Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 12:37 pm

*Aggodalomra semmi ok, ő valóban hús vér ember.*
- Áh üdvözlöm. Bocsásson meg nem tudtam hogy most érkezik. *szabadkozik hogy elsőre nem tudta kicsoda a férfi.*
- Jajj, ugyan már, biztosan nem használhatatlan. *legyint egyet mosolyogva, majd közelebb lép mert ugye a szobája felé igyekszik.*
- Hát attól tartok ha hálót keres akkor bizony fell kell zarándokolnia a Déli toronyba ahol a fiúk és azok vendéghálói vannak. *mosolyog kedvesen, majd észbe kapva be is mutatkozik.*
- Jajj ne fáradjon, mindjárt itt vagyok az irodámba ahol végre letehetem őket, am bocsásson meg be sem mutatkoztam. Hannelori Sensui vagyok. Amira házvezető-helyettes és átváltoztatástan tanár. *nyújt kezet fél kézzel, mivel a másikkal a papírhalmot öleli szorosan magához hogy azok ne essenek le.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 12:47 pm

*Elvét egy mosolyt a hölgy felé, majd úgy válaszolgat.*
-Hát őszintén szólva én sem tudtam, hogy most érkezem. a mugli járatok mindenhol késtek.
*A következő mondatán a nőnek halkan felnevet. Azért csak halkan, mert nem akarja felverni az alvókat.*
-Hát használhatatlan talán nem, de még nem tanítottam sehol, ezért használatlan! *és már nem is mosolyog, inkább vigyorog. De aztán lefagy a mosolya, még ha nem is komolya.*
-Hát sportoló létemre most nem igen volt kedvem az iskola legfelső tornyába felmászni, főleg, ha a királylányt már megtaláltam az első emeleten. *bókol egyet kedves mosollyal.
Annak örül, hogy már tudja a nő nevét, viszont azt egy nőnemű egyed ne várja tőle, hogy csak egyszerűen kezet fogjon. Ő kezet csókol.*
-Hát jó. *legyint arra, hogy nem kell a segítség.* De bármiben segítség kell, hozzám fordulhat bármikor.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 12:57 pm

*Egyetértően bólogat. Neki is ez a tapasztalata.*
- Igen ezt sajnos már én is átéltem. Mindenesetre örülök hogy megérkezett mégha ilyen késői órán is.*mosolyog kedvesen, majd a férfi következő mondatára zavarba jön és eléggé elvörösödik. Félrehallotta amit mondott.*
- Jaj bocsásson meg nem úgy értettem csak félreértettem amit mondott. *szabadkozik kissé zavartan mert ezt nem bántásnak szánta, csak nem értette tisztán a szót.*
- Hát pedig attól tartok fel kell másznia a toronyba hacsak nem akar a folyosón aludni.*mosolyog még mindig kicsit pirosan, és ez nem is múlik el a következő megjegyzés miatt.*
- Hát ez igazán kedves öntől, de királylány biztos nem vagyok. Maximum az egyik gonosz mostoha. *nevet fel jókedvűen.*
- Rendben van akkor majd zargatom ha bármiben tud segíteni. *biztosítja a férfit.*
- Amúgy honnan jött?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:02 pm

*Mosolyog az aranyosan zavart lányon.*
-Semmi gond, nem lettem megsértve. *vigyorodik el újra.
-Hát gonosz mostoha biztos nem, de ha királylány sem, akkor majd megtaláljuk a megfelelő szerepet. *kacsint a nőnek, majd lassan indulni készül.*
-Rómából érkeztem. *adja meg a választ.*
-Ne haragudjon, de nekem még meg kell másznom egy tornyot és megkeresni a hálókat, úgy indulnék. Jó éjszakát, kedves Hannelori. *majd elköszönve a nőtől el is indul megmászni a tornyot.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:09 pm

*Megnyugodva bólint*
- Akkor jó, nem szándékosan mondtam, csak hát na... *mondja még mindig kicsit zavartan.*
- Hát ahogy elnézem bízhatom magában annyira hogy megtalálja a tökéletes szerepet. *nevet fel halkan de kellemesen.*
- Róma? Az szép város, bár sajnos még nem jutottam el oda. *lelkesedik hogy van egy rómából jött kollegája.*
- Hát hogyne, nem is akarom feltartani, jó éjt kedves Orfeo *búcsúzik el ő is majd még mindig kissé elpirulva ő is belép a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:57 am

*Délutáni séta... gondoltam, egy kicsit jót tenne. Ki akartam levegőztetni a fejem, de egyenlőre még odáig nem jutottam. Farmernadrág és egy sötétkék póló van rajtam. A farmer zsebéből kilóg egy doboz cigi, a kezemben pedig a pálcámat forgatom. Ma nincs túl jó kedvem. Mondhatni úgy is, hogy nekem elég egy rossz szó és tényleg kiakadok. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Kicsit elgondolkodtam a napokban zajló eseményekről. A húgom nem jelentkezik, nem tudom mi van vele. A kviddics csapat kapitányát nem is találtam még meg, de jó lenne neki minél előbb jelezni a fogói poszt elfoglalásáról. Egyrészt lehet hogy ezért is vagyok ennyire nyűgös...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:11 am

*Ash világos kék farmert és egy fekete cipzáros pulcsit viselt, ami ki volt cipzározva, és egy zöld kivágott rövidárut. Tormapatikájában csúszott végig a folyóson. Pulcsija zsebében bujkált a cigis doboz, és közben bal kezében a gyújtóval játszadozott. Észre se vette a folyosón lévő James-t. Szinte levegőnek nézte, és kicsit ütköztek válluk összeérté és ekkor lett Ash figyelmes a fiúra. Ma olyan dühös mindenre és mindenkire, de azért próbálta visszatartani a haragját, hiszen nem James a hibás*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:16 am

*Mára már csak az hiányzik, hogy levegőnek nézzenek és hogy nekem jöjjenek. Persze nem bírtam ki hogy ne szóljak a lány után...*
-Nem látsz a szemedtől? Tudod itt mások is közlekednek nem csak te! *Fordultam vissza Ashly felé, majd összekulcsoltam a kezeim. A pálcám még mindig a kezemben volt, attól sose szabadulnék meg. Szemeim ma egy kicsit feketésbe mennek át, ez ilyenkor nálam "normális"*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:24 am

*Ash ment tovább mint ha semmi sem történt volna, majd hirtelen meghallja az ismeretlen fiú ordibálását, gondolta még csak ez hiányzik neki, mindjárt odamegy és leharapja a srác buráját.*
-Neeem. *Ordítja hangosan James felé a választ. Majd meglátta a srác zsebében a cigit, és furcsa mosoly jelent meg Ash arcán, hirtelen dilis ötlete támadt.*
-Heyy te kis idegbeteg nem jössz ki velem cigizni? Legalább levezeted a feles energiádat. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:33 am

*Hát ezt... gyorsan elrendezte nem mondom. Összeráncoltam a homlokom, majd közelebb léptem a lányhoz.*
-Idegbeteg? Most ugye... magadról beszélsz? *Nekem nincs semmi bajom... csak hogy nagy a képe a kis csajnak.* De attól hogy kimegyek veled, még nem leszünk puszipajtások. *Indultam meg Ashly után, gondoltam az erkély felé. Szólni nem nagyon szóltam hozzá, de az tuti, hogy ennyivel nem ússza meg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:43 am

-Az~az. Idegbeteg, és nem magamra értettem, hanem rád, ugye milyen meglepő? Mert nekem nem. *Majd vállat vont és ment az erkély felé.*
-Nekem van nagy képem? Néztél már tükörbe? *Közben gúnyos kacaj jön ki Ash száján.*
-Puszipajtások? Te ilyenkor mit szívsz hogy ilyenekről beszélsz? Most komolyan? *Majd fintorogva felhúzza a szemöldökét.*
-Egyszer és mindenkorra tisztázom, nem azért vagy most itt velem mert annyira élvezem a társaságodat, hanem mert nem találtam sehol egy lelket se, és hát azt gondoltam, hogy ilyenkor jó leszel te is,jobb ha azt hallgatom, hogy pofázol mint hogy meghaljak a néma csendben.* Mosolyog a fiúra, és reméli nem nagyon sértődik meg, de ami igaz az igaz, majd előveszi a zsebééből a cigis dobozt kivesz egy szálat, majd rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:52 am

*Kilép a folyosóra, és közben természetesen figyel a lányra is.*
- Nah igen, a beszélgetés valahogy mindig megnyugtat. Tudod, nem szeretem ha csend van körülöttem. * mondja a lánynak, miközben lassan elindul hogy a másik tudja követni.*
- Hát, igazából amolyan laza első óra volt. Nem akartam sokat komolykodni. * mondja, mert ő aztán nem olyan féle, aki komoly. Nem szeret az lenni, ő inkább jókedvű vidám, nevetős nő.*
- Hát, ki tudja, engem már kilenc óta kerülget az álom manó de én még nem aludhatok. Majd, ha jön a vááltás. * mondja, és elnyom egy apró ásítást.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:02 am

*Ash követi Hannit mint egy kis kutya.*
-Én is így vagyok vele. ~Nekem káosz kell nem bírom a rendet, zaj kell ami megöli a csendet.~ *Teljesen egyet ért a nővel.*
-Értem, de akkor is sajnálom, hogy nem voltam jelen az órán. *Kicsit elhallgat és gondolkozik, hogy miért is nem volt ott, de nem jutott eszébe az ok. Majd ismét megszólal pár perc hallgatás után.*
-Ha gondolja szívesen itt maradok magával amíg nem jön a váltás. *Mosolyog Hannira, majd reméli hogy igent mond, mert még nem álmos és nem tudna mit tenni.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:09 am

*Lassan sétálgat és figyel.*
- Ennek igazán örülök. * mosolyog a lányra, majd megérdeklődi.*
- Honnan érkeztél? És mikor? * kérdezi hogy valami témát találjon.*
- Nem baj, majd jössz a legközelebbire. És attól aztán nem kell tartanod hogy megszakadsz a tanulásban az órámon. * nevet fel.*
- Hát, nagyon örülnék neki, de hivatalosan nem lenne szabad. De tudod mit? Senki nem látja, úgyhogy ha akarsz maradhatsz * engedi meg, mert legalább lesz társasága, és a lányt is jobb kedvre hangolhatja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:23 am

*Kicsit elgondolkozik hogy mikor is jött ide, de már az idejét sem tudja hogy mikor érkezett, már az az idő olyan soknak tűnik a szerettei nélkül, de tudja hogy még újoncnak számít itt.*
-Romániából jöttem. Bár mennyire is szeretném, de nem tudom megmondani hogy mióta vagyok itt. Ha az emlékezetem nem csak ez már a negyedik hónapom itt. *Válaszol a kérdésre egy kissé határozatlanul.*
-Mék,mék. *Ígéreti.*
-Nem mint ha szoktam tanulni, de azért nekem elég ha már órán figyelek. *Halkan felkacag.*
-Szívesen elkísérem. De nem lesz belőle semmi gond? *Kissé idegesen kérdezi, mert nem akarja a tanárnőt bajba keverni.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:28 am

*Hát, már ő sem ma érkezett, ami azt illeti.*
- Románia? Az szép ország. És semmi baj, most kapásból én sem tudnám megmondani mikor jöttem * nevet fel kissé. Nem emlékszik, vagy csak már túl késő van.*
- Akkor gyere.* biccent*
- Általában bőven elég figyelni órán, nem kell agyontanulni magát senkinek. Talán SVK ra kell egy kicsit készülni. * harangozza be Raisen szigorú természetét. Ő elvárja a felkészültséget és teljes figyelmet ha beszél.*
- Nem lesz, mert bár egyedül mászkálni nem szabad, te velem vagy, és éppen fontos dolgokról beszélgetünk. *kacsint rá Hanni, és halad tovább lassacskán, nem viszi túlzásba.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:34 am

-Igen Románia. *Helyesel, majd követi Hannit.*
-Értem. Lehet egy kérésem az SVK pontosan mit is takar? *Érdeklődik felőle.*
-Ok. Hát ezek nagyon fontos dolgok. *Nyugtázza magában hogy nem lesz semmi baj, és jó kedve lett hirtelen, szája szélén megjelent egy huncut mosoly. De közben figyeli a tanárnőt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:37 am

*Jókedvűen sétál, hogy megint megismert egy diákot, és sikerült jóba lennie vele. Neki nagyon fontos, hogy jó kapcsolata legyen a diákokkal.*
- SVK a Sötét Varázslatok Kivédésének a rövidítése és Raisen Hagiri tanárúr tartja. Ő egy kicsit szigorú, de igazságos, és remek tanár. * mondja, mert ugye ő régebbről is ismeri a férfit.*
- Most miért? Nem azok? * kérdezi komolytalanul mert ezek persze hogy nem fontos dolgok.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:46 am

-Áh most már értek mindent. *Szemei ismét felcsillantak a sötét folyosón. *
-De ezek a témák roppant fontosak. Ha ma este nem találkoztam volna magával hülyén halnék meg. Ma egy egész infó áradatot kaptam. *Kicsit viccelődik, majd elmosolyogta magát. De azért próbál komoly maradni a tanárnő előtt, de ne nagyon meg mert Hanni jókedve kezd átragadni rá is.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:49 am

*Felnevet a komolytalankodásra. Ő sem sokkal komolyabb ám, csak mivel tanár jól titkolja általában.*
- Igen fontos témák. Ha esetleg még van kérdésed nyugodtan kérdezz, ha tudok válaszolok.*mondja mert való igaz szeret segíteni másoknak ha azoknak nem megy valami vagy nem tudnak valamit. egy dologban ne kérje senki a segítségét, az a bájitalfőzés.*
- Nem haltál volna meg hülyén, csak maximum később tudtad volna meg ezeket. * teszi még hozzá*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:59 am

*Ash csak pislog hogy a tanárnő milyen jókat nevet menet közben.*
-Hát most semmi kérdésem nincs, majd ha eszembe jut valami majd szólok. Pedig én egy roppant kíváncsi típus vagyok. *Teszi hozzá ezt a tényfeltáró megjegyzést magáról.*
-Hát elvégre van ebben valami igazság amit maga mondott az imént. *Rápillant a tanárnőre majd folytassa.*
-De kíváncsiságomból kifolyólag nekem mindig mindent tudnom kell. És inkább úgy vagyok vele, hogy minél előbb megtudok valamit, annál jobb, bár az attól is függ hogy miről van szó. *Majd befejezi ennem a témának a boncolgatását, és szóhoz hagyja jutni a tanárnőt is.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 12:07 pm

*Nincs ezen mit csodálkozni, ő egy elég fiatalos tanárnő aki szereti a gyerekeket.*
- Rendben van, egyébként nincs azzal semmi baj ha kíváncsi vagy.Én is az vagyok, pedig már elmúltam 20. *teszi hozza a lány gondolataihoz a sajátjait is.*
- Nem feltétlenül kell mindig mindent tudni. Néha jobb ha valamiről nem tudunk. * mondja, majd az órájára pillant.*
- Nagyon köszönöm hogy sétáltál vele, de mindjárt jön a váltásom, és mehetek aludni. Javaslom hogy tégy te is így, és majd legközelebb is beszélgetünk egyet, rendben? *ajánla fel kedvesen, majd elbúcszik a lánytól.*
- Jó éjt, sziaa.* azzal eltűnik az egyik festmény mögött, ami a szobáját rejti.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Május 10, 2010 12:13 pm

-Ok. *Helyesel a tanárnőnek.*
-Remélem még össze futunk és megint ilyen jót beszélgetünk. *Kedvesen mosolyog.*
-Jó éjt, viszlát. *Búcsúzik el az újonnan megismer kedves tanárnőtől, majd elindul a hálóterem felé, és végre megtörtént a csoda megtalálták az álom manók és végre elbírt aludni.*

//Köszi a játékot,jó8//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 7:46 pm

*William besétál a folyosóra, és körülnéz. Hosszú vörös haja arcába lóg, szürke pólót, fekete farmert és bakancsot visel. Fél vállán rozoga hátizsák lóg, melyből itt-ott könyvek sarkai lógnak ki. Körbepillant, és mikor felettébb nyugodtnak találja a folyosót, felül az egyik párkányra, bal lábát felhúzza, kinyitja a táskát, és egy méretes, bőrkötéses könyvet húz elő, majd felnyitja. A könyv elején a szemfülesebb elhaladó elolvashatja az "Átkok és rontások kezdőknek" címet. Miközben olvas, jobb kezét leengedi, és maga mellett pörgeti a varázspálcáját. Mikor lapoz, a pálca "hegyével" teszi ezt, és néha kihúzza arca elől a hajtincseket.*
~Szóval ha hatékonyan akarok átkozni, akkor tanulnom kell, és valamikor majd neki kéne állnom gyakorolni is...~
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 7:58 pm

*Egy normális méretű, éj fekete, méregzöld szemű cica száguld végig a folyosón, nem törődve a párkányban ülővel, majd el is tűnik valamelyik kanyarban. A folyosó másik oldalán, mint ahol a cica eltűnt, már lehet is hallani az elsős Faminés lányka hangját, aki láthatóan nem törődik azzal, hogy vasárnap reggel kilenc órakor még talán alszanak.*
-...Te átkozott bundának való! Csak kapjalak el és biztos, hogy lehúzlak a vécén...
*És már fel is bukkan azon a folyosón, ahol az újonnan érkezett William átkokat tanulna. Luthia ma is, mint mindig, teljesen feketében virít. Feketére festett tornacipő, fekete, lenge hosszú gatya, sok sebbel és néhány lánccal, felül fekete póló, rajta egy Holdra üvöltő fekete farkas képével. Kezén fekete karszalagok, nyakában kedvenc ezüst nyaklánca, macsek medáljával.
Kis időbe beletelik, mire felfogja, hogy valaki ébren van rajta kívül és az a valaki..... tanul.*
-Upsz! Bocs... *veti oda, bár nem hallatszik hangjában túl sok megbánás. Sőt... És jobb is, ha nem szokják meg tőle a bocsánatkérést.
Aztán észrevesz pár betűt a könyv címéből. Nem tudja megállni, hogy ne szóljon oda.*
-Ha átkokat akarsz tanulni... én nem ezt a a könyvet ajánlanám!
*De sokáig nem ragadna le a fiú mellett. Ha az válaszol, marad. Ha nem, akkor megy és megnyúzza kedvenc cicáját.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: