Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 6 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 6 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyPént. Jún. 25, 2010 4:37 am

*Haladnak lejjebb és lejjebb...*
-Jah, örülök neki. Nem fog zaklatni többet legalább. Vagyis... Ha otthon találkozok vele akkor igen. De az már mástészta. *Von vállat. Le tudja rázni a csajt ha kell. Ennyi. Közben haladnak egyre csak a földszint felé.*
-Egyszer elmehetnénk Londonba... csak úgy, körülnézni. Mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyPént. Jún. 25, 2010 4:43 am

*Nem érdekli már Madi. Ennyit erről.*
-Londonba? Nekem oké... De majd ha visszajöttem... jó? *Kiscica szemekkel pillant a fiúra, aztán elindul lefelé a lépcsőn.*
-Te miért nem mész haza? *Csak mert a fiú említette az előtt hogy nem megy... és nem kérdezett rá hogy miért.*


//És ismét fagy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:41 pm

//Folytatás a földszinten ^^//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:39 am

*Benjamin izgatottan követi az előtte haladó Hannah-t. Nagyon várja már a tájékoztatást az első emeletről. ~Vajon mik vannak ezen az emeleten?~ *Miközben ezen tanakodik, elhaladnak a könyvtár mellet. Közben újabb kérdéseket tesz fel:
- Benne vagy a ház kviddicscsapatában? *Majd ha a lány igent mond akkor hozzáteszi:
-És melyik poszton? *érdeklődik. Ben is nagyon szeret kviddicsezni, és reméli, jövőre már benne lesz a Famine kviddicscsapatában. De addig még várhat, és egy seprűt is be kell szereznie. Remélhetőleg egy jó márkájút.
-Neked van seprűd? * Kérdezi, és ha a válasz igen, akkor hozzáteszi:
- Milyen márkájú? *Megvárva a választ, és tudakolja:
- Mert nekem kéne egy seprű, de valami elég jó. Tudsz ajánlani? *Majd a válaszokat várva a lányra néz.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 10:26 pm

* Leérünk az első emeletre. Itt már többen vannak mint odafent. Intek pár ismerős arcnak és Benhez fordulok, majd válaszolok a kérdéseire .*
- Benne vagyok . Terelőként, bár anno a Mardekárban hajtó voltam.. Van seprűm egy Nimbus 2001-es de már ideje lenne venni egy újat. Nos a Nimbusok tényleg jók, viszont a Tűzvillám azt megéri megvenni még ha drága is. Viszont Jolseph R-t ne vegyél.
* Megállunk egy ablaknál miközben válaszolgatok. Közben összegyűjtöm az agyamban, hogy mik is vannak ezen az emeleten.*
- Nos, itt található a könyvtár mint láthattad, a zeneterem, egy gyakorló terem és egy erkély. A tantermek közül pedig a mágiatörténet, a rúnaismeret, a tájrajz meg az SVK terem. No meg néhány tanár szobája.
* Azt hiszem nem hagytam ki egyet sem. Ha igen akkor majd kiegészítem , a listát.*
- Ha gondolod akkor már mehetünk is a földszintre.. De ha valamelyiket meg akarod nézni akkor csak szólj * Mosolygok kedvesen a fiúra*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 10:50 pm

*Benjamin hallgatja a válaszokat. Nagyon nem kíváncsi ezen az emeleten semmire, majd legfeljebb a szabadidejében eljön a könyvtárba. A gyakorlóteremre is érdekelné, de most az is halasztható. A seprűkkel kapcsolatban már tudja mi kéne neki, természetesen a tűzvillám. Ha lenne is rá elég pénze, nem tudja hol szerezhetné be, de nem akarja ilyenekkel zaklatni most a lányt. Majd megoldja. Viszonozza a mosolyt, majd válaszol:
- Menjünk a földszintre, kíváncsi vagyok. * Majd elkezdenek a földszintre indulni. A folyosókon, a lépcsőn és a földszinten egyre több diák lesz. Közben kérdésekkel támadja Hannah-t.
- És mit gondolsz erről az iskoláról? Miben különbözik a Roxforttól? * Teszi fel a kérdéseket miközben leérnek a földszintre.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 8:42 am

*Lace a szobája felől trappol lefelé, és az első emeleten valamiért megtorpan. Nem igazán volt emberek között mióta azt a furcsa álmot látta. Egy álmot melyben meghalt a testvére. Felébredve azonban elgondolkozott, túlságosan valósághű volt, hogy csak álom legyen. Tudta, a különös kapcsolatukból, hogy Will meghalt. Ez eléggé letörte jó időre, de összeszedte magát, és most lefelé tart. Koptatott fekete farmert visel, aminek már lukas a térde, és hozzá és szürkés-kékes pólót. Hosszú vörös haja szabadon lengedzik arca körül. Pálcája a zsebében.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 8:52 am

* Már beesteledett, lassan aludni is kéne, de Ashly szokásához híven nem bír aludni. Így hát gondolkozott rajta, hogy hova is menjen és az első emeleti folyosóra a választása. Kék hosszúju pulóvert és egy farmernadrágot viselet. Haja kissé kócos, de nem nagyon zavartatta magát miatta. Végig sétál a folyosón, majd meglát egy számára ismeretlen férfit. Kicsit habozott rajta, hogy oda menjen-e hozzá, de végül legyőzte a félelmét a kíváncsisága. Szép lassú léptekkel oda is ment hozzá, és halkan megszólította. *
- Szia Ashly vagyok. * Mutatkozik be illedelmesen és reméli, hogy a fiú viszonozza a gesztusát. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 8:57 am

*Éppen bámul kifelé az ablkaon és a történteken tűnődik, mikor lépteket hall. Megperdül, de csak egy lányt lát. Tudja ő is hogy veszélyes játékot játszik azzal hogy visszajött az iskolában bár eddig sikeresen elkerülte Alexet*
- Szia, Wallace Xavier Walters szolgálatodra.
*Mutatkozik be ő is, és elmosolyodik, könnyedén jött mosoly, de nincs jókedve. Gondolatai minduntalan visszatérnek testvéréhez.*
- Miben lehetek a segítségedre?
*Érdeklődik a falnak dőlve.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:03 am

*Első benyomásra igen kedvesnek tűnik. Vagy lehet, hogy már megint csal a látszat? De bizakodik benne, hogy most nem. A kérdésén elgondolkozik és nem is nagyon tud válaszolni rá. *
- Segíteni? Miben akarnál már? * Kérdez vissza csillogó szemellek. *
- Ha nem zavarlak és ha gondolod, akkor egy kicsit beszélgethetnénk is. Esetleg jobban megismernénk egymást. Mert annyira unatkozok. * Reméli, hogy nem utasítsák vissza, de közben figyeli a fiú reakcióit és persze a válaszát is. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:09 am

*A falnak dőlve veszi szemügyre a lányt. Nem vizslatóan, csak kíváncsian.*
- Nem tudom, mondjuk amiben szükséges van segítségre.
*Feleli a kérdére, majd a következőkre kicsit felszalad a szemöldöke, és ismét egy mosolyt villant fel.*
- Rendben van, felőlem beszélgethetünk, nincs semmi dolgom amúgy sem.
*Vonja meg picit a vállát, majd megkérdezi.*
- Te mindig ilyen könnyen barátkozol? Úgy értem minden ismeretlenhez odamész hogy hogy ha nem baj akkor beszélgessen veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:17 am

* Szemben áll a falnak dőlt férfival. És csak nézi, mint ha egyre kedvesebb lenne vele, vagy lehet, hogy csak Ash érzi úgy. *
- Ha már nincs semmi dolgod, akkor majd én egy kicsit lefoglallak. * Szokásos kedves mosollyal a fiú felé néz. *
- Hát... ez személyfüggő... de csak is akkor barátkozok ilyen könnyen, ha a másik fél is akarja. Gondolom érted mire célzok. De amúgy lehet, hogy rossz szokásom, de ez nekem mindig is könnyen ment. De nem szokásom oda menni másokhoz, így mint most... mondjuk csak a suli területén szoktam ilyent csinálni. * Reméli, hogy kielégítő választ kapott. *
- És te az a mogorva fajta vagy aki csak magát szereti? * Kicsit próbál az új ismerősével viccelődni. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:25 am

*A lányt figyeli smaradzöld szemeivel. Kiköpött mása testvérének de ezek szerint Ashly nem ismerte Willt.*
- Rendben van nem bánom. Foglalj le nyugodtan.
*Viszonozza a lány mosolyát, és gondolatait sürgősen a jelen felé tereli.*
- Értem, tehát csak azért jöttél ide mert éppen szimpatikunak tűntem, de mondjuk egy 30 év körüli szakállas emberhez már nem mennél oda ilyen könnyedén.
*Biccent, és foglalja össze amit a lány mondott, csak ő egyszerűbben mondta ki.*
- Hát ezt neked kell eldöntened hogy milyen fajta vagyok. De nem mondanám magam egoistának.
*Feleli a kérdésre kis gondolkozás után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:34 am

* Ash észre vette ám Lace csodálatos szemeit, ha tehetné egész nap gyönyörködne benne. *
- Ez nem ér, te teljesen kiforgatod a szavaimat. * Fiúra pillant egy csöppet sértetten. *
- De gonosz vagy. Igen lehet, hogy nem mennék oda egy 30 év körüli szakállas emberhez. Most örülsz, hogy bevallottam? * Kicsit megbántottan, de azért még figyeli Lace válaszát. *
- Remélem, hogy egyszer kiderül, hogy milyen fajta is vagy. * Ezen már elmosolyodik egy kicsit, de nem esett neki túl jól, hogy ilyen gyorsan kiforgatták a szavait. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:43 am

*A sértettségre elmosolyodik.*
- Nem forgattam ki csak összefoglaltam azt amit mondtál, rövidebben.
*Magyarázza a fiú, mert kicsit máshogy forog az agya mint a lánynak. Anor teljes tudásával kicsit máshogy nézi a világot, meg persze testvére múltjával, ami az ő múltja is.*
- Miért lennék gonosz? Én csak feltételeztem hogy nem mennél oda, ebben mi a rossz?
*Tárja szét egy kicsit a kezeit ártatlanul. Nem tudja mi rosszat mondott vagy tett. Szándékosan nem akarta megsérteni a lányt.*
- Hát, ha nem menekülsz el egy ilyen "szavaidat kiforgató" fiú elől, akkor ki fog derülni elég hamar.
*Mosolyodik el ő is, mert nem bántásból mondta amit mondott, csak vissza kell szoknia kicsit az emberek közé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:51 am

- Persze. * Érti ő, hogy mit is akart ezzel mondani Lace, de kissé rájátszott és tovább játssza a megsértett áldozat szerepét. Amit néha túl jól is csinál, ha túlzottan bele éli magát. *
- Miért lennél gonosz? Hát mondjuk mert megteheted... de reménykedek benne, hogy nem vagy az, vagyis csak legalább vele nem. * Magyarázkodik a tőle idősebb fiúnak és reméli, hogy nem nézi komplett bolondnak. *
- De most komolyan képes lennél gonosz lenni velem? Egy ilyen aranyos lánnyal? * Ash lehet, hogy már túlzásba is vitte, de elő tört belőle az önimádat. *
- Hát nyugi nem fogok elmenekülni. Az nem az én stílusom. * Ismét egy apró mosoly jelent meg Ash arcán, valahogy Lace előhozta belőle a bujkáló jókedvet. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:00 am

*Félrebillenti a fejét, mint a kutyák szokták ha valami érdekeset látnak.*
- Megtehetem ez igaz. De miért lenne nekem jó ha bárkivel is gonosz lennék? Nem kell aggódnod, nem vagyok gonosz, csak néha többet gondolkodom mint kellene.
*Mondja a lányra nézve, pontosabban fixírozva a zöld szemekkel. Ezt a szokást azóta vette fel, hogy testvére elhagyta.*
- Hát előfordulhat hogy képes lennék, de nem leszek az.
*Jelenti ki határozottan, pici mosollyal. Próbál határozottan kedves lenni.*
- Ezt örömmel hallom. Bántaná a lelkem ha miattam menekül fel a szobádba.
*Teszi még hozzá, majd jobb kezével kissé megigazítja a haját, hogy ne lógjon annyira a szemébe. Bár mostanában nem bánja ezt sem. Emlékezteti arra hogy Will is mindig kibontva hordta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:08 am

- Hát én azt már nem tudom. * Csöppet közelebb lép a fiúhoz. *
- De én néha az vagyok. * Ezt már szinte suttogva mondta, aztán felröhögött. *
- Hát köszi. Nagyon megnyugtattál. * Majd vissza áll oda ahol eddig is áll. *
- Menekülni? Én? Itt látszik, hogy még nem ismersz. * Kicsit elgondolkozott, ha valami módon menekülnie kéne, akkor sem a szobájába menekülne, mert ott sarokba lenne szorítva, inkább kirohannak a birtokra. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:15 am

*Újabb halovány mosoly. Megy ez, nem is olyan nehéz.*
- Nem is kell tudnod, elég az ha én tudom.
*Figyeli a közelebb lépő lányt, és magában éppen megfogalmazza hogy hogyan küldhetné el magától a lehető legudvariasabban. Nem hiányzik neki hogy a lány véletlenül beleszeressen, vagy túlzottan megkedvelje.*
- Néha? Még mindig jobb mintha mindig az lennél.
*Jegyzi meg, majd ahogy a lány hátrál, magában fellélegzik.*
- Remélem is. Ugyanis tényleg megnyugtatásnak szántam.
*Jelenti ki kissé megnyomva a "tényleg" szót, de csak olyan hangon, hogy nyomatékosítsa.*
- Hát, ezen azt hiszem hamarosan változtatunk nemigaz?
*Kérdezi arra hogy nem ismeri. Hiszen éppen ismerkednek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:24 am

* Figyelmesen, de már kissé álmosan figyel a beszélő fiúra. Szeretne még vele beszélgetni, de érzi, hogy lassan elnyomja az álmosság. *
- Lassan kezdem azt hinni,hogy te mindent tudsz. * Mosolygok rá, majd szét nézek egy kicsit, de sehol senki, mint ha ki halt volna a folyosó. *
- Most teljes mértékben egyet értek veled. * Bele gondol és egy kicsit szó nélkül maradt. Mert ha így állnak a dolgok nem csak néha lesz gonosz. *
- De igaz. Remélem, hogy nem sértődsz meg, de én most távozok. * Egy hatalmasat ásított, majd elbúcsúzott Lace-től és szép lassan elsétált a hálóterem felé. *


//köszi & bocsi, de ma nincs bennem életkedv. //
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:33 am

*Látja hogy a lány kezd álmosodni, és erről eszébe jut hogy ő is régen aludt. Nem mintha hiányzott volna neki, de néha nem árt egy egy emberi szokást követni.*
- Hát ha mindent nem is, azért elég sok mindent igen.
*Mosolyodik el, hiszen senki nem tudja, hogy az egyik legerősebb mágus minden tudását birtokolja. Nem ő akarta így, de ez lett a vége, nem bánja a dolgot túlságosan.*
- Az jó ha egyetértessz, az az jelenti hogy nem mondtam túl nagy butaságot.
*Biccent, majd a csöndet kihasználva szemügyreveszi a lányt. biztos benne hogy Testvére sem ismeri, mert arról akkor tudna.*
- Nem nem sértődöm, azt hiszem nekem sem fog ártani ha pihenek egy kicsit.
*Ért egyet a lánnyal, hogy lehet hogy jobb lenne ha aludni menne. Ő is elbúcsúzik és a déli torony helyett a kastélyből kifelé igyekszik Will házába.*


//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:21 am

*Én már egy ideje halálfaló szerepet töltök be, de ki tudja, mi lesz addig, még Marie auror lesz... Bár ahogy többen mondják: ha egyszer elkezdesz ölni, többet nem tudod abbahagyni. ÉS ez igaz... kezdek a halálfalóság rabjává válni és kezdem élvezni azt, hogy egyre többen félnek tőlem; hogy bármit megtehetek és hogy bármit megkaphatok. Tudok élni... lehet jobban is mint ahogy kellene.*
-Ó, szóval auror... *Sokan mennek sötét mágusképzőbe, és feltételezni sem lehet azt, hogy mind halálfaló akar lenni... én az vagyok, de, ki tudja, mások? Arra, hogy elkap, nem mondok semmit, csak cinkosan elvigyorodom. Azt mondjuk megnézném. De van egy olyan érzésem, ha annál a tervénél marad, hogy auror lesz, még sokszor össze fogunk vele futni... már alig várom.*
-Mondhatjuk, hogy sok titka van. *Közben azért be kéne mutassam az első emeletet is.* Na, az elsőn van egy zeneterem, még egy erkély, egy rakás tanár szobája meg tanterme, könyvtár... köbö ennyi. Ha érdekel milyen tantermek vannak szólj. De azt hiszem, év elején ki fogják írni őket az ajtókra.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 3:58 am

*Nem hiszi, hogy el tudnám kapni, de nem is csodálkozom ezen. Én nem tűnök olyannak, aki levadászik valakit, vagy harciasabb lenne, neki meg túl nagy az egója ahhoz, hogy egyáltalán megforduljon a fejében, hogy ilyen ártalmatlan kislányok rács mögé dugják. Na, de még jó messze van, részemről legalábbis mindenképpen. Hol vagy az aurortól! Viszont ha már egyszer a fejembe vettem, akkor meg is valósítom. Az leszek, ha törik, ha szakad!
Figyeltem, ahogy megint sorolni kezdett, és a zeneterem fel is keltette kissé a kíváncsiságomat. Később valószínűleg benézek, hátha akad egy zongora is valamerre! A tantermes megjegyzésére elfintorodtam.*
- Kösz, de bőven elég lesz, amikor majd éveken át kerülhetek közelebbi kapcsolatba velük. Most elég a köszönőviszony is *ingattam a fejemet szórakozottan, majd nagyot ásítottam. Francba ezzel az álmossággal.* - Az érdekes helyek környékén van kávéautomata, büfé, menza, vagy valami hasonló, ahol kaphatok koffeint? *kérdeztem reménykedve.* - És akkor már te is bepótolhatod a kiesett adagot!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Aug. 29, 2010 7:41 am

*Daniel üldögél az egyik ablak párkányán. Nem, most nem cigizik, és nincs is nála a doboz. Soha nem tudni, hogy nem e jön errefelé egy tanár. Egy fekete bőrdzseki, kék koptatott farmer, és egy barna edzőcipő van rajta.*
~Lexi...~ *Mereng el a lányon, közben csillogó tekintettel pásztázza a környéket, hátha erre téved valaki.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 EmptyVas. Aug. 29, 2010 7:45 am

*Raisen hosszú nyári szünet után, ma tért vissza az iskolába, és már bőven lepakolt, és berendezkedett az irodájában, elvégezte a papírmunkáit, amit Alex ráhagyott, és most sétára indul. Szokás szerint, elegáns öltönyt visel, egy vörös inggel, és fehér nyakkendővel. Vállán zakó, szája szegletében cigararetta. Káros szenvedély, hát igen. Ahogy sétálgat, szúrós, aranybarna szemeivel kiszúr egy ablakban ülő fiút.*
- Jó esté. *köszönti a maga csendes halk szavú módján.*
- Remélem nem kiugrani készül.. *jegyzi meg egy alig szájrándulással, ami mosoly akart lenni. Maga sem tudja, miért állt le megszólítani a fiút, de úgy érzi most társaságra van szüksége.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: