Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 11 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 11 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 11 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 11 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 11 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:49 am

-Én is örvendek. *Hoppá, én is nyújtom a kezem, hogy kezet fogjak vele, dehát szellem. Mindegy, így is legalább itt van házunk alapítója.*
-Ugyan, rá se rántson. *Legyintek egyet, aztán figyelek.* -Értem. Hát mindenki nem lehet elégedett ugyebár. Nem beszéltem vele még sokat, azt hiszem egyszer az évek során, de akkor úgy nem volt gondom vele. *Mert ez így igaz. Ezt még akkor amikor a két ház nem gyűlölte egymást.*
-Én megyek vissza a klubhelyiségbe. Éppen Rúnaismeretem volt. De szeretnék kérdezni öntől valamit, hátha tud benne segíteni. *Kis hatásszünetet tartok.* -Maga szerint melyik irányon érdemes elindulni, aurornak, vagy átoktörőnek? *Nem biztos hogy tud segíteni na de akkor is.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:57 am

- Frederico egy elég zárkózótt személy, az is volt mindig is, de az igazgatósága alatt nem is volt semmi baj az iskolában, és most elégedetlen, mivel úgy tűnik, nincsen senki, aki képes lenne kordában tartani az indulatokat *sóhajt fel a szellem, és elvigyorodik. Hát igen. a kézfogás már nem megy neki.*
- Hát ez attól függ, hogy mi érdekli jobban, az átkozás, hogy a társadalom nevében gonoszokra vadásszon, avagy a szabadítás, hogy fogságba esett embereket sújtó bűbájokkal foglalkozzon. Magának kell választania, de ha nekem kellene magamnak választani én az utóbbi lennék, átoktörő. *szólal meg egy kis gondolkodás után, mivel segíteni jobban szeret, de azt is a békésebb úton.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:08 am

-Ahogy a róla elnevezett ház is és néhány lakója. Elég sok volt a haláleset az utóbbi időben, egy Famines, egy Plamas... Remélem az Amiraból senki nem fog meghalni.. Így is két lány halt meg, és mindkettő egyáltalán nem tehetett sorsáról. *Sóhajtok fel, és figyelek arra amit Amira mond. Közben bólogatok, és elgondolkodok azon amit a szellem mond. Valamilyen szinten igaza van..*
-Igaza van, Sir Amira... Köszönöm hogy segített. ~Így is az átoktörő felé húzódtam, talán az is leszek majd~ *Így gondolkozok most.*
-Amúgy, az ellentét a Famine és Amira ház között kezd elsimulni, aminek én örülök... Nincs kedvem ellenségeskedni, mert akkor nem ismernék magamra. *Valószínűleg ezért is kerültem az Amirába. Nincs igényemre a háborúskodás.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:16 am

- Igen, tudjuk, hallottuk mi is, hogy mik történtek, erre értette Ricko barátom, hogy nincs megfelelően kézben tartva ez az iskola manapság *sóhajt fel, mert szerencsétlen lányok tényleg nem tehettek a dologról, de szerencsére legalább a szellemvilágba nem ragadtak itt, hanem tovább tudtak lépni. Vissza, csak a nagyerejú lelkek képesek járni, akiknek dolguk van itt még.*
- Szívesen segítek ha a tanácsomat kérik *mosolyodik el, mivel ő senkitől nem tagadja meg a lehetőséget, így Sebtől sem.*
- Igen, én is örömmel észlelem, hogy elülnek lassan a viszályok, amit nem is értek miért alakultak ki, hiszen jómagam és Ricko igen jó viszonyt ápoltunk mindig is egymással *filózik el egy kicsit, hogy miért alakult ki egyáltalán ez a nevetséges utálkozás.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:24 am

-Igen, bár Alex jó igazgató, mi sem vitás. *Mert néha akármennyire nem jövünk ki egymással szerintem attól még jó igazgató. Igen, engem is mélyen érintett a két lány esete.*
-Nos, tudja, James Miller elég nehéz eset, bár én sem vagyok könnyű. De az agya elborult, gonosz lett és sok mindent másképp lát. Én felajánlottam neki hogy tartsunk tűzszünetet amikor ezek az esetek rosszra fordultak de ő elutasította. *Igaz még pár hónappal ezelőtt volt de akkor is.*
-Tehát én mindent megtettem, hogy ez ne legyen, de így maradt. Így inkább kikerüljük egymást és nem kerülünk ilyen helyzetbe.. *Vigyorodok el, és körbenézek.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:29 am

- Nekem sincsen semmi bajom Wilfred úrral, de egy kicsit azért vehetné szorosabbra a gyeplőt *fejti ki a saját véleményét, majd mosolyog a Jamesről hallottakon. Nem hiába, Ricko háza népe lett belőle, ők hajlamosak arra hogy az ambícióikat helyezzék minden más elé, és mindenki más elé is. Megrázza a fejét, azért Frederico nem volt ennyire szörnyű még élt.*
- Mintha hallottam már volna, egy pikáns fogadról, maguk között *kuncog fel, mert arról még ők is tudnak, hogy valakinek tóba kellett volna ugrania. Meztelenül.*
- Helyes, ön nagyon jól teszi, hogy inkább kikerüli. Szokás mondani, hogy az okos enged, az ostoba meg szenved... *mosolyog, mivel ő sem annyira mintha ember mint amilyennek sokszor nézik, megvan magához való kissé csípősebb, de még poénos humora. Fredericoval ellentétben, mert ő ironikus és morbid.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:39 am

-Főleg a háza körében... *Fűzöm hozzá. A Famineben is van egy két normális ember, pl Ted.. Nekem nincs vele semmi bajom... Amíg nem kötök bele ő sem köt belém ez így tisztességes. Vagy Danny aki az egész Famine népéből a legtöbbet érő személy.*
-Oh igen valóban volt egy fogadás... Aki elveszti a Famine - Amira találkozót az beleugrik a tóba.. Meztelenül. *Nevetek fel...*
-Nos igen, jobb ha magam teszek annak érdekében, hogy megszűnjön az ellentét.. Vagyis nem fog megszűnni, csak simuljon el. *Mosolyodok el halványan.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyVas. Márc. 13, 2011 8:53 am

- Hát igen, nem ártana némileg meg rendszabályozni őket, a sárkányok tüzes jószágok, ha az ember nem töri be őket a kezdet kezdetén, akkor esélye sincs később hogy bánni tudjon velük *sóhajtja a szellem, a kicsit tán költői hasonlatot, de egyértelműen kiderül, hogy voltaképpen egyet ért Sebastiannal.*
- Óh, az lett volna még a mulatság *nevet fel a szellem is, mert mindkét fiút szívesen megnézte volna, ahogyan beleugranak a tóba, ami jegesen hideg.*
- Tudja, hogy van ez, segíts magadon, mert más nem segít meg. *bölcselkedik Amira, és ezzel kapcsolatban személyes tapasztalatai is vannak. A fiúra pillantva kérdezi meg.*
- Tudok esetleg még valamiben segíteni önnek?
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 9:02 am

*Nincs ma jókedvem, mondhatnám morgós és harapós vagyok. A történtek után ez szerintem teljesen érthető is, kezdem unni hogy az emberek nem tudják eldönteni hogy mit akarnak, élnek-e vagy halnak. Utánajártam a dolognak, hogy mik történtek itt, és ahány emberből csak ki bírtam húzni mind egyet mondott. Hogy William a gyilkos, aki rosszabb mint Anor, bár én ezt személy szerint erősen kétlem. Felsóhajtok a motelben, ahol vagyok, mert már ezt is unom. Unom, hogy sosem történik semmi ezen az átokverte helyen. Úgy döntök, felöltözve, elindulok, ha a balhé nem talál meg engem, akkor majd én fogom megtalálni őt. Még mindig futom a köröket, hogy a miniszter hivatalosítsa, hogy az aurorok mellett, én is hozzáférjek a benfentes információkhoz.
Legyintek egyet, és az utazóládámhoz lépek, hogy felöltözzek rendesen. Végül negyed óra vacilálás után, elégedetten fordulok meg a tükör előtt. Fekete, sok zsebes, szűk fekete nadrágot viselek, lelógó láncokkal, és kiegészítőkkel, mindehhez egy magas szárú magasított talpú fűzős bakancsot. Felsőmet egy fekete kis topszerű valami képzi, ami szabadon hagyja a hasam. Minderre, a hideg idő ellen, egy bélelt, hosszú bőrkabátot veszek fel, és elindulok utamra, hogy átvágjak a Sikolyközön, Hell Citybe, hátha ott kiélhetem magam. Pálcám a kezem ügyében, nem bízok semmit a véletlenre.
Úgy két és fél óra után, nem találtam semmi normális társaságit visszaindulok, és úgy döntök megejtem azt a látogatást Wilfrednél, ami már azóta esedékes hogy Anor meghalt. Persze gondolom azóta azt is tudja hogy már él, de akkor is, el kéne mennem. Hopponálva érkezek az iskolához, és magamban felmérem, nem egy impozánsnak mondható jelenség. Belépek, és ezzel megszűnnek a védőbűbájok, imádom az elemi mágiám. Elindulok találomra a földszinten.*

Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 9:26 am

*Az esti járőrözést folytatja éppen, egy fekete farmerban, fekete cipőben és egy szürke felsőben. Pálcája a kezében, megszokásból. Egész unalmasnak találja az estét. Senki nincs kint, így lassan elindul vissza a szobájába, egy fél órás kis pihenésre, hogy utána folytassa, azt, amit elkezdett. Ezt megejtve és az idő elteltével, kilép az irodájából, majd elindul az emeleteket végigfutva. A felsőbb szinteken kezdi, majd egyre lejjebb halad. Nem talált semmit sem, és egy jó óra után, valami érdekeset érez a levegőben. Egy ismeretlen aurát, ami a földszintről jön. El is indul lefelé, pálcáját kezében tartva. Mikor leér, egy fiatalembert pillant meg, akit még nem látott az iskolában, és kizártnak tartja, hogy most érkezett volna. Felvont szemöldökkel, meg is szólatja az idegent.*
-Ki maga és mi járatban van itt? *A pálcát rászegezi. Nem támadja meg az illetőt, csak válaszokat akar.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 9:32 am

Kicsinylően nézek körül, nem tetszik ez a hely, hihetetlen mit meg nem teszek egy jó üzlet érdekében... Én meg az iskolák, nah ne vicceljenek. Lépteket hallok, de nem veszem elő a pálcám, nonverbális átkok anélkül is mennek, elég régi róka vagyok már ami azt illeti, és ma nincs tervemben harcolni bárkivel is, jobb a nyugi, úgyis csak tárgyalni jöttem, és nem maradok sokáig. Legalábbis ha Anor ikre mutat némi értelmet, és hajlandó lesz egyből felfogni hogy mit szeretnék, és hogy ez neki is érdeke. Az ismeretlen felé pillantok, nem lehet sokkal öregebb nálam, talán, 4 max 6 évvel. Gúnyos kis mosolyra húzom a szám.
- Az udvariasságot nem tanítják itt mi? De legyen nyugodt a lelke, nem magához jöttem hanem az igazgató úrhoz, tárgyalni szeretnék vele, csak épp nem tudom merre van az irodája, ezt elfelejtették közölni. - adom meg a választ és nem mutatkozok be, kérdezze csak meg még egyszer ha annyira érdekli, engem speckó tökre nem érdekel kivel van dolgom.
- Esetleg maga, mint...tanár gondolom, meg tudná mondani? - kérdezem felettébb udvariasan, és gondolkoznom kellett hogy tanárnak nevezzem, ne pedig valami nyomdafestéket nem tűrő illetőnek. Nincs jó kedvem, nem vagyok szociális alkat.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 9:45 am

*Mikor felméri az alakot, már akkor elrakja magában, hogy nem fogja kedvelni. A stílusáról nem is beszélve. Miután választ kapott, leereszti a pálcáját, de nem teszi el. Elmosolyodik a kijelentésen, majd válaszol is.*
-Tanítják, de egy ismeretlen idegennek, aki mellesleg démon mágiával rendelkezik és csak úgy megjelenik itt, annak nem szokásom az udvariasságot megadni. Miért keresi? *Kérdezi hideg hangon. Lassan éjfél van, ilyenkor nem szokták az igazgatót keresni, főleg nem egy idegen, akit, gondolatai szerint még Alex sem ismer.*
-Megtudom mondani, de azt kell mondjam, hogy feleslegesen fáradt ide. Ha nem tudok magának én segíteni, akkor jöjjön vissza holnap, mikor az igazgató is bent lesz. Ugyanis jelenleg nem tartózkodik az iskolában. *Reagál a férfi kérésére. A nevét nem kérdezi, mert nem érdekli. Ha fontos, akkor úgy is megmondja, hogy áttudja adni Alex-nek, hogy ki kereste.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 9:53 am

Elmosolyodom, nem sokan ismerik fel a mágiámat ami felhőként követ és teszi a dolgát akárhova lépek be.
- Áh, ügyes, nem sokan ismerik fel a mágiám miben létét. - gratulálok neki szavakkal is, de nem fogom kedvelni. Kicsit sem ami azt illeti. A válasza tipikus tanárra vall, aki védi az iskolát a diákokat nagyrabecsült főnökét, na nee. Kíméljenek.
- Nem hinném, hogy tudna segíteni, mivel egy személyes dolgot kellene Wilfreddel megtárgyalnunk, ami a családját inkább érinti mint az iskola ügyeit, ahhoz meg nem hinném hogy hozzáférése van, vagy tévednék? - felelem még magamhoz képest is udvariasan, gúnyos kis félmosolyommal. Ez az egész világnak szól.
- Mondja meg merre találom az irodát, és visszajövök, amikor bent lesz a főnöke. Akkor már ne kelljen keresgélnem, és még egy....tanártól segítséget kérnem - javaslom hogy szerintem mi lenne a legjobb, és megigazítom a kabátom. A látszat ellenére hűvös van, legalábbis nekem nincs melegem. Érdekes helyzet hogy egy nálam sokkal alacsonyabb személynek, akinél ráadásul erőben is erősebb vagyok, ekkora csőrrel csiripeljen. De sajnálatos módon egy iskola közepén, nem rendezhetem le, mert nem tetszik. Nah de, csak hazamegy egyszer, én tudok várni, türelmes vagyok ha arról van szó.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 10:09 am

*Ezt a mágiát már messziről meg lehet ismerni, de igaz, aki még nem találkozott vele, annak nagyon nehéz felismerni.*
-Azért mindig vannak kivételek mindenben. *Elfogadja a gratulálást, bár sejti, hogy nem nagyon fogják egymást kedvelni. Elvégre ő tanár, még a férfi, aki szemben van halálfaló, csak ezt Hoshi nem tudja... még.*
-A személyes dolgaiba nem szólhatok bele, de talán, ha ezzel kezdte volna, akkor előbb kapott volna választ. *Akkor sem válaszolt volna rögtön, de a látszatot fent kell tartani. Nem tudja elképzelni, hogy mit akarhat Alex-től.*
-Az irodája a folyosó végén találja. Kivan írva a neve, nem fogja tudni eltéveszteni. *Adja Belus tudtára azt amit akar. Alex-től úgy is megtudja, hogy mit akart az illető, mert biztosan ki lesz majd tőle.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyPént. Május 06, 2011 10:17 am

- Való igaz, ahogyan az is hogy ritkák mint a fehér holló - biccentek gúnyosan, és előre eltervezem hogyan nyírjam ki egy esetleges alternatív találkozáskor. Persze, a látszatot fenntartom, hiszen előbb utóbb megszerzem azt a nyavalyás betekintési nyilatkozatot. Nem is értem, hogyan állhat még mindig az a minisztérium, ilyen lassú és silány munkaerőkkel.. szánalmas.
- Sejtettem, de honnan tudhattam volna hogy maga ennyire nem akarja hogy a kedves felettesével beszéljek - mosolyodom el hamisan, én meg az igazmondás, hírből nem ismerjük egymást kb. Általában az emberek sincsenek nagy véleménnyel rólam, amíg csak a szőke hajam és szép szemeim látják. Ch... tudatlan bolondok.
- Remek, akkor holnap visszatérek, remélem akkor nem futunk össze. A viszont nem látásra - búcsúzok tőle kedvesen, és magasított talpú bakancsommal ütemesen elkezdek haladni kifelé. Nem volt egy eredményes este, de egy jó kocsmát legalább találtam és ez már valami kis változatosság. Bár azért, lehetne jobb is, ha Anor végre eldöntené hogy most él vagy hal, nem poénos hogy folyton variál. Kezeim zsebre vágom, és eltűnök ahogyan jöttem, a védőbűbájok visszaugranak a helyükre, csak én miattam szűntek meg átmenetileg.

//Köszöntem a rövidet//
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyKedd Júl. 05, 2011 10:25 am

Sötét van már, mint minden éjjel, és csendesek a folyosók is, hiszen minden jóravaló diák alszik. De aki nem, nos az két árny alakot pillanthat meg, amint hangtalanul osonnak tovább.
- Biztos vagy benne hogy itt lesz? - kérdezi az egyik, mire a másik felhorkan.
- Megmondta hogy itt kell lennie, különben miért lenne ennyi buta védőmágia itt? Hacsak nem titkolnak valamit? - hallatszik egy másik hang, mindkét hang női.
- Igen, de mi van ha téved? - kételkedik az egyik, az alacsonyabbik árny. Kiérnek egy fáklya alá, és megpillanthatók lesznek, egy barna hajú és egy szőke nő beszélgetnek.
- Ő nem téved, ezt jegyezd meg! - csattan fojtottan a szőke, és mágiája örvénylik körülötte. Ideges, vagy talán csak mérges?
- Nagyon véded, ennyire aggódsz érte tán vagy mi? - gúnyolódik a másik, de a szőkehajú fenyegetően lép közelebb.
- Soha ne merj róla így beszélni hallod? Különben nem érdekel mit mondott, és a két kezemmel szedlek szét - fenyegeti meg a másikat, majd megmozdul.
- Menjünk, még dolgunk van, nem érünk rá veszekedni - azzal újra elindul. Pillanatokkal később, senki meg nem mondaná hogy itt voltak.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 10:05 am

Roxanne

Nem gondoltam volna, hogy egyszer majd beteszem ide a lábam, de hát kell valami, ami apán régi irodájában van és elfelejtették elküldeni. Gondolom Wilfrednek tetszett és megtartotta magának, vagy hasonló. Csak tudnám, hogy minek az neki? Csendben lépkedek a folyosókon, fekete ruháim miatt, csak úgy beleolvadok a sötétségbe. Egyedül a zöld szemeim villanhatnak meg, pálcával se világítok. Igaz csak a tanároktól kell félnem, mert se Kim, se Sindy nem fog megbüntetni. Igaz a tanároktól sem kellene, nem tudnának mit kezdeni. Elhaladok néhány ajtó mellett, de egyik sem az, amelyiket én keresem. Az idő sürget és nincs nagy kedvem még egyszer betenni ide a lábamat. Istenverte hely...
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 10:18 am

Max

~ Megjöttem....~
Vegyes érzelmek keringenek bennem, bár igazából semminek nem szabadna. Részben örülök, mert ez volt minden vágyam, azaz hogy itt tanulhassak, másrészt hiányozni fog Velence, és az, hogy az emberek félnek tőlem, ahogy a családom többi tagjától is.
Tudom, hogy itt a lehetőség, hogy tiszta lappal indíthassak, de eszem ágában sincs. Csak az lebeg a szemem előtt, hogy ideje itt megismertetni az Allucard nevet, mi ki tudja hány generáció óta fent áll, és mit ki tudja hányan félnek, sőt rettegnek. Kinek ne tetszene az, hogy pusztán a neve hallatán összerezzennek? Hogy egy csúnya nézés, és bármit megtesznek? Az sose érdekelt, hogy nem önszántukból... igen, szeretem és elvárom, hogy mások tiszteljenek engem és a családom. Kiérdemeltük.
Khajafel a nyakamban, hisz általában ott utazik. Nem fojt meg, szép is lenne, ugyanis mi már annyira össze vagyunk nőve, hogy néha képes vagyok hallani a gondolatait is, de ezt persze senki nem tudja. Elmúlhatott már takarodó, vagy ki tudja, hogy nevezik itt, ezért nem is reménykedem benne, hogy összefutok itt valakivel.
Talán ezért is lepődök meg annyira, mikor egy zöld szempárt látok...
- Te meg mit keresel itt?
Zendülök rá mély baritonnal, és nagy erőfeszítés árán tudom csak visszatartani a felszökő nevetésem. Tény, hogy imádok másokat húzni...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 10:29 am


Csodálatos, komolyan mondom, egyszerűen fenomenális. Egyszer török be a suliba -török, chh... ugyan már, egyszerűen besétáltam- akkor is bele kell valakibe botlanom. Egyedül az lep csak meg, hogy nem ismerős a hangja az illetőnek, hanem idegen. Talán új diák itt, vagy mit tudom én, nem is érdekel. Előveszem a pálcám és egy egyszerű Lumossal világítani kezdek. A hang forrása felé irányítom a fényt, persze nem szegezem az idegenre a pálcám. Újabb meglepetés, hogy egy lány van az utamban, és már azt is látom, hogy új, mivel még nem láttam soha az iskola fala között. Infóim szerint pedig egyetlen egy új diák se jött, még nem voltam itt.
- Ezt tőled is kérdezhetném kedves. -vágok vissza nemes egyszerűséggel. Nagyon nem érdekel, hogy ki és mit akar itt, egy újabb bolond, aki Alextől akar tanulni.
- Amúgy apámhoz készülök. Te mit keresel erre? -ha már ő is kérdezősködik, akkor én mért ne? Majd csak kiderül, hogy mit keres erre.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 10:38 am

Üssük el az időt, ha már ily' szerencsés módon egymásba botlottunk. Szerintem ezt a srác egyáltalán nem látja így, de fájdalom, mert én jól szórakozok, ezért sehogy sem tud érdekelni. Kőszívű volnék? Talán. Eddig senki nem merte a szemembe mondani. Ja de mégis, viszont róla azóta se hallottam. Nem nehéz kitalálni, mi történhetett vele. A nagybátyám cefet jó munkát tudnak végezni.
Khajafel elkezd ficánkolni a nyakamban, ezért gyorsan végigsimítok rajta.
- Nyugi, tuti a sötét miatt nem vett észre téged...
Mondom kedvesen a kígyómnak, majd tekintetem a srácra emelem.
- Ugye így van? Tudod, Khajafel még annyira se tűri, mint én, ha figyelmen kívül hagyják.
Ezzel az ionformációval azt csinál amit akar, bár tény, hogy nem ártana átgondolnia, mert az állatkám fele annyira se olyan jól nevelt, mint én. Pedig én aztán próbálkoztam.
- Hát kérlek szépen, én most jöttem.
Bökök a poggyászom felé, és büszke vagyok magamra, hogy kivételesen nem is hazudok. Ritka pillanatok egyike, bár az arcomra még most se tudok semmilyen érzelmet varázsolni, akármennyire szeretnék, az mindig kifejezéstelen.
- Miért ki az apád?
Kérdezz felelek, bár ha rajtam múlik csak egyirányú lesz, mert amire én nem akarok, arra nem is fogok válaszolni.
- A Faminét.... asszem', így hívják.
Jobban megy a szleng, mint azt hittem volna, na erre is nagyon büszke vagyok..
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyVas. Dec. 25, 2011 7:30 am


Sötétben hát? Nem veszi észre, hogy kivilágítom a szemét is a helyéről!? Végül is, nagyon nem tud érdekelni. Alex talpnyalogatója lesz, csak az lesz a kérdés, hogy mikor kapcsol arra, hogy semmi értelme itt tanulni. Az, hogy mi tekeredik a lány nyakában, szintén nem tud érdekelni. Majd megfolytja, ha túl ficánkol.
- Bocs má', hogy nem sütöttem meg. Nem érdekelnek az elsősök és a bajaik. -válaszolom a kérdésére, némi iróniával fűszerezve szavaimat. Sőt, az se érdekel, hogy ki jön ide tanulni.
- Ohh... hát jó szórakozást ebben a... -undorodva nézek körbe- ...minek is nevezzem ezt. -gondolkodok, gondolkodok, de nem jut eszembe a megfelelő szó. Áh, még is megvan.
- Hányadék suliban. -vigyorogtam el, mert hát az, nem tagadom. Igaz elején még buli volt meg minden, de már nagyon nem izgat ez a hely. Nem fűz már ide semmi, és senki sem.
- Nem kötöm az orrodra. -válaszoltam kihűlten. Még, hogy elmondjam neki, ki az apám!? Ugyan már, ne röhögtessen. Senki se, miért tartoznék neki magyarázattal!?
- Abban nem tudok segíteni. Viszont a hálótermedet a Nyugati toronyban fogod megtalálni. Arra. -böktem a pálcával a hátam mögött húzódó folyosóra.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptyVas. Dec. 25, 2011 7:47 am

Hmmm... nem ő lesz a legjobb barátom. Háhá vicces, mintha nekem szükségem lenne olyanra... ugyan. Viszont nem tetszik, hogy ennyire... közömbös. Nem ehhez szoktam hozzá. Na majd változtatunk ezen, most épp a friss hús szerepét játszom. Nem akarom kimutatni a fogam fehérjét már az első órámban.
- Meg van bocsájtva.
Dobom oda nagylelkűen, a mondat második részével mit sem törődve, mert hol érdekel engem az, hogy őt mi érdekli? Ugyan már, nem akkora szám, hogy felkeltse az érdeklődésem.
- Meglesz.
Vigyorodok el gúnyosan. Nem tetszik neki a hely, hát menten megsajnálom.... Fenéket, én senkit nem sajnálok, sőt senkivel nem foglalkozok. Magamon kívül.
- Ha nem hát nem.
A kérdezz feleknek is buktak, de nem fogok könyörögni neki. Az is közre játszik ebben, hogy én se mondok semmit magamról. Persze még csak az kéne, önéletrajzot ne nyújtsak?
- Kösz.
Kapom is fel a bőröndöm, majd el is indulok, de aztán megtorpanok, mert van még egy létfontosságú kérdésem.
- Kripta, vagy Temető van?
Csak mert ha gyakorolni szeretnék, arra biz szükségem van. Bár magam alá csinálnék, ha nem lenne. Mivel egy lepukkadt tanyán is van egy temető.
Vissza az elejére Go down
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:41 am

*Leena megérkezik. Célja már oly közel. Kicsit fáradt már, sötétség veszi körül, de úgy tűnik, az iskola még ébren van. Egy ajtót pillant meg.
~Csodás, bejárat.
*Bőröndjét, még mindig maga után húzza. A keze remegve kulcsolódik rá az ajtó kilincsére. Mély levegőt vesz, hisz megérkezett. A sokévnyi szenvedés, most megszakad és megismeri végre azt az embert, akire oly régen várt már. Kíváncsi rá, nem tudja mire is számítson. Meleg szeretetet nem vár, csak legalább egy mosolyt. Neki már az is elég. Még egyszer utoljára sóhajt egy jó mélyet, majd benyit. Kitárja az ajtót, belép. Maga előtt egy folyosót pillant meg. Oldalt rengeteg ajtót. Fogalama sincs hol folytassa a keresést, nem ismer semmit. Erről, a megérkezésről még sohasem gondolkodott, hogy akkor mi lesz. De most, hogy itt van, most először, megtorpan.
~Hogyan tovább? - kérdezi magában. A fáratság, kezd úrrá lenni rajta. Egy pillanatra leül a bőröndjére és kifújja magát. Csak meg fogja már találni az igazgatót. Nem lehet olyan nehéz. Vagy mégis, épp olyan nehéz lesz. Beleremeg a gondolatba, hogy mi lesz, ha elutasítja. Remélhetőleg, nem fogja kidobni. Mindenesetre nem tágít mellőle. Ha az idegeire is fog menni, akkor is el fogja érni a célját. Felálll, határozottan megmarkolja a bőröndje fogantyúját és elindul a folyosón. Az ajtókra kiakasztott kis táblákat figyeli, hátha feltűnik valami használható...*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzer. Jan. 04, 2012 5:03 am


Roxe

Remélem ez lesz az utolsó alkalom, hogy vele találkoztam. Itt már nem fogok az is biztos, mert a lábam be nem teszem. Azt meg nem hiszem, hogy ő olyan helyekre járna, ahol én is megfordulok. Ha még is úgy adódna, akkor se fogok hozzászólni. Elmegyek mellette, mintha ismeretlen lenne. Szerencsére már menni is készül. Eszem ágában sincs feltartani, örülök, hogy megszabadulok tőle.
- Igazán nincs mit. Örültem a találkozásnak. -na ez pont nem igaz. Kérdése eléggé meglep, de ezt a magas labdát nem hagyom lecsapás nélkül.
- Már is elakarod temetni magad? Egyébként valahol az erdőben. -vigyorodom el, és az ajtókat fürkészve meg is találom a keresettet.
- Na én itt elbúcsúzom. Hola. -köszöntem, majd beléptem az ajtón és kutakodni kezdtem.


//Köszi a rövidet//
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 EmptySzer. Jan. 04, 2012 5:12 am

Maxee Razz

Szokták mondani, hogy az első benyomás a fontos. Még szerencse, hogy én az ilyenekben nem hiszek, mert a srácból már nem sok lenne. na igen, túlzott önbizalmat is hoztam magammal, de ez mellékes. Elég, hacsak én tudom ennek okát.
Ami azt illeti, szívesen eldumálgatnék még meg ilyenek, de jelen esetben fáradt vagyok. És ha fáradt vagyok, nyűgös is, és nincs rosszabb egy nyűgös nőnél. ezt apu hajtogatta mindig.
- Ne mondj olyat, amit te se gondolsz komolyan.
Vonom fel a szemöldököm, mert az abszurd, hogy ezek után még bírjon is. Akkor valami nem lehet rendben vele. Vagy mégis? nem, nem most fogok utána járni. El is indulok, de aztán rájövök ám, hogy nekem szükségem van egy temetőre.
- Óóó dehogyis, Tudod, ha nyugira van szükségem és a többi...
Már nem egyszer beadtam ezt, és bár hülyének néztek, de nem faggatóztak tovább. De most mégis mit mondhatnék? Á hobbyból felkeltem a holtakat? Poén lenne az tény, de nem hiszem, hogy sokan örülnének annak, ha tudnák.
- Oké... Üdv.
Nézek még utána pár pilanatig ledöbbenve, majd egy vállvonással együtt, én is elhúzok.


// Én is thanks ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: