Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 2 Vote_lcapMindig élő kert - Page 2 Voting_barMindig élő kert - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 6:54 am

*Egyetértően bólint*
- Menjünk *ennek ellenére csak akkor áll fel amikor a lány is indulni készül.*
- Igen úgy tűnik mindketten kicsit máshogy viselkedünk *mondja kissé zavartan, majd elindulnak Wilardba a tóhoz, Alex közben visszamászott a fiú vállára nem szeretne menet közben leesni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 3:47 am

* Dominic éppen a kertben van és a növényeket nézegeti. Ha valaki éppen ebben a pillanatban megjelenne itt, akkor egy feltűnően élénk színű virág mellett találná, ami körül egy méh köröz. Dominic közelebb hajol, hogy jobban lássa a két élőlényt és szemtanúja lesz, amint a méh rászál a virág egyik szirmára, mire mintha megcsúszna valamin és beesik a virág közepébe. A növény a következő pillanatban egy szempillantás alatt összezárja a szirmait, magába zárva a rovart. *
- Wow! * mondja a fiú. *
Vissza az elejére Go down
Gina Laures
Diák- Plama
Diák- Plama
Gina Laures


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 20
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 3:54 am

*Az "esemény" után érkezik ki a kertbe. Nem gondolta, hogy lesz itt valaki, de amikor megpillantja a fiút, örül, hogy nem kell egyedül lennie. Még nem sok emberrel találkozott az iskolában. Valami Luthia, de nem az ő esete...rosszban nem lesznek, de nem az ő stílusa...na meg néhány tanár.
Tehát rögtön a fiú felé pillant. Egyik zsebéből pálcája lóg ki, egyik kezében pedig egy márvány szobrocska van. (Sárkányszárnyú tigris).*
-Szia. *köszön mosolyogva.*
-Hogy s mint? *kicsit közvetlennek tűnik, pedig nem az.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 3:58 am

- Ó szia! * mondja a fiú a lány felé fordulva, idáig nem vette észre, hogy valaki más is van mellette a kertben. * Velem? Semmi érdekes. Új vagyok. * Kis szünetet tart, míg körbe néz. * Bár ebben a kertben van néhány elég vicces dolog * jegyzi meg vigyorogva. *
- Ó, amúgy nem hiszem, hogy találkoztunk. Dominic vagyok! Gyakran jársz erre?
Vissza az elejére Go down
Gina Laures
Diák- Plama
Diák- Plama
Gina Laures


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 20
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:01 am

*Körbenéz, de mivel ő még sosem járt erre, nem tud mit hozzáfűzni.*
-Gina. *mutatkozik be ő is.* -Nem, mert még én is új vagyok. Még alig ismerem a kastélyt. Örülök, hogy a szobámat be tudtam már rendezni. *Körbenéz újra, de most azért, mert egy padot keres.*
-Nem ülünk le valahova? *kérdi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:07 am

* Körbepillant a rengeteg pad felé, majd kicsit összébb húzza a száját, a következő pillanatban viszont már ismét mosolyogva felel. * Miért ne? * Aztán lép egyet egy pad felé, ami háttal van Ginának, majd megáll, megvárva míg Gina is követi, csak azután indul tovább és ül le a padra.
Ezután Dominic egy darabig nem szól semmit, csak hol a lányra néz, hol a földre, majd hirtelen a zsebébe nyúl és előhúz valami édességet. *
- Nyalókát?
Vissza az elejére Go down
Gina Laures
Diák- Plama
Diák- Plama
Gina Laures


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 20
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:11 am

*Persze, hogy követi a padhoz. Le is ül a fiú mellé, másik oldalára meg elhelyezi a kis márványszobrot.*
-Nem, nem köszi. Nem szeretem nagyon. *utasítja vissza a nyalókát, közben hátradől a padon.*
-Nem igazán vagyok édesszájú. *teszi még hozzá*
-Amúgy honnan? És melyik ház?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:17 am

- Én imádom. Sok féle ízűre meg tudják csinálni. Van epres, citromos, sőt még marcipnos is. De a kedvencem mindig az szokott lenni, aminek a közepébe rágógumit tesznek * mondja, majd a lány kérdésére visszateszi a nyalókát a zsebébe és ejti is a témát. * New Orleans. Amira * feleli kurtán. *
Vissza az elejére Go down
Gina Laures
Diák- Plama
Diák- Plama
Gina Laures


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 20
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:20 am

*Biccent.*
-Nem, nem azt mondtam, hogy nem ismerem, hanem azt, hogy nem szeretem. *vigyorog, mert a fiú nagyon beleélte magát a magyarázásba. A választ megkapta, viszont őt nem kérdezték, szóval ő csak egy megjegyzést tesz hozzá.*
-Akkor nem egy házban vagyunk. Kár. Na de mindegy, csak még nem ismerek rajtad kívül nagyon senkit.
-Te már sok mindenkit ismersz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:30 am

- Ó bocsi, azt hittem, ha nem szereted, akkor nem is ismered * vallja be, majd a következő kérdésre megrázza a fejét. * Nem mondhatnám. Eléggé hasonlóan állhatunk. Hé, de ha már így összefutottunk, akkor csinálhatnánk együtt valamit. Van kedved valamihez? * kérdezi a srác és közben ő is elkezd gondolkozni, hogy mit lehet errefelé csinálni. *

//És most fagyás Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:22 am

-Csak amit muszáj? *Vigyorodik el, miközben bólint egyet és előre engedi a lányt.* Ide! *Lépnek be a kertbe és kürülnéz. Egyszer már járt itt. Szereti ezt a helyet.*
-Jártál már itt? *Kérdi, miközben letép egy fehér hóvirágot és a lány felé nyújtja. Közben egy csókot lehel az ajkaira. Elég hosszasra sikeredik, így nem is mondd mást.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:31 am

-Igen amit muszáj.*Ismétli az elhangzott szavakat nagy mosollyal.Majd belépnek a kertbe,és Liza csodálkozva néz körül.*
-Még nem,de szerintem mostmár egyre többet fogok ide járni.Nagyon szép.*Néz vissza ismét Scottra,közben látja,hogy a fiú egy virágot nyújt felé.Amit persze elfogat,hisz imádja a virágokat.*
-Jajj köszönöm szépen.*Ekkor kicsit elpirult,de alig birta kimondani ezeket a szavakat,mert Scott már le is kapta.Aminek nagyon örült,és viszonoszta.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:40 am

*Vigyorodik el miközben elgondolkodik. A csókot ő szakítja meg, de nem engedi el Lizát. Szereti a lányt magáhozölelni.*
-Oké, akkor itt foglalk majd keresni legközelebb először. *Kacsint és lassan egy padhoz sétál. Nem engedi el a lány kezét, így muszáj mind a kettőjüknek leülni. Már nem sokáig marad... lassan fel kell mennie.*
-Lassan fel kell mennem. Anyu olyan, ha nem írok neki ma akkor képes eljönni ide. Szóval lassan majd menjünk fel, ha nem gond.*Pillant kék szemeivel Lizára, és elmosolyodik megint.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:47 am

-Jó,akkor igyekszek majd mindig itt lenni.*Kicsit viccelődik,hisz még mindig jó a kedve.Közeben követi Scottot a padhoz,leül,és tovább hallgatja a szavait.*
-Oké nem baj,nekem is mennem kellene,megkell etetnem Smookiet.*Lenéz a kezében lévő virágra,majd vissza Scottra.*Indulhatunk is ha akarsz.*Szól kedvesen a fiúhoz,és átöleli.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:52 am

*Elvigyorodik, észleli hogy a lány csak viccel. Még egyszer átöleli és egy kisebb idő után fel is áll.*
-Menjünk. Úgyis egyfelé kell... *jegyzi meg végül, és megvárja Lizát. Lassan egymás mellett felsétálnak az emeleteken, majd a lány az Északi- Scott pedig a Déli-toronyba. Persze egy csókkal és egy öleléssel válnak el egymástól.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:54 am

* Déli torony felől érkezik, mert bár aludni készült, mégsem sikerült neki, így gondolta jár egyet. hosszú haját most már kiengedte, és így látszik a hosszúsága, az elől lévő tincsekkel nem tud mit kezdeni azok ott vannak. Belépve körülnéz, és egy kör után leül az egyik padra és onnan nézelődik békésen sehová sem sietve.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:02 am

*Csak úgy sétálgat a kastélyban, próbálja megjegyezni, hogy mi merre van. Ide is betér, mivel még nem járt erre, körbe is néz, amit csodálkozás követ, hogy mennyire szép ez a hely. Lát itt egy diákot ücsörögni, köszön is neki kissé bátortalanul.*
- Szia. Alicia vagyok. *Bemutatkozik, reméli, hogy nem zavar.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:16 am

*A lány köszönésére megrezzen kissé. Nem számított már ilyenkor mozgásra, de ennek ellenére vissza köszön neki, miközben lopva szemügyre veszi a lányt. *
- Szia, Kim vagyok. *mutatkozik be ő is maga csendes halk módján és kissé arébb csusszan hogy a lány le tudjon ülni ha akar.*
- Mit csinálsz itt ilyen későn?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:25 am

*Nem zavarja, hogy Kim eléggé halkan beszél, mivel jól esik neki ez a kis nyugalom. Még jó, hogy nem a múltkori fiúval futott össze. Megint zavarban lenne.*
- Nem tudtam aludni, úgyhogy úgy gondoltam sétálok egyet. *Vonja meg a vállát, majd leül a srác mellé.*
- Köszi. *Mármint a helyre gondol.^^* És te? Te sem tudsz aludni?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:25 am

*Biccent és a lányra pillant aki leül mellé.*
- Én sem tudtam aludni, így lejöttem sétálni. Még nem tudom mi merre van, ma jöttem csak, és itt kötöttem ki. *meséli el hogy kötött ki a kertben.*
- Hogyhogy nem tudsz aludni?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:30 am

- Jah, én is így vagyok ezzel. A hálómba feltalálok, meg pár termet tudom már, hogy hol van, de ennyi. *Vonja meg a vállát. Lehet, hogy igénybe vesz majd egy idegenvezetést.*
- Mondjuk akkor én előnyben vagyok. *Mosolyodik el. Ő már pár napja itt van, kezdi már megszokni a helyet.*
- Hát.. nem tudom. Nem vagyok túl álmos. Na és te?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:33 am

*Biccent, és elmosolyodik. Kellemes kedves hódító mosolya van aminek tökéletesen nincs tudatában.*
- Ahha, én sem igazodom ki, csak azt tudom hogy merről jöttem le. *ért egyet a lánnyal*
- Hát én álmos vagyok de nem tudok aludni, furcsák a szobatársaim. *jelenti ki hisz neki szokatlan mert egészen eddig saját szobája volt és egyedül aludt most meg hárman vannak egy szobában ez neki merőben új élmény.*
- Melyik házban vagy?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:49 am

- Mondjuk annyira nem lehet bonyolult. *Vagyis reméli, hogy nem. Nem szereti a zeg-zugos helyeket, ahol nem tud eligazodni.*
- Jah, nekem is fura, hogy valakivel együtt kell aludnom. Mondjuk még nem nagyon beszélgettem vele. De biztos jó fej. Csak mindig eltűnik. *Vonja meg a vállát. Csak nem szörnyűek az ide járó emberek.*
- Plama. És te? *Lehet, hogy háztársra lelt? Megeshet.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:53 am

- Én csak akkor szeretem az ilyen helyeket ha el tudok igazodik bennük *mosolyodik el kedvesen a lányra nézve, mivel ő általában arra néz, akivel beszélget.*
- Hát fura de majd csak megszokom. Még én sem találkoztam velük, amikor felmentünk a szobába sehol nem volt senki.* meséli saját élményét a szobatársakról.*
- Hát én Amira. De nem baj.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:56 am

- Igaz. Akkor én is. *Visszamosolyog. Valahogy másmilyen ez a mosoly, mint a múltkori fiúé. Ez kissé természetesebbnek hat.*
- Igen, valószínűleg itt nagyon elfoglaltak lehetnek az emberek. A folyosón is csak ritkán látok pár kószáló egyént. *Neki ez egy kissé fura, mivel a régi sulijában mindig mindenhol voltak emberek, itt meg soha senki.*
- Miért, máshová szerettél volna kerülni? *Nem tudja mire vélni az utol mondatot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: