Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
James Miller
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés   Vízesés EmptyHétf. Márc. 29, 2010 4:33 am



Kicsit elszigeteltebb hely a többitől, a víz egy hatalmas sziklán több szintben zuhog le, és az oldalán fel is lehet mászni, bár ez némi mozgékonyságot igényel. A víz kellemesen jéghideg, szóval megmártózni benne nem igen ajánlott. A szikla aljánál kis medencébe gyűlik a víz, ami mellett padok vannak, de a szabad fűre is le lehet telepedni. A közelben színes virágok, és színpompás madarak is fészkelnek a szikla zugaiban. Nyugodalmas hely, egyszerre nem sok ember tartózkodik itt.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:44 am

*Érkezik a kastély felől, szokásos fényes fekete bőrszerű öltözékében, és elmaradhatatlan kesztyűivel. Elgondolkodva kószált ma egész nap a kastélyban és végül itt kötött ki. A vízesés előtti padon elterült, és elkezdte bámulni a felhőket de nem kellett sok hozzá, hogy elbóbiskoljon.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:58 am

*Nem sokkal később, egy prefektuslányka is érkezik a vízeséshez. Amilyen régi óta itt van, azóta ezen a helyen még egyszer sem járt. Furcsa... kicsit elgondolkodik, vajon mért nem tudta hogy ilyen is van. Mostmár egészen fel van pörögve, vagyis... már amennyire szokott. Fekete szemei élénken csillognak, élvezi a nap minden percét. A nap enyhén süt, néha felhők takarják el.
Peléje ott sétálgat szorosan a lába mellett, egy kicsit szednie is kell a kis lábacskáit, hogyha követni akarja Sindyt. A lány a nagy sétálás közben észre is veszi hogy nem csak ő az egyetlen itt. Elmosolyodik a padon fekfőre, majd arra veszi az irányt.*
-Helló! Zavarok? *Kérdi, lágy kellemes hangján. Ha nem akkor marad.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:01 am

*Már majdnem ténylegesen elaludt amikor hangot hall, és kissé gyorsan nyitja ki a szemeit, és akarna oldalra fordulni de mivel a pad keskeny így nemes egyszerűséggel leesik. Majd hamarosan talpra áll, és kicsit zavartan néz a lányra, meg arra az ugráló kis valamire. Ő a szobájában hagyta a cicáját.*
- Szia, nem dehogy, nem zavarsz. *válaszolja, majd az átélt izgalmak után lehuppan a padra, helyet hagyva a lánynak is ha az le szeretne ülni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:04 am

*Nem nevette ki a fiút, csupán csak elvigyorodott.*
-Jól vagy? *Kérdezi, miközben bólint egyet. Örömmel hallja hogy nem zavar. Helyet is foglal Kim melett és bemutatkozik, mivel azt még eddig nem tette meg.*
-Sindy Logan, Plama.*Semmi kéznyújtás vagy valami ilyesmi... nem érti annak mi a lényege. A vízesés kellemes csobogása igazán üdítően hat, szemeit rá is veti és egy kicsit figyeli. Megvárja még Kim is bemutatkozik, már ha megteszi, bár nem tűnik olyannak aki nem tenné.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:07 am

*Kicsit megnyugszik hogy azért siekrült nem hülyét csinálnia magából. Rámosolyog a lányra.*
- Igen, köszi, csak kissé elszundikáltam ettől a vízmorajlástól... *mondja a fiú, és a pad másik végébe húzódik.*
- Kim Kaguya, Amira. Amúgy meg mi járatban vagy itt?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:12 am

*Bólint, miközben fekete szemeivel a fiút kezdi fürkészni.*
-Akkor jó. Nem lett volna valami izgalmas ha a gyenguszre kellett volna vigyelek. *Vigyorog, persze nem gondolja komolyan. De... elvégre ez is a feladata. Vigyáznija is kell az emberkékre.*
-Örülök Kim. Amúgy csak sétáltam és rájöttem hogy itt még nem voltam soha. Na éste? csak egy kis nyugalom keresés? *Kérdi kedvesen, hisz arra is rájött hogy még alig ismer itt valakit és jó lenne már minél több barátot szerezni.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:44 am

*Ő is szemrevételezi a lányt. és meg kell hagyni tetszik neki a látvány, de ezt soha ki nem mondaná.*
- Jah nem, nincs semmi bajom. Különben sem szeretném belülről szemléli a gyenguszt. *válaszol halványan mosolyogva.*
- Öö, én olyan véletlenül kötöttem ki itt. Rossz helyen kanyarodtam le wilardba menet és itt találtam magam. Kicsit ledőltem, pihenni meg nézegettem a felhőket és elszundikáltam, és akkor jöttél te... *foglalja össze ami történt. Persze ő nem tudja hogy Sindy foglalt, ezért megkérdezi.*
- Hogyhogy így egyedül? Azt hittem egy ilyen szép lánynak, már réges rég van partnere. *persze ha tudná hogy ki a lány partnere...*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:51 am

*Elmosolyodik, miközben bólint. Hát igen... még ő sem járt ott, de reméli nem is fog. Bár ennek kicsi az eszélye.*
-Értem. Hát igen... megesik. Velem is volt már ilyen. *Igen.. az első héten elég szépen el volt keveredve. Sőt... nem is kellene tudni róla. Ismét elmosolyodik, most a bókon, majd fekete szemeit a fiúra szegezi.*
-Hát, nem találkoztam út közbe senki mással. Amúgy... igen, van barátom. De ami azt illeti, mostanában fogalmam sincs arról, hogy hol van. *Na igen... Tedről ezt el is lehet képzelni. Sindy pedig nem tudja, hogy Kimnek már volt szerencséje találkozni Teddel. El sem tudja képzelni mi volt ott...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:54 am

*Ami az elkeveredést illeti, neki mindig van vele baja. Szinte sosem tudja hogy mi hol van. De majd egyszer csak megszokja.*
- Jah, én rendszeresen nem találok semmit, de sebaj. *legyint egyet, mosolyogva.*
- ÁH, akkor hát jól sejtettem. *mosolyodik el ismét, kissé bánatosan, de ez hamar tova is tűnik. Ő soha semmi pénzért nem hajtana rá más barátnőjére. Annak még a gondolata is távol áll tőle.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:00 am

*Előbb vagy utóbb meg lehet szokni.*
-Hát, majd megszokod a hat év alatt. *Ha mondjuk az ember sokat járkál akkor előbb is. Sőt... de mondjuk még Sindy sem tudja teljesen az összes rejtett zugot, de már eltervezte hogy egyszer keres olyanokat is. Majd megkéri Lú-t, vagy Tedet hogy jöjjenek ők is.*
-Úgytűnik. Nem baaaj. *Már megszokta. Mindenki őt akarja... egy kisebb túlzással. Most témát terel.*
-És.. hogy tetszik a suli? és az Amira?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:03 am

*Hát a hat év alatt csak megszokja... vagy nem^^*
- Nah igen, majd megszokom. *ért egyet, és nagyjából minimalizálja a kommunikációs készségeit.*
- Nem, nem azért mondtam, csak amolyan udvarias kérdés volt. *mondja, miközben érdeklődve evszi szemügyre a lány ugráló kis izéjét.*
- Öö. az micsoda? *mutat a jószágra.*
- Am tetszik, az Amirával sincs semmi baj, a tanárok is jófejek, akikkel eddig találkoztam.* foglalja össze röviden a sulival kapcsolatos tapasztalatait.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:07 am

*Bólint, miközben elmosolyodik ismét. A peléjére pillant, aki időközben szinte Sindy lábára tekeredik... nem szó szerint értve.*
-Egy pele. Olyan kis aranyosak. *Mondja, miközben meghallgatja. Hát igen.. ő ismer egy pár Amirás jófejet.* Igen... az Amirába vannak is jófejek. Na meg azért furcsa emberek is.*Emlékszik egyszer találkozott egy csajjal akinek valamiféle tündére vagy milye volt... na mindegy. Figyeli tovább a vízesést, közben Kimet is és a peléjére is vigyáz.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:10 am

- Ahha, aranyos állat, de én maradok a hagyományos házi kedvenceknél. * na igen a cicáját nem adná semmi pénzért, még 10 peléért sem.*
- Vannak, csak sajnos még nem nagyon ismerem őket. Plamából ismerek pár embert, meg egyet azt hiszem a Faminéből. *igen történetesen ki mást mint Tedet.*
- Ettől a vízcsobogástól csak álmos leszek. *áll fel hirtelen, és visszanéz a lányra.*
- Sétálsz velem?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:17 am

-Értem. Hát... nekem otthon van még egy macskán, de mégis inkább a pelémet hoztam.*Nem hogy jobban szereti, de valahogy ezt jobb ötletnek tartotta. Bólint, és azért rákérdez.*
-Névszerint? *Persze hogy tudni akar mindent... mint mindig. * Persze, menjünk. *Közben felveszi a peléjét és megvárja Kimet. Neki mindegy merre, szóval hagyja hogy a fiú navigáljon. Bár ebbe az esetben... talán eltévednek. Na jó, nem biztos, de még az is lehet hogy abból is egy jó kis délután sülne ki.*

//Fagyii//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 9:57 pm

* A szabadba vágytam. Órám pedig nem volt így hát semmi sem akadályozhatott meg ebben. Egy szürke farmernadrág , egy kék fehér-fekete mintás póló és egy fekete babacipő van rajtam. A hajam egy esetlen konty szerűségbe van összefogva a tarkómon. Eléggé veszélyes helyen ülök. Mellettem néhány centire zúdul le a hatalmas vízfolyam. Egy kis váratlan meglepetés hatására ha megijedek már a mélybe is hullok. Nem vagyok az a félős fajta, soha nem is voltam az , így nyugodtan térdemet felhúzva ülök és bámulom a tájat. Sokkal jobban tetszik mint Oroszország ahol valószínűleg most is mindösszesen 15 fok lehet. Ami ott ott már szinte kánikulának számít. A pálcám a farzsebemben van, hátha valami véletlen folytán szükségem lesz rá. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:05 pm

*Ő fenn én pedig lenn. Nem mondhatnám hogy mostanában túl jó kedvembe vagyok. Arra rájöttem viszont, hogy egy kis séta senkinek nem árthat. Farmernadrág, szürke póló és DC cipő van rajtam. Nem fázok, kivételesen jó idő van. Egy ideig merengtem rajta, hogy vajon mi is a tökéletes hely, ahova most legszívesebben elmennék. Végül... a vízesés mellett döntöttem. Mi is lehetne jobb egy tanuló vízmágusnak?
Egy ideig észre sem vettem hogy más is van itt. A pálcám persze nálam volt, szükségem bármikor lehet rá. A múltkori események nem zargattak fel, nem először csináltam ilyet... a csaj pedig nem mártott be, mert akkor már rég nyakamon lennének a tanárok. Mit nem tesz egy kis fekete mágia? Tudom hogy elvakít... én meg hülye vagyok és hagyom. Nem veszem igazából figyelembe Hannah-t, ordibálni nem akarok, ő túl messze van. Azért annyi udvariasság még maradt bennem hogy intek egyet. Ez nálam felér egy köszönéssel.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:18 pm

* Egy alakot látok közeledni a vízeséshez. Ahogy közelebb ér Jamest ismerem fel benne. Úgy látszik nincs valami jó kedvében. Amikor integet visszaintek neki. Jéghideg kék tekintetemmel újra a birtokot pásztázom. Majd amikor körülbelül 5 perc múlva sem csatlakozik se Jameshez se hozzám senki úgy döntök én megyek a fiúhoz. Feltápászkodok és lesétálok a köveken. A lejtő kicsit megszaporázza a lépteimet és majdnem elesek, de nem vagyok azért annyira béna ,hogy ne tudjam megfékezni a végtagjaimat így megmentem magamat az eséstől. Amikor leérek a fiúhoz megyek. Az első napomon találkoztunk.Azóta nem.*
- Szia *köszönök mosolyogva* - Úgy tűnik eljött az idő amikor újra összefutunk. Mi járatban erre ?
*miközben beszélek végig a szemébe nézek. Apám tanított erre. " Nézz végig a szemébe, hiszen akkor még a cselekedeteit is előbb látod és nem ér semmi váratlanul ". Szerintem hülyeség. Nem ezért szoktam tartani a szemkontaktust... Hanem mert egyszerűen szeretem ha az illető látja, hogy neki beszélek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:26 pm

*Egy ideig járok, majd mikor megunom, nekidőlök egy közeli fának és onnan szemlélem a terepet. Van pár diák kinn rajtam kívül még, elég sokat ismerek is de senkihez nem megyek oda. Elvégre... ilyenkor nem nagyon vannak órák, csak estefelé.
Hannah-t látom közeledni felém. Nem bántam, elvégre egész jól kijöttünk vele. Egy kis társaság nem árthat. Mégsem vágyom rá...
A napokban kiderítettem, hogy nemsokára lesz edzés. Végre. Ismét be fogok kerülni a csapatba, alig várom már. A kviddics az életem egyik legfontosabb része. A másik.... egy ideje a fekete mágia. *
-Szia Hannah. *Üdvözöltem én is őt, bár a tekintetem jéghideg és a hangom sem különb. Bólintottam egyet a feltevésére, majd egy kicsit elgondolkodtam. Mért jön mindenki mindig ezekkkel az unalmas kérdésekkel?*
-Egy kis friss levegő senkinek nem árt... gondoltam körülnézek és ugyebár egy tanuló vízmágusnak a víz közelében a legjobb. Te? *Egy pillantást vetettem a lány szemébe, majd visszakérdeztem. Megszokás... de ha már itt van legyen téma is.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:50 pm

-Ugyancsak a friss levegő miatt *felelem kicsit meghökkenve. A múltkor nem volt ennyire hideg és kimért. Annyira nem vagyunk jóban illetve annyira nem ismerem , hogy nyíltan megkérdezzem , hogy mi történt vele. Megpróbálom egy lazább téma felé terelni a beszélgetést*
- Nem sokára kezdődik a kviddics szezon.. Szándékozol beállni a csapatba ?
* Ha most is olyan kimért lesz meg hűvös akkor bizony rákérdezek, hogy mi baja van.Nem szokásom köntörfalazni. Egyenesen az emberek szemébe szoktam vágni a gondolataimat. Sokszor le is csesztek már ezért. Rengeteg fejmosást kaptam,hogy így egy halálfaló nem beszél. Meg, hogy fogjam már vissza magam mert ez lesz a vesztem. De én mindezeket hagytam elrepülni a fülem mellett és nem vettem figyelembe. Tovább nézek James szemébe. Valami tényleg megváltozott benne. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzer. Ápr. 28, 2010 11:01 pm

*Bólintottam ismét. Láttam rajta, hogy egy kicsit meg van hökkenve rajtam. Mit mondja erre? Kezdheti mindenki megszokni ezt az állapotot. Nekem se lehet mindig jó napom... Sőt, ilyenkor még nem is olyan jó ötlet hozzám csatlakozni. Ashly már megértette mért...*
-Igen tudom. Már ha sikerül összeszedni a csapatot. Jah, csatlakozom. Fogónak. Te? Aprorpó csapat... nem láttad mostanság a csapatkapitányunkat? *Érdeklődik. Ha a kviddicsről kérdezik akkor nincs megállás. Tényleg szereti a sportot. Már kiskora óta... Lassan ebédidő, ezt a gyomra is kezdi jelezni. Igazából nem menne még most el innen, úgyhogy nem is figyel rá. Összefonja karjait, ismét egy pillantást vet Hannahra és elgondolkodom. Amúgy egy kicsit sem furdal a lelkiismeret.... mármint Ashly miatt.*
-Sikerült beilleszkedni? *Hogy ne tűnjek már annyira bunkónak és ne kérdezzen olyan sok hülyeséget, pölö amit annyira utálok: "Miért vagy ilyen rideg?"*


//Még egy jó ideig elbeszélgetnek, aztán pedig mindenki megy a dolgára.//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 12:26 am

// Bocsánat az eltűnésért de mint mondtam már az internet beadta a kulcsot //
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Május 28, 2010 9:55 pm

*Most abból a szempontból céltudatosan jövök ide, hogy valami kinti helységet keresek. Hiszen jó idő van és nincs is jobb egy szabadban töltött napnál ilyenkor. Nos hát azt hiszem valahogyan így kerültem ide. Kék rövid ujjú póló van rajtam amin a szép kis prefektusi jelvényem van, egy halványszürke csőfarmer, és egy fekete strandpapucs az amit ma magamra vettem. Tényleg jó idő van, lehet, hogy nem kellett volna hosszú nadrágot felvennem. Hát azt hiszem most már mindegy. Megérkezek a vízeséshez. Szép hely, tényleg nagyon tetszik. Keresek egy nagyobbacska, kényelmesnek tűnő követ, és leülök rá. Mind e közben azt nézem, hogy hogyan csobog a vízesés. Szép.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Május 28, 2010 10:02 pm

*Sétálgatok a birtokon,ma reggel úgy döntöttem bejárom azokat a helyeket,ahol még nem voltam. Fekete nadrág,egy citromsárga ujjatlan felső,és egy fekete topánka van rajtam. A vizesés felé tartok,és közben az elmúlt napokra gondolok. Csak jó elmlék jutnak az eszembe. Már majden odaértem,amikor egy ismeretlen lányt látok az eggyik kövön ülve. Elindulok felé,és közben megszólalok.*
-Szija. Mi még nem ismerjük egymást. *Mire befejeztem már oda is értem a lányhoz.*
-Demi Bieber vagyok. *Mutatkozom be és a kezem a lány felé nyújtom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyPént. Május 28, 2010 10:10 pm

*Zac eléggé sok helyen nem volt ezért kijött a kastélyból és körülnéz akörül. Egy nagyon szép helyre csöpp miközben olvasgat. Két lány van itt.*- Sziasztok. A nevem Zac Teren-* köszön és elteszi a könyvét ledobja a táskáját és leül a tónak a partjához. Ám egy kis idő múlva beleugrik a jéghideg vízbe.*~ Huhú ez nagyon jó~* Gondolja és eltűnik a lányok szeme elől. A víz alatt van.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: