Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 7 Vote_lcapVízesés - Page 7 Voting_barVízesés - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:49 pm

*A másik fél nagyon bőbeszédű... lehet, hogy nem is kellett volna megállnia, de végül is nem bánja meg. Vagy ha mégis, akkor meg ez van, mivel... úgysem volt mostanság ilyen társasága. A sóhajra felkapja a fejét, most már kezdi egy kicsit idegesíteni. Greget nem így ismerte meg...*
-Mi volt ez a sóhaj? Mi lett veled? Nem így ismertelek meg... *Ami a szívén az a száján. Nem zavar, hogy végignéznek rajta. Már megszokta, hiszen sok fiú szemet vet rá, de csak párnak sikerül mégis... közelebb kerülni hozzá. Egy halvány mosoly jelenik meg az arcán, figyelve a másik reakcióit. Ebből aztán nagy beszélgetés lesz.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:00 pm

*Nem tudok mit mondani,... de ha rákérdez akkor talán valamiről beszélni kezdek, de kitudja. Majd a kérdést halván, rápillantok, és halkan válaszolok.*
-Nem tudom,... *Komolyan nem tudom, mi lett velem, de majd talán jobb lesz, ha beszélek róla.* hát akkor? hogy ismertél meg? *Érdekel, hogy milyen szoktam lenni, hisz már magam sem tudom.*
-Röviden, csak a múltam zaklat,... *Fejtem ki röviden és érthetően, de lehet, hogy Ronnie nem fogja megérteni, hisz nem sokat tud a múltamról sem... Mint mindenki más, a múltamról nem szeretek beszélni, hisz az már elmúlt, a jelenbe kell élni,... de valahogy nem megy. Felkelek és a lány elég állok,...*
-Komolyan érdekel? *Kérdezek rá,... és belekezdek, nem is várom meg a választ.*
-Elgondolkodtam a tetteimen, és rájöttem, hogy elb*sztam az életem,... *Mondom, és egy kis szomorúság illetve düh látható a szemeimben.*
-Elvesztettem a családomat, és eddig megvoltam nélkülük, és ezután is megleszek, de.... őszintén, kicsit hiányoznak. *Majd elfordulok,... és meglepődöm saját magamon, egy olyan személy előtt nyíltam meg, akivel nem is vagyok annyira jóban, és remélem nem fog kiröhögni vagy hasonló,... Ezt az arcomat senki sem ismeri, mindig megtartom azt a kemény, és érzelmek nélküli énemet, de most nem sikerült...*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:09 pm

*A kérdése meglepi Nicát. Elgondolkodva válaszol rá, még mielőtt Greg elkezdene vallani.*
-Te voltál a nagy macsó... James mellett... ti voltatok azok, akiket az iskola bálványozott -gondolom a lányok- és valahogy sosem láttalak ilyennek még. *Kisebb hatásszünetet tart.* Oké, nem mondom, hogy az öt év alatt, olyan sokat beszéltem volna veled vagy, hogy esetleg rászorultam volna... *Mindig ilyen szókimondó, meg kell szokni.*
-De látom, hogy megváltoztál. *Von vállat végül és a szemeibe pillant, amikor elé áll. Bólint, mikor kérdez. Érdekli, most már... ha elkezdte akkor fejezze is be. Nem tud mit mondani, csak meglepődve hallgatja végig Greg bánatát. Ő nem az a fajta, aki kiröhögné a másikat. Kicsit sajnálja a srácot.*
-Ó, értem. Hát próbáld meg rendbe hozni... Mindent meg lehet oldani... a család pedig... *Elgondolkodik egy pillanatra, mondhatni, hogy meg is fogalmazza magában a dolgokat.* A szüleidnek szeretni kell, akár milyen is vagy. Ők biztosan megbocsájtanak, csak próbáld ki. *Többet nem mond. Megpróbált egy kis lelket önteni Gregbe.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:16 pm

*Meghallgatom a lány szavait, még a magyarázkodásaim közben, és hát igen, én vagyok az a srác James mellett,... de most is az vagyok, csak ha egyedül vagyok, akkor kicsit más, akkor az a semmi nem érdekel, és ne szólj hozzám típus vagyok, és ez a mostani énem, ez új, ez eddig csak bennem élt, de hát, most kitört, de bizonyára ez az egyetlen eset, több ilyen nem fordul elő, szóval a lány büszke lehet magára, hogy pont jókor volt jó helyen...*
-Tudom,... *Válaszolok, és elindulok valamerre, közben pedig rágyújtok, le kell kicsit nyugtatnom magam.* köszi a tanácsot, és azt is hogy meghallgattál... *Lassú léptekkel távozom, majd egy hirtelen visszafordulás.*
-Te jössz sétálni? *Kérdezek rá, már üres tekintettel, és zsebre tett kezekkel. És persze egy kisebb sármos mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:22 pm

*Azt hitte, Greg most faképél fogja hagyni. Már kezdte beleélni magát a beszélgetésbe, amikor a srác elindul és még meg se kérdezi, hogy ő esetleg akar-e menni... elgondolkodva néz utána, már indulna a másik irányba, de akkor visszaszólnak neki. Megfordul és zsebbe dugott kézzel odasétál a fiúhoz. Halványan rámosolyog.*
-Nincs mit és megyek veled. Úgyis unom magam, mivel nem sok értelmes személy van a suliba... *Az elsős/másodikos emberkékkel nem igen áll szóba. A sármos mosoly láttán, már úgy gondolja, hogy Greg egy kicsit visszajött régi önmagába. Elindul, közben megkérdez
még valamit.*
-Merre?
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:29 pm

*Örülök, hogy Ronnie is velem tart, legalább nem járkálok egyedül. Felnézek az égre, és megállapítom, hogy olyan ebéd tájban lehetünk. És hát akkor gyerünk enni, vagyis ha Ronnie is velem tart,...*
-Hát gyerünk el ebédelni, meghivlak. *Mosolygok, és a tekintetem is megváltozott. Ha igent mond, akkor megindulok Wilard felé, egy jó kis étterembe. Most inkább ott ennék valamit, a sulis koszt nem olyan érdekes.*
-Na és mesélj valamit,... voltál otthon? Várod már a tanítást? *A szokásos unalmas és félig értelmetlen kérdések. De más most nem jutott az eszembe. Beleszivok a cigimbe, és érzem, hogy kezd melegebb lenni, igyhát levetettem a dzsekimet,... mostmár csak izompólóban feszitek.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:35 pm

-Ebéd? Oké... még úgy se ettem. *Mosolyodik el halványan. Ha nem ismerné Greget, akkor megint előállna a randizós témájával. Nála egy meghívás a fiútól egy randi. Bár nem hiszi, hogy az ötödéves Faminésnek ez a szándéka. A sablonkérdésekre persze válaszolok. Legalább van téma.*
-Voltam otthon. Két hónapot. Nem túl régen jöttem vissza... *Majdnem visszakérdez, de aztán lenyeli.* Tanírást? Még szerencse, hogy nekünk már továbbképzés van. Így nincs annyi óra... *Vállat von.* Te? Itt voltál egész nyáron? *Csak halad Greg mellett, lassan a Wilardba vezető útra érve.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Szept. 24, 2010 8:42 pm

*Elég borús napra számithatunk, legalább is a jelenlegi időböl itélve. De számomra a rossz idő nem jelent problémát, fölleg ha eső. Imádok esőben a szabadban lenni. Az olyan nyugtató.
Szokásomhoz hiven remek kedvem van, de ez nem látszik rajtam, mint mindig. Az egyik padon ülve figyelem a vizet, és közben a pókommal játszogatok. Még kicsit korán van, legalább is Shadow-nak, mert elég fáradtnak tűnik szegénykém. De attól, elég fürgén járkál a kezemen.
Egy kis idő után, már ráuntam a vizre, és kicsit a pókomra is. El is mászott valamerre, egy kis kaját keresni. És én ott maradtam egyedül a padon ülve. Mivel jó a kedvem, ez sem szomorit el. Az unalom miatt már tényleg nem tudok mit kezdeni, körbenézek de sehol senki, ez szomorú. Valami hangulatos kis zenét kezdek el dúdolászni. Majd már arra leszek figyelmes, hogy énekelek. Úgy látszik, hogy a Runaway elnyerte tetszésemet.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Szept. 24, 2010 8:53 pm

*Lassú és elgondolkodtató léptekkel érkezem. Kezeim zsebemben, miközben magam elé bámulva rugdosok egy kavicsot. Nincs rossz kedvem, vagyis csak részben... de ez már más eset. Mondjuk, beszélnem kéne egy két személlyel, meg ez az év eleje... utálom az iskolát. Mondjuk, egy kicsit azért kezdem sajnálni, hogy hat év után itt kell hagynom a Wiliant. Jó volt itt, az tény. Meg most van is kiért vagy lenne is kiért maradni. Talán... de Azgard meg messze van...
Oldalra fordítom fejem amikor meglátom a másik kinnlevőt. Én általában mindig víz mellé jövök gondolkodni. Az nekem olyan nyugtató. Még ha esik is, hiszen vízmágus vagyok. Látszik is rajtam... csöppet el vagyok ázva.*
-Helló. *Mintha már láttam volna valahol a lányt. Nem zavarom, ha akar akkor majd leszólít. Nekidőlök az egyik közeli fának és hátradöntöm fejem. A fáról pár esőcsepp az arcomba hull.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:00 pm

*A nagy dúdolászásom közepette megláttam egy srácot,... végre valaki kitévedt erre. Figyelem hátha idejön hozzám, de nem, csak köszön. Egyenlőre az is megteszi.*
-Szia. *Üdvözlöm én is, kedves és vidám hangon. Egy-két percig csak figyelem, de láthatóan nem akar elmozdulni attol a fátol. Lassan felkeltem a padról, és odaléptem hozzá.*
-Allison vagyok... *Mutatkozom be, hisz nem igazán ismerem a srácot. De abban biztos vagyok, hogy faminés. Úgymond hallottam már róla, de személyesen még nem ismerem.*
-Te meg ugye James? *Folytatom, mielőtt ő meg tudna szólalni.* mi a baj? *Elég szomorúnak tűnik, vagyis inkább olyan az arca, mit akinek elég sok gondja akadt mostanság. Lehet, hogy tudok rajta segiteni, de ez rajta mulik, egyrész azon, hogy hogy reagál a kérdésemre.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:13 pm

*Úgy tűnik, mégis kapok társaságot annak ellenére, hogy szerettem volna. A kis másodikosok sosem tudják befogni a csőrüket. Na de nem baj... a kisleányka még egészen jó bőr. Még bemutatkoznom sem kell... ami jó. Engem mindenki ismer. Gúnyos félmosolyra húzom ajkaim, aztán biccentek egyet.*
-Én bizony. *Valahogy a csaj más... nincs azok a kicsik között, akik ha meghallják ezt a nevet, fogják magukat és arrébb mennek két lépést. Ellököm magam a fától, majd közelebb lépek Allisonhoz.*
-Semmi bajom nincs. Majd megérted te is, ha hatodéves leszel. *Nem szándékom elijeszteni a másikat, csak szeretem rémisztgetni a kicsiket. Igaz, volt már belőle pár bajom... de az más dolog.*
-Mi járatban? *Pillantok rá ismét, nem éppen olyan... biztató hangnemben hanem mondhatni kissé gúnyosban.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 9:56 pm

*Hideg van, hóesés, tél.. A kedvenc évszakom... Mikor még tökalsó voltam a haverjaimmal fürdettük a csajokat a hóban. Ma már kinőttem ebből, és érzem hogy kezdek megkomolyodni.. Választás előtt állok, hogy mi légyen belőlem, miután elvégzem az iskolát... Vagy átoktörő, vagy auror, még nem tudom. Már fél órája itt sétálgatok kint a hóban... Fekete bundás bőrkabát, fekete farmer, és egy fekete bakancs van rajtam... A Pallis nem kell, mert a bőrkabát elég meleg... Nekidőlök az egyik fának, és várok. Csak hogy mire, azt nem tudom...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:05 pm

*Kicsit eseget a hó, igaz, nem nagyon csípi de azért sétálgat. Sátán szokás szerint a háta mögött baktat, bár gazdájával ellentétben, ő élvezi ezt az időt.
Fekete vászonkabát, fekete nadrág-oldalán lánccal, bakancs-piros és fekete cipőfűzővel van rajta. Fázni nem fázik, szerencsére. Mostanság nem mozdult ki sokat, inkább bent mozgott a kastélyban, bár ahogy észrevette az élet nem nagyon ment mostanság. Ahogy tovább halad, az egyik fánál észrevesz egy ismerős személyt... elvigyorodik majd nekifutásból szinte a fiú nyakába ugrik.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:09 pm

-Ohhóóó, elveszett Amazon, elraboltak a Mexikói bennszülöttek? *Slusszpoén... Ezt muszáj volt bevetni. Vigyorgok, és átkarolom, majd eltolom magamtól és megcsókolom. Aztán.*
-Merre csavarogtál? Ugye tudod ha most még másodikosok lennénk megfürdetnélek... Bár már kinőttem abból a korszakból sz'al nem leszel havas... Egyelőre. Amúgy, hiányoztál. *Vigyorgok még mindig, és megölelem a lányt. Hiányzott már nagyon... Bár most egy kicsit megbosszulom, hogy nem találkoztunk. Vagy is akarnám, de küzdök ellene hogy ne csábuljak el és fürdessem meg. Nehéz a kísértés ugyebár.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:16 pm

*Elneveti magát, majd tovább öleli a fiút.*
-Nem rabolt el senki, nyugi. *Bár voltak neki érdekes esetei ebben a pár hétben/egy hónapban. Például a Jamesszel való bandázások alkalmával... hát igen... arról inkább most nem beszél. Kicsit elmosolyodik, majd visszacsókolja a fiút. Aztán vállat vonva válaszol.*
-Suliba voltam. Nem tudom, hogy nem találkoztunk. Lehet, mert nagy ez a suli. Na és te, mi van veled? *Az utolsó, fürdetős kijelentésre nem is válaszol, mivel Seb is tudja, hogy Cintó nem szereti a telet olyan túlságosan... Sátán is örül láthatóan a fiúnak, hiszen rögtön a nadrágját veszi célba és egy kicsit rágcsálni kezdi...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:29 pm

-Már kezdtem félni... *Nevetek fel, és ránézek Cintóra. Az utóbbi időben szárnyra kapott egy olyan pletyka hogy más barátnőm van, ezt biztos ő is hallotta, de ez hazugság... Nekem csakis Cintó számít. Meg magam, de az mellékes.*
-Velem nem sok semmi. Csak momentán azt nem tudom, hogy melyik módszerrel nyírjam ki Jamest. Válassza a lassú halált, ami azt jelenti hogy átoktörő leszek, vagy a gyors halált, ami azt jelenti hogy auror leszek. *Ezzel azt akartam kifejezni hogy azt nem tudom hogy átoktörő vagy auror legyek-e.*
-És ha már erre így rátértem, te mi akarsz lenni ha nagy leszel? *Nevetek fel.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:43 pm

*Az ő fülébe is eljut minden pletyka, viszont nem hisz benne, úgyhogy nem is hozza fel a témát.*
-Tudod, hogy tudok vigyázni magamra. *Kacsint, majd elmosolyodva megböki a fiút, aztán pedig lábával egy kicsit arrébb tolja Sátánt. Aztán feljön a Jamesszes téma... kicsit elmereng rajta, aztán vállat von.*
-Szerintem James egyiket se díjazná. Amúgy nekem még fogalmam sincs mi leszek vagy mi akarok lenni. Majd kiderül hatodikig. *Körülbelül így áll hozzá a dolgokhoz. Jamest meg nem védi, félreértés ne essék... nekidől a fának, majd magához húzza Sebet. Elvigyorodik cinkosan és megcsókolja ismét a fiút. Ez hiányzott neki...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:47 pm

-Nem.. Eddig csak sejtettem. *Nevetek fel..* -Héééj nebökdöss mert olyan hiper szuper fürdetést kaspz hogy, még én is megbánom. *Hadarom el egy levegővel, és mikor a végére értem, jó nagyokat lélegzek.*
-Ha jót vettél volna ki a szavaimból, és Jamest félretennéd... *Vigyorgok.* ...akkor kiderülne hogy azt nem tudom hogy átoktörő vagy auror legyek. Téged elképzellek gyógyítóként. Olyan kis szende természeted van. *Nevetek fel, és visszacsókolok. Közben kezeimet a lány derekára helyezem.*
-Ugye már mondtam hogy mennyire szeretlek?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:59 pm

-Ó, nagyon félek. De azért ha lehet ne fürdess meg jó? Tiszta víz leszek. *Magyarázza, miközben figyelmesen hallgatja tovább Sebet. A kezei a fiú nyaka köré fonódnak, majd halvány mosoly jelenik meg az arcán.* -Gyógyító? Faminés vagyok és nem szende! Szerintem az emberek megijednének tőlem. *Poénosan végignéz magán, majd ismét csak megböki a fiút egy kicsit, aztán pedig apró csókot ejt a másik ajkaira. Bólint.*
-Mondtad. Én... nem is tudom... *Elmerengő képet vág, majd egy apró puszit nyom Seb ajkára ismét.* Én is szeretlek. *Nem sok ember hallhatta ezt tőle...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 11:03 pm

-Jól is teszed... Csak kérned kell és nem teszem... Ehh, van szárítóbűbáj... *Nevetek fel.*
-Dehogynem, egy Faminésból is lehet gyógyító. És te tudsz szende is lenni, ha nagyon akarsz. Micsoda? Mindenki imádni fog. *Vigyorgok még mindig. Az apró csókot viszonozom, de mikor megbökdös, kirúgom a lábait, de nem hagyom hogy beleessen a hóba, hanem megfogom.*
-Hehee. Bökdösöl még?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 11:14 pm

-Az nem érdekes. Szeretek természetesen száraz maradni... *Ő is nevetni kezd, aztán csak megvonja a vállát.* Ezt most csak azért mondod, mert a barátnőd vagyok. *Nyelvet ölt és amikor kirúgják a lábát, felsikkant. Seb elkapja, viszont ezt nem fogja megúszni ennyiben. Ameddig nem húzza fel a fiú, addig megfogja annak kabátját és elkezdi húzni és húzni addig, ameddig mindketten bele nem esnek a hóba. Ha akarja, sikerül neki és sikerült is... remélhetőleg.*
-Na tessék, így már más azért hogy ha nem egyedül kell fetrengnem a hóba. *Megcsókolja Sebet. Ilyet sem csinált még...*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 8:05 am

* Egy kis nyugalomra vágytam, így ide vezetett az utam. Lassú álmos léptekkel közeledek a pad fel, majd helyet foglalok. Öltözékem nem olyan kihívó, mint régen. Egy hosszú nyakú fekete blúz, persze vettem rá kabátot. A kedvenc fekete patikám és egy sötét kék farmer. Amióta megismertem Maxot, máshogy látom a világot és talán máshogy is viselkedek. Padon ülve elgondolkozok pár dolgon, azon is hogy jól van ilyenkor, mikor megígérte, hogy ma még látni fogom. Szomorúan nézek magam elé, közben vissza gondolok arra a sok elcsattant csókra. De gyorsan kiverem a fejemből a sok kosza gondolatot. Inkább az előttem lévő vízesést csodálom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 8:18 am

*Fáradtan közeledik Larina felé. Fehér ing, rajta egy fekete felső, egy kék farmer és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Nem akarja megijeszteni a lányt, így normálisan lépked. Az estét nagyon élvezte, így már alig várta, hogy találkozzon a lánnyal. Közelebb lép, majd leül a lány mellé.*
-Szia Larina. Hiányoztál. *Mondja mosolyogva, majd megcsókolja a lányt.*
-Tudtál aludni az este? *Kérdezi egy apró ásítás előtt, persze a kezét a szája elé tette. Majd várja, hogy a lány válaszoljon.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 8:29 am

* Nem tudom, hogy de valahogy mindig vissza gondolok rá, egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Gondolataimat léptek zaja zavarja meg. Ekkor oda kapom pillantásomat reméltem, hogy az a személy lesz, akire már olyan rég vágyok. Nem akarok hinni a saját szememnek mikor Max leül mellém, hisz nem tudhassa hogy hova is mentem, mert egy szóval sem mondtam neki. *
- Szia. Te is nekem. * Viszonozom a csókot. Alig bírtam kivárni, hogy ismét érezhessem csókjának édes ízét.*
- Nem nagyon. * Nézek az ásító Maxra. Ebből leszűrőm, hogy Ő sem aludta ki magát. *
- Minden a te hibád. Mert ha feljöttél volna a szobámba és oda bújtál volna mellém, akkor talán eltudtam volna aludni. * Hideg kezemmel Max kezét megfogom. Sosem voltam az a romantikus fajta, aki kéz a kézben sétálgat. De valahogy vele mi
nden más. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 EmptyPént. Jan. 28, 2011 8:50 am

*Mikor Max érkezik, Larina hátrapillant és megörül neki. Bár lehet, hogy nem mutatja a dolgot, de a srác tudja, hogy így van.*
-Sejtettem. *Majd következik a csók, és a lány válasza. Nem lepi meg. Gondolja, hogy a lány egész végig rá gondolt. Max is így volt vele, ezért is álmos. Ezek után kap egy fejmosást, amit egyáltalán nem ért, hogy miért mondja neki a lány. Mikor hagyja szóhoz jutni, akkor reagál rá.*
-Na szép... mindenre számítottam, csak erre nem. Különben meg, ha megteszem, akkor a mai nap nem hiszem, hogy ilyen jó képpel jöttem volna ide. *Próbálja megmagyarázni a helyzetet.*
-Mivel tudnálak kiengesztelni? *Kérdezi a lánytól, majd ad neki egy csókot, de nem áll meg, hanem végig csókolja a lány nyakát, ha engedi.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: