Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 8 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 8 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:09 am

*Az érkezőre nézve meglepetten látja hogy az bizony egy régi ismerőse, Kim. Régen nem látta, persze hallotta mi történt vele, és hogy most már ő is Rend tag, de azóta nem látta. Amúgy sincsenek túlságosan jóba, amolyan ironikus gúnyos kapcsolat ez. Aztán eszébe jut, hogy a fiú olyan szelíd lélek, hátha...*
- Nahát, szia Kim... de régen nem láttalak hogy vagy? *kérdezi kicsit tettetett lelkesedéssel, mert ő a maga részéről túlságosan "jófiú"nak találja a másikat. *
- Mit keresel itt? *teszi még hozzá, nem túl kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:15 am

*Hát igen, sosem voltak túl jóban. Ted mintha kicsit lenézné őt, de elkönyvelte magában hogy a másik a bunkó. Nem ragozza túl.*
- Élek, megvagyok. Nah és te? Még mindig űzöd a fekete játékaidat? *kérdezi a fiú, és valahogy észreveszi hogy Teddel szemben, ő is tud gunyoros lenni. PErsze ha nem muszály, ezt nem gyakorolja, mint most sem.*
- Csak sétáltam, tudtommal nincs megtiltva. *feleli, majd ismét a másikra néz.*
- És te miben töröd a fejed?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:23 am

*A jeges kék szemek, alaposan szemügyre veszik Kimet. Kicsit, mintha változott volna, de erre nem merne megesküdni.*
- Természetesen, hiszen mi sem jobb annál, minthogy a tilosban járjak, sőt ott is éljek. Sosem tudtam elképzelni mi a jó abban ha valaki betartja a szabályokat és csak egy lesz a sokból.* jegyzi meg mintegy szándékosan provokálva a másikat. Kim ezt hozza ki belőle, a provokációt. Nem mintha nem lenne neki szimpatikus a másik de túlságosan is különböznek ahhoz hogy barátok legyenek. ah meg ott van az a kis apróság, hogy Kim lélekben még mindig a Világos oldalt támogatja.*
- Most éppen betörni készültem oda. *mutat az ajtóra, ami mögött a szertár rejtőzik. Kíváncsi rá, vajon Kim megpróbálja-e megállítani.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:33 am

*Ő nem tudja, nem érzi hogy változott volna, bár a lelki egyensúlya még nem mindig van stabil helyen. Illeg és billeg.*
- Fura egy életfelfogásod van, de legyen. Én szeretem ha biztonságban vagyok, és nem kell folyton azon gondolkodnom hogy mikor támad meg valaki hogy megöljön...*jegyzi meg, mert neki Ted élete teljesen elképzelhetetlen lenne, Nem tudna úgy élni, még ha kényszerítenék sem.*
- Rendben van tedd azt, de közben gondolj rá, hogy van olyan aki nem helyeselné azt amit csinálsz. * teszi karba a kezét, és csal áll, és nagy őzbarna szemeivel figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:40 am

*A másik szavaira kicsit elmosolyodik, de csak éppenhogy.*
- Hát, tudod, nekem nincs min aggódnom. aki ismer nem támad meg, aki meg nem, azt én támadom meg. Különben meg ebben az életvitelben is vannak szép pillanatok. Például, sokat lehet utazni... *mert éppen tervezi hogy elviszi majd Sindyt Velencébe. Szeret utazni mit ne mondjon.*
- Ezzel mire akarsz kilukadni? *dermed bele a mozdulatba, hogy próbaképp lenyomja a kilincset. Aztán teljes mellel a fiú felé fordul, de tekintetet elsötétült.*
- Halljam....
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:45 am

*Kicsit elgondolkozik, de aztán megszólal.*
- Felőlem aztán nyugodtan, csak én nem tudnám megszokni. Ami azt illeti nem szetetem a veszélyt vagy az olyan helyzeteket amik a halálommal végződhetnek vagy más balesettel. *teszi hozzá, majd a megdermedt mozdulatra, önkéntelenül hátrább lép egy lépést. Rájön, hogy oylan témát érintett amit nem kellett volna.*
- Csak arra hogy vajon mit szólna ahhoz a barátnőd, hogy betörsz az iskolai szertárba. *mondja ki végül, mert ismeri Sindyt, és tudja, milyen kedves, és szelíd lelkű lány. És csodálkozott is, amikor kiderült, hogy Teddel jár.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:55 am

- Hát nem is a magadfajtának való ez az élet, ez tény és való. *vigyorodik el, mert hiába, nem tartja valami sokra a másik fiút. Valahogy túlságosan ártatlannak tűnik, a kicsit kihívóbb ruházata ellenére.*
- Jah, megbocsátaná, mint eddig mindent *vigyorodik el ismét, és felsóhajt. Már azt hitte van valami amiről nem tud. Így hát visszatér, és a tolvajkulccsal elkezdi birizgálni a zárat hogy az nyíljon ki neki. Pár forgás után kattanás, és az ajtó voálá ki is nyílik.*
- Nah most jössze vele, vagy itt fogsz dekkolni amíg valaki meg nem gyanúsít téged, hogy a te ötleted volt? * kérdezi szándékosan úgy állítva be, mintha Kim vette volna rá hogy törjön be. Nem sok választást hagy neki.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:06 am

- Jah igen, ez csak az olyan balhés alakoknak való mint te vagy, értem én. *feleli a másik nem kihívón, hanem csak amolyan a maga csendes módján.*
- Nem értem hogy vagy képes így kihasználni, hogy van valaki aki minden rossz lépésedet elnézi...*rázza meg picit a fejét, majd a következőkre tágra nyitja a szemeit. Őt gyanúsítani?*
- Miért lett volna az én ötletem? Én csak erre jártam, és próbáltam megakadéályozni hogy megtedd... *feleli kicsit értetlenül, de tudja hogy a fiú valami álnokságot még rejteget, máskülönben nem mondta volna. Így hát kicsit felsóhajt és közelebb lép.*
- Tessék, most boldog vagy? *kérdezi, miközben az ajtóhoz lép, és egészen közel van már Tedhez.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:13 am

- Nem csak balhésnak, hanem oly annak aki képes túlélni, aki elég kemény ehhez. Már megbocsáss de te nem vagy ilyen. *húzza ismét mosolyra az ajkait, és figyeli a hozzá közeledő Kimet.*
- Könnyedén. Nem mintha bármi közöd is lenne hozzá, de elmondom neked, hogy szeretem Sindyt, és sok mindenre hajlandó lennék érte. többek között ölni is. És nem használom ki, egészen egyszerűen, amiről nem tud az nem fáj. * jegyzi meg a fiú közönyös hangon, de látszik illetve hallatszik a hangján hogy jobb lenne leszállni a témáról.*
- És ezt el is fogják neked hinni? Kipróbáljuk? *kérdezi a fiútól, és már-már megsajnálja hogy oylan komolyan vesz mindent.*
- Nem, most elégedett vagyok. *közli majd lendületesen belép az ajtón és int Kimnek, hogy kövesse.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:21 am

- Nem lehet mindenki olyan mint te. *jegyzi meg de többet nem mond, nem akar belemerülni a témába, a következőkre azért figyel. Ő mindig figyel a beszélgetőtársára.*
- Értem. Végül is így is lehet *von vállat, majd a másik kérdésre kicsit elbizonytalanodik. Persze hogy elhinnék neki, hiszen ő prefektus, és Tedről meg minden tanár tudja kicsoda micsoda, és hogy miylen rémálmokat tud okozni nekik.*
- Nem, azt hiszem nem szeretném *rázza meg végül a fejét. Az önbizalom teljes hiánya.*
- Jó neked... *lép be a fiú után, és elcsodálkozik hogy ott milyen homály van. Előhúzza hát a pálcáját, és elmormol egy Lumost.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:00 am

*Még mindig szülinapom van... Hannahval már egy ideje elbúcsúztunk, kicsit előbb mint gondoltam szóval így társaság után nézve igyekeztem lefelé a földszintre. A kedvem ma egészen jó. Teljesen fel vagyok dobva. Talán mert végre teljesen nagykorú lettem és... kiestem végleg a büntethetetlenek közül. Na meg... talán Hannah hatása. Út közben, egy tablettát szedek elő és bekapom majd egy pillanatra besurranok a wc-be és iszok rá vizet.
Amint kilépek, körülnézek. Még mindig sehol senki. vasárnap van. Megállok az ajtóhoz közel, nekidőlök a falnak és összefonom karjaim. Ekkor, egy ismerős arc közeleg felém... elvigyorodom majd ellököm magam a faltól és elindulok felé.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:10 am

* Hihetetlen, hogy mennyire képes az unalom felülkerekedni az emberen. Egyre erősebben dobálom a szoba alához a labdámat, aminek következtében a szomszéd nyominger gyerek átjön és elkezd pattogni, hogy ő tanulni szeretne és , hogy mennyire zavarom. A magam szerény stílusában elmesélem neki, hogy engem ez mennyire nem érdekel és, hogy ha annyira olvasni akar akkor húzzon el és keressen magának egy számára csendes és nyugodt helyet, mert én úgy leszarom, hogy mi a baja , hogy az csak na. Szegénykém megszeppenve távozott.

Majd én is meguntam, hogy itt erőlködjek, felkaptam drága barátom James ajándékát és elmentem megkeresni. Fekete nadrágban, és egy fehér feliratos pólóban vagyok.
Unottan sétálok és letévedek ide, a földszintre. Rögtön kiszúrom a szülinapost, aki egy vigyorral a képén megindul felém.
- Szaasz James ! * Kezelek le vele a szokásos elit módunkon.* - Boldog tizennyolcadikat ! Egyre öregszel, és egyre kevesebb az esélyed, hogy megelőzz a lányok ágyba vivésének számában.
* Átadom neki a csomagot. Körülnézek. Sehol senki.*
- Marokkói áru. Bánj vele szépen.. * Közlöm vele egy sokat sejtető mosollyal. Az ajándékom ugyanis egy szivart rejt és egy kis füvet, amit nagy nehezen szereztem meg neki. A falnak dőlök.*
- Hallom átmentél a vizsgán.. Te suttyó . Engem meghúztak... Mágiatörténet.. Pff ..
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:14 pm

*Nath... ő az, akivel mindig minden hülyeségben benne voltam. És benne is vagyok... Lekezelek vele majd továbbra is mosolyogva üdvözlöm.*
-Helló Nath! Kösz. *Közben játékosan oldalba vágom, mivel azért felbőszít az, amit mond.* Te is 18 vagy úgy hogy csak ne beszélj! De kiestünk a büntethetetlenből, szóval az már szívás egy kicsit *Jobban kell vigyáznunk arra, hogy mit csinálunk. Megkukkolom az ajándékot majd bólintok. Hm... jó hatással vannak rám a haverok és én is rájuk.*
-Szépen fogok nyugi. *Sejtelmes vigyor aztán felvonom a szemöldököm.* Megbuktál? Ejj, de hülye vagy! Amúgy ja... mindent letettem, bár nem épp a legjobb eredménnyel. *Nem mintha eddig azt csináltam volna.*
-Szombatra ne tervezz semmit. Bandával megyünk Black Daimond-ba, ajánlom hogy ottlegyél. *Kacsintok egyet aztán nekidőlök én is a falnak. Kicsit elmerengek. Mostanság volt egy pár érdekes húzásom, de még vannak ötleteim. Egybe Nath-ot is bele fogom vinni, de még nem hozom fel témára.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:23 pm

- Pontosan. Idősebb, okosabb és tapasztaltabb vagyok nálad fiam. És mint tudod, a nők nem ám a lányok James, nem.. * Húzom amolyan tipikus Nate félmosolyra a számat * - Szóval a nők a tapasztalt férfiakra buknak.
* Mindig is imádtam cukkolni Jamest. De hát ha egyszer igazam van !? Majd beletanul ő is egyszer a nagybetűs Életbe. Addig meg csak kóstolgassa amije van és feszegesse a határait*
- Soha nem vittem túlzásba a tanulást. Hogy pontosítsak a könyveket megvettem.. Vagyis van egy-kettő amit nem , hiszen inni is kell valamiből * Nem mintha pénzszűkén lennénk, de hát az úgy spontán jött a haverokkal. Megszomjaztunk a nagy vásárolgatás közepette.*
- Nélkülem nem is lenne buli . Ragaszkodom hozzá, hogy én béreljem ki a helyet. Spanom a tulajdonos és ezzel egészíteném ki az ajándékodat és indítanálak el a megfelelő úton, a férfivé válásban.
* Mondom neki ellentmondást nem tűrő hangon.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:33 pm

-Blablablabla... *Szólok bele, majd legyintek egyet és elvigyorodom.* A tapasztaltakra mi? Azért nem futnak utánad seregestül a csajok... *Mert utánam igen, de Nath után... kicsit kevesebben. Aztán bólintok egyet és miután elmagyarázta amit akart, vigyorogva én is mondtam rá valamit.*
-Én sem vittem túlzásba hogy őszinte legyek. *De közben még beszélni akarok Anorral hogy Azgardba mehessek tanulni.Egy kicsit kéne többet tudni a feketemágiáról.*
-Rendben van. Ha már ennyire ragaszkodsz hozzá! Kösz. *Játékosan vállba bokszoltam Nath-ot, aztán elmerengtem. Azt hiszem... itt az idő arra hogy közöljem Nath-tal mik az ötleteim vele kapcsolatban.*
-Te, Nath! Van egy olyan ötletem, amitől a földön fogsz csúszni... *Kezdek bele, persze vigyorogva. Kíváncsi vagyok a véleményére vagy inkább reakciójára.* Ha már ennyire kételkedsz abban, hogy tapasztalt vagyok, mi lenne ha ezt egy fogadással bizonyítanád -meg én is- be... ? *Kérdezem, viszont egyenlőre még teljesen sejtelmes az arcom. Nem biztos hogy tudja, mire gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:43 pm

- Csak mert én nem bújok a jó fiú álarca mögé * Bököm meg a mellhasát vigyorogva. Helyeslően bólintok arra, hogy azért ő se nyomatta a könyvekbe bújást olyan sűrűn. Tagadnám is , hogy ismerem amennyiben így lenne.
A fogadás szó hallatára felcsillan a szemem. Mindig is imádtam fogadni. Még a legmerészebb dolgokban is.*
- Nézzenek már oda ! Már is a nagyok babérjaira törsz? *Kérdezem vigyorogva. *
- Természetesen benne vagyok. Csak kérlek fejtsd ki bővebben. A lényeget értem. A feltételeket várom.
* Érdeklődve hallgatom, hogy pontosan , hogy is gondolta ezt az egészet. Ha valami nem tetszik ott belekötök a dologba, esetleg kiegészítem. Az ötlet maga, viszont nagyon is tetszik*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:48 pm

-Én sem bújok mindig... *Vontam vállat, közben megláttam hogy felcsillan a szeme. Akkor mostmár mindent bele! Elvigyorodtam és bólintottam egy aprót. A nagyokéra hát. Eddig is azt csináltam. Egy csöppet habozok majd amikor mondja, hogy fejtsem ki bővebben, kifejtem.*
-Tudom, hogy úgyis benne leszel... szóval a lényeg hooogy... *Ezen agyaltam a múltkor unalmamban, csak akkor még nem tudtam kit vigyek bele.* ki visz több csajt ágyba. A feltételeket még nem tudom, de valahogy kéne igazolni. Mármint hogy tudd igazolni hogy tényleg lefeküdtél-e vele... *Kicsit halkabbra veszem a hangom, mert a mellettem elmenők kicsit furcsán néznek rám. Félvigyor, aztán érdeklődve nézek továbbra is Nathra, na meg az egyik szemöldököm fel is vonom a hatás kedvéért.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:56 pm

* Csak bólogatok, miközben a vigyor kezd szétterülni az arcomon. Amikor a monológja végére ér , hátba veregetem. Csak felnőtt a gyerek. Milyen megható pillanat. Az ifjú pádevánból igazi jedi lovag lett.*
- Nos , gratulálok James. Igazán briliáns ötlet, nem is gondoltam, hogy te ilyen... épelméjű vagy. * Csapom össze a kezeimet.*
- Igazolni úgy tudjuk, hogy ... * Itt egy kicsit elgondolkozok.. Használt óvszer? Az a legmegbízhatóbb, de gusztustalan. Majd a tökéletesnek tűnő ötlet is beletalál a fejembe*
- Hogy megszerzed a bugyijukat * Folytatom.* - Az nem lényeges, hogy nekik kellemetlen lesz. Viszont a hátránya, hogy akit valamelyikünk megfektetett azt már a másik nem tudja. De így rizikósabb.
* Elégedetten szemlélek meg egy szőke csajt, aki jóféle mozgással halad el mellettünk. Akármennyire is próbálkozik nem bírja ki, hogy ne nézzen felénk. Kacsintok egyet neki, mire láthatóan elpirul. A tekintetem visszatér Jamesre és várom, hogy reagál a kiegészítésemre.*
- Viszont haver, ne lepődj meg, ha a nődet dugom * Ezt szinte már suttogva mondom. Nem akarom, hogy a folyosón sétálgatók akármit is megtudjanak*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:05 am

*Hátba veregetnek én összeráncolom a homlokom és elvigyorodom.*
-Épelméjű... hát nem ismersz? Öt éve egy házba járunk, és még ezt sem tudtad rólam? *Nem mozdulok a faltól még mindig. Néha én is egy-két csaj után nézek, aztán Nath ötletein kezdek el filózni. *
-Hm... én benne vagyok. Viszont akkor jelentsél hogy ki volt meg meg én is, hogy ne legyen keveredés. *Jegyeztem meg felemelve a mutató ujjam majd vállba vertem játékosan ismét. A szőke csaj elpirul, ez még nem jelet semmit. Kicsit fiatalnak is tűnt, de az ugyebár nem gond manapság. Visszanézek Nathra.*
-Höhö! Szeretnéd mi? *Hannaht nekem kéne előbb meghúzni, csak... valahogy rá is kéne venni. Ellököm magam a faltól majd elé állok. Előhúzok egy kis gyógyszeres dobozkát és Nath felé tartom miközben olyan tekintetet vágok, hogy "kérsz?".*
-A határidő? *Pillantok rá miközben kiveszek egy szemet a dobozból és bekapom majd le is nyelem. Aztán elvigyorodom.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:11 am

- Ismerlek, csak nem gondoltam, hogy ily gyorsan benő a fejed lágya.
* A fejemet rázom. Dehogy jelentek. Sokkal murisabb amikor úgy találsz egy lányra, hogy nincs rajta alsónemű. A fogadásba nem számít bele ha meghúzod.*
- Én úgy gondoltam, hogy a szombati bulin. De hogyha neked hosszabb idő kell egy gyors rekord felállításához akkor a szombati buli vége a határidő. Viszont ha a hosszútávút választod, akkor jelentem ki volt meg .
* Közlöm vele, miközben figyelem ahogy bevesz egyet a tablettákból. A tekintetén csak elvigyorodok és előveszem a sajátom majd megzörögtetem előtte és én is bekapok egyet. *
- Nos mi a válasz ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:21 am

*Sok mindent nem tud még rólam. Vagy mégis? Ki tudja... Figyelem ahogy közli velem, hogy ő nem így gondolta. Hanem csak a bulin... elmerengek, végülis nem tudom hogy van több esélyem. Mi van, ha a bulin nem leszek olyan túl sokan? Ki tudja ki jön el... vállammal nekidőlök a falnak.*
-Hm... legyen a szombati buli a határidő. Csak hogy közben legyen időm megfűzni a csajom is. *Kacsintok egyet majd elteszem a gyógyszeres dobozom amikor ő is előszedi az övét. Bólintok, közben el is vigyorodom és vállat vonok.*
-De ha nagyon úgy szeretnéd, hogy a szombati bulin legyen az egész akkor miért ne? Éppen mindegy. *Nekem aztán tényleg. Csak kicsit necces lesz, bár azért... a poén az meglesz biztos.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:28 am

- Rajtad múlik. Nekem egyik sem akadály. Én speciel az egy éjszakás szombati bulidra szavaznék.*Felelem merengve. A képek már a szemem előtt vannak. Sok-sok dögös bige, akik csak rám várnak. Meg Jamesre. A Black Diamond meg eléggé elit hely, szóval van ott olyan hely ahol senki sem zavar. Ha meg nincs akkor csinálunk.*
- Tudod az utóbbi két hétben másnapos voltam és nem is tengődtem itt a kastélyban.. El is beszélgetett velem Alex. Vagyis nem vágom mik történtek itt. Bírnám ha felvilágosítanál.. Szóval azt hiszed Ginny megadja magát ? *Nézek rá kérdőn.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:34 am

-Legyen mindkettő *Ikszdé fejet vágok majd vállat vonok. Nekem aztán éppen mindegy, de... talán ha mától szombatig állítanánk rekordot sikeresebb lenne.*
-Ohh, szegénykém. Alex nagyon lebaszott? *Az igazgató velem is beszélgetett már de... amióta az UGY-be vagyok, azóta nem nagyon foglalkoznak velem. Ezért jó, hogy beléptem. Sikerült nagy nehezen rábeszélnem a a tanárt. A Ginny név említésére felvonom a szemöldököm*
-Ki beszél itt Ginnyről? *Egy kis hatásszünet és úgy tűnik Nath tényleg nem tud semmit.* Ginny már rég megvolt... de... egy hete szakítottunk. *A részleteket majd csak akkor mondom el ha kérdez. Most nem tudom mi van Ginnyvel... nem láttam azóta, de nem is érdekel mostanság hogy hogy s mint van.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:42 am

- Hát rendben * Bólintok. Akkor majd le kell szaladnom Wilardba beszélni a BD tulajával. Egy pár go-go girl, egy pohár ingyen ital. Vannak ötletek dögivel. Már csak össze kell írni.*
- Keményebb volt mint szokott, de biztos csak a stressz, meg hogy itt az év vége. * Legyintek az igazgatós dologra. Nem elsőnek hívnak be. Nem is másodjára. A lényeg az, hogy még nem rúgtak ki. Nem is nagyon hiszem , hogy az valaha is megtörténik. Két évet még kibírok itt. *
- Hogy mi ? * Húzom fel a szemöldököm. Látszik, hogy a két hetes másnaposság Wilardban nem tett jót. * - Mondom, hogy le vagyok maradva.. Ezt a legjobb lenne egy-egy pohár vodka mellett megbeszélni, de mivel az nincs kénytelen leszel anélkül elmesélni.
* Összefonom a karom magam előtt és várom, hogy belekezdjen a mesébe James*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:48 am

-Nekem aztán oly nyolc, hogy akkor most hogy lesz. Csak döntsük már el... *Mert akkor kéne agyalni egy kicsit, hogy hogyan és mint legyen. Elvigyorodom persze és bólintok.* Jah... meg itt a Minisztériumi kirándulás. Te mész? Mert én nem. Már voltam de nem nagyon izgat. *Vontam vállat. Nem akarok auror lenni, sem más. Csak ha Anor kiadja a parancsot hogy muszáj. Akkor megszívtam, be kell majd furakodnom valahová. Zsebbe dugom a kezeim majd elgondolkodom.*
-Hát most nincs vodka. Amúgy... Ginny már a múlté. Olyan szabályokat szabott meg nekem amikor újra összejöttem vele hogy... nem bírtam betartani őket. *Vontam vállat majd folytattam.* Megcsaltam. Egy Famine-s csajjal. Ginny meg kiakadt, elég szépen mert megtudta. *Vagyis rajta kapott minket de az lényegtelen.* Most nem 'tom mi van vele. *Kérdő pillantást vetek Nathra, majd elmosolyodom ismét.*
-Na és nálad mostanság mi van a csajokkal?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: