Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 5 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 4:43 am

*Az ő kedvét a mai események irányítják. Nincs rossz kedve, de még fel kell fognia, hogy egy fiú számára több lett, mint lehetséges bajtárs. Aztán megszólítják...
Megfordul, válaszol, majd mikor Miri közelebb lép, bevárja és haladnak, feltehetően együtt, tovább.*
-Figyelembe véve, hogy a gondolataim megjelennek a szemeim előtt...és te nem vagy bennük....igen! *jelenti ki, de nem mosolyodik el, se semmi. Furcsa a kedve...olyan gondolkodós... pedig hülyülésnek szánta az előbbit, valahogy még sem húzódik mosolyra a szája és tisztára komolynak hangzik a hangja.*
-Mit csináltál itt egyedül? *kérdi végül.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 4:51 am

*Szerencsére meghallják, szóval most már együtt halad Lúval. Úgysincs célja, úgyhogy mért ne? *
-Á, értem. Akkor ezt most, nem veszem a szívemre… *Jegyzi meg, de inkább csak poénkodva. Mondjuk, furcsállja egy kicsit, hogy Lú ma ennyire gondolkodós formájában van. Ilyennek még nem látta a lányt, bár lehet, hogy éppen, azért mert eddig még csak egyszer futottak össze.*
-Egy ismerőssel dumáltam, de lelépett. Nekem meg nincs célom, szóval… *Vonja meg a vállát, aztán halványan elmosolyodik. Persze vissza is kérdez.* Te, merre?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 4:59 am

*A "nem veszem a szívemre" mondatra nem válaszol. Még ő is furcsállja, hogy ma ennyire visszafogott. De lehet, ha sikerült végiggondolkodnia az éjszakát és jutott is valamire, akkor kitör belőle a Sátán egy alakja... na mondjuk azt is furcsállni fogja majd... Mostanában minden furcsa.*
-Én a lányhálók felé tartottam, de ha már találkoztunk, akkor maradhat egy sima séta.... *na próbál kimászni a gondolataiból, hogy legújabb bajtársára figyeljen egy kicsit legalább.*
-Amúgy....milyen napod volt? *ilyen kérdések....atyááám.... Lúhoz illő ez? Nem, de nem tud mit mondani... a lelkét meg nem fogja most és itt és pont Mirinek kiönteni...*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 5:07 am

*Furcsa és hallgatag… Nem kérdez rá, mért olyan hallgatag ma Lú. Elvégre, nem az ő dolga. Miriam is szokott ilyen lenni, főleg mióta Plamás lett. *
-Okké! *Jegyzi meg a „simán sétára” közben egy kicsit felvonja a szemöldökét. Éppen nem vehető észre. Zsebbe dugja kezeit, kicsit fázik.*
-Unalmas. Délig aludtam szokás szerint aztán rájöttem, hogy éhes vagyok. Szóval lementem kajáltam aztán meg itt kötöttem ki. Vagyis, olyan fél2óta bolyongok a kastélyban. Na és neked? Ki vagy mi ejtett már ennyire gondolkodóba? *Halvány mosoly jelenik meg az arcán, persze nem is gondolja, hogy Lú mindent el fog neki mondani. Csak megkérdezte… érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 5:11 am

-Aham, értem... *válaszol a nagyon érdekes //XD// mai napjára Lú. Aztán kap egy, vagyis két kérdést, amire válaszol is...nagyjából.*
-Szerintem nem akarsz tudni a mai napomról. A srácot meg úgy sem ismered. *na ezzel már elárulta, hogy srác van a dologban. Nem is akárki az.
Sétálnak tovább, de Lú a válaszoknál, vagy esetleges kérdéseknél ma nem fecseg többet. Ez is épp elég..*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 5:21 am

*Valóban, nagyon érdekes napja volt ma… Aztán felcsillannak szemei. Nem is gondolta volna, hogy fiú van a dolgoba.*
-Oppá! Nem olyan biztos, hogy nem ismerem. Sok mindenkit ismerek… *Nem kérdezi meg ki az, annyira azért nem érdekli a dolog. Bár ha megtudná, akkor lehet, hogy érdekelné…
Egy kisebb ideig csendben haladnak egymás mellett, de azért Miriam ismét megszólal. Ma nem tudja befogni a száját. Ez ilyen.*
-Nem vagy éhes? *Mert ő igen, és lassan vacsoraidő.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 5:36 am

*Igazából ő sem gondolta volna, hogy pasi van a dologban, de muszáj elhinnie. Ha nem hiszi el, minden találkozásnál Willel meg kell majd, hogy lepődjön. És azt nem akar...*
-Még új az iskolában...viszonylag, tehát nem olyan biztos, hogy ismered. Na meg Faminés.... *Csak mert ha a pasi új, Miri rég került a Plamába, ergó nem biztos, hogy ismerik egymást... na meg Lú nem tudja elképzelni, hogy Will leáll "jó kislányokkal" partizni. Bár ki tudja...*
-Nem, nem. Pedig egész nap nem ettem. *persze, ma Willból falatozott...* De ha Te éhes vagy, akkor elkísérhetlek a konyháig... *milyen segítőkész. Oké, még tényleg fel kell fognia a helyzetét és majd utána újra Lú lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Május 18, 2010 5:43 am

-Értem. *Nem is faggassa tovább Lút, a végén még kiderülne a név és akkor, bumm… a viszonylag jóban lévő két lány lehet egy, kicsit összebalhézna. Úgy tűnik, Will nem pont olyan, amilyennek tegnap mutatta magát.*
-Oké, az jó lenne. Menjünk az alagsori konyhához, mert nem szeretem a zsúfolt nagytermet ilyenkor… *Még szép, hogy tényleg a konyhát választja. Inkább megy tilosban, mint hogy a zsúfolt terembe üljön, ahol az elsősöktől még a saját hangját sem hallja. Lassan elérnek a lépcsőhöz és lefelé sétál rajta remélve, hogy Lú is követi.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 9:18 pm

* Csak a rendfenntartás kedvéért járőrözök a folyosókon. Egy nyakba akasztós fehér ruha van rajtam, és egy piros magassarkú. A hajam kontyba feltűzve. A szokásos piros rúzs pedig semmiképp sem hiányozhat. Lassú megfontolt léptekkel haladok. Az egyik ablaknál megállok. Sötét felhők gyülekeznek az iskola felett. Bár ezt, Anglia időjárása miatt már megszokhattam volna. Ahogy elnézem a felhőkből, meg ahogy a szél fújja a fákat.. Baljós előjel. *
- Kis fiam, az a női mosdó. Légy oly kedves és inkább a saját nemedhez tartozó mellékhelyiséget keresd fel ! * ripakodok rá egy elsősre, aki nagyon bátornak érzi magát. A hangom hallatán elmotyog egy " elnézést tanárnő "-t és már megy is a másik irányba.
Megtámaszkodok az ablakpárkányon és úgy bámulok ki az ablakon. Míg nem közeledő lépteket hallok a hátam mögött*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 9:25 pm

*Végre sikerült neki felérni a lépcsőn. Kicsit bicegős léptekkel sétálgat, de azért bot nélkül, annyira még nem fáj a lába. Mondjuk úgy: sántikál. Kezében egy kis dobozkát tartogat, szemlélgeti. Persze csak pár perc az egész, hiszen meglátja Soshyt, és elteszi a talárja zsebébe...
Mosolyogva lép oda a nő háta mögé, majd mintha talán egy kicsit rá akarna ijeszteni:*
-Kinek van ma szülinapja? *Suttogja a nő fülébe, majd mikor az megfordul, kacsint egyet.* Épp téged kerestelek. *Vallja be őszintén. Igen, már reggel óta Soshy nyomában van. Kicsit haboz, de csak pár pillanatot.*
-Boldog szülinapot. *Veszi elő a kis -piros színű- dobozkát és átadja Soshynak. Ha a nő kinyitja egy igen szép, ezüst karláncot talál benne.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 9:38 pm

* A fenébe is ! Nem akartam, hogy akárki is megtudja, hogy ma van a szülinapom. Egyszerűen azért , mert az utóbbi időkben nem is ünnepeltem. Vagyis beültem egy bárba és eliszogattam magamban egy-két italt , de semmi több. Ez azonban meglep. Jól esik, mosolyogva fordulok meg.*
- Igazán köszönöm Alex ! De azért ne hangoztasd... * veszem el a kis dobozkát, majd egy gyors puszit nyomok Alex arcára. Kibontom a dobozt. Egy ezüst karlánc. Gyönyörű.*- Quelle surprise ! Merveilleux ! (= Micsoda meglepetés ! Csodálatos ! )
- Segítesz? * nyújtom a csuklóm a férfi felé. Ha segít akkor gyorsan túl esnek a karlánc felhelyezésén, ha nem akkor küszködök vele egy sort.*
- A lábad, hogy van ? * nézek aggódó arckifejezéssel Alex lábára.*
- Hogy halad az Unikornis dolog ?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 9:49 pm

*Hát igen... benne az a jó, hogy mindig megjegyzi a szülinapokat. Na meg azért a papírok is segítenek benne.*
-Nyugi, nem hangoztatom. *Mosolyodik el, miközben észleli a nő arcán a kisebb meglepettséget. Bólint még egyet, aztán a felé tartott csuklóra pillant és bekapcsolja a karláncot. Most sokkal jobban ment neki, mint szokott. Ma reméljük, nem lesz olyan túl rossz napja.*
-Köszönöm, már sokkal jobban. Kicsit még fáj, de... azt mondták hamarosan helyrejön. *A kés nagyon betett neki... annyira, hogy a sebet nem is tudták olyan egyszerűen begyógyítani. Még mielőtt Soshy bármit is kérdezne, Alex feltesz még egy kérdést.* Na és te hogy vagy? *Nem olyan régen beszéltek, de azért mégis. A kérdésre egy kicsit oldalra billentem a fejem.*
-Sok érdekes dolog történt mostanában, de egyre több tagunk van, úgyhogy nem aggódom. A diákokért viszont igen, mert a múltkor a házam előtt megkínoztak egy Plamás negyedévest. Nem tudom... hallottál róla?
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:04 pm

* Elmosolyodok. Alexben feltétel nélkül megbízok. Bármit is mond. Talán a régebbi ismeretségnek köszönhető ez.*
- Rendbe fog jönni.. Én már csak tudom * bólintok. Láttam a lapokból az este.*
- Jól vagyok. Bár eléggé furcsa, hogy megint öregedtem egy évet. Minden egyes nappal közelebb kerülök ahhoz, hogy eltűnjek innen * fintorodok el. De most nincs itt az ideje ilyeneken filózni. * - És te ? A lábadon kívül..
* Nekitámasztom a hátam a falnak és felnézek Alexre. Magasabb nálam körülbelül 10 centivel vagy többel... De még nem olyan, hogy majd kitörik a nyakam. A dolog kicsit megdöbbent. A gömbben láttam egy rossz óment, de korántsem gondoltam, hogy ennyire rossz. Meg különben is mostanában eléggé paranoiás vagyok, így annyira nem is vettem figyelembe.*
- Láttam valamit... de nem gondoltam volna.. * mondom elhűlve * - Ki volt az ? Mármint kit kínoztak meg ? Az elkövetőről tudunk valamit ?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:17 pm

*Bólintott egyet. Igen, ha valaki tudja akkor az Soshy. Reméli azért minél előbb rendbe jön, mert ha valaki így megtámadja az nem a legelőnyösebb.*
-Nyugi, még nem is vagy öreg. Hozzám képest... *Csak egy év. De ő így jól érzi magát. A kérdésre elmereng egy kicsit.* Ha úgy vesszük, egész jól. Bár rám járt a balszerencse mostanában. *A lábán meg a mellkasán kívül semmije nem fáj. A mellkasán van egy szép nagy kék folt. Amúgy tényleg jól van. Bár... ez a sok gond.*
-Ginevra Gwendolyne Green. Most a gyengélkedőn van, már két napja körülbelül. Az elkövetőről pedig most már mindent tudunk... *Kezdi elmesélni a nőnek.* a minap, egy kicsit figyelmetlen volt és mivel nem sok ember járkál narancssárga szemekkel Wilardban így megláttam... és nem tudtam elkapni, mert előnye van neki az árnymágiával. *Még mindig nem fejezte be, csak levegőt vesz.*
-Azóta nem is láttam. Amúgy állítólag a drágalátos Leader volt, aki Éjkacaj néven fut mostanság. Először csak annyit tudtam róla, hogy diákom volt... de aztán kiderült: a Watson gyerek volt. William Quentin Watson. *Hagy egy kis szólás lehetőséget Soshynak is.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:27 pm

- Csak futólag találkoztam vele. Kedvesnek tűnt.
* Csendben hallgatom Alex monológját. Eltűnődöm, hogy ha ennyire megerősödik a sötét oldal, akkor nekünk is radikális lépéseket kellene tennünk. Így egymagunkban , csak a varázslók nem nagyon tudunk mit tenni. Talán beszélni kellene a tündékkel, vagy vámpírokkal. Biztos van olyan köztük aki átáll a mi oldalunkra. HA ez így megy tovább, mi húzzuk a rövidebbet.
Amikor azt mondja, hogy egy diák volt a tettes, felszalad a szemöldököm. A név hallatán azonban teljesen ledöbbenek.*
- William ? Az a piros hajú fiú ? Merlin szakállára! Furcsa gyereknek tartottam mindig is.. Olyan szótlan volt, meg mintha készült volna valamire. De korántsem gondoltam, hogy ennyire gonosz dolgon agyal..* csak úgy kapkodok a levegőért. Ez váratlanul ért. Még egy dolog . Fel kell készülnünk a legváratlanabb eseményekre is. Ha Will halálfaló lett, akkor vajon vannak még többen az iskolában akiket a szívük a sötét oldal felé húz ?*
- Nem lehet, hogy imperius hatása alatt állt ? *kérdezem.*
- Tudod, azt hiszem hogy bevetném a mentálmágiát.. Persze csak ha beleegyezel. Semmi esetre sem akarok turkálni a diákok fejében, de ez megkívánja. Egy gyerek halálfaló lett. Lehet , hogy más is van..
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:34 pm

*Figyelmesen hallgatja végig Soshy mit mond az egészre. Meglepődik, én is meglepődtem amikor megtudtam.*
-Igen ő. De... szerintem nem a főbenjáró átkok hatása alatt van. Nem úgy tűnt. És... én felismerem... *Szóval itt arra akar következtetni hogy tud valamit azért. Közben Soshy felvet egy ötletet, kicsit elmereng rajta.*
-Beleegyezek, mivel... szerintem is van még valaki Williamon kívül. Próbáltam kideríteni, de még nem tudtam. Jamest is megbíztam evvel a feladattal, hogy figyelje egy kicsit a diákokat. *Még ő sem gondolja azt, hogy egy halálfaló furakodott be hozzájuk az UGYbe. Csak azért vette be James-t, mert ő vízmágus és még előnyös varázsló is. Sokat tud... sőt... végzős lesz.* Nem tudom, mi lesz most. Lassan kell egy megbeszélés az UGYvel, azt hiszem. *Pillantott ismét Soshyra, miközben halványan elmosolyodik. Régóta ismerik egymást, mindig is jól megvoltak..*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:45 pm

- Akkor nincs mentség a vétkére.. *sóhajtok. Reméltem, hogy talán valaki kényszerítette arra, hogy megkínozza egyik diáktársát. Ha viszont nem, márpedig így látszik, akkor a fiú hivatalosan is ellenségnek számít. *
- Hát rendben. Remélem azért nem lesznek nagyobb támadások itt a nyár alatt * jegyzem meg. Semmiféleképpen sem akarok itt így harcolgatni, mikor pont a szabadságomat élvezném. No meg a másik dolog, hogy ha minden igaz akkor nem is nagyon leszek a kastélyban. De ezek után meggondolom, hogy hova megyek és mikor.*
- James Miller ? A vízmágus ? Jó ötlet. Neki hasznát is vesszük majd. * bólintok. De azért neki is utána nézek. Fő az elővigyázatosság* - Igen, tényleg nem ártana. A főhadiszállás merre lesz ?
* A tekintetem elkalandozik a karláncon. Tényleg nagyon szép és valahogy különleges. *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:54 pm

-Hát nincs... *De ki tudja, mi lesz még ezek után. Bólint egyet, miközben ismét elgondolkodik. Kezd fájni már a lába a sok állástól így úgy gondolja, hogy ő is a Soshy által választott módszert választja: Nekidől a falnak. *
-Nemtudom, viszont várható... nem nyugszanak le egy percre sem. Én megígértem még a múltkor Williamnek -amikor nem tudtam hogy ki- hogy minden lépésének keresztbe fogok tenni. *Már amit ér. Nem hagyja, hogy az ő vezetése alatt legyen baja az iskolának és a diákoknak.* Igen, ő. Remélem tényleg hasznát. A főhadiszállás pedig a Wilfred ház. Már régóta elvan látva bűbájokkal meg minden és ott biztonságban vagyunk. *Jelenti ki, közben visszaköszön a mellettük elsuhanó néhány diáknak.*
-Múltkor voltam a minisztériumban. Az Aurorparancsnokkal beszéltem. Elég laza egy ember, de mindig is jó volt. *Meséli, ha már itt tartanak.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:11 pm

- Akkor búcsút mondok a nyári vakációs terveknek * legyintek. Valóban így is lesz. Inkább maradok segíteni az iskola védelmét felépíteni mint, hogy valahol süttessem magam.*
- Az remek. Akkor legalább az meg van. *bólintok. Egyel kevesebb gond. Sok munkát igényelt volna , ha még valami szállást is keresni kellett volna .*
- Jó hallani. Vannak UGY tagok akkor a minisztériumból is ? *kérdezem. NAgyon jól jönne. De persze csak olyanokat kell beavatni akikben 100%-ig megbízunk.*
- Nem akarjuk valami csendesebb helyen folytatni a beszélgetést ? * vetem fel az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:22 pm

-Azért persze nem kell. Nyugodtan elmehetsz. Ha kellesz, szólunk. *Mosolyodik el, majd bólint a következő kijelentésre és elgondolkodik.* Igen, vannak persze. Ketten eddig. De lesznek többen is. Ha minden igaz. *Kicsit kételkedik egyes másban, de azért próbál minél jobb sereget összeszedni. A kérdés meglepi, de elmosolyodik.*
-Persze. De hol? *Kérdi. Nála nem túl praktikus, mivel valószínű hogy Selena a szobában van. Soshy meg... Alex gondolja hogy nem is tud arról, hogy Selena nála van. Talán nem is ismeri a nőt. Még nem mutatkozott túlzottan.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:28 pm

- Majd még meglátom.* kacsintok rá. Majd elgondolkozom. Lehet, most majd jól jön, hogy dolgoztam az auroroknál egy ideig.*
- Talán én is tudok majd beszervezni pár embert.. Ismerősöket még a régi szép időkből.
* Széles vigyorra szalad a szám. Tényleg hirtelen jött ötlet volt, hogy menjünk valami csendesebb helyre, így nem csoda, hogy meglepte Alexet.*
- Ha megfelel szívesen felajánlom a szobámat * mondom kisebb gondolkodási idő után. Ott nem kell attól tartani, hogy még a falnak is füle van.
Ha Alex beleegyezik akkor elindulunk a szobámba*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:31 am

.: Ma délután :.

*A folyosón sétálgat, éppen unja magát. Pálcája kezében mivel nem tudja hová tenni. Egy egyszerű kis szürke ruha van rajta, és egy ugyan olyan színű topánka. Kicsit gondolkodóba van esve, vajon most merre. Nincs konkrét helyszín, az iskola szinte kong az ürességtől. Mindenki hazament... majdnem. Sindy valószínű nem fog, ha haza is megy akkor is csak egy hétvégére.
Idő közben, egy kis pihenésképpen megáll az egyik ablaknál és kinéz rajta. A nap süt, az idő egészen jó. Neki még sincs kedve kimenni most.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:36 am

*A lányka kisvártatva kerekek hangját hallhatja. Elgondolkodtató, hogy mi a fene zörög így a mágusiskolában, de nem oly sokára meg is pillanthatja a hang gazdáját.
Alex a gördeszkáján gurulva fordul be az egyik sarkon, pont arra a folyosóra, ahol Sindy pihenget.
Fekete térdig érő, laza nadrág van rajta, egy kék, sárkányos ing és sportcipő. Zsebében ott szundizik a patkánya, egyelőre észrevehetetlen. A másik feltűnő dolog a deszkán kívül, hogy mögötte lebeg bőröndje.
Amikor meglátja a lányt, egy pillanatra lefagy a lelke is, de hamar visszatér kedves mosolya és oda is gurul a lányhoz.*
-Szia. Tudnál nekem segíteni?
-Ahh.. amúgy Alex vagyok. *angol tudása ilyen szintig eljut... sokáig tanult mugli iskolában... majd később fog kiderülni, hogy milyen is ez az idegen nyelv. Csak ne beszéljenek hozzá túl bonyolultan.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:45 am

*Kerekek hangja... el sem tudja képzelni, mi lehet. Mondjuk oké, látott már olyat, hogy valaki egy seprűn röpködött az iskolában, de... gördeszka? Persze rögtön a hang felé pillant és fekete szemeivel kérdőn, szinte elvigyorodva nézi a srácot. Mivel csak ő van a folyosón, ezért fel kezdenek el gurulni. Kicsit arrébb lép, majd amikor Alex megáll előtte, biccent. A kedve ma jó, ezt látni is lehet rajta.*
-Helló. Persze. Nem találod a szobákat, ugye? *Még szerencse, hogy ő lassan beszél és érthetően. Alex biztos ki tudja bogozni a szavakat. *
-Sindy vagyok, Plamás prefektus. *Az Amirás diákokról nem nagyon lett értesítve, de azért próbál elgondolkodni azon, hogy az Amirás prefektus kinek is a nevét kapta el tegnap. A fiú körülbelül olyan idősnek tűnik, mint ő.* Hm... merész ötlet deszkázni a folyosón. Nem félsz, hogy lefülelnek?
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:50 am

-Igen, azokat. *már, hogy a szobákat keresi. Biccent is a válasz mellé, közben, ha a prefektus elindul felfelé, ő gurul mellette. Annak most nagyon örül, hogy a lány ismeri a gördeszkát. Nem volt kedve angolul elmagyarázni, hogy mi a frász ez...*
-Én amirás vagyok, ha minden igaz...*méregeti a lányt. Nem túl feltűnően, de pont úgy, hogy Sindy észrevegye, hogy nem közömbös a fiú számára.*
-Hogy mi? Miért félnék? *nem nem érti az angolt, nem érti, hogy miért baj, hogy itt deszkázik. Lefülelik.... és?? *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: