Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 10 Vote_lcapErkély - Page 10 Voting_barErkély - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+23
Chris Martines
Rebecca Ewell
Jacinta Hernandez
Sebastian G. Blaze
Cintia Thomson
Demi Bieber
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Gina Laures
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
Hannelori Sensui
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Allison Diamond
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 2:53 am

*Csendben figyeli a tájat, mikor egy hang szólítja meg. Ismeretlen számára elsőnek, de amikor a hang forrása felé fordult, elmosolyodik, mivel tudja, hogy kiről van szó.
-Önnek is Igazgató Úr. *Köszön vissza, majd a kérdésre válaszol.
-Nem baj egyáltalán. Legalább van társaságom. A bátyám meglépett valahova, engem meg itt hagyott. Jellemző rá. *Fejti ki a válaszát bővebben, majd kíváncsian nézi, hogy miként reagál a férfi.
-Mondja, milyen napja volt eddig? *Érdeklődik kedvesen. Nem szokása puncsolni, nem is azért tette fel a kérdést, csak kell valami téma, hogy nem legyen unalmas a beszélgetésük. Egy rövid pillantást vet a tájra, majd vissza a férfira, és türelmesen várja a választ.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 2:59 am

*Halvány mosolyt ereszt el a fiú felé, majd a korláthoz lép és és rákönyököl. *
-Ó, értem. *Ők legalább ilyen korukba is együtt vannak... mivel ugye Alex és a testvére, Anor el voltak választva meg nagyon igazából nem is vágytak egymás társaságára. Most kezdenek egy kicsit... jobba lenni. Valószínűleg Anor halálának az oka is sokat változtatott a dolgokon.*
-Hát unalmas. Papírmunkával kezdődött aztán pedig Wilardban voltam. Nem túl rég jöttem vissza, és gondoltam kicsit eljövök sétálni. Magának? *Illedelmességből visszakérdez, na meg persze közben rá is jön, hogy talán melyik Raidon lehet. Mindjárt kiderül, hogy beletrafált e.*
-Hogy tetszik eddig az iskola? *Inkább csak szeme sarkából figyeli a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 3:08 am

*Egy halvány mosolyt ejt meg Alex reagálására. Igen, ők mindig együtt voltak, kivéve, mikor apjuk elválasztotta őket féléve. De hála a sok nyavalygásnak, amit Max elkövetett, most újra testvére közelében lehet. Figyelmesen meghallgatja, amit a férfi mond, majd ő is válaszol a neki feltett kérdésre.
-Nekem sem volt valami izgalmas napom. Próbáltam megtalálni a testvéremet, de pechemre nem találtam meg. Az újaknak mindig nehéz eligazodni. *Mondja mosolyogva. Ebből talán már rájöhetett, hogy melyik Raidon-nal beszél, de a következő kérdésre, ha válaszol a fiú, akkor a kételkedés elszáll, hisz az már biztos, hogy Alex, Max-szel beszél.
-Eddig nagyon tetszik. Mondjuk csak azt tudom, hogy hol a szobám, meg a tó, többet nem. Sokan összetévesztettek Chris-szel, de meglehet szokni a dolgot. *Adja a választ.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 3:21 am

*Bólint egyet Max kijelentésére, majd vállat von.*
-Végül is elég nagy az iskola ahhoz, hogy egy embert megtaláljon benne. Na meg igen... főleg egy olyannak aki új... annak meg tényleg nehéz. Emlékszem mikor mi elsősök voltunk milyen volt... *Kicsit elmereng, sőt, lehet, hogy túlságosan is.* Az első hetek mindig jók, órákról késés, satöbbi... *És akkor most már teljesen biztos a dolgokban, vagyis abban, hogy Max-szel van dolga. Halvány mosoly jelenik meg ismét az arcán.*
-Nem is csodálom, tök egyformák vagytok. *Kisebb hatásszünet és a tájat kezdi el szemlélni.* Nem lesz nehéz kiigazodni egy idő után már. Gyorsan bele lehet jönni, ha maga is úgy akarja. *Próbál tanácsokat adni, és még mindig magázza a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 5:28 am

*Figyelmesen hallgatja, amit mondanak neki. Néha megejt egy halvány mosolyt is, jelezve, hogy figyel a beszédre.
-Hát külső szemlélőként is nagy volt, de most, hogy bent vagyok, így nagyobbnak tűnik.
*Fűzte hozzá a dologhoz. Mikor nem szólalt meg egyikük sem, akkor a tájat nézegette. A csendet ismét Alex töri meg.
-Igaz. Néha jó dolog, hogy van egy ikertesóm, de olykor nem. Sokat vitatkozunk meg ilyenek, de a vége mindig nevetésbe torkollik. *Reagál a dolgokra.
-Igyekszem. *Egy rövid választ ad csak.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:26 pm

*Bólogatni kezd, majd ő is megereszt egy halvány mosolyt.*
-Igen, ez így van... *Körülbelül mindenki ezt mondja. Továbbra is könyököl a korláton, figyeli a táját meg szeme sarkából a fiút is.*
-Hú az még egészen jó... nálunk nem nagyon voltak ilyenek. Inkább leátkoztuk mindig egymás fejét. *Kicsit elhúzza a száját. Ki tudja, talán még anno meg tudták volna beszélni a dolgot, de nem is akarták... Aztán megint csak bólint.*
-Kell is. A legnehezebb majd az lesz, mikor órára menve eltéved. *Nem nagyon tud már mit mondani, szóval most elhallgat.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:11 am

*Csendben figyel Alex szavaira, amire egy mosollyal reagál. Jó, hogy más is így van a dologgal, nem csak ő.
-Hát nem egészen... 5 évesek voltunk, mikor apánk bájitalai segítségével felrobbantottuk a házunkat Madridban.
*Sóhaj fel a dolog után. Nem szívesen gondol és beszél róla, de ez véletlen kicsúszott a száján.
-Hát szerintem, majd Ralph segítségét fogom kérni. *Vonja meg a vállát.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 11:17 pm

*Egy halvány félmosolyt megereszt, de azért meglepődik.*
-Elismerésem. Azért nem vagytok semmik... *Ő ezen már nevetne ilyen idős korba. Kivéve persze, ha nem lett volna belőle valami... nagyobb zűr vagy esetleg haláleset. Rákönyököl a korlátra és oldalra fordított fejjel figyeli Maxet.*
-Ja persze. Úgyis együtt lesztek órákon is. *Megvonja a vállát, majd a tájat kezdi el nézni. Lassan kezd sötétedni. Még nem megy el, de nem sokáig marad már. Van dolga neki is, meg biztos Maxnek is és nem akarja zavarni a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 19, 2011 8:27 am

*Ő is megereszt egy mosolyt a kijelentésre.*
-Köszönöm, bár ami utána történt... *Húzza el a száját, miközben megakad a szó. Nem folytatja ezt a témát, hisz szeretne minél előbb elfelejteni
-Hát igen. Meg anya folyton azt magyarázza Chris-nek, hogy vigyázzon az öccsére. Csak az a legpoénosabb az egész dologban, hogy sokszor én húzom ki a bajból. *Mondja, miközben a tájat nézi. Egész nap eltudna itt lenni, ha nem lenne ilyen hideg. Nem szokott még hozzá ehhez az éghajlathoz.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptySzer. Jan. 19, 2011 10:04 pm

*Tereli a témát, nem akarja a dolgokról faggatni Maxet. Csak egy ismételt halvány mosoly jelenik meg az arcán, miközben ellöki magát a korláttól.*
-Chrisre ráfért volna a bajból kihúzás a múltkor is, mikor megtámadta a vámpír... vagy inkább egy intő szó, hogy ne merészkedjen az erdőbe. *Felvont szemöldökkel néz Maxre. Eléggé dühös volt a dolog miatt, bár a vámpírokat sehogy sem tudja kitiltani az erdőből. Az már nem éppen az iskola része, csak félig meddig. Az ajtó felé pillant.*
-Ha nem bánja, akkor én most mennék. Sok dolgom van még, és nem is akarom zavarni. Menjen, fedezze fel maga is az iskolát egy kicsit jobban. *Kacsint egyet, majd elköszön és lassan elindul a földszintre.*

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 4:32 am

*Láthatóan elszomorodik azon, amit az Igazgató mond Chris-sel kapcsolatban.
-Igaz, de akkor nem voltam még itt. De tudtommal nem büntette meg senki sem. *Teszi hozzá a dologhoz, majd csendben figyeli tovább Alex-szet.
-Nem semmi gond. Megértem, hogy sok dolga van. Rendben van. További kellemes napot.
*Köszönt el, majd még egy kis időt tölt az erkélyen. 10 perc után ő is elmegy, mert kezd fázni egy kicsit. A szobájába megy és ledől az ágyra pihenni.

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyVas. Dec. 18, 2011 11:47 pm

Unalom. Nagyon nagy unalom. Éppen óráról jövet egy órás kis lyukas miatt tudok egy kis friss levegőt szívni. Úgy gondoltam, hogy nem mászok le az udvarra, hanem csak ide... igaz, itt nincs olyan túlzottan nagy hideg még, de azért mégis.
A barátaim éppen a hálótermek felé vették az irányt, én csak intettem nekik és a korlátra könyökölve nézelődni kezdtem. Ma valahogy pirosas - rózsaszínes kedvembe vagyok, így láthatóan úgy öltöztem is fel. Kicsit elmerengtem a mostanság történteken. Otthon minden a legnagyobb rendben van szokás szerint, bár apámék kicsit el vannak keveredve mint mindig. Meggondoltam azt is, hogy idén itt újévezek, talán jobb lesz mint otthon. Na meg sokan is maradnak még. Ezen kívül... hát... lassan végre szünet. Kíváncsi leszek rá, hogy az iskola idén szervez e karácsonyi bált. Bár, mindenki eléggé el van tűnve, nem biztos az.
Az ajtó felé fordultam. Azért egy kicsit reménykedem benne, hogy valaki feltűnik még ebben a pár percben, hiszen egyedül mégsem olyan érdekes a dolog. Valami jó kis elfoglaltságot kéne kitalálni, régen hülyéskedtem már. Sokan azt mondták, hogy 'Ophi, mennyire megkomolyodtál!' szerintem ez nem igaz...


----------------
Aktuális: this
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 2:10 am

*Arra sétál, bár arra amit ő csinál, nem biztos, hogy rá lehet aggatni a sétál jelzőt. Talán még a haladás ige sem illik rá. Maradjunk inkább a csúsziknál. Az agya teljesen üres, az előző órán az egészet kiszippantotta a földön túli unalom. Örül, hogy látja Opheliat, annak ellenére, hogy talán még sosem beszéltek, csak látásból ismerik egymást. A helynek is örül, szereti az erkélyt, mondjuk eddig nem sok emberrel találkozott itt. Gondolkozás nélkül kilép az erkélyre, kíváncsi Ophira, eléggé szégyelli is, hogy van olyan Amirás akivel 2,5 év alatt összesen nem váltott talán tíz szót*
-Üdv! *Köszön mosolyogva, majd mélyen elmerengett, hogy bemutatkozzon-e, vagy inkább vegye magától értetődőnek, hogy 3 év után ismerik egymást. Viszont nem ismerik egymást, ezért végül bemutatkozott.*
-Adam Miller vagyok. *Reméli, hogy is Ophi kedves lesz.
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:06 am

Már-már teljesen elmerültem az álomvilágomban és gondolataimban amikor valamire figyelmes leszek. A háta mögött nyikorog az ajtó, és egy ismerős fiú lép be rajta. Tényleg nem túl sokat beszéltünk az utóbbi pár évben, de tudtam, hogy ő is ott van és órákon is sokszor látom.
Halvány mosollyal az arcomon közlöm vele, hogy nyugodtan jöjjön csak, nem harapok.
-Szia!
Kicsit arrébb csusszanok, hogy ne foglaljam már el az egész erkélyt. Az ő döntése, hogy mellém áll vagy sem.
-Ophelia McCord, de csak Ophi. Nem hittem volna, hogy valaki kitéved, de örülök hogy lesz társaságom.
Mindig kihangsúlyozom a nevem, ez egy családi rossz szokás, hisz szüleim kiskorában belém nevelték. Igen, elég jómódú és gazdag aranyvérű család leszármazottja vagyok, apám híres üzletember. Persze inkább a felnőttek körében.
-Hogy s mint?
Érdeklődöm, hogy azért ne üljünk már teljesen csöndben.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:13 am

*Természetesen odaállok, nem azért jöttem, hogy a sarokban üljek egyedül.*
-Semmi különös, örülök, hogy 3 év után sikerült megismerkednünk. Az előző órán már nagyon közel álltam az öngyilkossághoz.
*Inkább fel sem kellet volna hozni az előző órát. Azzal a mérhetetlen unalommal vallatni lehetett volna. Gyorsan tereli is a témát, még az emléktől is irtózik.*
-Várod már a szünetet? Van valami terved?
*Érdeklődik kíváncsian. Természetét tekintve nem ilyen, de ha már így összeismerkedtek, megpróbál egy kicsit kíváncsiskodni.*


//Színt váltottam, hogy ne kelljen kiemelni az olvasáshoz Very Happy.//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:28 am

Én sosem voltam túlságosan fiús párti... mindig a lányokkal ismerkedtem. Egyáltalán nincs sok fiú barátom, de lehet, hogy ezen változtatni kéne?
-Én is örülök.
Persze, hiszen azért kezd ő is jobb felfogással élni. Elvégre már 16 lassan 17 éves és kezdik egyre jobban érdekelni a fiúk. Mosolyt eresztek el Adam felé.
-Ú ne is mondd. Majdnem elaludtam az utolsó padban, a barátnőm úgy bökdösött meg.
Főleg az a tanár... amilyen érdekfeszítően mesél. Mintha felelne, és eldarálja a szöveget aztán meg persze nem csinálunk semmi érdekeset. Elgondolkodva pillantok vissza a tájra, majd Adamre. Egész jóképű, hogyha már így jobban megnézem. Igazából tényleg nem sok fiút néztem meg még... úgy.
-Persze. A szünetet szerintem mindenki várja. És te, hogy vagy evvel? Terv... hát talán hazautazom egy kicsit, otthon szokásos báli lázban égnek ilyenkor és minden hülyeségre elrángatnak anyuék. Aztán pedig visszajövök, gondoltam hogy lehet itt újévezek. Neked? Valami érdekes ötletek?
Ismerkedem. Sosem voltam az a fajta, aki úgy kezd egy beszélgetést, hogy honnan jöttél, hova mész, melyik házba vagy és a többi ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:41 am

* Az ismerkedéssel kapcsolatban Adam is ki tudná felyezni az ismerkedési körét. Leginkább egy nagy nullával. Na de ez az, amin most változtatni szeretne.*
-Őszintén, nemigen vannak terveim. Vagy maradok, vagy nem. Nálunk semmi extra nem szokott lenni. De azért szerintem hazamegyek, megnézem, hogy megvannak-e még a szüleim.
*Tényleg így gondolom, nagyon rég láttam már a szüleimet. De lehet, hogy az ismerkedésre most rááldozom ezt a szünetet. Már nincs sok idő hátra, de még semmit sem döntött el.*
-Mondd, te maradtál már itt valaha szünetben? Megéri a társaságért?
*Kérdezősködik, hátha így el tudja dönteni, hol töltse a suli nélküli időszakot.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:57 am

Kérdő pillantással nézek rá, várom, hogy válaszoljon a feltett kérdésemre.
-Jó neked. Néha én is szeretnék átlagos életet.
Csak sima családi karácsony, meg ilyenek, csak nálunk nincs. Sajnos. Ez van, ha az ember nagyon... ismert. Kicsit elhúzom a számat, majd sóhajtok egy aprót és rákönyökölök a korlátra. A tájat kezdem el szemlélni, persze figyelmesen hallgatom Adamet.
-Megéri. Társaság is jó, sokan maradnak, mert szünetbe sokkal érdekesebbek a dolgok itt.
Halványan elmosolyodom. Igen, volt már olyan amikor történtek érdekes esetek, bár... nem mindig szeretnék mindenre visszagondolni.
-De ha itt maradsz, legalább tuti lesz ismerős társaságom.
Kicsit nagyobbra húzom a mosolyt, majd visszafordulok Adam felé és kicsit elmerengek. Most vajon mit kérdezek?
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 8:11 am

-Akkor azt hiszem, most már muszály ittmaradnom!
*Mosolyog a lányra. Úgy tűnik végre egy barátot talált, és nem is akármilyenre. El kell ismerni, hogyOphi igen szép jelenség, tehát nem biztos, hogy ebből a hosszú szünet alatt csak barátság lesz.*
-Őszintén, én nagyon szeretem az otthoni karácsonyokat. Nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy minden felhajtás nélkül lehetünk együtt. Egész napi program az alvás, levegő vétel és evés. Semmi más.
*Egyből jókedve lett, egyrészt mert eszébe jutottak azok a szép karácsonyok, másrészt mert idén valami más, valami izgalmasabb. Amint ez kiderült, máris még jobban várja a szünetet.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 8:20 am

Sokszor merengtem már azon, hogy milyen lenne egy fiúval... és Adam tényleg jóképű, jó társaság is, szóval ki tudja, akár...
-Ójje. Alig várom már.
Kicsi pír jelenik meg az arcomon, majd halványan el is mosolyodom mellé. Érdekel, milyen személyiség lehet Adam, és szeretném is jobban megismerni. Talán... akár több is lehetne, de még nem akarom túlságosan beleélni magam a dolgokba. Bár ahogy ismerem magamat, mindig a mélybe ugrom.
-Jó neked. Nálunk sosem volt ilyen.
Nem emlékszem rá legalábbis. Úgy döntök, felülök inkább a korlátra. Kicsit letörölgetem, elvégre koszos is lehet, aztán pedig felugrom. Kényelmesen elhelyezkedem, majd kicsit lóbálom a lábamat. Nem zavartatom magamat.
-Melyik szobában vagy?
Talán még jól jöhet a dolog.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 8:35 am

-Ja, énis várom már. Mivel nemigen ismerek senkit, ezért előnyös lesz végre erre is szánni pár napot.
*Teljesen így is gondolja, a szülei is teljesen meg fogják érteni. Legalábbis reméli. Eddig úgy tudták, sok barátja van itt.*
-Miért, ti sosem vagytok csak úgy a kis családdal? Mindíg van valami?
*Kérdezi érdeklődve, el sem tudja képzelni hogy lehet úgy karácsonyozni.*
-A Farkasban vagyok. Te?
*Fontos lenne tudnia, hiiszen nem most akar vele utoljára találkozni. Nagyon rokonszenves lány, sajnálja, hogy még csak most ismerte meg.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 8:42 am

-Én se túl sok embert. Mondjuk lányok közül is csak egy kettőt, nem voltam túl publikus meg érdekes senkinek az évek során... mondhatjuk úgyis hogy kisegérnek tekintettek aki eltűnik a többi között.
Vonok vállat. Remélem egyszer én is fontos leszek valakinek és éreztetik majd velem, hogy igenis szeretnek páran. A kérdésére elhúzom a számat és egy apró sóhajjal megfűszerezve válaszolok.
-Nem nagyon. Igazából mindig csak egy csomó ember jön, átjáróház, apámnak mindig csörög a telefonja és az nem az igazi. Nem lehet.
Ismét csak vállat tudok vonni.
-Galateába. Bármikor szívesen látlak, mivel... a szobatársaim nem sűrűn vannak ott meg minden, szóval egyedül éldegélem ott az életemet. Néha már uncsi.
Na igen, amikor nem tudok mit kezdeni magammal, akkor jó lenne a társaság igazán.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 9:02 am

-Nem értem... Pedig szerintem nagyon érdekes és kedves vagy.
*Mosolyodik el beszéd közben, pedig nem feltétlenül bóknak szántam, inkább magától értetődött.*
-Arra is kívánsi lennék igazából, jóval izgalmasabb, mint az egész napos punnyadás.
*Elmélkedik azon, hogy valyon hogy lehet jobb az ünnep. Ophiék karácsonyát el sem tudja képzelni, ezért gyorsan úgy dönt, nem erőlteti fölöslegesen az agysejtjeit.*
-Rendben, majd meglátogatlak, én is hasonló cipőben járok.
*Mondjuk az utolsó mondatrész nem feltétlen volt igaz, csak eddig nemigen kommunikált a társakkal.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 9:22 pm

-Köszi. Igazából én sem tudom a legfőbb okát ennek...
Vajon talán az a gondjuk velem, hogy gazdag családból való vagyok és azt hiszik, hogy elkényeztetett lennék? De nem is ismernek! Első látásból ítélnek sokan, ez itt a gond. Apró pír jelenik meg az arcomon, aztán pedig egy pár apró láblóbálás után vállat vonok.
-Neked lehet, hogy érdekes lenne még, de nekem már nem az. Kiskoromban mindig megkérdeztem, hogy miért siet apu mindig el ennyire, de sosem kaptam rá jobb választ attól, hogy "dolga van kicsim".
Sóhajtok. Annak pedig igazán örülök, hogy Adam meg fogja látogatni.
-Dejó! Kíváncsi vagyok, hogy idén lesz e karácsonyi bál. Te hallottál erről valamit?
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 EmptyKedd Dec. 20, 2011 1:43 am

-Igazad lehet.
*Zárja le a karácsonyos témát a tájra bámulva. El sem tudja képzelni, hogy milyen lehet úgy karácsonyozni, hogy mindenki össze-vissza rohangál. Az átlag talán valahol a kettő szokás között lehet.*
-Őszintén, fogalmam sincs. Remélem lesz. De szerintem megszervezik, hiszen azért elég régi szokás, ahogy hallottam. Eljössz majd velem?
*Kérdezi, kiözban lassan Ophira pillant. Reméli, hogy igent mond, hiszen nagyon élvezi a társaságát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: