudjam, mindenképp meg tudunk téged menteni, kicsi Farkasom... Ha kell, meghalok érted... De nem adom fel.
*Lassan ajkaihoz emeli a képet és csókot lehel rá.*
- Jelenleg... Nincs vesztenivalóm...
*Felrakja újra a maszkot, és megszólal a túlvilági hang.*
- És semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
*Ezzel körülpillant újra, elrakja a képet, és várja Alex érkezését.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:14 am

*Sindy egy kicsit talán bizonytalannak látszott... Alex le is szidta volna, ha több ideje lenne, viszont nem tette. Nem érti, a lány hogy tudott pont szembekerülni az Éjkacaj nevezetű, ismert alakkal...
Sietős léptekkel érkezik meg a vízeséshez. Körülnéz. A fákat persze nem figyeli, sehol nem lát senkit amit ugye felettébb furcsáll. Igazából... nem nagyon töri magát most. Nem tudja, mit akarhat tőle a fiú, egyáltalán azt sem tudja elképzelni, hogy... újra él. Mert igen: tudja, hogy Will meghalt.
Szinte az a fa alatt sétál éppen el, amin a keresett személy éppen áll, de még mindig nem veszi észre...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:18 am

*A következő percben a fák közül egy éjfekete pálca esik alá, Alex lábai előtt lehullva, beleállva a földbe. Mielőtt az igazgató felnézhetne, Will egy hatalmas ugrással előre veti magát, és jó négy méterre Wilfredtől leérkezik. Lassan feláll, és új ruházatában ránéz az igazgatóra.*
- Remélem elég egyértelmű volt, hogy nem harcolni jöttem, Alex Wilfred igazgató úr. Nem azért jöttem, hogy harcba keveredjünk. Hallgassa meg a mondandómat, és ha a végén úgy látja jónak, vegye magához a pálcámat, és feladom magam, itt, önnek.
*A túlvilági hang előtör a maszk mögül, a narancssárga szemek szinte világítanak alóla, a csuklya eltakarja a fejét. Csak sejteni lehet, hogy ez tényleg Will. Ha ő az, akkor igencsak feljavult a jelmeze utolsó találkozásuk óta.*
- Amennyiben nem hallgat meg, abban az esetben kérem, Wilfred igazgató úr, itt és most öljön meg. Mert akkor fölösleges élnem.
*Ezzel talán kissé teátrális mozdulattal széttárja a karjait, és várja a döntést.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:32 am

*Egy fekete pálca esik a lába elé, majdnem rálép, viszont lecövekel. Kérdőn pillantana fel a fára, de ekkor egy csuklyás -szinte felismerhetetlen- alak ugrik le. Végigméri, elég figyelmesen ahhoz, hogy meg tudja jegyezni a kinézetet.*
-Ezek után egyértelműbb. *Tudja, hogy Will az... tudja, hogy ő fut Éjkacaj néven, viszont egyenlőre még mindig csak gondolkodóba van esve: Vajon ő tényleg él? De ahogy látszik, igen. Nem tudja, hogy lehet ez...de... úgy érzi, most valami másról akar a fiú beszélni, valami fontosabbról.*
-Meghallgatlak. Nem szoktam embert ölni... ok nélkül. *Az ok, nem mindegy. Nem lép közelebb, nem veszi el a pálcát, nem mozdul... csupán csak kérdőn pillant Williamre, és várja, a magyarázatot.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:38 am

- A Leader megöletett. A gyilkosom neve maradjon titokba, a lényeg, hogy ő hozott vissza az élők sorába itt, a Vízesésnél, mert rájött, mekkora hibát követett el. Viszont a Leader elrabolta azt a lányt, akit szeretek. A neve Solaria Luthia.
*Mondja rezignáltan, miközben leengedi a kezeit.*
- Nem tagadom, hogy nem vagyok jó ember. A szemedben, Alex, egy utolsó, mocskos patkány lehetek. Egy eltaposandó csótány.
*Átvált tegezésre.*
- Ne érts félre. Nem azért nem magázódom, mert nem tartanálak tiszteletben. Hanem mert így könnyebb lesz kifejeznem magam.
*Nagy levegőt vesz.*
- A segítséged szeretném kérni, hogy legyőzzük a Leadert. Hogy megmentsük a lányt, akit szeretek. És hogy bizonyítsam szándékaimat, ideálltam eléd fegyvertelenül, és megmondom neked, hogy a Leader nem más mint...
*Leveszi a maszkot, lelöki a csuklyáját.*
- ... Anor Azgard.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:54 am

*Közbeszól, mivel mindent tud.*
-Tudom, ki a gyilkosod... *Szólal meg halkan, bár erőteljes hangon. Will sok mindent nem tud. Alexnek kitálaltak mindent. Szó szerint mindent. Most már egyre előrébb vannak abban, hogy vajon mi is a teljes igazság.
Feltűnt neki, hogy Luthia mostanság az iskolában... egyre kevesebbet van. Egyszer látta pár hónapja, azóta többet nem. Nem gondolt semmi rosszra, csupán csak, hogy a lány esetleg hazautazott. Egyre nagyobbra nyílnak szemei. Egyszerűen nem tud megszólalni, csak elakad a szava. Kérdő pillantás az arcára ragad, figyelmesen szeretné végighallgatni a fiút. Minden egyes szavat meg szeretne jegyezni... vagy legalább a lényeget. Bólint. Nem zavarja, most nem, hogy tegezik. Egyenlőre... gondolataiba van esve. Fel sem fogja, hogy az ő segítségét kérik... és a következő pillanatban már, amikor meglátja a fiú arcát...
Kiszorul belőle a levegő.*
~Ez... ez lehetetlen!~ *Így már minden világos. Világos, hogy miért mondták többen, hogy köze van neki a Leaderhez. Szemeiben egy pillanatig szinte semmi életet nem látni, mintha meghalt volna álló helyében. Két perc elteltével néz vissza William narancssárga szemeibe.*
-Hogy... nem tudom elhinni! NEM tudom elhinni, hogy az ikertestvérem, a legnagyobb ellenségünk! *Kicsit megszédül -talán a kevés alvástól, talán mástól-. Nekidől a mellette lévő fának, szemeit nem is veszi ki a másikéból.*
-Segítek neked... *Szólal meg végül, halkan. Hogy miért mondta ezt? Maga sem tudja. Talán mert most felgyülemlettek benne az érzelmek, leginkább a gyűlölet, amit éveken át visszafojtott magában... Az, hogy kiderült ki az igazi Leader... az, hogy az ikertestvére mindvégig átverte....*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:11 am

*Will biccent, kinyújtja karját. Egy árnycsáp kúszik elő, és pálcáját visszahozza neki. A fekete varázspálcát elrejti a köpenye alatt.*
- Őszinte leszek. Nincs tervem. Nincs ötletem. Nincs semmi, amit mondhatnék, hogy Anort hogy győzhetnénk le. Nincs hadseregem, csak pár iskolás kölyök, akik mellettünk állnak. Nem becsülöm alá őket, de képzett halálfalókkal nem vehetik fel a versenyt.
*Mondja, majd Alexhez lép, és kesztyűs kezét a férfi vállára teszi.*
- Alex... Életemben először kérek valamit. Nem tudom, mit adhatnék a segítségedért cserébe. Nem tudom, én mivel segíthetnék neked. Csak azt tudom, hogy itt az ideje a sarkunkra állni, és lezárni egy fejezetet a Wilian történelmében. Anor Azgardnak bűnhődnie kell, vagy így, vagy úgy. De megpróbálom a te szabályaid szerint játszani. Amíg csak lehet.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:30 am

*A fekete pálca után néz, aztán vissza a fiúra. Kicsit rosszul érzi magát, nem úgy konkrétan rosszul.. csak olyan furcsa érzései vannak neki. Túl sok minden jött össze egyszerre. Túl sok... ahhoz képest, hogy eddig minden olyan nyugodt volt. Bólint. Sikerül neki magából kipréselni pár szavat...*
-Azért fordultál hozzá, mert én ismerem legjobban Anort...? *A vállára tett kézre pillant, kicsit elmerengve... aztán felnéz az égre, mintha azt mondaná: elege van az egészből. Így érez, viszont... tudja hogy végig kell csinálnia az egészet. Tudja, hogy ebből még akkor is... vagy továbbra is bonyodalmak lesznek és tudja, hogy most ikertestvérével kell tenni valamit... akár így, akár úgy.*
-Segítek... de... *Egy pillanatig haboz.* Nem tudom mit akartok kezdeni vele. Én... megölni nem tudom, akár mi vagy ki is ő. Őszintén... hátba szúrt. Éveken át hazudott nekem... mindenkinek. Gyűlölöm, viszont eddig sem szerettem... de most?
Együtt kell kitalálnunk valamit... *Pillant vissza Williamra, jéghideg tekintetével. Szinte már fagyaszt vele. Csalódott, ha lehet így mondani.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:36 am

- Akkor majd kitalálunk valamit... Én szívem szerint kitépném a szívét... De tiszteletben tartom, hogy a testvéred. Nem teszek olyasmit vele, amire nem adod áldásodat.
*Mondja, ezzel hátrább lép.*
- A társalgásunkról ne szólj senkinek. Rosszul venné ki magát. Egyelőre jobb, ha nem tudják, hogy egy pszichopatával szövetkeztél. Most van pár dolog, amit el kell intéznem. Majd beszélünk. Vigyázz magadra. Jobb, ha most megemészted a hallottakat.
*Ezzel int egyet, majd dehoppanál.*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:53 am

-Elgondolkodom rajta, mi lesz... *Ha nagyon muszáj akkor rá fogja adni, hogy megöljék a testvérét. Bólint. Nem szól semmi többet a fiúhoz, csak próbál elkönyvelni magában mindent. Másik esetben most, menne és megkeresni Anort... vagyis ha nem mondták volna neki, hogy ne csináljon semmit egyenlőre.
Biccent egyet köszönésképpen, majd elmorog valami káromkodást az orra alá és szinte 180 fokba fordul meg, visszavéve az irányt a kastélyba.*

//köszöntem : D//
Vissza az elejére Go down
Cathy Melva
Diák-Amira
Diák-Amira
Cathy Melva


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:26 am

*Egy dúdolgató lány érkezik a vízeséshez.Már megnyugodott a szellemház óta. Egy térdig érő,fehér virágos és aranyos kis ruha van rajta és egy egyszerű saru. A vízesésnél letelepedik a fűre mert úgyis egyedül van akkor meg minek üljön padra?! Idefele jövet szedett magának egy szép virágcsokrot, és egy szál kékes-rózsaszínes virágot a hajába is tűzött. Most a virágcsokrot leteszi maga mellé és a vízesést kezdi pásztázni.~Milyen gyönyörű! Nem is értem miért nincs erre-fele senki sem.Na de sebaj megvagyok én egyedül is.~Gondolja magában és teljesen elmerül a gondolataiban.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:34 am

*Nem csak Cathy van elmerülve a gondolataiban... Scott is annyira nem figyel, hogy egyszer csak azt érzi, hogy átesett valakin. Nagyon nem figyelt, ami mondjuk annyira nem is szokása... főleg egy ilyen nagy területen meg minden. Szerencsére semmi baja nem lesz, és remélhetőleg Cathynek sem, hiszen vigyázott azért. A jóképű másodéves lassan feltápászkodik és kicsit aggódó tekintettel pillant le a másikra.*
-Bocsibocsi! Jól vagy? *Inkább leül ő is a fűbe, hiszen tudja... most már tuti itt fog maradni. Legalábbis megpróbálja majd kiengesztelni a lányt.*
-Scott vagyok mellesleg. *Mutatkozik be végül, avval a lányelbájoló mosolyával.*
Vissza az elejére Go down
Cathy Melva
Diák-Amira
Diák-Amira
Cathy Melva


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:53 am

*Arra eszmél fel a gondolataiból hogy valaki szó szerint átesett rajta. Semmi baja nem esett de egy kicsit kellemetlennek érzi hogy csak úgy átestek rajta. ~Azért ennyire nincs se rejtőszínem, és talán nem vagyok ilyen jelentéktelen.~ Gondolja. Amikor a srác feltápászkodik aztán meg leül mellé kicsit zavarba jön.*
-Semmi baj! Jól vagyok. Vagyis azt hiszem.
*Amikor a fiú bemutatkozik akkor ő is kötelességének érzi.*
-Szia! Én meg Cathy, Cathy Melva.
*Mondja egy elbűvölő pillantással válaszként a fiú mosolyára.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:02 am

*Túlságosan el volt merengve... nagyon ritkán esik meg vele. Örül, hogy Cathynek azért nem esett baja.*
-Izé, kicsit elgondolkodtam... na jó, nagyon! *A végén már felnevet halkan és csak pár pillanatig. Bemutatkoznak neki, ha megengedi a lány akkor még kezet is csókol. Ő mindig ilyen... mindenkivel, de ezt nem kell másnak tudni. A félszív nyaklánc amiben a Liza név van, mellesleg a pólója alá van rejtve.*
-Hogy hogy itt vagy, egyedül? *Furcsa, hiszen mostanság elég sokan vannak az iskolában... legalábbis ő így vette észre. Na nem mintha olyan sokat kóborolni, most is csak a jó idő miatt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: