Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 6 Vote_lcapMindig élő kert - Page 6 Voting_barMindig élő kert - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:09 am

- Hát igen. Elég nagy port kavartatok. * Szívok bele a cigibe. * - Mi van, ennyire félsz Jamestől ?
* Vigyorgok rá. Bár van mitől tartania, hiszen a kedves fiúka nem éppen egy csendes fajta. Őszintén szólva én fülem farkam behúznám Seb helyében.*
- Igen nagy népszerűségnek örvendhetsz akkor. * Bólintok egyetértően.*
- Bár én még csak most hallok rólad.. Ami elég furcsa.
* Talán a baráti köröm miatt van. Nem nagyon haverkodnak Amirásokkal főleg, a fogadás óta. Szóval úgy nagyjából nem is ismerek másokat, csak faminéseket. No jó, kivétel Sindy meg Sally meg Demi.. Bár ők plamások szóval az a ház nem ellenség.*
- És , hogy telt a nyár ?
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:32 am

-Ez már nem az én asztalom. *Teszem fel tüntetőleg a karjaimat.* -Nem. Nem félek tőle. *Ezt határozottan jelentem ki. Mert így is van. Viszont tényleg nem szeretnék gyenguszra menni.*
-Hát, igen... *Húzom ki magamat elismerően, de azért vigyorgok mellé, angyalian.*
-Mivel nem járunk egy társaságba, ezért biztos, hogy nem. *Közben a bejáratra pillantok, aztán vissza a lányra.*
-Miller-mentesen. Amúgy meg egész jól. Hazamentem. És az ikerhúgaimmal szórakoztam. Annak ellenére, hogy muglik, felérnek egy boszorkány dolgaival... Bár varázsolni nem tudnak. *Válaszolok mosolyogva.* -És neked? *Kérdezek vissza, és vigyorgok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:41 am

* Szóval nem fél. Hát majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok. Remélem annyira azért nem durvul el, hogy csontok törjenek vagy még rosszabb.*
- Meg lehet.
* Biccentek. Én is erre a következtetésre jutottam.*
- Voltam egy keveset otthon, sikeresen kikészítettem mindkét bátyámat. Meg voltam a Bermuda háromszögben is... Na azt igazán élveztem.
* Merengek el csöppet az emléken. Persze azt nem teszem hozzá, hogy Jamesszel voltam kettesben..Bár szeintem nem bírom már sokáig, hogy ne szóljam el magam a házamat illetően.
Beleszívok a cigibe és karikákban fújom ki.*
- Ha jól következtettem most a negyedik évet kezded meg..
*Mondom bár nem tudom miért.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:52 am

-Értem. Az biztos jó lehetett. De mivel babonás vagyok, nem teszem be a lábam oda. *Vigyorgok. Ez viszont igaz. Babonás vagyok, bár nem mindegyik babonában hiszek. Például a fekete macskákban nem hiszek, mert nekem is olyan van.*
-Igen. Negyedikes leszek. De már tudom, hogy mi leszek. *Közben felbukkan a macskám is. Szájában a pálcámmal.*
-Hö? Te, meg? Hogyan? Hogy? Mi? *Értetlenkedek vigyorogva. Fene sem tudja, hogy jutott ki a csukott ajtón. De azért kiveszem a pálcát a szájából, megtörlöm, és az egyik zsebembe süllyesztem. A macskán simítok egyet, és vigyorgok tovább.*
-Hannah, bemutatom a macskámat. Nyávogit. Jó, tudom, kicsit hülye név. A baglyomat Röppencsnek hívom. *Szabadkozok nevetve.* -Ezért fogja a feleségem adni a gyerekeim nevét. *Már lassan lenyugszom. A macska, mikor említem a nevét, hálásan nyávog egyet, és a lábamon felszaladva, az ölembe fészkeli magát, és én simogatni kezdem. De azért a lányt figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 9:31 pm

* Babonás ? Varázsló létére babonás.. Ilyet se pipáltam még . De ugye az élet tele van meglepetésekkel.*
- Óh, szóval már így elhatároztad magad.. És ha szabad kérdeznem mi leszel ha nagy leszel ?
* Kérdem, egy mosollyal az arcomon. Vele ellentétben én nem vagyok így e téren. Most, hogy halálfaló leszek, nem hiszem, hogy valami nagy eséllyel lehetnék auror vagy valami ilyesmi. Főleg, hogy a hányinger kerülget ha a minisztériumba kell mennem.
Közben egy macska is megjelenik. Már majdnem egy rúgással más utakra, terelem - persze csak elméletben- amikor Seb bemutatja.*
- Inkább találó és csöppet gyerekes. Mivel a macskák nyávognak, joggal nevezed őt Nyávoginak. Amúgy lehet, hogy kiábrándító, de nem nagyon bírom az állatokat.
* Húzom el a szám. Így volt ez Cintó mosómacijával is, aki azt hitte nálam jobb kezekben lesz mint a gazdájánál. Hát szegény tévedett.*
- Szerintem is bízd majd a feleségedre.. A végén még valami sértő nevet adnál a fiadnak.
* Vigyorodok el.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 9:41 pm

-Auror. Azóta az akarok lenni, mikor megtudtam, hogy Miller, meg Forrester, meg a hasonszőrű haverjai is azok. Gyűlölöm a feketemágiát. És annak követőit is. *Tömény undor hallatszik a hangomban. Közben egy halk nesz hallható, és a macskám leugrik az ölemből. Az egyik bokorból egy patkány fut elő. A hülye macskám meg utána. Na mindegy. Hagyom, hadd kergesse. De azért utána szólok.*
-Héj, bolond macska! Ne menj messzire! *Komolyan beszélek, mert volt olyan, amikor három napig meg sem találtam. Tiszta depis voltam.*
-Ez van. Még elsőben kaptam. Akkor nem voltam annyira névválasztásban otthon. Mondjuk, most se vagyok. Ez megesik, sok mindenki nem kedveli az állatokat. *Nem gond, persze. Aki nem szereti, az nem szereti.*
-Na ja. És akkor szépen néznék ki. *Nevetek fel, de aztán nyomban elcsendesedek.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:06 pm

* Na fúj. Látom ha elül ez a kviddics dolog, akkor sem leszünk egy oldalon ami a munkát illeti. De hát se baj. Viszont én már nem bírom eltitkolni a hozzáállásomat a dolgokhoz.. Viszont arra, hogy gyűlöli a fekete mágiát, arra nem reagálok semmit. Közben Nyávogi megtámad egy patkányt..*
- Nekem sosem volt állatom, nem is vágyok egyre sem.
* Vonom meg a vállam. A cigiből elszívom az utolsó slukkot és elpöckölöm. Nem vagyok valami környezetvédő . *
- Na figy.. * Fordulok Sebhez, komoly arccal.*
- Ahogy most így megismertelek .. teljesen normálisnak és jófejnek tűnsz. És ezen a megállapításomon nem is akarok változtatni.
* Egy kis hatásszünet.*
- Viszont nem árt ha tudsz néhány dolgot. Ha elítélsz, vagy most itt hagysz azzal csak összébb mész a szememben. Mert leszögezem, nekem nincs semmi bajom veled.
* Kíváncsi vagyok, hogy fog reagálni.*
- Szóval a bemutatkozásomat kiszélesíteném egy picit. Hannah McDowal. Famine. A ház kviddics csapatűnak terelője és James Miller barátnője.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:28 pm

-Értem. *Biccentek egyet. Mikor komolyan fordulnak felém, akkor már sejtem mi van.*
-Aha. *Bólintok egyet szűkszavúan. Annyira tapló nem vagyok. Hogy most elkezdjek vele undokoskodni, vagy valami. Ellene kell játsszak, de az én ellenfelem csak James.*
-Szóval közöd van Jameshez... Ettől a véleményem nem fog változni. *Biccentek egyet. Ez az igazság. Bár, a megrökönyödés az arcomra kiül, de maradok.*
~Gyorsan váltogatja a barátnőit az a tetű. Bár én is váltogattam. Minden második hónapban.~
*Gondolkodok, még mindig a lányt nézve. És most jut eszembe, hogy meghívást kaptam a GPÉ-re, és szedelődzködni is kéne, meg rendbe szedni magam.*
-Bocsánat, Hannah kedves, de mennem kell. Nem sokára egy buliba megyek, és még sehol nem tartok. Ha a meccsig nem találkoznánk, akkor sok szerencsét! *Biztató mosolyt villantok felé. Nem szoktam az ellenfeleimnek szerencsét kívánni, de most kivételt teszek. Egy intés, és a csajok kíséretében már fel is szívódok. Egyenesen a hálóban.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:40 pm

* Kicsit örülök, hogy nem küld el azonnal melegebb éghajlatra. Akármennyire is James pártján állok, azért annyira ő sem tapló mint gondoltam. *
- Győzzön a jobbik !
* Mosolygok rá még mielőtt elmenne. Ha azonban valami szemét húzása lesz úgy teszem tönkre ahogy annak rendje van. Bár nem tűnik olyannak. Így én sem fogok piszkos eszközökhöz folyamodni. Tiszta játék lesz a részemről.
Még egy kicsit üldögélek a kertben, utána én is lelépek. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:11 pm

Hannah McDowal

*Sietős léptekkel érkezem a bál kezdete előtt körülbelül 15 perccel. Mégis csak sietek, mert nem szeretném azt, ha én késnék... ami ugye általában megszokott. Út közben még igazítgatom öltönyöm ingének ujját, a kabátot pedig csak a kezembe fogom. Nem szeretem az ilyen nagy rendezvényeket, mert... egyszerűen nem én vagyok. Mint ahogy öltönybe is elég nehéz elképzelni, most mégis sikerül. És mondhatjuk, hogy igenis jól áll. A kezemen egy fekete rózsa - persze meg van bűvölve egy kicsit - amit Hannahnak szántam (persze a rózsának a teteje szóval a virágja és rajta egy szalag, amit segítségével majd Hannahnak nem kell a virágot hordozgatni egyfolytában).
Amikor beérek és meggyőződöm róla, hogy Hannah sehol egy kicsit fellélegezem. Nekidőlök a közeli fának, kicsit még végigigazítgatom magam, majd halványan mosolyogva figyelem tovább az ajtót.*



//Azért írtam csak most, mert nem hiszem hogy itt tudok lenni a bál kezdetekor. (: //
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:26 am

* Már jóval a találkozónk előtt elkezdek készülődni. Ki tudja, hogy meddig fog tartani az egész. Egy kellemes fürdő, majd egy kis arcpakolás, hogy a legjobb formámban legyek. De úgy látom, hogy nem csak én vagyok így ezzel. A többi lány is nagyban készülődik.
Kicsit meglepődök magamon. Nem vagyok én ilyen. Általában lesz*rom, hogy mennyire kell kiöltözni és nem készülődök sokat. De most valahogy mégis más az egész. Talán mert le akarom nyűgözni Jamest ?! Lehet...
Nem mondom nem volt könnyű dolog megtalálni a tökéletes ruhadarabot. Na meg a cipőt is hozzá. Nem vagyok hozzászokva a magassarkúkhoz, de ez az alkalom most megkívánja. Egy fekete pánt nélküli ruha és hozzá egy tűzpiros magassarkú, plusz mínusz néhány kiegészítő. Ez alkotja az öltözékem. A hajamat két oldalt egy-egy tinccsel hátrafogom, a többi a vállamra omlik. Halvány rúzs, és szemkíhúzás és már készen is vagyok. Amikor áthaladok a klubhelyiségen , elégedetten tapasztalom, hogy jól döntöttem. Teljesen tele van a párocskákkal a helyiség. Szépen eltipegek a kertig. Nem kések sokat, csak pár percet. James már ott vár. Azonnal mosoly terül szét az arcomon amikor meglátom. Odalibbenek hozzá és egy csókot nyomok a szájára. Kicsit vadabbra sikeredik, de hát akin ilyen jól fest még az öltöny is annak nehéz ellenállni.*
- Milyen elegáns vagy ! * Jegyzem meg, miközben végighúzom a kezemet az öltönyén.* - Remélem nem várakoztattalak meg sokáig ..
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 2:18 am

*Nem túl sokat kell rá várni... Szeretem, ha nem várakoztatnak meg, szóval ezt mindenféleképpen díjazom. Elmosolyodva tátom el a számat, amikor meglátom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog kinézni. Vagy mégis?*
-Hűhaazta! *Cinkos pillantással végigmérem, aztán csak viszonozom a csókját. Persze hogy élveztem, alap... átadom neki az a rózsácskát, majd magamra pillantok. Még szerencse, hogy nem kötöttem nyakkendőt is mellé.*
-Köszönöm. De te szebb vagy. *Kacsintok, majd kezemet nyújtom felé, és "indulhatunk?" pillantással nézek rá.* Nem vártam sokáig nyugi. Amúgy már megszoktam, hogy a nők sokat készülődnek. De megéri. *Halkan felkuncogok, aztán ha ő is beleegyezik, elindulunk a bálterem felé.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 9:56 pm

* Jól esik a hűha.. Nem kell nekem ódákat zengeni arról, hogy milyen jól áll a ruha meg milyen szép vagyok... Egy ilyen őszinte ledöbbenős hűha sokkal jobban megteszi. *
- Hú. Köszönöm .
* Mondom amikor megkapom a rózsát. Nagyon szép és olyan különleges. Mosolyogva fogom meg a kezét.*
- Hát de na. Semmit sem kapsz ingyen .
*Vigyorodok el , majd elindulunk a bálterem felé. Már kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a bál. Nagy beharangozása volt, remélem nem kell csalódnom. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 6:44 am

*Nagyot ásítva lépek a kertbe. Rég jártam itt, pedig a kedvenc helyem. De nem vagyok valami jól, így a hangulatom is... Hát, mondhatni, hogy olyan mint Jamesé. Vagyis, mindenbe belekötök. Amúgy egy fehér Nike póló, kék Just Do It felirattal, egy fekete farmer, és egy tornacipő, Tegnap egész este migrénem volt. Ki nem állhatom amikor a fejemre jön a fájhatnék... A gyógyszer sem segített, úgyhogy nem tudom, mitől van. Leülök az egyik padra, és a bejáratot figyelem...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 6:52 am

*Bármilyen furcsa is, sikítozva és egy kicsit meglepődött arccal gurul befelé a kertbe. Úgy kezdődött ez az egész, hogy az egyik fiú szobából az éjjel elcsórtak egy gördeszkát és most azon kísérleteznek. Amilyen bolondok... úgy meg is tesznek minden hülyeséget. Főleg, hogy már a kamaszkorban vannak.
Sindy hátrapillant még egyszer, de valahogy a "cinkos társa" felszívódott. Mondjuk nem is csodálja, hiszen az előtt egy tanár majdnem fülön csípte őket. Prefektus lánykánknak nem lett volna a legjobb, szóval ő azért is húzott el onnan nagyon gyorsan. Akkor még mellette volt a másik emberke is...*
-Vigyáááázaaat! Nemtudokmegállníííí! *Ordibál az előtte lévőnek, aztán csak bumm és Sindy sikeresen felbukott Sebastian lábába. Vagyis, a gördeszka bukott fel, Sindy csak utána esett. De ez még a jobbik eset volt... Lassan feláll és elkezdi leporolgatni magát. Nem köszön meg egyenlőre semmit, sőt még üdvözölni se üdvözli a másikat. Láthatóan valami nincs rendben kettejük között.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 6:58 am

*Felpillantok, általában elröhögném magam, de most nem teszem, mivel Sindy érkezett. Jóba voltam vele, évfolyamtársak vagyunk, és voltunk is. Bár, megromlott köztünk a baráti viszony... Szóval, ha mi ketten összekerülünk, elég csípős lesz a hangulat.*
-Az már a te bajod. *Vonok vállat unottan. Semmi kedvem, most őt hallgatni. Így is elég szarul vagyok. És ha megint osztja az észt, akkor gond lesz.*
-Prefektus létedre ilyeneket csinálsz? Azt hittem te mintadiák- és prefektus vagy. Ejnye-bejnye, itt gondok lesznek. *Nem köszönök. Még csak nem is nézek rá. Azért a hangomon is hallatszik, hogy egyrészt nem vagyok jól, másrészt meg gúnyosan beszélek. Őszintén.. Kellett ő ide?*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:05 am

-Ha-ha. *Kicsit csípős tekintettel pillant vissza a másikra, majd miután sikerült neki leporolnia magát, a deszkát szépen félreteszi. Lehet, hogy nem fog próbálkozni vele többet. Valószínűleg átadja majd a szobatársának, hogy most ő jön.*
-Jaj Sebastian szerintem te meg már meg se szólalj. *Az évek során és a Teddel való együttlét alatt nőtt neki a szája. És nem véletlenül lett "Ms Népszerű". Az meg hogy prefektus... éppen gondolkodott már róla, hogy lemondd. De nem teszi meg, hiszen ennyivel tartozik Alexnek meg Sandrának is.*
-Keveset tudsz te rólam ahhoz, hogy bármit is feltételezz. *Von végül vállat. Az, hogy a másiknak gúnyos a hangja, teljesen hidegen hagyja. Seb is tudja, Sindy is, hogy mi lesz a vége annak, ha a másik rosszul viszonyul hozzá. Bár... ez mostanság ugye nem éppen gond. Hiszen nincsenek valami jó viszonyba.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:16 am

-Mit Sebastianozol itt? Nem vagy a tanárom, tudod, hogy utálom ha Sebastianoznak. *Akkor meg minek mondja? Nem értem. Nem vagyok túlságosan jókedvű, és amúgy is sem egy nyugodt természetű, szóval hamar fel tud húzni.*
-Ugyan, számtalanszor küldtél már büntetőmunkára, most is megteheted. Csak egy szavadba kerül. Te vagy a kisgóré... *Pillantok fel rá. De ekkor belehasít a fejembe a fájdalom. Nem sok hiányzik, hogy felordítsak, de csak felszisszenek, és a kezemet a fejemre rakom. Iszonyatosan fáj, még jobban, mint tegnap. Ez már nem normális, komolyan mondom.*
-Nem feltételezem semmit. De ez úgy szabad ország, ahogy Amerika... Szóval, ez csak egy vélemény volt. *Hangomból eltűnt a gúny. Most valahogy ahhoz sincs erőm. Bár, lehet rajta hallani, hogy nincs rendben velem valami. És még gyógyszer sincs nálam... Ennél jobb már nem is lehetne...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:23 am

-Ó bocsánat. Ez így sikerült. *Fekete szemeit megforgatja, majd halványan elmosolyodik. Persze nem jó szándékból. Evvel csak még tovább tükrözi azt, hogy nem bírja a srácot.* Tudom. De még nincs okom rá, addig nem küldelek arra. Bár ahogy látom téged sem lehet megjavítani már. *Von vállat. Egyáltalán nem érdekli már annyira a srác, mint mondjuk elsőbe vagy másodikba amikor még annyira jól kijöttek. Lehet, most is lehetne az... de a körülmények eléggé megváltoztak. Amikor felszisszen mégis feltör belőle a női aggodalom, amit nem tud visszatartani.*
-Hm... jól vagy? *Lehet, hogy most nem büntetőmunkára fogja küldeni a srácot, hanem a gyengélkedőre... büntetésből.*
-Tudod... attól még hogy valaki prefektus lehet másmilyen is. *Nem kell minden prefiről azt feltételezni hogy olyan punnyadt, aki egyfolytában a könyveket bújja.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:35 am

-Nem bocsájtok meg. *Mint sok barátom, ő is elfordult tőlem.. Csak nem tudom, hogy miért? Megváltoztam? Nem. Ugyanolyan maradtam... Akkor miért? Ezt nem értem.* -Még? Ezek szerint mint anno, megint el akarsz küldeni? Csak nehogy ne jöjjek el... *Még nevetni sincs erőm, így egy szájrándulás, ami mosoly akart lenni, de még azt sem sikerül. Bár én mindent megtettem, hogy megmentsem a barátságunkat. De, nem sikerült... Ez van, ezt kell szeretni...*
-Szerinted jól vagyok, ha migrénem van? *Idegesen kérdezek vissza. Nem tehetek róla, de iszonyatosan fáj a fejem, és én egyre idegesebb vagyok. Ebből gyengusz lesz. Utálok oda járni, mégis oda kell mennem, ha ez így folytatódik.*
-Igen, tudom... *Egyelőre csillapodott a fejfájás, bár nem tudom, hogy meddig.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:45 am

-Neis. *Von ismét csak vállat, aztán csípőre vágja kezeit. Nem ideges, csak simán szeret veszekedni Sebbel. Bár lehet, hogy még meg lehetne menteni a barátságot... igazából ő már a végén elvesztette a fonalat, hogy miért is vesztek össze.*
-Ha nem jönnél el, nagyobb büntetéssel járna. Amúgy senki nem mondta, hogy megint el akarlak küldeni. *Kivételesen a másik szemébe néz. Fekete szemei szinte megvillannak, aztán az ajtó felé veti pillantását. A szobatárs még mindig sehol. Na mindegy.*
-Nyenyenyenye. Most mit veszed le a fejem? Menjél a gyengélkedőre ha beteg vagy. *Húzza el a száját és nekidől a háta mögött lévő fának. Mellesleg mostanság ő sem volt mindig olyan jó passzban. Mondjuk Ted megint eléggé eltűnt, ő meg nagyon egyedül volt....*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:46 am

//Fagy (://
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 4:58 am

*Miután elég életerőt sikerült lehelnem Ninába, én is felfedező útra indultam. Ma igen jó kedvem van, igyekszek mindent könnyedén felfogni. Fekete csőnadrág, play boyos öv, szürke póló valamint egy fekete kapucnis felső van rajtam. Körülnézve tapasztalom, hogy senki sincs bent, így csak vállat vonva leülök a szökőkút szélére és zöld szemeimmel elkezdem figyelni azt. Néha belenyúlik egy kicsit, játszadozom a vízzel, álmodozom dolgokról.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:09 am

~Whooo Livin' on a Prayer~ *Énekelget, persze magában. Nincs annyira rossz énekhangja, ezt ugye tudta is bizonyítani, de szólóban nem megy. Így azon gondolkozott, hogy alapítson egy zenekart Ralphal. Csak még meg kell tanítsa a fiút gitározni.. Az alapokat Chezztől fogja tanulni. Közben belép a kertbe, a gitárjával a kezében. Észreveszi Ophit, akivel a karácsonyi bál napján találkozott.
-Szia Ophi. Te, itt? *Kérdez rá, és nekitámaszkodik a falnak. Amúgy kék bőrdzseki, kék koptatott farmer, a dzseki alatt fehér "Rock is Undead" feliratú póló van, és egy egyszerű tornacipő van rajta.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:22 am

*Hangokat hallok, felpillantok és szélesen elmosolyodok. Dannyvel már egy ideje nem találkoztam, de ha visszagondolok akkor már azt se tudom, mikor futottam vele össze először. A gitárra pillantok, aztán vissza a fiúra.*
-Szia! Igen. Unatkoztam, és ez az egyik kedvenc helyem és gondoltam, hogy szétnézek. Te, hogy- hogy itt? Gitározol? *Felkelek a szökőkútról és egy lépéssel közelebb lépek Dannyhez. Kíváncsi vagyok a válaszaira, de én... őszintén mire nem vagyok kíváncsi?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: