Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó Vote_lcapElső emeleti folyosó Voting_barElső emeleti folyosó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:01 am

A földszintről és a második emeletről érkezik a lépcső az első emeletre. Ugyan olyan, mint a többi folyosó. Ablakok, ajtók. Képek a falon, amik persze mozognak és páncélok is láthatók néhol.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptySzomb. Dec. 19, 2009 11:22 pm

*Scott és Lyn érkeznek meg az első emeletre. A lány kezében, még mindig ott van a hörcsög. Rámosolyog a srácra, és hallgatja a történetet a hörcsögről, és a húgicájáról. Kirázza a hideg, amikor bele gondol, hogy mi lett szegény kis állattal.*
-Tehát ezek szerint neked is egy húgicád van. És hogy hívják? Ő is ide fog járni? *Jelent ki. Vigyorog egyet. Vele mindenről lehet beszélgetni. //Very Happy//*
-Én? Hát Angliában születtem, de aztán Londonba költöztünk. *Meséli vidám a fiúnak. De persze vissza is kérdez.*
-Na és te? *Mosolyog egyet, és tovább sétál Scott mellett felfelé a másodikra.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptySzomb. Dec. 19, 2009 11:26 pm

*Lynnel érkezik meg az első emeleti folyosóra. Hallgatja a lányt, miközben mosolyog.*
-Hát van... Sajnos. Alexa. A tiedet? mert ebből kivettem hogy neked is van. *mondja, miközben haladnak a második emelet felé.*
-Nem tudom hogy ide fog-e járni... Majd kiderül két éven belül.*Bár visszamenőleg a családban mindenki ide járt.*
-Én Bostonból jöttem. Voltál már ott? *kérdezi, miközben a már a lépcsőkön sétálnak felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptySzomb. Jan. 30, 2010 11:52 pm

*Csaholás hallatszik, majd a második emeletről levezető lépcsőn a hang tulajdonosa, egy russel terrier tűnik fel. Pár méterrel utána a crupján nevető gazdi követi a jószágot. A barna hajú nő farmert visel, sportcipőt és egy mélyzöld kötött pulcsit. Nyakában egy fényképezőgép lóg, aminek a kijelzőjét mélyen tanulmányozza. Néhányszor elkattintja még a gépet, megörökítve a crupot, ahogy egy páncélt nyalogat, majd folytatják útjukat a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:03 am

*A lépcsőn ugrálgat lefelé. Igen, jókedvében van, csak ez a szerencse... Kicsit gondolkodóba is van esve, mivel a BOK terembe járás óta nemigen látta Lút.
Amúgy, fekete nadrág, lila kapucnis vastag póló és egy fekete csizma van rajta. Nadrágjában egy lila-ezüst nagy csatos öv is látható. Kivételesen ismét egyedül van, mostanában ikertestvére nélkül járkál. Amint leér a folyosóra először egy kutyával találja szembe magát, majd a GYN tanárnővel. Na igen... a múltkori órára "elfelejtett" bemenni. Egy kedves, jókislányos mosollyal az arcán üdvözli.*
-Jó napot tanárnő! Hogy van? *Kérdezi, miközben elgondolkodik. Még nem is találkoztak szemtől szembe...* Madison Greene vagyok. *Igen... kivételesen a saját nevét mondta. Ha ikertestvérével együtt lennének, nem tudná senki hogy melyikük ki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:11 am

*Az egyik régi, róla készült képet nézegeti kritikus szemel, fintorogva a kijelzőn, mikor valaki köszön neki. Felpillantva egy szőke hajú lánnyal találja magát szemben. Kedvesen visszaköszön, és egy mosoly kíséretében válaszol is neki.*
- Köszönöm, én jól vagyok. *Ha a lány tudná, hogy fél tízig aludt... Madisont nem látta az órán. Furcsállja is egy kicsit, hiszen elsőévesnek tűnik a lány.* - Örülök Madison, én pedig Daleworth tanárnő. *Nem látja a lányon a kitűzőjét, így kedvesen rákérdez a házára, hátha Plamás a lány.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:16 am

*A kutyát kezdi el szemlélgetni, majd visszafordul a tanárnő felé. Bólint egyet.*
-igen tudom. Maga a Gyógynövénytan tanárnő. *Mosolyodik el kedvesen, de nem sokáig hisz rákérdeznek a házára. A kitűzője éppen a nadrágján hevet, olyan helyen ahol sokan nem veszik észre. A zsebénél... *
-Hiroshi ház. Nem olyan régóta vagyok itt...Jaaa, és van egy ikertestvérem, Marl. Ne tessék vele összetéveszteni. *Ismét egy kisebb mosoly terül el az arcán, majd a kutyára bök.* Mi a neve? *Neki itt nincs állata, még... Pedig majd szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:23 am

*Hmm, szóval Hiroshi. Hihetetlen, hogy szinte még nem is találkozott Plamás diákkal. A crup eközben fel alá szaladgál a folyosón, hátha talál valami érdekeset. Mikor megtudja, hogy a lánynak van egy ikertestvére, elgondolkozik. Sosem volt jó megfigyelő, szóval szinte biztos benne, hogy nem fogja tudni megkülönböztetni őket. De azért mosolyogva ennyit mond.*
- Majd megpróbálom. *A következő kérdésre ő is a russel terriert kezdi el figyelni, aki mintha megérezte volna, hirtelen megáll, és fáradtan leül. A nő halkan felnevet, és válaszol a lánynak.* - Ő Bohóc, a crup. Neked van házi kedvenced? *Kérdezi felpillantva Madisonra.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:29 am

*Bólint egyet, miközben körülnéz. Nem nagyon szeret a folyosón ácsorogni, de megteszi ez. Mellesleg, ő biztos abban hogy a tanárnő nem fogja megkülönböztetni Marlal. Néha, még a szüleik sem tudnak köztük különbséget tenni...*
-Bohóc? Aranyos. *Mosolyodik el, miközben a kérdésre elgondolkodik. Megrázza a fejét.* Nincs még. De szeretnék majd valamilyen állatot. *Közli kedvesen és az órára pillant. Úti célja eddig nem volt, most a gyomra próbálja vezetni.*
-Ebédelt már? Mert én még nem, és jó lenne lemenni még mielőtt le nem késem az ebédet. *Kérdő pillantást vet Daleworth tanárnőre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:44 am

*Igazából, mivel ő későn kelt, későn reggelizett, nem éhes. Épp az erkélyen készített fotósorozatot, mikor úgy döntött, a birtokot is körbejárja.*
- Én már túl vagyok az "ebéden", de te menj csak. *Mondja Madisonnak kedvesen, majd még mielőtt a lány elmehetne, Nora lekapja, ahogy Bohóc feléje szalad. A crup az utolsó pillanatban lefékez, látszik, hogy tényleg csak a fotó kedvéért csinálta. Nora reméli nem bántotta meg a lányt. A kutyaféle odaszalad gazdájához, hogy a képet megnézhesse, szemmelláthatóan nagyon régóta él a nővel. Büszkén vakkant párat a jól sikerült képre, mire a tanárnő csak felnevet. Elköszön a lánytól, jó étvágyat kíván, és a kutyával játszik, míg a diák el nem tűnik a lépcsőfordulóban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:48 am

*Már elég késő van, de Ash nem bír aludni és ezért le-fel járkál a folyóson. Fekete selyem pizsamát viselt. Ahogy sétált a folyóson visszhangoztak a léptei. Reméli senkit nem kelt fel vele. Majd egyre lassabban és lassabban mászkált a kihalt folyóson. Már kifáradt de még mindig nem jött álom a szemére. Reméli hogy hirtelen előbukkan valaki a semmiből.... Legalább lenne ilyen késő este is egy kis társasága.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:59 am

*Liza is a folyosón sétálgat,hisz ismét elszökött a cicája,és eddig sehol sem találta.Reméli,hogy megtalálja időben,mielőtt valameik tanár találna rá.Kicsit lelasított,amikor meghallotta a feléje közeledő lépteket.Megállt egy pillanatra,és elbújt az eggyik páncél mögé,reménykedik,hogy nem az eggyik tanár az.Ekkor meglátta Asht,és egy nagy kő esett le a szivéröl.*
-Szija.Annyira megijedtem,nem tudtam ki lehet az.*Liza sóhajt eggyett,és hallkan érdeklödik.*
-Nem találkoztál véletlenül Smookieval a kiscicámmal?Nemrég elszökött,és meg akarom találni,mert még kicsi,és félek,hogy eltéved.*Lassan körülnéz,és elhallgat.Kék köntösét,óvatosan megköti a derekán,közben Ashre néz,és várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:04 pm

*Ash először nem is látta Lizát csak a hangját hallotta, majd oda ment hozzá.*
-Szija, már olyan rég láttalak. Remélem nem vagyok olyan ijesztő, hogy megijedj tőle. *Majd egy huncut mosoly fut végig a lány arcán, hisz tudta a választ ő is.*
-Bocsi, hogy ezt mondom, de én már napok óta nem is láttam, de ne aggódj biztos meglesz valahol. Reméljük hogy haza jön vagy valaki rátalál és vissza hozza. *Szemébe néz is így biztatja a barátnőjét.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:16 pm

-Igen énis rég láttalak.Persze,hogy nem vagy ilyesztő,csak hát már nem szabadna kint lennünk,és nem akarok büntetést kapni.*Majd egy kis mosollyal jelzi a lánynak,hogy örül a találkozásnak.*
-Hát,...énis remélem,hogy meglessz.Már nagyon hiányzik.Olyan pici,még szülsége van rám.*Lassan lehajtotta a fejét,és a szemei csillogni kezdtek.*
-És te?Mért nem birsz aludni?*Ismét Ashre nézve mondta ezeket a szavakat.Ekkor egy képre néz,és igy szól.*
-Mien ilyesztők,amikor mozognak,...Szerinted nem?*És nagy boci szemeivel figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:23 pm

*Lizát hallgatva Ash elmosolyodik, és alaposan átgondolja a választ, Liza profi olyan kérdéseket feltenni Ash-nek amire még ő is alig tudja a választ.*
-Nyugi, hát persze, hogy meglesz, mert amit én mondok az úgy is van. *Tovább nyugtassa a lányt*
-Hát hirtelen egyszerre annyi dolog fut át a fejemen és nem hagy nyugodni szinte semmi, és mostanában kicsit idegesebb is vagyok a szokásosnál, de lehet hogy ez már a korral jár. *Viccelődik a lánnyal majd komolyra fordítja a dolgokat.*
-Lehet hogy azért mert nem is tudom hogy, hogy is állok most Kevinnel meg épp a tanulás sem megy úgy ahogy kéne. Látod most is itt mászkálok mikor nem is lenne szabad. De már az se érdekelne ha kivágnának, csak azt sajnálom, hogy akkor mi már nem valószínű hogy találkoznánk is valaha. *Nagyot sóhajt a szívmeregető meséje után. Majd Válaszol Liza másik kérdésére is.*
-Nekem már semmi nem ijesztő, már hozzá szoktam. Mondja kissé gőgösen. *Majd várja Liza reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:32 pm

*Liza arcán egy kedves mosoly jelenik meg mikor Ash nyugtatni próbálja.Kicsit sikerül is neki,és gondolatai el is keverednek a cicusról.Maj tovább hallgatja a lány szavait.*
-A korral?*Mosolyodik el ismét.*
-Hát velem is ez van,már lassan egy hete járok Scottal,de már 4 napja nem is láttam.Nem tudom mi lehet vele.Hiányzik.*A szemei ismét csillogni kezdtek.Majd egyszerre megelepődött,amikor Ash azt mondta,hogy azt se bánna ha kivágnák.*
-Ne is gondolja arra,hogy kivágnak.Mit csinálnák én itt nélküled?Kivel beszélném meg a dolgaimat?*Izgatottan figyeli Asht.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:47 pm

*Ash szinte látta Lizán hogy egy csöppet lenyugodott, majd próbálta minél jobban elterelni a cicáról a barátnője figyelmét és ezért belekezdett egy témába....*
-Hát persze hogy a korral jár. *Majd vissza mosolyog Lizára.*
-Teljesen meg tudlak érteni, majd csak lesz valahogy. *Biztató szavait mormogja.*
-Te is tudod: "jobb félni mint megijedni". *Majd lenéz a földre és hirtelen elkezd valamit hadarni.*
-Hát őőőőő nem tudom, majd meglássuk, vagy nem, ez az egész most olyan zavaros. *Majd össze szedte magát és lelassított a tempóból. *
-Nyugi már, csak előre gondolkoztam egy csöppet, de annak hogy mostanában kivágjanak kicsi az esélye addig még nem csinálok olyan dolgot amiért oka is lehetne hogy kivágjanak. *Majd ezeket a szavakat még lassabban mondta, majd elkezdett tüsszögni a sétálás közben felvert portól, Ash nem nagyon bírja a port...*
-Hát egyenlőre még velem. *Majd oda ment hozzá és megölelte, az izgatott lányt.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:59 pm

-Na ezt megjegyzem.*Ez arra a mondatra volt válasz,hogy ''Jobb félni,mint megijedni".Majd amikor Ash hadarni kezdett Liza nagyon figyelt,hogy megértse a lány szavait.Már nagyon fáradt,ezért ahhoz sincs már nagyon ereje,hogy visszamenjen a szobába.Bár lassan vissza kellene menniük,ha tényleg nem akarnak bajba kerülni.*
-Lassa elindulunk felfeké a hálótermünkbe?És ha még majd,akkor se birunk aludni,majd leülünk a kandallóhoz beszélgetni.*Mutat a lépcső felé,miközben sóhajt eggyett.Majd amikor Ash tüsszentett illedelmesen igy szólt.*
-Egézségedre.*Közben elmosolyodik.*
-Az jó,énis igy gondoltam.*Ez az eggyenlőre még velem mondatra adott választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:07 pm

*Figyelmesen végighallgatta a hosszú és kissé érzékeny szövegére a választ. *Egy kis mosoly csillant fel az arcán, mikor olyant hallott ami neki is tetszett.*
-Hát persze, gyerünk. Mert ha én még bajba kerülök az nem baj, de ha már te is itt vagy velem az nem oké. *Kissé viccelődösre vette magát.*
-Köszike. *Ezek voltak az utolsó szavaik, miközben beléptek a hálóterem ajtaján. Majd mély álomba szenderültek.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:36 pm

*Ma már kicsit jobb a kedve. Ő sem tudja mért, de jobb. Egyszerűen így kelt fel. Sőt, társaságra is vágyik. Tedet jó régen látta, nem tudja mi van a fiúval.
Ma farmernadrág, szürkés-zöld póló felette piros pulcsi, Converse cipő van rajta. Prefektusi jelvénye a pólóján virít. Kezében egy könyvet szorongat, miközben lassan halad a folyosón végig. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:41 pm

*A suli fekete lánykája áll a falnak dőlve a folyosón. Ruháit nem kell részletezni, feketék egytől egyig és aki ismeri tudja, hogy szoknyát nem venne fel, innentől kezdve csak a kesztyűjét és a pólóján virító macska csontvázat érdemes megemlíteni. Na meg persze feketén és szürkéskéken kihúzott szemét. A kezében egy üvegcsét látni, ő is azt méregeti. Benne valami piros fűszer. A másik kettő a zsebében van, ez van most soron.
Megkóstolná....meg is fogja...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:45 pm

-Az mi az? *Tör rá elég viccesen Lúra. Igen, kicsit talán meg is ijesztette a lányt, hiszem hátból támadt. Egy kisebb mosolyt lehet látni az arcán, miközben még mindig a könyvet szorongatja a kezében és a piros fűszert nézegeti.*
-Jaa amúgy szia! Hogy s mint? *Érdeklődik kedvesen. Belőle talán ki lehet nézni hova indult... a könyvtárba talán.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:48 pm

*Felkapja a fejét a hangra, de mikor meglátja, hogy csak Sindy az, akkor újra visszatér tekintete a fűszerre.*
-A mai reggelim. *kár hogy már dél van.*
-Amúgy szia, megvagyok, Te? *kérdez vissza és a könyvre pillant.*
-Az AZ a könyv??? Visszaviszel egyet? *kérdi és reméli tudja a lány miről van szó. Közben sikerül az üvegcse dugóját eltávolítani, így beleszagol a csajszi. Semmi érdekes....*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:51 pm

*Egy kicsit megszemlélgeti a piros fűszert, majd felvonja a szemöldökét.*
-Reggeli? Jókor. *Nem tudja mi van benne, de lehet hogy nem is akarja... Na jó.. azért érdekli. Minden érdekli.*
-Én is. Egész jól... *Azután a könyvre pillant és vissza Lúra.* Igen AZ a könyv. Ebből sikerült kiírnom mindent ami lényeges szóval gondoltam visszaviszem. *Vonja meg a vállát, miközben mutatóujjával ismét az üvegcsére bök.*
-Komolyan meg akarod kóstolni?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó EmptyPént. Feb. 19, 2010 11:54 pm

*Megvonja a vállát, de az "AZ a könyvre" felpillant.*
-Jól van. Minél előbb visszakerülnek, annál jobb. Én is kiírtam egyből, de még lusta voltam visszavinni. *és még ő beszél...*
*A kérdésre csak elvigyorodik.* -Méh jó!!!! Te is kérsz? *majd egy perc múlva már a kezében van pár "cseppnyi" a fűszerből és Lú, mint aki a kedvenc csokiját kaparintotta meg, már be is nyelte.*
-Semmi...*szólal meg egy perc múlva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Az első lépések után...
» Első Famine tábor
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: