Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shinshei Katsushika pagoda

Go down 
+6
Robert Lawrence
Ingrid Weiss
James Miller
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 5:51 am

*Visszazökken a testébe álmodozásaiból, és a mellette ülő lányra pillant. Kis gondolkodás után a kérdésre is emlékszik és válaszol is.*
- Nem nincsen. A bandám a családom *jelenti ki határozottan.*
- Szerinted mért jött ide Anor?*kérdezi hirtelen, nem tudni kitől a lánytól, önmagától, vagy a semmitől.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 5:58 am

*Hallgatja a fiút, miközben bólint egyet. Most már ezt is tudja.*
-Értem. *Mosolyodik el kedvesen ismét, miközben még mindig a nyakláncát piszkálja. A következő kérdésre elgondolkodik. Fogalma sincs, mért jött ide Anor... Próbál visszaemlékezni hogy esetleg mondta-e neki...*
-... nem emlékszem hogy mondta volna nekem. De fontos ügy lehet, ha már itt van. *Jegyzi meg miközben kortyol egyet a teából.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:03 am

- Igen tényleg jó oka lehet rá. At hallottam hogy ők ketten ki nem állhatják egymást, erre meg pont itt találkozom vele. annyira másak egymástól... *jelenti ki, nem kétséges kit tart kedvesebbnek és tisztelereméltóbbnak.*
- Neked van testvéred? *viszona a lány kérdését, és kortyol egyet a teából.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:10 am

*Bólogat, egyetért a fiúval.*
-Igen, azt hiszem nekem meg is jegyezte... mármint hogy nem birja Alexet. *Elég hosszas beszélgetés folyt le Anor és Sindy között. Közben Ted feltesz egy kérdést amire egy korty tea után válaszol.*
-Nem, nincs. Nálunk családi "hagymány"... *itt idézőjelet formál a kezével.*... hogy egy gyerek van a családba. Nem tudom hogy... ismered Kevin Mcmoort? Ő az unokaterstvérem. *Kezdi el, miközben figyeli a fiú arcát.*
-... és már rég óta mindenki az egész családba varázsló. *Itt fejezi be. Elgondolkodik, de azért figyel Tedre is.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:15 am

*Tény hogy nem bánná ha Sindy jóba lenne Anorral, de azt erősen kétli hogy valaha is az ő pártjára állna Alexal szemben. *
- Jah értem. Miről beszélgettetek amíg oda nem értem,? *kérdezi csak kíváncsiságból miközben lassankiissza a teáját. Feltűnés nélkül fizet is, aztán csak üldögél és a lányt nézve várja a választ.*
- Kevin? Csak hallottam róla, de nem ismerem még.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:23 am

*Lassan neki is elfogy a teája, de ő azért kicsit lassabban iszogatja mint Ted.*
-Hát, kérdezgetett a suliról, meeg... órákról meg ilyenek. Aztán meg bementünk a nagyterembe. És... akkor jöttél te. *Mondja mosollyal az arcán és bólint.*
-Értem. Hátőő.. olyan... hogy is mondjam... *Elgondolkodik hogy tudná körülírni az unokatestvérét.*
-Jó fej, de kicsit sokat tud beszélni magáról. Meg stréber... egy kicsit. *Hát igen... rokoni szeretet. Közben megissza a teát.*
-Lassan nem megyünk vissza? *Nem szeretne elvállni Tedtől, de még van pár dolga a kastélyban.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:27 am

*Kissé megemeli a szemöldökét. Kevin a jelek szerint a "Scott" nevű kategóriába tartozik. Unalmas és idegesítő.*
- Értem, még nem ismerem de ezek alapján nem is nagyon alarom megismenri.* jelenti ki elhúzva a száját, nemszereti a strébereket.*
- Értem, túl kíváncsi, ez nem vall rá *gondolkozik hangosan. Sindy előtt nem titkolja többé el a gondolatait. Megbízik benne, bár maga is tudja hogy ez hiba de hát az érzelmeinek nem tud parancsolni.*
- Ahha mehetünk *áll fel és lassan a lány oldalán elhagyja a pagodát. Innen a kastélyba mennek, és az elsőn válnak el egymástól puszival*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:38 am

*Ingriddel érkezem, először csak a főtérre, majd onnan a japán negyed felé és végül ide, a pagodába. Gondoltam, hogy egy kicsit megbántottam. Lehet hogy nem tudja még rólam, de nem vagyok egy lelkiismeret furdalásos típus. *
-Itt vagyunk. Voltál már benn? *Érdeklődtem, miközben meghallgattam mit mond, majd előreengedtem. Én már jártam itt párszor, nekem bejön ez a hely. Jó, hogy nem csak egy negyed van Wilardba. Mindenki oda megy ahova akar... Leültünk az egyik asztalhoz és elkezdtük nézni az itallapot.* Amúgy, hogy vagy mostanság? *Kezdek talán egy kicsit felolvadni... de azért nem kapkodnám el a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:46 am

*Betipeg a fiúval. Ámulva körbenéz. *
-Nem, még sajnos nem voltam itt. De szép hely. *Mondja, majd lecsüccsen a fiú mellé. Princess leheveredik a lábához. Ingrid rápillant a fiúra. *
-Hát, vagyogatok. Fáradt vagyok, ráadásul vagy 2 hónapja nem edzettem. *Gondolkodik el. *
-És veled mi újság? *Érdeklődik és kacsint egyet, majd belemerül az itallap tanulmányozásába. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:58 am

-Ahaa. *Bólintottam, majd elmerengve figyeltem tovább Inridet. Rákönyököltem az asztalra. Végighallgattam mit mond a lány, majd engem is kérdezett. * Élek még. Elvagyok... *Ennyit rólam. Nem fogom felvilágosítani róla, hogy a fekete mágia kezd elvakítani és hogy lehet hogy apám nyomdokaiba lépek. Az itallapot én nem sokáig olvasgattam, már tudtam mit fogok rendelni. Megvártam még Ingrid is eldönti és aztán hívtam a pincért (?) ide.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:03 am

*Rápislog a fiúra. Mélyen a szemébe néz, majd lesüti a szemét. Talán nem kellene. De nem bírja ki. Valami vonzza a fiúban. *
-Akkor jó. Martinnal találkoztál mostanában? *Érdeklődik bátyja felől. Régen látta. Majd hallgat és ő is várja a pincért (?). Eldöntötte hogy egy almás-fahéjas teát szeretne. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:21 am

*Mélyen a szemebe néznek. Ezt ki nem venné észre. Hogy mit lát benne Ingrid? Mintha most egy kicsit feketébbe menne át. A kérdésre elmerengtem ismét.*
-Martin? *Nem ugrik be elsőre...* Jaaa! Nem láttam mostanában. fura... pedig a szobatársam. *Vontam meg a vállam. Miután Ingrid eldöntötte mit kér, én is választottam, egy kicsit olyat amiben van egy kevés alkohol is. Valami kiejthetetlen neve van, szóval nem is próbálkozom vele. Nem tudtam mit mondani, reméltem hogy majd ő felhoz valami témát.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:27 am

*Mikor a fiú szeme kicsit feketésbe megy át, megrezzen. Kezd félni tőle. Mégis valami vonzza benne. Egyszerre vonzza és taszítja. Érthetetlen. Mikor megkapja az italát, beleszürcsöl. *
-Furcsa srác Martin... *Vonja meg a vállát. *
-Ugye nem jött rá hogy cigiztem? *Néz a fiúra aggódó szemekkel. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:33 am

*Megértem, Ingridnek minden oka meglenne rá, hogy féljen tőlem. Főleg ha tudna mindent. De nem tud... Mondjuk, engem is vonz valami hozzá. De azt már nem tudnám megmondani hogy pontosan mi. Azt viszont tudom, hogy nem akarok tőle sokat...*
-Jah, egy kicsit. *Jegyeztem meg, a kérdésre elgondolkodtam, nem emlékszem már rá, de ha jól tudom akkor...* Nem. Nem mondott semmit. *A cigi szóra elkezdtem tapogatni a zsebem. Idő közben megérkeztek a teák, én elvettem az enyémet de még nem ittam bele mivel forró volt. A cigis doboz is előkerült, a pálcával együtt. Kitettem, majd megkínáltam Ingridet. *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:37 am

*Furcsa neki a srác. Nagyon furcsa. Nem olyan, mint múltkor volt. Nem olyan felszabadult. Furcsán méregeti. *
-Akkor megnyugodtam. *Bólint, majd óvatosan a doboz felé nyúl. *
-Tényleg szabad? *Kérdi remegő hangon. Megvárja a fiú válaszát. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:45 am

*Furcsa vagyok... sőt... szerintem is. Nem mondom hogy túlzottan megváltoztam, de lehet hogy még megfogok. Minden a múltkor kezdődött. Ashlyvel...*
-Mért ne szabadna? *Megkínáltam, nincs méreg benne. Csak egy normális doboz cigi. Én mindenféleképpen kivettem egyet, és meg is gyújtottam a pálcámmal. Hamutálca van középen. A teámba is belekortyoltam, jó érzés volt, átjárta a testem. Tovább szemlélgettem Ingirdet, és gondolkodtam egy csöppet rajta... rajtam... és a következőkön.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 6:51 am

*Kivesz egyet. Még meg is gyújtja neki a srác. *
-Jól van, nem tudtam, hogy szabad-e. *Vonja meg a vállát. Majd hallgat és iszogatja a táját. Nem mer megszólalni. Fél. Nem érzi olyan felszabadultnak magát a fiúval, mint régen. Hallgat és nézelődik. Fél megszólalni is. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 7:01 am

*Meggyújtom mindkettőnkét, én beleszívok a sajátomba. Látom Ingriden, hogy valami nincs rendben. Elmerengek rajta, hogy most megkérdezzem-e... Végül, egy próbát megér.*
-Valami gond van? *A csend most zavar, nem szokott ilyen lenni mikor vele vagyok. Egy halvány mosolyt megerőltettem, majd kortyoltam a teából. A cigit persze tovább szívtam, a nikotintól nem tudok elválni egy ideje... *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 7:04 am

*Beleszív a cigijébe. Mikor a fiú rákérdez, gondolkodik, hogy hogy mondja el, mi bántja. *
-Izé... Olyan furcsa vagy, félek... tőled... *Böki ki, majd lesüti a szemét. *
-Nem ilyen voltál régen. Furcsa vagy.. És... ijesztő... *Mondja lesütött szemmel és idegesen szív bele a cigijébe. Várja, hogy a fiú lesújtson. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 7:11 am

*Köröket formáltam a füstben, miközben fél szemmel figyeltem Ingridet. Nem mondhatnám hogy meglepődtem. Most mit csináljak? Sokan félnek tőlem...*
-Mit vársz egy Faminestől? Csak nem azt hogy olyan legyen mint akkor? Nem mindig lehet jókedvem. És sok mindent nem tudsz még rólam. De okod nincs félni... *Lehúztam a maradék teát egyből, majd beleszívtam ismét a cigibe és körülpillantottam. Aztán ismét Ingridre vetettem a tekintetem, és rajta is hagytam.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 7:15 am

-Nem, azt nem várom. Csak.. ilyen sosem voltál.... Nagyon fura vagy... Nem csak azért, mert nincs túl jó kedved... Egyszerűen.. más vagy... *Magyarázza, közben hadonászik a cigivel. Ezután idegesen beleszív. *
-Nem tudok sok minden rólad? Vészjóslóan hangzik.... *Vonja fel a szemöldökét és kortyol a teából. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 7:22 am

-Nem is láttál sose még ilyennek... *Jegyeztem meg végül. Nem bírtam ki, hogy ne szóljak vissza. Most mit csináljak? Az orrára mégsem köthetek mindent. Elmerengtem, az utolsó slukk cigit pedig elszívtam majd lenyomtam. A visszakérdezésre bólintottam. *
-Igen, de az nem biztos hogy számít most... *Ennyi jött. Nem vettem le róla a pillantásom, bár láttam hogy ő inkább kerüli az enyémet. Visszakönyököltem az asztalra, majd egy kis aprót még kiszedtem a zsebemből. A teára a pénz, de még úgysem jön a pincér. Figyelmesen hallgattam tovább Ingridet.*

//És jégkorszak...//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:12 am

*Sindyvel érkezik ide, miközben beszél.*
- hát igen ez benne a hátulütő, de ha nem muszály, nem ölöm meg azt a jószágot, utálnám magam érte, nah meg... más dolog egy olyan szép és tiszta állatot bántani.* magyarázza, hogy nem szívesen bántaná.*
- Hát, ami azt illeti, elmehetünk a hegyekbe is, olyan vad, szép kis rétre piknikezni, vagy elutazhatunk máshová is. Elvihetlek bárhová, és majd megtanítalak hopponálni is. Persze csak ha szeretnéd. *ajánlja a fiú, és viszonozza a kis megbökéseket, meg hasonlókat. Imád a lánnyal lenni. A teázóba lépve leülnek egymás mellé, hogy kilássanak az utcára, és Ted rendel két bögre jamaikai rum teát. Mikor kihozzák nekik, tesz bele egy kanál cukrot, és Sindyre pillant, hogy ő mit kezd a sajátjával.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:21 am

*Amikor bejönnek, leül Ted mellé és elgondolkodik. Közben persze magyaráz.*
-Hát... meg következményei vannak neki, ha megölöd. *Vállat von ismét, aztán amikor Ted megrendeli a teákat elmosolyodik. Persze azért leginkább azon agyal, hogy hová menne.*
-Nekem mindegy, ahol jónak látod. Én mindenfelé szeretnék veled menni. *Egy apró csókot lehel a fiú ajkára, és ezután meg is kapják a teát. Először csak beleszagol, majd megnézi Ted mit csinál vele. Ő is tesz bele cukrot, de csak egy kanállal és aztán kevergetni kezdi.*
-Biztos jó íze van neki... *A fekete szemek Tedre vetődnek ismét, aztán amikor sikerült neki egy kicsit lehűtenie a teát, belekortyol...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:26 am

- Nah igen, de ha egy mód van, szeretném elkerülni a dolgot.*jegyzi meg, majd a teát kavargatja, hogy a cukor feloldódjon. Belekortyol, és megborzong az ízétől. Hiába hogy egy csepp alkohol nem sok, annyi nincs benne, ő mégis nagyon szereti.*
- Rendben van, akkor majd megyünk mindenfelé. *jelenti ki és elgondolkodik hogy hová vinné el a kedvesét. Legszívesebben mindenhová de hát az nem lehet.*
- Nah mennyire tetszik, vagy nem tetszik? *érdeklődik mikor a lány megkóstolja a teát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shinshei Katsushika pagoda
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: