Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 2 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 2 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:01 am

*Luthia lépked lefele a lépcsőn, majd folytatja útját a folyosókon. egy-két napja érkezett, még nem volt ideje szétnézni, csak rendetlenséget csinálni a szobájában, ahol egyelőre csak ő lakik. Ma is, mint általában, fekete ruhákat húzott magára. Az összefirkált tornacipő fölött egy fekete farmer van, fölötte most egy fekete pulcsit látni, amin egy macsek csontváza nyávog (nem bűbájolt ruha, csak fölé van írva a macskának, hogy "Miau"). A könyékig érő kesztyű sem maradhatott el. pálcája a zsebében s így nézegeti a furcsa képeket és fényes páncélokat... na meg, hogy mi hol van...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:07 am

*Érkezik valahonnan az emeletekről. Szokásos fekete cuccban sok zsebes nadrág, fekete póló, és fekete pulóver. Pálcája a pulcsiujjban van. Nyakában lógó lánca nem látszik, ellenben kitűnően látszik a jobb fülében lévő fülbevaló, valamint jobb kezén ékeskedő vastag fekete karperec, és a középső ujján egy vastag gyűrű benne a nevével. Vállán a varánusza utazik. Sétálás közben észreveszi a lányt de nem sok kedve van odamenni de sajnos a lány meg észreveszi őt.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:12 am


*Igen. észreveszi és hozzá is szól, de csak mert látja, hogy a fiú simán elmenne mellette minden szó nélkül.*
-Hello. Cool a varánuszod. *mindig ilyen közvetlen, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki a haverja, csak Luthia stílusa ilyen.
Végigfuttatja tekintetét a fiún. Tetszik neki a stílusa...ő is ilyen fekete, de ez nem jelent még semmit.*
-Új vagyok és állati éhes. Nem tudod merre találok valami ehetőt? *kérdi, miközben hátát nekitámasztja a falnak.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:17 am

~Nem hiszem el bakker...~
*Megáll mivel hogy szóltak neki, és először tetőtől talpig végigméri a lányt. Jobban megnézve hasonlít az egyik otthoni barátjára, de ez persze nem jelent semmit.*
- Kösz. Alex a neve újabban. *kommentálja a varánuszt*
- Ott az a nagy ajtó a nagyterembe vezet. Ott lehet mindenféléket enni *mutat egy hatalmas barna ajtóra a folyosó másik felén.*
- Amúgy ki vagy? Melyik ház? *kérdezi csak hogy kérdezzen valamit.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:21 am

*Megkönnyebbülve hallja, hogy nem sokára ehet, de mivel ez az első diák, akivel találkozik, így nem hagyja itt rögtön. Főleg, hogy kérdezett is tőle...*
-A nevem Luthia. Becenév szabadon választható.... *teszi hozzá. Volt már Lú, Lulu, Luís, de volt aki Szurcsóknak nevezte el.*
-Famine. Te? *kérdez vissza.*
-Biztos ez a legjobb, ha már ide kerültem. *jegyzi meg.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:25 am

*Válaszol a lánynak türelmesen, ami rá nem jellemző. Hiába ez minden bizonnyal Sindy hatása.*
- Ted vagyok. És nem becézhető.*teszi hozzá, majd a házas kérdésre elfintorodik.*
- Szintén Famine. *jegyzi meg, és közben meg átkozza a házvezetőjét, hogymár megint eszébe kellett jutnia.*
- Thia jó lesz? *ha már szabadon becézhető akkor ki kell használni. És nem mellesleg tetszik neki a lány stílusa. Más mint Sindyé, de valahogy sokkal közelebbinek érzi magához.*
- Honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:31 am

-Cool. Az elsp diák akivel összefutok, ugyanabból a házból van...ennek örülök.
*Ma eléggé beszédes napja van. Az antiszoctól kezdve a legbeszédesebb stílusig nála minden előfordul. Csak ne találkozz vele, ha zárkózott napja van...*
-Thia? Ez sem voltam még. De ahogy gondolod...lehet később meggondolod magad. *csak mert túl aranyos kislányosnak gondolja a Thiát. Ő vadócabb ennél.*
-Anglia, Helston. A tanáraim már úgy is kiátkoztak a suliból, na meg minden baromságot elsütöttünk már velük. Magyarán csak a haverok hiányoznak Helstonból... *senki nem kérdezte, de jól esett neki elmondani.*
-Te? *kérdez megint vissza.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:37 am

*Mostmár biztos hogy kedvelni fogja.*
- Jah, bár lennék inkább egy másik házba, a házvezető nem lett a szívem csücske*nah igen neki már itt is volt balhéja alexal, aki nem mellesleg az igazgató.*
- Nahát, én Londonból jöttem. Nem hallottál véletlenül egy fiatalkorú bandáról? Fekete Falka névvel? *mert ige nekik ez a nevük, és mindenfelé elterjedt a hírük, így talán a lány hallhatott is róluk.*
- Hát akkor egymásra találtunk, én büntetésből kerültem ide. Szintén bandázás, fiatalkori bűnözés, anyámék meg ide száműztek. *adja elő magát, a lány nyílt stílusával szemben ő is az. Valahogy sorstársnak tekinti őt.*
- Van egy tippem hogy a Thia illeni fog rád. *mosolyodik el egy 24 karátos mosollyal, örül hogy hasonszőrűt talált mint ő maga.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:44 am

-A Fekete Falka? Rémlik, de sok mindent nem tudok róluk. Te is tag voltál? Tyűűű...
-Engem is azért küldtek ide, mert itt biztosan szigorúbb a tanítás, meg minden...enyhén szólva a francnak sem volt kedve bentlakásos suliba költözni. Főleg ennyi rühes szabállyal... *mert az igazgató már neki is elregélte a szabályokat.*
-Nekünk nem volt nagy bandánk és csak a környékbeliekkel szórakoztunk, de így is jó volt.
*Örül, hogy a fiú már nem idegenkedik tőle és egy mosolyt is kap, ami nem kerüli el figyelmét, de nem fog olvadozni, mint más lányok a szőke srác mosolyától. Neki eddig is fiú haverjai voltak, ezután is úgy tervezi, hogy nem a csajszikkal fog babázni a gyermek megörzőben.*
-Okés, ha szerinted Thiás vagyok, akkor olyan vagyok. Én meg nem is szántalak becézni, nyugi. *mosolyodik el ő is.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:51 am

*Bizony ám a hírhedtség...*
- Nem csak voltam még mindig az vagyok. Ennek jelét fedi ez a fekete karkötő. Tetoválás van alatta ami az összetartozást jelenti. Persze te is tudod ez csak jelkép, egy farkasfej. csak aztán anyámék meglátták és ki nem állhatták így rám bűvölték ezt a fekete izét, és azóta az istennek se jön le. *meséli kissé elkomorodva, majd figyel a lányra.*
- Igeeen tuddom. Nekem már volt a dirivel egy kedves kis meghitt beszélgetésem a magaviseletemről. Idegesítő egy alak mit ne mondjak. De igazad van túl sok hülye szabály van itt.* ért egyet lánnyal, majd figyel annak múltjára. Az ő életében is voltak lány haverok akik legalább olyanközel álltak hozzá mint a fiúk, így a lányra nem tekint kimondottan törékeny szépségként. Arról neki más jut az eszébe.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:56 am

-Rád bűvölték? Nemáááár. Ennek semmi értelme. Szerintem egy tetkó sokkal szebb, mint egy ilyen karkötő. Főleg, ha van jelentése, na meg ha a banda minden tagjának van. Király. Tetszik.
-Én még csak akkor találkoztam a dirivel, amikor kijött az állomásra. Eléggé egy deszka alak. *ez alatt a komolyságát érti, de lényeg, hogy nem lett belé szerelmes első látásra.*
-Na figyu, szerintem én megyek kajálni, mert éhen fogok halni. Na meg a macskámnak is kéne szerezni valami harapnivalót. Velem jössz, vagy mész a dolgodra? *kérdezi azért meg, majd ha a fiú vele megy, akkor együtt mennek és kajálás után mennek a dolgukra, ha nem, akkor meg a lány egyedül megy be a Nagyterembe...*

//Boccsika...mennem kell, majd még rem játszunk!//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 4:59 am

*Bólogat.*
- Rám bűvöltél, szerintük szentségtörést követtem el. *magyarázza a lánynak majd a kijelentésre elmosolyodik.*
- Elkísérlek *azzal követi a lány, ahol ha megkajáltak akkor mennek külön utakon.*

//köszi én is rem h játszunk még//
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Jan. 19, 2010 6:31 am

*Felérnek a földszintre Bólogat közben.*
-Oké, benne vagyok! *A kipróbálásra mondja. Közben Luthia beleszagol a zöld üvegcsébe. Madi fintorog egyet, majd beleszagol ő is.*
-fúúú! *Még mielőtt szólna Lú-nak hogy ne kóstolja meg, az megteszi.* Izé.. biztos nincs semmi bajod? Mert őő, ezeknek néha van mellékhatásuk. Mármint csak így simán. *Magyarázza és az udvar felé bök.*
-Akkor most az udvarra? *Neki ott is jó... közben előszedi az ő trutyiszínű és sárga üvegcséjét is. Kezdi kinyitni az egyiket, de egyenlőre még nem csinál vele semmit.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Jan. 19, 2010 6:37 am

*Nagyot ásít, mert már későre jár.*
-Szerintem tegyük el magunkat holnapra és majd délután kipróbálgatjuk, mik is ezek.
-Dehogy van...szerintem sima udvarról szedett fű... *kutyaszarral, de ezt már nem említi, csak gondolja XD*
-És ha elkapnak téged és beköpsz, akkor a bünti után véged... *köszön el egy ilyen szép jó éjszakáttal és felmennek mindketten a hálójukba szundizni egyet.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyKedd Jan. 19, 2010 6:41 am

*Bólogat. Ő is álmos egy kicsit.*
-Ok, akkor holnap délután. *Visszasüllyeszti a zsebébe az üvegcsét és megrázza a fejét.* Nem vagyok olyan, és nem fognak elkapni... remélem. *Mondja vállat vonva, miközben együtt felmennek és onnan mindenki a saját részébe.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:42 am

*Kilépve az igazgatóiból, elindul valamerre. De leginkább csak itt kavarog a földszinten, hosszú elegáns zöld talárjában és köpenyében, ami nem melegíti szóval hidegben fűt, melegben hűt. Lassan sétálgat itt ott megállva.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:49 am

*A földszinten sétálgat ő is... Peléjével a vállán, és egy nagy mosollyal az arcán. Gondolta körülnéz, ha már úgyis unalom van.
Farmernadrág, piros póló felette egy fekete kapucnis pulcsi és kedvenc nyaklánca van rajta. Persze, prefektusi jelvénye ott villog házjelvénye mellett. Egy zöld taláros embert lát felé közeledni, akit éppenséggel Alexnek mármint az igazgatónak néz... Gondolja megszólítja.*
-Jó estét igazgató úr! *Köszön, miközben nyakláncát kezdi babrálni. Nem is sejti hogy Ő nem is az akire gondol..* Hogy van? *Hangja vidám, fekete szemei pedig csillognak.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:53 am

*Éppen egy festményt nézeget amikor egy ismeretlen vidám hangot hall aki Alexnek szólítja. Erre megrándul az arca, gyűlöli ha testvérével keverik össze. Megfordul és élénk szemeit a lányra mereszti. Fiatal, diák, és prefektus. Állapítja meg a tényeket, majd válaszol is neki.*
- Minden bizonnyal összetévessz valakivel. A te drágalatos igazgatót, az irodájában gubbaszt. *azt nem mondja meg hogy miért, de nem ölte meg. Még.*
- Én Anor vagyok. Anor Azgard.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:56 am

*Kicsit meglepődik, igazából észre sem vette hogy nem az igazgatóval áll szemben hanem valaki mással... Nem érti, vagyis inkább nem tudja hogy mért van ez. Ikertestvére van neki? Nagy fekete szemeit rámereszti a férfire, miközben kicsit kíváncsi pillantást vet.*
-Ohh, elnézést. Akkor maga kicsoda? *De mire ezt megkérdezi már meg is kapja a választ. Anor... nem rémlik neki a név az iskolából.*
-Maga itt tanít? Vagy, akkor most hogy van ez? *Kérdezi rezzenéstelen arccal, miközben Anort figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:01 am

*Hidegen és közönyösen néz ki a fejéből és méregeti a lányt. Ma jó napja van viszonylag, hisz gyötörhette az ikertestvérét, és ez mindig élvezettel és elégedettséggel töltötte őt el. Ma sincs ez másképp.*
- Itt? Tanítani? Nem dehogy, a saját iskolámat igazgatója vagyok Azgard a neve. És nem mellesleg Alex ikerbátyja. *ki kell emelnie hogy ő az öregebb. Majd kíváncsian néz a megdöbbent lányra.*
- Prefektus vagy? Nahát nahát. Hogy tetszik az iskola? *igen azért a munkáját is végzi ha már itt van.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:07 am

*Figyelmesen hallgatja Anort, miközben bólint. Már kezdi érteni...*
-Á, értem. Nem is tudtam hogy van ikertestvére az igazgatónak. *Vonja meg vállát, miközben kisebb mosoly jelenik meg az arcán. Közben a prefektusi jelvényére néz, majd vissza a férfire.*
-Igen prefektus. És nagyon tetszik, szeretem. Ön mikor érkezett? *Érdeklődik azért persze kedvesen is. Azt is észreveszi azért, hogy Anor nem olyan mint Alex... ő sokkal másabb.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:12 am

*Még szép hogy más, ez benne a pláne.*
- Hát akkor most már tudod. *jelenti ki közömbösen, és figyel a lányra.*
- Értem, nem tudom nem mondhatnám hogy tetszik. Annyira mást mint Azgard *ez igaz lévén hogy az ő iskolája amit gondosan elfelejtett említeni sötét mágus képző, ahonnan a fekete rend emberei kerülnek ki sorra.*
- Ma érkeztem délután, és egy hetet töltök itt, üzleti ügy miatt, na meg Alex bosszantására.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:19 am

*Hát igen... Kicsit még mindig elgondolkodva figyeli a férfit.*
-Hát... de még nem is látta az egészet. Gondolom én. *Jegyzi meg kritikusan, persze lehet hogy nem kellett volna. A kis mosoly még mindig ott van az arcán. A bosszantós részre nem mondd semmit, csak rábólint. Közben elengedi a nyakláncát is, és körülnéz. Igazából a nagyterem felé indult, mivel még nem vacsizott. Bár azt most le is késte.*
-Nem jön be velem a Nagyterembe? *Még többet szeretne tudni... túl kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:23 am

*Élén és aktív lány de nem válna belőle jó fekete mágus ez azonnal látszik. A kritikus hangra kissé megemeli az egyik szemöldökét, nem nagyon szokás vele így beszélni.*
- Nem még nem, de ismerve az öcsém ízlését, nem lesz meglepő amit találni fogok *jelenti ki fagyosan és ettől valahogy tekintélyt parancsolobb látványt nyújt. Majd szemei ridegsége kissé enged, és hagyja magát*
- Végül is miért ne? *éll rá a dologra és elndul a lány mellett a Nagyterembe*


//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 1:56 am

//Olvadás és folytatás a nagyteremben ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: