Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
James Miller
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+3
Greg Stanford
Chris Martines
Főmesélő
7 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:51 am

A bálteremből kifelé nyíló ajtókon lehet eljutni az erkélyre, ahol kellemes friss levegő és kis asztalok vannak, székekkel, és italokkal. A kimelegedett táncolók által, igen kedvelt hely, vagy egy kellemes kis beszélgetésre is alkalmas.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:38 am

*Hála az égnek Marie-nek is elege volt a benti levegőnek. Kicsit furcsának tartottam, mikor levetette a cipőjét, de ha neki így kényelmesebb, akkor én nem tartom vissza. Kiértünk az erkélyre, majd a korlátra támaszkodva egy kicsit meglazítom a nyakkendőmet. A lány felé fordulok és udvariasan faggatni kezdem. -Mesélj valamit a gyerekkorodról. Persze, ha nem veszed tolakodásnak a kérdést. *Figyelmesen végighallgatom, ha mond valamit. Ha nem teszi meg, akkor majd én elkezdem.
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:37 am

*Megindultunk az erkélyre, épp ideje volt. Kifelé igyekezve pár haver intett egyett, és röviden kinyilvánitották, hogy szerencsés vagyok. Én meg hogy tudom. Ez kicsit ügyetlenkedve nézett ki, de szerencsére Larina megy elöl, és nem látja mit ügyetlenkedek mögötte. Kiértünk, nincsenek sokat, csak egy páros az egyik eldugott kis asztalnál, szerencsére van még egy. Odavezem Larinát, kihúzom neki a széket, majd a másik széket odaviszem mellé és én is leülök.*
-Ugye nem baj, ha közelebb jövök? *Mosolygok, és mielőtt tudna válaszolni, egy gyengéd puszit nyomtam az ajkára. Majd elővettem a zsebemböl egy doboz cigit, megkínáltam a mellettem lévő hölgyet, ha elfogadja, meggyújtom a cigijét, ha nem akkor igy jártam. Közben persze én is meggyújtom a cigimet.
Megfogom a kezét, mélyen a szemébe nézek, és hallkan de csábító hangon megszólalok.*
-Köszönöm, hogy velem tartottál egy ilyen csodálatos rendezvényre. *Mint egy uriember, nem tudom magam leállítani, ez az egész jön magától, de ez bizonyára csak most van. Egy átlagos napon, ilyet biztosan nem lehet látni töllem.*
-És remélem, hogy nem bántad illetve bánod meg, hogy most velem vagy... *Kissebb hatásszünet, majd egy őszinte mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:03 am

* Azt hiszem még nem láttam ennyire udvarias férfit mint Greg. De lehet, hogy ezt csak a bál hozza ki belőle, de majd a későbbiek folyamán kiderül, ha lesz esetleg későbbi. Még mielőtt válaszolnák a kérdésére azt veszem észre, hogy ismét megcsókol. *
- Persze, hogy nem baj. * Csak halkan ennyit mondok. *
-Én köszönöm, hogy eljöttél velem. * Mosolygok és elfogadom a felkínált cigit és hagyom hogy meggyújtsa. *
- Ami veled történt semmit sem bántam meg. * Megfogom a kezét és mélyen a szemébe nézek és megcsókolom. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:12 am

*Lehet, hogy csak a bál hozza ki belőlem ezt a viselkedést, de Larinával máshogy nem tudnák bánni. Mert ha illetlenl viselkednék, akkor megsem érdemelném, hogy most itt üljek vele. De hát mégis itt vagyok, szóval biztosan jó kisfiú voltam. Az arcomrol szinte lehetetlen lemosni a mosolyt, fölleg a szavaitol, még jobban jókedvre derülök.*
-Hát ezzel énis igy vagyok. *Mármint hogy semmit sem bántam meg, ami vele együtt történt, és még történni fog. Én szeretnék vele komolyabb kapcsolatot, de még elég korai lenne, hogy megkérjem rá, hogy legyünk együtt, hogy legyen az enyém, amig elvisel. Na de majd legközelebb, hisz még szeretném előtte énis jobban megismerni. Érzem, hogy miatta meg tudnék változni, és meg is fogok, már látszik rajtam.
A bálnak lassan vége, kezd eltünni a nép. Mi még elszivjuk a cigit, beszélgetünk, majd megindulunk a hálótermek felé. Átkaroltam, és felkisértem a hálótermükbe, majd egy elég hosszú bócsúcsók után, megbeszéltük, hogy majd összehozunk egy találkát, és megbeszéljük, hogy mi legyen velünk. Elbúcsúztam, és én is elmentem aludni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:05 pm

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:59 pm

*A kinti friss levegő jól esett, és rajtunk kívül is még voltak páran az erkélyen. Még jó, hogy ilyen nagy volt, különben még néhány páros, és tömegnyomor lesz a vége. Kényelmesen nyújtóztam egyet, lábbelimet letettem a földre, majd a mellvédre könyökölve néztem szét az éjszakában. Kérdésére kissé felé fordítottam a fejemet, majd vissza a tinta fekete égre.*
- Ezt a témát inkább hanyagoljuk, jó? *mondtam nyugodt hangon, és vettem egy mély levegőt, amit aztán lassan kifújtam.* - Inkább te mondd el, hogy miért lettél DT elnök!
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:07 pm

Marie Lycae


*Őszintén szólva meglepett a kijelentése. Vajon miért nem akar beszélni róla. Végül is az ő dolga, ha nem, akkor nem. Én megértem. Mikor megkért, hogy meséljem el, hogyan is lettem DT elnök, nem jutottam szóhoz. -Igazából én sem tudom, miért engem választottak, de jó okuk lehetett. De ha már rám esett a választás, akkor megteszek minden tőlem telhetőt. *Jelentettem ki, a szerintem megfelelő választ. Közben mások is kijöttek levegőzni, ami engem nem zavart. Most nem tudom, hogy mit mondjak. Ki kellene találni valami közös témát, de nem tudom, hogy mit szeret. Na mind egy, egy próbát megér. -Marie, mi a véleményed a kviddicsról? *Kérdezte meg a lányt, majd türelmesen várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:50 pm

Ashly Grace

*Kicsit meghökkenek, hogy Ash ilyen komolyan gondolta, hogy csak velem lesz egész este. Ne mondom, hogy baj csak azért na. Meg akartam táncoltatni még pár másik embert is.. De majd meglátjuk.
Örömmel konstantálom,hogy követ így ketten lépünk ki az erkélyre, ahol vannak még páran. MEgcélzom az egyik üres sarkot, közben már rá is gyújtok. Úgy érzem, hogy a mágnes effektus kezd el hatni Ash és köztem.. Ami azért furcsa mert szinte ugyanolyanok vagyunk.. Akkor taszítanunk kellene a másikat..*
- Őszintén ? * Szívok bele a cigibe és fújom ki úgy, hogy ne Ashre menjen az egész.*
- Hancúrozás. Szex .
* Szókimondóságom előjött. De minek áltassam a lányt ?! Ő is tudja, hogy mi fog jönni.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:59 pm

*Nos, igen, habár nem volt semmi megbotránkoztató a múltamban - szerintem -, mégsem szerettem róla beszélni. Voltak benne jó pillanatok, de valahogy úgy tűnt, hogy minden mozzanat ide vezetett, ezt pedig továbbra sem akartam elfogadni. Lassan azonban bele kéne törődnöm.*
- A kviddicsről? Hát... még nem nagyon játszottam, de szeretek repülni, szóval, azt hiszem, tetszene. Te szoktál játszani? *kérdeztem vissza udvariasságból.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzomb. Szept. 18, 2010 1:23 am

Nathaniel L. Matthews


* Azt vártam, hogy őszinte legyen velem, na tessék meg is kaptam. De nem hittem, hogy ilyen nyíltan ki is mondja. Oda fordulok hozzá és mélyen a szemébe nézek, egy kis hatás szünet, aztán halkan meg is szólalok.*
- Ez esetben a legjobb ötlet az lenne, ha elmennénk innen egy olyan helyre, ahol meg is lehet valósítani ezt a csodálatosan hangzó ötletet. * Szabad kezét megfogom, remélem veszi a célzást, hogy menjünk innen de gyorsan. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzomb. Szept. 18, 2010 5:27 am

Marie Lycae


*Meghallgattam a lány válaszát és kérdését is. Ez után összeszedtem a gondolataimat, majd válaszoltam neki. -Igen én szeretek kviddicsezni. Benne is vagyok a csapatban, mint terelő. *Jelentettem ki. Azon tűnődtem, hogy vajon mit tegyek most. Rövid gondolkodást követően rá is jöttem a megoldásra. Visszahívom táncolni. -Marie, lenne kedved egy utolsót táncolni velem? *Kérdeztem meg udvariasan. Megvárom mit válaszol. Megigazítom a nyakkendőmet, majd ha igent mond akkor felkarolom és visszamegyünk a bálterembe.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzomb. Szept. 18, 2010 5:43 am

*Terelő. Magamban elmosolyodtam ezen, úgy tűnt, vonzottam a terelőket. Múltkor Hannah, most pedig ő. Vicces volt. Örültem neki, hogy nem próbált meg visszatérni a meséljek magamról tervhez, mert akkor pipa lettem volna. Raph azonban talpig úriember módjára viselkedett, s ezért hálás is voltam. Megkönnyítette az estét.*
- Igen, mehetünk *biccentettem, majd a cipőimbe bújtam, és belé karoltam, hogy visszamenjünk a bálozók forgatagába. A cipő nem lett kényelmesebb, de annál azért strapabíróbb voltam, semmint hogy ilyesmi miatt siránkozzak. Ez van, kész. Egy alkalmat ki lehet benne bírni.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 19, 2010 12:31 am

Ashly Grace

- Na de kérem, de türelmetlenek vagyunk.
* Csóválom meg a fejemet, majd egy mocskosul csábos mosolyt küldök felé.*
- Ez esetben, válassz , hova szeretnél menni ?
* Húzom magamhoz . Én nem leszek az ellen amit szeretne . Csak kicsit meglep, hogy ilyen hamar és ilyen gyorsan akar túl lenni a dolgon. Bár egy részem megérti, hiszen elég sokáig várattuk egymást.*
- És mi lesz ha te leszel a bálkirálynő és nem leszel itt amikor felhívnak ?
* Kérdezem közben. A cigibe egy utolsót szívok és eldobom. Nem nagyon érdekel, hogy mások figyelnek-e . Ha leszólnak érte, le*arom. Most koncentráljunk a mai est fénypontjára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 19, 2010 12:43 am

- Mind ha te nem lennél az. * Bár lehet, hogy elhamarkodtam ítéltem meg a helyzetet, de végig néztem rajta és nem látszott rajta a türelmetlenség, vagy lehet hogy jól álcázza. *
- Gyerünk vissza a nászutaslakosztályba. * Nevetek fel. Elvégre ha már válasszak akkor csak is a legjobbat akarom. *
- Nem hiszem, hogy én leszek az. Ha meg még is, te fontosabb vagy mint egy korona. * Pillantok Nath-re várom már, hogy elinduljunk. Nem vagyok türelmetlen, csak szeretnék vele lenni már. Hisz már rég óta várom. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 19, 2010 1:14 am

- De én legalább jól álcázom.
* A tekintetem körbefuttatom az erkélyen levőkön. Úgy látszik mindenki el van. Majd visszatérek Ashre.*
- Menjünk.
* Azzal karon ragadom és elindulok vissza be a terembe. Páraknak feltűnik, hogy már is elhúzok innen. De akik ismernek értem itt a volt faminés társaimat csak jót mosolyognak rajtunk. Meg gondolom irigykednek is egy sort.
Amikor kiérünk a kastélyból, szokásosan elhoppanálok a hotelhez Ashhel. Nem fogok én gyalogolni. Nem is ittam még semmi alkoholt, szóval nem fenyeget olyan veszély, hogy rosszul hoppanálok. *
- Nos, irány az ágy !
* Kacsintok rá amikor előtűnünk a semmiből , a hotel bejáratánál.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: